PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در صفحه Index در دیتا لایف

xxa
12-02-2008, 11:53
سلام کسی میدونه که چه طوری میشه قبل از ورود به سایت یه صحفه دیگه درست کرد

که با کلیک کردن به روی < ورود به سایت > داشته باشم

لطف کنید کمک کنید

ali_golden
12-02-2008, 21:25
یک فایل Index.html ایجاد کنید و هر چیزی که نیاز دارید توش قرار بدید

xxa
13-02-2008, 01:26
سلام میشه یه نفر کامل توضیح بده

ممنونش میشم

J A V I D
13-02-2008, 02:30
صفحه اصلي ديتا لايف index.php شما يه صفحه به ميل خودتون درست كنيد مثلا يه عكس بذاريد براي ورود به سايت و به صفحه index.php لينك بديد و اسم صفحه اي كه ساختيد رو بذاريد index.html .... چيز زياد پيچيده اي نيست ! يه مسئله بي ربطم بگم توصيه مي كنم از برنامه ديتا لايف اينجن مخصوصا نسخه فارسي شده استفاده نكنيد برنامش پر از باگه و خيلي از امكاناتش كار نمي كنه !

xxa
13-02-2008, 02:58
سلام javid جان

من index.html درست کردم تو همون پوشه پابلیک اچ تی ام ال ولی دوباره index.php را میاره !!!!

B O L O T
13-02-2008, 12:56
سلام javid جان

من index.html درست کردم تو همون پوشه پابلیک اچ تی ام ال ولی دوباره index.php را میاره !!!!
توی index.html یه ورور به سایت رستکن بعد هایپر لینک کن به مسیر index.php
بعد خارج از بخشی که دیتالایف رو نصب کردی توی فایل منجیر اپلود کن ببین درست شد

xxa
13-02-2008, 18:23
سلام اینطوری نیست که شما میگید

باید دیتا لایف تو یه پوشه دیگه اپلود و نصب کنیم

و index.html در همان /public_html می سازیم

امتحان نکردم ولی میدونم این درستشه

B O L O T
13-02-2008, 21:39
سلام اینطوری نیست که شما میگید

باید دیتا لایف تو یه پوشه دیگه اپلود و نصب کنیم

و index.html در همان /public_html می سازیم

امتحان نکردم ولی میدونم این درستشه
این رو فضای فایل منجیر خودتون تصور کنین
detalife DIR
index.html

xxa
14-02-2008, 00:47
میشه یه نفر اطلاعات بهتری بده

که خودش امتحان کرده باشه

iritman
19-02-2008, 18:27
میشه یه نفر اطلاعات بهتری بده

که خودش امتحان کرده باشه
به همون روشی که دوستان گفتند برو جلو درسته ولی این ضعف دیتا لایف هست که باید یک پوشه بهش اضاف کنید که لینکهای خارج از سیستم رو هم بشناسه مثل ساب دامین ها و صفحات html موجود روی هاست

mohammad_1ta
20-02-2008, 19:43
به همون روشی که دوستان گفتند برو جلو درسته ولی این ضعف دیتا لایف هست که باید یک پوشه بهش اضاف کنید که لینکهای خارج از سیستم رو هم بشناسه مثل ساب دامین ها و صفحات html موجود روی هاست

سلام،
بايد بگم اين ضعف ديتالايف نيست..!
اين بخاطر وجود فايل htaccess. هست كه باعث ميشه ساب دومين ها و فولدر ها رو نشه باز كرد..!
براي حل اين مشكل هم، تو سايتم توضيح دادم كه چي كار كنين تا درست شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_1ta
20-02-2008, 19:45
يه مسئله بي ربطم بگم توصيه مي كنم از برنامه ديتا لايف اينجن مخصوصا نسخه فارسي شده استفاده نكنيد برنامش پر از باگه و خيلي از امكاناتش كار نمي كنه !

ميشه باگ ها و امكاناتي كه كار نميكنه رو بگين تا درست كنم؟:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iritman
21-02-2008, 00:37
سلام محمد جان من همچین چیزی کفتم مسلما ضعف دیتا لایف هست چون چرا این پوشه با دیگر 30ام اس ها مشکل نداره بعد منم ذکر کردم با یک پوشه میشه حلش کرد نمیدونم تا حالا به ارور sql سایتهای دیتا لایفی دقت کردین من خودم فقط 2بار از اون در سایت شما دیدم و دیگری سیتم امنیتی بسیار ضعیفی که داره بخصوص در نسخه جدید که log in ادمین با کاربران در یک محله البته قدرت دیتا لایف در seo واقعا مثال زدنیست و سادگی که در طراحی قالب در سیستم هست ولی خوب ایرادهایی داره که باید بر طرف بشه ولی باز تاکید میکنم هدف خراب کردن دیتا لایف نیست
بهرحال از زحمات شما تشکر میکنم در توسعه این سیستم

mohammad_1ta
22-02-2008, 11:37
سلام،
خوب اون htaccess. مشكل زياد حادي نيست.!
اون ارور هاي SQL هم مثلا مربوط ميشه به موقعي كه داريم يه ماژول رو نصب مي كنيم چون تازماني كه كاراي ديتابيسش رو انجام نديم، ارور ها توي سايت مياد. بهتره در اون موقع، سايت رو روي حالت آفلاين قرار بديم..

منظورتون از لوگين رو نفهميدم كه ميگين لوگين آدمين با كاربران در يكي مرحله است..!
واسه لوگين كردن آدمين، هم ميشه از تو خود سايت لوگين كرد، هم از تو كنترل پنل مديريت..

xxa
23-02-2008, 16:47
سلام به همه اصلان ربطی به ضعیف بودن دیتا لایف نداره که !!!!

درستش کردم هرکی میخواد بفهمه چه طوری بگه ایدیشو بده بهش میل بزنم بگم چه طوری !!!

iritman
02-03-2008, 15:49
:41:سلام اروری که میگفتم بیشتر مواقع در سایتهای دیتا لایفی میده اینه که در زیر هست ربطی هم به موقع نصب ماژول نداره چون نمیشه که همه اینطوری بشن و یا شما دائم در حال نصب ماژول نیستید اون لحظهای که من میام تو سایت شما
:41:

خطاي Mysql!
------------------------

علت خطا:
Can't find file: 'dle_views' (errno: 2)

</STRONG>شماره خطا:
1017

INSERT INTO dle_views (news_id) VALUES ('2')

msc.mohsen
03-06-2009, 09:46
با سلام
من هم مشگل فوق را با Datalife داشتم که خوشبختانه تونستم حلش کنم. راه حلش را اینجا میگذرام تا دوستانی که با این مشگل روبرو شدند بتونند حلش کنند.
1- به phpmyadmin برید و Database فعال سایت را در قسمت سمت چپ انتخاب کنید. لیست Table های Database در همان قسمت سمت چپ نمایش داده می شود.
2- روی dle_views کلیک کنید و در قسمت فوقانی سمت راست پنجره آخرین گزینه یعنی "Drop" را کلیک نمایید تا این Table حذف شود.
3- روی گزینه Create PHP Code کلیک نمایید. و کد زیر را در آن وارد نمایید:

CREATE TABLE 'dle_views' (
`id` mediumint(8) NOT NULL auto_increment,
`news_id` int(11) NOT NULL default '0',
PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=cp1251 AUTO_INCREMENT=1 ;

و تمام...