PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه فایل های hidden را unhide کنم

aliiq
20-02-2008, 11:09
یک ویروس جدید را مشاهده کردم که در مورد اعتراض به مسابقات کامپیوتر بود. با آنتی ویروس Symsntec مشکل حل شد ولی یک سری فولدر ها را پسوند exe می داد. بعد از اینکه دوباره ویندوز نصب کردم آن فولدرها hidden شدند. وقتی اسم فولدرها را در دایرکتری میزنم باز می شود و وقتی properties آن را می بینم قسمت hidden تیک خورده و lock شده و نمی تونم از حالت hidden در بیاورم. آیا راهی برای unhide کردن آن ها هست؟

Angel Of Darkness
20-02-2008, 12:46
سلام
کافی یه پوشه با همون اسم تو درایو بندازی تا جای پوشه های ناسالم بگیره به این تاپیک هم سر بزن که مهدی جان زحمت کشیده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میبینمت

mahdi7610
20-02-2008, 12:46
یک ویروس جدید را مشاهده کردم که در مورد اعتراض به مسابقات کامپیوتر بود. با آنتی ویروس Symsntec مشکل حل شد ولی یک سری فولدر ها را پسوند exe می داد. بعد از اینکه دوباره ویندوز نصب کردم آن فولدرها hidden شدند. وقتی اسم فولدرها را در دایرکتری میزنم باز می شود و وقتی properties آن را می بینم قسمت hidden تیک خورده و lock شده و نمی تونم از حالت hidden در بیاورم. آیا راهی برای unhide کردن آن ها هست؟
سلام دوست عزیز
دوست عزیز سیستم شما ویروسی شده . به ادرسی که توی امضاء من هست برید مشکلتون کامل توضیح داده شده . و روشی برای برگردوندن فایلهای hidden گفته شده .
موفق باشید .

mahdi7610
20-02-2008, 12:48
انجل جان می بخشی حواسم نبود شما پست دادید .

Angel Of Darkness
20-02-2008, 12:55
سالام
خواهش میکنم بزرگا بالا رو فقط نیگا میکنن
فقط پورسانت تبلیغ تاپیکت که بالا تو جوابم نوشتم یاد نره برام بفرستی ( خنده یاهویی)
بای