PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك (Ashampoo® Office 2008 (v3.00, 11/12/2007

Arashpc
16-02-2008, 03:12
با سلام خدمت دوستان كرك اين برنامه رو ميخوام فقط كرك Ashampoo® Office 2008 (v3.00, 11/12/2007)

تو اينترنت هر چي گشتم كرك به همراه نرم افزار بود ولي من برنامه رو دارم و فقط كرك لازمه اگه بخوام دوباره از اول دانلود كنم طول ميكشه

فقط كركشو محبت كنيد - مرسي :20:

Alastoor
16-02-2008, 10:36
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arashpc
25-02-2008, 08:56
مرسي و ممنون از شما بخاطر كرك برنامه

من برنامه رو نصب كردم و كرك رو باز كردم ديدم شماره سريال هست ولي من در خود برنامه جايي براي دادن سريال پيدا نكردم ميشه يه كوچولو راهنماييم كنيد ممنون ميشم از لطفتون :11:

Alastoor
25-02-2008, 10:53
مرسي و ممنون از شما بخاطر كرك برنامه

من برنامه رو نصب كردم و كرك رو باز كردم ديدم شماره سريال هست ولي من در خود برنامه جايي براي دادن سريال پيدا نكردم ميشه يه كوچولو راهنماييم كنيد ممنون ميشم از لطفتون :11:

سلام

وقتی برای برنامه کیجن ساخته شده معلومه حتمن جایی برای وارد کردن سریال در برنامه هست.
شاید شما ورژن خاصی از برنامه (دمو) رو گرفتید که فقط برای امتحان کردنه...
یه نگاهی دیگه ای به برنامه بنداز ببین جایی با عنوان Registration یا شبیه این نیست؟ یه نگاهی هم به قسمت about برنامه بنداز تا ببینی دقیقن چه نسخه ای از برنامه رو داری...
چون برنامه رو ندارم نمی تونم دقیق راهنمایی کنم. اینایی که گفتم رو یه چک بکن نتیجه رو بگو.

Arashpc
27-02-2008, 17:19
سلام

من نگاه كردم هيچ جايي رو پيدا نكردم از خود سايت گرفتم برنامه رو همين ورژن از برنامه رو
Ashampoo® Office 2008 (v3.00, 11/12/2007

و اينم قسمت about برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن وقتي برنامه رو باز ميكنم فقط 2 تا كليد واسه زدن داره يك continuo و ديگري info ordering كه با زدن اون مستقيم به سايت وصل ميشوم

بازم ممنون از لطفتون :11:

Alastoor
27-02-2008, 20:19
سلام

مشکل از همون نوع نسخه اي هست که گرفتيد. شما نسخه ي trial برنامه رو گرفتيد که فقط براي اينکه برنامه رو امتحان بکنيد ساحته شده و طبيعتن جايي براي وارد کردن سريال هم نداره. بايستي نسخه ي retail برنامه رو مي گرفتيد.

یا باید نسخه ی retail‌ برنامه رو بگیرید یا اینکه کرکی برای نسخه ی trial پیدا کنید که البته من پیدا نکردم.

نسخه ی retail رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونی بگیری.

Arashpc
28-02-2008, 16:24
با سلام و تشكر از توجه شما لينكها رو نگاه كردم از راپيد هست لينكي نداريد كه بشه با دانلود منيجر ازش دانلود كرد

بازم ممنون از لطفتون