PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد متن در فلش و..

note
19-02-2008, 13:57
سلام دوستان
چگونه میتوانم کاری کنم که وقتی موس کنار فایلی در فلش میرود متنی نمایش داده شود و وقتی موس را بر میداریم حذف شود؟
و من درا تورانی دیدم که وقتی cd را می گذاشتیم اتوران اجرا میشد ولی منوهای آن مثل فایل و غیره وجود نداشت چگونه در exe می توان منوی بالای آن را حذف کرد ایا به نرم افزار دیگری نیاز دارم؟
با تشکر:31:

maziyar_sh
19-02-2008, 15:16
بله با خود فلش نمیشه این کار رو کرد ولی نباید این رو به عنوان ضعف برای فلش در نظر گرفت به این علت که
فلش نرم افزاری است که برای طراحی صفحات وب ساخته شده و نه مالتی مدیا .
اگر هم باهاش مالتی مدیا می سازیم به دلیل چندمنظوره بودن نرم افزار است .(multimedia-web-animation)
نرم افزارهای کمکی برای این کار زیادند مثل : swfStudio - flash studioPro - mdmZinc
که mdmZinc از همشون بهتره .
قابلیتهای به مراتب بیشتر از این داره .

note
20-02-2008, 09:54
ممنون:31: لطفا لینک ان ها را بگذار
در ضمن این قابلیت را دارد که در خود فلش بیاورم یا بر عکس:13:

maziyar_sh
20-02-2008, 10:59
بله قابلیت های به مراتب زیادتری داره توصیه می کنم help خودشو بخونی .
ابن هم لینکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

raptor22
20-02-2008, 20:28
چگونه میتوانم کاری کنم که وقتی موس کنار فایلی در فلش میرود متنی نمایش داده شود و وقتی موس را بر میداریم حذف شود؟

فكر كنم منظور شما tooltip باشه در فلش ميشه همچين كار كرد .

note
20-02-2008, 21:00
سلام
دقیقا لطفا راهنمایی کن چگونه می توانم این کار را انجام دهم
یک سئوال دیگه هم داشتم اتوران هایی مثل سی دی کارت گرافیک و غیره که حالت انیمیشن دارند با چه نرم افزاری درست می کنند؟

maziyar_sh
21-02-2008, 11:56
خیلی ساده است
با فلش یک انیمیشن بسازید و خروجی exe بگیرید .
بعد دربرنامه ادیتور متن ساده مثل notepad ویندوز این رو بنویسین :
[autorun]
OPEN=ProgName.exe
البته به جای ProgName نام فایل exe خودتون رو بدین و در آخر فایل خود را در کنار فایل exe ذخیره کنین .
البته با این نام : autorun.inf

flashman
22-02-2008, 14:48
سلام دوسته من

دوسته عزیز شما اگه میخواین از فلش برای اوتوران سازی استفاده کنی من بهتون پیشنهاد می کنم این برنامرو با نرم افزار MMB مورد استفاده قرار بدین . من قبلا این دو برنامهرو با هم کار کردم و هماهنگی زیادی با هم دارند .

موفق باشی .

در ضمن با استفاده از یه دکمه ساده می تونید ToolTip ساخت .

موفق باشی

note
22-02-2008, 19:37
با تشکر :31:
یک سئوال داشتم آیا بین فلش و mmb می توانم ارتباط برقرار کنم و اگه میشه لطفا توضیح بده جه جوری انجام بدم:13: چون اشاره ای در نوشته ات داشته با تشکرمجدد;)

flashman
23-02-2008, 15:42
سلام دوسته من

میتونی از دستورات زیر استفاده کنی.

برای اجرای یک Script :

on (release) {
fscommand ("mmb","RunScript(\"Script Name\")");
}

رفتن به صفحه مورد نظر :

on (release) {
fscommand ("mmb","Page(\"Page Name\")");
}
**************************************برای رفتن به صفحه بعد :
on (release) {
fscommand ("mmb","NextPage()");
}
**************************************برای رفتن به صفحه قبل :
on (release) {
fscommand ("mmb","PrevPage()");
}

note
24-02-2008, 08:04
سلام دوست من
میتونی بیشتر مرا راهنمایی کنی که جگونه از کدهای زیر استفاده کنم چون در اسکریپت خطا می دهد:46:

note
02-04-2008, 12:21
ما یک سئوال داشتم
آیا می توان کدفلش در حالتی که خروجی swf است کاری کرد که فایل word را باز کند:20:

note
06-04-2008, 19:34
با سلام من یک سئوال داشتم
من چند لایه مختلف در فلش دارم که هر کدام اطلاعات جداگانه ای دارد چگونه می توانم کدهایی تعریف کنم برای دکمه های که این صفحات را باز کند و با کلیک بر هرکدام از این دکمه ها صفحه دلخواه باز شود:20:

saber1370
06-04-2008, 22:25
با تشکر :31:
یک سئوال داشتم آیا بین فلش و mmb می توانم ارتباط برقرار کنم و اگه میشه لطفا توضیح بده جه جوری انجام بدم:13: چون اشاره ای در نوشته ات داشته با تشکرمجدد;)
سلام دوست عزيز
MMB همون Multimedia bulirder هست كه باهاش Autorun درست ميكنن
شما فايل فلش رو درست كن
اين نرم افزار اونو ساپورت ميكنه و ميتوني اونو بدون هيچ كادري توي اتوران قرار بدي
اگه سوالي هست .......

saber1370
06-04-2008, 22:33
ما یک سئوال داشتم
آیا می توان کدفلش در حالتی که خروجی swf است کاری کرد که فایل word را باز کند:20:
بله
اگه ميخواي دستورش رو بهت بدم

note
10-04-2008, 07:43
مرسی
فقط یک سئوال دیگه داشتم میخواهم یک منو طراحی کنم در فلش که وقتی موس روی آن ها می رود عکس مخصوص هرکدام از زیر منوها در بالای آن اجرا شود برای این کار باید چه کنم:13:

saber1370
10-04-2008, 10:50
آقا اين جا فاروم فلشه
شما همش دارين از Mmb و نرم افزار هاي ديگه حرف ميزنين كه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

note
11-04-2008, 17:14
از نرم افزار دیگری حرف نزدم فقط می خواستم بدانم چگونه این کار را می توان در فلش انجام داد قبل اینکه وارد mmb شود