PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسائل و مشکلات مربوط به Adobe Premiere

Hossein_nasa62
14-02-2008, 01:23
سلام دوستان:20:

من اين تاپيك رو ايجاد كردم تا دوستاني كه در مورد اين نرم افزار با مشكلاتي مواجه شدن را در اينجا مطرح كنند تا از زدن تاپيك هاي پراكنده جلوگيري بشه ودوستان هم بتوانند بهتر بتوانند جستجو كنند
من هم تا اونجايي كه در توانم است به سوال ها جواب خواهم داد و از دوستاني كه هم با اين نرم افزار آشاني دارند تقاضا ميكنم در اين تاپيك من رو ياري كنند
موفق باشيد

Hossein_nasa62
14-02-2008, 14:30
وقتی در برنامه پریمایر بازش می کنم این پیام رو می ده در ضمن اسمش هم انگلیسی هستش ممنون
unsupported format or damaged file

سلام دوست عزيز
چند احتمال وجود داره
اون فايلها ممكنه كه خراب باشن
اگر هم براي وارد کردن فیلم مشکل داری، بايد ببینی که codec فایل براي ویندوز تعریف شده یا نه.
اگه براي همه فایل ها حتی عکس هم به مشکل برخوردی، احتمالا پریمیرت خرابه. وبايد دوباره نصب كنيش
يك كار ديگه هم ميتوني انجام بدي
اون فايل رو با نرم افزار كانورتور تبديل كن به فرمت هاي ديگه شايد با اينكار بتوني وارد پريمير بكني

nami123
14-02-2008, 17:02
ممنون ار کمکت ببینم چی کار می کنم

Hossein_nasa62
15-02-2008, 19:34
دوستان عزیز من دنبال این برنامه هستم لطفا کمکم کنید..

ممنون از همه ضمنا این اولین پست من در این انجمن هست .
شاد باشید..

سلام دوست عزيز ورودتون رو تبريك مگم

اگر دنبال كرك نسخه c3 هستيد براتون آپلود كردم از اينجا دانلود كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي نسخهpro2
لينك دانلود563mb

كرك

دانلود نسخه كامل pro1.5
165mb

كرك

Hossein_nasa62
19-02-2008, 19:40
سلام
من وقتی می خوام پریمیر 5/1 را نصب کنم این ارور رو میده :
Adob Premiere Pro cannot run on this computer be cause the processor does not support the SSE instruction set البته با چند سی دی امتحان کردم ولی جواب نداده .مشکل کامپیوتر من چیه که این برنامه رو اجرا نمی کنه؟ اصلاً این SSE چیه ؟ممنون

سلام دوست عزيز
اين error بخاطر نداشتن دستورSSE در سي پي يو شما و پشتيباني نكردن از اون مي باشد وربطي به سي دي نداره
احتمالا بايد cpu شما خيلي قديمي باشد چون cpu هاي پنتيوم 4 همشون حتي sse3 دارن
sse يك دستور تعبيه شده در cpu است كه وظيفه اش پردازش گرافيكي ميباشد

yosra_991
24-02-2008, 22:50
سلام.
تا جایی که من می دونم سیستم من پنتیوم 4 . یعنی راهی جز ارتقا Cpu نیست؟

Benygh
24-02-2008, 23:10
سلام.
شاید بشه از Option یا جایی این نوع پردازش رو غیر فعال کرد چون من توی خیلی از نرم افزار ها دیدم که میشد ...

Hossein_nasa62
24-02-2008, 23:39
سلام.
سلام دوست عزيز
مشخصات cpu تون چي ؟
cpu من پنتيوم 4 ولي همچين مشكلي ندارم
شما بهتره با نرم افزار هايي مثل cpu z يا sandra يا اورست cpu خودتون رو بررسي كنيد

yosra_991
26-02-2008, 23:07
سلام
اول اینکه ممنون که جواب سوال های من ور میدین بعد اینکه می خواستم بدونم چه جوری میشه مشخصات Cpu یا هر قطعه سخت افزاری دیگه رو فهمید؟(چه جوری میشه فهمید آیا چیزی که شرکت گفته درسته یا نه) آخه من میخوام بدونم کامپیوترم واقعاً پنتیوم 4 هست یا نه؟؟؟؟

Hossein_nasa62
27-02-2008, 22:39
سلام
اول اینکه ممنون که جواب سوال های من ور میدین بعد اینکه می خواستم بدونم چه جوری میشه مشخصات Cpu یا هر قطعه سخت افزاری دیگه رو فهمید؟(چه جوری میشه فهمید آیا چیزی که شرکت گفته درسته یا نه) آخه من میخوام بدونم کامپیوترم واقعاً پنتیوم 4 هست یا نه؟؟؟؟

سلام
در مورد مشخصات، با نرم افزار هايي كه در پست بالا نام بردم ميتونيد مشخص كنيد
براي اطلاعات بيشتر بهتره به بخش سخت افزار مراجعه كنيد تا بهتر بتو نند راهنمايي تون كنند
موفق باشد

fawad_qadri
29-02-2008, 23:06
سلام به همه
من یه سوال داشتم اینکه چکار کنم که کیفیت خروجی در پریمیر بالا باشد هم نظر تنظیمات خود پریمیر و هم از نظر سخت افزار با تشکر

Hossein_nasa62
01-03-2008, 00:48
سلام به همه
من یه سوال داشتم اینکه چکار کنم که کیفیت خروجی در پریمیر بالا باشد هم نظر تنظیمات خود پریمیر و هم از نظر سخت افزار با تشکر

سلام
براي خروجي
فرمت هاي مختلفي وجود دارد كه بسته به نوع آنها كيفيت و اندازه متفاوت خواهد بود
براي گرفتن بهترين كيفيت بايد از خروجي dvdيا avi استفاده نماييد
براي خروجي براي دستگاه vcd از export/adobe media encoder استفاى كنيد وتنظيمات اون رو به شكل زير كنيد
درقسمت فرمت
mpeg1 _vcd
در قسمت preset
pal vcd high quallity
رو انتخاب كنيد

البته بغير از vcdمي توانيد از svcd دستگاهاي خانگي هم قادر به بخش آنها هستند هم ميتوانيد استفاده كنيد (دو برابر كيفيت vcd)
نكته مهم:
اگر فرمت ديگه اي انتخاب كردي اين نكته رو توجه كن كه در قسمت پايين پنجره درقسمت video كواليتي رو روي ماكزيمم ببر
براي سخت افزار سيستم بايك پردازنده درحد معمول امروز براي كارهاي خانگي مناسب مي باشد

موفق باشيد

civil engineer1
13-03-2008, 14:26
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقا حسین
وقتی من بین دو قطعه فیلم(a و B) ترانزیشن می گذارم وقتی به وسط ترانزیشن(a) می رسم تصویر بعدی (b)هنوز نیامده و زمانسنج به قطعه بعدی می رسد ، تازه تصویر B عوض می شود و مثل یولید استودیو نمی باشد که آمدن تصویر B بعد از A با ترانزیشن ادغام می شود.لطفا جهت عملکرد بهتر ترانزیشن ها مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

Hossein_nasa62
13-03-2008, 20:32
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقا حسین
وقتی من بین دو قطعه فیلم(a و B) ترانزیشن می گذارم وقتی به وسط ترانزیشن(a) می رسم تصویر بعدی (b)هنوز نیامده و زمانسنج به قطعه بعدی می رسد ، تازه تصویر B عوض می شود و مثل یولید استودیو نمی باشد که آمدن تصویر B بعد از A با ترانزیشن ادغام می شود.لطفا جهت عملکرد بهتر ترانزیشن ها مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام
اولا شما بايد دو قطعه فيلم را كه ميخواهيد افكت اضافه كنيد را بايد در يك خط ويديويي مثلا ويديو 1 قرار دهيد وبعد هم براي ادغام كردن از قسمت ويديو ترانزيشنdissolve وبعد cross dissolve را انتخاب كنيد
موفق باشيد

w700
14-03-2008, 14:58
سلام به همه.
چه جوری میشه توی پریمیر پرو 2 به دوربین برای مدت خاص و با شدت خاص شک داد ؟
اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.

Hossein_nasa62
14-03-2008, 15:48
سلام به همه.
چه جوری میشه توی پریمیر پرو 2 به دوربین برای مدت خاص و با شدت خاص شک داد ؟
اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.

سلام
براي شوك دادن بايد بصورت دستي اينكار رو بكنيد
ولي بصورت كاملا واقعي وهماهنگ با صدا بايد از افتر افكت استفاده كنيد

w700
14-03-2008, 16:12
اگه کسی آموزشش رو با افترافکت هم بلده بگه ممنون میشم

civil engineer1
14-03-2008, 18:42
سلام
منظورم از ترانزیشن خاصی نبود و اکثر ترانزیشن ها به این گونه عمل می کنند:
همانطور که در تصویر میبیند ترانزیشن بین دو قطعه فیلم قرار گرفته و در حال تغییر دو قطعه می باشد اما در پنجره sequence که با فلش(خط بین دو قطعه) نشان دادم قطعه اول فیلم و قطعه دوم فیلم یک تصویر یکسان می باشد در صورتی که فلش(قطعه دوم فیلم) باید تصویر بعدی را نشان دهد و وقتی زمانسنج به فلش(خط بریده شده دو فیلم) می رسد تازه قطعه دوم فیلم در حین تغییر ترازیشن عوض می شود و این زیاد جالب نمی باشد.لطفا راهنمایی ام کنید.متشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_nasa62
14-03-2008, 19:58
سلام
اول شما پنجره افكت كنترل را باز كنيد وبعد بروي ترانزيشن اعمال شده دو بار كليك كنيد بعد در پنجره افكت كنترل 2 تا شكل مربعي كه با حروفaوb مشخص شده ميتوانيد تغييرات تارنزيشن را عوض كنيد
شما از ترانزيشني كه من براي ادغام نام بردم استفاده كرديد؟

Hossein_nasa62
14-03-2008, 20:00

بله
اين آموزش فكر كنم توي همين فروم هست البته صفحه هات قديمي
بگردين پيدا ميكنيد
من اگه تونستم پيدا كنم براتون ميزارم
موفق باشيد

Hossein_nasa62
14-03-2008, 20:14

يك سر به اينجا بزن

من يك جاي ديگه ام آموزش كاملش رو ديده بودم ولي نميدونم كجا؟

civil engineer1
15-03-2008, 11:52
سلام
بله استفاده کردم ولی منظورم ترانزیشن cross dissolve نبود.افکت کنترل رو نیز تنظیم کردم ولی نتیجه دلخواه به من نداد.در یولید و همچنین لیکویید این مشکل رو نداشتم و ترانزیشن و دوقطعه فیلم بطور زیبایی عوض می شد.به هر حال از راهنمایتون ممنونم.

Hossein_nasa62
15-03-2008, 13:20
سلام
بله استفاده کردم ولی منظورم ترانزیشن cross dissolve نبود.افکت کنترل رو نیز تنظیم کردم ولی نتیجه دلخواه به من نداد.در یولید و همچنین لیکویید این مشکل رو نداشتم و ترانزیشن و دوقطعه فیلم بطور زیبایی عوض می شد.به هر حال از راهنمایتون ممنونم.

پس شما از ورژن پرو 2 اسفاده كنيد
اصلا ممكنه كه نرم افزار شما مشكل داشته باشه

Mohammadn17
15-03-2008, 21:45
سلام به همه.

خیلی وقته با پریمیر کار می کنم ولی آخر نفهمیدم میشه کاری کرد که قبل از اکسپورت کردن بشه کار رو به صورت فول اسکرین مشاهده کرد یا نه؟

باز هم ممنون از اینکه این تاپیک رو زدید.

civil engineer1
17-03-2008, 22:19
سلام
من پروژه ام رو ذخیره می کنم و دوباره می خوام بازش کنم باز نمیشه.الان هم روی یه فیلم عروسی کار زیادی انجام دادم و پروژه ام رو ذخیره کردم اما دوباره می خوام بازش کنم این خطا "Sorry, a serious error has occurred that requires Adobe Premiere Pro to shut down. We will attempt to save your current project." رو می ده.لطفا راهنماییم کنید.فقط خدا کنه پروژه ام نپره.
با تشکر

Hossein_nasa62
17-03-2008, 23:56
سلام
من پروژه ام رو ذخیره می کنم و دوباره می خوام بازش کنم باز نمیشه.الان هم روی یه فیلم عروسی کار زیادی انجام دادم و پروژه ام رو ذخیره کردم اما دوباره می خوام بازش کنم این خطا "Sorry, a serious error has occurred that requires Adobe Premiere Pro to shut down. We will attempt to save your current project." رو می ده.لطفا راهنماییم کنید.فقط خدا کنه پروژه ام نپره.
با تشکر

نه پروژه نمي پره
اين بخاطر خود برنامه است اگرهم موقع باز شدن خاست ذخيره بكند شما سيو رو بزنيد بعد خود برنامه يك كپي از پروژه قبلي ايجاد ميكنه
احتمالا برنامه پريمير دچار مشكل شده كه كه باحذف و نصب دوباره درست ميشه
شما همون كار اولي كه گفتم انجام بديد
موفق باشيد

Hossein_nasa62
18-03-2008, 00:47
سلام به همه.

خیلی وقته با پریمیر کار می کنم ولی آخر نفهمیدم میشه کاری کرد که قبل از اکسپورت کردن بشه کار رو به صورت فول اسکرین مشاهده کرد یا نه؟

نه منم نتونستم اينكار و انجام بدم
ولي اگه ديده باشي كساني كه حرفه اي كار مي كنند معمولا صفحه نمايش رو در يك مانيتور جدا تماشا ميكنند

Ali_pc
18-03-2008, 09:38
بـــا سلام

اگر امکانش هست درباره تبدیل ویدیو فایل راهنمایی و توضیحی کامل بدید

با تشکر

civil engineer1
18-03-2008, 17:51
سلام
موقعی که باز می شه همون خطا رو میده و یه دکمه ok میاد و وقتی اونو می زنم برنامه رو می بنده.
برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون ارور رو داد.نمی دونم چیکار کنم.

Hossein_nasa62
19-03-2008, 01:55
سلام
موقعی که باز می شه همون خطا رو میده و یه دکمه ok میاد و وقتی اونو می زنم برنامه رو می بنده.
برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون ارور رو داد.نمی دونم چیکار کنم.

شما يك پروژه ديگه بصورت آزمايشي ايجاد كنيد ببينيد همين ارور رو ميده؟

pooyar
19-03-2008, 12:56
سلام به همه.

شما اگر کارت کپچر داشته باشید که برای خودش پردازنده داشته باشه می تونید به راحتی روی خروجی تصویر رو ببینید. اگر هم نداشته باشید با زدن space می تونید توی پنجره ی مونیتور خروجی رو ببینید که معمولا کفایت می کنه.

Hossein_nasa62
19-03-2008, 17:01
شما اگر کارت کپچر داشته باشید که برای خودش پردازنده داشته باشه می تونید به راحتی روی خروجی تصویر رو ببینید. اگر هم نداشته باشید با زدن space می تونید توی پنجره ی مونیتور خروجی رو ببینید که معمولا کفایت می کنه.

بله خوبي پريمير اينكه اندازه پنجره مانيتور رو هچقدر كه مي خواي ميتوني بزرگ كني

Mohammadn17
20-03-2008, 10:24
بله خوبي پريمير اينكه اندازه پنجره مانيتور رو هچقدر كه مي خواي ميتوني بزرگ كني

نه آقا من منظورم این بود که مثلا امکان داره با زدن کلیدی چیزی، مثل نرم افزار ویدئو استادیو، تصویر رو به صورت خیلی بزرگ مشاهده کرد؟به عبارت دیگه هیچ راهی به جز کشیدن پنجره مانیتور، برای بزرگ کردنش نیست؟ (توجه: منظورم زوم نیست!)

pooyar
25-03-2008, 13:37
نه آقا من منظورم این بود که مثلا امکان داره با زدن کلیدی چیزی، مثل نرم افزار ویدئو استادیو، تصویر رو به صورت خیلی بزرگ مشاهده کرد؟به عبارت دیگه هیچ راهی به جز کشیدن پنجره مانیتور، برای بزرگ کردنش نیست؟ (توجه: منظورم زوم نیست!)

بنده منظورتون رو متوجه شدم. اما نه راه حلی نیست. اگر کارت شما پردازنده داشته باشه اونوقت راهی هست!

Mohammadn17
28-03-2008, 01:45
بنده منظورتون رو متوجه شدم. اما نه راه حلی نیست. اگر کارت شما پردازنده داشته باشه اونوقت راهی هست!

سلام
ممنون. خودم هم حدس می زدم. کارتم هم فکر نمی کنم پردازنده داشته باشه. چون پیناکله و اینطور که معلومه برای pinnacle studio هم درست شده.

یه سؤال دیگه داشتم. وقتی من تو قسمت تایتل یکی از الگو های پیش فرض پریمیر رو انتخاب می کنم، نمی تونم توش فارسی بنویسم.اول که اینکار رو کردم فکر کردم کلا پریمیرم یا ویندوزم مشکل داره ولی بعد فهمیدم همینطور بدون استفاده از الگو های پیش فرض به راحتی می شه فارسی نوشت.خلاصه مشکلم اینه می شه یا نمی شه تو الگوهای پیش فرض فارسی نوشت؟ اگر می شه راهنمایی بکنید.

باز هم ممنون از تمامی دوستان.

Roze_tanha
29-03-2008, 22:20
سلام
من 3تا مشکل با در رابطه با پریمیر دارم
1- چگونه Hollywood FX 5.2 را روی پریمیر 6.5 نصب کنم
2- چندتا پروژه آماده خریده ام ولی نمی دانم به چه پلاگینی جهت اجرای درست نیاز دارد.
3- وقتی پریمیر 4.2 را روی سیستم نصب می کنم قادر به پخش فایلهای AVI نیست.

pooyar
04-04-2008, 15:02
سلام
ممنون. خودم هم حدس می زدم. کارتم هم فکر نمی کنم پردازنده داشته باشه. چون پیناکله و اینطور که معلومه برای pinnacle studio هم درست شده.

یه سؤال دیگه داشتم. وقتی من تو قسمت تایتل یکی از الگو های پیش فرض پریمیر رو انتخاب می کنم، نمی تونم توش فارسی بنویسم.اول که اینکار رو کردم فکر کردم کلا پریمیرم یا ویندوزم مشکل داره ولی بعد فهمیدم همینطور بدون استفاده از الگو های پیش فرض به راحتی می شه فارسی نوشت.خلاصه مشکلم اینه می شه یا نمی شه تو الگوهای پیش فرض فارسی نوشت؟ اگر می شه راهنمایی بکنید.

باز هم ممنون از تمامی دوستان.

بله میشه فارسی نوشت اما نه به صورت مستقیم. شما باید از یکی از نرم افزارهای فارسی نویس مثل مریم استفاده کنید.

سلام
من 3تا مشکل با در رابطه با پریمیر دارم
1- چگونه Hollywood FX 5.2 را روی پریمیر 6.5 نصب کنم
2- چندتا پروژه آماده خریده ام ولی نمی دانم به چه پلاگینی جهت اجرای درست نیاز دارد.
3- وقتی پریمیر 4.2 را روی سیستم نصب می کنم قادر به پخش فایلهای AVI نیست.

1- در مورد نصب این باید خدمتتون عرض کنم که دو تا فایل بعد از نصب بر روی سیستم وجود دارد به نام های Fl-HfxEdt5 و HfxEdt5 که باید این دو فایل را با تغییر پسوند به PRM در فولدر PLUG-IN قرار دهید.

2- اگر بتوانی پروژه ها را جایی اپلود کنی شاید بتونم کمکت کنم. البته می تونی هم از کسی که اونها رو ساخته بپرسی و کمک بگیری.

3- پریمیر 4.2 فرمت های mpg را نمی شناسد. اگر هم فایل های avi فشرده مثل DIV X باشند بازهم با این مشکل مواجه خواهی شد. البته بعضی کارت های جدید نیز درایور های مخصوص کار با پریمیر 4.2 را پشتیبانی نمی کنند.

Mohammadn17
15-04-2008, 20:06
بله میشه فارسی نوشت اما نه به صورت مستقیم. شما باید از یکی از نرم افزارهای فارسی نویس مثل مریم استفاده کنید.

سلام

من با همین نرم افزار فارس نویس مریم فارسی می نویسم دیگه... پس فکر کردین چی؟؟؟:31: فارسی رو می نویسه اما به صورت اجق وجق.

Hossein_nasa62
15-04-2008, 20:26
سلام

من با همین نرم افزار فارس نویس مریم فارسی می نویسم دیگه... پس فکر کردین چی؟؟؟:31: فارسی رو می نویسه اما به صورت اجق وجق.

سلام دوست عزيز
اين برنامه مريم براي همين كارها ساخته شده ومشكلي هم با پريمير نداره
شما بايد ابتدا در مريم تايپ كرده وسپس در مريم با انتخاب فونت مورد نظر شروع به تايپ كنيد (در radmeمريم اين كار راحت تر انجام ميشه)
بعد بايد در قسمت تايتل پريمر وارد كنيد و بعد در قسمت بالا ي همون پنجره تايتل بايد دوباره همون فونتي كه در مريم انتخاب كرديد هم دراينجا انتخاب كنيد در اينصورت خطوط كاملا در ست نوشته ميشوند
موفق باشيد

Mahdi_Co_1368
30-04-2008, 21:07
سلام

من چطور ميتونم سرعت جابه جا شدن عكسها رو در پريمير با آهنگ تنظيم كنم يعني با زيرو بم آهنگ عكسها عوض بشن يا با هر بم آهنگ يك عكس عوض شه و با بم ديگه عكس بعدي بياد.

:11::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:: 8::11:

ممنون.

Hossein_nasa62
01-05-2008, 10:20
سلام

من چطور ميتونم سرعت جابه جا شدن عكسها رو در پريمير با آهنگ تنظيم كنم يعني با زيرو بم آهنگ عكسها عوض بشن يا با هر بم آهنگ يك عكس عوض شه و با بم ديگه عكس بعدي بياد.

:11::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:: 8::11:

ممنون.

سلام دوست عزيز

شما براي اينكار بايد عكس ها وبا فيلم هاي خودتان را بايد با ابزار برش كه در اموزش صفحه اول توضيح دادم ويا با كوتاه كردن طول فيلم و يا عكس بصورت دستي ميتونيد اينكار رو انجام بديد
شما براي اينكار بايد اهرم cti را ارام حركت دهيد وهر كجا موسيقي به اوج خود رسيد ويا قطع شد و...
بايد توقف كرده وبعد عكس ويا فيلم مورد نظرتون رو در تايم لاين قرار بديد(به اندازه طول موسيقي )
البته اينكار كاملا سليقه اي است
شما ميتونيد وقتي برش به اندازه كافي زديد يك ترانزيشن هم به تصوير اضافه كنيد تا حركت جالبتر هم شود
به اين نكته توجه كنيد كه براي اينجور كارها بايد فيلم ويا عكس خود را در رديف هاي مختلف برروي تايم لاين قرار دهيد مثلا video1 ويا video2 و...

موفق باشيد

IstaaKon
09-05-2008, 18:11
سلام اقا حسین
من از CS3 استفاده میکنم
ولی اون قابلیت تبدیل به DVD یا MPEG-2 رو ندیدم !!!

عکس زیر رو ببینید ...

mkpf
09-05-2008, 23:39
سلام
من برای اکسپروت در پریمیر پرو 4 گزینه بیشتر ندارم.
real media
windows media
quick time
flash
اما خیلی ها میگن با فرمت mpgاکسپورت میکنند که در vcd نیاز به تغییر فرمت نداشته باشه .
اما چرا من ندارم نمیدونم.
نمیشه اضافه کرد؟
با convertor هم کیفیت خیلی میاد پایین.
یه راهنمایی درست حسابی میخوام.:41:

shahroozvaz
10-05-2008, 17:55
سلام اقا حسین
من از CS3 استفاده میکنم
ولی اون قابلیت تبدیل به DVD یا MPEG-2 رو ندیدم !!!

عکس زیر رو ببینید ...

دوست عزیز ؛ این مسئله دوتا احتمال داره :

ممکنه نسخه پریمیر شما ناقص باشه یا ایکنه همون اول که این رژن اومده اونو تهیه کردید

شاید هم به هر دلیلی نرم افزار روی کامپیتوتر شما با اشکال نصب شده باشه وگرنه شما باید در همین قسمتی که عکس آن را قرار دادید ، این گزینه ها را داشته باشید : (عکس را از آدرس مورد نظر ببینید)

در هر حال من پیشنهاد می کنم یک CD تازه از پریمیر تهیه کنید و برنامه را دوباره نصب کنید ... مشکلتان حل خواهد شد

در ضمن می توانید از پلاگین های دیگری نیز برای این کار استفاده کنید . من Canopus ProCoder 2 را پیشنهاد می کنم ... کافیه اون رو مثل یک پلاگین روی پریمیر خود نصب کنید تا در قسمت Export Movie قراربگیرد.
(عکس را از آدرس مورد نظر ببینید)

موفق باشید .

shahroozvaz
10-05-2008, 18:25
سلام
من برای اکسپروت در پریمیر پرو 4 گزینه بیشتر ندارم.
real media
windows media
quick time
flash
اما خیلی ها میگن با فرمت mpgاکسپورت میکنند که در vcd نیاز به تغییر فرمت نداشته باشه .
اما چرا من ندارم نمیدونم.
نمیشه اضافه کرد؟
با convertor هم کیفیت خیلی میاد پایین.
یه راهنمایی درست حسابی میخوام.:41:

سلام ،

بله پریمیر این توانایی رو داره و می تونه مستقیم فایل mpge1 اکسپورت کنه ... ورژن های قدیمی بوسیله پلاگین این کار انجام میشد اما از ورژن 6.5 به بعد در خود پریمیر ، در قسمت media encoder این قابلیت وجود دارد ...
ظاهرا Adobe media encoder شما فعال نیست ... دوباره اینستال کن یا از پلاگین Canopus ProCoder2 و یا پلاگین LSX استفاده کن ...

موفق باشید

IstaaKon
10-05-2008, 18:59
ممنون shahroozvaz عزیز
من اگه خود برنامه Canopus ProCoder2 رو نصب کنم . حل میشه ؟

Canopus ProCoder1.5 رو نصب کردم نشد...

shahroozvaz
13-05-2008, 02:17
ممنون shahroozvaz عزیز

بله دوست عزیز ؛ شما Canopus ProCoder 2 را نصب کنید و متنند عکسی که آدرس اون رو گذاشتم از قسمت Export به این برنامه کودر قوی دسترسی خواهید داشت و به راحتی میتونید از اون VCD یا DVD استخراج کنید
فقط مراقب باشید تا مسیر پلاگین پریمیر رو درست نصب کنید
موفق باشید

shahroozvaz
13-05-2008, 02:18
ممنون shahroozvaz عزیز

بله دوست عزیز ؛ شما Canopus ProCoder 2 را نصب کنید و مانند عکسی که آدرس اون رو گذاشتم از قسمت Export به این برنامه کودر قوی دسترسی خواهید داشت و به راحتی میتونید از اون VCD یا DVD استخراج کنید
موفق باشید

M Like Mother
14-05-2008, 05:35
سلام دوستان

1- وقتی یه خروجی DV Pal از پریمیر می گیرید قسمت Fields رو روی upper میذارید یا Lower ؟ ( در هنگام باز کردن یک پروژه چطور )

2- آیا علت فنی اینکار رو می دونید یا نه؟

3- اینکه برای Pal مثلا روی Lower باشه یک تعریف و استاندارد تصویر است؟ ... یا ممکنه برای Pal بشه هر دو گزینه رو انتخاب کرد؟.

IstaaKon
14-05-2008, 10:25
بسیار ممنون shahroozvaz عزیز

mkpf
14-05-2008, 10:57
بله دوست عزیز ؛ شما Canopus ProCoder 2 را نصب کنید و مانند عکسی که آدرس اون رو گذاشتم از قسمت Export به این برنامه کودر قوی دسترسی خواهید داشت و به راحتی میتونید از اون VCD یا DVD استخراج کنید
موفق باشید

salam
Canopus ProCoder 2 رو از کجا میشه دانلود کرد؟
و حجمش چقدره؟:5:

shahroozvaz
15-05-2008, 00:56
salam
Canopus ProCoder 2 رو از کجا میشه دانلود کرد؟
و حجمش چقدره؟:5:

با سلام ؛

حجم فایل زیپ شده Canopus ProCoder 2 در حدود 42 مگابایت است ... لینکش دانلود آن رو پیدا می کنم و برات میذارم ... ولی پیشنهاد می کنم بری یه مغازه سی دی فروشی و خیلی راحت بخریش ... تو بازار فراونه

:19::19::19:

shahroozvaz
15-05-2008, 01:09
با سلام ؛

حجم فایل زیپ شده Canopus ProCoder 2 در حدود 42 مگابایت است ... لینکش دانلود آن رو پیدا می کنم و برات میذارم ... ولی پیشنهاد می کنم بری یه مغازه سی دی فروشی و خیلی راحت بخریش ... تو بازار فراونه

بفرما دوست من ، اینهم لینک دانلود Canopus ProCoder 2 ؛

فایل های کرک هم داخلش هست ... بازم کمی در مورد کرک کردن این برنامه:

داخل فایل6B44~1 و این یکی: SERIAL شماره سریال هست.
داخل فولدر Crack هفت فایل کرک شده قرار دارد که پس از نصب برنامه باید روی فایل های اصلی Overwrite شوند در مسیرهای:
x:\Program Files\ProCoder 2
x:\Program Files\Common Files\Canopus Shared\ProCoder 2\Plugins

موفق باشید

casper66m
15-05-2008, 11:22
من وقتی با پریمیر کپچر می کنم تصویر لرزش داره چه جوری باید این لرزش رو بگیرم

shahroozvaz
15-05-2008, 12:25
من وقتی با پریمیر کپچر می کنم تصویر لرزش داره چه جوری باید این لرزش رو بگیرم

دوست عزیز خیلی از عوامل ممکنه این مورد رو بوجود بیاره :

- فیلم اصلی رو چک کن که ممکنه با مشکلی ضبط شده باشه
- ستینگ کپچرت رو چک کن که کاملا مطابق با فیلمت باشه
- فریم ریتی که فیلم برداری کردی باید با فریم ریت کپچرت یکی باشه
- اگه از کارت کپچر استفاده میکنی چک کن که ایرادی نداشته باشه
- سیم اتصال پلیر رو با کامپیوترت چک کن
- مراقب باش که هد پلیرت سالم و تمیز باشه
- ...

در نهایت میتونی از نرم افزارهای لرزش گیر استفاده کنی که در بخش وجود داره

موفق باشی

IstaaKon
15-05-2008, 15:16
اقا shahroozvaz ;

پریمیر ، Canopus ProCoder 3 رو هم ساپورت میکنه ؟

با تشکر

Mahmood 882
15-05-2008, 20:27
دوستان چه جوری میتونم دو تا تصویر رو رو هم پخش کنم با پریمیر 1.5

shahroozvaz
16-05-2008, 01:47
اقا shahroozvaz ;

پریمیر ، Canopus ProCoder 3 رو هم ساپورت میکنه ؟

با تشکر

دوست عزیز اگه منظورتون اینه Canopus ProCoder3 پریمیر رو ساپورت می کنه ، بله اینکارو می کنه ...
این پلاگین بصورت دیفالت در Premiere Pro 2 قرار می گیره و اگه می خواین در CS3 هم استفاده کنید کافیه از پوشه پلاگین پرو2 آن را کپی کرده و در پوشه پلاگین های CS3 کپی کنید ...

Export plug-in for Grass Valley EDIUS version 4 and Adobe Premiere Pro 2.x, which provides extensive timeline export capabilities including DVD-Video image export options

موفق باشید

shahroozvaz
16-05-2008, 01:55
دوستان چه جوری میتونم دو تا تصویر رو رو هم پخش کنم با پریمیر 1.5

محمد جان ؛ اگه منظورت رو درست فهمیده باشم برای اینکار باید به پانل Effect Contorols بری ، و Opacity فیلم لایه بالاتر رو کم کنی ... اینجوری می تونی دوتا تصویر رو روی همدیگر ببینی ...

موفق باشید

M Like Mother
16-05-2008, 05:14
سلام دوستان

1- وقتی یه خروجی DV Pal از پریمیر می گیرید قسمت Fields رو روی upper میذارید یا Lower ؟ ( در هنگام باز کردن یک پروژه چطور )

2- آیا علت فنی اینکار رو می دونید یا نه؟

3- اینکه برای Pal مثلا روی Lower باشه یک تعریف و استاندارد تصویر است؟ ... یا ممکنه برای Pal بشه هر دو گزینه رو انتخاب کرد؟.

چرا کسی جواب این سوال منو نداد؟!

یه سوال دیگه:

4- تو پریمیر پرو 1 با پلاگین MAIN CONCEPT فایلهای Mpg رو وارد می کردم. تو پریمیر پرو 2 بدون پلاگین وارد میشن ولی خوب نمیشه باهاشون کار کرد. کسی MAIN CONCEPT یا پلاگین دیگه ای برای اینکار سراغ داره که روی پرو 2 خوب جواب بده

mkpf
16-05-2008, 22:41
با سلام ؛

مرسی شهروزجان
به نظرت پریمیر رو عوض کنم بهتر نیست؟:11:

Mahmood 882
17-05-2008, 10:03
محمد جان ؛ اگه منظورت رو درست فهمیده باشم برای اینکار باید به پانل Effect Contorols بری ، و Opacity فیلم لایه بالاتر رو کم کنی ... اینجوری می تونی دوتا تصویر رو روی همدیگر ببینی ...

موفق باشید

ممنون از راهنمائیت دوست عزیز مشکلم حل شد

rose25
25-05-2008, 20:29
دوستان اگر ممکنه راجع به گزینه ها و تنظیماتی که در زیر مجموعه ی پنجره edit>preferences ( مثل general, audio, audio save ,........در برنامه پریمیر پرو 7) می باشد توضیحاتی بدین ممنون میشم

Hossein_nasa62
01-06-2008, 06:15
سلام به همگی
جا داره از Hossein_nasa62 عزیز هم که در این زمینه زحمت زیادی رو هم کشیده تشکری کرده باشم:11:

مساله ای برام پیش اومده
یه مقدار این زیر شاخرو سرچ کردم ولی خوب
چیزی پیدا نکردم!

ضمنا بنده کاملا مبتدیم:20:

3 چیز رو میخوام بدونم:

1. چطوری میتونیم قسمتی از کلیپ یا یک فیلم رو بوسیله این نرم افزار مشکی کنیم؟(زوی یک نوشته را پوشاندن؟)
2. چگونه قسمتی از فیلم رو کات کنم؟
3. فیلم یا کلیپ رو با چه فرمتی ذخیره کنم که کیفیتشو از دست نده و افزایش حجم هم نداشته باشیم؟

نکته اینکه عجله زیادی هم دارم.
منتظر راهنمایی شما اساتید هستم
باز هم ممنون

دوست عزيز

1) براي اينكار بايد از يك عكس يا يك لايه كه پس زمينه اي مشكي دارد بايد استفاده نماييد
براي اينكار ميتونيد در فتوشاپ يك لايه باز مينه مشكي ايجاد بعد سيو كنيد و با همان فرمت psd ذخيره كنيد وبعد وارد پريمير كنيد و بروي نوشته رو ي فيلم قرار دهيد (بايد در تايم لاين ودر قسمت ويديو وبالاي محلي از فيلم كه نوشته قرار دارد قرار دهيد)

2)براي كات كردن تو آموزش هم گفتم كه بايد از ابزار تيغ استفاده كنيد كه در صفح اول اموزش اشاره شده

3)براي خروجي
فرمت هاي مختلفي وجود دارد كه بسته به نوع آنها كيفيت و اندازه متفاوت خواهد بود
براي گرفتن بهترين كيفيت بايد از خروجي dvdيا avi استفاده نماييد
براي خروجي براي دستگاه vcd از export/adobe media encoder استفاى كنيد وتنظيمات اون رو به شكل زير كنيد
درقسمت فرمت
mpeg1 _vcd
در قسمت preset
pal vcd high quallity
رو انتخاب كنيد

البته بغير از vcdمي توانيد از svcd دستگاهاي خانگي هم قادر به بخش آنها هستند هم ميتوانيد استفاده كنيد (دو برابر كيفيت vcd)

نكته مهم:
اگر فرمت ديگه اي انتخاب كردي اين نكته رو توجه كن كه در قسمت پايين پنجره درقسمت video كواليتي رو روي ماكزيمم ببر

موفق باشيد

hamidma
03-06-2008, 00:31
با سلام
من فیلم را با استفاده از دوربینم و فایروایر و نرم افزار پریمیر کپچر کردم ولی وقتی که بعد از انجام ادیت و تدوین وقتی به فرمت وی سی دی تبدیل می کنم کیفیت شدیدا پایین هست. کیفتی که در فیلمهای وی سی دی معمولی مانند انچه که در فیلمهای سینمایی و در ویدئو کلیپ ها ارائه می شه خیلی پایین تر هست.

چجوری می تونم یک کیفیت مناسب مانند فیلمهای موجود در بازار البته در فرمت وی سی دی داشته باشم. اگر تنظیمات خاصی هست ممنون می شوم.

hamidma
03-06-2008, 00:34
یک مشکل دیگر اینکه وقتی که با استفاده از ieee 1349 و پریمیر فیلم را کپچر می کنم در برخی صحنه ها که حرکت زیادی داره برخی خطوط افقی می افته . این مشکل قابل برطرف شدن هست یا نه؟ البته من این حالت را در برخی فیلمها هم دیده ام.

Hossein_nasa62
04-06-2008, 07:25
با سلام
من فیلم را با استفاده از دوربینم و فایروایر و نرم افزار پریمیر کپچر کردم ولی وقتی که بعد از انجام ادیت و تدوین وقتی به فرمت وی سی دی تبدیل می کنم کیفیت شدیدا پایین هست. کیفتی که در فیلمهای وی سی دی معمولی مانند انچه که در فیلمهای سینمایی و در ویدئو کلیپ ها ارائه می شه خیلی پایین تر هست.

چجوری می تونم یک کیفیت مناسب مانند فیلمهای موجود در بازار البته در فرمت وی سی دی داشته باشم. اگر تنظیمات خاصی هست ممنون می شوم.
سلام بهترين تنظيمات هموني  است كه بالا ي  صفحه توضيح دادم
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } .wysiwyg a:link, .wysiwyg_alink { text-decoration: none } .wysiwyg a:visited, .wysiwyg_avisited { text-decoration: none } .wysiwyg a:hover, .wysiwyg a:active, .wysiwyg_ahover { text-decoration: none } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

hamidma
04-06-2008, 23:03
با تشکر هر چند من قانع نشدم و مطمئن هستم که کیفیت فیلمهایی که توسط کمپانی ها در ایران دوبله و به سی دی به ما ارائه می شه خیلی خیلی بیشتر از کیفیتی است که من در خروجی vcd بدست می اورم.

یک مشکل دیگه اینکه با وجود اینکه خروجی vcd از پریمیر می گیرم وقتی که می خواهم روی سی دی بریزم نرم افزار nero ابتدا encoding انجام می دهد و بعد رایت می کند و در این مرحله هم مقداری از کیفیت فیلم کمتر می شود. شما این مشکل چجوری حل کردید؟

با تشکر فراوان

animeditor
05-06-2008, 16:37
سلام جمیعاً

کیفیت VCD همه جا در یه سطحه. مهمترین تنظیمات خروجی با این فرمت هم میزان Quality هستش که معمولاً همیشه روی 100 تنظیم می شه. پس یادمون نره که کیفیت VCDهای شرکتی بالاتر نیست، بلکه وضوح تصویرشون بهتره.

ولی این که چرا این جوریه دو تا دلیل داره:
1- فیلم اصلی که قراره به VCD تبدیل بشه، کیفیت و وضوح و غلظت رنگ فوق العاده ای داره (چیزی که دوربین های عادی نمی تونن به ما بدن).
2- این فیلم ها به وسیله سخت افزار به VCD تبدیل می شن؛ نه نرم افزار.
دستگاه های VCD Recorder از نظر ظاهر شبیه VideoCD هستن؛ با این تفاوت که می تونن تصاویر ورودی رو روی CD رایت کنن. این دستگاه ها جوری ساخته شدن که رنگ بندی و کنتراست تصاویر رو جوری تغییر می دن که بهتر با فرمت VCD مطابق باشه و ما احساس می کنیم کیفیتشون بالاتره.

قبلاً این مورد رو توضیح داده بودم ... الان خودمم پیداش نمی کنم :دی

یک مشکل دیگر اینکه وقتی که با استفاده از ieee 1349 و پریمیر فیلم را کپچر می کنم در برخی صحنه ها که حرکت زیادی داره برخی خطوط افقی می افته . این مشکل قابل برطرف شدن هست یا نه؟ البته من این حالت را در برخی فیلمها هم دیده ام.

دقیقاً نمی دونم منظورت کدوم خطها هست.
1- خط هایی که فقط توی مانیتور دیده می شه که البته موقع خروجی اصلاً وجود ندارن.
2- خط هایی که به دلیل خرابی نوار یا کثیفی هد دوربین، باعث ریختگی تصویر شده. اگه تعمیرات بلدی هد دوربین رو تمیز کن اگه درست نشد معلوم می شه که روی نوار هست و کاریش نمی شه کرد.

التماس دعا
یا علی

animeditor
05-06-2008, 16:42
سلام جمیعاً

راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم.

توی قرانین انجمن نوشتیم که واسه این که یه تاپیک زیادی شلوغ نشه و بحثس به منحرف نشه، هر سوال رو توی یه تاپیک مطرح کنید.
از دوستانی که زحمت این تاپیک رو کشیدن ممنونم.

عاجزانه درخواست می کنم دیگه توی این تاپیک سوال مطرح نکنید ... چون شرمندتون می شم.

التماس دعا
یا علی

mohsenGT
06-06-2008, 20:37
سلام و تشکر ویژه از حسین عزیز

Adobe Premier Pro 2 ریختم ولی هنگام Import کردن ویدیو با پسوند AVI به مشکل بر خوردم
چرا که برخلاف بقیه فایلها صدا هنگام پخش ویدیو وجود نداره!
واقعا نمیدونم مشکل از چیه و منو هارم در حد توانم زیر و رو کردم ولی دلیلشو متوجه نشدم!
قابل ذکره ویدیو AVI بعد از تغییرات و سیو شدن هم بدون صدا پخش میشه!
به هر حال باز هم منتظر یاریتون هستم
ممنون:20:

Javad_Ed
06-06-2008, 21:54
سلام جمیعاً

راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم.

توی قرانین انجمن نوشتیم که واسه این که یه تاپیک زیادی شلوغ نشه و بحثس به منحرف نشه، هر سوال رو توی یه تاپیک مطرح کنید.
از دوستانی که زحمت این تاپیک رو کشیدن ممنونم.

عاجزانه درخواست می کنم دیگه توی این تاپیک سوال مطرح نکنید ... چون شرمندتون می شم.

التماس دعا
یا علی

سلام و تشکر ویژه از حسین عزیز

Adobe Premier Pro 2 ریختم ولی هنگام Import کردن ویدیو با پسوند AVI به مشکل بر خوردم
چرا که برخلاف بقیه فایلها صدا هنگام پخش ویدیو وجود نداره!
واقعا نمیدونم مشکل از چیه و منو هارم در حد توانم زیر و رو کردم ولی دلیلشو متوجه نشدم!
قابل ذکره ویدیو AVI بعد از تغییرات و سیو شدن هم بدون صدا پخش میشه!
به هر حال باز هم منتظر یاریتون هستم
ممنون:20:
سلام دوست عزیز ورودتون رو تبریک میگم
لطفا بر اساس پست بالا مشکلتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید
با تشکر و موفق باشید:11:

iman_edit
10-06-2008, 01:18
دوستان سلام،
تو ورژن cs3 وقتی فیلمای هندی کم رو ایمپورت میکنم صدا ندارن،ولی این مشکلو تو ورژن 7 نداشتم.
تازه اون موقع که با 7 کار میکردم سیستمم یه p3 بیشتر نبود.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

مجید4
27-06-2008, 18:40
با سلام وبا تشکر از سایت عالییتان من به تازگی عضو این سایت شدم امیدوارم با درج این سوال مرا راهنمایی کامل کنید چونکه واقعا کلافه شدم .سیستم منintel 3000و کارت گرافیک من 8400gs Biostar256mbمیباشد.وقتی میخواهم کلیپی راکه فرمت ان Mp4 بوده وبه Mpeg تبدیل شده را در Premier Pro 1.5وارد کنم تصویر حالت پرش رادارد وهمینطور تصویر به صورت لبه لبه دار میباشد البته کلیپ های دیگر را که تبدیل هم نشده باشند را به این شکل اجرا میکند از شما خواهش میکنم سریع مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان

mehom
27-06-2008, 18:47
با سلام
من با primiere pro مشکلی دارم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
من روی فیلمهایی که خودم روی dv فیلمبرداری کردم در primiere pro کار میکنم ، وقتی فیلم را در timeline قرار میدم و روش کار میکنم ، هنگامی که میخوام نتیجه را روی مانیتور ببینم ، به دفعات تصویر قطع و وصل میشه و همون جایی که قطع میشه گاهی یک تصویر کوتاه از جای دیگه فیلم قرار میگیره. اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

Javad_Ed
28-06-2008, 01:48
با سلام
من روی فیلمهایی که خودم روی dv فیلمبرداری کردم در primiere pro کار میکنم ، وقتی فیلم را در timeline قرار میدم و روش کار میکنم ، هنگامی که میخوام نتیجه را روی مانیتور ببینم ، به دفعات تصویر قطع و وصل میشه و همون جایی که قطع میشه گاهی یک تصویر کوتاه از جای دیگه فیلم قرار میگیره. اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوستان سلام،
تو ورژن cs3 وقتی فیلمای هندی کم رو ایمپورت میکنم صدا ندارن،ولی این مشکلو تو ورژن 7 نداشتم.
تازه اون موقع که با 7 کار میکردم سیستمم یه p3 بیشتر نبود.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز ورودتون رو تبریک میگم
لطفا بر اساس پست بالا مشکلتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید
با تشکر و موفق باشید:11:

سلام دوستان وروئتون رو تبریک میگم
لطفا این پست رو بخونید

موفق باشید:11:

masoud22
29-06-2008, 15:15
مشكلاتي در دو نسخه پرمير :
1 ) در cs3 فايل هايي كه با فرمت mpeg2 ضبط شده اند با دي وي بي در هنگام import به برنامه در فريم هاي اول دچار مشكلند يا سبز رنگ يا شطرنجي مي شوند بعضي هم كه صداي خالي مي شوند مشكل از كجاست

2) در پرمير 1.5 هم صداي فايلها تشخيص داده نمي شود

masoud22
30-06-2008, 10:42
كسي نيست علت مشكلات بالا را بلد باشه

Javad_Ed
30-06-2008, 11:55
سلام دست عزیز
من در پست 72 و 76 اشاره شد که تمام مشکلاتتون رو در صفحه ی اصلی و در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید
ممنون

mehom
30-06-2008, 18:18
با سلام
کسی نیست جواب بده....

Javad_Ed
30-06-2008, 18:36
کسی نیست جواب بده....
دوست عزیز
توی این صفحه این سومین باره که میگم مسائل رو در صفحه ی جدید مطرح کنید
پست قبلی رو بخونید......
ممنون

mn.amol
23-08-2008, 08:59
چرا کسی جواب این سوال منو نداد؟!

یه سوال دیگه:

4- تو پریمیر پرو 1 با پلاگین MAIN CONCEPT فایلهای Mpg رو وارد می کردم. تو پریمیر پرو 2 بدون پلاگین وارد میشن ولی خوب نمیشه باهاشون کار کرد. کسی MAIN CONCEPT یا پلاگین دیگه ای برای اینکار سراغ داره که روی پرو 2 خوب جواب بده
دوست عزیز برای انجام این کار باید از ورژن جدید برنامه main concept استفاده کنی mainconcept mpeg pro hd v 3.1.0

hamed2553055
27-08-2008, 19:13
دوستان سلام
لطفا راهنمایی کنین
من با cs3 کار میکنم وقتی میخوام export (خروجی avi) بگیرم تا یه درصدی پیش میره بعد این پیغام رو میده

؟؟؟؟؟!!!!!

khashy
28-08-2008, 16:43
معمولا اين ارور برا زمانيه كه اشكال با سيستمه مثلا سخت افزارت قابليتش رو نداره! به نظر من بهترين كار نصب مجدد برنامس!

hamed2553055
28-08-2008, 17:44
سلام khashy
نرم افزار رو دوباره نصب کردم بازم حل نشد
وسط کار همین ارور رو میده

میشه بیشتر راهنماییم کنین

Javad_Ed
31-08-2008, 02:07
سلام khashy
نرم افزار رو دوباره نصب کردم بازم حل نشد
وسط کار همین ارور رو میده

میشه بیشتر راهنماییم کنین
سلام دوست عزیز ویندوز عوض کنید (ایشالله درست میشه)

در ضمن دوستان :
مسائل و مشکلات رو در تاپیکی جدیدی مطرح کنید
این نکته چندین بار اشاره شده ولی باز هم در اینجا سوال پرسیده میشه
پس بهتره تاپیک قفل بشه ولی بعنوان مرجع باقی میمونه ...
ممنون