PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك فوري .فوري لطفا هرچه سريعا من رو از دست اين مشكل بزرگ نجات بدهيد.

shahyar_2005
29-10-2005, 08:04
با عرض سلام و خسته نباشيد.
درخواست كمك از مديران و متخصصان سايت در مورد مشكلات زير را داشتم.
1.مشكل اين است كه چند روزي است كه من منتوانم روي دسكتاب عكس بگذارم يعني اينكه
وقتي كه روي دسكتاپ كليك چپ ميكنم و به Properties مي روم و صفحه Display Properties
مي ايد و به لبه Desktop مي روم قسمت Background و Browse و Position از كار افتاده وكار نمي كند و نمي توانم عكسي براي دسكتاپ انتخاب كنم و هيج جوري هم تاالان كه هر كاري كردم موفق به اين كار نشدم .واينكه خودش يك تصوير كاملا ابي را روي دسكتاب انتخاب كرده و گذاشته است.

2.دومين مشكل اين است كه من وقتي به اينترنت مي روم صفحاتي را كه اورده ام خود به خود پاك و يا ناپديد مي شوند و دوباره من را به دسكتاپ بر مي گرداند

3.از ان روز سرعت سيستم نيز پايين امده است.

*درضمن من چندين بار با ويروس كش كل ويندوز گشتم و ويروسها را پاك كرده ام.

لطفا پاسخ كامل و صحيح رابدهيد كه من هرچه سريعا از دست اين مشكل خلاص شوم.

masoud_35_teh
29-10-2005, 17:30
دوست عزیز سیستم شما ویروسیه و انتی ویروسها هم نمی تونند همه ویروسها رو شناسایی کنند احتمالا سیستم شما
ویروسهای دیگری همداره که شناخته نشده اند من 2 کار به شماپیشنهاد میکنم .
1-اگر با رجیستری کار کردین به طور دستی اقدام به پاک کردن ویروسها کنید .
2-در غیر اینصورت ویندوز رو عوض کنید .

afghantoday
29-10-2005, 17:38
اگر ویروس داشته باشه بهترین آنتی ویروس McAfee... میتونی Virus Scan 10 رو نصب کنی تا ویروسا رو شناسایی کنه... البته بدش میتونی آنتیویروس رو UNISTALL کنی چون updateable نیست ولی برای از بین بردن ویروس ها خوبه

Amir_P30
29-10-2005, 21:20
صفحه Display Properties
مي ايد و به لبه Desktop مي روم قسمت Background و Browse و Position از كار افتاده وكار نمي كند

اين قسمت ها را از طريق ترفند هم ميشه از كار انداخت!!!

2.دومين مشكل اين است كه من وقتي به اينترنت مي روم صفحاتي را كه اورده ام خود به خود پاك و يا ناپديد مي شوند و دوباره من را به دسكتاپ بر مي گرداند
اينم به خاطر اينه كه تنظيم شده هر گاه از اينترنت خارج شديد (مرورگر رو بستيد) صفحات اتوماتيك پاك شوند. اين يكي هم تنظيم شده!!!

3.از ان روز سرعت سيستم نيز پايين امده است
ممكنه ماله برنامه هاي اسپاي اوير باشد

درضمن من چندين بار با ويروس كش كل ويندوز گشتم و ويروسها را پاك كرده ام

از نسخه هاي قدرتمند وبه روز شده استفاده كنيد !!!
از برنامه هاي آنتي تروجان و اسپاي وير هم استفاده كنيد

موفق باشيد