PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

maryamakbari1
13-02-2008, 04:16
با سلام خدمت شما البته نمیدانم این سوال را میتوان اینجا پرسید یا نه اساتید محترم چند روزی است زمانی که میخواهم از اینترنت دانلود کنم ویندوز یا کامپیوتر ری استارت میشود و اجازه این کار ار به من نمیدهد لطفا راهنمایی بفرمایید.

Mr.reCoder
13-02-2008, 08:13
اگه ریستارت بصورت ناگهانی هست و هنگام بالا آمدن ویندوز عمل اسکن دیسک انجام میشه و بعد از بالا آمدن پیغامی مبنی بر وجود serious Error نشان داده میشود. حتما خطای نرم افزاری شدید رخداده و باید Ie یا هر مرورگری که میخواهی دانلود کنی رو عوض کنی. یا شاید هم ویندوز. اما اگر ویندوز خیلی عادی ریستارت میشود به احتمال 50 درصد وجود ویروس احساس میشود.

mahdi7610
13-02-2008, 08:40
با سلام خدمت شما البته نمیدانم این سوال را میتوان اینجا پرسید یا نه اساتید محترم چند روزی است زمانی که میخواهم از اینترنت دانلود کنم ویندوز یا کامپیوتر ری استارت میشود و اجازه این کار ار به من نمیدهد لطفا راهنمایی بفرمایید.
سلام دوست عزیزم
اول از همه برام خیلی جالبه که شما سال 2006 ثبت نام کردین و این اولین پستی هستش که می دید .
اما در مورد سوالتون
گاهی اوقات این مشکل به این دلیل دخ می دهد که هارد دیسک ضعیف شده باشد یا فضای خالی برای جای دادن فایلهای دانلود شده نداشته باشد که احتمال این گزینه خیلی ضعیف است . ولی باید به اون توجه کرد .
حتما هارد خودتون را با بعضی از برنامه ها مثل system mechanic و یا tunup یکبار چک کنید .
به احتمال خیلی زیاد شما از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید اون هم ورژن 6 درسته ؟

اگر هارد دیسک شما مشکلی نداشته باشد این مشکل حتما از ویروس هستش و باید با انتی ویروس های NOD32 و کسپراسکای و یا بیدیفندر اونا از بین ببرید ( دقت داشته باشید این انتی ویرس ها حتما باید اپدیت شده باشند )
برای این نوع ویرس بهترین انتی ویروس NOD32 هستش .
در ضمن حتما سیستم خودتون را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .
حتما یک بار هم مرورگر خودتون را از قسمت کامپونتهای ویندوز پاک کنید و دوباره اونا نصب کنید .
در واقع این نوع ویرس وجود دارد و دیدم که بعضی ها به اون دچار شدن و این ویروس در واقع کار اصلی اش ایجاد اختلال در ویندوز هست که به صورت خودکار موقع وصل شدن به اینترنت فعال شده و اجازه دانلود کردن را از شما می گیرد و سیستم را ریستارت می کند .
در واقع اکثر انتی ویروس ها می تونند اونا پیدا کنند . اما خیلی از اونا قادر به پاک کردنش نیستند و در بعضی مواقع نیاز به نصب ویندوز جدید می باشد .
موفق باشید .

maryamakbari1
13-02-2008, 10:44
با سلام خدمت شما ریستارت به یکباره و فقط زمان دانلود کردن بدون هیچ هشداری اتفاق میافتد بله من با تاد32 بروز شده ان را چک کردم تعدادی ویروس مشابه در هربار وجود دارد که هر بار تکرار میشود .از پاسخ و بذل توجه اساتیدممنونم البته من از فایر فاکس استفاده میکنم.با امتنان فراوان.

Angel Of Darkness
13-02-2008, 13:15
اگه مشکل ویروس بود نمیزاشت که ویروس کش به روز کنی چو اینم خودش نوعی دانلود پس امکان اشکال نرم افزاری زیاد با اپرا امتحان کن
مهدی جان نکته خوبی گفتن بعد این همه مدت پسوردت یادت نرفت اسمت که نمیتونست یادت بره {خنده یاهویی}

SANR
13-02-2008, 13:48
سلام و خسته نباشید. به نظر بنده:

اگه ویندوز شما سرویس پک یک باشد که به راحتی این اتفاق میافتد حتی اگه دانلود نیز در اینترنت استفاده نکنید.

اما اگر ویندوز شما سرویس پک دو باشد و این اتفاق برایتان می افتد و موقع بالا آمدن سیستم یک ارور که کلمه اولش Temp erorr باشد بهترین راه عوض کردن ویندوز و ویروس یابی سریع می باشد.