PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

mona khanoom
01-07-2006, 01:51
لطفالینکی از اخرین اپدیت را اینجا اپلود کنید لازم دارم مرسی....

taghi_ramzi
01-07-2006, 01:57
سلام من الان دارم کسپرسکی مو آپدیت میکنم میخام بدونم اینا کجا ذخیره میشن ؟
و چطور میشه به صورت مجزا داشته باشم شون
و بدم به کسای دیگه ؟

علیرضا
01-07-2006, 10:10
اگه اين كارو بشه كرد كه خيلي خوبه
از بچه ها ي عزيز كسي راهي نداره؟
اصلا مي شه؟

Cracki
01-07-2006, 15:43
سلام من الان دارم کسپرسکی مو آپدیت میکنم میخام بدونم اینا کجا ذخیره میشن ؟
و چطور میشه به صورت مجزا داشته باشم شون
و بدم به کسای دیگه ؟

این صفحه را که لینکش رو قرار دادم بخونید به جواب سوالتون میرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AK1
01-07-2006, 23:48
به غير از لينك بالا مي توني از لينك پاين آموزش تصويري اين كار رو ببيني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم تصويرش
(فرمتش جيفه اونه نزاشتم اينجا)
عكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صبر كن تا زگوره حلوا سازم :cool:

taghi_ramzi
02-07-2006, 00:49
برادر کرکی فولدری که در لینک شما اشاره شده تو مال ما وجود خارجی و داخلی نداره
ولی اگه اشتیباه نکنم محتویات فولدر Updater reserved files باید باشه درسته ؟

W9
02-07-2006, 10:54
سلام دوستان ايا ميتوان اپديت انتي ويروس كســـــــــپر را به صورت دستي و بادانلود منيجر دانلود كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون ميشم اگر لينك مربوطه را لطف بفرماييد.

ورژن برنامه ي من به شرح زير است:

Kaspersky Internet Security 6.0.0.297g

Mohammad Hosseyn
02-07-2006, 11:37
با سلام خدمت دوستان.
راستش من يه چند وقتيه كه از Kaspersky 2006 Beta استفاده مي كنم.اما با كركش مشكل دارم.مي شه يه كرك سالم به من معرفي كنيد.
با تشكر

AK1
02-07-2006, 14:02
:blink: :biggrin: :cool: :happy:
چرا بتا اينم نسخه Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300 Final

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FTP (ftp://d-us-1f.kaspersky-labs.com/trial/registered/IALH5CIN3C6BRF8JWO9X/kav6.0.0.300en.exe)

كرك كي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به مقدار لازم :laughing: :tongue:
:blush:

M A S 0 U D
03-07-2006, 09:41
300.0.0.6 kaspersky Internet Security v روی سرعت اینتر نت تاثیر منفی داره یا نه؟و اینکه مو قع اپدیت کمی غیر عادیه مثلا یه حجمی رو برای اپدیت نشون میده و مثلا تا 25درصد رو دانلود میکنه ولی بعد یک دفعه با سرعت زیاد بقیه شو به صورت غیر عادی دانلود میکنه. به عبارتی سرعتش با حجمش نمی خونه و سرعت دانلود هم زیاد بالا نیست. کدوم ورژنش بهتره و کاملتره و این مشکلات رو نداره؟

ضمنا اگه میشه یه اموزش کامل با جزئیات براش بذارید .ممنون.

AK1
03-07-2006, 14:53
Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300 Final
البته نوع اپلود همون جوري ولي من كه مشكلي ندارم باهاش

*Batman*
03-07-2006, 23:48
سلام.
Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300 Final روي ويندوز 64 بيتي نصب نميشه.
كسي نميدونه چرا؟

AK1
04-07-2006, 13:45
دوست عزيز به آدرس زير يه سري بزن

Mehdi_Best
05-07-2006, 09:31
w9 جان سلام
اين لينك دانلود آپديتهاي كاسپرسكي است.

البته اگه هفتگي و روزانه آن را مي خواهي مي تواني به اين صفحه مراجعه كني:

Razel
09-07-2006, 02:15
سلام
دوستان من یک سوال از اساتید داشتم و اون اینه که ناسازگاری kaspersky internet securety 6.0.300 با فایروالهای kerio و outpost فقط مختص این ورژن هست یا با Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300 (فقط آنتی ویروس) هم همین ناسازگاری وجود داره؟

اگه سوالم تکراری بود ببخشید.

موفق باشید

ALIAK28
09-07-2006, 06:05
سلام
دوستان من یک سوال از اساتید داشتم و اون اینه که ناسازگاری kaspersky internet securety 6.0.300 با فایروالهای kerio و outpost فقط مختص این ورژن هست یا با Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300 (فقط آنتی ویروس) هم همین ناسازگاری وجود داره؟

اگه سوالم تکراری بود ببخشید.

موفق باشید
اگر بعد از نصب کاسپر این فایر وال ها رو هم نصب کنید فکر نکنم مشکل خاصی بوجور بیاد... فقط باید بعدش نصب بشن نه قبلش... :happy:

Ali_p30
09-07-2006, 10:58
من خيلي وقته كاسپر 6 را نصب كردم قبلا يه فايل key.* بهش معرفي كردم حالا يه فايل ديگه ميخواد
حتي براي 30 روزه شدنش هم ارور ميده

sAsAn.K
09-07-2006, 11:09
Ali_p30 جون با اینی کی نباید مشکلی داشته باشی:

Razel
09-07-2006, 15:48
اگر بعد از نصب کاسپر این فایر وال ها رو هم نصب کنید فکر نکنم مشکل خاصی بوجور بیاد... فقط باید بعدش نصب بشن نه قبلش... :happy:
دوست عزیز من خودم kaspersky internet securety 6.0.300 رو نصب کرده بودم و بعد از غیر فعال کردن قسمت فایروالش kerio رو نصب کردم .ظاهرا کار می کرد ولی وقتی که یک برنامه ای رو باهاش بلاک کردم در کمال تعجب دیدم که این فایروال نتونست جلوی اتصالشو به اینترنت بگیره .(اون برنامه opera بود)
بعدا فهمیدم که این اتفاق به خاطر ناسازگاریش با kaspersky internet securety بود. اون طور که معلومه دوستان از ناسازگاریش به oupost firewall هم خبر دادن.
می خواستم بدونم این ناسازگاری با kaspersky anti virus 6.0.300 (فقط آنتی ویروس) هم وجود داره؟
که اگه سازگار باشه از این نسخه استفاده کنم.

موفق باشید :happy:

soooot
10-07-2006, 03:29
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشيد براي من چند تا سوال برام پيش اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه kaspersky internet securety فاير والش چه مشكلي داره كه هر كي نصبش ميكنه يه فاير وال ديگه هم در كنارش نصب ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فاير وال آخرين ورژن kaspersky internet securety قويتره يا فاير وال آخرين ورژن BitDefender internet securety ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky internet securety بيشتر سرعت كامپيوتر رو ميگيره يا BitDefender internet securety ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky internet securety هم مثل BitDefender internet securety اتوماتیک آپدیت میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky internet securety خودش AntiSpyware هم داره و اگر داره آيا AntiSpyware اون قوی هست ؟ یا اینکه لازمه در کنارش یه AntiSpyware دیگه هم نصب بشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
11-07-2006, 09:15
سلام
یه مشکل واقعا بزرگ برای من پیش اومده
من وقتی که ویندوز مدیا سنتر داشتم این آنتی ویروسو دانلود کردم و ازش استفاده کردم
حالا ویندوز من پروفشنال هست ووقتی میخوام این آنتی ویروسو نصب کنم اررور میده!
حالا منو راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

AK1
11-07-2006, 11:42
فكر نكنم ربطي داشته باشه به نوع ويندوز چون من هم در ميديا سنتر و پرو فيشنال از يه فايل نصب كردم

Devil Lord
11-07-2006, 11:48
سلام
یه مشکل واقعا بزرگ برای من پیش اومده
من وقتی که ویندوز مدیا سنتر داشتم این آنتی ویروسو دانلود کردم و ازش استفاده کردم
حالا ویندوز من پروفشنال هست ووقتی میخوام این آنتی ویروسو نصب کنم اررور میده!
حالا منو راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟
همونطور که akmfad1 گفتن ربطی نداره چون اصلا خود مدیا سنتر هم بر روی پرو پایه ریزی شده

ALIAK28
11-07-2006, 18:46
ببخشيد براي من چند تا سوال برام پيش اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه kaspersky internet securety فاير والش چه مشكلي داره كه هر كي نصبش ميكنه يه فاير وال ديگه هم در كنارش نصب ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اون جا که من خبر دارم _ فایروالش مال خودش نیست.. از یه شرکت دیگه دست به نقد خریدن.. البته بد نیست ولی به خوبی بقیه ی فایر وال ها هم نیست.. و خلاصه به خوبی آنتی ویروسش هم نیست...

reza3600
12-07-2006, 03:19
سلام
من انتي ويروس كسپر ورژن 6.0 رو از سايت اصلي كسپر دانلود كردم ولي موقع نصب ارور ميده چيكاركنم
ممنون

Mehdi_Full
13-07-2006, 22:49
دوستان 4-5 تا صفحه قبل رو خوندم ولي چيزي پيدا نكردم
بنده آخرين ورژن آنتي ويروس كسپراسكي رو ميخوام الآن خودم Internet Security 6 رو دارم ولي به نظرم آنتي ويروس خالي بهتره اگه ميشه يه لينك دانلود + كي باحال ازش معرفي كنيد فقط لطفا تست شده باشه و فقط آنتي ويروسش باشه . ممنون

AK1
13-07-2006, 23:00
:blink: :biggrin: :cool: :happy:
چرا بتا اينم نسخه Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300 Final

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FTP (ftp://d-us-1f.kaspersky-labs.com/trial/registered/IALH5CIN3C6BRF8JWO9X/kav6.0.0.300en.exe)

كرك كي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به مقدار لازم :laughing: :tongue:
:blush:

فكر كنم درست چهار صفحه قبل بود

:biggrin:

Mehdi_Full
13-07-2006, 23:36
فكر كنم درست چهار صفحه قبل بود

:biggrin:
دستت درد نكنه لطف كردي فقط اينكه اين ورژن ديگه مشكل آپديت رو نداره مثل Internet Security 6 كه نصفه آپديت ميشد ؟

AK1
13-07-2006, 23:43
اين آپ ديت كاسپر تو ورژن جديد يكم تغيير كرده و فايل هارو تيكه تيكه مي گيره
بهتر براي بهترين نتيجه چند بار اپ ديت رو تكرار كني تا ببيني كه فايلي جا نمونده باشه من كه با هاش مشكلي ندارم و هر روز كامل اپديت مي كنم

reza3600
14-07-2006, 04:57
سلام من اين انتي ويروس رو از سايت اصلي دانلود كردم و زير دانلود نوشته بود http البته فکر کنم
وقتی هم که دانلود تموم شد و خاستم نصبش کنم نشد چرا

reza3600
14-07-2006, 05:00
البته به نظر من ورژن 4.5 کسپر یه ویژگیهایی داشت که این جدیده نداره مثلا توی 4.5 وقتی که انتی ویروس خاموش بود میتونسته یه فایل رو اسکن کنی ولی اینجا اول باید انتی ویروس رو روشن کنی بعد فایلتو اسکن کنی

reza3600
14-07-2006, 05:02
در ضمن اپدیتها توی این نسخه جدید کجا نگه داری میشن
نسخه های قدیمی امکان اپدیت از روی فولدر رو داشت این یکی هم این امکان رو داره

AK1
14-07-2006, 17:58
در ضمن اپدیتها توی این نسخه جدید کجا نگه داری میشن
نسخه های قدیمی امکان اپدیت از روی فولدر رو داشت این یکی هم این امکان رو داره

دوست عزيز سلام عضويتت رو تبريك مي گم
اول _ اين نسخه هم قابليت اسكن در حالت غير فعال رو داره :cool:
دوم_ آبديت اين ويرژن هم جاي قبلي تو صفحه هاي قبل توضيح داده شده !! :biggrin:
سوم _ قابليت اسكن از فلدر رو داره (مورد دوم چك بشه ) :happy:

mishe update hash ro be soorate jodagane download kard bad nasb kard
man taze oon versioni ke 4 safhe ghabl moarefi karde boodid dl kardam
age lotf konid link bedid baraye dl mamnoon misham
albate agar lotf konid va begid link che updati ro anjam mide mamnoon misham
:)

دوست عزيز طبق قوانيين بايد فارسي بنويسن من كه متوجه نشدم منظورتون چي هست :blush:

poorrajab
16-07-2006, 17:38
اغا سلام
بنده ورپن 6.0 نرم افزار کاسپر رو رو یک سیستم که اینترنت داشته نصب کردم و اپدیتش کردم و داره کار میکنه حالا میخوام این نرم افزار رو ببرم رو چند تا سیستم دیگه که اینترنت نداره و نصبش کنم
حالا میشه بگید که برای اینکه اخرین ادیت رو ببرم چه فایل هایی رو باید همراه با نرم افزار از سیستمی که اینترنت داره منتقل کنم
راحت تر بگم :
فایل های اپدیت کجا هست و با چه اسمی؟؟؟ و ایای میشه اونا رو منتقل کرد؟؟؟

zendegi
16-07-2006, 19:29
poorrajab جان اين صفحه رو كامل مطالعه كن به جوابت ميرسي:

K A R I M I
17-07-2006, 14:58
ببخشید میشه یکی درباره اینا به من توضیح کاملی بده که چه فرقی دارند و کدامیکی بهتره ؟

Kaspersky Anti-Virus 6.0
Kaspersky Anti-Virus Personal
Kaspersky Anti-Virus Personal Pro

من یه جا دیگه مطرح کردم ولی هیچ کسی به اون جواب نداد. الآن دارم از اولی استفاده می کنم.

sAsAn.K
17-07-2006, 15:04
karimi_1366 جان اولی امکانات بیشتری داره ولی فایلهای خاصی رو اسکن می کنه.
دومی هم فایلهای خاصی رو اسکن می کنه ولی امکانات نداره.
سومی هم امکانات نداره ولی همه ی فایلها رو اسکن می کنه یا اولی رو استفاده کن یا سومی;).

AK1
17-07-2006, 15:12
ببخشید میشه یکی درباره اینا به من توضیح کاملی بده که چه فرقی دارند و کدامیکی بهتره ؟

Kaspersky Anti-Virus 6.0
Kaspersky Anti-Virus Personal
Kaspersky Anti-Virus Personal Pro

من یه جا دیگه مطرح کردم ولی هیچ کسی به اون جواب نداد. الآن دارم از اولی استفاده می کنم.

بنظر من كه فرقش تو نوع ليسانس بايد باشه
ولي معلومه كا اولي عمومي
دومي شخصي سومي شخصي حرفهاي هست كه قابليت بيشتر يبايد داشته باشه :laughing: ;)

poorrajab
17-07-2006, 18:25
با سلام

شما ميتونيد از داخل مسير زير فقط پوشه base رو كپي بگيريد و نگه داريد ( پوشه Application Data مخفي است شما حالت ديدن فايل و پوشه هاي مخفي رو فعال كنيد )
x:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6

نحوه استفاده بعد از نصب كسپر در آخر نصب ميپرسد سيستم رو ريستارت كنيد كه شما آنجا no رو بزنيد و finish
( نكته نبايد كسپر رو اجرا كنيد و يا اجرا شده نباشد و بايد بسته باشد :ohno: ) حالا به همون مسير رفته و فقط پوشه base را اوررايت كنيد و حالا سيستم رو ريستارت كنيد و از كسپر آپديت شده لذت ببريد :happy: :cool: :) :rolleye: :biggrin:

موفق باشيد
دوست من بنده هيچ فولدري با اين نام در ادرسي كه فرموديد ندارم
لطفا سريعتر جواب دهيد ممنون

AK1
17-07-2006, 22:14
( پوشه Application Data مخفي است شما حالت ديدن فايل و پوشه هاي مخفي رو فعال كنيد )

حتما بايد فايل هاي مخفي رو قابل رويت كني هـــا

K A R I M I
18-07-2006, 01:28
karimi_1366 جان اولی امکانات بیشتری داره ولی فایلهای خاصی رو اسکن می کنه.
دومی هم فایلهای خاصی رو اسکن می کنه ولی امکانات نداره.
سومی هم امکانات نداره ولی همه ی فایلها رو اسکن می کنه یا اولی رو استفاده کن یا سومی;).
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما ولی میشه منو راهنمایی کنید که کدام بهتره؟اولی یا سومی؟
چون من روی این جور چیزا واقعا حسساسم.
akmfad1 جان از شما هم به خاطر راهنمایی ممنونم.

poorrajab
18-07-2006, 07:21
( پوشه Application Data مخفي است شما حالت ديدن فايل و پوشه هاي مخفي رو فعال كنيد )

حتما بايد فايل هاي مخفي رو قابل رويت كني هـــا
دستت درد نكنه ديگه اينقدر هم ميدونيم كلا تو فولدر اپليكيشن اين فولدر كاسپر نبود ممكنه از ورژن نرم افزارم باشه

AK1
18-07-2006, 19:19
لطفا آدرس رو چك كنيد x:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6
چون از ورژن چهار من يادمه اين پوشه انجا هست و فرقي به نوع يا ورژن نداره بازم اگه شد از پوشت عكس بگير ببينم !!

poorrajab
19-07-2006, 18:34
باشه چشم اون رو هم میفرستم ولی باور کنید که نیست همچین فولدری شما فکر کنید نیستش راهکار دیگه ای نیست؟؟؟

poorrajab
19-07-2006, 18:40
اغا این هم عکسش حالا ببینم چی میگین

AK1
19-07-2006, 19:21
با سلام
من که دیگه تعجبم :blink:
نمی دونم این چجوری
من تو چند تا رایانه نصب کردم مشکلی نداشت :blink: :sad:
نصب مجدد ÷یشنهاد می شود :blush:

AK1
20-07-2006, 10:36
اينم مال من همونجوري كه ميبيني كاسپر لابر هستش

pldn_rar
20-07-2006, 11:25
با سلام
آقا من میخواستم آخرین نسخه از این آنتی ویروس رو با کرکی که کار کنه برام قرار بدید
من که خسته شدم این 100 تا صفحه رو جستجو کردم

AK1
20-07-2006, 12:40
با سلام
آقا من میخواستم آخرین نسخه از این آنتی ویروس رو با کرکی که کار کنه برام قرار بدید
من که خسته شدم این 100 تا صفحه رو جستجو کردم
مي توني از جستجو استفاده كني
ولي صفحه 98 مي تونه كمكت كنه :cool:

pedramonline
22-07-2006, 00:19
چند وقت پیش در مورد کاسپرسکی و نوع اپدیتش چنین سوالی پرسیدم :

با سلام
وقتی بصورت دستی آپدیت های کاسپرسکی ورژن
Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300 Final
رو دانلود میکنم و می خوام در این مسیر
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases
آنها را کپی کنم با پیغام زیر روبرو میشوم :
بله . نمیتونم کپی کنم .
حال هم ندارم برم تو safe Mode و از اون طریق فایلها رو کپی کنم .
باید راه بهتری داشته باشه ؟؟؟

و چنین جوابی دریافت کردم :

Mehdi_Best :

سلام
يك نكته مهم را متذكر شوم:

براي بازگرداندن آپديتها، اون پوشه اي كه دوستان اشاره كردند را بايد داشته باشيد. اما طرز استفاده از آن به اين شكل نيست كه در سر جاي قبلي كپي كرد!! بلكه روش استفاده به اين شكل است:

به setting update برويد.
دكمه customize را بزنيد. در پنجره باز شده به سر برگ دوم كه گزينه update servers مي باشد رفته و دكمه add را بزنيد.
سپس در پنجره جديد باز شده گزينه updating from the unstructured folder or zip-archive (slows down the update) را تيك زده و مسير پوشه اي را كه آپديتهاي قبلي در آنجا است را بدهيد.
سپس دكمه آپديت را بزنيد.
يادتان باشد در صورتي كه بعد از اين كار خواستيد براي دفعات بعد باز هم از طريق اينترنت آپديت نماييد دوباره به حالت قبلي برگردانيد.

و چون مراحل کار رو انجام دادم و هیچ پیغام خطایی دریافت نکردم فکر کردم کارم درست انجام شده
و کاسپر آپدیت شده .

اما بعد از چند روز متوجه شدم با این کار دیتابیس ویروس های کاسپر هیچ تفاوتی نکرده !!!

و الان مجددا سوال رو می پرسم :

با سلام
وقتی بصورت دستی آپدیت های کاسپرسکی ورژن
Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300 Final
رو دانلود میکنم و می خوام در این مسیر
آنها را کپی کنم با پیغام زیر روبرو میشوم :
بله . نمیتونم کپی کنم .
حال هم ندارم برم تو safe Mode و از اون طریق فایلها رو کپی کنم .
باید راه بهتری داشته باشه ؟؟؟

Soda
22-07-2006, 10:56
طريقه آپديت نسخه 6 از طريق فايلي كه از سايت كاسپر دانلود ميكنيد تو خود سايت كاسپر به وضوح نوشته شده
مطالعه بفرما ، مشكلي داشتي در خدمتيم

zendegi
22-07-2006, 11:41
pedramonline جان من خودم هفته پيش ويندوزم رو عوض كردم و اين مراحل رو كاملا انجام دادم و قشنگ بعد از اينكه روي آپديت كليك كردم تمام اون فايلها به محل مربوط به آپديت كاسپر منتقل شد درضمن تاريخ آپديتها هم به همون آخرين تاريخي كه آپديت كرده بودم تغيير يافت فكر كنم شما يه جاي كار رو اشتباه كرده باشيد حالا من برات توضيح ميدم شما يه كم دقت كن اميدوارم كه مشكلت حل بشه :
1-اول شما از پوشهBases در آدرسC:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases يه كپي بايد داشته باشي و مثلا در درايو دي شما اين كپي رو ذخيره كردي( البته شما اين كپي رو بايد از نصب قبلي كه كرده بودي داشته باشي نه از اين كاسپري كه الان نصب كردي) .
2-حالا به شما پيشنهاد ميكنم كه اين كاسپري رو كه نصب كردي به طور كامل پاكش كني يعني هيچ اثري از اون نباشه حتي اين آدرس C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases .......بعد دوباره اونو نصبش كن.
3-حالا به قسمت setting update برو و بعدروي گزينه customize كليك كن و سپس به تب دوم يعني update servers برو و روي گزينه Add كليك كن حالا در اين پنجره گزينه Updating from the unstructured folder or zip-archive (slows down the update) رو تيك بزن و بعد مسير اون پوشه Bases كه آپديتهاي قبلي ذخيره شده رو بهش بده مثلا D:Bases و بعد ok كن .
4-حالا فقط كافيه كه شما رو گزينه آپديت كليك كني و ميبيني كه به راحتي فايلها به پوشه اصلي منتقل مي شوند البته در تمام اين مدت شما نبايد به اينترنت وصل باشيد.......
5-حالا فقط كافيست كه براي آپديت مجدد از اينترنت در همون قسمت update servers اونو به حالت اوليه بر گردونيد يعني اون مسيري رو كه اضافه كرديد رو ديليت كنيد يعني به اين صورت باشه:

البته بايد ببخشيد كه اين طور طولاني توضيح دادم قصد جسارت به شما رو نداشتم فقط خواستم طوري توضيح بدم كه اگه يه دوست ديگه به مشكل برخورد به طور كامل متوجه بشه .......شما كه جاي خود داري و جز حرفه ايها هستي.......

AK1
22-07-2006, 11:45
منم از روشي كه زندگاني توضيح داد خيلي وقته استفاده مي كنم و مشكلي ندارم
اين توضيحم قبلا داده شده يبود حتي فايل تصويري رو گزاشته بوديم

web2003
23-07-2006, 17:51
با سلام به دوستان

بنده آنتي ويروس كاسپرسكي 6.0.0.300 اينترنت سكوريتي را دارم قبلا فايلهاي تروجان جاسوس را بصورت اتوماتيك اخطار ميداد :)
مثلا وقتي بنده يك نرم افزار بصورت فشرده از اينترنت ميگرفتم و از حالت فشردگي خارج ميكردم اگه محتوي فايل جاسوس و تروجان بود اخطار ميداد و بنده آن را حذف ميكردم ولي تازگيها وقتي نرم افزاري به صورت فشرده دانلود كردم و آن را از حالت فشرده خارج ميكنم اگه حاوي جاسوس و ... باشه اصلا اخطار نميده كه هيچ حتي اگه اجراش كني هم گير نميده ولي اگه همان پوشه رو بصورت دستي اسكن كني ميگه حاوي تروجان يا ... است بنده گيج شدم حتي اپديت هم ميكنم ولي باز :ohno: :sad: نتيجه ايي نداشت :sad: لطفا راهنمايي فرماييد

با تشكر از دوستان :blush: :) :rolleye:

AK1
24-07-2006, 00:34
ببين ريال تايم پروجكت فعال هستش و يا گزينه ها وش به رنگ قرمز نشدن
اگه قرمز شده باشن يه بار نرم افزار رو رپير(تعمير ) كن

web2003
24-07-2006, 23:27
ببين ريال تايم پروجكت فعال هستش و يا گزينه ها وش به رنگ قرمز نشدن
اگه قرمز شده باشن يه بار نرم افزار رو رپير(تعمير ) كن

با تشكر از پاسخ شما دوست گرامي

همه در حالت سبز قرار دارد و هر وقت به اينترنت وصل ميشم آپديت ميشه و ....

ولي مشكل پابرجاست :sad:

alirafaat
24-07-2006, 23:53
سلام
من هم رو سیستمم کاسپرسکی 6.0.300 نصبه و تا به حال مشکلی نداشتم اما از دیروز قسمت وب بروزرش قرمز شده و ترافیک اسکن اون فیلور می زنه(البته فکر کنم بعد از یکی از رول اپدیتهای اوت پست در مورد کاسپرسکی اتفاق افتاد) یه بار ریپیر ش هم کردم اما مشکل حل نشد
ایا راه حلی داره؟
با تشکر

AK1
25-07-2006, 00:04
سلام
من هم رو سیستمم کاسپرسکی 6.0.300 نصبه و تا به حال مشکلی نداشتم اما از دیروز قسمت وب بروزرش قرمز شده و ترافیک اسکن اون فیلور می زنه(البته فکر کنم بعد از یکی از رول اپدیتهای اوت پست در مورد کاسپرسکی اتفاق افتاد) یه بار ریپیر ش هم کردم اما مشکل حل نشد
ایا راه حلی داره؟
با تشکر

به چه تفاهمي مال من هم از ديروز اسكن وب خرابيشده البته صفحه ها رو اسكن مي كنه ولي نوشته خرابي
فكر كنم با نصب مجدد درست بشه ولي چرا از ديروز مال دو نفر اينجوري شده مشكوك مي زنه؟ :ohno: :sad: :blink:

vtn54
25-07-2006, 02:47
با تشكر از پاسخ شما دوست گرامي

همه در حالت سبز قرار دارد و هر وقت به اينترنت وصل ميشم آپديت ميشه و ....

ولي مشكل پابرجاست :sad:
سلام دوست عزیز

در مسیر زیر

setting>protection>file antivirus>security level

سطح امنیتی را بالاتر ببر ببین مشکلت حل می شود یا نه؟

mahdi_61
27-07-2006, 01:41
سلام

مي خواستم سولا كنم كه Kaspersky Anti-Virus Personal هم فايروال داره يا نه اگه داره چطوري مي تونم پيداش كنم؟

متشكر

AK1
27-07-2006, 01:51
سلام

مي خواستم سولا كنم كه Kaspersky Anti-Virus Personal هم فايروال داره يا نه اگه داره چطوري مي تونم پيداش كنم؟

متشكر

دوست عزيز بايد بگم كه نه نداره ولي سيستم وب اسكن داره كه صفحات وب رو اسكن مي كنه
براي داشتن فاير وال همراه ضد ويروس كاسپر بايد از بسته اينترنت سيكيوريتي كاسپر اسكاي استفاده كنين كه خيلي كامل و جامع هست
:cool: :happy:

AK1
28-07-2006, 17:22
گفتم اينو ببينين شايد ندونين
با استفاده از اين ويزارد مي تونين يه سي دي بوت ايبيل درست مي كنه كه داراي ضد ويروس هست يجور مين ويندوزه كه خيلي بدرد مي خوره براي درست كردنش بايد نرم افزاري كه معرفي كره رو دانلود كنين بعد طبق ويزار عمل كني يه فايل ايزو مي ده كه مي تونين روي سي دي رايت كنين

K A R I M I
30-07-2006, 18:54
سلام
يه سوال در باره Kaspersky Internet Security 6.0 داشتم .
در قسمت Anti-Spy يه چيزي به نام Anti-Phising وجود داره من ميخواستم بدونم کار اين قسمت چيه؟ آيا باعث کندي اينترنت ميشه يا نه؟
چون من قبلا از NOD32 استفاده مي کردم و يه جايي تو تنظيماتش بود که اگر فعالش ميکردم سرعت اينترنتمو پايين مي آورد(به دليل مسائل امنيتي وقتي تو اينترنت ميرفتم اول صفحه هاي اينترنت رو خودش دانلود و چک مي کرد بعد اجازه مرور صفحه ها رو به من ميداد). حالا ميخوام بدونم که اين قسمت تو کاسپر هم همين کارو انجام ميده يا نه؟
اگر جواب منفيه ميخواستم بدونم همچين خاصيتي اصلا تو کاسپر وجود داره يا نه؟اگه وجود داره مربوط به کدوم قسمت ميشه ؟
ممنون

AK1
31-07-2006, 01:20
karimi_1366 جان عزيز درباره Anti-Phising بايد بگم كه مربوط به سيستم ضد سيادي (بعدا ميگم چرا اشتباه نوشتم) مي شه يعني سايتهاي كه خودش رو به جاي سايت هاي قابل اعتماد جا مي زنن و اطلاعات رمز و .. رو سرقت مي كنن اين قابليت مي تونه شما رو محافظت كنه از اين جور چيز ها
دوم كاسپر اسكاي هم صفحات اينترنتي رو چك مي كه البته سرعت رو كم نمي كنه چون چك كردنش فقط اسكريپ ها و چيز هاي مشكوك هستش ولي فايروال كاسپر اسكاي مثل هر فايروال ديگه سرعت رو كم كمي كنه !!

توجه كنين به كلمه فيشينگ كه به صورت جالبي هست fishing يعني ماهيگيري و صيادي ولي كامه Phising يه چيزي به صورت سيادي مي شه يا شيادي

AK1
01-08-2006, 01:03
منم هنوز مشكل دارم با فيروال

فكر كنم تنها راه استفاده از بسته اينترنت سكيروتي كاسپر باشه !!!

AK1
01-08-2006, 01:30
فايروال عالي هست من ازش راضيم
البته يه كاستي هاي داره ولي بد نيست
خيلي هم ساده و بدون تنظيمات پيشرفتست

AK1
01-08-2006, 01:40
والا از بين تست هاي بين المللي خبر ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي يه ضرب المثل مگه هيچي جاي اوت پست رو نمي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
01-08-2006, 13:46
توي تست هاي بين المللي وضعيت فايروالش چه طوري هست ؟

مثله اوت پست هست يا نه ؟

اگر نصب كنم خيالم راحت باشه ؟
دوست عزیز
نتایج معتبرترین تست انجام شده :

Asali
01-08-2006, 20:31
دوستان نسخه جديد 6.0.0.303 Kaspersky Internet Security
را دانلود كنيد
با كرك نسخه قبل 6.0.0.300 كار ميكنه نگران نباشيد

khaiyam
03-08-2006, 15:56
كسي كركش را پيدا نكرده

soooot
05-08-2006, 02:39
سلام :happy:
اين فاير وال كاسپر چرا اينجوري ميكنه ؟ :sad:
وقتي ميذارمش روي درجه بين متوسط و حداكثر امنيت سرعت اينترنت خيلي خيلي مياد پايين و ديگه مسنجر كار نميكنه و فقط ميشه صفحات وب رو ديد :angry:
وقتي ميذارمش روي درجه متوسط نرم افزارها يكي درميون از زير دستش در ميرن و بدون اينكه اجازه بگيرن به اينترنت وصل ميشن :blink:
درجه هاي ديگش هم كه بدرد نميخورن ;)
ورژن مال من 6 هست :worried:
كسي ميدونه چيكارش ميشه كرد كه درست بشه ؟ :weird:

AK1
07-08-2006, 00:57
خوب دوستان اگه از عملكرد فاير والش راضي نيستين مجبور كه نيستين غير فعالش كنين اصلا ضد ويروسش رو نصب كنيبن و از يه فاير وال ديگه استفاده كنين (الته اينم مشكلات خودش رو داره ) فايروال خود كاسپر هم ضعيف نيست منت كه راضي هستم

soooot
07-08-2006, 02:32
اگر يكي از دوستان پاسخ بده ممنون ميشم
اونوخ شما چرا پستتون رو ويرايش كرديد ؟ :blink:

خوب دوستان اگه از عملكرد فاير والش راضي نيستين مجبور كه نيستين غير فعالش كنين اصلا ضد ويروسش رو نصب كنيبن و از يه فاير وال ديگه استفاده كنين (الته اينم مشكلات خودش رو داره ) فايروال خود كاسپر هم ضعيف نيست منت كه راضي هستم
خوب خودتون هم كه گفتيد استفاده كردن از يه فاير وال ديگه مشكلات خودش رو داره مثل كم شدن سرعت سيستم به خاطر استفاده از چند نرم افزار به صورت جدا از هم و يا تداخل احتمالي فاير وال و بقيه نرم افزار هاي امنيتي و ... :sad:
ببخشيد ولي من نگفتم فاير وال كاسپر قوي هست يا ضعيف من گفتم توي اين فاير وال به اين مشكل برخوردم كسي راه چارش رو ميدونه يا نه ;)
من قبلا از ورژن 6.0.0.300 استفاده ميكردم و اون مشكلاتي رو كه توضيح دادم داشت ولي از دو روز پيش از ورژن 6.0.0.303 استفاده ميكنم كه خوشبختانه تا الان هيچ نرم افزاري بدون اجازه فاير والش با اينترنت ارتباط برقرار نكرده و انگار در اين ورژن اين مشكل حل شده :happy:
ولي اين بار وقتي ميذارمش روي درجه بين امنيت متوسط و حداكثر به كلي سند و ريسو صفر ميشه در حالي كه اين اتفاق بايد وقتي بيفته كه درجه امنيت رو روي حداكثر ميگذاريم :weird:
در ضمن تو ياهو مسنجر بعضي از آي پي ها از زير دستش در ميرن :eh:
ضمنا براي دوستاني كه دنبال كرك براي ورژن 6.0.0.303 ميگردن بگم كه من با كرك ورژن قبلي اين ورژن رو هم كرك كردم :rolleye:

ICEBOYS
07-08-2006, 20:32
سلام

من آخرین نسخه Kaspersky Anti-Virus 6.0 رو نصب کردم

لطفا در مورد نحوه رجیستر کردن این مدل کمی راهنمایی کنید چون گزینه ای به این عنوان وجود ندارد و مانند ورژن قبلی رجیستر نمیشود

با تشکر

sAsAn.K
08-08-2006, 09:28
ICEBOYS جان بعد از نصب قسمت فعال سازی و اینا داره که هم با سریال فعال میشه و هم با رجیستر کی.
شما از قسمت Activate using key میتونی با استفاده از همون کی قبلی رجیستر کنی;).

ICEBOYS
09-08-2006, 01:30
ICEBOYS جان بعد از نصب قسمت فعال سازی و اینا داره که هم با سریال فعال میشه و هم با رجیستر کی.
شما از قسمت Activate using key میتونی با استفاده از همون کی قبلی رجیستر کنی;).

سلام

من هرچی تو منو ها جست و جو کردم این گزینه را نداره

لطف کمک کنید

AK1
09-08-2006, 01:56
سلام

من هرچی تو منو ها جست و جو کردم این گزینه را نداره

لطف کمک کنید

با سلام
دوست خوبم اگه موقع نصب برنامه از كد استفاده نكردي برو از منوي استارت (استارت ويندوز ) به برو تو بخش نرمافزار ها و قسمت كاسپر اسكاي انجا يه گزينه به نامModify, Repair or Remove هستش بزن بعد رپير رو انتخاب كن بعد از تموم شدن تعمير يه پنجره باز ميشه كه تنظيمات نرمافزار هست تئ قسمت كي برو تو اكتيويشن بعد آدرس كي رو بدهع بعد هم نكس نكس تا آخر البته بگم براي اين كار بايد كاپسپر بسته باشه
امتحان كن ببين چي ميشه ;)

ICEBOYS
09-08-2006, 02:09
با سلام
دوست خوبم اگه موقع نصب برنامه از كد استفاده نكردي برو از منوي استارت (استارت ويندوز ) به برو تو بخش نرمافزار ها و قسمت كاسپر اسكاي انجا يه گزينه به نامModify, Repair or Remove هستش بزن بعد رپير رو انتخاب كن بعد از تموم شدن تعمير يه پنجره باز ميشه كه تنظيمات نرمافزار هست تئ قسمت كي برو تو اكتيويشن بعد آدرس كي رو بدهع بعد هم نكس نكس تا آخر البته بگم براي اين كار بايد كاپسپر بسته باشه
امتحان كن ببين چي ميشه ;)

سلام

روش شما رو عمل کردم

ولی تو صفحه اکتیو کی قبلا انگار رجیستر شده

آخه من قبلا ورژن پایین تر این نرم افزار را داشتم

و این جدید رو روی همون نصب کردم

امکان داره هنوز از همون فایل رجیستری قبلی استفاده کنه

این کی تا تاریخ 2006.10.16 اعتبار داره

آیا وقتی این تاریخ تموم شد دوباره به همین روش رجیستر کنم یا خودش داخل برنامه گزینه ای میده ؟

AK1
09-08-2006, 02:20
وقتي تموم شد خودش يه پيغام مي ده كه كي جديد بده
البته از اين روش هم مي توني كي جديد رو جاي گزين كني البته فكر نمي كنم بيشتر از تاريخ بالا باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ICEBOYS
10-08-2006, 01:55
وقتي تموم شد خودش يه پيغام مي ده كه كي جديد بده
البته از اين روش هم مي توني كي جديد رو جاي گزين كني البته فكر نمي كنم بيشتر از تاريخ بالا باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

انتی ویروس من قاطی کرده بود

من یک بار دیگه به روشی که در بالا گفتید عمل کردم و به قول معروف ریپیر کردمش

ولی اینبار بعد از این کار برای هر کاری از من پسورد میخواست

مجبور شدم آنیستال و سپس دوباره نصب کنم

در هنگام نصب مجداد صفحه اول را کلا پر میکند و در صفحه دوم که میرسد و نوبت به کپی فایلها میرسد تا اواسط پر میشه و دوباره بر میگرده و پیغام میده نصب نمیشه و باید ریستارت کنی

لطفا منو راهنمایی کنید

reza3600
10-08-2006, 06:36
سلام من اخرین نسخه کسپر رو دارم و هر چه قدر اپدیت میکنم باز هم میگه که انتی ویروس اپدیت نیست چی کار کنم

jafar_hoggt
11-08-2006, 00:26
آيا ورژن 2006 نيامده
اگه آمده فايل رو بگذاريد

AK1
11-08-2006, 00:46
آيا ورژن 2006 نيامده
اگه آمده فايل رو بگذاريد

دوست عزيز صفحه قبل يا پست 1031 رو نگاه كن ;)

yebordi
11-08-2006, 05:23
سلام به همه عزيزان و استادان عزيز ..... من 1 سوال در مورد كسپر اسكاي دارم ...
من از انتي ويروس هاي زيادي استفاده كردم اما به نظر من هيچ كدام قدرت كسپراسكاي رو نداشته .... من قصد استفاده از كسپراسكاي توي 13 سيستم كافي نت رو دارم ..... نمي دانم تا حالا با اين مشكل مواجه شديد يا خير كه كسپراسكاي توي 1 شبكه محلي روي بيشتر از 3 سيستم فعال و رجيستر نمي شود .... در واقع منظورم اينه كه هر لايسنس درست و سالم فقط روي 2 يا 3 سيستم نصب مي شود و اگر بخواهي روي سيستم چهارم هم نصب كني با ايروري مواجه مي شي كه اعلام مي كنه هر لايسنس و هر key فقط در 3 سيستم قابل اجراست .... من مي خواستم بدانم كه كسپراسكاي كه تو بسته امنيتي فروش سايت موجوده نسخه اصليه ( فول ورژن) يا اونم بايد رجيستر و فعال بشه و با اين مشكل مواجه خواهد شد ؟ ممكنه بگيد كه تو اون 2 cd انتي ويروس هاي زيادي موجوده .... ولي بايد بگم كه براي استفاده 1نتي ويروس در سايت بايد قوي ترين رو انتخاب كنيد .... چون يوزرها و مشتري ها از انواع حربه ها (تروجان - ويروس - كي لوگر ) استفاده مي كنند .

Soda
11-08-2006, 12:05
در مورد سوالات من چيزي نميدونم ولي :
كاسپر اسكاي نه
كاسپراسكي درسته
مثلا شما داسايفسكي رو تو روسيه ميخونيد داسايف اسكاي ؟ D:

venlo
11-08-2006, 17:06
دوستان نسخه جديد 6.0.0.303 Kaspersky Internet Security
را دانلود كنيد
با كرك نسخه قبل 6.0.0.300 كار ميكنه نگران نباشيد

سلام.من كرك رو ندارم.يعني بار اوله كه اين آنتي ويروس رو نصب مي كنم....اگه ميشه يكي برام كرك همين ورژن جديد رو بذاره...چون اينجا و تو انجمن كرك هم كه سرچ ميكنم صفحه هيچي نشون نميده و Cant find server ميشه لطفا كمكم كنين و كرك بهم بدين.ممنون از همتون :blush: :)

AK1
11-08-2006, 18:08
تو بخش كرك يه تاپيك مخصوص كاسپر اسكاي هستش توش بگو البته فكر كنم كي هاي كه گزاشتن مال نسخه قبل كار كنه

venlo
11-08-2006, 18:48
مرسي akmfad1
تو همون لينكي كه دادي پست شماره 275
هركي خواست ببينه!(دانلود)واسه همه ورژن ها!

yebordi
12-08-2006, 01:16
من از انتي ويروس هاي زيادي استفاده كردم اما به نظر من هيچ كدام قدرت كسپراسكاي رو نداشته .... من قصد استفاده از كسپراسكاي توي 13 سيستم كافي نت رو دارم ..... نمي دانم تا حالا با اين مشكل مواجه شديد يا خير كه كسپراسكاي توي 1 شبكه محلي روي بيشتر از 3 سيستم فعال و رجيستر نمي شود .... در واقع منظورم اينه كه هر لايسنس درست و سالم فقط روي 2 يا 3 سيستم نصب مي شود و اگر بخواهي روي سيستم چهارم هم نصب كني با ايروري مواجه مي شي كه اعلام مي كنه هر لايسنس و هر key فقط در 3 سيستم قابل اجراست .... من مي خواستم بدانم كه كسپراسكاي كه تو بسته امنيتي فروش سايت موجوده نسخه اصليه ( فول ورژن) يا اونم بايد رجيستر و فعال بشه و با اين مشكل مواجه خواهد شد ؟ ممكنه بگيد كه تو اون 2 cd انتي ويروس هاي زيادي موجوده .... ولي بايد بگم كه براي استفاده 1نتي ويروس در سايت بايد قوي ترين رو انتخاب كنيد .... چون يوزرها و مشتري ها از انواع حربه ها (تروجان - ويروس - كي لوگر ) استفاده مي كنند .
اين همه استاد تو اين سايت هست كسي نمي تونه مشكل ما رو حل كنه ؟ :sad:

AK1
12-08-2006, 01:26
اين همه استاد تو اين سايت هست كسي نمي تونه مشكل ما رو حل كنه ؟ :sad:

عزيزدل سلام من تا حالا با اين مشكل مواجه نشدم چون فقط تو كامپيوتر خودم نصب كردم وشبكه اش رو امتحان نكردم :tongue:
براي شما هم توصيه مي كنم از ضد ويروسهاي كه حالت شبكه رو به صورت يلينت پشتيباني مكنن استفاده كنين من براي كاسپر اينطور چيزي نديدم ولي مك افي وئ نرتون يه ضد ويروس مخصوص شبكه دارن كه تو سر ور اصلي نصب مي شه و تو كامپيوتر هاي ديگه نصخه كاربر بعد هم با هم ارتباط پيدا مي كن و ... ;)
در مورد سي دي سايت هم بايد با بخش فروش يه صحبتي بكني
اين نظر من بود :blink:

2lphin
12-08-2006, 12:10
سلام میخواستم آنتی ویرسم و آپدیت کنم البته دستی اگه میشه لینک آپیدیت دستی و بزارید

amin_25106
13-08-2006, 18:37
سلام
اين برنامه رو روي كامپيوتر نصب ميكنم اما هيچ كاري انجام نميده
نه اجرا ميشه و نه پاك ميشه
خيلي ممنون ميشم اگ راهنماييم كنيد. :blink:
:blink:

AK1
13-08-2006, 22:09
سلام میخواستم آنتی ویرسم و آپدیت کنم البته دستی اگه میشه لینک آپیدیت دستی و بزارید

برو به آرس زير بخش آپ ديت
ftp.kespersky.com

البته اگه يه جستجو مي كردي قبلا معرفي شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
13-08-2006, 22:12
سلام
اين برنامه رو روي كامپيوتر نصب ميكنم اما هيچ كاري انجام نميده
نه اجرا ميشه و نه پاك ميشه
خيلي ممنون ميشم اگ راهنماييم كنيد. :blink:
:blink:

دوست عزيز يكم بيشتر توضيح بده
يعني چي كه نصب مي شه و اجرا نمي شه
ببين بغل ساعت آرمش امده يانه اگه انجا باشه در حال اجراست :blink:

ASRE_NOVIN
13-08-2006, 23:53
سلام

انتی ویروس پرفشنال پرو کاسپر انتی تروجان و انتی هک و انتی ورم (همه چی بجز فایر وال )می باشد

yebordi
14-08-2006, 02:23
دوستان كسي مي دونه كدوم يك از لايسنس ها براي ورژن 6.0.0.333 فعاله ؟ ممنون مي شم لينك بديد ....

AK1
14-08-2006, 02:30
دوستان كسي مي دونه كدوم يك از لايسنس ها براي ورژن 6.0.0.333 فعاله ؟ ممنون مي شم لينك بديد ....

دوست عزيز اگه به تاپيك زير بري ليسانس رو پيدا م كني
توپست 275 نگاه كن ببين
راستي يكي يكي ليسانس هاي ورژن قبل هر امتحان كن جواب مي ده ;)

yebordi
14-08-2006, 02:44
ممنون دوست عزيز بابت راهنماييت ... من خيلي به اين انتي ويروس علاقه دارم ولي حيف كه مشكلش كه تو صفحه قبل گفتم حل نمي شه ..... نمي دونم بار برم طرف NOD يا نه .....
1 سوال در مورد اپديت ها هم دارم .... ايا اگر بخواي اپديت ها رو برداري كه دفعه بعد با نصب ويندوز نياز به اپديت نباشه نبايد پوشه درون شاخه C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab كپي كرد و دوباره با نصب كپيش كني ..... بايد قبل از نصب كسپر اونجا كپيش كني با بعد از نصب .... من بعد از نصب كپي كردم ارور داد ....
راستي كسي مي دونه نسخه اصلي كسپر ( بدون نياز به لايسنس ) چند قيمته ؟ اصلا گير مياد ؟

AK1
14-08-2006, 02:51
ممنون دوست عزيز بابت راهنماييت ... من خيلي به اين انتي ويروس علاقه دارم ولي حيف كه مشكلش كه تو صفحه قبل گفتم حل نمي شه ..... نمي دونم بار برم طرف NOD يا نه .....
1 سوال در مورد اپديت ها هم دارم .... ايا اگر بخواي اپديت ها رو برداري كه دفعه بعد با نصب ويندوز نياز به اپديت نباشه نبايد پوشه درون شاخه C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab كپي كرد و دوباره با نصب كپيش كني ..... بايد قبل از نصب كسپر اونجا كپيش كني با بعد از نصب .... من بعد از نصب كپي كردم ارور داد ....
راستي كسي مي دونه نسخه اصلي كسپر ( بدون نياز به لايسنس ) چند قيمته ؟ اصلا گير مياد ؟

با سلام يكم درباره مشكلت توضيح بده ؟
آپ ديت هم يه جستجو كني حتي تصويري توضيح داده شده با روشي كه خود سايت كاسپر گفته اما اگه از روشه خودت مي خواي استفاده كني برو سيف مد كپي كن درست مي شه
در مورد قيمتش هم به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كن

yebordi
14-08-2006, 15:45
با سلام يكم درباره مشكلت توضيح بده ؟
آپ ديت هم يه جستجو كني حتي تصويري توضيح داده شده با روشي كه خود سايت كاسپر گفته اما اگه از روشه خودت مي خواي استفاده كني برو سيف مد كپي كن درست مي شه
در مورد قيمتش هم به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كن
سلام دوست عزيز ممنون بابت توجهت .... اينم مشكل من كه كسي حريفش نشده ...

من از انتي ويروس هاي زيادي استفاده كردم اما به نظر من هيچ كدام قدرت كسپراسكاي رو نداشته .... من قصد استفاده از كسپراسكاي توي 13 سيستم كافي نت رو دارم ..... نمي دانم تا حالا با اين مشكل مواجه شديد يا خير كه كسپراسكاي توي 1 شبكه محلي روي بيشتر از 3 سيستم فعال و رجيستر نمي شود .... در واقع منظورم اينه كه هر لايسنس درست و سالم فقط روي 2 يا 3 سيستم نصب مي شود و اگر بخواهي روي سيستم چهارم هم نصب كني با ايروري مواجه مي شي كه اعلام مي كنه هر لايسنس و هر key فقط در 3 سيستم قابل اجراست (ايا اين مشكل قابل حله ؟ ) .... من مي خواستم بدانم كه كسپراسكاي كه تو بسته امنيتي فروش سايت موجوده نسخه اصليه ( فول ورژن) يا اونم بايد رجيستر و فعال بشه و با اين مشكل مواجه خواهد شد ؟ ممكنه بگيد كه تو اون 2 cd انتي ويروس هاي زيادي موجوده .... ولي بايد بگم كه براي استفاده 1نتي ويروس در سايت بايد قوي ترين رو انتخاب كنيد .... چون يوزرها و مشتري ها از انواع حربه ها (تروجان - ويروس - كي لوگر ) استفاده مي كنند .

soooot
14-08-2006, 16:12
اينم براي كساني كه دوست دارن از نرم افزار كاسپر اسكاي به صورت كاملا قانوني استفاده كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت بزرگ AOL به تازگی خدماتی جدید ارائه کرده . یکی از این خدمات آنتی ویروس این شرکت هست . البته این آنتی ویروس ساخته این شرکت نیست ، بلکه با همکاری با شرکت معروف و معتبر کاسپراسکای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست شده و ظاهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونم بیانگر این همکاری هست .
با توجه به اینکه کاسپراسکای یکی از بهترین آنتی ویروس ها هست ( به نظر من بهترین ) پس می شه گفت این آنتی ویروس هم قدرت بسیار خوبی داره . نکته قابل توجه اینه که شرکت AOL این آنتی ویروس رو بطور رایگان در اختیار همه قرار داده ! کافیه شما به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید و با وارد کردن ایمیلتون لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیره . توجه کنید که در این قسمت ایمیل اصلی خودتون رو بدید چون لحظاتی بعد از وارد کردن ایمیل کد مخصوص فعال کردن برای شما ارسال می شه . توجه داشته باشید که این یه کد اختصاصی برای شخص شماست پس نباید اونو به اشتراک بگذارید !

vahid20
15-08-2006, 16:44
سلام دوستان
این update kaspersky..... کجا ذخیره میشن؟
هر بار که ویندوز میپره update هم میپره.....چطور میشه اونارو یه جای دیگه ذخیره کرد...

AK1
15-08-2006, 16:50
سلام دوستان
این update kaspersky..... کجا ذخیره میشن؟
هر بار که ویندوز میپره update هم میپره.....چطور میشه اونارو یه جای دیگه ذخیره کرد...

با سلام يه جستجو تو صفحات قبل كني توضيح كامل داده شده اما
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
البته حالت ديدن فايلهاي هيدين بايد فعال باشه ;)

vtn54
16-08-2006, 12:47
سلام دوست عزيز ممنون بابت توجهت .... اينم مشكل من كه كسي حريفش نشده ...

من از انتي ويروس هاي زيادي استفاده كردم اما به نظر من هيچ كدام قدرت كسپراسكاي رو نداشته .... من قصد استفاده از كسپراسكاي توي 13 سيستم كافي نت رو دارم ..... نمي دانم تا حالا با اين مشكل مواجه شديد يا خير كه كسپراسكاي توي 1 شبكه محلي روي بيشتر از 3 سيستم فعال و رجيستر نمي شود .... در واقع منظورم اينه كه هر لايسنس درست و سالم فقط روي 2 يا 3 سيستم نصب مي شود و اگر بخواهي روي سيستم چهارم هم نصب كني با ايروري مواجه مي شي كه اعلام مي كنه هر لايسنس و هر key فقط در 3 سيستم قابل اجراست (ايا اين مشكل قابل حله ؟ ) .... من مي خواستم بدانم كه كسپراسكاي كه تو بسته امنيتي فروش سايت موجوده نسخه اصليه ( فول ورژن) يا اونم بايد رجيستر و فعال بشه و با اين مشكل مواجه خواهد شد ؟ ممكنه بگيد كه تو اون 2 cd انتي ويروس هاي زيادي موجوده .... ولي بايد بگم كه براي استفاده 1نتي ويروس در سايت بايد قوي ترين رو انتخاب كنيد .... چون يوزرها و مشتري ها از انواع حربه ها (تروجان - ويروس - كي لوگر ) استفاده مي كنند .
سلام دوست عزیز

بسته به تعداد سیستمهای موجود در شبکه ات باید از Kaspersky Anti-Virus For Workstations یا Kaspersky Anti-Virus For Windows File Server
استفاده کنی.

yebordi
16-08-2006, 15:23
سلام دوست عزیز

بسته به تعداد سیستمهای موجود در شبکه ات باید از Kaspersky Anti-Virus For Workstations یا Kaspersky Anti-Virus For Windows File Server
استفاده کنی.
سلام دوست عزيز ... ممنون بابت راهنماييت .... ايا همين ورژن بتا رو معرفي مي كني يا ورژن هاي قديمي تر هم هست كه جواب بده ....

daryoosh4
17-08-2006, 08:17
بين نسخه هاي kav 5.0.676 personal pro و kav 6.0.0.303 چه تفاوتي وجود دارد و استفاده از كدام يك بهتر است؟

ADELANTE
18-08-2006, 03:44
yebordi عزیز
بهتره از مجله دانش و کامپیوتر جوب سوالتو بگیری شماره 53
اینجا منتظر جواب نباش...چون تو کلاس املا موضوع رو مطرح کردی
موفق باشی..البته الان شماره 56 چاپ شده اگه پیدا نکردی میتونی از سایتش سرچ کنی

vtn54
19-08-2006, 13:34
سلام دوست عزيز ... ممنون بابت راهنماييت .... ايا همين ورژن بتا رو معرفي مي كني يا ورژن هاي قديمي تر هم هست كه جواب بده ....
من کرک درست و حسابی برای نسخه های غیر بتا سراغ ندارم .آخرین نسخه غیر بتای آنها نسخه 5.0.712 می باشد

که اگر بحواهی می توانی نسخه قانونی آن را از نمایندگی آن در ایران (شرکت آواژنگ) تهیه کنی.

Nine
20-08-2006, 02:44
سلام
مطالبي رو كه اينجا مي ذارم در جواب سوال يه دوستي بود در مورد انتخاب آنتي ويروس و فاير وال و آنتي اسپاي و سازگاري اونها با هم و همچنين بعضي از تنظيماتشون شايد تمام مطالب مربوط به اين تاپيك نباشه اما بخش زيادش ربط داره شايد به بعضي از ديگر سوالات دوستان هم پاسخي باشه

سعی میکنم بهترینها رو معرفی وسعی می کنم مساله کم نشدن سرعت کامپیوتر رو هم در نظر داشته باشم
در مورد كسپر اسكي
اولا وقت نصب(فعال ) بايد از همه جلوتر نصب بشه چون وقت نصب آنتي ويروسهاي ديگه رو پاك مي كنه

kaspersky antivirus personal pro.
حتما pro باشه نه personal نسخه 5.0.676
از اینجا میتونی دانلودش کنی
به همون صورتی پیش فرض نصب کن حالت reltime اینجوری فعال می شه و بذار وقتی سیستم بالا می آد کسپر هم لود بشه و آیکن قرمزش تو taskbar روشن باشه
اما تنظیماتش
نرم افزارو باز کن و بعد برو به
setting
threats and exclusions
میبینی که کسپر به طور پیش فرض virus.worm.trojan.hacking.spyware رو میشناسه شما تیک گزینه پایین رو هم بذارید adware.riskware.automatic dialers

قسمت بعد configure real time time protection
این تنظیمات رو انجام بدید

FILES
enable real time file protection تیک داشته باشه
protection level را روی maximum protection بگذارید

dangerous object روی block access and delete
suspicious objest روی prompt user for action
برا بقیه با ترتیب بالا اینجوری عمل کن

MAIL
recommended
disinfect,delet if ....
delet

macros بدون تغییر

scripts
block scripts execution

network
در بخش block the attackingcomputer for مدت زمان بلاک کردن حملات اینترنتی رو تعیین کنید

قسمت بعد
on demand scan taks

برای تمام موارد
در قسمت scan level setting

max protection
رو انتخاب کنید سپس بر روی setting جلوی آن کلیک کرده و تیک گزینه
do not ask for password when scanning objects
رو بذارید
این کار رو برای تمام قسمتها( scan my computer-scan removable drivers-scan critical arias-scan start up )انجام دهید
در دو قسمت action to be performed with detected objects
انتخاب کنید
prompt user for action once the san completed
با اين كار بعد از اتمام اسكن از شما در مورد عملی که باید بر روی فایل آلوده انجام گیرد سوال می شود
اگر بخواهید آنتی ویروس را خودکار کنید تمام گزینه های این بخش را بر روی delet objects قرار دهید
از پاک شدن فایل مهمی ترس نداشته باشید زیرا کسپر با این انتخاب اگر امکان پاکسازی فایل وجود داشته باشد این کار را می کند اگر نه فایل را پاک کرده و یک کپی از ان را در protection/backup قرار می دهد در صورت نیاز مبرم می توانید فایل مورد نظر را restore کنید
در بخش on demand scan tasks تیک گزینه display taskon the protection tab رو برا تمام گزینه ها بذارید تا در بخش protection آنتی ویروستون انتخاب اسکن کردن بخش های مختلف را حت تر بشه

در بخش configure update

برا آپدیت بذار ید هر ا ساعت تو اون ساعتی که معمولا تو اینترنت هستین
در قسمت setting همین بخش all available update رو انتخاب کنید

در قسمت support میتونید نوع ورژن - اعتبار لاین سنس و اینکه دیتا بیس چند رکورد داره رو ببینید با هر بار آپدیت تعدادرکورد ها زیاد می شه در حدود 217000 در صورت آپدیت کامل

تنظیم بعدی

به قسمت protection بروید
scan objest
configure
و

max protection
وتیک گزینه dont ask .... رو هم مثل قبل بذارید

از این بخش برا اسکن کردن محل های دلخواه استفاده کنید مثلا اگه می خواین یه cd رو چک کنید یا حتی یه فایل خاص از بین بقیه فایل ها البته از گزینه removable drives هم می شه اما این راحت تره

.................................................. .................................................. ........................
ANTI SPYWARE
گر چه کسپر آنتی اسپای داره اما نمی تونه به قدرت یه برنامه مخصوص اسپا ها باشه برا آنتی اسپای گزینه های زیادی وجود داره Spyware doctor , SpySweeper و ....
هیچ کدوم با کسپر مشکل ندارن

و اما آنتی اسپای ور مورد نظر من

ewido 4.0.0.172c
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از نصب یه بار به سایت وصل شو و کامل آپدیتش کن بعد رجیستر ش کن از این به بعد هیچ وقت به طور اتو ماتیک آپدیت نکن چون از رجیستر بودن خارج می شه برا آپدیت کردن هر چند 2-3 روز یه بار برو به

و آپدیت روزانه رو که به صورت setup است رو بگیر
فقط کافی فایل رو اجرا کنی
اینجوری آپدیت رو همیشه هم داری

.................................................. .................................................. ............................
FIREWALL
تو این بخش باید ببینی که کار با فایر وال ها رو و بستن پورت های باز و دادن rule رو بلدی یا نه
جواب آره

بهترین ها
out post pro
jetico
looknstop
kerio

جواب نه
zone alarm pro

البته می تونی از looknstop هم با کمی حوصله استفاده کنی جدا از rule که گفتنش خیلی طول می کشه
این کارو رو انجام بده

internet filtering
load
EnhancedRulesSet.rls

.................................................. .................................................. ............................
NOD32
یه کم از خوبیاش بگم
سرعت کامپیوتر رو کم نمی کنه اصلا
سرعت اسکن کردنش بی نظیره
هوش مصنوعیش زبون زد دوست ودشمنه
راحت آپدیت می شه
وقت نصب مثل کسپر به بقیه آنتی ویرو سها کاری نداره
و تا حالا هیچ ویروسی با درجه ریسک بالا از زیر دستش رد نشده
برا تنظیماتش

pdf بهترین تنظیمات nod32 رو که توسط کرکی عزیز تنظیم شده رو بگیر
با هیچ آنتی اسپای و آنتی ویروس وفایر والی هم مشکلی نداره

البته نظر من اینه که همیشه یه آنتی ویروس real time نصب بشه و یه آنتی ویروس هم غیر فعال اینم چند تا حالت برا این کار

kaspersky (real time )+ nod32
kaspersky pro ( real time ) + bitdefender professional plus 9
یا
حتی kasper , nod هر دو به صورت فعال چون تو کار هم اختلالی پیش نمی آرن

.................................................. .................................................. .......................

در مورد bitdefender professional plus 9 هم بگم که هم آنتی ویروس داره و هم فایر وال و بعد از آپدیت آنتی اسپای هم به قابلیت هاش اضا فه می شه
.................................................. .................................................. ......................
حالا این شما و انتخاب

اگه سوالی بود در خد متم

فعلا

reza3600
20-08-2006, 07:07
سلام
من کسپر انتی ویروس نسخه 6 رو دارم ولی هر بار که اپدیت میکنم باز 7روز عقبه من تا حالا چندین بار توی یه روز اپدیت کردم ولی فایده نداشت دوستان کمک کنین
ممنون

mshiraz.2006
20-08-2006, 08:36
به نام خدا

دوستان من نسخه 6.0 رو دارم و ثبت نشده. كركي . سريالي هرچي داريد بدين ممنون ميشيم.

Nine
20-08-2006, 13:19
سلام
من کسپر انتی ویروس نسخه 6 رو دارم ولی هر بار که اپدیت میکنم باز 7روز عقبه من تا حالا چندین بار توی یه روز اپدیت کردم ولی فایده نداشت دوستان کمک کنین
ممنون

ساعت و تاريخ كامپيو ترت رو چك كن

R e Z a
20-08-2006, 21:58
به نام خدا

دوستان من نسخه 6.0 رو دارم و ثبت نشده. كركي . سريالي هرچي داريد بدين ممنون ميشيم.

reza3600
21-08-2006, 03:19
ساعت و تاريخ كامپيو ترت رو چك كن

سلام
اره چک کردم با ساعت خونمون یکیه و عیضا ساعت تلتکس
وقتی اپدیت میکنم مینویسه که حجم فایل اپدیت مثلا 100کیلو هست ولی این 50کیلو رو دانلود میکنه

aminshirazi
22-08-2006, 01:29
سلام
من مدتیه از kaspersky anti virus personal pro 5.0.391 استفاده میکنم می خواستم ببینم میشه کاری کرد که بدون uninestall کردن (همچنین اگر امکانپذیر باشد نگهداری از license key آن) ورژن اون رو ارتقا داد؟

در صورت مثبت بودن جواب چگونه میتوان آپدیتهای قبلی را به ورژن جدید منتقل کرد؟
در صورت منفی بودن جواب چطور؟

لطفا در صورت امکان دقیق و کامل در مورد هر سوال راهنمائیم کنید. ممنون

AK1
22-08-2006, 01:37
با نصب ورژن جديد از ليسانس قديم استفاده مي كنه البته به خاطر اينكه ورژنش جديد هستش نيازي به اپ ديت هاي قبلي نيست اگه لازم باشه نرمافزار خودش استفاده مي كنه چون محل نگهداري يكي هستش

aminshirazi
22-08-2006, 01:46
یعنی همینجوری ورژن جدید رو اینسنال کنم خودش رو قبلیه نصب میشه و کدی چیزی هم از من نمی خواد؟

satttanism
22-08-2006, 01:49
سلام شما ميتونيد جديدترين نسخهای beta رو از اين لينک download کنيد
ftp://kav2006:fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/

AK1
22-08-2006, 01:54
یعنی همینجوری ورژن جدید رو اینسنال کنم خودش رو قبلیه نصب میشه و کدی چیزی هم از من نمی خواد؟

آره مال من كه اينجوري بود
راستي قبل از نصب از پوشه
بالا يه بكآپ بگير محل آپ ديت هاست البته هيدين بايد باشه ;)

aminshirazi
22-08-2006, 02:11
اولا چطوری back up بگیرم ؟ بعد چطوری و چه استفاده ای ازش بکنم؟
ضمنا همونطور که یه فایل رو از properties ^ و hidden میکنن اینکار رو انجام بدم؟

AK1
22-08-2006, 02:20
اولا چطوری back up بگیرم ؟ بعد چطوری و چه استفاده ای ازش بکنم؟
ضمنا همونطور که یه فایل رو از properties ^ و hidden میکنن اینکار رو انجام بدم؟

بله عزيزم اول از properties هيدين رو فعال كن بعد برو پوشه اي كه گفتم يه كپي ازش يه جا نگه دار
ضرر نمي كني ;)
شايد ... :tongue:

aminshirazi
22-08-2006, 02:51
ممنون کپی گرفتم
فقط چکارش کنم ؟ و چه استفاده ای داره؟
این شایده ..........که کامپیوترم رو قاط نمیکنه؟

AK1
22-08-2006, 02:55
نه فقط شايد برگشتي نسخه قبل يا خوشت نيومد يه راه بزگشت برات باشه كامپيوتر ديگه صد تا مشكل داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي اين فايل رو اگه بعد بزاري سر جاش اپ ديتت برمي گرده دوستي كه ;)

alirafaat
22-08-2006, 23:53
سلام

از دوستان کسی ورژن 6.0.1.303 رو نصب کرده
ایا با موفقیت نصب شده؟

برا من در مراحل پایانی رول بک می کنه و ارور می ده

satttanism
23-08-2006, 00:16
سلام

از دوستان کسی ورژن 6.0.1.303 رو نصب کرده
ایا با موفقیت نصب شده؟

برا من در مراحل پایانی رول بک می کنه و ارور می ده
عزيز من نسخه 6.0.1.368 رو نصب کردم هيچ errorايم نداد

emp-ehsan
27-08-2006, 07:05
من کرک آنتی ویروس کاسپر ورژن 6.0 رو میخوام بی زحمت.
اگه یک لینک هم برای دانلود آپ دیتهای کاسپر بزارید واقعا ممنون میشم.

AK1
27-08-2006, 12:47
من کرک آنتی ویروس کاسپر ورژن 6.0 رو میخوام بی زحمت.
اگه یک لینک هم برای دانلود آپ دیتهای کاسپر بزارید واقعا ممنون میشم.

عزيزم فقط يكي دوصفحه قبل رو نگاه كني جواب سوالت رومي بيني ;)

dash_mehran
28-08-2006, 08:05
من کاسپر ورژن 6.0.14.202رو دانلود کردم.اما وقتی نصب می کنم می گه license has been expired و کار نمی کنه.امکانش هست که بشه دوباره ازش استفاده کرد؟

AK1
28-08-2006, 12:51
من کاسپر ورژن 6.0.14.202رو دانلود کردم.اما وقتی نصب می کنم می گه license has been expired و کار نمی کنه.امکانش هست که بشه دوباره ازش استفاده کرد؟

خوب عزيز جان از يه ليسانس كي ديگه استفاده كن چون قبله انقظا شده از تاپيك زير جديدارو دانلود كن

چند صفحه قبل رو هم نگاه كن بد نيست ;)

emp-ehsan
28-08-2006, 19:08
من دوصفحه قبل رو نگاه كردم.چيزي نبود.اون كركي هم كه بود كار نكرد
در مورد دانلود آپ ديت هم چيزي نديدم.
ميشه لطفا جواب بديد

AK1
28-08-2006, 19:47
سلام عزيزم
ببين براي كرك از كي زير استفاده كن كار مي كنه من خودم تست كردم
دوست عزيزمون رضا جان معرفي كرده

در ورد اپ ديدت هم چي ميخواي بدوني
نوع اپ ديت
روش ذخيره اپ ديت
و ...
يكم شفاف سازي كن :blink:

emp-ehsan
28-08-2006, 22:20
ميخوام بدونم آپ ديتهاي قابل دانلود اين انتي ويروس رو از كجا بگيريم

mohammad24
29-08-2006, 00:33
سلام

من دیروز کاسپر رو اپدیت کردم. می خوام بدونم چه جوری میشه آپدیت ها رو ذخیره کنم تا اگر بعدا دوباره نصبش کردم از آنها استفاده کنم.

AK1
29-08-2006, 02:10
ميخوام بدونم آپ ديتهاي قابل دانلود اين انتي ويروس رو از كجا بگيريم
ftp.kespersky.com

البته اگه يه جستجو مي كردي قبلا معرفي شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دیروز کاسپر رو اپدیت کردم. می خوام بدونم چه جوری میشه آپدیت ها رو ذخیره کنم تا اگر بعدا دوباره نصبش کردم از آنها استفاده کنم.[/QUOTE]

دوست عزيز در مسير زير
البته فايل مخفي هست (هيدين )
;)

hraa
30-08-2006, 16:07
ميخواستم بدونم امكانش هست كه آپديتهاي كاسپر ورژن 5.390 را در قسمت Bases کاسپر ورژن 6 ریخت و بدینوسیله اونو آپدیتش کرد؟ :blush:

من قبلا از 5.390 استفاده میکردم وخیلی هم راحت و سریع آپدیت میشد ولی این یکی خیلی طول میکشه!!! بنظر شما مشکلش از چی میتونه باشه؟ :blink:

AK1
31-08-2006, 17:57
ميخواستم بدونم امكانش هست كه آپديتهاي كاسپر ورژن 5.390 را در قسمت Bases کاسپر ورژن 6 ریخت و بدینوسیله اونو آپدیتش کرد؟ :blush:

من قبلا از 5.390 استفاده میکردم وخیلی هم راحت و سریع آپدیت میشد ولی این یکی خیلی طول میکشه!!! بنظر شما مشکلش از چی میتونه باشه؟ :blink:

ويرژن 6 تمام ويروس هاي ورژن 5 رو مي شناسه پس احتياجي نداره بريزي بيس شرو البته نگه دار لازم مي شه

آپ ديت هاي ورژن جيدي هم بهتر شده نمي دونم براي شما چر اينطوري هست براي بار اول براي من يك ساعت آپ ديت شد بغير از اون هر روز 1 دقيقه بيشتر طول نمي كشه ;)

AK1
01-09-2006, 01:59
اين هم جديد ترين نسخه كاسپر اسكاي

The Kaspersky Lab Products 6.0 represents a new generation platform for creating applications specifically designated for complex protection of personal computers and workstations. United in one product, the substantially improved functional abilities of version 5.0 Kaspersky Lab protection products, with the latest technological innovations introduced by the company, the Kaspersky Lab Products 6.0 solutions secure the most effective and complete protection of a computer from all sorts of electronic threats - trojan/malware/adware software, malicious programs, hacker attacks, spam and port-blocker.
لينك اف تي پي براي دانلود
Kaspersky Anti-Virus 2006 Build 6.0.1.379 pre RC1 (12.3 MB)

Kaspersky Internet Security 2006 Build 6.0.1.379 pre RC1 (12.8 MB)

Kaspersky Internet Security 6.0.1.379 pre Release Candidate1 with key:

Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.379 pre Release Candidate1 with key:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ey.rar

Silence so loud
01-09-2006, 12:56
سلام
دوستان من از وقتي كه برنامه كسپراسكاي رو نصب كردم اون برنامه هام كه با اينترنت كار ميكردند مثل دانلود منيجرهاوبروزرهام كار نميكنند
هر چقدر هم تو كسپر اسكاي گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم البته تو قسمت trusted zone كسپراسكاي اون برنامه هاي مورد نظرم رو وارد كردم ولي بازم كار نميكنند!!!به نظرتون چيكار كنم؟
اگه لطف كنيد و بگين كه چيكار كنم خيلي ممنون ميشم چون واقعا ريخته تم بهم :sad: :angry:

AK1
01-09-2006, 14:47
Silence so loud جان فاير وال كاسپرت رو غير فعال كن بيبين مي توني استفاده كني از برنامه هات (منتظر هستي ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wood56
01-09-2006, 18:03
با سلام
من از نسخه 6 آنتي ويروس kasperSky استفاده می کنم. که همیشه اونو update می کنم.
سوالی از خدمتتون دارم اینه که از وقتی این نرم افزار رو نصب کردم وقتی که سیستمم رو روشن می کنم شروع میکنه به scan کردن یه سری از فایلها.الیته لازم به ذکره که منظورم این نیست که کل سیستم رو اسکن کنه بلکه چیزی حدود 6176 فایل رو اسکن می کنه. که در حین این کار سرعت سیستم خیلی کند میشه مخصوصا اگه به شبکه اینترنت وصل باشم تقریبا سیستم هنگ میکنه و تا مدتی (حدودآ 30-20) ثانیه کند عمل میکنه تا اینکه اسکن فایلها تموم بشه و سیستمم حالت عادی پیدا کنه.
سوال من اینه که آیا اسکن این فایلها در هر بار روشن کردن سیستمم ضروریه؟ چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟اگه این اسکن رو متوقف کنم به سیستم حفاظتی آسیبی می رسه؟ روش خلاصی از اسکنهای مداوم پس از هر بار روشن شدن pc رو حتما توضیح بدید.

با تشکر از همه دوستان!

Harry Potter
01-09-2006, 18:38
با سلام
من از نسخه 6 آنتي ويروس kasperSky استفاده می کنم. که همیشه اونو update می کنم.
سوالی از خدمتتون دارم اینه که از وقتی این نرم افزار رو نصب کردم وقتی که سیستمم رو روشن می کنم شروع میکنه به scan کردن یه سری از فایلها.الیته لازم به ذکره که منظورم این نیست که کل سیستم رو اسکن کنه بلکه چیزی حدود 6176 فایل رو اسکن می کنه. که در حین این کار سرعت سیستم خیلی کند میشه مخصوصا اگه به شبکه اینترنت وصل باشم تقریبا سیستم هنگ میکنه و تا مدتی (حدودآ 30-20) ثانیه کند عمل میکنه تا اینکه اسکن فایلها تموم بشه و سیستمم حالت عادی پیدا کنه.
سوال من اینه که آیا اسکن این فایلها در هر بار روشن کردن سیستمم ضروریه؟ چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟اگه این اسکن رو متوقف کنم به سیستم حفاظتی آسیبی می رسه؟ روش خلاصی از اسکنهای مداوم پس از هر بار روشن شدن pc رو حتما توضیح بدید.

با تشکر از همه دوستان!
سلام
این قابلیت کاسپر به طور پیش فرض بعد از ورود به ویندوز فایل های start up شما رو چک میکنه...
برای غیر فعال کردن به قسمت Settings بروید.
بعد در سمت راست و زیر مجموعه Scan روی Startup Objects کلیک کنید...
حالا در پنجره سمت چپ و در قسمت Run Mode تیک گزینه اول را بردارید.

به هر حال فعال بودن این قابلیت باعث افزایش امنیت شما می شود. ولی اگر سرعت سیستمتان را کند کرده یا دچار مشکل شده اید بهتر است غیر فعالش کنید.

Silence so loud
01-09-2006, 18:56
Silence so loud جان فاير وال كاسپرت رو غير فعال كن بيبين مي توني استفاده كني از برنامه هات (منتظر هستي ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشيدا ولي چه جوري غير فعالش كنم؟
من چيزي به نام فاير وال نميبينم.(من تازه يوزره كسپر اسكاي شدم)

satttanism
02-09-2006, 01:31
سلام
دوستان من از وقتي كه برنامه كسپراسكاي رو نصب كردم اون برنامه هام كه با اينترنت كار ميكردند مثل دانلود منيجرهاوبروزرهام كار نميكنند
هر چقدر هم تو كسپر اسكاي گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم البته تو قسمت trusted zone كسپراسكاي اون برنامه هاي مورد نظرم رو وارد كردم ولي بازم كار نميكنند!!!به نظرتون چيكار كنم؟
اگه لطف كنيد و بگين كه چيكار كنم خيلي ممنون ميشم چون واقعا ريخته تم بهم :sad: :angry:

ببخشيدا ولي چه جوري غير فعالش كنم؟
من چيزي به نام فاير وال نميبينم.(من تازه يوزره كسپر اسكاي شدم)
سلام دوست عزيز شما برای دادن اجازه به برنامه ها بايد وارد settings شده و به قسمت Anti-Hackers برويد و در آن قسمت روی settings...اولی کليک کرده و در همان تب اول برنامه مورد نظر را پيدا کنيد(يا با استفاده از گزينه Add آن را به ليست اضافه کنيد)و روی آن 2 بار کليک کنيد در پنجره جديد روه Preset...کليک کنيد و از منوی ظاهر شده گزينه مورد نظر را انتخاب کنيد مثلاً برای اجازه کامل به آن برنامه Allow All را انتخاب کنيد
برای غير فعال کردن FireWall (که اصلاً توصيه نميشه)بايد همون قسمت Anti-Hackerرا غير فعال کنيد
موفق باشيد

satttanism
02-09-2006, 01:39
با سلام .
اما این نسخه AntiVirus مخصوص Windows های Server است که مطمئن باشید هر جایی نمی تونید گیرش بیارید

و اما آخرین اخبار از Site خود Kaspersky از همکاری این شرکت با شرکت CPSecure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حکایت می کنه ، اتحاد این دو شرکت برای متوقف کردن Virus ها ، SpyWare ها ، Malware ها در همون Gateway هست: به عبارت دیگه شرکت cpsecure قصد داره AntiVirus قدرتمند Kaspersky رو به CSG خودش (CSG = Content Security Gateway) اضافه کنه تا کاربران gateway های این شرکت از نهایت امنیت برخوردار شوند .
اطلاعات بیشتر رو می تونید تو این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخونید.

دانلود Kaspersky Anti-Virus For MS NT Server v4.0.9.0 به همرا لایسنس تا سال 2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20Server%20v4090+keyfile.rar)
اگه لينک بالا کار نکرد اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کنيد

تک دانلود:منبع

Nine
02-09-2006, 17:45
سلام
اين هم نتايج تازه ترين تست روي انتي ويروسها از سايت بسيار معتبر
تست مربوطه به 15 تا 25 آگوست و این نتایج روز شنبه 11 شهریور منتشر شده
Rank

1. Kaspersky version 6.0.0.303 - 99.62%

2. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.299 - 99.62%

3. F-Secure 2006 version 6.12.90 - 96.86%

4. BitDefender Professional version 9 - 96.63%

5. CyberScrub version 1.0 - 95.98%

6. eScan version 8.0.671.1 - 95.82%

7. BitDefender freeware version 8.0.202 - 95.57%

8. BullGuard version 6.1 - 95.57%

9. AntiVir Premium version 7.01.01.02 - 95.45%

10. Nod32 version 2.51.30 - 95.14%

11. AntiVir Classic version 7.01.01.02 - 94.26%

12. ViruScape 2006 version 1.02.0935.0137 - 93.87%

13. McAfee version 10.0.27 - 93.03%

14. McAfee Enterprise version 8.0.0 - 91.76%

15. F-Prot version 6.0.4.3 beta - 87.88%

16. Avast Professional version 4.7.871 - 87.46%

17. Avast freeware version 4.7.871 - 87.46%

18. Dr. Web version 4.33.2 - 86.03%

19. Norman version 5.90.23 - 85.65%

20. F-Prot version 3.16f - 85.14%

21. ArcaVir 2006 - 83.44%

22. Norton Professional 2006 - 83.18%

23. AVG Professional version 7.1.405 - 82.82%

24. AVG freeware version 7.1.405 - 82.82%

25. Panda 2007 version 2.00.01 - 82.23%

26. Virus Chaser version 5.0a - 81.47%

27. PC-Cillin 2006 version 14.10.1051 - 80.90%

28. VBA32 version 3.11.0 - 79.12%

29. ViRobot Expert version 4.0 - 76.22%

30. UNA version 1.83 - 75.44%

wood56
02-09-2006, 21:02
سلام
این قابلیت کاسپر به طور پیش فرض بعد از ورود به ویندوز فایل های start up شما رو چک میکنه...
برای غیر فعال کردن به قسمت Settings بروید.
بعد در سمت راست و زیر مجموعه Scan روی Startup Objects کلیک کنید...
حالا در پنجره سمت چپ و در قسمت Run Mode تیک گزینه اول را بردارید.

به هر حال فعال بودن این قابلیت باعث افزایش امنیت شما می شود. ولی اگر سرعت سیستمتان را کند کرده یا دچار مشکل شده اید بهتر است غیر فعالش کنید.

با سلام
دوست عزيز اين موردي رو كه شما فرمايش كردي قبلا انجام داده بودم اما باز هم همون حالت رخ ميده.
در واقع وقتي سيستم شروع به كار ميكنه تو صفحه اصلي آنتي ويروس بخش statistics مشاهده میشه که یه سری فایل در حال scan هست (بخش total scanned)

AK1
02-09-2006, 21:32
با سلام
دوست عزيز اين موردي رو كه شما فرمايش كردي قبلا انجام داده بودم اما باز هم همون حالت رخ ميده.
در واقع وقتي سيستم شروع به كار ميكنه تو صفحه اصلي آنتي ويروس بخش statistics مشاهده میشه که یه سری فایل در حال scan هست (بخش total scanned)

با سلام دوست عزيز شما مطمئيني غير فعال مي كني اون بخش رو تصوير زير رو ببين تيك هاش رو برداشتم

emp-ehsan
03-09-2006, 07:39
خواهش مي كنم يكي يك كرك درست حسابي از كاسپر اسكاي بزاره .تا حالا هر چي كه بوده اين ورژن جواب نداده.ورژن 6.0

wood56
03-09-2006, 08:07
با سلام دوست عزيز شما مطمئيني غير فعال مي كني اون بخش رو تصوير زير رو ببين تيك هاش رو برداشتم

با سلام
دوست عزيز از راهنمايي شما ممنونم.
ازتون يه سوال دارم آيا وقتي كه شما Pc را روشن می کنید و وارد اینترنت میشین با وجود همه فرمایشاتی که در بالا گفتین باز هم یه سری از فیلها بطور اتوماتیک اسکن می شن؟ مال من که اینطوریه و دلیلش و نمیدونم. بهرحال خسلی ممونم از راهنماییتون.

Nine
03-09-2006, 12:20
سلام
اسكن كردن خودكار فايلها توسط كسپر مربوطه به حالت realtime نصب شدن اون
هر آنتی ویروسی رو می شه به دو صورت فعال (realtime ) و غیر فعال ( OnDemand ) نصب کرد
آنتی ویروسها به صورت پیش فرض فعال نصب میشن اگه بخواین اونا رو به صورت غیر فعال نصب کنید و برا اسکن دستی ازشون استفاده کنید باید در موقع نصب گزینه custom رو انتخاب کنید و بعد تیک گزینه real time ( مربوط به کسپر ) یا AMON ( مربوط به نود ) و Guard ( مربوط به antivir ) رو بردارید سپس در قسمت run/msconfig/startup تیک مربوط به اون آنتی ویروس رو بردارید

Harry Potter
03-09-2006, 13:17
با سلام
دوست عزيز از راهنمايي شما ممنونم.
ازتون يه سوال دارم آيا وقتي كه شما Pc را روشن می کنید و وارد اینترنت میشین با وجود همه فرمایشاتی که در بالا گفتین باز هم یه سری از فیلها بطور اتوماتیک اسکن می شن؟ مال من که اینطوریه و دلیلش و نمیدونم. بهرحال خسلی ممونم از راهنماییتون.

سلام
ظاهرا منظور شما File Anti-Virus و Web Anti-Virus است...
بله این دو قسمت همچنان فعال هستند و فایل های در حال اجرا و همچنین ترافیک اینترنت شما را اسکن می کنند.
برای مطمئن شدن از این موضوع می توانید تعداد فایل های نمایش داده شده در سربرگ Protection ( همان قسمت Statistics روبروی Total scanned ) را با آمار زیرمجموعه های File Anti-Virus ، Web Anti-Virus مقایسه کنید.
ضمنا اگر به سر برگ Scan و زیر مجموعه Startup Objects توجه کنید، احتمالا آمار فایل های اسکن شده صفر است.

این نکته رو یادآوری کنم که فعال بودن اسکن فایل های Startup با تیک خوردن گزینه های عکسی که akmfad1 عزیز گذاشته اند ربطی ندارد (اگر همان طور که گفتم Run on system start را غیر فعال کرده باشید).

ostadonline
03-09-2006, 13:34
سلام. اگر ممكنه لينك دانلود آنتي ويروس پرسنال پرو ورژن 6 فاينال (6.0.0.300) رو همراه با كرك يا رگ كي اش بزاريد. از صفحه 80 به بعد را نگاه كردم همه لينكها خرابه. مرسي...

hiwa_it
03-09-2006, 14:28
سلام. اگر ممكنه لينك دانلود آنتي ويروس پرسنال پرو ورژن 6 فاينال (6.0.0.300) رو همراه با كرك يا رگ كي اش بزاريد. از صفحه 80 به بعد را نگاه كردم همه لينكها خرابه. مرسي...

Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303 - Final
دانلود

کی

Kaspersky Internet Security 2006 6.0.0.303 - Final

sharareh
03-09-2006, 22:42
ftp.kespersky.com

من دیروز کاسپر رو اپدیت کردم. می خوام بدونم چه جوری میشه آپدیت ها رو ذخیره کنم تا اگر بعدا دوباره نصبش کردم از آنها استفاده کنم.

لطفا بگین این فایلهای آپدیت که توی این سایت هستند
Kaspersky Lab manual antivirus bases update (in ZIP archive):

وشما معرفی کردین
1-برای کدوم ورژنه؟ من از کاسپر 6.0.0.30 استفاده میکنم آیابدرد من هم میخوره؟
2- و اینکه اگه بخوام بعد از نصب کاسپر تمام آپدیتهاش رو تا الان دانلود کنم از کدوم یک از این لینکها باید استفاده کنم و کدوم فایلهاش رو دانلود کنم چون حجم بعضی هاش زیاده

با تشكر

AK1
03-09-2006, 23:11
همون طور كه مي بينين اين بروز رساني هاي رو زانه و هفتگي و ماهانه هستن كه شما مي تونين دانلود كنين و ورژن خاصي ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترين كار اينكه پوشه بيس رو از سرور اف تي پي دانلود كنين كه شامل تمام ورژنهائو آپ ديت ها مي شه البته حجمش خيلي زيده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من اگه ضد ويروست رو انلاين آپ ديت كنين هم حجم كمتري دنمي كنين و هم مي تونين فايلها رو نگاه داري كنين
اين آپديت ها براي كساني هست كه هر هفته آپ ديت ها رو دانلود مي كنن شما هم تا يه تاريخ مورد نظر آپ ديت كنين بعد از اون هفتگي دانلود كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mossi
04-09-2006, 00:04
خواهش مي كنم يكي يك كرك درست حسابي از كاسپر اسكاي بزاره .تا حالا هر چي كه بوده اين ورژن جواب نداده.ورژن 6.0

این کی همین الان روی کاسپر منه .
تا 16 هفت سال 2007 ظاهرا قراره کارکنه .
من همین الان آپش کردم ببین به ورزنت میخوره. مال من 6.300 است

emp-ehsan
04-09-2006, 08:08
ورژن دقیق کاسپر من 6.0.0.299 هستش که متاسفانه الان متوجه شدم

محمدجواد
04-09-2006, 10:59
سلام
من یه مشکلی با این آنتی ویروس دارم .
من Kaspersky Internet Security 6.0 نصب کردم . از وقتی نصب شده اجازه دانلود به نرم افزارهایی مثل Downloas Manager & Dap رو نمیده . پیغام میده که نمی تونه با سرور اصلی ارتباط بر قرار کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
در حالی که وقتی Kaspersky به طور کامل رو می بندم میشه با این نرم افزارها دانلود کرد .
میشه منو راهنمایی کنید چه جوری از شر این مشکل راحت شم . تا بشه وقتی Kaspersky در حال اجرا هست بشه دانلود کرد.
مرسی

AK1
04-09-2006, 11:16
سلام
من یه مشکلی با این آنتی ویروس دارم .
من Kaspersky Internet Security 6.0 نصب کردم . از وقتی نصب شده اجازه دانلود به نرم افزارهایی مثل Downloas Manager & Dap رو نمیده . پیغام میده که نمی تونه با سرور اصلی ارتباط بر قرار کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
در حالی که وقتی Kaspersky به طور کامل رو می بندم میشه با این نرم افزارها دانلود کرد .
میشه منو راهنمایی کنید چه جوری از شر این مشکل راحت شم . تا بشه وقتی Kaspersky در حال اجرا هست بشه دانلود کرد.
مرسی

اين مشكل فاير وال نمي دونم چرا بيشتر دوستان دارن به نظر از ضد ويروس اين نرمافزار استفاده بشه بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

محمدجواد
04-09-2006, 11:20
مرسی
من یه مشکل دیگه با هاش دارم . وقتی سیستم رست یا خاموش میکنم تو صفحه آبی آخر ویندوز گیر میمنه باید دستی خاموش کنم .

مطمئن هستی اگه از آنتی ویروسش استفاده کنم تمام این مشکلات حل میشه .

AK1
04-09-2006, 11:36
مرسی
من یه مشکل دیگه با هاش دارم . وقتی سیستم رست یا خاموش میکنم تو صفحه آبی آخر ویندوز گیر میمنه باید دستی خاموش کنم .

مطمئن هستی اگه از آنتی ویروسش استفاده کنم تمام این مشکلات حل میشه .

نه ديگه اين مال ويندوز بايد باشه
ولي امتحانش ضرري نداري ;)

محمدجواد
04-09-2006, 11:45
akmfad1 مرسی . ولی فکر نکنم از ویندوز باشه چون وقتی قبل از خاموش کردن Kaspersky رو میبندم ویندوز خیلی راحت خاموش میشه .
با این حال مرسی از راهنماییت .

محمدجواد
04-09-2006, 13:13
شرمنده بازم مشکل
من Kaspersky Internet Security 6.0 ، رو پاک کردم . حالا که می خوام Anti Vrirus شو نصب کنم موقع کپی کردن فایلها همه مراحل بر میگرده ونصب نمیکنه و میگه باید ویندوز رست بشه . رست هم کردم (چند بار) ولی بازم همون پیغامو میده . چه کنم که Anti virus نصب شه .

web2003
04-09-2006, 13:57
با سلام شما كاسپرو از يه سي دي نصب كن

از روي هارد نصب كني دفعه بعد كه ميخوايي نصب كني برميگرده علتش !!؟

پس فايل نصبش قبلا رو يه سي دي باشه نه اوني كه رو هارد داري بعد بريزي رو سي دي ؟
يه راه ديگه فايل نصب اگه از اينترنت گرفته باشي فشرده است از داخل فايل رار يا با خارج كردن از حالت فشرده دوباره نصب كن

محمدجواد
04-09-2006, 14:09
فایل از اینترنت گرفتم .
rar نیست . پس باید روی cd بریزم . بعد نصب کنم . مطمئنی حل میشه .

web2003
04-09-2006, 14:16
نه اون فايلي كه قبلا از اون نصب كردي :sad:

بايد يه فايل ستاپ اگر قبلا رو سي دي داري از اون نصب كن اگه نداري :eh: :sad: پس يه فايل جديد دانلود كني و بريزي رو سي دي و هميشه از سي دي نصب كني
من خودم از داخل فايل فشرده در هارد نصب ميكنم

به هر حال موفق باشي :tongue: :rolleye:

AK1
04-09-2006, 15:06
شرمنده بازم مشکل
من Kaspersky Internet Security 6.0 ، رو پاک کردم . حالا که می خوام Anti Vrirus شو نصب کنم موقع کپی کردن فایلها همه مراحل بر میگرده ونصب نمیکنه و میگه باید ویندوز رست بشه . رست هم کردم (چند بار) ولی بازم همون پیغامو میده . چه کنم که Anti virus نصب شه .

شما مطمئيني كاسپر قبلي رو يونستال كردي
اين مشكل بعضي وقاها پيش مي ياد نمي دونم چرا !؟ :puke:
بازم سعي كن تمام رد پاي قبلي رو از اينترنت سكيوريتي پاك كني بعد جديد رو بزاري
;)

jasmin
04-09-2006, 19:34
دوستان میخواستم بدونم اگه من با داشتن فایروال و آنتی اسپای ویر مک آفی بخوام آنتی ویروس kaspersky رو نصب بکنم مشکلی پیش نمیاد و کلا با هم سازگار هستند یا نه؟

emp-ehsan
04-09-2006, 20:02
من نسخه 6.0.0.303 رو دانلود و نصب كردم اما مي گه ليسانس كي باطل شدهو در مورد كرك هم توضيح بديد كه چطور بايد ازش استفاده كنم؟ با تشكر
لطفا سريعتر پاسخ بديد من آنتي ويروس ندارم

*Batman*
05-09-2006, 03:37
سلام.
1-اول از همه يه licence key معتبر لازم داري كه از لينك زير دانلود ميكني.

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-براي فعال كردن كد بايد به ترتيب و طبق شكلهاي زير عمل كني:

روي شماره 2 كليك ميكني تا كادر زير ظاهر بشه:

Next ميكني و گزينه Browse رو انتخاب ميكني.بعد آدرس licence key رو بهش ميدي و آنتي ويروس Active ميشه.

Hossein_Bahal
05-09-2006, 03:58
يه سوال :

ايا انتي‌ويروس kaspersky و اوني كه با همكاري kaspersky و شركت AOL ساخته شده به غير از مجاني بودن دوميه فرق ديگه‌اي هم با هم دارن ؟

اخه ميخواستم اگه فرقي از نظر قدرت و دقت و سرعت نداشته باشن اون AOL رو دانلود كنم . چون مجانيه !!!!

AK1
05-09-2006, 14:26
اينم يك كي (كرك )براي كاسپر اسكاي

ولي به خدا تو انجمن كرك و سريال نامبر تاپيك ويژه داريم براي كاسپر كه هر كي جديدي انجا معرفي مي شه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harry Potter
05-09-2006, 14:39
يه سوال :

ايا انتي‌ويروس kaspersky و اوني كه با همكاري kaspersky و شركت AOL ساخته شده به غير از مجاني بودن دوميه فرق ديگه‌اي هم با هم دارن ؟

اخه ميخواستم اگه فرقي از نظر قدرت و دقت و سرعت نداشته باشن اون AOL رو دانلود كنم . چون مجانيه !!!!
سلام
اگر چند صفحه قبل رو نگاه کنید دوستان نتایج یک تست رو گذاشتند که در اون تست هر دو آنتی ویروس نتیجه مشابه داشتند.
یعنی اینکه آنتی ویروس کاسپر و AOL یکی هستند...

mtakami
05-09-2006, 15:10
من مي خوام كاسپر اسكاي رو روي كامپيوتري كه اينترنت نداره ( و نمي تونه آپديت بشه ) نصب كنم . آيا كسي مي دونه چطور نسخه آپديت شده كاميپوتر خودم رو روي اوون نصب كنم ؟ و يا بچ هاي آپديت چي هستن كه از كامپيوتر خودم ( كه اينترنت داره و آپديته) بريزم اوون تو ؟

sgh888
05-09-2006, 22:01
شرمنده بازم مشکل

سلام

دوست خوب منم درست همين مشكل و دارم نمي دونم مشكل از كجاست
دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنين

emp-ehsan
06-09-2006, 09:02
مي شه در مورد نحوه استفاده از آپ ديت هاي دانلود شده منو راهنمايي کنيد؟

zendegi
06-09-2006, 09:33
emp-ehsan جان

emp-ehsan
07-09-2006, 11:36
يك سوال
چه فرقي بين آپ ديت هاي روزانه و هفتگي و ماهيانه كاسپر وجود داره ه از لحاظ حجم اينقدر با هم فرق ميكنند؟

AK1
07-09-2006, 17:01
يك سوال
چه فرقي بين آپ ديت هاي روزانه و هفتگي و ماهيانه كاسپر وجود داره ه از لحاظ حجم اينقدر با هم فرق ميكنند؟

خوب دوست عزيز روز انه فقط آپ ديت رو زانه رو داره براي كساني كه هر روز اين فايل روز دانلود مي كنن :happy:
هفتگي هم براي كساني كه هفتگي اين فايل رو دانلود مي كنن ;) و ...
بخاطر اين خجمشون فرق مي كنه

reza3600
07-09-2006, 21:48
سلام من انتی ویروس کسپر ورژن 6 رو دارم ولی هر وقت اپدیت میکنم مثلا اگه حجم اپدیت 100کیلو باشه اون فقط 50 کیلو رو دانلود میکنه و همیشه اگه مثلا تاریخ اپدیت مال امروز باشه تاریخ signatures date اون مال 7 روز پیشه من ساعت کامپیوترم درسته و ویندوز رو هم تازه نصب کردم و سرعت اینترنتم هم خوبه دوستان کمک کنن چیکار باید بکنم

reza3600
07-09-2006, 21:49
و همیشه پیغام میده که انتی ویروس باید اپدیت بشه

emp-ehsan
07-09-2006, 22:34
خوب دوست عزيز روز انه فقط آپ ديت رو زانه رو داره براي كساني كه هر روز اين فايل روز دانلود مي كنن :happy:

من منظور شما رو متوجه نشدم.منظور من اينه من كه براي اولين بار از كاسپر استفاده ميكنم اگه از آپ ديت روزانه به جاي ماهيانه استفاده كنم آيا ويروسهاي بيشتري سيستمم رو تهديد ميكنند؟

emp-ehsan
07-09-2006, 22:44

من تازه كاسپر رو نصب كردم.و تا حالا آپ ديت نكردم.ميشه بجاي آپ ديتهاي ماهيانه . از آديت روزانه استفاده كنم؟

PeS
08-09-2006, 21:55
کاسپر جدید:

Kaspersky Anti-Virus Beta 6.0.1.384 pre RC Beta
Rapidsharelink 15.69 MB

Kaspersky Anti-Virus For Windows File Server 6.0.1.384 pre RC Beta
Rapidsharelink 14.00 MB

Kaspersky Anti-Virus For Workstations 6.0.1.384 pre RC Beta
Rapidsharelink 16.44 MB

Kaspersky Internet Security 6.0.1.384 pre RC Beta
Rapidsharelink 16.33 MB

AK1
08-09-2006, 22:57
من تازه كاسپر رو نصب كردم.و تا حالا آپ ديت نكردم.ميشه بجاي آپ ديتهاي ماهيانه . از آديت روزانه استفاده كنم؟

دوست عزيز قبلا هم گفتم اگه شما از نسخه هاي جديد استفاده مي كين مشگكل كمتري خواهين داشت چون يك بار آپ ديت انلاين كگنين بعد از اون هر روز آپ ديت هاي رو زانه رو دانلود و استفاده كنين ;)

البته اگه تاريخ بروز رساني تون خيلي گذشته بهتر يك با از ماهيانه و بعد از اون با رو زانه اپ ديت كنين :happy:

بنظر من اگه از سرعت مناسبي برخحوردارين پوشه بيس رو كه حاوي تمام شناسگرهاست رو دانلود كنين :blink:

vtn54
09-09-2006, 04:04
سلام دوست عزیز

من از این حرف شما و بعضی از دوستان دیگر تعجب می کنم :blink: یکی از مهمترین ویژگیهای آنتی ویروس کاسپرسکی

که آن را از بسیاری از رقبایش متمایز می کند سرعت و دفعات به روزرسانی آن است (20 تا 24 بار در روز ) یعنی کسانی

که از کاسپرسکی استفاده می کنند اغلب سریعتر از سایر آنتی ویروسها در برابر ویروسهای جدید ایمنی پیدا می کنند

فرض کنید شما از کاسپرسکی استفاده می کنید و تنظیمات آن طوری است که به صورت ساعتی آپدیت می شود در

مقابل دوستتان آنتی ویروسی دارد که روزانه آپدیت می شود (حالا من از آپدیتهای ماهانه حرفی نمی زنم :sad: ) حالا اگر

یک ویروس جدید در اینترنت پخش شود دوست شما بالاجبار تا 24 ساعت در معرض خطر خواهد بود ( چون آنتی ویروس

وی تا 24 ساعت آپدیت نخواهد شد ) ولی شما که از کاسپرسکی استفاده می کنید بسیار سریعتر در مقابل این

ویروس ایمنی پیدا می کنید چون کاسپرسکی تقریبا هر ساعت سرورهای خود را آپدیت می کند.حالا اگر شما

کاسپرسکی را طوری تنظیم کنید که به صورت روزانه ( حالا باز من حرفی از آپدیت ماهانه نمی زنم ) آپدیت شود

با دست خودتان یکی از مهمترین امتیازات این آنتی ویروس را از آن گرفته اید. این را هم اضافه کنم که اگر شما

روزانه از اینترنت استفاده می کنید آنتی ویروس شما باید حداقل روزانه آپدیت شود چون حتی بهترین آنتی ویروسها هم

بدون آپدیتهای منظم در مقابل تهدیدهای اینترنتی جدید بسیار آسیب پذیرند.

reza3600
09-09-2006, 05:04
سلام من انتی ویروس کسپر ورژن 6 رو دارم ولی هر وقت اپدیت میکنم مثلا اگه حجم اپدیت 100کیلو باشه اون فقط 50 کیلو رو دانلود میکنه و همیشه اگه مثلا تاریخ اپدیت مال امروز باشه تاریخ signatures date اون مال 7 روز پیشه من ساعت کامپیوترم درسته و ویندوز رو هم تازه نصب کردم و سرعت اینترنتم هم خوبه دوستان کمک کنن چیکار باید بکنم

سلام کسی نیست کمک کنه من از یه طرف انتیویروس رو اپدیت میکنم و بعد میگه دیگه اپدیت لازم نیست از طرف دیگه پیغام میده که باید اپدیت بشه

jasmin
09-09-2006, 14:45
دوستان میخواستم بدونم اگه من با داشتن فایروال و آنتی اسپای ویر مک آفی بخوام آنتی ویروس kaspersky رو نصب بکنم مشکلی پیش نمیاد و کلا با هم سازگار هستند یا نه؟

دوستان میشه به این سوال جواب بدید
پیشاپیش ممنون

AK1
09-09-2006, 16:58
كاسپر اسكاي با بعضي (بيشتر ) فاير والها ناسازگاره

ولي بايد امتحان كني

jasmin
09-09-2006, 18:43
كاسپر اسكاي با بعضي (بيشتر ) فاير والها ناسازگاره

ولي بايد امتحان كني

اونوقت فایر وال کاسپر هم هست که دانلود کنم یا نه؟خودم که تا حالا ندیدم داشته باشه
اگر نیست موردی نداره که کام آدم بدونم فایر وال باشه؟ چون شما میگی با اکثرشون نمیسازه

یک سوال دیگه اینکه کاسپر معمولا مشکلی با آنتی اسپای ویرهای دیگه نداره؟

red ros
09-09-2006, 19:34
سلام دوستان چه جوري ميشه اپديت هاي كسپر را كپي كرد يا از اونا اميج رفت

AK1
09-09-2006, 21:43
اونوقت فایر وال کاسپر هم هست که دانلود کنم یا نه؟خودم که تا حالا ندیدم داشته باشه
اگر نیست موردی نداره که کام آدم بدونم فایر وال باشه؟ چون شما میگی با اکثرشون نمیسازه

یک سوال دیگه اینکه کاسپر معمولا مشکلی با آنتی اسپای ویرهای دیگه نداره؟

براي داشتن فاير وال كاسپر اسكاي بايد بسته اينترنت سكيوريتيش رو نصب كنيين :happy:

اصلا بدون فاير وال بودن رو توصه نمي كنم :blink:

نه هيچ مشكلي با آنتی اسپا یر ها نداره ;)

Nine
10-09-2006, 01:30
براي داشتن فاير وال كاسپر اسكاي بايد بسته اينترنت سكيوريتيش رو نصب كنيين :happy:

اصلا بدون فاير وال بودن رو توصه نمي كنم :blink:

نه هيچ مشكلي با آنتی اسپا یر ها نداره ;)

به جز بسته اينترنت سكيورتي كسپر كه شامل فاير وال هست كسپر فاير وال جداگانه نيز داره به اسم
personal firewall anti hacker

Viking
10-09-2006, 04:55
سلام دوستان چه جوري ميشه اپديت هاي كسپر را كپي كرد يا از اونا اميج رفت

بله ، میشه شما هر دفعه که آپدیت میکنی اگه دقت کنی تو پنجره آپدیت گوشش نوشته Save AS .... برای سیو کردنش وقتی آپدیت تموم شد سیو روبزنین و تو فایل ِ پیش فرضش آپدیت رو سیو کنید .
اوکی ؟ :)

husssein
10-09-2006, 12:45
با سلام
من کاسپرسکی 5 دارم که به روزه.
الان یه هفته ای هرچه کامپیوتر روشن میشه کاسپرسکی پیغام میده که :دیتا بیسcorrupt شده و نیاز به آپدیت داره که آپدیت میشه ولی بار دیگه که کامپیوتر روشن میشه همین پیغام را میده.
که یه بار پاکش کردم و با آپدیت 20 روز پیش و از اینترنت دوباره آپدیتش کردم ولی
دوباره همون پیغام را میده.
در ضمن من 1 سال بیشتره که از این آنتی ویروس استفاده میکنم.
مشکلش چی میتونه باشه؟

AK1
10-09-2006, 12:59
بله ، میشه شما هر دفعه که آپدیت میکنی اگه دقت کنی تو پنجره آپدیت گوشش نوشته Save AS .... برای سیو کردنش وقتی آپدیت تموم شد سیو روبزنین و تو فایل ِ پیش فرضش آپدیت رو سیو کنید .
اوکی ؟ :)

:blink: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز مي شه در مورد ايني كه گفتي يكم توضيح بدين ن تا حالا فكر مي كردم اون سيو لوگ فايل آپ ديت هستش

راستي تو صفحات قبل نحوه ذخيره آپ ديت هاي كاسپر و فلدر بيس كه حاوي آپ ديت هاست گفته شده و همچنين نحوه بازگرداندن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
من کاسپرسکی 5 دارم که به روزه.
الان یه هفته ای هرچه کامپیوتر روشن میشه کاسپرسکی پیغام میده که :دیتا بیسcorrupt شده و نیاز به آپدیت داره که آپدیت میشه ولی بار دیگه که کامپیوتر روشن میشه همین پیغام را میده.
که یه بار پاکش کردم و با آپدیت 20 روز پیش و از اینترنت دوباره آپدیتش کردم ولی
دوباره همون پیغام را میده.
در ضمن من 1 سال بیشتره که از این آنتی ویروس استفاده میکنم.
مشکلش چی میتونه باشه؟

يك بار آنتي ويروس تون رو ريپير كنيد از مسير زير

start/Kaspersky Anti-Virus/Modify, Repair or Remove
ببنين درست ميشه
شما ازفايل آپ ديت قبليتون استفاده كردين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يك بار كلا آپ ديت كنين و يا از نسخه 6 كه جيدتر هست استفاده كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
10-09-2006, 13:09
سلام دوستان
من يك دونه وين فايل توي سيستم دارم توي عكس مي بينيد چون كمي شكل و شمايلش متفاوته عكس گذاشتم آنتي ويروس هم مي گه ويروس نيست حالا نظر شما چيه؟
:sad: :ohno: :angry:
روشي كه به ران و بعد msconfigوبعد برداشتن تيك آپديت..بود اصلا من چنين گزينه اي نداشتم آنتي ويروس دكتر وب را هم امتحان كردم فكر مي كنم ويروسه اما چرا آنتي ويروس ها تشخيص نمي دن؟ممكنه فايل ديگه اي باشه؟

AK1
10-09-2006, 14:57
آخرین ورژنش را از کجا دانلود کنم غیر از rapidshare?
کرک هم داره؟

ورژنKaspersky Anti-Virus 6.0.0.303 - Final
ftp://d-us-1f.kaspersky-labs.com/products/release/english/homeuser/kav6.0/kav6.0.0.303en.msi

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

اينجا هم آخرين نسخه معرفي شدهبا كي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
10-09-2006, 16:18
جواب من چي شــــــــــد؟

AK1
10-09-2006, 16:38
جواب من چي شــــــــــد؟

دوست عزيز پيشاپيش مبارك

این پست رو یه تاپیک می دادی بهتر بود
من تا حالا این روندیدم ولی چه مشکلی داره سی پی یوت رواشکال کرده و یا ...

shahedi
10-09-2006, 19:10
دوست عزيز پيشاپيش مبارك

این پست رو یه تاپیک می دادی بهتر بود
من تا حالا این روندیدم ولی چه مشکلی داره سی پی یوت رواشکال کرده و یا ...
تولدم؟ممنون اين فايل مشكوكه راستي در قسمت پروپرتيس ورژن و ... داره ولي فكر كنم ويروسه بازم منتظرم

cheetoz_motori
11-09-2006, 19:47
سلام دوستان من Kaspersky® Anti-Virus for Microsoft ISA Server 2000 Enterprise Edition را مي خواستم.ممكنه لينك دانلود براي من بگذاريد ممنون

mshiraz.2006
12-09-2006, 12:06
به نام خدا

دوستان لطف کنند یه آدرس دقیق از ویروس یاب که الان کار کنه ( فقط ویروس یاب ) یا کرک تضمینی بزارن خیلی ممنون میشیم.

با تشکر.

AK1
12-09-2006, 12:30
به نام خدا

دوستان لطف کنند یه آدرس دقیق از ویروس یاب که الان کار کنه ( فقط ویروس یاب ) یا کرک تضمینی بزارن خیلی ممنون میشیم.

با تشکر.

دوست عزيز صفحه قبل خود شما يه 10 تا ادرس دانلود دادين كه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اين نسخه از كاسپر اسكاي

و اين كي كه خودم استفاده مي كنم (البته تضميني نيست )

اگه كار نكر بگو يه خربار كي بدم حال كني راستي كاسپر رو من تا امروز با كي كرك مي كنم و سريال و يا كركي نداره

husssein
12-09-2006, 17:24
من
Kaspersky Anti-Virus Beta 6.0.1.384 pre RC Beta
دانلود کردم ولی کی براش پیدا نکردم پیغام میده که licence key باید
بتا باشه.
از کجا کی بتا گیر بیارم؟

fingulii
12-09-2006, 18:38
سلام من كاسپراسكاي ورژن 6.0.0.303 رو دارم اکتیواشن کد یا سریال نامبری چیزی میخواستم....هم آنتی ویرس هم اینترنت سکیورتی ....هلپ می پلیــــــــــــز هر چه زودتر

Nine
12-09-2006, 21:34
سلام من كاسپراسكاي ورژن 6.0.0.303 رو دارم اکتیواشن کد یا سریال نامبری چیزی میخواستم....هم آنتی ویرس هم اینترنت سکیورتی ....هلپ می پلیــــــــــــز هر چه زودتر

با سلام خدمت همه
نمي دونم نتايج جديد ترين تست آنتي ويروسها رو از سايت معتبر virus.gr رو که قبلا هم گذاشتم دیدید یا نه
نتایج به این صورت بود

1. Kaspersky version 6.0.0.303 - 99.62%

2. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.299 - 99.62%

3. F-Secure 2006 version 6.12.90 - 96.86%

4. BitDefender Professional version 9 - 96.63%

5. CyberScrub version 1.0 - 95.98%

6. eScan version 8.0.671.1 - 95.82%

7. BitDefender freeware version 8.0.202 - 95.57%

8. BullGuard version 6.1 - 95.57%

9. AntiVir Premium version 7.01.01.02 - 95.45%

10. Nod32 version 2.51.30 - 95.14%

حالا مسلما آنتی ویروس شماره 1 رو که همه می شناسن اما شاید شماره2 که دقیقا به خوبی کسپر بوده برا بعضی ها ناشناس باشه
این آنتی ویروس رایگانه و توجه کنید که
Active Virus Shield is brought to you as a free service of AOL and is based on Kaspersky Lab’s award winning Personal Anti-Virus.

این هم تصاویری از محیط نرم افزار

این هم لینک دانلود با حجم 13.9 مگ

این آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس رایگانه که می تونه شما رو از دردسر کی و سریال نامبر و ... بی نیاز کنه

آنتی ویروس رایگان فوق العاده دیگه که می تونید به عنوان backup با این آنتی ویروس استفاده کنید
Avira Antivir PersonalEdition Classic است

Nine
12-09-2006, 21:56
چرا جايي دارن اما نه جاي چندان خوبي اما به هر حال اين سايت و نتايجش واقعا معتبرن و اين در صد ها از روي شناخت The 147184 virus samples

13. McAfee version 10.0.27 - 93.03%

14. McAfee Enterprise version 8.0.0 - 91.76%

22. Norton Professional 2006 - 83.18%

Harry Potter
12-09-2006, 22:22
سلام
Nine جان Active Virus Shield رایگان هست، ولی اول باید ثبت نام کنید تا سریال رو به ایمیل شما بفرسته.
آدرس برای ثبت نام و گرفتن لینک دانلود و سریال اختصاصی:

mshiraz.2006
13-09-2006, 08:42
به نام خدا

با تشكر از دوستان.

من وقتي ويروس يابي رو رو سيستمم نصب مي كنم سيستم بعد از ري استارت ديگه بالا نمياد.
ويندوز هم عوض كردم. رو هر ويروسيابي چك مي كنم همين ميشه...

چه كارش كنم؟

havva
13-09-2006, 20:39
اقا مي شه بگيد فايل هاي اپديت شده كدوم هاين تا من بعد اپديت برشون دارم وبعدا كه نصب كردم از اول كاسپر رو دوباره نياز به اپديت 8 مگي نشه

ممنون

MaliN
13-09-2006, 22:07
سلام
شما اگه ورژن جدید رو دانلود کنید فقط نیاز به 1 مگ دانلود برای آپدیت دارید ولی اگه بخواید لیست اپدیت ها رو می تونید تو این آدرس پیداکنید تا نیاز نباشه هر دفعه 8 مگ دانلود کنید

payman252000
13-09-2006, 22:13
اقا مي شه بگيد فايل هاي اپديت شده كدوم هاين تا من بعد اپديت برشون دارم وبعدا كه نصب كردم از اول كاسپر رو دوباره نياز به اپديت 8 مگي نشه

ممنون
x:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases

البته بعدش شما بايد يه كارايي بكنيد
seting
بايد برويد قسمت update
customize
update server
add
اونجا مسير فايلها رو بديد تا از اونجا آپديت دستي بشه
البته اگه درست گفته باشم :biggrin:

MaliN
14-09-2006, 09:41
لینک دانلود نرم افزار های مختلف کاسپره دیگه!!!!!!!!!!!

ورژنی که شما تو کامپیوتر خانگیتون ازش استفاده میکنیم

Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.386
Activation Beta Code : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB (2006/12/12)

اینم لینک دانلود resume دارشه

*عیسی*
14-09-2006, 11:18
لینک دانلود نرم افزار های مختلف کاسپره دیگه!!!!!!!!!!!

ورژنی که شما تو کامپیوتر خانگیتون ازش استفاده میکنیم

Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.386
Activation Beta Code : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB (2006/12/12)

اینم لینک دانلود resume دارشه

اين Activation code شما کار نمی کنه چون وصل میشه به اینترنت و چک میکنه و بعد میگه کد درست نیست .
اگه میشه یه Licen Key (یه فایل هست که با اون نرم افزار رجیستر می شه ) برای همین ورژن بزارين.

MaliN
14-09-2006, 12:15
عزیزم من با همین کد تا 2006/12/12 اکتیو کردم

FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

اینم تصویرش

*عیسی*
14-09-2006, 13:43
خب منم همين كدو وارد ميكنم ولي قبول نمي كنه شايد تشخيص ميده كه يك بار اين كد رو چك كرده(توسط شما)
شما licen key همین ورژنو نداري بجاي كد من اونو دانلود كنم؟(فايل رجيستر كردن رو ميگم ها)

MaliN
14-09-2006, 14:08
عیسی جان نمی دونم چرا برای شما عمل نمکنه چون من اینو جداقل برای 3 تا سیستم با همین لایسنس رحیستر کردم ولی چشم اگه فایل رجستر رو پیدا کردم حتما میزارم

*عیسی*
14-09-2006, 14:23
من توي سايت هاي كرك گشتم اصلا هيچ چيزي براي اين ورژن نيومده شما اين سريالو از كدوم سايت گرفتي؟؟!

payman252000
14-09-2006, 15:34
عيسي جان شما برا اينتر نت سكيوريتي ميخواهي يا آنتي ويروس؟
من برا اينتر سكيوريتي تا سال 2007 رجيستر دارم
به نظرم اينتر نت سكيوريتي كه آنتي ويروس رو هم شامل ميشه پس چرا از اون استفاده نكني؟

ممنون دوستدار شما روياي تلخ:happy:

*عیسی*
14-09-2006, 16:03
من آنتي ويروس رو دانلود كردم . يعني اين هم آنتي ويروسه ؟رجيستر هم ميشه؟

*عیسی*
14-09-2006, 22:10
عيسي جان شما برا اينتر نت سكيوريتي ميخواهي يا آنتي ويروس؟
من برا اينتر سكيوريتي تا سال 2007 رجيستر دارم
به نظرم اينتر نت سكيوريتي كه آنتي ويروس رو هم شامل ميشه پس چرا از اون استفاده نكني؟

ممنون دوستدار شما روياي تلخ:happy:
ميشه بگي با اين كرك چه ورژني از اينترنت سكيوريتي رو رجيستر كردي؟ لينكشو داري؟ يا همون لينك هاي صفحه قبل رو دانلود كردي؟

AK1
14-09-2006, 22:23
امروز كه اپ ديت كردم تمام كي هام غير فعال شدن (من 15 تا كي براي كاسپر اسكاي داشتم كه همشون كار مي كردن )
فكر كنم رو دست خورديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كساني كه ريجستر كردن اگه مي تونن يك بار ديگه ريپير و يا نصب مجدد كنن ببين چي ميه (من توصيه نمي كنم چون ديگه بي ضد ويروس شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anarchist60
14-09-2006, 23:33
عزیزان لطفا یه رجیستری کی سالم بزارین واسه آنتی ویروس کسپر اسکای نسخه 6.0.3 خیلی گیرم

chovalier
15-09-2006, 00:46
بچه ها پس من چه کنم؟
تو رو خدا بگید این مورد داره یا نه؟
ممنونم

AK1
15-09-2006, 00:55
بچه ها پس من چه کنم؟
تو رو خدا بگید این مورد داره یا نه؟
ممنونم

دوست من يكم شفاف سازي كن تو سوال

اگه منظورت لينك صفحه قبل باشه كه آدرس ftp هستش و مثل فولدر معمولي كپي كن تو هاردت و اگه نه .... ;)

chovalier
15-09-2006, 01:01
دوست من يكم شفاف سازي كن تو سوال

اگه منظورت لينك صفحه قبل باشه كه آدرس ftp هستش و مثل فولدر معمولي كپي كن تو هاردت و اگه نه .... ;)
نه عزیز اونو دانلود کردم و AVG رو آن اینیستال
منظورم مشکل سریالش بود که عیسی مورد داره یا آپدیتی که خودت گفتی و توش مشکل داره
ممنون
------------------------------
برای امیر خان ویرایش شد!

hamed79
15-09-2006, 01:11
اين كاسپر من 6.0.0.299 هه دهنم سرويس شد هيچ لايسنسي نميگيره يكي راهنمايي كنه ديگه مردم ....

MaliN
15-09-2006, 02:01
اين كاسپر من 6.0.0.299 هه دهنم سرويس شد هيچ لايسنسي نميگيره يكي راهنمايي كنه ديگه مردم ....

سلام
این لاسیسنس ها رو امتحان کنید

و اینم ورژن کامل به همراه لایسنس

hamed79
15-09-2006, 02:13
ممنون ولي اينا هم جواب ندادن چيكار كنم ........
ورژن جديد رو اگه ميشه يه لينك غير از رپيد بدين resume داشته باشه
ممنون

MaliN
15-09-2006, 02:22
حامد جان ورزن جدیدش هست لینکش رو هم رزیوم داره و تو چند تا پست قبل معرفی شده بود ولی فعلا دانلود نکن چون اینجور که معلومه لایسنس کداش توست خود سایت کاسپر بسته شده پس بهتره تا کرکش به صورت یه فایل کی نیومده دانلودش نکنی

nayebaghaee
15-09-2006, 12:20
امروز كه اپ ديت كردم تمام كي هام غير فعال شدن (من 15 تا كي براي كاسپر اسكاي داشتم كه همشون كار مي كردن )
فكر كنم رو دست خورديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كساني كه ريجستر كردن اگه مي تونن يك بار ديگه ريپير و يا نصب مجدد كنن ببين چي ميه (من توصيه نمي كنم چون ديگه بي ضد ويروس شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همين الان update كردم بدون هيچ مشكلي
موفق باشيد

*عیسی*
15-09-2006, 14:02
من همين الان update كردم بدون هيچ مشكلي
موفق باشيد
ميشه بگي چه ورژني هست وكركش رو هم بزاري

Balrog
15-09-2006, 14:04

كسى مى‌دونه چطور مى‌شه اين مشكل رو حل كرد؟

*عیسی*
15-09-2006, 16:36
سلام
من اينو دارم اگه به درد كسي مي خوره بگه:
خب اين كه ورژن 5 هست منم دارمش كركشم كار مي كنه اما تا 2 - 3 ماه ديگه مهلت استفاده ازش تموم ميشه به خاطر همين من ورژن 6 رو دانلود كردم كه متاسفانه كركش كار نمي كنه!

red ros
15-09-2006, 18:29
سلام دوستان يك نفر به بنده بگويد كه اپديت هاي كاسپر در كجا ذخيره مي شود
ادر س دقيق مرحمت نماييد

*عیسی*
15-09-2006, 18:45
در اينجا:
X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro

nayebaghaee
15-09-2006, 21:10
ميشه بگي چه ورژني هست وكركش رو هم بزاري
دوست عزیز آن پست را از محل کارم دادم version:6.0.0.300تا تاریخ فکر کنم 17.7.2007 اعتبار داره متاسفانه الان دسترسی ندارم فردا براتون اپ میکنم فقط یک سوال همه بچه ها این مشکلو دارن یا نه؟
واگه همه این مشکلو دارن من اینو باید بگم که ip ما اینجا ip کشور اماراته نکنه کاسپرسکی هم مثل mcafee؟؟؟؟؟؟؟
تا فردا

cheetoz_motori
15-09-2006, 21:11
سلام دوستان من Kaspersky® Anti-Virus for Microsoft ISA Server 2000 Enterprise Edition را مي خواستم.ممكنه لينك دانلود براي من بگذاريد ممنون سلام بابا يكي هم ما را تحويل بگيره.1 درخواست كردم 5 صفحه پيش يكي حتي نگفته برو نداريم چه برسد به اينكه لينكي يا كمكي كرده باشد.بابا ما را هم دريابيد.

*عیسی*
15-09-2006, 21:44
سلام بچه ها اين هم ورژن 6.0.0.300 كاسپرسكي آنتي ويروس به همراه كرك :

با تشكر از دوست عزيز vampire viper

Nine
15-09-2006, 22:24
سلام بابا يكي هم ما را تحويل بگيره.1 درخواست كردم 5 صفحه پيش يكي حتي نگفته برو نداريم چه برسد به اينكه لينكي يا كمكي كرده باشد.بابا ما را هم دريابيد.

ببين اين همينيه كه مد نظر شماست يا نه

Nine
15-09-2006, 23:52
يه تست برا آنتي ويروس
اين فايل اصلا خطر ناك نيس فثط برا تست آنتي ويروسه
به اين اينجا بريد
ftp://ftp.kaspersky.com/utils/eicar/
وگزينه كپي رو بزنيد و اونو ذخيره كنيد بعد با آنتي ويروستون چكش كنيد ببينيد ميشناسدش يا نه
اين تست توسط خود كسپر پيشنهاد شده پس به بي خطر بودنش مطمئن باشين
تست برا قسمت web antivirus
در اینجا

سعی کنید اینا رو دانلود کنید
Download area using the standard protocol http
eicar.com
68 Bytes eicar.com.txt
68 Bytes eicar_com.zip
184 Bytes eicarcom2.zip
308 Bytes
آنی ویروس شما باید بهتون اخطار بده

poorrajab
16-09-2006, 06:48
بنده امروز اون فولدر کاسپر
داكيومنت ويندوزروی یک سیستم دیگه با هزار بدبختی تونستم بریزم و ریپلیس کنم ولی انگار کاسپرم خراب شد و ویروس یابی نمیکنه لطفا کمکم کنید اين رو هم بگم كه الان تاريخش دقيقا همون تاريخ سيستم اوليه ولي گزينه هاش قرمزه و غير فعال

MaliN
16-09-2006, 09:26
يه تست برا آنتي ويروس
اين فايل اصلا خطر ناك نيس فثط برا تست آنتي ويروسه
به اين اينجا بريد
ftp://ftp.kaspersky.com/utils/eicar/
وگزينه كپي رو بزنيد و اونو ذخيره كنيد بعد با آنتي ويروستون چكش كنيد ببينيد ميشناسدش يا نه
اين تست توسط خود كسپر پيشنهاد شده پس به بي خطر بودنش مطمئن باشين
تست برا قسمت web antivirus
در اینجا

سعی کنید اینا رو دانلود کنید
Download area using the standard protocol http
eicar.com
68 Bytes eicar.com.txt
68 Bytes eicar_com.zip
184 Bytes eicarcom2.zip
308 Bytes
آنی ویروس شما باید بهتون اخطار بده

AK1
16-09-2006, 10:29
بنده امروز اون فولدر کاسپر روی یک سیستم دیگه با هزار بدبختی تونستم بریزم و ریپلیس کنم ولی انگار کاسپرم خراب شد و ویروس یابی نمیکنه لطفا کمکم کنید اين رو هم بگم كه الان تاريخش دقيقا همون تاريخ سيستم اوليه ولي گزينه هاش قرمزه و غير فعال

دوست عزيز شما يك باز كاسپر رو ريپير كنين
از مسير استارت / كاسپر اسكالي / ريپير تا درست بشه ;)

emp-ehsan
16-09-2006, 11:32
چطور ميشه با فاير وال كاسپر در موتع اتصال به اينترنت مانع برقراري ارتباط بابيلون با مركز شد؟

cheetoz_motori
16-09-2006, 14:05
ببين اين همينيه كه مد نظر شماست يا نه

سلام جناب Nine از حسن توجه شما ممنون لينكي كه داده بوديد ديدم ولي منظور من دقيقاً همين آنتي ويروس با اين عنوان((Kaspersky® Anti-Virus for Microsoft ISA Server 2000 Enterprise Edition كه درضمن اين عنوان را هم دقيقا از سايت Kaspersky برداشتم.آنجا براي دانلود لينكي بود ولي گويا بايد فرمي جهت اشتراك با سايت داشته باشيم تا اجازه دانلود بدهد.حالا از شما يا ديگر دوستان اگر كمكي بر مي آيد كه لينك دانلود اين برنامه را به من بدهند ممنون مي شوم راهنمايي نماييد.

Viking
18-09-2006, 22:00
دوستان من الان آنتی ویروس کاسپر اسکای 2006 با کرکش رو دارم
به زودی خودش و کرکش رو براتون آپلود می کنم ؟
اگه واقعا لازم دارید بگید .

sAsAn.K
19-09-2006, 12:01
دوستان جریان این نسخه ی 6.0.1.386 چیه؟
تو سایتش که نیست!
لو رفته؟!
آقا اگه نسخه ی فولشه نه بتا با کرکش من میخوام:).

AK1
19-09-2006, 13:15
انو ول اينو بچسب :blink:

Kaspersky Lab represents a new generation platform for creating applications specifically designated for complex protection of personal computers and workstations.

Kaspersky Anti-Virus 2006 Build 6.0.1.389 RC (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/6.0.1.389%20post%20RC/English/2006_09_15_18_59/kav6.en.msi)

Kaspersky Internet Security 2006 Build 6.0.1.389 RC (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/6.0.1.389%20post%20RC/English/2006_09_15_18_59/kis6.en.msi)