PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز

smd7m
18-02-2008, 10:12
سلام
وقتی صفحه Login بالا می یاد و من رمز رو وارد می کنم داخل ویندوز نمی ره و حتما باید یک new task بنام Explorer ایجاد کنم تا بالا بیاد مشکل رو چطوری حل کنم.

saeed666
18-02-2008, 14:03
سلام...

از System Restore تو محیط Safe Mode استفاده کنید . و ویندوز را به زمانی برگردونید که این مشکل نبود.

smd7m
19-02-2008, 22:09
سلام
مشکل رفع نشد.
آیا می شه با تغییراتی در رجستری این مشکل رو حل کرد

saeed666
20-02-2008, 00:05
سلام...

ممکنه ! یعنی هر کار با رجیستری قابل انجامه ولی تنها کاری که به ذهنم میرسه از تو رجیستری اینه که فایل Explorer.exe رو جز فایل های Startup قرار بدید که توسط نرم افزار های مختلفی هم این کار ساده تر شده .

البته نمیدونم این کار تا چه حد میتونه جوابگو باشه چون قاعدتا خود ویندوز این فایل رو هنگام بالا آمدن ویندوز لود میکنه ...

smd7m
21-02-2008, 07:43
سلام راستش من نرم افزار Virus_Remover_&_Washer رو اجرا کردم و این مشکل برام به وجود اومد.

saeed666
21-02-2008, 13:29
سلام...

شما همون روش Startup رو یه امتحان بکنید.

برای راحتی کار من قبلا یه برنامه کم حجم درست کرده بودم که الان پیداش کردم !

نام String را Explorer.exe بگذارید و در قسمت Browse هم همونطور که می دونید فایل

Explorer.exe که در فولدر WINDOWS هست رو وارد می کنید و سپس Write String وتمام.

امیدوارم که جواب بده...

فایل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smd7m
21-02-2008, 21:09
با تشکر
امتحان می کنم انشاء ا.. درست بشه ...
یک مشکل دیگه اینکه من از شبکه Novell استفاده می کنم و فقط می تونم وارد یوزر شبکه بشم و امکان ورود به یوزر ویندوز وجود نداره حتی با Safe mode هم اینکار رو کردم اما بالا نیامد و پس از ورود با یوزر ویندوز؛ دوباره به محیط Log in وارد می شه و وارد یوزر مربوطه نمی شه...

saeed666
22-02-2008, 11:06
سلام...

با تشکر
امتحان می کنم انشاء ا.. درست بشه ...

پس منتظر نتیجش هستم...

یک مشکل دیگه اینکه من از شبکه Novell استفاده می کنم و فقط می تونم وارد یوزر شبکه بشم و امکان ورود به یوزر ویندوز وجود نداره حتی با Safe mode هم اینکار رو کردم اما بالا نیامد و پس از ورود با یوزر ویندوز؛ دوباره به محیط Log in وارد می شه و وارد یوزر مربوطه نمی شه...

من در زمینه ی شبکه ها خیلی اطلاعات ندارم. دوستان دیگه ای هستند در انجمن که خیلی در این زمینه واردند. اگه اینجا مشکل حل نشد پیشنهاد میکنم تو انجمن اینترنت و شبکه هم مطرحش کنید...

K A R I M I
22-02-2008, 11:52
برای همکاری ،
دوست عزیز شما برای خاموش کردن کامپیوتر با مشکل مواجه نیستید ؟

smd7m
22-02-2008, 22:51
saeed666 عزیز خیلی ممنون که کمک کردید.
*
آقای K A R I M I ببخشیبد که مشکلم رو حل کردید!

K A R I M I
22-02-2008, 22:59
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط برای اطلاعات خودم می خواستم که شما که این مشکل رو دارید آیا در هنگام شات دان هم مشکل دارید یا نه ؟

smd7m
23-02-2008, 08:37
نه عزیزم ... مشکل فقط در ورود به ویندوز هست .... با معرفی نرم افزار هم حل نشد چون وقتی کامل وارد ویندوز شدیم سپس اکسپلورر نمایش داده می شه .... وارد یوزر شبکه می شه البته با New task ---Explorer ولی وارد یوزر ویندوز نمی شه ..... (پس از یک ورود آنی دوباره به محیط انتخاب یوزر و رمز ورود می ره)

msa d820
27-02-2008, 08:43
عزیزان ما که صد تا تایپیک زدیم کسی جواب مارو نداد امید وارم شما بتونید کمک کنید
راستش چطوری میشه ویندوزی که پاک کردی یعنی فرمت کردی رو بیاری یا ویندوزی که خود به خود فرمت شده رو بیاری من یه بار که سیستمم رو واسه تعمیر بردم طرف موقع نصب ویندوز جدید که در درایو dباید نصب می کرد ویندوزی که در درایو cبود رو به طور اتفاقی خذف کرد بعد بهش گفتم نباید حذف بشه اطلاعات مهمی دارم برام همون ویندوز رو آورد راهی هست

javadshahvand
27-02-2008, 10:47
عزیزان ما که صد تا تایپیک زدیم کسی جواب مارو نداد امید وارم شما بتونید کمک کنید
راستش چطوری میشه ویندوزی که پاک کردی یعنی فرمت کردی رو بیاری یا ویندوزی که خود به خود فرمت شده رو بیاری من یه بار که سیستمم رو واسه تعمیر بردم طرف موقع نصب ویندوز جدید که در درایو dباید نصب می کرد ویندوزی که در درایو cبود رو به طور اتفاقی خذف کرد بعد بهش گفتم نباید حذف بشه اطلاعات مهمی دارم برام همون ویندوز رو آورد راهی هست

اگه دوباره روی همون درایو ویندوز نصب نکرده باشی میشه اطلاعات رو ریکاوری کرد حتی اگه پارتیشن پاک شده باشه