PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در Splash Form

romixery
11-02-2008, 20:05
سلام به دوستان عزيزم
راستش من يه Splash فرم درست كردم كه در اول پروژه من بياد بالا و توشم يه انيميشن Flash گذاشتم. ولي متأسفانه تا وقتي فرم نشون داده ميشه، اين فلاش كاري نمي كنه. در واقع مثل اينكه Stop شده. بعدشم كه فرم اصليم نشون داده ميشه و ... . حالا اگه بخوام اين انيميشن فلاش من در Splash فرمم نشون داده بشه بايد چيكار كنم؟
موفق باشين
باي

NoneForce
12-02-2008, 10:46
سلام به دوستان عزيزم
راستش من يه Splash فرم درست كردم كه در اول پروژه من بياد بالا و توشم يه انيميشن Flash گذاشتم. ولي متأسفانه تا وقتي فرم نشون داده ميشه، اين فلاش كاري نمي كنه. در واقع مثل اينكه Stop شده. بعدشم كه فرم اصليم نشون داده ميشه و ... . حالا اگه بخوام اين انيميشن فلاش من در Splash فرمم نشون داده بشه بايد چيكار كنم؟
موفق باشين
باي

سلام
براي نشان دادن فلش از چي استفاده كرديد؟
روي يك فرم بصورت جدا اينو تست كرديد مشكلي نداشته؟ فقط روي Splash مشكل پيش مياد؟ Splash دايمر داره و بايد كليك بشه تا بره صفحه اصلي؟

romixery
12-02-2008, 11:31
سلام
براي فلاش از كامپوننتي كه خودتون معرفي كرده بودين استفاده كردم. F-IN-BOX-3. البته با اكتيو ايكس Flash wave هم استفاده كردم كه بازم همون جوري شد.
Splash تايمر داره، بي تايمر كردم و با Sleep كار كردم بازم افاده نكرد. Splash به صورت اتوماتيك وارد برنامه ميشه، هيچ كليد يا كليكي نياز نداره. مشكل هم وقتي پيش مياد كه توي همون فرمي كه فلاش هست، تايمر يا Sleep استفاده بشه.

Mahmood_N
12-02-2008, 15:37
وقتي از Sleep استفاده ميكنيد بايد Application.ProcessMessages رو هم بنويسيد تا برنامه قفل نكنه ... ( بعد از Sleep ) امتحان كنيد ، ببينيد مشكل حل ميشه ...
فرم Splash رو چطوري نشون ميديد ؟
...

romixery
12-02-2008, 17:12
وقتي از Sleep استفاده ميكنيد بايد Application.ProcessMessages رو هم بنويسيد تا برنامه قفل نكنه ... ( بعد از Sleep ) امتحان كنيد ، ببينيد مشكل حل ميشه ...
فرم Splash رو چطوري نشون ميديد ؟
...
سلام. قبلاً اين كار رو انجام دادم. درست نشده.
كد براي فرم Splash:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید