PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش کردن سیستم از طریق پیام

smd7m
18-02-2008, 10:59
سلام
به یک نرم افزار نیاز دارم که بتونه در یک ساعت خاص مثلا ساعت 12 ظهر یک پیام به همه کاربران شبکه بده اگر کاربر به سوال جواب داد که بتونه بکارش ادامه بده در غیر اینصورت پس از مدت زمان خاصی مثلا 10 دقیقه سیستم رو به یکی از حالتهای Turn off ببره.
همچنین اگر در شبکه این قابلیت رو نداشت بر روی سیستم کاربر نصب بشه و اینکار رو انجام بده.

b3dnet
19-02-2008, 12:26
با سلام خدمت شما دوست عزیز
برنامه ای که به شما معرفی می کنم می تونه یه همچین کاری هم انجام بده این برنامه نامش
Bluetooth PC Remote Control می باشد که با این نرم افزا می توانید با تلفن همراه کامپیوتر خود را کنترل کنید.

Mohsen6558
21-02-2008, 13:14
NetSupport School ver9.01 | 18 MB
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
NetSupport School is a class leading training software solution, providing Teachers with the ability to instruct, monitor and interact with their Students either individually, as a pre-defined group or to the overall class.

Combining advanced classroom PC monitoring, real-time Presentation and Annotation tools, with an innovative customised Testing suite, Internet and Application control, automated Lesson Plans, Printer Management, Instant Messenger control, Content Monitoring and Desktop Security, this latest version of NetSupport School rises to the challenge and requirements of today's modern classroom.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smd7m
25-02-2008, 09:42
نرم افزار NetSupport School رو دانلود کردم اما به چه صورت تنظیم و در شبکه ازش استفاده کنم