PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک نشدن اطلاعات موجود در Recycle Bin

Hoaxes
12-02-2008, 19:21
سلام

یه مدتی هست وقتی روی ریسایکل کلیک راست میکنم و گزینه ی Empty Recycle Bin رو میزنم که یهو همه رو

دلیت کنه ، با این پیغام مواجه میشم که میگه: نمیشه فایل WINDOWS رو پاک کرد !:18:

وقتی هم تو خودش می ریم ، دیگه خبری از فایل ویندوز نیست ، حالا این قضیش چه جوریاس؟ اینم ویروسه؟!

اینم بگم که همیشه Recycle Bin پره( PORE ) ( >> اینم نوشتم که فکر نکنید نوشتم PARE ... :27:)

mahdi7610
12-02-2008, 19:40
سلام دوست عزیز

به خاطر این که شما یکی از فایلهای سیستمی ویندوز را حذف کردید و همون طور هم که می دونید فایلهای سیستمی به صورت سوپر هایدن هستند .

برای اینکه ایکون Recycle Bin را به صورت خالی در بیارید روی دسکتاپ راست کلیک کنید و بعد propertise را بزنید و به تب desktop برید و در قسمت پایین desktop costomize را بزنید و از اونجا ایکون خالی Recycle Bin را انتخاب و پنجره ها را ok کنید .

بهتره یکبار سیستم را ریستارت کنید و از قسمت safe mode روی Recycle Bin راست کلیک کرده و گزینه Empty Recycle Bin را بزنید .

اگه error ی داده می شه اون اررور را کامل اینجا قرار دهید .

Hoaxes
12-02-2008, 19:43
نه ، آخه مشکل اینه که من هیچ فایل ویندوزی رو حذف نکردم!

Hoaxes
12-02-2008, 19:51
اینم اروری که میده:

cannot delete ; the filename , directory name , or volum label syntax is incorrect

mahdi7610
12-02-2008, 20:39
اینم اروری که میده:

cannot delete ; the filename , directory name , or volum label syntax is incorrect
خوب دوست عزیز شما یکی از فایلهای را که یا مربوط به ویندوز یا یکی از برنامه هایتان است را حذف کرده اید در حالی که این برنامه در حال اجرا می باشد . و به همین خاطر برنامه ای که در حال اجرا می باشد اجازه پاک شدن فایلهایش را نخواهد داد .
البته این مشکل برا خود من هم اتفاق افتاده ولی بعد از چند روز خود به خود مشکل حل میشه . یعنی با متوقف شدن برنامه این مشکل حل می شه .
در واقع این برنامه با استارت ویندوز شروع به فعالیت می کنه . برای این که این برنامه ها را از کار بندازید از روش زیر استفاده کنید .
بهتره توی run عبارت msconfig را بنویسید و به تب startup برید و تیک همه گزینه ها را بردارید و سیستم را ریستارت کنید .

Hoaxes
13-02-2008, 17:44
خوب دوست عزیز شما یکی از فایلهای را که یا مربوط به ویندوز یا یکی از برنامه هایتان است را حذف کرده اید در حالی که این برنامه در حال اجرا می باشد . و به همین خاطر برنامه ای که در حال اجرا می باشد اجازه پاک شدن فایلهایش را نخواهد داد .
البته این مشکل برا خود من هم اتفاق افتاده ولی بعد از چند روز خود به خود مشکل حل میشه . یعنی با متوقف شدن برنامه این مشکل حل می شه .
در واقع این برنامه با استارت ویندوز شروع به فعالیت می کنه . برای این که این برنامه ها را از کار بندازید از روش زیر استفاده کنید .
بهتره توی run عبارت msconfig را بنویسید و به تب startup برید و تیک همه گزینه ها را بردارید و سیستم را ریستارت کنید .

تشکر... امتحان میکنم ببینم چی میشه... ولی من مطمئنم هیچ فایلی رو بی خودی پاک نکردم ، اصلا تازه ویندوز نصب کردم و اصلا هم تو درایو سی ( درایوی که توش ویندوز نصبه ) نرفتم که بخوام چیزی رو پاک کنم!

Hoaxes
03-04-2008, 13:23
امتحان کردم نشد ، حالا چی کار کنم؟