PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه هک سایت

masood hashemy
11-02-2008, 18:22
با سلام
من برنامه ای رو میخوام که بتونه در یک سایت نفوذ کند یعنی فرض کنید یک سایت امکاناتی را برای اشخاص ارائه میدهد مثلا مدیر سرور برای هر شخص یک فایل که حاوی مشخصات و میزان دسترسی آن به قسمتهای مختلف است میگذارد و.... حال باید با استفاده از چه تکنیک یا برنامه هایی این کار را انجام دهم؟
البته در سایت های مختلف جستجو کرده ام ولی یک روش ناکارامد ارئه داده اند همان دستور Net use.....
با تشکر

usfelme
12-02-2008, 06:36
عزیز من همچین برنامه ای نداریم این هنر هکری رو میطلبه یعنی باید ختم ........

masood hashemy
12-02-2008, 14:47
ببینید من در سایت های مختلف دیدم یک سری کتاب و.. در مورد هک گذاشته اند ولی اصلا مشخص نیست باید از کجا شروع کرد من می خوام هک رو یاد بگیرم ولی باور کنید حسابی سر در گم هستم به نظر شما شما سیر مطالعاتی من باید چگونه باشد؟ یعنی مثلا اول زبان c رو یاد بگیرم بعد.... بعد mcse .....؟
با تشکر

V A H I D
12-02-2008, 15:48
هک چیز راحتی نیست مطمن باش من خودم یه مدت دنبالش بودم ولی چیز زیادی نفهمیدم ...
مثلا برنامه که بشه باهاش هک کرد اکسپلویت ها هستند یه صفحه ی داس هستند که از طریق باگ های سایت می تونن هکر ها بهش وارد شن یا مثلا شل ها که شما باید توی سایت اپلود کنی ....
خیلی برنامه زیاده که به جز این ها باید خودت فرمان هاش رو خوب بلد باشی

Mohsen6558
12-02-2008, 23:03
نمی دونم چرا اکثرا فکر می کنن هک یه برنامه هست که با یه دکمه همه چی رو در اختیار هکر قرار می ده

masood hashemy
13-02-2008, 07:41
ممنون از راهنمایی هاتون
ببینید من در سایت های مختلف دیدم یک سری کتاب و.. در مورد هک گذاشته اند ولی اصلا مشخص نیست باید از کجا شروع کرد من می خوام هک رو یاد بگیرم ولی باور کنید حسابی سر در گم هستم به نظر شما شما سیر مطالعاتی من باید چگونه باشد؟ یعنی مثلا باید دوره های شبکه و برنامه نویسی و... رو ببینم؟ یعنی کسی که می خواهد یک هکر شود بعد از بسم الله باید چی کار کند؟
با تشکر

masood hashemy
13-02-2008, 07:43
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

usfelme
13-02-2008, 19:18
عزیز شروعش از اینجا که مطمئنا نیست!!!!