PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی اریکسون در مالزی

carnation
11-02-2008, 16:34
سلام

چند تا سوال دارم . به نظر شما اساتید اوردن گوشی از مالزی کار درستیه و میشه بدون مشکل از گوشی استفاده

کرد؟ ( به خصوص چون اصلش مالزی )

از نظر قیمت چی؟ا

majjidd
11-02-2008, 19:12
گوشی من دبلیو 800 ساخت مالزیه
همون اوایل گرفتم
خدایش گوشیه خوبی از کار در اومده من که ازش راضیم قیمتشم با چینیش زیاد فرق نمیکرد
ولی کوشی های دیگه رو نمیدونم

vahid_civil
11-02-2008, 19:13
قیمتای مالزی دقیقا یک سوم ایرانه!!

اینجا مشکلی نداره نهایت ده تومن میدی به مخابرات درستش میکنن.
مشکل اینجاست که یک یا دو گوشی بیشتر ایران نمیزاره وارد کنی !!

carnation
12-02-2008, 00:13
سلام

خیلی خیلی ممنون که جواب دادین دوستان گلم.اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه!! همهی گوشی ها ارزون تر یا

فقط سونی اریکسون؟ حالا که جواب دادین اینم بگین که اگه بخوام برای خودم بگیرم چی بگیرم به نظر شما اساتید؟

(الان w810 دارم) که قیمت تو ایران و اونجا چیه؟

vahid_civil
12-02-2008, 18:16
:31::2:
سلام

خیلی خیلی ممنون که جواب دادین دوستان گلم.اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه!! همهی گوشی ها ارزون تر یا

فقط سونی اریکسون؟ حالا که جواب دادین اینم بگین که اگه بخوام برای خودم بگیرم چی بگیرم به نظر شما اساتید؟

(الان w810 دارم) که قیمت تو ایران و اونجا چیه؟

اونجا گوشی های بیشتری نسبت به ایران دارن. باید ببینی از چی خوشت میاد. ولی چون سونی اریکسون اینجا هم هست اگه مشکلی واسش پیش بیاد . میتونن برات درستش کنن.
من قیمت های اونجا رو نمیدونم ولی یکی از اقوام رفته بود میگفت به طور کلی یک سوم اینجاست.
حیف که نمیزارن یک یا دو تا بیشتر وارد کنی. باید مالیاتش رو بدی

carnation
12-02-2008, 23:09
ببخشید بازم مزاحمتون میشم! خوب کلا الان بهترین گزینه ای که میشه خرید چیه از گوشی های تو ایران هست؟

نوکیا خیلی معمولی شده! متورولا هم پشتیبانیش خوب نیست! سونی اریکون خوب؟

میتونین تو مدل ها هم راهنماییم کنین؟

vahid_civil
13-02-2008, 15:06
ببخشید بازم مزاحمتون میشم! خوب کلا الان بهترین گزینه ای که میشه خرید چیه از گوشی های تو ایران هست؟

نوکیا خیلی معمولی شده! متورولا هم پشتیبانیش خوب نیست! سونی اریکون خوب؟

میتونین تو مدل ها هم راهنماییم کنین؟

البته سلیقه ایه. ولی p1 , w960 فعلا تو گوشی های قلم دار روی بورسن. p1 = 400000و w960 =600000 تومن حدودا اینجا قیمت دارن.
n95 8 gig نوکیا تو معمولیا خوبه. تو سایت gsm.ir هم میتونی بری و گوشی های هر برندی رو نگاه کنی.

carnation
14-02-2008, 23:16
دوستن خوبم نظرتون رو میشه بدین در مورد p1 و w960 اگه پیشنهاد دیگه ای دارین بگین