PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک

shad-shad
15-02-2008, 13:29
سلام.
من می خوام توی سایتم یه قسمتی بسازم که برای ارتباط با مدیر باشه که اون شخص آدرس ایمیل خودشو در فیلد بالایی تایپ کنه و پیغامشم در فیلد زیر اون و با زدن دکمه ارسال پیغامش به من برسه.
من چیزی از اسکریپت و از این جور حرف ها سرم نمیشه.
کسی هست که بتونه این کد رو به من بده؟

shad-shad
15-02-2008, 13:59
جواب این سوالمو گرفتم.پس بنابرراین اگر ممکنه در یک زمینه دیگه به من کمک کنید.
سایت من یه قسمتی داره که باید چندتا اطلاعات رو از کاربر بگیره و به ایمیل من ارسال کنه.
اگر دقت کرده باشید توی نظر سنجی هایی که چندتا گزینه داره یه دایره ای کنار گزینه هاش هست که وقتی روش کلیک می کنیم انتخاب میشن.من می خوام کنار هر گزینه یه دونه از اونا بذارم که اطلاعات رو برای من بفرسته.شما می تونید کمکم کنید؟
البته اینم اضافه کنم که من چون به خاطر کارم مجبئر شدم سایت بسازم و به کمک شما احتیاج دارم.
هر کسی یه سایت میشناسه که توش ابزار رایگان وب فارسی بده و یکی از خدمات ساختن عضویت در سایت باشه آدرس سات رو به من بده.
با تشکر

tabriz-info
16-02-2008, 10:30
ببینید شما چد تا راه دارید
اولا بفرمائید از چه نرم افزاری برای ساخت استفاده میکنید؟
فرانت پیج یا دریم ویور

یکیش اینه که از امکانات خود اون نرم افزارا استفادعه کنید
یکیش هم استفاده از سایتهای خدمات رایگان البته من فارسی سراغ ندارم ولی انگلیسی سرچ میکنم تا چند دقیقه دیگه اطلاع میدم

tabriz-info
16-02-2008, 10:32
ببین این دو تا سایت میتونه کمکت کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه دیدی امکاناتشون محدوده مجبوری یه کم از کد نویسی و امکانات اون نرم افزارا استفاده کنی

shad-shad
16-02-2008, 16:54
ممنونم از کمکت ولی این دو سایت نتونست کمکم کنه.یا حداقلش اینه که من چیزی سر در نیاوردم.
من با نرم افزار دریم ویور کار می کنم اما چون فارسی نوشتن اونجا برام مشکله وقتی صفحه رو طراحی کردم می برم تو فرانت پیج اونجا نوشته هامو می نویسم.
در ضمن اون ایمیلی که بالا گفتم مشکلم حل شد اشتباه شده چون من فقط دو تا فیلد با یه دکمه ساختم که فکر کردم دیگه تمومه اما دیدم کار نمیکنه.
بعد مشکله دیگه من اینه که بلد نیستم به یه دکمه لینک بدم.
اگه کمکم کنید ممنون میشم چون من وقت زیادی برای تحویل دادن کار ندارم.:18::11:

dogtag
23-02-2008, 21:16
آقا اگر هنوز هم مشکلت باقیه و نیاز به کمک داری، یه کم توضیح بیشتر بده تا ببینم دقیقاً چی می خوای

addmin
24-02-2008, 22:56
shad من هم درست منظورت رو نفهمیدم می تونی دقیقتر بگی تا کمکت کنم