PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كپي كردن sms در رم

vosogh
17-02-2008, 19:46
سلام رفقا
من يه گوشي n70 دارم . يك سري پيامك توي مموري كاتم هست و تعدادي هم توي حافظه ي گوشي . ميخواستم بدونم چطور ميتونم پيامك هاي توي گوشي رو به رم منتقل كنم. . در ضمن هنگام تغيير حافظه پيغامي براي كپي نميده .
ممنون از كمكتون.

rainyspring
18-02-2008, 03:42
messaging ----------->settings---------->other------------>memory in use
memory in use از حالت phone memory تغییر بده
همین !

vosogh
18-02-2008, 11:33
اسپرينگ جان اينو ميدونم ولي با تغيير حافظه پيامهاي قبلي توي رم كپي نمشه كه . من ميخوام پيامهاي توي گوشي رو به رم منتقل كنم.

vosogh
20-02-2008, 00:02
برو بچ كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره؟

vosogh
22-02-2008, 17:04
دوباره سلام
بچه ها سوالم رو يه جور ديگه ميگم
چطور ميشه پيام هايي رو كه از طريق pc suit ريختم تو كامپيوتر به n 70 منتقل كنم. اگه امتحان كرده باشيد امكان كپي پيست معمولي از كامپيوتر به موبايل نيست.

vosogh
28-02-2008, 20:36
بابا يعني هيچ راهي نداره؟
ميخوام گوشيمو بفروشم كلي sms توشه.
كمك

somaye19
29-02-2008, 18:11
با سلام
من هم در اين ضمينه مشكل دارم ،منم مي خوام اين كارو بكنم ولي بلد نيستم.
/*يا حق*/

asire_eshgh
29-02-2008, 18:26
دوباره سلام
چطور ميشه پيام هايي رو كه از طريق pc suit ريختم تو كامپيوتر به n 70 منتقل كنم. اگه امتحان كرده باشيد امكان كپي پيست معمولي از كامپيوتر به موبايل نيست.

2راحل پیشنهادی من:
1 از اخرین ورژن این نرم افزار(pc suit)که در سایت نوکیا است استفاده کن چون قابلیت کپی کردن رو داره
2. ازگوشیت back up بگیر

mortezadl
01-03-2008, 12:29
:10:با سلام به somaye19 و vosugh
بچه ها نمیدونم باید گفت متاسفانه یا خوشبختانه نه با pc suite و نه با هیچ چیزه دیگه ای نمیشه smsهارو از یه کامپیوتر یا موبایل به گوشی فرستاد
فقط شاید بشه از طریق یه xplorer یا یه نرم افزار manage روی گوشی برین به این آدرس و این فولدر و کپی و روی مموری ریخت و بشه دوباره برگردوند
C/mail برین توی درایو c که ماله گوشیست یا درایو E که ماله مموریست فولدره Mailرو copy & paste کرد
.
به امید پیروزی
مرتضی:8:

somaye19
04-03-2008, 16:02
:10:با سلام به somaye19 و vosugh
بچه ها نمیدونم باید گفت متاسفانه یا خوشبختانه نه با pc suite و نه با هیچ چیزه دیگه ای نمیشه smsهارو از یه کامپیوتر یا موبایل به گوشی فرستاد
فقط شاید بشه از طریق یه xplorer یا یه نرم افزار manage روی گوشی برین به این آدرس و این فولدر و کپی و روی مموری ریخت و بشه دوباره برگردوند
C/mail برین توی درایو c که ماله گوشیست یا درایو E که ماله مموریست فولدره Mailرو copy & paste کرد
.
به امید پیروزی
مرتضی:8:

سلام دوست عزيز
ولي تو اين مسيري كه شما مي فرماييد چيز زيادي نداره چند تا آيكون داره كه اونم مثله اين كه كد شده هستند.تا بعد
/*يا حق*/

vosogh
05-03-2008, 17:00
بله حرف سميه درسته
وقتي با منيجر به اينباكس ميري فقط فايلها رو نشونميده كه از طريق بلوتوث در يافت شده و خبري از پيامها نيست

caca_caca888
06-03-2008, 13:44
دوباره سلام
با کامپیوتر از گوشیت یه back up بگیر بعد تو اون یکی گوشی restorebach up کن .
مطمین نیستم که بشه ولی از این بابت مطمینم که اگه دوباره با همون گوشی قبلی این کارو بکنی همه ی اطلاعات گوشی بر میگرده از جمله دفترچه تلفن و sms هات وفیلم و موزیک:8:

caca_caca888
06-03-2008, 13:54
همین !
از این راه میشه برای مخفی کردن فایل ها استفاده کرد
وقتی فایلی رو از طریق بولوتوز میگیرید میتونید sms ها رو از فون مموری به مموری کارت یا برعکس انجام بدید و فایل مورد نظر در inbox باقی میمونه . پس از فون مموری به مموری به ram منتقل نمیشه.:10:

somaye19
06-03-2008, 23:38
همین !

اسپرينگ جان اينو ميدونم ولي با تغيير حافظه پيامهاي قبلي توي رم كپي نمشه كه . من ميخوام پيامهاي توي گوشي رو به رم منتقل كنم.

دوستان سلام
من اين كارو با گوشي N90 يكي از دوستام كردم ،ولي تو N90 جواب داد يعني يه پيغام داد و بعد تمامي اطلاعات به كارت مموري منتقل شد ،ولي نمي دونم چرا اين روش توي N70 من وحتي دوست عزيز vosogh جواب نمي ده.تا بعد
/*يا حق*/

iman84
09-03-2008, 14:09
من خودم حدود 100 تا پیام روی phone memory داشتم و میخواستم اونا رو به مموری کارت منتقل کنم و با این روش شد البته گوشی من نوکیا 6680 هست
ولی توصیه می کنم یک backup اول از مسیجات روی کامپیوتر بگیر
با یک برنامه مثل xplore و یا sele Q برو به آدرس
mail <------- system <--------- c
در فولدر mail چند تا فولدر دیگه هم هستش و در داخل این فولدرها فایل هایی هستش که باید دقیقا به همون آدرس ولی در شاخه E بره این فایل ها همون sms های شما هستند
مثلا فایل 001002c0 ( البته این فایل در موبایل من وجود داره و ممکنه در گوشی شما همچین اسمی نباشه )
باید دقیقا به همون آدرس در درایو E کپی بشه اگه بعضی از فولدر ها در phone memory هست ولی در مموری کارت نیست خودت با همون نام آنها رو ایجاد کن
وقتی که میخوای فایل index رو کپی کنی اگه گفت در حال استفاده است و نمی تونه کپی کنه برو به قسمت messag و setting و other و memory in use رو عوض کن
حواست باشه که همه فایلها و فولدر ها کپی بشه

somaye19
09-03-2008, 22:39
من خودم حدود 100 تا پیام روی phone memory داشتم و میخواستم اونا رو به مموری کارت منتقل کنم و با این روش شد البته گوشی من نوکیا 6680 هست
ولی توصیه می کنم یک backup اول از مسیجات روی کامپیوتر بگیر
با یک برنامه مثل xplore و یا sele Q برو به آدرس
mail <------- system <--------- c
در فولدر mail چند تا فولدر دیگه هم هستش و در داخل این فولدرها فایل هایی هستش که باید دقیقا به همون آدرس ولی در شاخه E بره این فایل ها همون sms های شما هستند
مثلا فایل 001002c0 ( البته این فایل در موبایل من وجود داره و ممکنه در گوشی شما همچین اسمی نباشه )
باید دقیقا به همون آدرس در درایو E کپی بشه اگه بعضی از فولدر ها در phone memory هست ولی در مموری کارت نیست خودت با همون نام آنها رو ایجاد کن
وقتی که میخوای فایل index رو کپی کنی اگه گفت در حال استفاده است و نمی تونه کپی کنه برو به قسمت messag و setting و other و memory in use رو عوض کن
حواست باشه که همه فایلها و فولدر ها کپی بشه

سلام دوستان
دوستان اين روشو منم تاييد ميكنم ،فكنم بهترين راه همين باشه.تا بعد
/*يا حق*/

iman84
10-03-2008, 09:59
سلام دوستان
دوستان اين روشو منم تاييد ميكنم ،فكنم بهترين راه همين باشه.تا بعد
/*يا حق*/

این روش روی موبایل خودم جواب داده
اگه کسی هم میخواد امتحان کنه باید دقیقا همینطور که گفتم انجام بده

aaaammmm87
11-03-2008, 16:35
برای بار اول که حافظه رو تغییر می دی اگه yes کنی دفعات بعدی هم موقع تغییر حافظه می شه کپی رو انجام داد ولی اگه i fh دخبزنی دیگه نمی شه الان هم بهترین و راحت ترین روش استفاده از Nokia PC Suite هستش من خودم تمام مسیج هامو کپی پیست می کنم

vosogh
12-03-2008, 23:41
سلام دوستان
ممنون از اينكه كمكم كرديد.
من از روشي كه ايمان گفته بود استفاده كردم و فايل هاي موجود در فولدر ها رو كپي كردم ايندكس و سه تا فايل ديگه هست كه با همون نام موجوده و من بايد براي كپي اونا رو جايگزين كنم . ميخوام بدونم بايد اين كار رو بكنم يا نه؟
در ضمن aaaammmm عزيز با pc suit فقط ميشه فايلها رو از گوشي به كامپيوتر منتقل كرد و عكسش ممكن نيست اگه روشي براي استفاده از pc suit سراغ داري بگو.
ممنون از همه.

iman84
13-03-2008, 10:47
سلام دوستان
ممنون از اينكه كمكم كرديد.
من از روشي كه ايمان گفته بود استفاده كردم و فايل هاي موجود در فولدر ها رو كپي كردم ايندكس و سه تا فايل ديگه هست كه با همون نام موجوده و من بايد براي كپي اونا رو جايگزين كنم . ميخوام بدونم بايد اين كار رو بكنم يا نه؟
در ضمن aaaammmm عزيز با pc suit فقط ميشه فايلها رو از گوشي به كامپيوتر منتقل كرد و عكسش ممكن نيست اگه روشي براي استفاده از pc suit سراغ داري بگو.
ممنون از همه.

حتما حتما اول یک backup از مسیجات بگیر چون اگه نشد و مسیجات پاک شد ( نیای یقه منو اینجا بگیری ) بتونی اونا رو برگردونی
اگه هم روی مموری کارت مسیج داری فکر کنم با این روش اونا پاک میشه ( شاید هم پاک نشد ) چون فایل ایندکس مربوط به مسیجای روی حافظه گوشی هستش اما اگه روی مموری کارت مسیج نداری یا کم هستش اون فایل ایندکس و 3 تا فایل دیگه رو کپی کن انشالله که درست میشه

momkhbpsp
14-03-2008, 22:29
یه راه هم هست واسه انتقال متن sms به قسمت دفترچه یادداشت گوشی
تو خود متن sms گزینه ی فوروارد رو بزنید بعد دکمه ای که عکس مداد داره رو نگه دارید بعد پایین رو بگیرید تا select all بکنه بعد یه گزینه به نام کپی میاد اون رو بزنید حالا از قسمت مسیج خارج شید برید به یادداشت گوشی یه
new note بسازید و در داخل اون دوباره ذکمه ادیت(مداد) رو بگیرد حالا گزینه پیست ظاهر میشه واون رو بزنید تمام

vosogh
17-03-2008, 17:26
از همه ي دوستان كه كمكم كردن ممنونم مخصوصا از سميه جان و ايمان جان.

somaye19
20-03-2008, 14:31
خواهش مي كنم vosogh جان ،خوشحال شدم كه مشكلتون حل شد.
سال نو مبارك.
/*يا حق*/

poorya.t
23-08-2008, 00:46
عزيز اون sms رو برايه خودت forward کن تو مدت زمانی که تو outbox هست هفزيه messeaging تو عوض کن