PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mp3 پلیر با کاربری آسان

SATpt
16-02-2008, 21:25
با سلام.
دوستان یه دستگاه ضبط صوت دیجیتال میخوام برای یکی از اقوام که سنش بالاست و انگلیسی هم نمیتونه بخونه.
لذا با این اولویتها لطف کنید و پیشنهاد بدین! البته اگه پیدا میشه.
1- کاربری آسان(راستی منوی فارسی وجود نداره؟!)
2- صفحه نمایش خوانا
3- کیفیت ضبط صوت عالی
4- شارژ بالا و طولانی
5- داشتن رادیو
6- کیفیت پخش مناسب
7- اونهایی که من به واسطه بی تجربگی نمیدونم و شما میدونید!

ضمن تشکر پیشاپیش؛ اول اینکه سقف بودجه فکر میکنم باید حدود 100 هزار تومان باشه!
و دوم اینکه به خاطر فوری بودن نیاز؛ پاسخهای سریع و کامل میتونه مفیدتر باشه!

seymour
17-02-2008, 12:30
بودجه 100 تومن ، خیلی بودجه ی بالایی نیست ...ولی خب بازم میشه یه کاری اش کرد :

شما تهرانی ؟ ... اگه جواب مثتبه ، T50 از iriver انتخاب خوبیه ... همه اینایی که گفتی رو داره ...

مدلهای دیگه ای هم هست که کیفیت ضبطشون شاید کمی پایین تر باشه ... مثل کارای creative .... دقیقا کاربرد ضبط واسه فامیل شما چیه ؟ .. می خواد از فاصله ضبط کنه ؟ یا ...

SATpt
17-02-2008, 14:24
ضمن تشکر از پاسختون.
من تهران نیستم.
این کارای کریتیو چیه؟!
کاربری ایشون ضبط نزدیکه! و نمیخواد هم که مثلا 30 گیگ حافظه داشته باشه که!(دارم مبالغه میکنم)
منظورم اینه که اون اولویتهایی رو که ذکر کردم در حد متوسط داشته باشه خوبه!
منتها کاربری آسان خیلی خیلی مهمه! یعنی اگه کاربریش سخت باشه اول دردسر بنده است چون باید خودم رو پیوست پلیر بکنم تا لحظه به لحظه مشکلات رو حل کنم!
منظورم رو که متوجهید؟! ایشون تا به حال با هیچ وسیله الکترونیکی و دیجیتالی کار نکرده! بعد سن بالا رو هم اضافه کن دیگه روشن میشه!

seymour
18-02-2008, 13:14
خب ، پس اون گزینه ها حذف شد .

خیلی مارک خوبیه ... با کیفیت بالا ... تنها نکته اینه که ضبط صداش خیلی خوب نیست ، و در حد "خوب" میشه ارزیابی اش کرد ...

والا دیگه هر Mp3 Player ی هم که بخوای بگیری ، دیگه تا یه حدی آسون یا سخته ... چون اصلا برای یه رده سنی دیگه در نظر گرفته شدن ... اما همین کارای creative چیزای خوبی هستن ... برو سراغ zen nano plus ، zen neeon2 ...

SATpt
18-02-2008, 14:03
بازم ممنون از راهنماییتون.