PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44

Karkas20
20-05-2011, 17:55
با سلام
نمیدونم چرا امروز کسپر من با وجود اپدیت بودن
داره ایقدر اپدیت دریافت میکنه
عکس

کسی میدونی مشکلش چیه؟
راستی من فقط تنظیمات کسپر رو از اقا امیر گرفتم و تویه کسپر خودم لود کردم
ممکنه ربط داشته باشه؟

شما تنظیمات بنده را روی کسپر خود لود کردید و تنظیمات اپدیت که من گذاشته بودم برای اینکه ذخیره شود هم امده جای تنظیمات شما و دلیل زیاد شدن اپدیت ها این هست که تیک گزینه copy update to folder خورده و کسپر داشته کل اپدیت ها را از سرور دانلود میکنه تا اپدیت ها را به صورت کلی ذخیره کنه !

این هست مشکل شما !

wordship
20-05-2011, 18:00
چه ربطی داشت ؟مگه من از آنتی دیگه ای اینجا سوال کردم ؟لطفا با دقت بیشتر بخونید

عرض کردم من با کومودو این مشکلو داشتم آیا کسپر هم این مشکل رو داره ؟

یعنی هیچ کس مشکل نداره ؟چون با کومودو هم هر کسی ایراد نداشت

یعنی ممکنه به وی پی انی که کومودو ایراد میگرفت کسپر هم بگیره ؟

الان آخرین ورژن کسپر که هیچ ایرادی نداشته باشه و فعال سازی یا همون تریال ریستر هم روش کار بده چیه ؟

اون وقت در حالت تریال عین یه نسخه کامل و خریداری شده کار میده ؟یا بعضی امکاناتش غیر فعاله ؟

عزیز من خدمتتون عرض کنم که وی پی ان ها پورت های مختلفی رو باز میکنن برای رسیدن به سرورشون
مثله ------ ها
فقط اونا در قالب وی پی ان هستن به عنوان مثال الترا سورف این پورت رو باز میکنه>>
9666
همچنین این ادرسشه 127.0.0.1
خب خیلی انتی ها با باز کزدن این پورت مشکل دارن و خیلی هاشون هم ندارن!
حالا همین عدد در رابطه به Aolمیشه 11535 .
..............
در هر صورت هر وی پی ان هم قصد باز کزدن پورت خاصی رو داره مثله همون ------ ها بستگی داره کسپر به باز شدن اون پورت حساس باشه یا نه
....
در هر صورت میتونید در کسپر وی پی ان رو به صورت امن بشناسوندید از طریق فایروال
.
در حال حاضر جدید ترین نسخه کسپر11.556 هست که با اپدیت کردنش هم پچ های abc که پچ بی رو داره و دو پچ دیگه هم روش نصب میشن.
و مشکلات نرم افزاریشو بر طرف میکنن
.......

شما تنظیمات بنده را روی کسپر خود لود کردید و تنظیمات اپدیت که من گذاشته بودم برای اینکه ذخیره شود هم امده جای تنظیمات شما و دلیل زیاد شدن اپدیت ها این هست که تیک گزینه copy update to folder خورده و کسپر داشته کل اپدیت ها را از سرور دانلود میکنه تا اپدیت ها را به صورت کلی اپدیت کنه.

این هست مشکل شما !
اینو نباید به من میگفتی :دی

ناخدا
21-05-2011, 08:21
سلام دوستان

من یه مشکل دارم امیدوارم بتونید واسم حلش کنید .

من outlook express 2007 دارم که اینترنت سیکیوریتی 8 روی کامپیوتر هست وقتی نامه برایم می آید یه پیغام میده مبنی بر پاک کردن یا دریافت نامه از فیلتر اسکن.

خوب سوال من اینجاست چتور میشه نامه هایی که با کاسپر پاک می کنیم رو برگردوند .

باتشکر
دانا

shotok
21-05-2011, 11:16
سلام
من تریال کسپراسکای رو فعال کردم و با موفقیت انجام شد ولی وقتی خواستم اسکن کنم ارور زیر رو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:

Karkas20
21-05-2011, 11:19
سلام
من تریال کسپراسکای رو فعال کردم و با موفقیت انجام شد ولی وقتی خواستم اسکن کنم ارور زیر رو میده

HTML کد:
Databases are corrupted

خب شماب اید کسپر را اپدیتش کنید.

تا مشکل شما رفع شود.

arsniyas
22-05-2011, 10:31
سلام و خسته نباشید
من ویندوز 7 داشتم ، حالا اکس پی نصب کردم ، از نت اینترنت سکوریتی 2011 دانلود کرده بودم فایلش بود و بری 7 خوب کار میکرد حالا برای اکس پی نصب کردم دایره کسپر بالای دکستاپ نمیاد و از دیروز که نصب کردم هم هنوز نتونستم دیتاش رو آپدیت کنم ، مشکلش چیه ؟

helplab
22-05-2011, 11:05
سلام
می تونید از لینک زیر لایسنس رایگان دریافت کنید

*اگرکسی از دوستان لینک دانلود را مستقیم کند ممنون میشم.
*بعد از تمام شدن مدت سه ماه این لایسنس می تونید دوباره مسیر گفته شده را طی کنید و لایسنس رایگان دریافت کنید.

سلام
مشکلات حل شد.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! !!!:8::21:

لینک های دانلود را مستقیم کردم:::10:

Download File InstEd-1.5.12.21.msi

یا

Download File Kaspersky IS CBE11

یا

wordship
22-05-2011, 15:12
سلام
مشکلات حل شد.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! !!!:8::21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک های دانلود را مستقیم کردم:::10:

Download File InstEd-1.5.12.21.msi

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

Download File Kaspersky IS CBE11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

با سلام
....
بنده در سایت کسپر این نسخه رو ندیدم!!
میشه لینک معتبر بودن این محصول رو از سایت کسپر قرار بدید؟ اخه هر جا هرچی دید که نمیشه دانلود کرد
ممنون میشم:11:

amir.blue2
23-05-2011, 00:03
میشه یک توضیح راجع به Kaspersky IS CBE11 بدهید

راستی کسی لینک دانلود Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition رو نداره

shotok
23-05-2011, 05:14
خب شماب اید کسپر را اپدیتش کنید.

تا مشکل شما رفع شود.

بار اولی که آپدیتش کردم با موفقیت آپدیت شد و مشکل حل نشد من Delete Key کردم و دوباره حالت تریال رو فعال کردم، وقتی خواستم آپدیت کنم تا 99 درصد آپدیت میشود و به همان حالت میماند!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karkas20
23-05-2011, 08:08
بار اولی که آپدیتش کردم با موفقیت آپدیت شد و مشکل حل نشد من Delete Key کردم و دوباره حالت تریال رو فعال کردم، وقتی خواستم آپدیت کنم تا 99 درصد آپدیت میشود و به همان حالت میماند!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب شما باید کسپر را از تسک بر exit کنید و د وبار اجراش کنید و باز گزینه اپدیت را بزنید تا اپدیت شود ولی اگر باز مشکل داشت باید اپدیت را رول بک کنید طبق این عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دیدید که باز مشکل پابرجا بود شما باید کسپر را ریپیر کنید تا مشکل بر طرف شود.

موفق باشید.

wordship
23-05-2011, 09:22
میشه یک توضیح راجع به Kaspersky IS CBE11 بدهید

راستی کسی لینک دانلود Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition رو نداره

با سلام اگر هم باشه این نسخه تریال نداره حتما باید خریداری شه
در هر صورت:
اگر تونستید دانلودش کنید به ماهم یه اطلاعی بدین:20:

Help118
25-05-2011, 03:40
به نظرتون میشه کامل روی کاسپر و امنیت اون تو زمینه ویروس و اسپای ویر و همچنین فایروال تکیه کرد؟ منظورم نسبت به رقبا هستش؟
در مورد بابیلون هم چیزهایی می گفتند که جاسوسی میکنه و ... صحت داره؟ وقتی از فایروال اتصالشو دینای کردیم دیگه چیکار میتونه بکنه؟

Karkas20
25-05-2011, 10:12
به نظرتون میشه کامل روی کاسپر و امنیت اون تو زمینه ویروس و اسپای ویر و همچنین فایروال تکیه کرد؟ منظورم نسبت به رقبا هستش؟
در مورد بابیلون هم چیزهایی می گفتند که جاسوسی میکنه و ... صحت داره؟ وقتی از فایروال اتصالشو دینای کردیم دیگه چیکار میتونه بکنه؟

کسپرسکی هم جز سوییت های امنیتی قابل اعتماد هست به طوری که خوب تنظیم شود.

فایروال این سوییت جز بهترین فایروال ها اس.

برای ویروس کشی و از بین بردن مخرب ها هم دیتابیس و هوش مصنوعی خوبی داره ولی شما بهتر هست در کنار هر سوییت امنیتی یک مکمل نصب کنید

مانند مالواربیتس یا سوپر انتی اسپایور.

در مورد بابیلون هم شما اگر اتصالش را به نت قطع کنید از طریق منو کسپرسکی در تنظیمات فایروال دیگه نمیتونه کانکت بشه.

ولی فکر کنم یک شرکت که اینقدر اعتبار کسب کرده بیاد همچین کاری را انجام بده // شاید پچ یا کرکی که برای بابیلون صادر شده باشه کار جاسوسی انجام بدهد.

اگر کل اتصال بابیلون را بلاک کنید به نت کاره دیگری نمیتونه انجام بدهد.

ولی بدون اگر کار جاسوسی انجام میداد حتما فایل ستاپ ان توسط انتی ویروس ها مخرب شناسایی میشد.

AlexanderMahone
25-05-2011, 17:12
این مسئله بابیلون کلا تو کشور مثل توپ ترکیده چون اولا فکر کنم محصول اسرائیلیه زیاد مخالفتشون از این نظر باشه و حرفهایی که دراومده از این لحاظ باشه

ولی از بابتی هم بی هیچ نیست میشه احتمالشو داد که بابیلون خطرناک بوده!!!! ولی الان دیگه در کنار این همه سویت های امنیتی منم بعید میدونم
---------------

مشکل از کرک هست نه نرم افزار از کرک یا پچ سالم تری استفاده کن من درکنار نورتون دارمش اما مشکلی نداشتم

Help118
25-05-2011, 19:41
مشکل از کرک هست نه نرم افزار از کرک یا پچ سالم تری استفاده کن من درکنار نورتون دارمش اما مشکلی نداشتم
دوست عزیز تو بسیاری از مجلات حتی سایت های دولتی در مورد بابیلون مطلب ذکر شده. من از خودم نمیگم.

ali_disslove
25-05-2011, 20:08
من برای داشتن بیشترین امنیت باید کدوم از اینا رو نصب کنم ؟

Kaspersky Internet Security 2011
11.0.2.556
Size: 110.5 MB

یا این

Kaspersky Anti-Virus 2011
11.0.2.556
Size: 110.5 MB

من هم فایروال میخوام هم آنتی ویروس-یه چیز نیست که جفتش با هم باشه ؟

سوال دوم اینکه اگه همیشه با تریال ریستر کسپرمو تریال کنم -آیا نسخه تریال تمامی میژگی های نسخه خریداری شده رو داره ؟

amir.7
25-05-2011, 22:24
من هم فایروال میخوام هم آنتی ویروس-یه چیز نیست که جفتش با هم باشه ؟

سلام

دوست من اینترنت سکوریتی آنتی ویروس + فایروال هستش و شما باید Kaspersky Internet Security 2011 نصب کنید

سوال دوم اینکه اگه همیشه با تریال ریستر کسپرمو تریال کنم -آیا نسخه تریال تمامی میژگی های نسخه خریداری شده رو داره ؟

بله هیچ مشکلی نداره .

eblisandenzo
27-05-2011, 14:57
سلام دوستان من تازه ویندوز عوض کردم . قبل از این که ویندوز قبلیم که ایکس پی بود رو پاک کنم آپدیتهای کاسپر رو کپی کردم تو یه درایو دیگه اما الان که کسپر رو نصب کردم و میخوام آپدیت هاش رو کپی کنم سر جاش نمیشه و میگه :

you need to perform this action

ویندوز الانم سون 32 بیتی هستش . !

لطفا راهنمایی کنین

Karkas20
27-05-2011, 15:12
سلام دوستان من تازه ویندوز عوض کردم . قبل از این که ویندوز قبلیم که ایکس پی بود رو پاک کنم آپدیتهای کاسپر رو کپی کردم تو یه درایو دیگه اما الان که کسپر رو نصب کردم و میخوام آپدیت هاش رو کپی کنم سر جاش نمیشه و میگه :

you need to perform this action

ویندوز الانم سون 32 بیتی هستش . !

لطفا راهنمایی کنین

کسپر از طریق کپی پیس اپدیت نمیشه بلکه باید از طریق افلاین اپدیتش کنید :

مانند این عکس

البته این اپدیت زمانی میشه استفاده کرد که شما در تنظیمات اپدیت کسپر تیک گزینه COPY UPDATE TO FOLDER را زده باشید تا کل اپدیت ها ذخیره شده باشند.

eblisandenzo
27-05-2011, 16:30
کسپر از طریق کپی پیس اپدیت نمیشه بلکه باید از طریق افلاین اپدیتش کنید :

مانند این عکس

البته این اپدیت زمانی میشه استفاده کرد که شما در تنظیمات اپدیت کسپر تیک گزینه COPY UPDATE TO FOLDER را زده باشید تا کل اپدیت ها ذخیره شده باشند.

مرسی . مشکلم حل شد

ali_disslove
28-05-2011, 15:53
با سلام

من اینترنت سکورتی 2011 کسپر و نصبیدم و آپدیت کردم

فقط هی میگه ویروس هستو من واسه پاک کردنش باید سیستمو ریستارت کنم میگم بکن دوباره روز از نو روزی از نو ،دوباره میگه یه چیز دیگه هم هست باید ریستارت کنم یا باید بگم نه که پاکش نمیکنه اگه بگم آره که باید تا روز دیگه یه سیستم بخرم از بس میگه ریستارت کن

مورد دوم اینکه اینم مثل کومودو وقتی به وی پی ان وصل میشم دیگه سند و ریسیو ندارم --من نمیدونم چرا هر چی آنتی ویروس نصب میکنم با این وی پی ها مشکل پیدا کنم---چه جوری میتونم بهش بگم که این وی پی خوبه و هیچ مشکلی نداره و بزار کارمون رو بکنیم ؟

Karkas20
28-05-2011, 16:40
با سلام

من اینترنت سکورتی 2011 کسپر و نصبیدم و آپدیت کردم

فقط هی میگه ویروس هستو من واسه پاک کردنش باید سیستمو ریستارت کنم میگم بکن دوباره روز از نو روزی از نو ،دوباره میگه یه چیز دیگه هم هست باید ریستارت کنم یا باید بگم نه که پاکش نمیکنه اگه بگم آره که باید تا روز دیگه یه سیستم بخرم از بس میگه ریستارت کن

مورد دوم اینکه اینم مثل کومودو وقتی به وی پی ان وصل میشم دیگه سند و ریسیو ندارم --من نمیدونم چرا هر چی آنتی ویروس نصب میکنم با این وی پی ها مشکل پیدا کنم---چه جوری میتونم بهش بگم که این وی پی خوبه و هیچ مشکلی نداره و بزار کارمون رو بکنیم ؟

دوست عزیز برای مشکل اول شما وقتی هشدار میده روی گزینه DO NOT کلیک کنید تا مخرب ها را سرچ کنه و پس از این که تمام شد خودش خودکار ریمو میکنه و اگر دید باز مخب ها را ریمونکرد کسپر را باز کنید و روی گزینه FIX IT NOW کلیک کنید تا مشکل برطرف شود // گاهی اوقات هم همچنان قرمز میمونه که شما باید کسپر را یکبار exit کرده و باز اجرا کنید از استارت منو.

در مورد مشکل دوم شما یکی از دوستان هم مشکل شما را داشتند که هر راهی بود را رفتن ولی باز مشکل پابرجا بود و مشکل ایشون حل نشد.

وارد تنظیمات کسپر بشید

settings

firewall

settings

network

کانکشن وی پی ان را پیدا کنید و با یک کلیک راست بروی ان به قسمت trust انتقال بدید و یکبار دیگه تست کنید.

ali_disslove
28-05-2011, 17:48
دوست عزیز برای مشکل اول شما وقتی هشدار میده روی گزینه DO NOT کلیک کنید تا مخرب ها را سرچ کنه و پس از این که تمام شد خودش خودکار ریمو میکنه و اگر دید باز مخب ها را ریمونکرد کسپر را باز کنید و روی گزینه FIX IT NOW کلیک کنید تا مشکل برطرف شود // گاهی اوقات هم همچنان قرمز میمونه که شما باید کسپر را یکبار exit کرده و باز اجرا کنید از استارت منو.

در مورد مشکل دوم شما یکی از دوستان هم مشکل شما را داشتند که هر راهی بود را رفتن ولی باز مشکل پابرجا بود و مشکل ایشون حل نشد.

وارد تنظیمات کسپر بشید

settings

firewall

settings

network

کانکشن وی پی ان را پیدا کنید و با یک کلیک راست بروی ان به قسمت trust انتقال بدید و یکبار دیگه تست کنید.

من هر چی شبکه اونجا بود رو کلیک راست و trust رو زدم اما به هیچ وجه سند و ریسیو ندارم از 7-8 تا سایت رفتم کانکشن های رایگانشونو دانلود کردم اما.....

این چه بدبختیه گیره من افتاده؟؟؟چی کارش کنم ؟توروخدا مشکل از هر جا هست به من بگید تا حلش کنم --ویندوزمم که 2 هفته نیست ریختم هم رو قبلیه هم رو این همین مشکلو داشتم کومودو هم که کسپر کردم از اون طرفم الان اینو trust زدم تو تاپیک کومودو هم گفتند چند نفری این مشکلو داشتند و حل نشده

پس ایراد از کجاااااااست ؟

با نرم افزار های فیلتر شکن هم بعضیاش مشکل داره با بعضیاش نداره ---نکنه ما رفتیم تو اینترنت ملی ؟خوب پس چه ربطی به آنتی ویروس داره؟؟

هر کی هر فکری به سرش میزنه بگه خواهشا

ali_disslove
29-05-2011, 01:03
من الان نود 32 نصب کردم مشکلم حل شد و دیگه وصل میشه

اما اصلا نسبت به نود حس خوبی ندارم 1 سال پیش نود داشتم سیستمم تا پای سوختن رفت

یعنی هیچ راهی نیست ؟چرا هر چی آنتیه خوبه با وی پی مشکل داره ؟پس چرا بقیه این مشکلو ندارند ؟

من همیشه از v p n های رایگان استفاده میکنم حالا اگه یکیش خوب از همون که کار میده استفاده میکردم اما مشکل اینجاست که هیچ کدومش با این کسپر و کومودو کار نمیده

ناخدا
29-05-2011, 07:04
سلام دوستان

من outlook express 2007 دارم که اینترنت سیکیوریتی 8 روی کامپیوتر هست وقتی نامه برایم می آید یه پیغام میده مبنی بر پاک کردن یا دریافت نامه از فیلتر اسکن.

باتشکر
دانا

باتشکر از دوستان گرامی درمورد حــــــــــــــــــــــــ ـــــــــل مشـــــــــــــــــــــــ ـــــکل بنده .

Karkas20
29-05-2011, 10:43
من الان نود 32 نصب کردم مشکلم حل شد و دیگه وصل میشه

اما اصلا نسبت به نود حس خوبی ندارم 1 سال پیش نود داشتم سیستمم تا پای سوختن رفت

یعنی هیچ راهی نیست ؟چرا هر چی آنتیه خوبه با وی پی مشکل داره ؟پس چرا بقیه این مشکلو ندارند ؟

من همیشه از v p n های رایگان استفاده میکنم حالا اگه یکیش خوب از همون که کار میده استفاده میکردم اما مشکل اینجاست که هیچ کدومش با این کسپر و کومودو کار نمیده

من هم وی پی ان مجانی استفاده میکنم و کسپر یا حتی زمانی که کومودو داشتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

والا من هرراهی که میشد به شما گفتم // دیگه راهی به ذهنم نمیرسه.

نود هم سوییتی نیست که ادم بهش اعتماد و اطمینان کافی بهش داشته باشه.

ali_disslove
29-05-2011, 11:18
من هم وی پی ان مجانی استفاده میکنم و کسپر یا حتی زمانی که کومودو داشتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

والا من هرراهی که میشد به شما گفتم // دیگه راهی به ذهنم نمیرسه.

نود هم سوییتی نیست که ادم بهش اعتماد و اطمینان کافی بهش داشته باشه.

اره دقیقا توی کومودو هم همینو میگفتند اما میگفتند انگشت شمارند افرادی که این مشکلو دارندو حل بشو نیست

ممنون از راهنماییت-بازم دمت گرم

Vivah
29-05-2011, 21:17
سلام دوستان من از کسپر اسکای اینترنت سکیوریتی 2010 استفاده میکنم ، از وقتی سیستمم restore کردم ،اینتر سکیوریتی از کار افتاده (البته کی ان مشکلی نداره )و همش این پیغام میده :
databases are corrupted
وقتی هم آپدیتش میکنم بازم این پیغام میده ... و مشکل حل نمیشه
میشه بگید باید چیکار کنم دوباره فعال بشه ، کلافه شدم
لطفا کمکم کنید .......

ali_disslove
29-05-2011, 23:35
با سلام

تازگیا هی یه طوری میشه ما مزاحمتون شیم

Kaspersky Rescue Boot Disk این همون دیسک نجاته که وقتی سیستم شدید ویروسی میشه و دیگه بالا نمیاد از این طریق ویروس یابی میکنه ؟یعنی همون دیسک نجات ؟

این بهترین دیسک نجاته یا پیشنهاد بهتری هم دارید ؟

و سوال بعدی اینکه چه جوری باید ازش استفاده بکنم همین جوری رایت کنم بزارم تو dvd رام حله ؟یعنی خودش اسکن میکنه ؟

Karkas20
30-05-2011, 09:27
سلام دوستان من از کسپر اسکای اینترنت سکیوریتی 2010 استفاده میکنم ، از وقتی سیستمم restore کردم ،اینتر سکیوریتی از کار افتاده (البته کی ان مشکلی نداره )و همش این پیغام میده :
databases are corrupted
وقتی هم آپدیتش میکنم بازم این پیغام میده ... و مشکل حل نمیشه
میشه بگید باید چیکار کنم دوباره فعال بشه ، کلافه شدم
لطفا کمکم کنید .......

شما باید کسپرسکی را یکبار exit کنید و بعد باید اپدیت را انجام بدید اگر شد که هیچ ولی اگر نشد باید اپدیت را rooll back کنید طبق این عکس:

البته این اسکرین شات از 2011 هست ولی رول بک ان با 2010 فرقی نداره و اگر نشد و مشکل همچنان باقی ماند باید کسپر را ریپیر کنید و از نو اپدیت کنید.

به نظر من بهتر هست از نسخه 2011 استفاده کنید.

Karkas20
30-05-2011, 09:51
با سلام

تازگیا هی یه طوری میشه ما مزاحمتون شیم

Kaspersky Rescue Boot Disk این همون دیسک نجاته که وقتی سیستم شدید ویروسی میشه و دیگه بالا نمیاد از این طریق ویروس یابی میکنه ؟یعنی همون دیسک نجات ؟

این بهترین دیسک نجاته یا پیشنهاد بهتری هم دارید ؟

و سوال بعدی اینکه چه جوری باید ازش استفاده بکنم همین جوری رایت کنم بزارم تو dvd رام حله ؟یعنی خودش اسکن میکنه ؟

سلام

بله این همان دیسک نجات کسپرسکی هست که میشه با نرم افزار های رایت // به صورت بوتیبل روی سی دی ریخت و در حالت بوت سیستم را ویروس کشی کرد.
دیسک نجات های زیادی هم وجود دارند ولی کسپرسکی نسبت به بقیه دیسک ها بهتر میتونه گندزدایی کنه و یک مخرب را که چسبیده به فایل اجرایی پاک کنه.

روی سی دی باید رایت کنید.

باید با نرم افزار نرو یا الکهول یا UltraISO

فایل Image‌ دانلود شده را با UltraISO باز کرده و روی CD رایت کنید تا خاصیت Bootable بودن داشته باشد
روی سی دی رایت کنید و بعد از ان سی دی را در رایتر بگذارید و سیتم را ریست و در حالت بوت کسپر خودش خودکار بالا میاد و شما باید enter بزنید تا وارد دیسک شود و لود بشه و یکجا هست که از شما سوال میکنه و شما باید A را بزنید و و بعد از اینکه وارد نرم افزار شدید از طریق بوت اسکن کنید و بعد از پایان کار سیستم را ریست کنیدو بگذارید سیستم به صورت پیشفرض بالا بیاد و بعد از ورود به سیستم / سی دی را از رایتر خارج کنید.

mansour_hotboy
30-05-2011, 10:12
با سلام دوستانی که ار کسپر 2012 استفاده کرده اند میخواستم بپرسم آیا نسبت به 2011 سبکتر شده یا خیر؟تاریخ عرضه نسخه کامل کی هست؟با تشکر

Karkas20
30-05-2011, 11:24
با سلام دوستانی که ار کسپر 2012 استفاده کرده اند میخواستم بپرسم آیا نسبت به 2011 سبکتر شده یا خیر؟تاریخ عرضه نسخه کامل کی هست؟با تشکر

گزینه هاش نسبت به 2011 بیشتر شده و باگ هاش هم نسبت به 2011 کمتر شده.

ولی توصیه نمیشه نسخه بتا نصب کنید چون هنوز باگ و مشکلات خودش را داره.

این نسخه بتا برای بتا تستر ها عرضه شده و به صورت خریداری نیست.

فکر کنم اوایل تابستان عرضه بشه اخرین نسخه

gmd
30-05-2011, 11:36
من کاسپرسکی 2011 را نصب کردم که ( کی ) آن بلاک لیست شد ( کی ) قدیم را delete کردم حالا میخواهم ( کی ) جدید را وارد کنم اما گزینه activate using the key file ندارد . چگونه میتوانم از کی های جدید استفاده و آن را فعال کنم ؟ فقط گزینه activate commercial version و activate trial version دارد.
ممنون

Karkas20
30-05-2011, 11:49
من کاسپرسکی 2011 را نصب کردم که ( کی ) آن بلاک لیست شد ( کی ) قدیم را delete کردم حالا میخواهم ( کی ) جدید را وارد کنم اما گزینه activate using the key file ندارد . چگونه میتوانم از کی های جدید استفاده و آن را فعال کنم ؟ فقط گزینه activate commercial version و activate trial version دارد.
ممنون

در ورژن 2011 گزینه ای نداره که بشه با ان کی را فعال کرد.

از دو عبارت که این ها هستند activate commercial version که این میشه باید یک سریال منقضی بهش بدید و قبلش نت شما باید قطع شده باشه.
activate trial version این گزینه هم انتخاب کنید و باید قبلش نت شما قطع شده باشه.

این پست را برای راهنمایی بیشتر مشاهده کنید:

gmd
30-05-2011, 12:27

از دو عبارت که این ها هستند activate commercial version که این میشه باید یک سریال منقضی بهش بدید و قبلش نت شما باید قطع شده باشه.
activate trial version این گزینه هم انتخاب کنید و باید قبلش نت شما قطع شده باشه.

ممنون راه حل پست فوق را انجام دادم ولی بعد از دادن آدرس محل سیو کی ها ارور object not found را میدهد حالا چطوری اکتیوش کنم ؟
Karkas20
30-05-2011, 14:10
ممنون راه حل پست فوق را انجام دادم ولی بعد از دادن آدرس محل سیو کی ها ارور object not found را میدهد حالا چطوری اکتیوش کنم ؟
نت شما قطع بود دیگه قبل از دادن کی ؟

با این سریال در درحالت قطع نت هم امتحان کنید:

4W4BR-BYSFX-H6VER-ER3ES

میشه یک عکس از ارور بگذارید.

شاید کی های شما ریمو شده باشن یا کی که بهش میدید خراب شده باشه.

gmd
30-05-2011, 20:11
ممنون
امتحان میکنم اطلاع میدم . بازم تشکر

Isaac.z
30-05-2011, 21:52
سلام
من یه مدتی از کاسپر استفاده میکنم چند روزه روی ایکن کاسپر یه مثلث زرد رنگ اومده که توی مثلت یه علامت تجب (!) هست روی ایکن مایستم مینویسه ثthreats have been detected . مشکلش چیه مشکلش از کرکش یا کلیداش.
مرسی

mansour_hotboy
31-05-2011, 10:46
با سلام دوستان من از کسپر استفاده میکنم ولی سرعت دانلودم رو کاهش میده میخواستم ببینم جاییش هست غیر فعال کنم اذیتم نکنه؟مثل scan web http traffic در بعضی آنتی ویروسها
با تشکر

gmd
31-05-2011, 10:59
ممنون
بازم نشد . وقتی در قسمت activate commercial version سریال 11111-11111-11111-1111x رامینویسم صفحه کانکت شدن به اینترنت باز میشود و آن را کنسل میکنم سپس صفحه اکتیویت کی باز میشود ووقتی آدرس کی را میدهم ارور object not found را میدهد . با سریال شما هم امتحان کردم نشد . در ضمن قسمت آپدیت آن هم غیر فعال است شاید بخاطر اینکه اکتیویت نشده .
ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

Angel Of Darkness
31-05-2011, 14:04
Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition
این چیه فرقش چیه ؟
از کجا میشه گیرش اورد ؟ ارزششو داره ؟
نسبت به : Kaspersky Internet Security

Vivah
31-05-2011, 19:56
شما باید کسپرسکی را یکبار exit کنید و بعد باید اپدیت را انجام بدید اگر شد که هیچ ولی اگر نشد باید اپدیت را roll back کنید طبق این عکس:

البته این اسکرین شات از 2011 هست ولی رول بک ان با 2010 فرقی نداره و اگر نشد و مشکل همچنان باقی ماند باید کسپر را ریپیر کنید و از نو اپدیت کنید.

به نظر من بهتر هست از نسخه 2011 استفاده کنید.

ممنون از شما مشکل با roll back حل شده ، البته با یه بار ریستارت کردن :11:

saeed258s
31-05-2011, 21:09
با دروود
دوستان،و اساتید گرامی،من زمانی که از اینترنت بیسیم دانشگاه استفاده می کنم،می توانم از چیز میز نیز استفاده کنم اما زمانیکه با ADSL می خواهم از چیز میز استفاده کنم امکان دیدن سایت ها نیست..(همانگونه که پیشتر هم گفتم!)

amin750
31-05-2011, 21:14
منم همیین مشکل رو دارم!!!!
تو فایروال تراست هم کردم ولی اصلا send و receive نداره!!!
چیکار کنم؟؟؟

ناخدا
01-06-2011, 10:25
باتشکر از دوستان گرامی درمورد حــــــــــــــــــــــــ ـــــــــل مشـــــــــــــــــــــــ ـــــکل بنده .

نوشته شده توسط ناخدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوستان

باتشکر
دانا

یعنی واقعا کسی نیست در این مورد چیزی بدونه !!!!!!!!!!!!!!!

aggus
01-06-2011, 10:40
سلام

من یه بار کاسپرو با کرک 2048 روزه کرک کردم بعد آپدیت دیگه بالا نمیاد !! آنیستال هم نمیشه و فقط Repair میشه !! بعد از ریپیر باز همون آشه و همون کاسه خراب میشه و بالا نمیا د

saeed258s
01-06-2011, 12:09
چیکار کنم؟؟؟
دروود
مشکل اینجا است که من پینگ هم دارم!اما هیچ پروتوکلی کار نمی کنه!تنها و تنها می تواتن با استفاده از turbo در اپرا وبگردی نمایم!!اما پرسش اینجا است که چرا کسپر اگر ایردی بر شبکه چیز میز دارد،زمانیکه با اینترنت بیسیم کار می کنم هیچ مشکلی نیست؟؟!:11:

gmd
01-06-2011, 12:14
بازم نشد . وقتی در قسمت activate commercial version سریال 11111-11111-11111-1111x رامینویسم صفحه کانکت شدن به اینترنت باز میشود و آن را کنسل میکنم سپس صفحه اکتیویت کی باز میشود ووقتی آدرس کی را میدهم ارور object not found را میدهد . با سریال شما هم امتحان کردم نشد . در ضمن قسمت آپدیت آن هم غیر فعال است شاید بخاطر اینکه اکتیویت نشده .
ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

من هم منتظر جواب هستم . قسمت آپدیت آن هم غیر فعال است.

kasi58
01-06-2011, 13:13

با سلام..
من هم کاسپر ۲۰۱۱ سکیوریتی دارم..بلاک شدم...!!:27:
کی‌ جدید چی‌ هست...؟
روس کار را توضیح بدهید ممنون میشم

saeed258s
01-06-2011, 14:20
چیکار کنم؟؟؟
با دروود
پس از بررسی های بسیار و تلاش های شبانه روزی،به این نتیجه رسیدم که تمام مشکلاتی که بر سر راه استفاده از چیز میز با وجود کسپر در ویندوز ویستا به بالا بوده است،استفاده از پروتوکل امنیتی CHAP V2بوده است که از این روی شما می توانید با غیر کاربردی(غیر فعال)کردن این پروتوکل بر روی کانکشن مورد استافده خود،بودن هیچگونه مشکلی از اینترنت بدون محدودیت استفاده نمایید.
اگر نیاز به خرید هم داشتید می توانید با من در تماس باشید:دی

amin750
02-06-2011, 09:44
با دروود
پس از بررسی های بسیار و تلاش های شبانه روزی،به این نتیجه رسیدم که تمام مشکلاتی که بر سر راه استفاده از چیز میز با وجود کسپر در ویندوز ویستا به بالا بوده است،استفاده از پروتوکل امنیتی CHAP V2بوده است که از این روی شما می توانید با غیر کاربردی(غیر فعال)کردن این پروتوکل بر روی کانکشن مورد استافده خود،بودن هیچگونه مشکلی از اینترنت بدون محدودیت استفاده نمایید.
اگر نیاز به خرید هم داشتید می توانید با من در تماس باشید:دی
انجام دادم ولی نشد
اصلا خودش غیرفعال بود!!!:41:

Help118
02-06-2011, 12:09
کاسپراسکای اینرتنت سکیوریتی ما تو 7 یه گجت داره رو دسک تاپ که وقتی روش میری قسمت سبزرنگ پر رنگ میشه میخواستم بدونم واسه شما هم اینجوریه یا کلا سیز پررنگه انگار چراغش روشنه؟ میدونین چرا اینو پرسیدم؟ چون وقتی سویت رو باز می کنی یه لامپ بزرگ سبز که بالای سوییته وقتی رو اون هم میری همینطور سبز پر رنگ میشه و وقتی روش کلیلک می کنی همیشه این پیغام میاد که نمیخواد با Hide message کردن ازش رد بشم: Anti-Spam: Tarining Wizard هر کاری می کنم این پیام نمیره. میخوام بدونم بخاطر این پیامه که سبز پررنگ نمیشه؟

saeed258s
02-06-2011, 12:41
انجام دادم ولی نشد
اصلا خودش غیرفعال بود!!!:41:
دروود
شما از چه نوع کانکشنی برای اینترنت(اتصال به مرکز اینترنت)خود استفاده می کنید؟!PPOE یا PPTP؟

hamid_Y2K
02-06-2011, 17:23
دوستان بنده یه مشکلی پیدا کردم از وقتی که این پچ E نصب شده فکر کنم بوجود آمده!
یه بار که داخل تسک منیجر نگاه کردم 3 تا پروسه Avp دیدم گفتم حتما بخاطر این پچ جدیده هست !!
حالا که با برنامه مالور بایت یه اسکن کردم تو ریجستری یه مسیری آورده که به avp.exe ختم میشه و تو قسمت وندور نوشته Security.Hijackچیکار کنم پاکش کتم ؟

amin750
02-06-2011, 17:31
دروود
شما از چه نوع کانکشنی برای اینترنت(اتصال به مرکز اینترنت)خود استفاده می کنید؟!PPOE یا PPTP؟
از PPPoE
جالب اینه که وقتی با وایرلس کانکت میشم درست میشه!!!!:31:
ولی خوب همه جا که وایرلس نیست!!!:41:

saeed258s
02-06-2011, 19:31
دروود
اگر خواستید یاهو بیاید شاید راه حلی پیدا شد!!چون دقیقا همین مورد رو من داشتم و همین کاری که گفتم انجام شد.

mansour_hotboy
02-06-2011, 21:55
با سلام میخواستم بدونم این آنتی ویروس در حالت اتصال به اینترنت درصد شناسایی بیشتری دارد؟(هردو حالت realtime & custum scan منظورمه)
با تشکر

jafarian
03-06-2011, 10:16
Kaspersky Security Suite CBE 11 En Incl Key 130.67 MB

part 1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part 1:

part 2:

saeed258s
03-06-2011, 11:35
با سلام میخواستم بدونم این آنتی ویروس در حالت اتصال به اینترنت درصد شناسایی بیشتری دارد؟(هردو حالت realtime & custum scan منظورمه)
با تشکر
دروود
بنا بر آنچه من می دانم،خیر چون متکی به هش مصنوعی و پایگاه داده خود می باشد و در حالت اینترنت نیز تنها اگر به روز رسانی انجام شود شناسایی بیشتر خواهد شد در غیر اینصورت خیر!

aggus
04-06-2011, 16:41
سلام

من یه بار کاسپرو با کرک 2048 روزه کرک کردم بعد آپدیت دیگه بالا نمیاد !! آنیستال هم نمیشه و فقط Repair میشه !! بعد از ریپیر باز همون آشه و همون کاسه خراب میشه و بالا نمیا د

ترو خدا جواب بدین !!

Help118
04-06-2011, 18:54
ترو خدا جواب بدین !!

دوست عزیز بهترین و با امنیت ترین کار دادن سریال به کاسپر هست نه کرک کردن محصولات امنیتی. امکان از کار افتادن بسته امنیتی وجود داره.
بهتره با یکی از نرم افزاهایی Uninstaller بصورت کامل حذف کنی بعد دوباره اقدام به نصب مجدد. سعی کن ریجستری رو هم پاک کنی

kasi58
04-06-2011, 22:47
سلام..
من کسپر سکیوریتی ۲۰۱۱ دارم block شد..
کی‌ جدید بهش دادم نوشتهactivation is succefully done ..
ولی‌ هنوزlicense is blocked هست چی‌ کار کنم..با تشکر..

ebrahimjan
04-06-2011, 23:47
بچه ها تو محصولات کسپر برنامه ایی نیست که بشه فایلهای مشکوک رو مستقیم از روی هارد برای لابراتور کسپر ارسال کنه و دیگه احتیاجی به ارسال از طریق ایمیل نباشه مثل این برای ویروس توتال:

kasi58
05-06-2011, 10:30
سلام..
من کسپر سکیوریتی ۲۰۱۱ دارم block شد..
کی‌ جدید بهش دادم نوشتهactivation is succefully done ..
ولی‌ هنوزlicense is blocked هست چی‌ کار کنم..با تشکر..
:41::41::41::41::41::41::41:

Help118
06-06-2011, 18:35
من تو یکی از سایت های مشهور کشور Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 Final رو واسه دانلود دیدم ولی تو سایت کاسپراسکای خبری از نسخه ی نهایی واسه دانلود ندیدم!

omid-p30
06-06-2011, 18:52
:41::41::41::41::41::41::41:
کلید بلاک شده رو باید با زدن علامت ضربدر قرمز رنگ کنار اون پاک کنید تا کلید جدید به صورت فعال در بیاد.
سوالات مربوط به فعالسازی رو هم در تاپیک کرک و سریال بپرسید.

من تو یکی از سایت های مشهور کشور Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 Final رو واسه دانلود دیدم ولی تو سایت کاسپراسکای خبری از نسخه ی نهایی واسه دانلود ندیدم!
مرحله آزمایشی ورژن 2012 تمام شده و بخش فنی لابراتوار کاسپراسکای نسخه 374 رو به عنوان نسخه نهایی اعلام کرده و حالا نوبت این هست که مراحل اداری انجام و ورژن 2012 آماده فروش و ارایه پشتیبانی بشه. بعد از انجام این مراحل نسخه 374 در سایت قرار خواهد گرفت.
فعلا نسخه ای که در فروم کاسپر به عنوان نهایی اعلام شده رو دیگر سایت ها برای دانلود قرار میدند، اما قرار گرفتن در سایت کاسپر مستلزم انجام امری هست که گفتم.

jafarian
06-06-2011, 20:52
Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 Final 67 Mb

Help118
07-06-2011, 00:01
کلید بلاک شده رو باید با زدن علامت ضربدر قرمز رنگ کنار اون پاک کنید تا کلید جدید به صورت فعال در بیاد.
سوالات مربوط به فعالسازی رو هم در تاپیک کرک و سریال بپرسید.

مرحله آزمایشی ورژن 2012 تمام شده و بخش فنی لابراتوار کاسپراسکای نسخه 374 رو به عنوان نسخه نهایی اعلام کرده و حالا نوبت این هست که مراحل اداری انجام و ورژن 2012 آماده فروش و ارایه پشتیبانی بشه. بعد از انجام این مراحل نسخه 374 در سایت قرار خواهد گرفت.
فعلا نسخه ای که در فروم کاسپر به عنوان نهایی اعلام شده رو دیگر سایت ها برای دانلود قرار میدند، اما قرار گرفتن در سایت کاسپر مستلزم انجام امری هست که گفتم.

می دونید کجای کار جالبه؟ نسخه های اینترنت سکیوریتی 2012 زیپ شدش حدود 67.7 مگ هستش ولی 2011 زیپ شدش 104 مگ!!!!!!!! شاید بدون دیتابیس آنتی ویروس باشه!!!
یک سوال: دیتابیس 2011 واسه 2012 کارساز خواهد بود؟ چون من همه دیتابیس رو ذخیره دارم

mansour_hotboy
07-06-2011, 09:33
با سلام من نصب کردم آپدیتهای 2011 روی 2012 اجرا میشه.ولی خوب ورژن 2012 خودش آپدیت شدس دیگه.در ضمن کلیدهای 2011 هم روی 2012 جواب میده!

Help118
07-06-2011, 11:38
با سلام من نصب کردم آپدیتهای 2011 روی 2012 اجرا میشه.ولی خوب ورژن 2012 خودش آپدیت شدس دیگه.در ضمن کلیدهای 2011 هم روی 2012 جواب میده!

ولی جای سوال داره که چرا حجم بسته اینقدر کاهش یافته و قریبا نه نصف رسیده! البته فایل های دیتابیس که خیلی حجیم هستند و باید فکر کنم دانلود بشند!

در مورد سریال بله من هم متوجه شده بودم که سریال 2011 بهش میخوره

بازم ممنون

mansour_hotboy
07-06-2011, 11:54
ولی جای سوال داره که چرا حجم بسته اینقدر کاهش یافته و قریبا نه نصف رسیده! البته فایل های دیتابیس که خیلی حجیم هستند و باید فکر کنم دانلود بشند!

خوب میتونید بعد از نصب برنامه باهاش چندتا ویروس رو تست کنید.من که تست کردم جواب داد و ویروس رو شناسایی کرد.

omid-p30
07-06-2011, 12:08
حجم آپدیت ها رو در ورژن جدید به حداقل رسوندند و نصف شدن حجم فایل نصب به همین خاطر هست. در عوض مزایایی مثل دانلود سریعتر فایل نصب و همینطور نصب سریعتر برنامه رو شاهد هستیم.
به همین خاطر بعد از نصب همونطور که دیتابیس برنامه نشون میده که برای یکی دو ماه پیش هست و برنامه هم پیغام قرمز رنگ میده، باید آپدیت انجام بگیره.
برای من که با زدن پوشه پشتیبان 175 مگ آپدیت انجام داد. نخواستم از پوشه پشتیبان 2011 استفاده کنم.
ضمنا تا اواخر امشب و یا فردا ورژن جدید بر روی سایت کاسپر هم قرار میگیره.

saeed258s
07-06-2011, 12:13
دروود
آیا می پندارید در صورت استفاده از به روز رسانی های نسخه 2011 به دشواری بر خورد کنیم؟

mansour_hotboy
07-06-2011, 12:26
دروود
آیا می پندارید در صورت استفاده از به روز رسانی های نسخه 2011 به دشواری بر خورد کنیم؟
والا من که زدم از پوشه 2011 آپدیت کنه.ولی انگار زیاد از اونا استفاده نکرد!
به نظر من باید محل ذخیره آپدیتهای 2012 رو از 2011 جدا کنید.

kasi58
07-06-2011, 13:22
با سلام..
این کی‌‌ها که اینجا هست برایactive کردنprogram هست...
اما من lisence is blocked شدم..
کی‌ که بهش میدم می‌زنهactivate is succesfull ولی‌ ایبادش میگه ..
چی‌ کار کنم..؟
عکس پیغام در اینجا هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]È-Ù.jpg

saeed774
07-06-2011, 14:13
سلام
من امروز کسپر اینترنت سکیوریتی 2012 فاینال رو نصب کردم. با کلیدهای 2011 به راحتی رجیستر میشه ولی موقعی که آپدیت میکنم روی 15 درصد گیر میکنه. کسی از دوستان ورژن 2012 رو نصبیده؟

aggus
07-06-2011, 14:44
سلام
من امروز کسپر اینترنت سکیوریتی 2012 فاینال رو نصب کردم. با کلیدهای 2011 به راحتی رجیستر میشه ولی موقعی که آپدیت میکنم روی 15 درصد گیر میکنه. کسی از دوستان ورژن 2012 رو نصبیده؟

سلام

منم 2012 نصبیدم ولی تو آپدیت گیر نمیکنه ! یه کوچولو می ایسته و کلی از فایلو میگیره بعد درصد میده !! مثلا از 17 تا 30 رو بعد از چند دقیقه برام پر کرد /1 فک کنم 2 دقیقه شد که حدود 15 مگ بود !!

saeed774
07-06-2011, 14:53
سلام

منم 2012 نصبیدم ولی تو آپدیت گیر نمیکنه ! یه کوچولو می ایسته و کلی از فایلو میگیره بعد درصد میده !! مثلا از 17 تا 30 رو بعد از چند دقیقه برام پر کرد /1 فک کنم 2 دقیقه شد که حدود 15 مگ بود !!

آره دوست عزیز کمی صبر کردم متاسفانه اینطور هست : الان 33 درصد هست و 30 مگ آپدیت کرده:41:

کسپر تو این ورژن هم مشکل کندی آپدیت رو حل نکرده ، با اینکه سرعت نتم 250 کیلوبایت در ثانیه هست ، کسپر نهایت با 15 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه .:2:

ویرایش : تو 40 درصد مجبور شدم آپدیت رو کنسل کنم . بعد دوباره که آپدیت کردم درصد آپدیت فورا روی 40 درصد رفت و ادامه آپدیت انجام شد . این نشون میده که کسپر برای آپدیت ، قابلیت Resume قرار داده. البته ویندوز رو خاموش نکرده بودم .

kasi58
07-06-2011, 17:23
دوستان من کسپر ۲۰۱۱ داشتم که license blocked شد..:41:
به نظر شما ۲۰۱۲ نصب کنم..؟..چقدر آپدیت ۲۰۱۲ هست..؟بیشتر از ۲۰۱۱ هست..؟
باید قبلی‌ را فقطremove کنم..؟
کارهای دیگه هم می‌خواد ..؟
مثلkey.registery

aggus
07-06-2011, 17:51
من چنتا کی CM 2011 اینترنت سکیوریتی رو روش تست کردم نشد !!

میشه بگین از کدوم کی استفاده کنم !!

* سرعت دانلود آپدیت مال من که فوق العاده بود با 200 میگرفت !!

mansour_hotboy
07-06-2011, 18:33
سرعت آپدیت کسپرسکی بستگی به شلوغ بودن یا خلوت بودن سرورهای آپدیت این شرکت داره.معمولا شبها سرعت بالاتره.

K.N.I.G.H.T
07-06-2011, 19:07
کسپر 2012 بدون لایسنس داره آپدیت میشه !!!!!
اونوقت چه لزومی در استفاده از لایسنس هست ؟

ahmad_mira
07-06-2011, 20:20
سلام
سلام . روی 15درصد گیر نمی کنه بلکه داره دانلود می کنه و وقتی حدود 12 تا 13 مگ رو دانلود کرد، از 15 به 16 یا 17 تغییر پیدا میکنه.وقتی که روی 15 هست اگه رسیو یا همون دریافت کانکشن اینترنت رو چک کنید متوجه خواهید شد که داره دانلود میشه.

parsa205
07-06-2011, 22:03
منم کاسپر آنتی ویروس 2012 رو نصب کردم احساس میکنم سرعت بارگذاریش یکم بیشتر شده....

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

میشه یکم در باره Cloud Protection بیشتر توضیح بدید...تشکر

GOLI87
07-06-2011, 22:36
سلام
من کسپرم بلاک شده،لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم

حنّانه
07-06-2011, 23:28
حجم آپدیت ها رو در ورژن جدید به حداقل رسوندند و نصف شدن حجم فایل نصب به همین خاطر هست. در عوض مزایایی مثل دانلود سریعتر فایل نصب و همینطور نصب سریعتر برنامه رو شاهد هستیم.
به همین خاطر بعد از نصب همونطور که دیتابیس برنامه نشون میده که برای یکی دو ماه پیش هست و برنامه هم پیغام قرمز رنگ میده، باید آپدیت انجام بگیره.
برای من که با زدن پوشه پشتیبان 175 مگ آپدیت انجام داد. نخواستم از پوشه پشتیبان 2011 استفاده کنم.
ضمنا تا اواخر امشب و یا فردا ورژن جدید بر روی سایت کاسپر هم قرار میگیره.

برای من که نسخه kis11.0.2.556en رو نصب داشتم حجم فایل های آپ دیت چیزی بالغ بر 280 مگا بایت یا بیشتره!

IntelCentrino
08-06-2011, 05:26
من هرچقدر سعی کردم نتونستم KIS 2012 را توسط Download Manager از سایت رسمی کسپر دانلود کنم. از عزیزان کسی هست که بتونه لینک مستقیمی در این سایت به من بده؟!

parsa205
08-06-2011, 08:53
من هرچقدر سعی کردم نتونستم KIS 2012 را توسط Download Manager از سایت رسمی کسپر دانلود کنم. از عزیزان کسی هست که بتونه لینک مستقیمی در این سایت به من بده؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasi58
08-06-2011, 17:24
با سلام..
این کی‌‌ها که اینجا هست برایactive کردنprogram هست...
اما من lisence is blocked شدم..
کی‌ که بهش میدم می‌زنهactivate is succesfull ولی‌ ایبادش میگه ..
چی‌ کار کنم..؟
عکس پیغام در اینجا هست

کسی‌ هست راهنمایی کنه چی‌ کار کنم..؟
کی‌ که بهش میدمactivation has been sucsefully done می‌زنه ..
ولی‌ بعدش میگه license is blocked...:41:
چی‌ کار کنم..؟:13:

حنّانه
08-06-2011, 19:07
یادمه تو ناد32 قسمت فایروالش گزینه هایی بود که میشد فایروال رو بوصرت اینتراکتیو کرد یعنی هر موجودی میخواست کانکت بشه باید از کاربر اجازه می گرفت و...
من کاسپر 2012 رو نصب کردم الان میخوام بدونم چه جوری میشه این کار رو کرد؟

akhoond
08-06-2011, 19:36
سلام

دوستان ، کسی می دونه پوشه آپدیت ها کجاست ؟
می دونم که می تونم یه پوشه بهش معرفی کنم ، و بگم یه کپی ازش اینجا بذاره ، اما تا الآن کلی آپدیت کردم ، که اونها رو می خوام بدم به یه بابایی ، چه جوری می تونم اون ها رو ور دارم ، باید یه جایی باشه .
کسی می تونه کمک کنه ؟

تنکس

amir.7
08-06-2011, 21:48
سلام

دوستان چرا حجم این 2012 اینقدر کمه ( 67 مگ ) ، قبلا یکی گرفته بودم خیلی بیشتر بود .

حنّانه
08-06-2011, 22:33
سلام

می دونم که می تونم یه پوشه بهش معرفی کنم ، و بگم یه کپی ازش اینجا بذاره ، اما تا الآن کلی آپدیت کردم ، که اونها رو می خوام بدم به یه بابایی ، چه جوری می تونم اون ها رو ور دارم ، باید یه جایی باشه .
کسی می تونه کمک کنه ؟

تنکس

تو ویندوز 7

X:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP11\Update distribution

nima_19
09-06-2011, 20:37
trial reset هنوز جواب میده؟
نسخه 2012 کسپر کی میاد؟

IntelCentrino
09-06-2011, 23:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم که لینکی از سایت کسپر در اختیارم بگذارید.

parsa205
10-06-2011, 08:26
دوستان با قاطعیت میگم سرعت بارگذاری کاسپر آنتی ویروس 2012 خیلی زیاد و زمان آن کم شده است...فکر کنم این یکی از ایراد های کاسپر بوده که در این ورژن کاملا برطرف شده است....فکر کنم دلیل نصف شدن حجم پلتفرم این برنامه هم به این دلیل بوده...

amir.7
10-06-2011, 11:20
ممنون میشم که لینکی از سایت کسپر در اختیارم بگذارید.

[SIZE="2"][COLOR="Navy"]سلام

این هم دانلود از سایت کاسپر ، اینترنت سکوریتی و سایر محصولات کاسپر

nima_19
10-06-2011, 15:23
trial reset برای نسخه 2012 اومده؟

alone_boy
10-06-2011, 19:50
سلام
KIS 2012 از نظر تاثيرگذاري روي سرعت سيستم تغييري نسبت به نسخه هاي قبلي داشته؟!

abbas67set
10-06-2011, 23:29
سلام
دوستان لطفا key نرم افزار رو بزارید نتونستم پیداش کنم.
ممنون

parsa205
11-06-2011, 09:27
سلام
KAV2012 که سرعتش خیلی زیاد شده فکر کنم که در مورد KIS2012 هم این طور باشه...

mansour_hotboy
11-06-2011, 12:04
سلام
سرعت آنالیز کردن فایلها بیشتر شده.هوش مصنوعیش قوی تر شده(به نظر خودم).

abbas67set
11-06-2011, 12:53
سلام
ممنون
:41:

Dew Drop
11-06-2011, 14:00
سلام
ممنون

كرك و سريال محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMINGERAMI
11-06-2011, 16:26
سلام دوستان.

تو نسخه 2012 میشه راحت دیسک نجات هم ساخت؟ تغییر خاصی نکرده؟

alone_boy
11-06-2011, 17:02
سلام
اين Cloud Protection به چه دردي ميخوره؟!

حنّانه
11-06-2011, 23:44
سلام
ولی رو کامیپتر من یکم احساس می کنم KIS کندترش کرده! حتی دو بار به خاطر اون و یندوز رو عوض کردیم 32 و 64 نصب شد فرقی نمیکنه

javady
12-06-2011, 00:14
trial reset برای نسخه 2012 اومده؟

نه بابا با ورزن های جدیدی که کاسپر وارد بازار میکنه این مشکلات رو برطرف میکنه باید زمان بدی به هکرها:21:

javady
12-06-2011, 00:22
سلام

کسی می تونه کمک کنه ؟

تنکس

دوست من به روش دستی در تنظیمات کاسپر تیک آپدیت و کپی آپدیت رو بزنی تا هنگام آپدیت کاسپر از فایل های آپدیت هم یه کپی در پوشه تعیین شده قرار بده که اینکار زمان زیادی هم داره
من فکر کنم از آپدیت های آفلاین استفاده کنی بهتر باشه برات

yashgin128
12-06-2011, 02:37
سلام به همگی
ساعت 3.5 نیم شبه و من تو شک و تردید میان انتخاب دو گزینه
من قبلا بیت دیفندر داشتم که بلوکه شد الان میخام یه حال اساسی به سیستم بدم
اولا که حجم اینترنتم تموم شده و تنها راه استفاده از اینترنت هم همین شبانه هست که به دلیل بودن در فصل امتحانات نمیتونم شبها بیدار بمونم/
چند تا سوال دارم از حضور شریفتون که خواهشا اگه میشه جواب منو بدین
1.نسخه اینترنت با انتی ویروس در تمامی محصولات امنیتی من جمله همین کسپر عزیز چیه؟کدومش بهتر و کاملتره؟در ضورتی که حجم هر دو به یه میزان هست.

2.غیر از ویروس ها کدام نسخه توانایی مقابله و پاک کردن کرم و تروجان ها رو داره؟مخصوصا این کرم ها و تروجان هایی و ویروس هایی که رو فلش شایع هستند؟مثلا ویروس newfolder.exe رو میتونه راحت بگیره یا ...؟

3.اپدیت افلاین هم داره (نسخه 2012)؟اخه میخوام به یکی این نرم افزار رو بدم که امکان اپدیت کردن رو نداره.ولی خودم میتونم اپدیت کنم

4.خداییش اینو بدون تعصب پاسخ بدید :به نظر شما کسپر 2012 بهتره یا کومودو؟
اگه میشه با جزیییات مقایسه کنید چونکه تو تاپیک مقابل هم خواهم گذاشت برای رسیدن به نتیجه بهتر و دلایل موجه تر.

شرمنده این همه سوال پرسیدم
ممنون

*hamedkhatar*
12-06-2011, 14:57
چه قشنگ شده دارم دانلودش میکنم

راستی کپی آپدیتهای 2011 رو بردارم میخوره به 2012 ؟
ممنون

FANBOOK
12-06-2011, 15:35
چه قشنگ شده دارم دانلودش میکنم

راستی کپی آپدیتهای 2011 رو بردارم میخوره به 2012 ؟
ممنون

برای لایسنس شما از فایلی استفاده کردی که 337 روز اعتبار داره اگه لینک دانلودش رو داری لطفا بزارین
این کلید های فعلی اکثرا 1 روزه هستن من بعد از آبدیت و کلی گشتن یه لایسنز 5 روزه دارم

kasi58
12-06-2011, 16:17
از همون ابتدا WIN روش نصب کنم..
یا نیازی به SETTING تویLINUX هم هست..؟

FANBOOK
12-06-2011, 22:28
دوست عزیز hamedkhatar* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیومدی بگی با چه لایسنزی اکتیو کردی برنامه رو ما منتظر هستیم؟

*hamedkhatar*
13-06-2011, 00:52
برای لایسنس شما از فایلی استفاده کردی که 337 روز اعتبار داره اگه لینک دانلودش رو داری لطفا بزارین
این کلید های فعلی اکثرا 1 روزه هستن من بعد از آبدیت و کلی گشتن یه لایسنز 5 روزه دارم

دوست عزیز hamedkhatar* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیومدی بگی با چه لایسنزی اکتیو کردی برنامه رو ما منتظر هستیم؟

با عرض شرمندگی باید بگم به آدرس عکس توجه کنید :31::10:

و اینکه لطفا بگید چطوری میتونم کی رو وارد کنم من اینترنت رو قطع کردم و روی تریال زدم ولی همینطوری داشت سرچ میزد و اتفاقی نیفتاد منم کنسل کردم آیا روش دیگه ای داره؟
ممنون:11:

asklt
13-06-2011, 09:02
سلام
ببخشید یک مشکل تو نسخه 2011 کاسپر اگه با سیستم هر کاری میکیردم کاسپر نشون میداد مثلا اگه میل رو باز میکردیم آیکون کاسپر مثل یک قلب میتپید و عکس یک نامه روش نمایش داده میشد ولی این نسخه 2012 انجوری نیست راهی هست که نمایش بده
مشکل بعدی هم این هست که در نسخه قبلی اگه لینکی رو دانلود میکردیم در اول دانلود لینک رو استوپ میکردیم کاسر نشون میداد که لینک پسورد داره یا نه ولی این نسخه ...
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر ....

Jamal.M
13-06-2011, 09:02
سلام

بچه ها من لايسنس واسه كسپر 2011 خريده بودم و حدود 200 روز ديگه اعتبار داره . آيا ميشه همون سريال نامبر رو براي كسپر 2012 هم وارد كنم ؟

behii
13-06-2011, 20:17
سلام

بچه ها من لايسنس واسه كسپر 2011 خريده بودم و حدود 200 روز ديگه اعتبار داره . آيا ميشه همون سريال نامبر رو براي كسپر 2012 هم وارد كنم ؟

بله کار می کنه.

----------------------------------

دوستان من کسپر 2012 رو نصب کردم اما قبلش 2011 رو پاک نکرده بودم ... چند ساعت پیش یکمی ویندوز خراب شد و فکر کنم ریستور کرد به چند روزه قبل . حالا یه کسپر 2011 میشناسه که فایل پاک کردنش رو پیدا نمی کنه و پاک نمیشه , کسپر جدید رو هم می گه تا قبلی پاک نشه نصب نمی کنم . چیکار کنم؟

javady
13-06-2011, 22:02
دو تا سوال:

برای نصب ورزن جدید کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 آیا باید ورزن قبلی نصب شده روی ویندوز رو پاک کرد یا خیر؟؟؟

سوال دوم:

بعد از نصب ورژن کاسپر، آپدیت قبلی کاسپر مطمئنا با پاک کردن ورژن قدیم نرم افزار پاک میشه اونجا چیکار کنم برای پاک نشدن آپدیت کاسپر؟؟

با تشکر

FANBOOK
13-06-2011, 22:39
با عرض شرمندگی باید بگم به آدرس عکس توجه کنید :31::10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینکه لطفا بگید چطوری میتونم کی رو وارد کنم من اینترنت رو قطع کردم و روی تریال زدم ولی همینطوری داشت سرچ میزد و اتفاقی نیفتاد منم کنسل کردم آیا روش دیگه ای داره؟
ممنون:11:
راه دیگه بعید میدونم باشه برای وارد کردن کی باید از نت قطع بشی و تریال بری جلو و سپس صفحه وارد کردن کی ظاهر میشود

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد میشود البته لایسنز شما قانونی هست و نمیتوان قطعی جواب داد ولی ما با این کلید هایی که میبینید برای نسخه 2011 هستن 2012 رو هم اکتیو کردیم و تنها مشکلشون اعتبار کم آنها و خطر بلوک شدن بعد ز آپدیت میباشد

FANBOOK
13-06-2011, 22:50
بله کار می کنه.

----------------------------------

دوستان من کسپر 2012 رو نصب کردم اما قبلش 2011 رو پاک نکرده بودم ... چند ساعت پیش یکمی ویندوز خراب شد و فکر کنم ریستور کرد به چند روزه قبل . حالا یه کسپر 2011 میشناسه که فایل پاک کردنش رو پیدا نمی کنه و پاک نمیشه , کسپر جدید رو هم می گه تا قبلی پاک نشه نصب نمی کنم . چیکار کنم؟
این چیزی که میگین عملی نیست توی صحبت های خودتون هم دارین میگین شما نمیتونین نسخه 2012 رو نصب کنین بدون اینکه قبلی رو پاک کنین 2012 رو نصب کردین؟؟؟
restore poit رو به عقب تر بگردونید تا شاید مشکل حل شود

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

دو تا سوال:

برای نصب ورزن جدید کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 آیا باید ورزن قبلی نصب شده روی ویندوز رو پاک کرد یا خیر؟؟؟

سوال دوم:

بعد از نصب ورژن کاسپر، آپدیت قبلی کاسپر مطمئنا با پاک کردن ورژن قدیم نرم افزار پاک میشه اونجا چیکار کنم برای پاک نشدن آپدیت کاسپر؟؟

با تشکر
بله باید پاک کنید نسخه قبلی رو چون برنامه اجازه نصب رو نمیده
در مورد آپدیت هم فکر نمیکنم کاری بتونین انجام بدین شاید جواب بده که فایل های دیتا بیس رو backup بگیرین و توی نسخه جدید کپی کنید

asklt
14-06-2011, 01:03
سلام
ببخشید یک مشکل تو نسخه 2011 کاسپر اگه با سیستم هر کاری میکیردم کاسپر نشون میداد مثلا اگه میل رو باز میکردیم آیکون کاسپر مثل یک قلب میتپید و عکس یک نامه روش نمایش داده میشد ولی این نسخه 2012 انجوری نیست راهی هست که نمایش بده
مشکل بعدی هم این هست که در نسخه قبلی اگه لینکی رو دانلود میکردیم در اول دانلود لینک رو استوپ میکردیم کاسر نشون میداد که لینک پسورد داره یا نه ولی این نسخه ...
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر ....

به داد ما هم برسید خیلی لازمش دارم :19:
مخصوصا اون که وقتی رو لینک دانلود میزدیم نشون میداد فایل پسورد داره یا نه ....

حنّانه
14-06-2011, 02:24
سلام دوستان اینترنت سکیوریتی 2012 پدر سرعت کامپیوتر و وبگردیمو درآورده. 2011 یکم بهتر از این بود. ولی بگم رو همین سیستم چندتا ویندوز دیگه نصبه که رو یکی کمودو ویکی ناد نصبه رو اونی که کمودو نصبه خیلی توپول کار میکنه.
کسی از شما کاهش محسوس سرعت رو مشاهده کرده با 2012

hamid_Y2K
14-06-2011, 03:20
سلام دوستان اینترنت سکیوریتی 2012 پدر سرعت کامپیوتر و وبگردیمو درآورده. 2011 یکم بهتر از این بود. ولی بگم رو همین سیستم چندتا ویندوز دیگه نصبه که رو یکی کمودو ویکی ناد نصبه رو اونی که کمودو نصبه خیلی توپول کار میکنه.
مال منم خیلی cpu رو درگیر میکنه طوری که کامپیوتر قفل میکنه مخصوصا وقتی فایرفاکسم باز باشه!

*hamedkhatar*
14-06-2011, 08:57
من که با KIS 2012 مشکلی ندارم اصلا هم سرعت رو پایین نیاورده اتفاقا بهتر هم شده

mansour_hotboy
14-06-2011, 09:37
با سلام به همه تو تنظیمات کسپر دو تا گزینه هست که در حالت بیکاری سیستم فعال میشن.من تیک این دوگزینه رو برداشتم سرعتم بهتر شد.باز دوستان تست کنن شاید نتیجه بخش بود

hamid_Y2K
14-06-2011, 16:38
در حالت معمولی خوبه! ولی وقتی یک فایلی رو خودش اسکن می کنه آیکن کسپر اون پایین شروع به چشمک زدن می افته و سی پی یو رو خیلی نسبت به 2011 درگیر میکنه! مخصوصا وقتی وبگردی میکنم برای من محسوسه!

parsa205
14-06-2011, 18:08
سلام

دوست عزیز منم لایسنس قانونی کاسپر رو دارم و کاسپر 2012 رو نصب کردو مشکلی نیست...

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

اینترنت سکیوریتی رو نمی دونم ولی آنتی ویروسش فوق العاده سریع تر شده....

mansour_hotboy
14-06-2011, 18:26
در حالت معمولی خوبه! ولی وقتی یک فایلی رو خودش اسکن می کنه آیکن کسپر اون پایین شروع به چشمک زدن می افته و سی پی یو رو خیلی نسبت به 2011 درگیر میکنه! مخصوصا وقتی وبگردی میکنم برای من محسوسه!
در عکس اول که مربوط به app control یا کترل نرم افزارها میباشد فلش قرمز روبروی گزینه ایه که به این معنیه که وقتی فایلی رو اجرا میکنیم کسپر با استفاده از هوش مصنوعی خودش به آنالیز یا تحلیل فایل میپردازه که این باعث مشغول شدن سیستم میشه.
در عکس دوم قسمتی که با فلش مشخص کردم به این معنیه که وقتی فایلی رو اجرا میکنیم دیگه هوش مصنوعی کسپر استفاده نمیشه و فایل اجرایی بطور مستقیم در یکی از سه گروه مشخص شده میره.گزینه low restricted به این معنیه که وقتی فایلی رو اجرا میکنیم راحت اجرا میشه ولی فایل اگه بخواد به اینترنت وصل بشه یا چیزی روی هارد بنویسه کسپر ازت سوال میکنه.گزینه high restricted به این معنیه که فایل راحت اجرا میشه ولی کسپر اجازه نوشتن داده ای روی سیستم توسط اون فایل یا دسترسی به نت رو بهش نمیده.گزینه untrusted که به معنی غیر قابل اعتماد هست یعنی که اگه این گزینه رو انتخاب کنید فایل محترم اصلا اجرا نخواهد شد.گزینه trusted هم گزینه ایه که فایل اجرایی بطور مستقیم و بدون هیچ محدودیتی اجرا میشه و هرکاری بخواد میتونه بکنه!
منبع : اساتید همین سایت!

asklt
14-06-2011, 23:19
سلام
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر ....

به دادم برسید .....

FANBOOK
14-06-2011, 23:40
من که قبلا هم اینو گفته بودم بهتره از نسخه آنتی ویروسش استفاده بشه تا سرعت رو نگیره چون ورژن های قبلی هم همین طور بودن و به نظر در عمل میبینید که نسخه kav خیلی بهتر هست

FANBOOK
14-06-2011, 23:47
مال منم خیلی cpu رو درگیر میکنه طوری که کامپیوتر قفل میکنه مخصوصا وقتی فایرفاکسم باز باشه!
نسبت به نسخه های قبلی سیستم منم در هنگام اسکن بیشتر درگیر میکنه ولی خوب اینو نمیشه تقصیر کسپر گذاشت شما باید ببینی سیستمت چیه ؟ جدیده یا قدیمی چون حتی نسخه 2010 هم که قبلا استفاده میکردم اونم سیستم خوبی رو میخواست و هنگام اسکن فرکانس بالایی از cpu میگیره

ناخدا
15-06-2011, 06:40
باسلام

لطفا جهت پاک کردن کاسپر نرم افزاری معرفی نمائید .

باتشکر

kasi58
15-06-2011, 09:32
من لپتاپ‌ام core i5 -4gig DDR3هست..
کاسپر ۲۰۱۲ روون اجرا می‌شه روش..؟

mansour_hotboy
15-06-2011, 10:01
باسلام

لطفا جهت پاک کردن کاسپر نرم افزاری معرفی نمائید .

باتشکر
بفرمایید

ALI16437
15-06-2011, 11:59
دوستان لطفا مزاییای نسخه 2012 را نسبت به نسخه قبلی
از طرف سایت بیان کنند

FANBOOK
15-06-2011, 23:59
من لپتاپ‌ام core i5 -4gig DDR3هست..
کاسپر ۲۰۱۲ روون اجرا می‌شه روش..؟
بله میشه شما میشه گفت سیستم خوبی داری و براحتی میتونی با این برنامه کار کنی پیشنهاد میدم نسخه kav کار کنی

ebrahimjan
16-06-2011, 05:19
دوستان نسخه 2011 کسپر یه گجت دایره ایی شکل داشت حالا تو این نسخه 2012 اون وجود نداره آیا میشه گجت 2011 رو برای 2012 استفاده کرد

peaceful1
16-06-2011, 08:37
دوستان نسخه 2011 کسپر یه گجت دایره ایی شکل داشت حالا تو این نسخه 2012 اون وجود نداره آیا میشه گجت 2011 رو برای 2012 استفاده کرد
شما ببین میتونی یکی از تم های کسپر رو نروش نصب کنی؟!
------------------------------
کسی میتونه جواب این پست من رو بده؟!

asklt
16-06-2011, 08:55
سلام
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر ....

مثل این که باید 2011 رو نصب کنم !!!!!

ebrahimjan
16-06-2011, 08:56
شما ببین میتونی یکی از تم های کسپر رو نروش نصب کنی؟!
------------------------------
کسی میتونه جواب این پست من رو بده؟!

قبلا نسخه 2011 قابلیت اضافه کردن پوسته رو داشت ولی تو این نسخه 2012 هرچی گشتم چنین قابلیتی رو پیدا نکردم

kasi58
16-06-2011, 09:09
میدونم اینجا تاپیک کاسپر هست و طرفدرهاش..ولی‌ ۱ سوال دارم خواهشأ بی‌ طرف جواب بدین...
۳۲nod سبکتر از کاسپر هست در اجرا.?..منظورم میزان کاری که از میکشcpu

در ضمن آنتی ویروس کاسپر kavبدرد من که وب‌گردی می‌کنم می‌خوره...؟
یا سکیوریتی(kas) بگذارم..چون kav سبکتر گفتم

timemachine2029
16-06-2011, 10:49
میدونم اینجا تاپیک کاسپر هست و طرفدرهاش..ولی‌ ۱ سوال دارم خواهشأ بی‌ طرف جواب بدین...

بله NOD سبکتره و ورژن جدیدش هم همین ماه یا ماه دیگه میاد!
نخیر KAV اصلا بدرد وبگردی نمیخوره همون KIS الان بهترین گزینه هست البته این 12.0.0.374هم که تازه اومده باگ داره سیستم کرش (صفحه ابی مرگ)میکنه یا فایروال و یا مروگرها سازگاری نداره و.. و هنوز کاملا بدون مشکل نیست:27:
تا الان 2 بار نصب کردم:41:
دو بار هم اپدیت لعنتی که کلی طول میکشه وقتم رو گرفته.

peaceful1
16-06-2011, 11:04
قبلا نسخه 2011 قابلیت اضافه کردن پوسته رو داشت ولی تو این نسخه 2012 هرچی گشتم چنین قابلیتی رو پیدا نکردم

آره انگار نداره من هم الان چک کردم انگار حذف شده خوب اگه مشکلی پیش بیاد تو همون صفحه اول مینویسه دیگه پس مشکل چیه ؟!

ببین NOD32 از کسپر بهتر رفتار میکنه سبک تر رابطه کاربری ساده تری داره و....
ولی تو آخرین تست ها هر چند ناد بیشتر از کسپر شناسایی میکنه مثل معمول ولی بر عکس معمول تازگی کمی False alarm که خیلی نمره منفی داره بیشتر شده و برای همین کسپر در کنار Avira بهترین آنتی ویروس شد.
یک چیزی که کسی تو یوزر های ایرانی توجه نمیکنه پاک کردن Patch ها و crack های عاری از ویروس برای یه ایرانی نوعی Flase alarm محسوب میشه که متاسفانه تو تست ها لحاظ نمیشه اگه میشد کسپر به مراتب نمره بیشتری نسب به همه میگرفت.
یه نگاه به آخرین تست بندازید:

ebrahimjan
16-06-2011, 11:14

شما اگر وب گردی زیاد می کنی بهتر از از اینترنت سکوریتی kis استفاده کنی

kasi58
16-06-2011, 11:54
من ۲۰۱۲ kis دارم...
کی‌ را هر چند روز باید آپدیت کنم..؟
قبلان ۲۰۱۱ داشتم license blocked.. کاری کردم درست نشد..
اگر این اتفاق با ۲۰۱۲ بیفتد چی‌ کار باید بکنم...?

FANBOOK
16-06-2011, 22:27
من ۲۰۱۲ kis دارم...
کی‌ را هر چند روز باید آپدیت کنم..؟
قبلان ۲۰۱۱ داشتم license blocked.. کاری کردم درست نشد..
اگر این اتفاق با ۲۰۱۲ بیفتد چی‌ کار باید بکنم...?
دوست عزیز این ارسالی که من گذاشتم را مشاهده کنید وببینید که با کسپر به max protection رسیدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان عزیز برای دریافت کلید های روزانه به این لینک مراجعه کنید و توضیحات تکمیلی را بخوانید

حنّانه
17-06-2011, 00:22
سلام
قسمت Add-ons اینترنت سکیوریتی در IE

کارشون چیه؟ کدومو میتونم جهت افزایش سرعت لود صفحات آف کنم؟
این 2012 خیلی سرعت سیستممو و همچنین وب گردیمو آورده پایین...

ebrahimjan
17-06-2011, 00:36
بچه یه سوال دارم اگه کسی در این زمینه آگاهی داره من رو راهنمایی کنه من زمانی که می خوام یه فایل از طریق قرنطینه برای کسپر ارسال کنم مراحل رو پیش میره ولی زمانی که می خواد ایمیلم رو به سرور وصل کنه ارور میده و نمی تونه مراحل رو پیش ببره حتی تو سایت کسپر هم اکانت ایجاد کردم ولی فایل رو ارسال نمیکنه؟

kasi58
17-06-2011, 06:02
دوست عزیز شما user, passwordدادین..اینهارو کجا باید وارد کرد..
من فقط serial numberمیبینم....

ebrahimjan
17-06-2011, 07:08

من متوجه منظورتون نمیشم

Vah!d
17-06-2011, 07:15
دوستان من قبلا ورژن 2011 داشتم و از آپدیت های اون بکاپ گرفتم . حالا اگه 2012 رو نصب کنم میتونم از آپدیت های 2011 استفاده کرده و به صورت آفلاین 2011 رو آپدیت کنم ؟

kasi58
17-06-2011, 09:20
من متوجه منظورتون نمیشم

ببینید من الان کاسپر ۲۰۱۲ نصب کردم...
باید صبر کنم expire شه بعدش کی‌ جدید بدم..؟
در ضمن تو قسمت که ement license managمیرم فقط جا برای وارد کردن serial number هست نه key..

:46:

NELLY
17-06-2011, 10:42
در ضمن تو قسمت که ement license managمیرم فقط جا برای وارد کردن serial number هست نه key..

جوابتون رو تو لینک زیر پیدا کنید :

badboy2008
17-06-2011, 16:13
سلام دوستان

سیستم من قدیمی و نسبتا ضعیف هستش بهمین خاطر تاکنون از نسخه 7 کاسپرسکی استفاده میکردم

اما نسخه 7 از سال پیش ساپورتش متوقف شد ولی آپدیتش ادامه داشت تا 21 خرداد 90 (11 ژوئن 2011 ) که کلا کاسپرکسی از لحاظ آپدیت خارجش کرد

حالا ناچارا باید به سراغ محصول جدید برم

کاسپرسکی 2012 سرعت بالایی داره یا سیستم رو کند میکنه ؟ آنتی ویروسش خوب شده یا اینترنت سکیوریتی ؟

mansour_hotboy
17-06-2011, 18:34
سلام دوستان

سیستم من قدیمی و نسبتا ضعیف هستش بهمین خاطر تاکنون از نسخه 7 کاسپرسکی استفاده میکردم

اما نسخه 7 از سال پیش ساپورتش متوقف شد ولی آپدیتش ادامه داشت تا 21 خرداد 90 (11 ژوئن 2011 ) که کلا کاسپرکسی از لحاظ آپدیت خارجش کرد

کاسپرسکی 2012 سرعت بالایی داره یا سیستم رو کند میکنه ؟ آنتی ویروسش خوب شده یا اینترنت سکیوریتی ؟
کسپر بیشتر برای کاربران حرفه ایه و کلا سنگینه.اگه تعصب خاصی به این نداری برو سراغ آنتی ویروسهای رایگان و قوی مثل آواست یا آویرا.

FANBOOK
17-06-2011, 22:48
سلام دوستان

نسخه آنتی ویروس 2012 رو دانلود کنید تریال فعال کنید در ابتدا و سپس آبدیت کنید و بعد از آن میتونید کلید های روزانه را وارد کنید و برنامه را اکتیو کنید بهترین گزینه همین ورژن هست
برای راهنمایی بیشتر و دریافت کلید های روزانه به این لینک بیایید

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

شما اول کلید و لایسنز قبلی رو پاک میکنید و سپس از نت خارج شده و تریال رو انتخاب میکنید و ok ldckdn سپس صفحه های باز میشه که میتونین کی را بش بدین

برای راهنمایی بیشتر و دریافت کلید های روزانه این برنامه به این لینک بیاید

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

شما هم کازری رو که به دوستان قبلی گفتم باید انجام بدین و کلید هارو به اون صورت وارد کنید

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

دوستان من قبلا ورژن 2011 داشتم و از آپدیت های اون بکاپ گرفتم . حالا اگه 2012 رو نصب کنم میتونم از آپدیت های 2011 استفاده کرده و به صورت آفلاین 2011 رو آپدیت کنم ؟
امکانش خیلی کمه این کار انجام بشه چون نسخه ها فرق میکنن و آپدیت را بصورت آ«لاین انجام بدین بهتره فقط قبلش کلید های جدید را بگذارید که ممکنه کلید های قدیمی در بلک لیست قرار گرفته باشن و هنگام آبدیت برنامه غیر فعال بشه

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

کسپر بیشتر برای کاربران حرفه ایه و کلا سنگینه.اگه تعصب خاصی به این نداری برو سراغ آنتی ویروسهای رایگان و قوی مثل آواست یا آویرا.
لطفا این جور ی نگین که کاربرا فرار کنن درسته برنامه حرفه ای تر و کاملتر و امکانات و قدرت بیشتر ی داره ولی به نظر من همه میتونن استفاده کنن فقط یه سیستم نسبتا خوب داشته باشن حله

Vah!d
17-06-2011, 23:46
دوستان من احساس میکنم کسپر 2012 هنوز مشکل داره ! امروز نصبش کردم از صبح تا حالا بعضی موقع ها واسه 1 ثانیه صفحه سیاه میشه . من قبلا 2010 و 2011 داشتم همه هم لایسنس معتبر داشتن . میدونم به لایسنس ربطی نداره ولی احساس میکنم خود کسپر 2012 مشکل داره . شما به همچین مشکلی برخورد نکردین ؟

Meel
18-06-2011, 11:05
دوستاني كه دسترسي به كليدهاي معتبر محصولات كاسپر را ندارند و هر روز با مشكل در ليست سياه قرار گرفتن كليدها مواجه هستند ميتونند از كرك زير استفاده كنند.همانطور كه دوستان مطلع هستند امكان استفاده 30 روزه بصورت آزمايشي يا همون Trial از محصولات كاسپر وجود داره ولي بعد از آن بايد حتما از يك سريال و يا كليد براي فعال كردن كاسپر استفاده بشه.حالا با استفاده از اين كرك شما ميتونيد قبل از اينكه 30 روز مدت زمان دوره Trial تموم بشه در هر زماني اين كرك را اجرا كنيد و مجدد 30 روز ديگه از آن استفاده كنيد.

دستورالعمل نحوه استفاده از اين كرك:

1-ابتدا تمام كليدهاي مورد استفاده در كاسپر را تماما حذف كنيد.
2-با وارد شدن به تنظيمات كاسپر گزينه Self-Defense را غيرفعال كنيد.
3-كاسپر را كلا Exit كنيد.براي اين منظور روي آيكون كاسپر در TaskBar كليك راست كرده و دكمه Exit را بزنيد.
4-كرك را اجرا كنيد.
5 - روي گزينه "Do the job please" كليك كنيد.
6-حال كاسپر را اجرا كنيد.
7-كاسپر را براي مدت 30روز بصورت Trial فعال كنيد.
8-گزينه Self-Defense را دوباره فعال كنيد.

لينك دانلود:

کد:

kav_kis_extender رو اجرا می کنم

ولی واسه من پیغام میده که کاسپرسکی نصب نیست چرا ؟

FANBOOK
18-06-2011, 11:15
دوستان من احساس میکنم کسپر 2012 هنوز مشکل داره ! امروز نصبش کردم از صبح تا حالا بعضی موقع ها واسه 1 ثانیه صفحه سیاه میشه . من قبلا 2010 و 2011 داشتم همه هم لایسنس معتبر داشتن . میدونم به لایسنس ربطی نداره ولی احساس میکنم خود کسپر 2012 مشکل داره . شما به همچین مشکلی برخورد نکردین ؟
مشکل از سیستمته خودتونه سیاه شدن صفحه چه ربطی داره آخه به کسپر من که نصویر هم براتون گذاشتم این برناه بعد از وارد کردن کلید ها بخوبی ومثل ساعت داره کار میکنه با یک فوول اسکن میتونین کل سیستموتون هم از فایل های مخرب پاکسازی کنید و بیمه کنید

parsa205
18-06-2011, 12:16
درباره کاسپرسکی 2012 بیشتر بدانیم:
به گزارش ایتنا، امروزه اینترنت به جزء لاینفک زندگی کاربران رایانه مبدل شده است و البته باید اذعان داشت که این فضای مجازی خالی از تهدید و خطر هم نیست.

در عصر کنونی اینترنت یکی از ابزارهای لازم و ضروری در سفرهای کاری و حتی تفریحی افراد است و همزمان جولانگاهی برای تهدیدات متعدد که در انتظار کاربران از همه‌جا بی‌خبر می‌باشد.

در این فضای مجازی سرقت داده و اطلاعات محرمانه، نامه‌های تهدید آمیز و هرزنامه‌های پرتعداد تنها بخشی از تهدیداتی است که پیش روی کاربران قرار دارد. بنابراین لازم است که کاربران در هر بار اتصال به اینترنت تدابیر حفاظتی کافی و همه‌جانبه‌ای را اتخاذ نمایند، دلیل چنین توصیه‌ای آن است که تهدیدات رایانه‌ای مکان مشحصی ندارند و در هر موقعیتی می‌توانند کاربران را به دام بیندازند: از سرویس‌های آنلاین و ایمیل گرفته تا حافظه‌های قابل حمل و شبکه‌های اجتماعی در فرودگاه، هتل و...

محصولات ویژه کاربران خانگی کسپرسکی به موجب سطح بالای امنیت و حفاظتی که ایجاد می‌کنند کاملاً از سایر محصولات موجود در بازار متمایز شده‌اند.

کاربران می‌توانند با استفاده از محصولات Kaspersky و فارق از نوع فایل‌هایی که با آن کار می‌-کنند، دفعات اتصال به اینترنت و حتی محل اتصال به اینترنت اعم از خانه و مراکز عمومی از امنیت رایانه خود و داده‌های ذخیره شده بر روی آن، کاملاً مطمئن باشند.

نرم‌افزار Kaspersky Internet Security ۲۰۱۲ این شرکت و همچنین Kaspersky Anti-Virus ۲۰۱۲ کارامد‌ترین فناوری‌های حفاظتی را در خود جای داده‌اند: یک سندباکس (Sandbox) ویژه باز کردن برنامه‌های مشکوک، ماژول نظارت بر فعالیت برنامه، Script emulator، پایگاه داده‌‌ای مبتنی بر فناوری ابری، صفحه کلید مجازی و بسیاری امکانات دیگر.

این شرکت تلاش دارد که به صورت پیوسته کیفیت فناوری‌های مورد استفاده کاربران خود را افزایش دهد تا به خوبی از پس تهدیدات رایانه‌ای بسیار پیشرفته و جدید که روز به روز بر تعدادشان افزوده می‌شود بر آید و به همین دلیل است که نسخه ۲۰۱۲ آنتی‌ویروس و نرم‌افزار امنیت اینترنت این شرکت مجهز به جدید‌ترین و پیشرفته‌ترین امکانات امنیتی است.

حفاظت تمام و کمال در برابر تهدیدات ناشناخته
این روز‌ها، بدافزارهای جدید با سرعتی اعجاب‌انگیز تولید می‌شوند؛ در حدود ۷۰ هزار برنامه مخرب جدید در هر روز رقم بسیار بالایی است.

این تهدیدات فاقد هرگونه اثر و یا ردی هستند و این بدان معناست که برای تشخیص آن‌ها به روش‌های ابتکاری و جدیدی نیاز است.

اما جای هیچگونه نگرانی نیست، چراکه دو نسخه نرم‌افزاری یاد شده کسپرسکی از طریق تحلیل رفتاری برنامه‌های مشکوک و بدون نیاز به تشخیص امضای آن، این تهدیدات را خنثی می‌کنند. محصولات سال ۲۰۱۲ این شرکت قادرند فعالیت برنامه‌ را در گذشته و یا حال دنبال کنند.

بخش مربوط به نظارت بر فعالیت برنامه‌ها، داده‌های مورد نیاز خود را از بخش‌های دیگری چون ماژول کنترلی فعال و حفاظتی، ایمیل، اینترنت، اجزای آنتی‌ویروس IM، فایروال و غیره دریافت می‌کند.

وظیفه ماژول نظارتی تشخیص سلسله اتفاقات اثرگذار بر امنیت سیستم و قسمت‌های مختلف آن و همچنین دریافت یک تصویر کلی از عملیات صورت گرفته توسط برنامه امنیتی و حتی گروه‌های عملیاتی آسیب دیده توسط بدافزار است.

چنانچه مجموعه‌ای از حوادث مرتبط به هم در رایانه شما اتفاق بیافتد، تنها کاری که ماژول نظارتی باید انجام دهد آن است که از طریق تشخیص یکی از آن‌ها، بقیه این تغییرات و اتفاقات رخ داده را پیدا کند. نکته مهم در مورد نرم‌افزار Kaspersky Internet Security ۲۰۱۱ و Kaspersky Anti-Virus ۲۰۱۲ آن است که امروزه با استفاده از این دو برنامه امکان لغو و یا بازگرداندن تمامی عملیات انجام شده توسط یک برنامه نیز می‌سر است.

علاوه بر این لیست اقدامات قابل لغو مواردی نظیر ایجاد، تغییر نام، و اصلاح فایل‌ها و همچنین تغییر در ثبت سیستم و یا افزودن موارد جدید به آن را هم در بر می‌گیرد.

به لطف قالب‌های رفتاری (Behavioral template) تشخیص فعالیت‌های خرابکارانه پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای داشته است.

شرکت کسپرسکی در اقدامی جالب داده‌های خود در ارتباط با برنامه‌های مخرب را در این قالب‌های رفتاری گنجانده و به این ترتیب می‌توان به سرعت و تنها با استفاده از یک پایگاه داده متمرکز مربوط به این قالب‌ها موقعیت دقیق کدهای مخرب و ناشناخته با الگوهای رفتاری پیچیده را مشخص نمود.

حفاظت بهتر از طریق فناوری ابری
در محصولات خانگی نسخه ۲۰۱۲ کسپرسکی، از فناوری‌های مبتنی بر ابر که مهم‌ترین پیشرفت در محصولات آنتی‌ویروس به شمار می‌روند بهره گرفته شده است و این فناوری‌های نسبت به نسخه‌های پیشین پیشرفت شگرفی داشته‌اند.

کاربران محصولات کسپرسکی می‌توانند به موجب تبادل مستمر اطلاعات میان محصولات نصب شده بر روی سیستم خود و پایگاه متمرکز داده‌ موجود در ابر در جریان جدید‌ترین اطلاعات حفاظتی و امنیتی مقابله با تهدید قرار گیرند.

این محصولات علاوه بر تضمین امنیت ابر نحوه حفاظت از آن را به کاربران نشان می‌دهند. پنجره اصلی این برنامه حاوی اطلاعات دقیقی در مورد قسمت‌های فعال ابر و نحوه حفاظت این بخش‌ها از سیستم کاربران و داده‌های شخصیشان است.

کاربران Internet Security ۲۰۱۲ و Anti-Virus ۲۰۱۲ کسپرسکی می‌توانند تنها با یک کلیک اطلاعات لازم در مورد اعتبار هر یک از فایل‌های موجود در یک رایانه را بدست آورده و با آگاهی کافی در مورد استفاده یا عدم استفاده از آن فایل تصمیم بگیرند.

برای این منظور تنها کافی است بر روی آیکون آن فایل راست کلیک کرده و گزینه موسوم به View file reputation in KSN را از منوی گشوده شده انتخاب نمایند. پس از این مرحله رتبه‌بندی فایل مورد نظر از نظر تهدید نمایش داده می‌شود.

این رتبه‌بندی با استفاده از سرویس ابری امنیت شبکه کسپرسکی که سال پیش راه‌اندازی شد و امروز جایگاه بسیار خوبی دارد انجام می‌شود.

کاربران همچنین می‌توانند علاوه بر این سرویس، کاربران می‌توانند به اطلاعات دیگری در مورد توزیع جغرافیایی آن فایل، سطح اطمینان به آن فایل از دیدگاه سایر کاربران، و اطلاعات مشابه دیگری که توسط سیستم‌های واکنش سریع و تشخیص ابر این شرکت ذخیره می‌شوند دست یابند.

این دو محصول جدید به محض مواجهه با لینک‌های خطرناک و همچنین لینک‌هایی هدایت‌کننده کاربران به وب سایت‌های ارسال‌کننده هرزنامه و مخرب که تنها برای کلاهبرداری ساخته شده‌اند هشدارهای لازم را به کاربر می‌دهند.

از دیگر امکانات این دو محصول می‌توان به قابلیت دریافت مستقیم جدید‌ترین اطلاعات موجود در مورد منابع اینترنتی بدافزار‌ها از فناوری ابری اشاره کرد. وب سایت‌های حاوی مطالب مرتبط با بزرگسالان، موضوعات خشونت‌آمیز و دیگر عناوین نامتعارف دیگر از جمله این منابع اینترنتی به شمار می‌روند.

بنابراین کاربران می‌توانند با خیالی آسوده و فارق از هرگونه نگرانی از بابت به سرقت رفتن اطلاعات محرمانه‌شان و یا آلوده شدن سیستم خود در فضای مجازی گشت و گذار کنند.

فناوری‌های ابری حفاظت رایانه‌در برابر هرزنامه‌ها را هم افزایش داده‌اند. پایگاه‌های داده مستقر در ابر این قابلیت را دارند که به صورت بی‌درنگ الگوهای مربوط به هرزنامه‌نامه‌های ایمیلی جدید را شبیه‌سازی کنند و به موجب این قابلیت دو نرم‌افزار آنتی-ویروس و امنیت اینترنت این شرکت می‌توانند به سرعت خود را با تاکتیک‌های متغیر هرزنامه‌نویسان انطباق داده و به این ترتیب تدابیر امنیتی و حفاظتی مناسب را اتخاذ نمایند.

نکته مثبت دیگر در مورد این دو نرم‌افزار آن است که دیگر پیش از شروع به کار نیازی به اعمال تغییرات و یا تنظیمات در ماژول جدید ضدهرزنامه نمی‌باشد چراکه ماژول مذکور کاملاً سازگار با کاربر بوده و جدید‌ترین اطلاعات موجود در مورد ارسال هرزنامه‌های ایمیلی در ابر موجود است.

علاوه بر این‌ها متخصصین این شرکت باور دارند که نصب نرم‌افزارهای امنیتی بر روی کامپیوترهای کاربران و همچنین حفاظت از ابر روشی است ایده‌آل به منظور فراهم آوردن حفاظت چندلایه. در حال حاظر این رویکرد ترکیبی بهترین گزینه برای مقابله با طیف گسترده تهدیدات موجود در فضای مجازی است.

به همین دلیل است که هر دوی این محصولات مجهز به فناوری‌های پیشرفته ابری بوده و امکانات پیشرفته‌ای را در خود دارند.

آسودگی و سرعت
هر دو محصول جدید شرکت کسپرسکی عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش می‌گذارند و طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که کمترین اثر را بر سرعت و عملکرد سیستم دارند.

این دو محصول با هدف استفاده روزمره کاربران و انجام اموری مانند گشت و گذار در اینترنت، جستجو و مشاهده صفحات وب، برقراری تماس‌های VoIP، تماشای فیلم‌های HD و لذت بردن از بازی‌های رایانه‌ای آنلاین طراحی شده‌اند.

سیستم به روز رسان هوشمند این محصول به‌روزرسانی ارائه شده را تنها برای قسمت‌های فعال این دو محصول دانلود کرده و بلافاصه پس از دانلود آن‌ها را نصب و راه‌اندازی می‌کند. به عبارت دیگر اجزای پایگاه داده آنتی‌ویروس به صورت مداوم به روز رسانی می‌شوند و به این ترتیب نیازی به دانلود یکباره فایل‌های به روز رسانی نبوده و به این ترتیب ترافیک و حجم دانلود‌ها به حداقل می‌رسد.

حالت راه‌اندازی آپدیت (Update Launch Mode) مطابق با وضعیت کاری لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های رومیزی طراحی شده است و در زمان از سر گیری فعالیت سیستم‌عامل و یا اجرای برنامه‌ای خاص توسط کاربر به هیچ وجه منجر به کُندی عملکرد سیستم نمی‌شود.

محصولات ۲۰۱۲ کسپرسکی نسبت به نسخه‌های قبلی از امکانات بهتری برخوردارند و به عنوان مثال دارای قابلیت ۳D (سه بعدی) و همچنین تصاویر گرافیکی متحرک نیز می‌باشند با این حال‌‌ همان دقت عملکرد خود را حفظ کرده‌اند و کار با آن‌ها نیز برای کاربر آسان خواهد بود.

فضای متحرک پنجره اصلی شامل برخی آیکون‌های بصری برای نشان دادن اعمال کلیدی از قبیل اسکن دیسک، به روز رسانی پایگاه داده، و نظایر آن است.

به موجب قابلیت‌های جدید افزوده شده به این دو محصول کاربران می‌توانند در ابزارهای دارای صفحه نمایش لمسی خود نیز از این دو بهره بگیرند.

همچنین نصب نرم‌افزار امنیتی یاد شده بسیار آسان‌تر شده وعلاوه بر این‌ها فعال‌سازی این دو محصول و خریداری لایسنس‌ نیز آسان و تنها از طریق یک پنجره ساده انجام می‌شود.

به گفته یوجین کسپرسکی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران لابراتوار کسپرسکی، دو محصول سال ۲۰۱۲ این شرکت با‌‌ همان کیفیت خوب قبلی که محصولات خانگی ما بدان شهرت دارند به بازار عرضه می‌شود و همچنین مجهز به فناوری‌های حفاظتی یکپارچه و بر‌تر جهانی هستندکه به منظور مقابله با پیشرفته‌ترین تهدیدات طراحی شده‌اند.

در عین حال این دو محصول نسبت به گذشته از سادگی بیشتری برخوردار بوده و کار با آن‌ها نیز برای کاربر ساده‌تر است. با این حال گام مؤثر دیگر در ساخت این دو محصول فراهم آوردن امکان حفاظت از کاربران اینترنت دربرابر تهدیدات خطرناک و ناشناخته است.

در پایان بروز رسانی بسیاری از ماژول‌های موجود در نرم‌افزار امنیت اینترنت ۲۰۱۲ از قبیل آنتی‌ویروس وب، ماژول آزمون شهودی و زیرسامانه تعیین سطح تهدید و همچنین بخش‌های مقابله با روت کیت ساده‌تر و همراهی آن‌ها با فناوری‌های ابری بهتر شده است.

ALI16437
18-06-2011, 18:27
دوستان سلام،
وقتی من در اینترنت به صورت امن گشت و گذار میکنم یعنی روی علامت Mozilla Firefox کلیک راست میکنم
و گزینه Safe run رو انتخاب میکنم همه چیز عالی است به جز دانلود وقتی یک فایل رو دانلود میکنم نمیدونم کجا میره
هر چی می گردم پیداش نمی کنم
بعد اگر clear رو بزنم آیا همه فایلهای دانلو شده رو هم + وبگردی پاک میکنه یانه

amir.7
18-06-2011, 21:29
دوستان سلام،
وقتی من در اینترنت به صورت امن گشت و گذار میکنم یعنی روی علامت Mozilla Firefox کلیک راست میکنم
و گزینه Safe run رو انتخاب میکنم همه چیز عالی است به جز دانلود وقتی یک فایل رو دانلود میکنم نمیدونم کجا میره
هر چی می گردم پیداش نمی کنم
بعد اگر clear رو بزنم آیا همه فایلهای دانلو شده رو هم + وبگردی پاک میکنه یانه

سلام

اگه از دانلود منیجر استفاده میکنید ، خودش در زمان شروع دانلود از شما سئوال میپرسه و اگه با خود فایرفاکس دانلود

میکنید به آدرس زیر برید و محل ذخیره دانلودها رو مشخص کنید

از منو بار گزینه TOOLS و گزینه آپشن ، محل ذخیره اونجاست میتونید در آدرس دلخواه دانلودهایتان را ذخیره کنید ، در تصاور زیر مشاهده بفرمایید :

kasi58
18-06-2011, 21:37
من ربطشو به کاسپر نفهمیدم..؟!
فکر کنم اشتباهی‌ پست زدین.

afshin b
18-06-2011, 22:38
سلام
من لایسنس یه ساله کیس 2011 رو دارم. میتونم از این لایسنس برای کیس 2012 هم استفاده کنم؟

ebrahimjan
18-06-2011, 23:41
سلام
من لایسنس یه ساله کیس 2011 رو دارم. میتونم از این لایسنس برای کیس 2012 هم استفاده کنم؟

بله قابل استفاده هست

ALI16437
19-06-2011, 10:02
سلام

اگه از دانلود منیجر استفاده میکنید ، خودش در زمان شروع دانلود از شما سئوال میپرسه و اگه با خود فایرفاکس دانلود

میکنید به آدرس زیر برید و محل ذخیره دانلودها رو مشخص کنید

از منو بار گزینه TOOLS و گزینه آپشن ، محل ذخیره اونجاست میتونید در آدرس دلخواه دانلودهایتان را ذخیره کنید ، در تصاور زیر مشاهده بفرمایید :

دوست عزیز من با اینهای که گفتی آشنا هستم ولی بهتر قبلش خودت یکبار امتحان کنی بعد
مطلب رو اینجا بذاری من در حالت معمولی خیلی راحت دانلو میکنم و همونجا میره که شما گفتید
ولی در حالت safe run توی پوشه فوق نیست.

behii
19-06-2011, 10:33
دوست عزیز من با اینهای که گفتی آشنا هستم ولی بهتر قبلش خودت یکبار امتحان کنی بعد
مطلب رو اینجا بذاری من در حالت معمولی خیلی راحت دانلو میکنم و همونجا میره که شما گفتید
ولی در حالت safe run توی پوشه فوق نیست.

خب گزينه always ask me where to save files رو بزنيد كه بپرسه كجا بريزه .

حنّانه
19-06-2011, 18:33
سلام
قسمت Add-ons اینترنت سکیوریتی در IE

کارشون چیه؟ کدومو میتونم جهت افزایش سرعت لود صفحات آف کنم؟
این 2012 خیلی سرعت سیستممو و همچنین وب گردیمو آورده پایین...

سلام. جوابی داده نشد؟

behii
20-06-2011, 16:16
سلام. جوابی داده نشد؟

خب مي تونيد همش رو غيرفعال كنيد اگر مي خواهيد سرعت بره بالا... (هرچند كه نمي دونم اون 2 تاي بالايي ماله چه كاريه ، تو فايرفاكس كه اون 2 تا رو نداره) پيشنهاد مي كنم براي بالا رفتن سرعت تو وبگردي از موزيلا فايرفاكس استفاده كنيد. (البته نظر شخصي من هست :20:)

كسپر 2012 نه تنها سرعت رو واسه من پايين نياورده، بالا هم برده كلا خيلي راحت و خجالتي شده كسپر نسبت به نسخه ي قبل.... اما يه سري چيزاي اضافه مثل همون idle scan و... داره كه ميشه غيرفعالش كرد .

amirpers
20-06-2011, 21:04
دوستان من تازگی نمیدونم چرا یه مشکلی پیدا کردم و اون اینه که بعضی از فایلهای اجرایی رو که باز می کنم ارور میده . ارور زیر که وقتی کسپراسکی 2012 رو غیر فعال می کنم درست میشه.
windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item.

mehdi_king
21-06-2011, 06:29
با سلام خدمت اساتید یه سوال داشتم .
من قبلا از nod استفاده می کردم. اما الان از kaspersky2011اما بعد از 3 تا4 روز از نصب صدای هارد لپ تاپم زیاد شده!
نمی دونم مشکل از kasper هستش آخه هر بار بازش میکنم painesh neveshte 1208125 file scaned aya inscanha hardamo mashghul karde ya na?

*hamedkhatar*
21-06-2011, 21:40
سلام
لینک Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition رو پیدا کردم گذاشتم تو تاپیک دانلود اگه کسی خواست دانلود کنه:

sharghi
22-06-2011, 02:24
سلام یه نرم افزاری هست اسکاینت واسه دانلود افلاین کاسپر به محض اینکه از زیپ خارجش میکنم پاکش میکنه چیکار کنم که اصلا به کاری نداشته باشه کاسپرم KIS 2011 556 هست

amirpers
22-06-2011, 09:25
دوستان ، هيچ كس به اين ارور كه من برخوردم ، برتخورده ؟

IntelCentrino
22-06-2011, 13:05
من از KIS 11 بر روی ویندوز XP استفاده میکردم. امروز تصمیم گرفتم که اونو به 2012 ارتقا بدم.
اما مشکلی وجود داره ...
بعد از نصب KIS 2012 زمانیکه KIS میخواد کاری انجام بده (اعم از اسکن یا حتی Update) لود CPU به 95 تا 100 میرسه.

باید چکار کنم؟

Meel
22-06-2011, 13:17
دوستاني كه دسترسي به كليدهاي معتبر محصولات كاسپر را ندارند و هر روز با مشكل در ليست سياه قرار گرفتن كليدها مواجه هستند ميتونند از كرك زير استفاده كنند.همانطور كه دوستان مطلع هستند امكان استفاده 30 روزه بصورت آزمايشي يا همون Trial از محصولات كاسپر وجود داره ولي بعد از آن بايد حتما از يك سريال و يا كليد براي فعال كردن كاسپر استفاده بشه.حالا با استفاده از اين كرك شما ميتونيد قبل از اينكه 30 روز مدت زمان دوره Trial تموم بشه در هر زماني اين كرك را اجرا كنيد و مجدد 30 روز ديگه از آن استفاده كنيد.

3-كاسپر را كلا Exit كنيد.براي اين منظور روي آيكون كاسپر در TaskBar كليك راست كرده و دكمه Exit را بزنيد.
4-كرك را اجرا كنيد.

لينك دانلود:

کد:

NIMA 36
22-06-2011, 14:23
با سلام
دوستان دو سوال داشتم.
1-آیا کاسپر روی سرعت دانلود و سرعت وبگردی تاثیر داره؟
2-من الان کاسپر 2011 رو دارم.به نظر شما بهتره از کاسپر 2012 استفاده کنم یا فعلا همین 2011 بهتره؟
ضمنا من ویندوزم XP SP3 هست.

14708
22-06-2011, 23:20
ویندوز 64 بیتی سون دارم و از کیس 2011 استفاده میکنم آیا کیس 2012 رو نصب کنم ؟
چطوری باید این کار رو انجام بدم باید 2011 رو ریمو کنم ؟

IntelCentrino
22-06-2011, 23:42
من از KIS 11 بر روی ویندوز XP استفاده میکردم. امروز تصمیم گرفتم که اونو به 2012 ارتقا بدم.
اما مشکلی وجود داره ...
بعد از نصب KIS 2012 زمانیکه KIS میخواد کاری انجام بده (اعم از اسکن یا حتی Update) لود CPU به 95 تا 100 میرسه.

باید چکار کنم؟

کسی نمیدونه مشکل از چی هست؟ باید چکار کنم؟

amir.7
23-06-2011, 01:30
ویندوز 64 بیتی سون دارم و از کیس 2011 استفاده میکنم آیا کیس 2012 رو نصب کنم ؟
چطوری باید این کار رو انجام بدم باید 2011 رو ریمو کنم ؟

سلام

بله دوست من باید ریمو کنید و نصب 2012

نوشته شده توسط IntelCentrino
اما مشکلی وجود داره ...

باید چکار کنم؟

من یکبار با جی دیتا به این مشکل برخوردم ، به احتمال زیاد ویندوز شما دچار مشکل شده و تعویض ویندوز در صورت امکان بهترین راه حله

کاسپر 2012 بسیار سریع و چالاک هستش .

sohrabtatari
23-06-2011, 10:35
بالاخره نسخه نهایی kaspersky2012 هم وارد بازار شد

NIMA 36
23-06-2011, 10:52
با سلام
دوستان دو سوال داشتم.
1-آیا کاسپر روی سرعت دانلود و سرعت وبگردی تاثیر داره؟
2-من الان کاسپر 2011 رو دارم.به نظر شما بهتره از کاسپر 2012 استفاده کنم یا فعلا همین 2011 بهتره؟
ضمنا من ویندوزم XP SP3 هست.
کسی جواب نمیده؟

AMINGERAMI
23-06-2011, 10:59
کسی جواب نمیده؟

بنده از نسخه 2012 اینترنت سکوریتی کسپر در ویندوز ایکس پی استفاده میکنم و تغییر محسوسی در سرعت مشاهده نکردم!

میتونید برید سراغ نسخه 2012 ...... هم اسکین بهتری داره هم اینکه سرعتش رفته بالاتر و طبعا یه سری مشکلاتی که نسخه 2011 داشته در این نسخه برطرف شده.

با ویندوز ایکس پی هم سازگاری کامل داره.

موفق باشید

adel28
24-06-2011, 12:07
کدام نسخه را برای ویندوز 2003 سرور می توان نصب کرد؟
آیا کی یا سریال معتبری برای نسخه مربوطه وجود دارد؟

Meel
24-06-2011, 15:42

4-كرك را اجرا كنيد.

لينك دانلود:

کد:

:19:

apolo12engage
24-06-2011, 16:07
سلام.من مشکل اکتیو کردن نسخه 2012 کسپر رو دارم!چطور کلیدهاشو باید براش تعریف کنم؟من تا حالا مشکلای تو نصب و رجسیر یا اکتیو کردن نسخه های قبلی نداشتم!لطفا راهنمایی کنید.متشکرم.

amirpers
25-06-2011, 20:42
دوستان من یه سوال پرسیدم و کسی جواب نداد. حالا یه جور دیگه مطرح میکنم.
چه جوری میشه یه فایل exe رو که Kis 2012 نمیذاره باز بشه رو باز کرد ؟ (بدون غیر فعال کردن آنتی ویروس)

ICAROOS
26-06-2011, 05:17
با سلام
من از نسخه 2010 کسپرسکی استفاده می کنم و حالا نسخه 2012 رو دانلود کردم می خواستم بپرسم که برای نصب نسخه جدید اول باید نسخه قبلی رو آنیستال کنم یا روش دیگه ای داره ؟
در ضمن چون سیستمم مشکوک به ویروسه به نظر شما بهتر نیست که این کارو در حال safe mode انجام بدم ؟
ممنون

Mohammad_4688
26-06-2011, 05:38
با سلام

من کسپرسکی 2011 (internet security ) رو بصورت ارجینال خریدم همراه با گارانتی شرکت

آواژنگ . مشکلم از وقتی شروع شد که واسه راحتی کارم یه وی پی ان خریدم , وقتی وی

پی ان رو کانکت میکنم , کانکت میشه ولی به هیچ عنوان کار نمیکنه یعنی بطور کلی دیگه هیچ

پیجی رو باز نمیکنه , مشکل اینجاست که کسپر اونو BLOCK میکنه , به آواژنگ ایمیل زدم ولی

نتیجه نگرفتم , تووی اینترنت هم هرچی گشتم نشد که نشد واسه کار دادن وی پی ان هم

باید کسپر رو Remove کنم تا وی پی ان جواب بده

گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی میتونه کمکم کنه .در ضمن خیلی ها همین مشکل رو دارن اما

نمیدونن چیکارباید کرد.ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه.

milaaad
26-06-2011, 07:56
کسی جواب نمیده؟

سلام.فکر نمیکنم کسپر تو سرعت تاثیر بذاره اگرم بذاره مطمئنا زیاد نیست
من خودم به شخصه احساس میکنم 2012 بهتره.به نظر من اصلا سیستمو کند نمیکنه و کی هاشم زود به زود بلاک نمیشن

ALI16437
27-06-2011, 12:19
با سلام

من کسپرسکی 2011 (internet security ) رو بصورت ارجینال خریدم همراه با گارانتی شرکت

آواژنگ . مشکلم از وقتی شروع شد که واسه راحتی کارم یه وی پی ان خریدم , وقتی وی

پی ان رو کانکت میکنم , کانکت میشه ولی به هیچ عنوان کار نمیکنه یعنی بطور کلی دیگه هیچ

پیجی رو باز نمیکنه , مشکل اینجاست که کسپر اونو BLOCK میکنه , به آواژنگ ایمیل زدم ولی

نتیجه نگرفتم , تووی اینترنت هم هرچی گشتم نشد که نشد واسه کار دادن وی پی ان هم

باید کسپر رو Remove کنم تا وی پی ان جواب بده

گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی میتونه کمکم کنه .در ضمن خیلی ها همین مشکل رو دارن اما

نمیدونن چیکارباید کرد.ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه.

اینکارا رو بکن ببینیم جواب میده یا نه ،

sharghi
28-06-2011, 00:00
سلام یه نرم افزاری هست اسکاینت واسه دانلود افلاین کاسپر به محض اینکه از زیپ خارجش میکنم پاکش میکنه چیکار کنم که اصلا به کاری نداشته باشه کاسپرم KIS 2011 556 هست

حتما باید خواهشی التماسی بکنیم تا جواب بگیریم

Vivah
28-06-2011, 18:24
سلام دوستان
من یه مشکلی با کاسپر اسکای سکیوریتی پیدا کردم ، یه نرم افزار ویرایش فیلم از اینترنت گرفتم ، چون باید کرک میکردم نرم افزار کاسپر یه ساعت از کار انداختم و نصبش کردم ولی به محض اینکه کاسپر دوباره شروع به کار کرد اجازه اجرا شدن به نرم افزار نداد و پیغام اینکه آلوده به تروجان داد ... در واقع مسدودش کرد منم مجبور شدم دوباره از اول نرم افزار نصب کنم قبلش هم رفتم تو تنظیمات بخش protection و فایلی که نرم افزار نصب بود از protect خارج کردم ، همین طور اسم فایل برنامه از فهرست اسکن خارج کردم تا شناساییش نکنه ولی با این وجود نمیدونم چرا دوباره به عنوان تروجان شناسایی میکنه و اجازه اجرای برنامه نمیده .... ورژن کاسپر من 2010

میشه لطفا راهنماییم کنید که کاسپر چطوری باید تنظیم کنم تا این مشکل پیش نیاد

خواش میکنم هرکسی میتونه کمک کنه چون خیلی به این برنامه احتیاج دارم ولی نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

amir.7
28-06-2011, 23:21
حتما باید خواهشی التماسی بکنیم تا جواب بگیریم

سلام

خواهش میکنم دوست من ، علتش اینه دوستانی که بصورت حرفه ای از کاسپر استفاده میکنند در حال حاضر حضور ندارند و الا در اسرع

وقت جواب شما داده میشد

من یه مشکلی با کاسپر اسکای سکیوریتی پیدا کردم ، یه نرم افزار ویرایش فیلم از اینترنت گرفتم ، چون باید کرک میکردم نرم افزار کاسپر یه ساعت از کار انداختم و نصبش کردم ولی به محض اینکه کاسپر دوباره شروع به کار کرد اجازه اجرا شدن به نرم افزار نداد و پیغام اینکه آلوده به تروجان داد ... در واقع مسدودش کرد منم مجبور شدم دوباره از اول نرم افزار نصب کنم قبلش هم رفتم تو تنظیمات بخش protection و فایلی که نرم افزار نصب بود از protect خارج کردم ، همین طور اسم فایل برنامه از فهرست اسکن خارج کردم تا شناساییش نکنه ولی با این وجود نمیدونم چرا دوباره به عنوان تروجان شناسایی میکنه و اجازه اجرای برنامه نمیده .... ورژن کاسپر من 2010

میشه لطفا راهنماییم کنید که کاسپر چطوری باید تنظیم کنم تا این مشکل پیش نیاد

خواش میکنم هرکسی میتونه کمک کنه چون خیلی به این برنامه احتیاج دارم ولی نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

دوستان فایل زیر رو دانلود کنید که بصورت PDF هستش ، آموزش تنظیمات کاسپره و پاسخ سئوالهای شما در اون موجوده

زحمت مطالعه با خودتون ، بخشید من فرصت مطالعه رو نداشتم وگرنه بخاطر خودمم که بود میخوندم .

sharghi
29-06-2011, 03:16
سلام

خواهش میکنم دوست من ، علتش اینه دوستانی که بصورت حرفه ای از کاسپر استفاده میکنند در حال حاضر حضور ندارند و الا در اسرع

وقت جواب شما داده میشد

دوستان فایل زیر رو دانلود کنید که بصورت PDF هستش ، آموزش تنظیمات کاسپره و پاسخ سئوالهای شما در اون موجوده

زحمت مطالعه با خودتون ، بخشید من فرصت مطالعه رو نداشتم وگرنه بخاطر خودمم که بود میخوندم .

مرسی از شما ولی حالا که 2012 رو نصب کردم بعضی جاها متفاوت هست با توضیحات به هر حال تشکر

ALI16437
29-06-2011, 15:21
دوستان سلام ،
اول اینکه عدم کار کرد add-on های کاسپر برای ورژن 5 Mozilla Firefox میتونه یک موذل امنیتی بزرگ باشه

اگر کسی میدونه که چطور میشه اینها رو فعال کرد ما رو هم راهنمایی کنه.

اما یک سوال دیگه که دارم اونم اینه که در پوشه ماکروسافت جلوی اتصال یک برنامه به اینترنت گرفته شده کسی میتونه بگه اون چیه و چرا گرفته شده یا اینکه اون یک اشتباه است.

omid-p30
29-06-2011, 15:32
برای فایرفاکس 5 پچ b برای ورژن 2012 ارایه خواهد شد که افزونه ها رو سازگار میکنه.

ALI16437
29-06-2011, 15:59
برای فایرفاکس 5 پچ b برای ورژن 2012 ارایه خواهد شد که افزونه ها رو سازگار میکنه.
با تشکر از شما ،در مورد اون برنامه که بلوکه شده نظرتون چیه و چرا بلوکه شده

omid-p30
29-06-2011, 16:09
ابتدا تاپیک زیر برای کاربرانی که سوال یا مطلبی رو اشتباها در این تاپیک ارسال کردند و به پست اول ارجاع داده شده اند معرفی میشود :

تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما اونجا میتونید ضمن رعایت قوانین موجود در پست اول اون تاپیک :

هر سوالی رو در مورد انتخاب یک آنتی ویروس بپرسید، هر نظری رو در مورد محصول خاصی بدید ویا هر بحثی رو در مورد مقایسه آنتی ویروس ها مطرح کنید.

اما برای ارسال هرگونه پست در این تاپیک، رعایت شرح کار و قوانینی که در ادامه می آید ضروری هست.

شرح کار :

1. قرارگیری نتایج تست های آنتی ویروس ها از سوی شرکت ها و سایت های معتبر

اولویت اصلی ما نتایج لابراتوارهای av-comparatives ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و av-test.org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3 Dweb%26cd%3D1%26ved%3D0CCYQFjAA%26url%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 252F%252F[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QOQxNCuAQ%26usg%3DAFQjCNG3jgVLzS7xxVbFUR3uNWAsTr6s Yg%26sig2%3DPj19vjVMhtN_rTHhb3H66A) خواهد بود.
چرا که نسبت به بقیه از شهرت و اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

سایت virusbtn.com هم با وجودی که ایرادات گفته شده در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر اون وارد هست، دارای شهرت زیادی هست.

علاوه بر اینها سایت های دیگری هم هستند که هر چند از اعتبار دو سایت اول برخوردار نیستند، اما این دلیل بر کم اهمیت بودن اونها نیست. مثل :
dennistechnologylabs.com , malwareresearchgroup.com , raymond.cc , antimalware.ru
checkvir.com , icsalabs.com , westcoastlabs.org و ...

اما سایت های زیر کمترین مبنای علمی لازم رو ندارند و لذا از ارجاع به اونها در این تاپیک خودداری کنید. در صورت این کار پست حذف خواهد شد :

toptenreviews.com
pcmag.com
virus.gr
starreviews.com
no1reviews.com

2. بحث های تخصصی مربوط به آنتی ویروس ها

قوانین :

الف : این تاپیک محل پرسش و پاسخ نیست. طرح سوالات : در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ب : بیان نظرات شخصی در مورد نقاط ضعف و قوت آنتی ویروس ها : در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ج : این تاپیک محل ارایه مطالب تخصصی، تحلیلی، فنی و علمی هست. بیان مطالب متقابل هم باید به همین گونه باشد.

د : با عنایت به قانون مندرج در بند الف، اگر صرفا سوالی در مورد تست های قرار داده شده و یا بحث های تخصصی صورت گرفته بین سایر کاربران دارید، میتونید از اونها بپرسید. ( فقط سوال و نه اظهار نظر شخصی )

ه : هر گونه ابراز نظر شخصی در مورد مطالب این تاپیک رو که با توجه به قوانین گفته شده نمیتونید اینجا بیان کنید، میتونید در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیان کنید.

====================================

موفق باشید.

ICAROOS
29-06-2011, 20:00
با سلام
من از نسخه 2010 کسپرسکی استفاده می کنم و حالا نسخه 2012 رو دانلود کردم می خواستم بپرسم که برای نصب نسخه جدید اول باید نسخه قبلی رو آنیستال کنم یا روش دیگه ای داره ؟
در ضمن چون سیستمم مشکوک به ویروسه به نظر شما بهتر نیست که این کارو در حال safe mode انجام بدم ؟
ممنون
کسی از دوستان نمیخواد احیانا بعد از حدود یک هفته لطفی در حق سوال ما بکنه ؟
:19: :31: :11:

ICAROOS
29-06-2011, 21:55

دوست عزیز آیا برای ورژن 2012 هم این راهنما وجود داره یا فقط برای 2011 تهیه شده ؟

amir.7
29-06-2011, 23:43
مرسی از شما ولی حالا که 2012 رو نصب کردم بعضی جاها متفاوت هست با توضیحات به هر حال تشکر

دوست عزیز آیا برای ورژن 2012 هم این راهنما وجود داره یا فقط برای 2011 تهیه شده ؟

سلام

دوستان عزیز قسمت تنظیمات در 2012 بسیار شبیه به 2011 هستش و من یه خرده باهاش ور رفتم تفاوتی رو ندیدم و چنانچه اختلافی

مشاهده کردید با یه کم جستجو مطمئنا میتونید پیدا کنید .

موفق باشید

sunrise07
30-06-2011, 00:20
سلام دوستان من تازه دارم از کاسپر 2012 استفاده می کنم مشکلی که دارم اینه که proactive کاسپر idm رو ویروس میشناسه و پاکش می کنه راهی نیست که بدون غیرفعال کردن پرواکتیو ، بتونم idm رو هم اجرا کنم؟

kases
30-06-2011, 01:00
کسی از دوستان نمیخواد احیانا بعد از حدود یک هفته لطفی در حق سوال ما بکنه ؟
:19: :31: :11:

بله اول باید نسخه 2011 رو انیستال کنید اگه اینترنت پر سرعت داری پیشنهاد میکنم دیسک نجات کسپر رو دانلود کن بر روی سی دی رایت کن واز طریق بوت سیستمت رو اسکن کن امیدوارم مشکلت حل بشه:46:

shabkard
30-06-2011, 01:12
درود
دوستان من نسخه ۲۰۱۲ کاسپر رو نصب کردم ولی بدبختانه سیستم کاملا قفل شد تازه ان هم با یک هارد خالی فقط ویندوز اکس پی رو ش نصب بود
اخه این چه جور انتی ویروسی خودش از صد تا ویروس مخربتره کل نفس سیستم رو میگیره
تازه سی پیو من ۷۵۰۰ هستش با دو گیگ رم؟

Gilopa
30-06-2011, 11:28
درود
دوستان من نسخه ۲۰۱۲ کاسپر رو نصب کردم ولی بدبختانه سیستم کاملا قفل شد تازه ان هم با یک هارد خالی فقط ویندوز اکس پی رو ش نصب بود
اخه این چه جور انتی ویروسی خودش از صد تا ویروس مخربتره کل نفس سیستم رو میگیره
تازه سی پیو من ۷۵۰۰ هستش با دو گیگ رم؟

والا من رو ویندوز 7 دارم لذت میبرم از نسخه 2012 .. بی سر وصدا و کاملا بهینه شده از لحاظ سرعت داره کارش رو میکنه .. شما اولا حتما از سایت خود سازنده دانلود کن .. دوباره نصب کن ببین مشکل داری یا نه

ALI16437
30-06-2011, 12:23
سلام دوستان من تازه دارم از کاسپر 2012 استفاده می کنم مشکلی که دارم اینه که proactive کاسپر idm رو ویروس میشناسه و پاکش می کنه راهی نیست که بدون غیرفعال کردن پرواکتیو ، بتونم idm رو هم اجرا کنم؟

البته میشه باید اونو به استثناعات اضافه کنی ودر قسمت استثناعات تیک مربوط بهproactive رو بزنی ودر
Aplication controoler اون رو به فturested اضافه کنی .

اما راه بهترش اینه که با یک کرک درست حسابی IDm رو کرک کنی اینم یک کرک نسبتا خوب

موفق باشی

nima_19
30-06-2011, 15:40
کدوم بهتره؟
اینکه از تریال ریست استفاده بشه و 30 روز به 30 روز تمدید بشه یا اینکه از سریال نامبر و key استفاده بشه؟

adel28
30-06-2011, 17:16
کدوم بهتره؟
اینکه از تریال ریست استفاده بشه و 30 روز به 30 روز تمدید بشه یا اینکه از سریال نامبر و key استفاده بشه؟

بستگی به خودتون داره.
اگه تریال ریست کنید 30 روز مطمئن اید که مشکلی ندارید ولی با کی ممکنه هر لحظه بلاک لیست به سراغ تون بیاد.
با همه اینا، خودم به شخصه کی رو ترجیح میدم.

pakbakhteh
01-07-2011, 12:25
چند روزی میشه Kasper Sky Internet Security 12.0.0.374 را روی سیستم نصب کردم اما به حدی سیستم کند شده که نگو و نپرس به ناچار خیلی از اوقات آنتی ویروس رو غیر فعال می کنم .
سئوالم اینه که یه نسخه از کسپر وجود داره که خیلی کم سیستم رو درگیر کنه و به راحتی بشه باهاش کار کرد؟
سئوال بعدیم اینه که آیا Node32 توانائی های کسپر رو داره که بشه جایگزینش کرد آخه من شنیدم که خیلی سیستم رو مشغول نمی کنه اگه جواب مثبته کدام ورژنشو پیشنهاد میدین؟
لطفا زودتر جواب بدین چون بد جوری این کسپر رفته رو اعصاب من
با سپاس:11:

AMINGERAMI
01-07-2011, 18:19
چند روزی میشه Kasper Sky Internet Security 12.0.0.374 را روی سیستم نصب کردم اما به حدی سیستم کند شده که نگو و نپرس به ناچار خیلی از اوقات آنتی ویروس رو غیر فعال می کنم .
سئوالم اینه که یه نسخه از کسپر وجود داره که خیلی کم سیستم رو درگیر کنه و به راحتی بشه باهاش کار کرد؟
سئوال بعدیم اینه که آیا Node32 توانائی های کسپر رو داره که بشه جایگزینش کرد آخه من شنیدم که خیلی سیستم رو مشغول نمی کنه اگه جواب مثبته کدام ورژنشو پیشنهاد میدین؟
لطفا زودتر جواب بدین چون بد جوری این کسپر رفته رو اعصاب من

تا اونجایی که بنده خودم تست زدم و تجربه کار با نسخه 12 رو دارم ، این نسخه خیلی سرعتش بهتر شده!!! حالا چطور شده سرعت سیستم شما رو آورده پایین ! (بنده خودم همزمان دو تا ویندوز اجرا بود که کسپر هم رو یکیش نصب بود!هیچ مشکلی نداشتم.... تازه رو لپ تاپ هم هست!)

اگه ممکنه مشخصات سیستمتون رو ذکر کنید.

(بهتر بود این سوال رو هم تو خود انجمن مربوط به کسپر مطرح میکردید)

بین نود و اواست و اویرا میتونید یکیش رو که بیشتر باهاش کار کردید و آشنایی دارید ، انتخاب کنید.(انتخاب شخصی بنده ، اواست است).

موفق باشید

ebrahimjan
01-07-2011, 23:10
من هم با نظر دوستمان مواقفم نسخه 12 کسپر خیلی سرعتش بهتر شده من چند سالی هست از این آنتی ویروس استفاده میکنم که تو نسخه های قبلی برای اسکن خیلی هارد رو درگیر می کرد ولی تو این نسخه جدید خیلی بهتر شده و زیاد هارد رو درگیر نمی کنه.

Hossein-GMail
02-07-2011, 14:37
درود به تمامی دوستان.
به نظر شما مشکل بنده کجاست؟

hamed_ae1
02-07-2011, 22:50
سلام وسلام و تبریک به سایت پی سی ورلد.
---------------------------------------------------------
من 2 روز پیش یه نسخه آنتی ویروس کسپرسکی خریدم نسخه اورجینالش رو با قیمت 27500 تومان ولی چون سی پی یو لپ تاپ من سلرون است نمی تونم استفاده کنم در ضمن من نسخه 30 روزه رو نصب کردم و نسخه اورجینال مشکلی نداره و حتی سترچ امنیتی هم روی رمز است
-----------------------------------------------------------------------------------------
این نسخه رو که شامل :
-پک
-سی دی
-کارت فعال سازی
-کارت ضمانت و 10 % تخفیف(اتنا دژ)
--------------------------------------------------------------
با قیمت 20000تومان می فروشم .
---------------------------------------
با شماره تلفن 09355023182 تماس بگیرید برای خرید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یا با ایمیل زیر میل بزنید Techforland@Gmail.com

---------------------------------------------------------------
با تشـــکر از P30WORLD که این پیغام من رو برای نمایش گذاشت.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------:11:

hamid_Y2K
02-07-2011, 23:24
این کیبورد مجازی 2012 سکیوریتی من تو فیلد ها کار نمیکنه چرا حتما باید اون افزونه هاش برای فایرفاکس نصب باشه؟

mohsen_1363
03-07-2011, 07:43
اپدیت افلاین روی محصولات 212 جواب نمیده ؟

AMINGERAMI
03-07-2011, 21:06
اپدیت افلاین روی محصولات 212 جواب نمیده ؟

جواب میده!

adel28
03-07-2011, 21:47
درود به تمامی دوستان.
به نظر شما مشکل بنده کجاست؟

کاش بیشتر توضیح میدادی در مورد مشکلت.
منظورت اینه که آپدیت می کنید ولی باز میگه که دیتابیس قدیمی هست؟
ساعت و تاریخ سیستم رو چک کنید ببینید درست باشه.

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 12:36
سلام
میشه در مورد قسمت Cloud Protection توضیح بدید؟
ممنون

amir.7
04-07-2011, 15:34
سلام
میشه در مورد قسمت Cloud Protection توضیح بدید؟
ممنون

سلام

دوست من آدرس زیر رو مطالعه بفرمایید یه سری توضیحات هست .

mohsen_1363
04-07-2011, 17:13
جواب میده!
من رو چند تا سیستم که اصلا به اینترنت دسترسی ندارن کسپر 2012 نصب کردم و با کی 91 روز فعال شدن
فایل زیپ اپدیت کلی رو از سایتش دان کردم
اما موقع اپدیت 2در صد میره بعد ارور میده
رو همشون همین مشکل پیش اومد

omid-p30
04-07-2011, 17:44
[من رو چند تا سیستم که اصلا به اینترنت دسترسی ندارن کسپر 2012 نصب کردم و با کی 91 روز فعال شدن
فایل زیپ اپدیت کلی رو از سایتش دان کردم
اما موقع اپدیت 2در صد میره بعد ارور میده
رو همشون همین مشکل پیش اومد[
این آپدیت ها که در سایت کاسپر هستند مخصوص نسخه قدیمی کاسپر هستند. برای اینترنت سکیوریتی 2012 :

ICAROOS
05-07-2011, 01:57
با سلام
من نسخه 2012 کسپرسکی رو نصب کردم ولی در حین تنظیماتش چند سوال برام پیش اومد که ممنون میشم اگه جواب بدید :
1- با توجه به اینکه من کلا سیستم قدرتمندی ندارم آیا علامت زدن گزینه "All file" در قسمت "فایل آنتی ویروس" مثل عکس زیر :
آیا باعث میشه منابع سیستمی زیادی تلف بشه یا فرق چندانی نمیکنه ؟
2 - قسمتی که در عکس زیر مشخص شده دقیقا مربوط به چه چیزی میشه و در صورت برداشتن علامتش چه اتفاقی میفته ؟
3- راجع به این دوقسمت و فعال بودن یا نبودنش هم لطف توضیح بدبد :

omid-p30
05-07-2011, 20:42
با سلام
من نسخه 2012 کسپرسکی رو نصب کردم ولی در حین تنظیماتش چند سوال برام پیش اومد که ممنون میشم اگه جواب بدید :
1- با توجه به اینکه من کلا سیستم قدرتمندی ندارم آیا علامت زدن گزینه "All file" در قسمت "فایل آنتی ویروس" مثل عکس زیر :

آیا باعث میشه منابع سیستمی زیادی تلف بشه یا فرق چندانی نمیکنه ؟
2 - قسمتی که در عکس زیر مشخص شده دقیقا مربوط به چه چیزی میشه و در صورت برداشتن علامتش چه اتفاقی میفته ؟

3- راجع به این دوقسمت و فعال بودن یا نبودنش هم لطف توضیح بدبد :

1. بله تاثیر داره روی منابع و برای کاربر خونگی همون گزینه recommended کاملا مناسبه و نیازی نیست درون این تنظیماتش رو اصلا نگاه کنید.

2. میگه که از اسکن کردن فایل های فشرده و یا ایمیج های با حجم بزرگتر از گزینه تعیین شده در پایینش صرف نظر کنه که در حالت پیش فرض برای بزرگتر از 8 مگ فعال هست چرا که این کار هم منابع زیادی رو میگیره از سیستم.

3. میگه اطلاعات مربوط به برنامه ها و این که قابل اطمینان هستند یا نه رو از لابراتوار کاسپراسکای دریافت و همینطور اطلاعات قبلی در مورد برنامه ها رو به روز کنه یا نه.
دلیلی برای غیر فعال کردن این دو گزینه نمیبینم.

kases
06-07-2011, 08:31
با با این کسپر 2012 اعصاب مارو خورد کرده با این حجم اپدیتش یک هفته قبل کامل اپدیتش کردم اما امروز تا 58 مگ اپدیت کرد که بقیشو کنسلش کردم چه خبره با این حجم اپدیت داره کم کم ناامیدم میکنه

دوستان ورزن جدیدش کی میاد؟

omid-p30
06-07-2011, 10:25
با با این کسپر 2012 اعصاب مارو خورد کرده با این حجم اپدیتش یک هفته قبل کامل اپدیتش کردم اما امروز تا 58 مگ اپدیت کرد که بقیشو کنسلش کردم چه خبره با این حجم اپدیت داره کم کم ناامیدم میکنه

براش تیک ایجاد نسخه پشتیبان رو نزدید ؟ یا اینکه مسیرش رو تغییر داده باشید ؟

از اومدن نسخه بعدی فعلا حرفی نیست.

adel28
06-07-2011, 10:26

این آخرین ورژن هست.
اگه یک بار تا آخر آپدیتش کنید دفعات بعد آپدیت حجیمی نخواهد داشت.
نسخه 2012 حدود 90 مگ آپدیت داره.

kases
06-07-2011, 10:59
براش تیک ایجاد نسخه پشتیبان رو نزدید ؟ یا اینکه مسیرش رو تغییر داده باشید ؟

از اومدن نسخه بعدی فعلا حرفی نیست.

بله برای اپدیت پشتیبان تیک زدم و مسیرش رو تغییر دادم یک هفته قبل با تیک پشتیبان اپدیتش کردم که فکر کنم بالای 120 مگ اپدیت کرد الان بهد از یک هفته دوباره اپدیت کردم که تا 58 مگ رفت دیدم داره خیلی زیاد میشه کنسل کردم به خاطر اینکه اینترنت حجمی دارم باید مدیریتش کنم ممنون از توجهتون

hamid_Y2K
07-07-2011, 01:37
سلام
تو کیس 2012 جایی تنظیماتی داره که بشه کاری که در هر صورتی فقط از 50 درصد سی پی یو استفاده کنه چون بعضی وقتها میره بالا 90 درصد و کامپوتر هنگ میکنه؟

AMIR.KIK
07-07-2011, 02:48
سلام
تو کیس 2012 جایی تنظیماتی داره که بشه کاری که در هر صورتی فقط از 50 درصد سی پی یو استفاده کنه چون بعضی وقتها میره بالا 90 درصد و کامپوتر هنگ میکنه؟
سلام بعصی وقتها که 90 درصد از سیپیو داره استفاده میکنه واسه اینه که داره اسکن میکنه
تنظیمات کسپر

mahyarSAMSUNG
08-07-2011, 12:25
کسی میدونه چطوری این مشکل رو هیدن کنم چون آنتی ویروسم دائم زرد رنگ میشه

alone_boy
08-07-2011, 12:28
این یعنی این که لایسنستون به زودی تموم میشه
یه لایسنس جدید وارد کنین!

P‌C
08-07-2011, 12:54
کسی میدونه چطوری این مشکل رو هیدن کنم چون آنتی ویروسم دائم زرد رنگ میشه

توی 2011 که خیلی راحت hide میشه ولی توی 2012 نمیدونم. شما دیتیلش رو بزن ببین هاید داره؟

nois3
08-07-2011, 15:50
دوستان یه سایت معرفی کنید آپدیت آفلاین واسه (کسپر آنتی ویروس ۲۰۱۰) بذاره.
ممنون

parsa205
08-07-2011, 17:52
یه سوال فنی از دوستان داشتم بعضی وقتها کاسپر بعد پیدا کردن یک تروجان یا ویروس روی فلش مموری و پاکسازی اون، فایل های موجود در فلش رو به فایل های Protected operating system files تبدیل میکنه .... چه جوری میشه این فایل ها رو از این حالت در آورد؟؟؟

mahyarSAMSUNG
08-07-2011, 19:25
توی 2011 که خیلی راحت hide میشه ولی توی 2012 نمیدونم. شما دیتیلش رو بزن ببین هاید داره؟

کار از دیتیل زدن گذشته خیلی باهاش ور رفتم خیلی عجیبه که بخواد این سیستم رو روی 2012 برداشته باشه :41:

majid2124
08-07-2011, 22:43
کار از دیتیل زدن گذشته خیلی باهاش ور رفتم خیلی عجیبه که بخواد این سیستم رو روی 2012 برداشته باشه :41:

من الان کاسپر ندارم اما تا جایی که میدونم میشه از قسمت نوتیفیکشن ها تیک این جور الارم ها رو برداشت شما چک بکن ببین شاید کارت را بیافته

alone_boy
09-07-2011, 11:34
سلام
افزونه هاي KIS 2012 با FF 5 سازگاري ندارن!
هيچ راهي نيست كه سازگاري داشته باشن؟!

omid-p30
09-07-2011, 12:07
سلام
افزونه هاي KIS 2012 با FF 5 سازگاري ندارن!
هيچ راهي نيست كه سازگاري داشته باشن؟!
پچ b در حال گذروندن مرحله آزمایشی هست که بعد از انتشار این مشکل رو بر طرف خواهد کرد.

nois3
09-07-2011, 21:07
دوستان خواهشأ کمک کنید.
من کجا می‌تونم واسه (کسپر آنتی ویروس ۲۰۱۰) آپدیت آفلاین گیر بیارم؟همه سایت‌ها واسه ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ گذاشتن.

amirpers
09-07-2011, 21:32
دوستان خواهشأ کمک کنید.
من کجا می‌تونم واسه (کسپر آنتی ویروس ۲۰۱۰) آپدیت آفلاین گیر بیارم؟همه سایت‌ها واسه ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ گذاشتن.

دوست عزيز
من تا جايي كه مي دونم آپديت 2011 و 2012 به 2010 هم مي خوره.
از سايتهاي دانلود مثل --------- يا ------------ ميتوني بگيري.

sansilex
10-07-2011, 13:30
سلام به اساتید بزرگوارم
من 50 هزار تومن دادم یه کسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2011 خریدم ولی نصب نمیشه.
یه اخطار میده با این مضمون:
"فایل نصب نرم افزار ناقص دانلود شده و خسارت دیده. برای رفع مشکل با ناشر آن تماس بگیرید."
هر چی با پشتیبانی شرکت تماس می گیرم یه نفر جوابگو نیست.
200 بار تا حالا زنگ زدم ولی هیچ کس جواب نمیده.
50 هزار تومن برام مهم نیست.
مهم نصب شدن آنتی ویروسه.
چندتا ویندوز هم عوض کردم ولی باز نشد.
هم 32 بیت نصب کردن هم 64 بیت.
اساسی اعصابم خورد شده.
حاضرم یه شیرینی بدم به کسی که راهنمایی کنه و مشکلمو حل کنه.
اگه از طریق ایمیل کمکم کنید ممنون میشم چون اصلا کار کردن با این تالارای گفتگو رو بلد نیستم.
میدونم الآن از این تالار که خارج بشم دیگه پیداش نمی کنم.
خواهشا راهنماییم کنید.
ممنون.
smreventon@gmail.cim

mahyarSAMSUNG
11-07-2011, 11:44
من الان کاسپر ندارم اما تا جایی که میدونم میشه از قسمت نوتیفیکشن ها تیک این جور الارم ها رو برداشت شما چک بکن ببین شاید کارت را بیافته

راستش مشکلم که حل نشد ولی یه موردی رو بهم یاد دادی که یه عمر دنبالشم همون پیام های علکی که چند دقیقه یه بار برای 2011 می یومد و از اینجایی که شما گفتید میشه غیر فعال کرد . خیلی دنبالش بود ... هرچند فکر نکنم اون قسمت به ارور های توی لیست ربطی داشته باشه چون با برداشتن تیک های مربوطه بازم هستش .

ناخدا
13-07-2011, 08:44
سلام دوستان

من یه سیستم دارم با اینترنت سیکیوریتی 8.0.0.506 به آپدیت روز حجم آپدیت 9.8GB می باشد نمی دانم چرا اینقدر زیاد است چون وقتی دانلود می کنیم کلا نهایت 300MB بشه ولی نمی دانم چرا این اینقدر زیاد است .

1- لطفا بگویید به چه علت این حجم زیاد است .
2- لطفا بگویید که آیا می شود بعضی قسمتهای اضافه یا بی مصرف رو پاک کرد تا حجم کمتر شود والبته از آپدیت کم نشود .
3- چتور می شود از آپدیت بک آپ گرفت ودرسیستمی دیگر با همین ورژن استفاده کرد .

باتشکر فراوان

omid-p30
13-07-2011, 09:06
سلام دوستان

من یه سیستم دارم با اینترنت سیکیوریتی 8.0.0.506 به آپدیت روز حجم آپدیت 9.8GB می باشد نمی دانم چرا اینقدر زیاد است چون وقتی دانلود می کنیم کلا نهایت 300MB بشه ولی نمی دانم چرا این اینقدر زیاد است .

1- لطفا بگویید به چه علت این حجم زیاد است .
2- لطفا بگویید که آیا می شود بعضی قسمتهای اضافه یا بی مصرف رو پاک کرد تا حجم کمتر شود والبته از آپدیت کم نشود .
3- چتور می شود از آپدیت بک آپ گرفت ودرسیستمی دیگر با همین ورژن استفاده کرد .

باتشکر فراوان
پیشنهاد من به شما این هست که ورژن آخر رو دانلود و استفاده کنید، چون برای ورژن 8 فقط تا پایان 2011 یعنی فقط 5 ماه دیگه آپدیت ارایه میشه و بعد از اون دیگه قادر به استفاده ازش نیستید.

اگر باز قصد استفاده ازش رو دارید بگید تا مشکلتون رو بررسی کنیم.

ناخدا
13-07-2011, 14:39
پیشنهاد من به شما این هست که ورژن آخر رو دانلود و استفاده کنید، چون برای ورژن 8 فقط تا پایان 2011 یعنی فقط 5 ماه دیگه آپدیت ارایه میشه و بعد از اون دیگه قادر به استفاده ازش نیستید.

اگر باز قصد استفاده ازش رو دارید بگید تا مشکلتون رو بررسی کنیم.

باتشکر از شما

سرعت کامپیوتر من کم هست اگر بتونم از ورژن 9 استفاده کنم خوبه ضمنا باتوجه به ورژن 9 می توانم آپدیت 8استفاده کنم ، لطفا باتوجه به ورژن 9 سوالات بالا را پاسخ دهید .

باتشکر

MeHrDaD-91
13-07-2011, 15:14
دوستان من میخواستم Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 - Final را نصب کنم ولی دیدم بعضی از بچه ها گفتن که سرعت سیستم خیلی کم شده؟ تا چه حد این درسته؟
من قبلا comodo داشتم که رسما ... شدم. از بس به همه چیز گیر میده این کاسپر هم همین طوره یا نه؟
سرعت اینترنت را کم می کنه یانه؟