PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل اجرای اکثر بازیها در v3x

beckham7
18-02-2008, 23:53
تا حالا مطمئنا به اين مشکل زياد برخورد کرديد که بعد نصب بازيها اين مشکلات واستون پيش بياد
1-application error
2- صفحه کليد بدرستي کار نکنه
3 - بعد از بازي گوشي ريست بشه
هر سه مشکل تو 90 درصد بازيها با روشي که ميگم قابل حلن قبلش من اين روش رو تو سايت p30mob ديدم ولي اونجا فقط واسه رفع مشکل صفحه کليد اين روش ذکر شده ولي اينجور که من تست کردم کل مشکلات بالا رو حل ميکنه بريم سر اصل مطلب
ابتدا بايد برنامه moto midlets manager رو گير بياريد چون اينترنتي که خودم استفاده ميکنم سرعتش کمه نمتونم upload کنم ببخشيد ولي با يه سرچ راحت ميشه پيداش کرد وقتي برنامه رو اجرا کرديد گوشي رو به سيستم وصل ميکنيد تو همون تب اول برنامه ليست بازيها و برنامه هايي که رو گوشيتون نصب شده بعد حداکثر يک دقيقه مياد
خوب حالا تو همون تب اول دکمه install رو ميزنيد تو منويي که ظاهر ميشه گزينه اخر
jar using java adaptor رو انتخاب ميکنيد تو پنجره اي که ظاهر ميشه
در پنجره key board layout گزينه nokia ودر قسمت screen size 240*320 رو انتخاب کنيد مسير بازي رو بش بديد اتوماتيک بازي نصب ميشه وقتي نصب بازي يا برنامه تموم شد با همون برنامه تو قسمت more گوشي رو ريست کنيد
خودم همه بازیهایی که مشکلات بالا رو داشتن الان بدون مشکل اجرا میکنم
موفق باشید

beckham7
19-02-2008, 00:02
شانس الان لینک دانلودشو تو سایت ir-tci دیدم بجای --- ir-tci .org بذارید
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
پسورد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .org

anti_girl
19-02-2008, 20:33
مرسی دوست عزیز ممنون.....

beckham7
19-02-2008, 23:57
خاهش میکنم
فقط اگه دوستان استفاده کردن نتیجه رو بگن

Corvette
20-02-2008, 01:19
مرسی مجتبی ... درسته جواب میده.... من یه بار تستش کردم.... جواب میده.... زحمت کشیدی تو اینجا این مطلب

نبود:12:

beckham7
21-02-2008, 00:11
خواهش میکنم مسعود جان در مقابل کارای شما هیچه

beckham7
21-02-2008, 00:15
در ضمن رو مدلهای دیگه موتو هم جواب میده
قابلیتهای دیگه هم داره که دوستان بعد از نصب متوجه شون میشن مثل ذخیره بازی با پسوند جار از گوشی روی کامپیوتر و...

pedram_sad
21-02-2008, 13:28
تا حالا مطمئنا به اين مشکل زياد برخورد کرديد که بعد نصب بازيها اين مشکلات واستون پيش بياد
1-application error
2- صفحه کليد بدرستي کار نکنه
3 - بعد از بازي گوشي ريست بشه
هر سه مشکل تو 90 درصد بازيها با روشي که ميگم قابل حلن قبلش من اين روش رو تو سايت p30mob ديدم ولي اونجا فقط واسه رفع مشکل صفحه کليد اين روش ذکر شده ولي اينجور که من تست کردم کل مشکلات بالا رو حل ميکنه بريم سر اصل مطلب
ابتدا بايد برنامه moto midlets manager رو گير بياريد چون اينترنتي که خودم استفاده ميکنم سرعتش کمه نمتونم upload کنم ببخشيد ولي با يه سرچ راحت ميشه پيداش کرد وقتي برنامه رو اجرا کرديد گوشي رو به سيستم وصل ميکنيد تو همون تب اول برنامه ليست بازيها و برنامه هايي که رو گوشيتون نصب شده بعد حداکثر يک دقيقه مياد
خوب حالا تو همون تب اول دکمه install رو ميزنيد تو منويي که ظاهر ميشه گزينه اخر
jar using java adaptor رو انتخاب ميکنيد تو پنجره اي که ظاهر ميشه
در پنجره key board layout گزينه nokia ودر قسمت screen size 240*320 رو انتخاب کنيد مسير بازي رو بش بديد اتوماتيک بازي نصب ميشه وقتي نصب بازي يا برنامه تموم شد با همون برنامه تو قسمت more گوشي رو ريست کنيد
خودم همه بازیهایی که مشکلات بالا رو داشتن الان بدون مشکل اجرا میکنم
موفق باشید

سلام
با تشكر فراوان از اين نرم افزار:10:

ولي اگه مثلا با bluetooth يك بازي از كسي بگيريم يا اگه بازي از خود memory card گوشي نصب كنيم باز هم همون مشكلات وحود داره چون اونجاها از اين نرم افزار نميشه استفاده كرد :13:

ولي بازم ممنون كه مشكل نصب بازي ها از طريق pc حل شد:10:

يه سوال ديگه هم داشتم حالا با اين نرم افزار يعني ديگه لازم نيست حتما دنبال بازي هايي باشيم كه براي moto ساخته شده ؟ يعني ميشه هر نوع بازي java رو نصب كرد و بازي كرد ديگه ؟ مثل همه گوشي هاي ديگه ؟

در كل ممنون :11::10:

pedram_sad
21-02-2008, 14:31
من نرم افزار رو دانلود كردم

براي شروع هم بازي جديد devil may cry كه حدود 1 مگابايت هست رو دانلود كردم
اين بازي رو وقتي از تو كارت حافظه install ميكزدم application error داد

با اين نرم افزار تمام كار هايي كه گفتين رو انجام دادم باز هم همون erro رو ميده:41:

در هر دو حالت بازي نصب ميشه و وقتي run ميكني بعد از كادر سفيد رنگ please wait كه تموم شد اون ارور رو ميده :13::41:

فقط همين يك بازي رو تست كردم فعلا

beckham7
22-02-2008, 00:09
سلام
راجع به مشکل اول منظورم بازیهایی که با بلوتوثه میگیرید
بعد از لیست شدن بازیها تو برنامه بازی رو که با بلوتوث نصب کردید انتخاب و دکمه F5 یا روش کلیک راست کنید و گزینه save رو بزنید بازی رو روی PC ذخیره میکنه خوب حالا شما سورس بازی رو دارید ومیتونید دوباره از PC نصبش کنید
بله هر بازی که پیوندش جار باشه خودم یه سی دی داشتم که بازیهای نوکیا با پسوند جار بود اکثرشون اجرا نمیشد ولی حالا ....
مشکل دوم
این بازی واسه خودم هم همین مشکل داره گفتم که اکثر بازیها مطمئنا واسه بیشتر بازیهایی که اون مشکلات وجود داره بر طرف میشه

beckham7
26-02-2008, 16:47
فکر کنم این برنامه زیاد بکار دوستان بیاد یه جوری اون بالا نگهش دارید

pedram_sad
28-02-2008, 01:08
سلام
من بازي extreme air snow boarding 3D رو كه ماله كمپاني Sumea هست رو رو گوشي w810 داشتم كه اون رو روي V3X هم نصب كردم
كه بعد از اجرا اولين صفحه زبان رو ميپرسه كه اينجا صفحه كليد درست كار ميكنه
و لي صفحه بعدي كه ميپرسه enable sound و دوتا گزينه yes و no داره هيچ كدوم از كليدهاي
eypad عملي انجام نميدن:13::13:

بازي رو با اين نرم افزار هم نصب كردم و صفحه كليد رو nokia قرار دادم
ولي بازم همون صفحه كه ميپرسه صدا داشته باشين يا نه هيچ كليدي كار نميكنه
و نميشه جلوتر رفت:41:
خيلي از بازي ها قبلا همين مشكل رو داشتن يعني تا يك جايي پيش ميرفتي و لي بعد از اون ديگه keypad كار نميكنه:41:
روي w810 راحت اجرا ميشد و keypad هم درست بود:19:

beckham7
29-02-2008, 17:47
سلام
عجیبه من که تا حالا به همچین مشکلی بخورد نکردم
در کل این برنامه اگه بخاد بازی رو اجرا کنه اجرا میکنه بدون مشکلی اگه هم نخاد اجرا کنه تو 99 درصد موارد (واسه من که اینجوری بوده تا حالا نزدیک 150 تا بازی باش نصب کردم ) همون اول اجرا نمی نکنه خیلی کم پیش میاد مراحل اولیه رو بره و اجرا نکرده باشه
واقعا میگم من که خودم برخورد نکردم
در ضمن واسه یکی دو بازی همچین مشکلی پیش بیاد عادیه
من از برندهای دیگه دقیقا اطلاع ندارم ولی مطمئنم اونا هم همه بازی ها رو بدرستی اجرا نمیکنن
یه مقایسه بکنید اجرای برنامه ها و بازیها رو قبل استفاده از این برنامه با حالا
موفق باشید

pedram_sad
29-02-2008, 21:02
سلام
عجیبه من که تا حالا به همچین مشکلی بخورد نکردم
در کل این برنامه اگه بخاد بازی رو اجرا کنه اجرا میکنه بدون مشکلی اگه هم نخاد اجرا کنه تو 99 درصد موارد (واسه من که اینجوری بوده تا حالا نزدیک 150 تا بازی باش نصب کردم ) همون اول اجرا نمی نکنه خیلی کم پیش میاد مراحل اولیه رو بره و اجرا نکرده باشه
واقعا میگم من که خودم برخورد نکردم
در ضمن واسه یکی دو بازی همچین مشکلی پیش بیاد عادیه
من از برندهای دیگه دقیقا اطلاع ندارم ولی مطمئنم اونا هم همه بازی ها رو بدرستی اجرا نمیکنن
یه مقایسه بکنید اجرای برنامه ها و بازیها رو قبل استفاده از این برنامه با حالا
موفق باشید

سلام
از برنامت خيلي ممنونم:10:
ولي من نگفتم اجرا نميكنه يا تا يك جايي ميره و ديگه ادامه نميده
مشكل keypad بازيه كه در يك مرحله خاصي يا ديگه كار نميكنه يا دگمه هاش قاطي ميشن:13:

بازي ها همه اجرا ميشن:10:

beckham7
02-03-2008, 08:52
خاهش میکنم:10:
با توجه به قبل فک کنم در همین حد هم راضی کننده باشه

pedram_sad
05-03-2008, 00:36
سلام
من از يكي از سايت ها از انجمن بازي ها براي سري 40 نوكيا كلي بازي برداشتم :27:
كه همينجوري وقتي نصب ميكردم keypad بهم ريخته بود و نميشد تا يك جايي بيشتر جلو رفت:41:
و همچنين بعضي از بازي ها وسط بازي صفحه سياه ميشد:41:

اما با اين نرم افزار كه نصب كردم به طرز قوق العاده اي درست شدن و عالي كار ميكنن:10::8:
هم keypad هم خوده بازي:10:
پيشنهاد ميكنم اين بازي ها رو شما هم نصب كنيد اگه تا حالا نگرفتين:10:
1 - astro pop
2 - ghost recon advance warfighter 2
3 - hamster loco srv
4 - medival combat : age of glory
5 - nowhere
6 - spin fun
باز هم بابت اين نرم افزار فوق العاده مفيد ممنون
چون نشون داد كه روي Motorola V3X بازي كردن چه لذتي ميتونه داشته باشه :10:

anti_girl
05-03-2008, 23:15
شما تازه به موتو و كارايي هاي اون پي بردي از اون روز اول ما كه هنجرمونو پاره كرديم گفتيم اما همش شما مخالفت ميكردي

Apachi
05-03-2008, 23:39
ممنون از مطلب بسیار مفیدت..

beckham7
08-03-2008, 00:39
تشکر از محبت دوستان
واقعا خوشحال شدم که مشکلتون حل شد آقا پدرام بالاخره از v3x تعریف کردید
واقعا باور کنید متفاوته v3x رو میگم
امیدوارم باقی دوستان هم استفاده کنن

pedram_sad
08-03-2008, 22:29
ميدونين
ولي هنوز مشكل restart شدن رو داره
وقتي با يك بازي بيشتر از 10 دقيقه بازي ميكني وقتي درش رو ميبندي reset ميشه
حتي اون گزينه flip sensitive زو هم زدم امابازم همونه

beckham7
08-03-2008, 23:49
واسه همه بازیها که مطمئنا اینجور نیست:46: حداقل روزی 1 ساعت بازی میکنم خیلی کم پیش میاد
خداییش هر بازیم که بعدش گوشی ریست شد زیاد جالب نبوده و پاکش کردم
ولی درکل خیلی کم پیش میاد
البته مونسترپک گوشی من heartless v.3 است که توش تا حدی مشکل restart حل شده

anti_girl
09-03-2008, 11:04
واسه همه بازیها که مطمئنا اینجور نیست:46: حداقل روزی 1 ساعت بازی میکنم خیلی کم پیش میاد

بعضي ها كم لطفي ميكنن و حتي پ.خ تهديد كننده ميفرستند شما خودتو ناراحت نكن beckham عزيز

pedram_sad
09-03-2008, 14:00

سلام
ممنون كه جواب هاي درست و قانع كننده ميدي:10:
پس مشكل reset شدن از بازيهاست ؟
يعني مشكل از خود گوشي نيست ؟
اخه ميدوني نرم افزار هاي جاوايي كه تو گوشي هستن مثله مثلا همون نرم افزار ضبط صدا يا نقشه تهران يا هر چيز ديگه وقتي زياد هم باهاشون كار ميكني وقتي در گوشي رو ميبندي reset نميشه اما تو بازي ها reset ميشه

`س شما دارين ميگين كه مشكل از بازي هاست و گوشي مشكلي نداره ؟

يه سوال ديگه هم داشتم گوشي شما هم بعد از 1 ساعت بازي پشتش داغ ميكنه يا نه ؟

مرسي از اين كه درست و منطقي و با دليل و بر خلاف خيلي هاي ديگه:2:
منصفانه جواب ميدي:10:

ممنونم:10::10::11:

beckham7
10-03-2008, 00:24
سلام
نه گوشی مشکلی نداره واسه همه ریست پیش میاد فرقی هم نمیکنه گوشی موتورولا باشه یا نوکیا یا هر چیز دیگه
شاید این بازی که روی گوشی شما ریست میشه ولی روی سونی اریکسون یا نوکیا بدون مشکلی اجرا بشه یا بالعکس

بعضی بازیها به گوشی نمی خورن البته با یه بار ریست شدن نباید مطمئن شد که حتما دفعات بعد هم بعد از خروج ا بازی و بستن درب حتما گوشی ریست میشه شده بعضی بازیها یا برنامه ها همون دفعه اول ریست بشه ولی دفعات بعد کمتر این اتفاق بیفته البته این تجربه شخصی خودم بوده
دوست عزیز توصیه میکنم شما هم همین با همین مونستر پک heartless v.3 گوشیتونو فلش کنید چون مشکل ریست گوشیتون کمتر میشه

beckham7
10-03-2008, 00:29
اقا تورج واقا پدرام لطفا بیخیال این حرفا شید :10:
.دنیا 2روزه بخدا ارزش نداره:11::10:

pedram_sad
10-03-2008, 00:37
سلام
نه گوشی مشکلی نداره واسه همه ریست پیش میاد فرقی هم نمیکنه گوشی موتورولا باشه یا نوکیا یا هر چیز دیگه
شاید این بازی که روی گوشی شما ریست میشه ولی روی سونی اریکسون یا نوکیا بدون مشکلی اجرا بشه یا بالعکس

بعضی بازیها به گوشی نمی خورن البته با یه بار ریست شدن نباید مطمئن شد که حتما دفعات بعد هم بعد از خروج ا بازی و بستن درب حتما گوشی ریست میشه شده بعضی بازیها یا برنامه ها همون دفعه اول ریست بشه ولی دفعات بعد کمتر این اتفاق بیفته البته این تجربه شخصی خودم بوده
دوست عزیز توصیه میکنم شما هم همین با همین مونستر پک heartless v.3 گوشیتونو فلش کنید چون مشکل ریست گوشیتون کمتر میشه

سلام
مرسي از توضيحاتت:10:
مدل mp من اينه
HeartlessMOD @ V3X
بعد از اين MP يك MP ديگه هم اومده كه اون يك موردي داره كه من نميتونم اونو نصب كنم
و اون اينه كه در اون زنگ SMS و زنگ CALL رو از هم جدا كردن يعني اگه براي كسي RINGER بگذاري فقط موقع INCOMING CALL اون رو پخش ميكنه
و زنگ SMS همه CONTACT ها همون زنگ DEFAULT ميشه كه براي اس ام اس گذاشتي:13:
كه من نميخوام اينجوري بشه:13:
اين MP كه شما دارين اينجوريه ؟:10:
يعني جدا شده يا يكيه هنوز ؟:10:

مرسي :11:

pedram_sad
10-03-2008, 00:40
البته گوشي من قبلا مشكل PLEASE WAIT دادن پيدا كرده بود
كه مجبور شدم فلشش كنم و الا اين MP نصبه
من به شخصه تا حالا نديدم گوشي هاي se يا nokia موقع بازي reset بشن:13:
اما اگه شما ميگين حتما اينطوريه:10:
چون تجربتون از من بيشتره تو اين زمينه:10::10:

beckham7
10-03-2008, 23:21
نه دوست عزیز من اماتورم جدی جدی میگم اینی هم که راجع به ریست گفتم فک کردم منظورتون این بود که گوشیتون مشکل داره که ریست میشه که گفتم گوشی های دیگه ام ریست میشن و مشکلی نیست راجع مونستر پک اره همونجوره
تو خصوصیات این مونستر پک نوشته شده ریست جاوا حل شده که من چون قبل از استفاده از مونسترپک و این برنامه زیاد بازی نمیکردم زیاد هم مطمین نیستم واقعا مشکل ریست رو کمتر کرده باشه

pedram_sad
14-03-2008, 21:47
راستي لينكي چيزي سراغ نداري از يك سايتي كه بازيها رو تو اندازه 320*240 داشته باشه ؟:10:
من كه هر چي ميگردم ماشالله تا دلت بخواد براي 220*176 هست فقط:13:
ممنون:10:

beckham7
14-03-2008, 22:00
سلام
تو سایت پی سی موب صفحه اصلیش یه پک بازی واسه موتو هست خودم چون سرعت اینترنتم کمه نمیتونم دانلود کنم
p30mob .com

beckham7
04-04-2008, 00:32
ما هم آخر نفهمیدیم جریان این داغ شدن چیه
هر چی که هست صد در صد بعد داغ شدن گوشی ریست میشه بگیر نگیره
امتحان کردم یه بازی رو باصدا بازی کنم گوشی داغ میکنه وبعد بستن در ریست میشه ولی وقتی بدون صدا بازی کردم مشکلی پیش نیومده!

anti_girl
04-04-2008, 12:48
واقعا عجيبه!من وقتي اهنگ گوش ميدم داغ ميشه ولي ريست نميشه دقيقا قسمت باتري هم هست

beckham7
04-04-2008, 22:41
فرقی نمیکنه mp3 یا بازی بیشتر موقع بازی پیش میاد کلا بگیر نگیره بعضی وقتا 20 دقیقه آهنگ گوش میدی یا بازی میکنی ریست نمیشه ولی بعضی وقتا بعد 5 دقیقه بازی داغ میکنه و ریست میشه البته بعضی وقتی ها هم داغ نشده ریست میکنه!!!!!!
من میگم شاید درجه حرارت محیط تاثیر داشته باشه
اصلا کسی نمیدونه کلا واسه چی ریست میشه؟

anti_girl
04-04-2008, 23:33
اگه وقت كنم و پشت گوشي رو باز كنم ميشه فهميد از چيه؟ اين نظره منه: راستش من از وقتي كه تقويت صدا كردم اين جوري ميشه هرچي صدا بالاتر بره مصرف برق بالاتر ميره در نتيجه ic تغذيه مجبور به تحمل جريان بيشتري ميشه كه فكر كنم اين عامل باعث ميشه كه ريست كنه در مورد بازي هم همين موضوع صدق ميكنه

beckham7
05-04-2008, 22:29
یعنی گوشی که تقویت صدا نشده ریست نمیشه؟!!!

anti_girl
05-04-2008, 22:59
نميدونم من از وقتي گوشي خودم رو تقويت كردم امتحان نكردم ببينم كه بقيه هم داغ ميشن يا نه البته من اين نظر رو با توجه به اين كه يه كوچولو از برق و الكترونيك ميدونم گفتم خودم هنوز 100%مطمئن نيستم اگه كسي كه تقويت نكرده بگه كه داغ ميشه يا نه ميشه مطمئن شد

sanjy
06-06-2008, 11:53
salam doostan mishe amoozeshe rahat va bi darde sare rikhtane sims2 ra rooie motorola l7 begid PLEASE

pedram_sad
06-06-2008, 12:01
salam doostan mishe amoozeshe rahat va bi darde sare rikhtane sims2 ra rooie motorola l7 begid PLEASE

دوست عزيز اين جا جاي اين پست نيست

ول خوب شما ميتوني از نرم افزار MOTO MIDMAN استفاده كني و
از قسمت INSTALL فايل JAR مخصوص به بازي رو انتخاب كني و نصب كني

اگه هم فايل نصب بازي رو توي گوشيت داري
ميتوني بري به GAMES AND APPLICATIONS و اونجا از گزينه INSTALL فايل رو نصب كني

موفق باشي:10:

sanjy
06-06-2008, 13:42
mamnoon pedram jan:20::11:

sanjy
06-06-2008, 13:47
mamnoon vali bad az rikhtane bazi bad az please wait baz eror mide

pedram_sad
06-06-2008, 19:13
mamnoon vali bad az rikhtane bazi bad az please wait baz eror mide

ببين
اين بازي ماله چه گوشي بوده ؟
ماله NOKIA بوده يا SONY ERICSSON ?

اصلا سايزش ميخوره به صفحه گوشي شما ؟
اين ERROR كه ميگيد APPLICATION ERROR هست
كه وقتي اون نرم افزار ماله گوشي نباشه اينجوري ميشه

اگه اين ارروره بهم بگو تا بگم چه كني :10:

anti_girl
08-06-2008, 08:27
دوست عزيز اي كاش متن ارور رو هم ميزاشتي................
اين جوري بهتر ميتونيم كمكتون كنيم

beckham7
02-07-2008, 08:50
بی مناسبت نیست که موضوع رو دوباره اینجا هم بگم
با این mp جدید v4بعضی از بازیها که قبلا اجرا نمیشد و احتیاج به فضای بیشتر واسه اجرا داشتن بدون مشکل اجرا میشن
تنها مشکل اینه که سرعت لود اولیه بازیها کمتر شده

naser maldini
06-07-2008, 11:33
اگه برای نصب بازی ها از برنامه midway استفاده کنید اکثر مشکلاتون حل میشه.

beckham7
08-07-2008, 17:41
اگه برای نصب بازی ها از برنامه midway استفاده کنید اکثر مشکلاتون حل میشه.
بزارین ممنون میشم اقا ناصر