PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعان كردن اسكن هنگام ري استارت ناگهاني

ahmadi12345
15-02-2008, 13:47
بچه ها سلام
من تا حالا چند سري قطعات كامپيوترم را عوض كردم اما مشكل من اين است كه موقع ري استارت ناگهاني هيچوقت كامپيوتر من موقع روشن شدن اسكن نميشود از شما دوستان خواهشمندم براي فعال كردن اين گزينه من را ياري دهند
متشكرم

mahdi7610
15-02-2008, 13:56
بچه ها سلام
من تا حالا چند سري قطعات كامپيوترم را عوض كردم اما مشكل من اين است كه موقع ري استارت ناگهاني هيچوقت كامپيوتر من موقع روشن شدن اسكن نميشود از شما دوستان خواهشمندم براي فعال كردن اين گزينه من را ياري دهند
متشكرم
سلام دوست عزیز
دوست عزیز check disk شدن کامیپوتر در اثر ریستارت ناگهانی اتفاقی نمی افتد . چون در اثر ریستارت از طریق خود سیستم عامل تمامی برنامه های باز شده بسته می شوند . و سیستم عامل به کار انها خاتمه می دهد . به خاطر همین موقع بالا امدن ویندوز عمل check disk اتفاق نمی افتد .
چون در این هنگام حافظه رم شما خالی می شود .

اما اگر شما سیستم خودتان را از طریق دکمه ریستارت روی کیس ریستارت کنید یا هنگام کار با کامپیوتر برق سیستم قطع شود یا برق برود در این صورت سیستم هنگام روشن شدن عمل check disk را انجام می دهد تا هارد شما را بهینه سازد .

Angel Of Darkness
15-02-2008, 14:24
چه طور میشه غیر فعالش کرد من تمام اینترنت گشتم ولی جز چرت پرت چیزی گیرم نیومد ؟

Angel Of Darkness
15-02-2008, 14:25
بچه ها سلام
متشكرم

درایو شما NTFS هست ؟

ahmadi12345
15-02-2008, 14:25
دست شما درد نكند اما هنگام قطع برق سيستم و يا هنگام خاموش كردن از روي دكمه كيس باز هم check disk فعال نميشود خواهش ميكنم طريقه فعال كردن آن را به من بگويئد

ahmadi12345
15-02-2008, 14:28
بله درايو من Ntfs است

Angel Of Darkness
15-02-2008, 17:50
بله درايو من Ntfs است
منم مشکل شما رو دارم ولی درایو وقتی به fat32 کانورت میکنم مشکل حل میشه
نمیدونم مشکل هست یا نه شاید از قابلیتهای ntfs این هست
واقعا نمیدونم :10: من
تا بعد