PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال یک فایل از یک هاست به هاست دیگر بدون دانلود فایل

boy1367
17-02-2008, 22:28
سلام
کسی چنین چیزی دیده یا چیزی در مورد این میدونه
یعنی یک فایل مثلا یک موزیک با فرمت Mp3 از سایتی X به سایت Y منتقل کنیم بدون اینکه فایل رو از سایت X دانلود کنیم و سپس روی سایت Y آپلود کنیم
برای این کار آیا نرمافزاری است یا Cms است
لطفا نرمافزار رو همراه با آموزشش بدین اگه هست؟

rezaete
17-02-2008, 22:45
یکی از بچه ها این رو به من داد رو یه هاست مجانی آپلود کردم . اما میگفت با پورت 80 نمیتونه کانکت بشه . حالا شما میخوای امتحان کن خبرش رو به ما بده که شدیدا نیاز داریم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tabriz-info
18-02-2008, 10:12
عزیز اگه به هاست بگی خودش بدون دردسر برات انتقال میده این بهترین راهشه

boy1367
01-03-2008, 12:26
سلام
کسی نرمافزار مشابه این داره
که مثلا از یک هاست سایتی مثلا freeweb7 یا رپید شر به سایت پاسا اسپیس انتقال بدیم
آیا نرمافزاری هست
خود پارسا اسپیس این نرم افزار رو برای فروش گذاشته

hosseintdk775
02-03-2008, 15:12
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در لینک زیر یک اسکریپتی هست که با استفاده از آن می توانید این کا را انجام دهید / یعنی فایل را انتقال دهید / البته برای انتقال باید لینک مستقیم فایل را داشته باشید /

موفق باشید.

boy1367
04-03-2008, 12:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[1].3_build_23_08_2007_by_kloon.rar این لینک را دانلود کردم
ولی این با پورت 80 کارت نمیکنه
نرمافزار درگه ای هست که با پورت 80 هم کار کنه

boy1367
04-03-2008, 12:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[1].3_build_23_08_2007_by_kloon.rar
این لینک را دانلود کردم ولی این نرمافزار یا cms با پورت 80 کار نمیکنه
میشه یه نرمافزاری پیدا کنید تا با پورت 80 هم کار کنه و مشکلی نداشته باشه

boy1367
06-03-2008, 17:48
كسي نيست كه به من كمك كنه

SuB
07-03-2008, 00:44
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در لینک زیر یک اسکریپتی هست که با استفاده از آن می توانید این کا را انجام دهید / یعنی فایل را انتقال دهید / البته برای انتقال باید لینک مستقیم فایل را داشته باشید /

موفق باشید.

دوست عزیز این کار نمیده!

hosseintdk775
07-03-2008, 00:47
دوست عزیز این کار نمیده!
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
شما امتحان کردید؟
باید سطح دسترسی پوشه ای که می خواهید فایل ها به آن انتقال یابد را روی 777 قرار دهید. / این کار را کرده اید؟

SuB
07-03-2008, 12:46
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
شما امتحان کردید؟
باید سطح دسترسی پوشه ای که می خواهید فایل ها به آن انتقال یابد را روی 777 قرار دهید. / این کار را کرده اید؟

بله
فایل شما از آدرس زیر قابل دسترسی است:

می‌نویسه که فایل با موفقیت منتقل شد اما بعد فایلی وجود نخواهد داشت. در ضمن Chmod پوشه s2s رو از همون اول روی 777 قرار دادم. اما باز هم کار نمیکنه. همین الان هم امتحان کردم.

hosseintdk775
07-03-2008, 14:14
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
به عکس زیر نگاه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در قسمت 1 : باید لینک فایلی را که می خواهید انتقال دهید را وارد بکنید / حتما باید لینک مستقیم وارد بکنید و لینک های سایت رپید شیر را نیم توانید منتقل بکنید. (مگر اینکه لینک مستقیم باشند)

در قسمت 2: باید یک نامی وارد بکنید که می خواهید فایل با همان نام در سرور شما ذخیره گردد.

در قسمت 3: باید آدرس فایلی را که باید در آنجا باید ذخیره شود را بدهید.
توضیح: ابتدا یک فایلی در همان پوشه s2s ایجاد بکنید مثلا با نام files و سپس سطح دسترسی اش را روی 777 قرار دهید و باید در قسمت سوم اینگونه بنویسید:

حتما باید اینگونه باشد در غیر اینصورت کار نخواهد کرد.

در قسمت 4: در داخل اسکریپت در خط دوم یک کلمه عبوری است و می توانید به دلخواه آن را تغییر دهید که باید در این قسمت آن کلمه عبور را وارد بکنید (هر چیزی که در آن قسمت ما بین ' ' است را باید بنویسید.)

بعد روی انتقال کلیک می کنید که فایل باید انتقال یابد و مشکلی نباید باشد.

موفق باشید.

s-b
07-03-2008, 15:43
من هم امتحان كردم جواب نداد
ولي باز هم ممنون

مرتضی nvcd
18-05-2009, 06:04
چیز دیگه ای پیدا نشد ؟... كسی چیز جدیدی نداره؟ .... این اخری كه دوستمون معرفی كرد برای منم كار نمی كنه ... یعنی می نویسه انتقال داده شد ...ولی چیزی نمیاد

SuB
18-05-2009, 18:53
چیز دیگه ای پیدا نشد ؟... كسی چیز جدیدی نداره؟ .... این اخری كه دوستمون معرفی كرد برای منم كار نمی كنه ... یعنی می نویسه انتقال داده شد ...ولی چیزی نمیاد

من چند وقتی داشتم دنبال این برنامه می‌گشتم تا بالاخره پیداش کرده. این سری از نرم‌افزارها رو RapidLeech می‌گند.
از آدرس زیر می‌تونین یکی از بهترین rapidleechها رو به صورت کاملاً مجانی دانلود کنید:

این نکته رو بگم که این اسکریپ علاوه بر انتقال فایلها با لینک مستقیم، می‌تونه فایلهای غیر مستقیم از RapidShare, 4shared, 2shared,filefactoryو خیلی دیگه از سایتها رو به هاست شما انتقال بده. همچنین می‌تونین پلاگین‌های زیادی بهش اضافه کنین تا قابلیت دانلود لینک‌های غیر مستقیم بقیه سایت‌ها رو هم داشته باشه. همچنین قابلیت دانلود زمان‌بندی شده رو هم داره.

اما در استفاده از این جور اسکریپ‌ها با دو مشکل ممکن است مواجه شوید.عدم پشتبانی هاست شما از تابه Copy در PHP ، و یا بسته شدن پورت 80 توسط میزبان شما برای جلوگیری از استفاده از RapidLeech. در صورتی که یکی از این مشکلات وجود داشته باشه، هیچ کاری به غیر از تغییر هاست نمی‌تونین انجام بدین.

موفق باشید.:11: