PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Dr Hannibal
10-06-2010, 13:42
بچه ها يه سوال دارم زماني كه تيك كپي آپديت هاي كسپر رو ميزنيم آيا حجم آپديت ما از اينترنت رو افزايش ميده منظورم اينه آيا همزمان كه داره آپديت ها رو تو پوشه temporaryFolder قرار ميده يه كپي از اون رو تو پوشه ايي كه تعيين كرديم قرار ميده يا نه بايد براي پوشه ايي كه تعيين كرديم يكبار ديگه جداگانه آپديت كنيم ؟

مثلا شما وقتی نسخه 9.0.0.736 رو داشته باشی تیک اپدیت رو بزنی حدود 150 مگ دانلود میکنه. حتی اگه اپدیت تا ثانیه پیش کرده باشی.

این اپدیت مربوط میشه به کل نسخه های 9 و با این فولدر می تونی تمام نسخه های 9 رو اپدیت کنی.

اما نسخه 9.0.0.736 که اخرین ورژن 9 هست اپدیتش در حدود 30 مگ هست. 150 مگ دلیلش اپدیت ورژن پایین تر هست.

خب اینا برای اولین بار بود. اما وقتی تیک رو زدی اپدیت کردی دیگه میشه حالت عادی. و هیچ حجمی اضافه نمیشه روزانه.

nois3
10-06-2010, 14:09
دوستان کمک
ساعت ویندوزم عوض شد،کسپر خراب شد!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
10-06-2010, 14:18
دوستان کمک
ساعت ویندوزم عوض شد،کسپر خراب شد!!!

اول کلید قلبی رو ضربدر کن. بعد ایکون کسپرسکی کلیک راست کن بعد خارجش کن. بعد ساعت و تاریخ رو دقیق درست کن. میلادی و درست.

بعد کسپر رو باز کن و key جدید بهش بده.

ebrahimjan
10-06-2010, 14:34
حجم آپديت كسپر Kaspersky_Internet_Security_2011_v11.0.0.232 چقدر هست

Chee.Toz
10-06-2010, 14:36
حجم آپديت كسپر Kaspersky_Internet_Security_2011_v11.0.0.232 چقدر هست
برای من حدود 150 مگ شده کلا

toose2008
10-06-2010, 15:06
خیلی جالب بود من تازه همین امروز تریال نسخه قبلیم تموم شد و این نسخه جدید رو نصب کردم و تا 30 روز دیگه بهم اکانت داد آپدیتش زیاد نیست فکر کنم 20 یا 30 مگ بود چون زیاد طول نکشید راستی تا سی روز دیگه یه راهی تورو خدا برا ریست کردن تریال اکتیوش پیدا کنید یا شاید مثل نسخه های قبلی میشه عمل کرد و از ریجستری درست کرد ؟

Dreamland
10-06-2010, 15:23
یه راهی تورو خدا برا ریست کردن تریال اکتیوش پیدا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeedhashemee
10-06-2010, 16:27
برای اپدیت نسخه 2011 از اپدیت نسخه 2010 استفاده کنید. سپس به اینترنت کانکت بشید و اپدیت کنید اینجوری حجمش به 2 تا 3 مگ کاهش پیدا میکنه. من اینجوری خیلی سریع اپدیت کردم. در ضمن کلید های نسخه قبلی به این ورژن هم سازگار هست

mohsenpj
10-06-2010, 19:51
با سلام
من هم کسپر 2011 فاینال رو نصب کردم و برای آپدیتاش از 2010 استفاده کردم و بعد از اینکه آنلاین آپدیت کردم چیزی حدود 2 یا 3 مگ گرفت. ظاهرا که چندین باگ داره نسبت به 2010. وقتی ویروسی توی فلش باشه و کسپر 2011 شناسایی میکنه ولی پاکش نکنی و در همون حین فلش رو جدا کنی، این پیغام کسپر میمنونه و نمیره مگه اینکه ری استارت کنی. در ضمن موقع اسکن شدیدا سی پی یو رو میگیره و کامپیوتر واقعا قفل میشه. به نظره من که از کسپر 2010 سنگینتر شده. در ضمن برای من گرفیک و قیافه 2010 جالبتره. کاشکی توی سایتی اسکینهای بغیر از اینی که هست رو گذاشته بود تا ظاهرش رو تغییر بدیم.

saeid 22
10-06-2010, 20:29
سلام
من از آنتی ویروس کاسپرسکی2010 استفاده میکنم یک چندروزی هستش نمی دونم چرا نمیزاره وارد بعضی سایتی بشوم حتی سایت پی 30 ورلد و وقتی آنتی ویروس را غیرفعل میکنم به راحتی میتونم وارد سایته مورد نظرم بشوم میخواستم بدونم مشکل از چی هستش؟ممنونم

Dr Hannibal
10-06-2010, 20:37
سلام
من از آنتی ویروس کاسپرسکی2010 استفاده میکنم یک چندروزی هستش نمی دونم چرا نمیزاره وارد بعضی سایتی بشوم حتی سایت پی 30 ورلد و وقتی آنتی ویروس را غیرفعل میکنم به راحتی میتونم وارد سایته مورد نظرم بشوم میخواستم بدونم مشکل از چی هستش؟ممنونم

اگه سایتی می خواهی بری که از لحاظ ویروسی بودن نمی ذاره بری یک پیغام قرمز میده.

هرجا پیغام داد وسط صفحه یه لینک گذاشته روش کلیک کنی سایت رو باز میکنه حتی اگه ایراد داشته باشه.

Razel
11-06-2010, 11:32
سلام
من در نسخه 2011 می خوام هر برنامه ای که به اینترنت وصل میشه مطلع بشم، برا همین تنظیمات network قسمت Trust رو به حالت Prumpt گذاشتم و Select action automaticaly رو هم غیر فعال کردم که 2تا مشکل پیش اومد:

1- Host process for win32 service هر چند ثانیه یه بار اجازه Connect می خواد .

2- برنامه opera رو به هیچ عنوان اجازه اتصال نمیده حتی در حالتی که همه تنظیمات شبکش رو Allow می کنم .

این مشکل در اولین نسخه های 2010 هم بود که بعد از چند با آپدیت حل شد.

راهی برای حل این مشکل ندارید؟

fery joon
11-06-2010, 12:40
با سلام خدمت دوستان عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه نهایی ویرایش 2011 نرم افزارهای امنیتی کسپرسکی

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.0.232 Final

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKIS 2011 New Key

Kaspersky Anti-Virus 2011 11.0.0.232 Final

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKAV 2011 New Key

دانلود تریال ریست Trial-Reset برای محصولات Kaspersky 2011

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥

سلام

چرا لينك دانلود كاسپر اينترنت سكوريتي از كار افتاده :41:

Dreamland
11-06-2010, 13:51
سلام

چرا لينك دانلود كاسپر اينترنت سكوريتي از كار افتاده :41:
تست شد

کار میکنه ...

AK1
11-06-2010, 14:21
با سلام

نسخه Kaspersky® Internet Security 2011 رو نصب کردم

سرعت اسکنش بمراتب بهتر شده
سرعت آپدیت هم زیاد ده در نسخه قبل با سرعت10 کیلو بایت آپ میکرد ولی در نسخه جدید 38 کیلو بایت سرعت آپ داشت
اضافه شدن گجت برای ویندوز 7 و ویستا بسیار کار جالبیه

در این گجت با دو پوسته باعث زیبایی و دسترسی آسان به خود برنامه و دو قسمت قابل تنظیم ( بطور پیش فرض گزارش و اجرا در محیط امن) رو فراهم میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت اجرای در حالت امن(Safe Run for App) یک قابلیت بهینه شده که یه صورت مجازی مانند برنامه های ماشین مجازی که سیستم عاملی رو در خودشون اجرا می کنن شده و محیط امنی رو برای اجرا برنامه و یا یک پروسه نا امن فراهم کرده با اجراش به صورت سویچ به اون ماشین مجازی میره :31:
قسمت تنظیماتش بسیار بهتر شده با طبقه بندی صورت گرفته راحت میشه تنظیم کرد
قسمت Parental Control بهبود قابل توجهی پیدا کرده قابلیت مدیریت بر کاربران ، محدودیت در استفاده از سیستم برای استفاده از سیستم، برنامه های خاص ، دسترسی به نت ، استفاده از بروزر با تنظیم خاص ، بلوک کردن دانولد نوع خاصی از فایل، تنظیمات مسنجر و .. برای کاربر خاص رو فراهمکرده که بنظر من برنامه کاملی برای کنترل بر کابر و فرزندان شده
به راست کلیک هم گزینه اتقال به قرنتینه اضاف شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل خاصی هم با برنامه نداشتم در این 24 ساعت فقط چند ارور برنامه فلش گیت می داد که احساس کردم از کاسپر باشه با تنظیم در بخش Application Activity مشکل برطرف شده

MIG
11-06-2010, 20:34
من تازه avest نصب کردم اما نمی تونه ویروس مخفی کننده فایل هارو بشناسه خسته شدم دیگه ! به نظر شما من کسپر نصب کنم آخه حجمش یه خورده بالاست؟

webcopernic
11-06-2010, 21:01
سلام
من در نسخه 2011 می خوام هر برنامه ای که به اینترنت وصل میشه مطلع بشم، برا همین تنظیمات network قسمت Trust رو به حالت Prumpt گذاشتم و Select action automaticaly رو هم غیر فعال کردم که 2تا مشکل پیش اومد:

2- برنامه opera رو به هیچ عنوان اجازه اتصال نمیده حتی در حالتی که همه تنظیمات شبکش رو Allow می کنم .

من هم همین مشکل رو دارم ؟

ebrahimjan
12-06-2010, 00:21
من تازه avest نصب کردم اما نمی تونه ویروس مخفی کننده فایل هارو بشناسه خسته شدم دیگه ! به نظر شما من کسپر نصب کنم آخه حجمش یه خورده بالاست؟
منظورت حجم ستاپ خود آنتي ويروس هست اگه اينترنت ذغالي داري بهتره آنتي ويروس رو از كافي نت دريافت كني

wordship
12-06-2010, 17:24
من هم همین مشکل رو دارم ؟

شما اگه میخواین ببینین
چه برنامه هایی دسترسی کامل به اینترنت دارن یا نه
باید از قسمت فایروال نگاه کنین
و اگه نخواستین وصل شه میتونید گزینهDENYرزو انتخاب کنین یا..

n.nurse
12-06-2010, 21:11
سلام

کدوم فایروال با کسپر همخونی داره ؟
فایروال به چند دلیل مهم واسم لازمه :
1 . برای جلوگیری از دستبرد به اطلاعات بسیار محرمانه تحقیقاتم .
2 . برای جلوگیری از لو رفتن برنامه های غیر قانونی که رو لپ تاپ نصب کردم :دی (این همه برنامه پولش فکر کنم با پول ایران ، یه 20 - 30 میلیونی بشه :دی )

البته اگه کسپر خودش فایروال به درد بخور داره و میشه روش حساب کرد ، آموزش استفاده از اون رو لطف کنید .

Razel
13-06-2010, 00:15
شما اگه میخواین ببینین
من احتمال میدم شما جواب سوال من و webcopernic رو دادید و باید عرض کنم که من چیز دیگه ای رو پرسیدم و شما راجع به چیز دیگه ای جواب دادید. ای کاش پستم رو دقیقتر می خوندید:

n.nurse
13-06-2010, 02:13
سلام

کدوم فایروال با کسپر همخونی داره ؟
فایروال به چند دلیل مهم واسم لازمه :
1 . برای جلوگیری از دستبرد به اطلاعات بسیار محرمانه تحقیقاتم .
2 . برای جلوگیری از لو رفتن برنامه های غیر قانونی که رو لپ تاپ نصب کردم :دی (این همه برنامه پولش فکر کنم با پول ایران ، یه 20 - 30 میلیونی بشه :دی )

البته اگه کسپر خودش فایروال به درد بخور داره و میشه روش حساب کرد ، آموزش استفاده از اون رو لطف کنید .

و یکی هم اینکه دو روز هست که نمیتونستم با دانلود منیجرم دانلود کنم .
الان که کسپر رو غیرفعال کردم تونستم دانلود کنم. مشکل از مجا میتونه باشه ؟
کسپر 2010 هست

لطفا یکی به این مشکلات بنده جواب بده:11:

n.nurse
13-06-2010, 02:29
مشکل دانلود رو حل کردم

webcopernic
13-06-2010, 08:03
شما اگه میخواین ببینین

دوست عزیز سلام

راستش من مدتهاست که کاربر Kaspersky هستم و این چیزی که فرمودید رو بلدم. منتها در ورژن 2011 ، وقتی که شما فایروال را روی حالت غیر اتوماتیک میگذارید تا برنامه هنگامی که هر نرم افزار قصد اتصال به اینترنت را دارد از شما بپرسد ، اتصال به اینترنت با IE یا firefox کلا قطع میشه. نکته ای که شما در بالا اشاره کردید همیشه کارا نیست. مثلا زمانی اصلا شما نمی خواهید برنامه ای به اینترنت وصل بشه نه اینکه وقت یوصل شد اونوقت برید ببینید و اتصال را قطع کنید.

alpha007
13-06-2010, 18:49
مشکل دانلود رو حل کردم
خب چطور حل کردید؟

n.nurse
13-06-2010, 19:04
خب چطور حل کردید؟

firewall - settings

هر سه گزینه مربوط به دانلود منیجر رو رو allow گذاشتم

اما مثل اینکه باز هم مشکل هست !

n.nurse
13-06-2010, 23:43
با اینکه دانلود منیجرم رو گذاشتم رو allow ولی باز هم تا کسپر رو پوز نکردم اجازه اجرا شدن به برنامه نمیده

majid2124
14-06-2010, 00:21
با اینکه دانلود منیجرم رو گذاشتم رو allow ولی باز هم تا کسپر رو پوز نکردم اجازه اجرا شدن به برنامه نمیده

شما برو تو setting قسمت threats and exclusions اونجا تو سربرگ exclusions دو تا قسمت هست شما از سربرگ trust applications میتونی هر برنامه ای که ازش مطمئنی رو اد کنی و اون تیک هاشو بزاری اینجوری دیگه کسپر اذیتت نمیکنه.

saeed774
14-06-2010, 11:28

عزیز شما تون همون قسمت Firewall و Settings روی IDM راست کلیک کن و از منوی Move To Group زیر مجموعه Trusted رو انتخاب کن تا مشکلت بطور کامل حل بشه .

Dr Hannibal
14-06-2010, 11:35

مشکلتون ادامه پیدا کرد و نتونستین با توضیحات بالا انجامش بدی، این روش بهترین روش هست:

moas
14-06-2010, 12:33
من kis11.0.0.232 رو نصب کردم برای سیستم خیلی سنگینه چطوری میتونم فضای کاریشو کم کنم؟

Dr Hannibal
14-06-2010, 12:45
من kis11.0.0.232 رو نصب کردم برای سیستم خیلی سنگینه چطوری میتونم فضای کاریشو کم کنم؟

یا باید آپشن های اسکن ریل تایمش رو خاموش کنی یا که هیچی. که اگر هر اپشنش رو خاموش کنی دیگه آنتی ویروس قدرتش رو از دست میده. و عملا غیرفعال شده.

اگه خیلی سنگین هست براتون از برنامه ی دیگه استفاده کنید.

moas
14-06-2010, 16:44
یا باید آپشن های اسکن ریل تایمش رو خاموش کنی یا که هیچی. که اگر هر اپشنش رو خاموش کنی دیگه آنتی ویروس قدرتش رو از دست میده. و عملا غیرفعال شده.

اگه خیلی سنگین هست براتون از برنامه ی دیگه استفاده کنید.
چطوری باید اسکن ریل تایم رو خاموش کنیم؟
اگه security Level رو روی Low بزاریم بازم قدرتش کم میشه؟

n.nurse
14-06-2010, 23:26
شما برو تو setting قسمت threats and exclusions اونجا تو سربرگ exclusions دو تا قسمت هست شما از سربرگ trust applications میتونی هر برنامه ای که ازش مطمئنی رو اد کنی و اون تیک هاشو بزاری اینجوری دیگه کسپر اذیتت نمیکنه.
منون
با این روش مشکل حل شد

عزیز شما تون همون قسمت Firewall و Settings روی IDM راست کلیک کن و از منوی Move To Group زیر مجموعه Trusted رو انتخاب کن تا مشکلت بطور کامل حل بشه .
اونجا ، راست کلیک اصلا کار نمیکنه

مشکلتون ادامه پیدا کرد و نتونستین با توضیحات بالا انجامش بدی، این روش بهترین روش هست:

مشکل کرک هم ندارم
ممنون

n.nurse
15-06-2010, 12:32
کسپر رو گذاشتم که موقع آپدیت یدونه هم بک آپ بگیره از آپدیتهاش
بک آپش الان شده 150 و چند مگابایت .
زیاد نیست این ؟

gholam14
15-06-2010, 19:58
من میخواستم بدانم کاسپراسکایpureچیست وچه فرقی باآنتی ویروس یااینترنت سکیوریتی کاسپردارد
متشکرم

amir.7
15-06-2010, 20:28
من میخواستم بدانم کاسپراسکایpureچیست وچه فرقی باآنتی ویروس یااینترنت سکیوریتی کاسپردارد
متشکرم

سلام

از نظر آنتی ویروس و فایروال هیچ تفاوتی ندارن ، فقط چند مورد جانبی داره که خیلی هم به کار نمیان ، بیشتر انتی ویروسهای معروف

این چنین محصولی دارن مثل نورتون 360 ، جی دیتا توتال کار ، بیت دیفندر توتال سکوریتی و ترند میکرو و کوییک هیل و . . . . .

من خودم از جی دیتا توتال کار استفاده میکنم و گزینه های اضافیش اینها هستند ، تنظیم کننه رجیستری ، بکاپ گیری ، کنترل کننده

کودکان . موفق باشید

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

AK1
15-06-2010, 21:30
کسپر رو گذاشتم که موقع آپدیت یدونه هم بک آپ بگیره از آپدیتهاش
بک آپش الان شده 150 و چند مگابایت .
زیاد نیست این ؟

سلام
درسه حجمش آپدیت همون حدوده:11:

aslani606
16-06-2010, 13:49
تو نسخه 2011 بخشی برای قفل کردن usb و cd rom ,.. نیست!? من تو نسخه (؟) در یک شبکه کامپیوتری دیده بودم usb سیستم ها را غیر فعال کرده بود

n.nurse
16-06-2010, 16:37
سلام
درسه حجمش آپدیت همون حدوده:11:
یعنی آپدیتهای آفلاین که واسه دانلود میذارن هم همینقدره ؟

تو نسخه 2011 بخشی برای قفل کردن usb و cd rom ,.. نیست!? من تو نسخه (؟) در یک شبکه کامپیوتری دیده بودم usb سیستم ها را غیر فعال کرده بود

من غیرفعال کردن اتورانش رو دیدم که اون هم از رو خود سیستم غیرفعال میکنه .

فکر کنم اونی هم که شما دیدین یو اس بی ها رو بسته بودند ، از تو رجیستری یا با برنامه های حانبی بوده .:11:

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

من اگه بخوام کسپر رو هر روز آپدیت کنم مثل نود 32 آپدیتهای جدید رو دانلود میکنه یا . . . . .؟
آخه هر آپدیت زمان زیادی میبره نسبت به نود 32

aslani606
16-06-2010, 21:27
یعنی آپدیتهای آفلاین که واسه دانلود میذارن هم همینقدره ؟

من غیرفعال کردن اتورانش رو دیدم که اون هم از رو خود سیستم غیرفعال میکنه .

فکر کنم اونی هم که شما دیدین یو اس بی ها رو بسته بودند ، از تو رجیستری یا با برنامه های حانبی بوده

نه خودم تو تنظیماتش کسپر اسکی دیدم که usb و .... غیر فعال کرده بود و کلمه عبور هم گذاشته شده بود

djmory
16-06-2010, 22:19
سلام به همه ، میخواستم بپرسم سرعت سیسستم در kaspersky 2010 ، بیشتره یا در 2011 ، یه سوال دیگه اینکه سرعت کسپر در ویندوزهای 64 بیتی بیشتره یا 32 بیتی ، و آیا نسخه کسپر 32 بیتی با 64 بیتی متفاوته یا نه ، ممنون میشم جوابمو بدین

Dreamland
16-06-2010, 23:18
دانلود اصلاحیهء اول Internet Security 2011 کسپرسکی

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.377 Critical Fix 1

peyman_nn
17-06-2010, 09:34
سلام دوستان
من چند مشکل دارم که اگر کمکم نکنید مجبور میشم دست از سر کاسپر بردارم
1 - اصلا نمیتونم فایلی رو که الان exe اون رو در اختیار گرفته از حالت قرنتینه بودن خارج کنم
2 - چند نفر به من گفتند که وقتی کاسپر میاد و از بیخ و بن همه رو پاک میکنه و باعث بروز مشکل برای سیستم میشه
خیلی از نرم افزارهایی رو که ضروری و حیاتی هستند رو از دست میدی و سیستم اسیب پذیر تر میشه

dezir
17-06-2010, 10:29
آفا من چندتا لینک دانلود دیدم ولی هیچ کدوم کار نکرد :41:

اگه میشه اینترنت سکیورتی و نسخه معمولیش رو بزارین
ممنون:40:

Dreamland
17-06-2010, 11:00
آفا من چندتا لینک دانلود دیدم ولی هیچ کدوم کار نکرد :41:

اگه میشه اینترنت سکیورتی و نسخه معمولیش رو بزارین
ممنون:40:

CAPITAN MAC
17-06-2010, 11:01
سلام به همه ، میخواستم بپرسم علت ظا هر شدن این پیغام چی هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dezir
17-06-2010, 11:17
اقا این لینکی که دادی خرابه
وگرنه دانلود میکردم

Dreamland
17-06-2010, 11:23
اقا این لینکی که دادی خرابه
وگرنه دانلود میکردم
تست شد ... 100% کار میکنه ، ببین :

از این لینک هم میتونی دانلود کنی :

:40:

dezir
17-06-2010, 11:30
دمت گرم
حالا سکورتی هست یا معمولی؟

Dreamland
17-06-2010, 11:43
دمت گرم
حالا سکورتی هست یا معمولی؟
Kaspersky Internet Security 2011

dezir
17-06-2010, 12:37
ممنون
ولی کاش میشد معمولیش هم بزاری:10:

Dreamland
17-06-2010, 13:45
ممنون
ولی کاش میشد معمولیش هم بزاری:10:
خدمت شما دوست عزیز :

:11:

alipencia
17-06-2010, 16:15
با سلام.دوستان من الان رو سیستم kis9.0.0.736en دارم.میخواستم بدونم اخرین ورژن چنده؟و چه چیزهایی بهبود پیدا کرده.

Dr Hannibal
17-06-2010, 16:27
با سلام.دوستان من الان رو سیستم kis9.0.0.736en دارم.میخواستم بدونم اخرین ورژن چنده؟و چه چیزهایی بهبود پیدا کرده.

11.0.0.232 کلا ورژن عوض شده.

ویژگیهای نسخه جدید:
- بهبود استفاده از تکنولوژی Sandbox به صورت ایجاد یک محیط مجاری برای اجرا و تست کردن یک فایل بدون آسیب به سیستم عامل
- قابلیت استفاده از Sandbox برای مرورگرهای وب
- امکان تشخیص سایت بانکها و مراقبت از اطلاعات کاربر در هنگام کار با این سایتها
- استفاده از Kaspersky URL Advisor برای مسدود کردن سایتهایی که به سیستم شما آسیب می رسانند
- سوئیچ کردن به حالت امن در هنگام مرور سایتهای مشکوک
- امکان Geo Filter جهت مسدود کردن دسترسی به دامین های غیر امن منطقه ای با توجه به سطح امنیت
- بهره گیری از اطلاعات نرم افزارهای ثبت شده در شبکه کاسپراسکی جهت برخورد با انواع نرم افزار در ویندوز
- امکان استفاده کاربران ویندوز ویستا از Gadget مخصوص این برنامه برای کنترل امنیت سیستم
- استفاده از System Watcher جهت زیر نظر داشتن قسمتهای مختلف سیستم و برگرداندن تغییراتی که ویروس روی ویندوز می گذارد
- امکانی جهت تشخیص ساعات بیکاری سیستم و انجام وظایف لازم در آن زمان
- امکان کنترل درخواستهای مشکوک از DNS
- اسکن انتقال اطلاعات از طریق FTP علاوه بر HTTP
- بهبود امکان ساخت دیسک نجات با قابلیت رایت روی CD و USB
- استفاده از تکنولوژی پیشرفته حذف آلودگی از فایلها
- بهره گیری از امکان Anti-Phishing جهت تشخیص اجزای آلوده یک صفحه اینترنتی
- بهبود رابط کاربری از چندین جهت
- اضافه شدن امکانات برای استفاده از Rule‌ها برای نرم افزارها و دسترسی ها
- بهبود یافتن امکان Parental Control برای زیر نظر گرفتن پیامهای رد و بدل شده از طریق مسنجرها
- بهبود تکنولوژی ضد اسپم برای نرم افزارهای مدیریت ایمیل
و ...

CAPITAN MAC
17-06-2010, 17:55
سلام به همه ، میخواستم بپرسم علت ظا هر شدن این پیغام چی هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست جواب مارا بده :19::19:

majid2124
17-06-2010, 18:23
دوست عزیز فکر کنم شما تو قسمت نتورک مونیتور تیک قسمت scan encrypted connections رو گذاشتین و داره همه سایتها رو از نظر ssl مانیتور میکنه. شما اون تیک رو بردار شاید درست شه. اگه کامل نتونستم توضیح بدم شرمنده چون تو کسپر2011 اینجوری هست 2010 رو نمیدونم دقیقا کجا باید بری.

aslani606
17-06-2010, 19:58
من نسخه 11.0.0.232 Kaspersky Internet Security را نصب کردم و آپدیت هم میشه می خوام ببینم چطوری می تونم آپدیتها را از سیستم خودم به یک سیستم دیگه منتقل کنم از برنامه KasperskyUpdater هم استفاده کردم ولی تو برنامه نسخه 2011 را نداره آیا روش خاصی هست ؟

Dr Hannibal
17-06-2010, 20:03
من نسخه 11.0.0.232 Kaspersky Internet Security را نصب کردم و آپدیت هم میشه می خوام ببینم چطوری می تونم آپدیتها را از سیستم خودم به یک سیستم دیگه منتقل کنم از برنامه KasperskyUpdater هم استفاده کردم ولی تو برنامه نسخه 2011 را نداره آیا روش خاصی هست ؟

تنها راه اینه که وارد تنظیمات آپدیت شوید و تیک سیو شدن اپدیت هارو بزنید سپس یک مسیر برای جمع آوری اپدیت ها بدید.

این پوشه میتونه بک اب گیری اپدیت و برای جابه جایی استفاده شه.

فقط این مهمه که این تیک رو بزنید 150 مگ اپدیت اولیه دارید بعد حالت عادی میشه.

n.nurse
17-06-2010, 22:22
من اگه بخوام کسپر رو هر روز آپدیت کنم مثل نود 32 آپدیتهای جدید رو دانلود میکنه یا . . . . .؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr Hannibal
17-06-2010, 22:54

اپدیت کسپر حجیم تر از نود هست.

AK1
17-06-2010, 22:56
نقل قول:

کاسپر هم فقط اپدیت جدید رو دان میکنه
و یسیستم برسی از ورژن 9 اضافه شده که بدقت بیشتری دیتابیس سیستم رو با سرور چک میکنه تا فایل اضافه دانلود نکنه

در برخی ساعات روز سرور های کاسپر سرعت کمی دارن
زمان بر بدون رو بعضی ها به همون مقایسه فایل ها سرور و سیستم نسبت می دن
:10:

یک نکته : امروز جهت تست یه کی انتی ویروس رو به اینترنت سکیوریتی دادم:31: دیدم مثل ورژن قبل پیغام استباه بودن نداد و گفت می تونه اپگریت کنه با این کا اینترنت سکیوریتی تبدیل شد به انتی ویروس. و با کی داد دوباره تونستم برگردونم اینترنت سکیوریتی رو عجب پیشرفتی دراه این کاسپر:20:

Elis
18-06-2010, 07:35
2011 نسخه بتا هست یا فاینال ؟

amir.7
18-06-2010, 08:02
2011 نسخه بتا هست یا فاینال ؟

سلام

فاینال هست ، اگه جدید تر هم بیاد بهینه شده همین هست .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

satttanism
18-06-2010, 11:11
سلام دوستان

من از KIS9 استفاده میکنم

جدیدا کسپر خیلی از سیستم من استفاده میکنه

دائما در حال اسکن هست البته در ظاهر چیزی مشخص نیست اما صدای هارد و همچنین بالا رفتن شمارشش در قسمت Total scanned این رو مشخص میکنه و در برخی موارد خودسر شروع به Rootkit scan می کنه

همچنین در Task manager در قسمت Processes در بیشتر مواقع 3 4 تا avp.exe در حال اجرا هست

به نظرتون مشکل چیه؟

Dr Hannibal
18-06-2010, 12:55
سلام دوستان
من از KIS9 استفاده میکنم
جدیدا کسپر خیلی از سیستم من استفاده میکنه
دائما در حال اسکن هست البته در ظاهر چیزی مشخص نیست اما صدای هارد و همچنین بالا رفتن شمارشش در قسمت Total scanned این رو مشخص میکنه و در برخی موارد خودسر شروع به Rootkit scan می کنه
همچنین در Task manager در قسمت Processes در بیشتر مواقع 3 4 تا avp.exe در حال اجرا هست
به نظرتون مشکل چیه؟

علائم ویروس شدن که ندارید ؟ اگه نه این جور مشکلات مخصوصا روت کیت اسکن خودسرانه که واقعا کفر همه رو در میاره توی ورژن 9.0.0.435 بود اما توی 9.0.0.736 بر طرف شده. حالا پیشنهاد من اینه که ورژن 736 نصب کنید و اگر هم همین ورژن رو دارید و راهی قطعی پیدا نکردید یک بار ریمو و دوباره نصب کنید.

webcopernic
19-06-2010, 08:21
دوستان کسی میدونه که در ورژن 2011 چرا وقتی تیک قسمت select action automatically را برمیداریم هچ برنامه ای نمیتونه به اینترنت وصل بشه؟

با سپاس

mohamad13702008
19-06-2010, 17:11
سلام دوستان
الان يه ويروس دارم نميزاره هيچ كدوم از درايو ها رو باز كنم.فقط درايو ويندوز باز ميشه و همچنين درايوي رو كه فرمت كنم باز ميشه
وقتي ميخوام درايو رو باز كنم صفحه ميپره و ميره صفحه دسكتاپ
اسم اين ويروس چيه؟كاسپر ميتونه حلش كنه
KIS9
تو رو خدا كمكم كنيد ديونم كرده

mohsenpj
20-06-2010, 12:31
سلام دوستان. با کسپر آپدیت 2011 safe remove ویندوزم پریده. کسی میدونه چه ویروسیه؟ چرا کسپر نتونسته پیداش کنه. کلافم کرده. ویندوزم 7 هستش...

OSEN
20-06-2010, 19:59
سلام رفقا .
این مشکل من 100 در 100 قبلا مطرح شده ولی من از طریق سرچ به نتیجه ای نرسیدم . به هر حال معذرت از یرسش احتمالا تکراری .
من از kis 8 استفاده میکنم . این آیدیت هایی که تا الآن انجام شده ، کجا قرار میگیره ؟! (برای بعد از نصب ویندوز). اصلا امکان این هست که آیدیت هاش رو کیی کنم و بعد ازشون استفاده کنم؟ . اگه بخوام روی مموری انتقالش بدم و کس دیگه ازش استفاده کنه چطور ؟

ممنون میشم یه توضیح کامل بدید :11:.

kaivanika
21-06-2010, 01:55
ای کاش یکی از استادان عزیز کامل و واضح از منو و option کاسپر اسکی 2011 یه توضیحات جامع فارسی قرار میداد که فکر کنم به درد همه میخوره .
مثلا خارج کردن از حالت قرنطینه ، اضافه کردن فایل های که ویروس نیستن ولی کاسپر تحت عنوان ویروس شناسایی میکنه . میخوام این فایل ها رو یه جور ی اضافه کنم که کاسپر دیگه حذفشون نکنه و .......

masoudtr
21-06-2010, 08:21
ای کاش یکی از استادان عزیز کامل و واضح از منو و option کاسپر اسکی 2011 یه توضیحات جامع فارسی قرار میداد که فکر کنم به درد همه میخوره .
مثلا خارج کردن از حالت قرنطینه ، اضافه کردن فایل های که ویروس نیستن ولی کاسپر تحت عنوان ویروس شناسایی میکنه . میخوام این فایل ها رو یه جور ی اضافه کنم که کاسپر دیگه حذفشون نکنه و .......
اینو dreamland که یکی از بچه های با مرامه گذاشته بود
منم برا شما میگذارم
مسیر زیر رو دنبال کن :

در قسمت بالای برنامه گزینه setting انتخاب کنید سپس در سمت چپ گزینه threats & exclusion پیدا کنید روش کلیک کنید حالا سمت راست شما 2 تا setting دارید که دومیه مربوط به بحث شماست اون رو انتخاب کنید یک پنجره باز میشه و سپس select object و در اون پنجره باید اون فایلی که فکر میکنید ویروس نیست رو بهش معرفی کنید و add کنید.

همچین چیزی میشه در آخر :

در هنگام انجام مراحل بالا باید انتی ویروس رو غیر فعال کرده باشید.

در آخر به شما توصیه میکنم هیچ وقت به فایل هایی که انتی ویروس ها اونها رو مخرب شناسایی میکنند اعتماد نکنید و نخواهیین استفاده کنیید اگر کرکیه یه کرک دیگه و غیره...

mehdi_vsgh
21-06-2010, 11:54
سلام ایا استافده از محصول
PURE کسپر رو توصیه میکنید؟؟

ایا این محصول قابلیت انتی ویروس و فایروالی هم داره یا خیر؟

Dr Hannibal
21-06-2010, 15:15
سلام ایا استافده از محصول
PURE کسپر رو توصیه میکنید؟؟
ایا این محصول قابلیت انتی ویروس و فایروالی هم داره یا خیر؟

بله برنامه جامعی هست. اینترنت سکوریتی یک بخشی ازش هست.

سلام رفقا .
این مشکل من 100 در 100 قبلا مطرح شده ولی من از طریق سرچ به نتیجه ای نرسیدم . به هر حال معذرت از یرسش احتمالا تکراری .
من از kis 8 استفاده میکنم . این آیدیت هایی که تا الآن انجام شده ، کجا قرار میگیره ؟! (برای بعد از نصب ویندوز). اصلا امکان این هست که آیدیت هاش رو کیی کنم و بعد ازشون استفاده کنم؟ . اگه بخوام روی مموری انتقالش بدم و کس دیگه ازش استفاده کنه چطور ؟

این برای ورژن 2009

Kharg Island
21-06-2010, 17:01
دوستان سلام

یه مشکل خیلی بزرگ دارم. :41: من آنتی ویروس kaspersky 2010 رو از سایت اصلیش خریدم و همراه اون یه کارتی بود که آنتی ویروس رو اکتیو میکنه. حدود یه هقته ای هست که این آنتی ویروس رو نصب کرد و اکتیوش کردم و میخوام ویندوزم رو از 7 و ایکس پی تغییر بدم . اما میترسم آنتی ویروسم که پاک بشه هیچ ، دیگه نتونم اکتیوش بکنم و کد اکتیو اصلی قبول نکنه. حالا راه حلی وجود نداره که من بتونم بعد از نصب ویندوز ایکس پی آین آنتی ویروس رو دوباره اکتیو کنم؟؟؟؟؟؟؟ ( البته با همین کارتی که خود سایت داده ) ممنون میشم هرچه سریع تر جوابم رو بدید.:11:

یــا عـــلـــی

پیروز باشید.

Dr Hannibal
21-06-2010, 17:15
دوستان سلام

یه مشکل خیلی بزرگ دارم. :41: من آنتی ویروس kaspersky 2010 رو از سایت اصلیش خریدم و همراه اون یه کارتی بود که آنتی ویروس رو اکتیو میکنه. حدود یه هقته ای هست که این آنتی ویروس رو نصب کرد و اکتیوش کردم و میخوام ویندوزم رو از 7 و ایکس پی تغییر بدم . اما میترسم آنتی ویروسم که پاک بشه هیچ ، دیگه نتونم اکتیوش بکنم و کد اکتیو اصلی قبول نکنه. حالا راه حلی وجود نداره که من بتونم بعد از نصب ویندوز ایکس پی آین آنتی ویروس رو دوباره اکتیو کنم؟؟؟؟؟؟؟ ( البته با همین کارتی که خود سایت داده ) ممنون میشم هرچه سریع تر جوابم رو بدید.:11:

نگران نباش. شما اون سریال رو توی وین جدید باز بزنی مشکلی پیش نمیاد. فقط نباید به کسی بدی و پخش بشه.

Kharg Island
21-06-2010, 18:10
نگران نباش. شما اون سریال رو توی وین جدید باز بزنی مشکلی پیش نمیاد. فقط نباید به کسی بدی و پخش بشه.

یعنی نیاز نیست از backup بگیرم؟

Khazuk
21-06-2010, 18:40
یعنی نیاز نیست از backup بگیرم؟
نه, وقتی شما یه لایسنس یا سریال نامبر واسه 1 کامپیوتر میخرید فقط واسه یه کامپیوتر هست و اون مطعلق به شما هست حالا روی هر سیستم عاملی که می خاید فعال کنید (با اینکه مطعلق بشما هست فقط روی یک سیستم میتونید استفاده کنید) فقط مراقب باشید که کسی به اون دسترسی پیدا نکنه

wordship
21-06-2010, 19:20
دوستان سلام

یــا عـــلـــی

پیروز باشید.

اون سریالی که شما خریدی تک نفره هست

اصلا نگران نباش
فقط هم دیگه رویهipخودت جواب میده.

Kharg Island
21-06-2010, 19:21
نه, وقتی شما یه لایسنس یا سریال نامبر واسه 1 کامپیوتر میخرید فقط واسه یه کامپیوتر هست و اون مطعلق به شما هست حالا روی هر سیستم عاملی که می خاید فعال کنید (با اینکه مطعلق بشما هست فقط روی یک سیستم میتونید استفاده کنید) فقط مراقب باشید که کسی به اون دسترسی پیدا نکنه

راستی من سه تا سیستم دیگه هم دارم که که همین آنتی ویروس روشون نصب کردم و وقتی این آنتی ویروس رو خریدم فقط یه کارت بود و این کارت فقط یه سریال داشت و همین سریال رو باید روی بقیه سیستمم میزدم . حالا اگه بخوام ویندوز سه تا سیستمو عوض بکنم چی ؟ بازم یاید همون کد اکتیو رو برای سه تاشون بزنم؟؟

wordship
21-06-2010, 19:25

اتفاقا من اماده کردم
الان خونست
من خونه نیستم
فردا میزارمش.

راستی من سه تا سیستم دیگه هم دارم که که همین آنتی ویروس روشون نصب کردم و وقتی این آنتی ویروس رو خریدم فقط یه کارت بود و این کارت فقط یه سریال داشت و همین سریال رو باید روی بقیه سیستمم میزدم . حالا اگه بخوام ویندوز سه تا سیستمو عوض بکنم چی ؟ بازم یاید همون کد اکتیو رو برای سه تاشون بزنم؟؟

دوست من شما اگر اون سریال رو اینجا قرار بدید هم کسی نمیتونه استفاده کنه
چون اولا اون تک سریاله
برایه یک کامپیوتره
چند خریدیش؟

Kharg Island
21-06-2010, 19:47
دوست من شما اگر اون سریال رو اینجا قرار بدید هم کسی نمیتونه استفاده کنه
چون اولا اون تک سریاله
برایه یک کامپیوتره
چند خریدیش؟

دوست عزیز جریان سیستم اولی که شماره پست (7331 ) هستش با سه تا سیستمی که میگم کاملا فرق دارن و جدا ازهم هستند. من برای این 3 تا سیستمم میگم که هر 3 تاشونو با یک کد اکتیو فعال کردم که این کد برای هر 3 تاشون مشترکه. حالا اگر بخوام ویندوزشونو عوض کنم باید بازم همون کد رو برای سه تاشون بزنم؟؟؟

قیمت برای یک کامپیوتر : 39.95$ برای یک سال
قیمت برای 3 کامپیوتر : 59.95$ برای یک سال

wordship
21-06-2010, 20:02
دوست عزیز جریان سیستم اولی که شماره پست (7331 ) هستش با سه تا سیستمی که میگم کاملا فرق دارن و جدا ازهم هستند. من برای این 3 تا سیستمم میگم که هر 3 تاشونو با یک کد اکتیو فعال کردم که این کد برای هر 3 تاشون مشترکه. حالا اگر بخوام ویندوزشونو عوض کنم باید بازم همون کد رو برای سه تاشون بزنم؟؟؟

قیمت برای یک کامپیوتر : 39.95$ برای یک سال
قیمت برای 3 کامپیوتر : 59.95$ برای یک سال

اره میتونی
من فکر کردم کد یک نفره خریدی.

amirpers
21-06-2010, 22:23
دوستان من رو سیستمم Eset Smart Security دارم و پاکش کردم و خواستم Kaspersky 2011 رو نصب کنم ، دیدم پیغام میده که این برنامه با Eset Nod32 همخوانی نداره و باید اون رو Uninstall کنم که من این کار رو کرده ام اما نمی دونم چرا این پیغام رو میده؟!
از رجیستری هم پاک کردم اما باز هم نشد.

Dr Hannibal
21-06-2010, 22:26
دوستان من رو سیستمم Eset Smart Security دارم و پاکش کردم و خواستم Kaspersky 2011 رو نصب کنم ، دیدم پیغام میده که این برنامه با Eset Nod32 همخوانی نداره و باید اون رو Uninstall کنم که من این کار رو کرده ام اما نمی دونم چرا این پیغام رو میده؟!
از رجیستری هم پاک کردم اما باز هم نشد.

از محیط سیف مد این برنامه رو اجرا کن ه توی این پست گذاشتم.

وقتی اجرا میکنی توی سیف مد میگه یه عدد بزن شما یک رو بزن بعد دوباره یک و بعد تمام !

parsa205
21-06-2010, 22:27
من احساس میکنم سرعت بارگذاری KAV2011 نسبت به 2010 بیشتر شده.... نظر دوستان چیه؟؟؟؟

masoudtr
21-06-2010, 22:57
دوستان من وقتی کامپیوتر را روشن میکنم
وقتی صفحه ویندوز میاد بعد از اون حدود 3 دقیقه طول میکشه که کسپر بالا بیاد و من باید کلی صبر کنم چون تو اون مدت هیچ کلیدی کار نمیکنه
همینطور وقت خاموش شدن کامپیوتر هم خیلی طول میکشه
چکار کنم ؟؟؟؟؟؟قبلا نود 32 داشتم اینقدر طول نمیکشید

Dreamland
22-06-2010, 00:52

sajad-tnt
22-06-2010, 10:33
سلام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخواستم آنتی ویرسم رو آپدیت کنم ، اما چون از دیال آپ استفاده میکنم نمیتونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه یه لینک مستقیم از آخرین آپدیت ورژن KIS 8.0.0.357 برام بزارید تا برم کافی نت دانلود کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad-tnt
22-06-2010, 19:02
سلام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخواستم آنتی ویرسم رو آپدیت کنم ، اما چون از دیال آپ استفاده میکنم نمیتونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه یه لینک مستقیم از آخرین آپدیت ورژن KIS 8.0.0.357 برام بزارید تا برم کافی نت دانلود کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نیست جواب مارو بده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsa205
22-06-2010, 19:32
دوستان من وقتی کامپیوتر را روشن میکنم
وقتی صفحه ویندوز میاد بعد از اون حدود 3 دقیقه طول میکشه که کسپر بالا بیاد و من باید کلی صبر کنم چون تو اون مدت هیچ کلیدی کار نمیکنه
همینطور وقت خاموش شدن کامپیوتر هم خیلی طول میکشه
چکار کنم ؟؟؟؟؟؟قبلا نود 32 داشتم اینقدر طول نمیکشید
در کل کاسپر نسبت به نود سنگین تره....

OSEN
22-06-2010, 21:04
این برای ورژن 2009

ممنون عزیز ولی این تاییک گویا حذف شده یا نییدونم . خلاصه یه چیزی شده . برا من میگه :

دسترسی شما به این صفحه مقدور نیست و دلیل آن میتواند یکی از موارد زیر باشد :

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

دسترسی اعضای جدید در دوره آزمایشی عضویت به گروه های اجتماعی مقدور نیست ( بعد از مدتی فعالیت محدودیت ها بصورت خودکار برداشته خواهند شد )

ممنون میشم رسیدگی کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_blid
23-06-2010, 18:12
یه سوال بهترین ورژنش که هم امنیتی هم انتی باشه چه ورژنی هست ؟
می خوام جایگزین نود 32 کنم

alex666
23-06-2010, 20:10
دوستان من key میخام واسه kas 2010 .کسی میتونه کمک کنه

Dreamland
23-06-2010, 21:25
یه سوال بهترین ورژنش که هم امنیتی هم انتی باشه چه ورژنی هست ؟
می خوام جایگزین نود 32 کنم

دوستان من key میخام واسه kas 2010 .کسی میتونه کمک کنه

bigman
23-06-2010, 23:19
مقدار آپلود من بالاست !!

با دستور netstate فهميدم كه كاسپر و اپرا فقط در حال استفاده از اينترنت هستند در حالي كه من با اپرا آپلودي ندارم

پس اين وسط كاسپرسكي داره از اينترنت استفاده ميكنه ..

چطوري ميشه دسترسي خود برنامه كاسپر رو به اينترنت كم كرد ؟؟؟

ebrahimjan
24-06-2010, 07:47
من مي خواستم بپرسم اگه يه ويروس يا تروجان خطرناك رو در حالت safe run خود كسپرسكاي اجرا كنيم آيا احتمال آلوده شدن سيستم وجود داره؟

saeed258s
24-06-2010, 10:22
دروود بر شما!
خیر،به سبب آنکه این بد افزار در محیطی ایزوله شده اجرا خواهد شد و بنابر این مشکلی برای سیستم شما پیدیدار نخاهد شد.

behnammazi
24-06-2010, 10:47
من از کاسپر 2010 استفاده میکنم، چرا در قسمت safe run برای من گزینه Safe Run for Application وجود نداره فقط دو گزینه Safe Run for Website و Virtual Keyboard هست؟

kosar1
24-06-2010, 11:55
من از کاسپر 2010 استفاده میکنم، چرا در قسمت safe run برای من گزینه Safe Run for Application وجود نداره فقط دو گزینه Safe Run for Website و Virtual Keyboard هست؟
سلام.جناب Behnammazi ممكنه پيام خصوصيتونو ببينيد.كاملا بي ربط به اين پسته!:46:

capitan black
24-06-2010, 12:16
سلام دوستان..من میخوام این kis 2011 رو فعال کنم تریالشو نمیشه..این ارور رو میده..چاره چیه؟..

مرسی

Dr Hannibal
24-06-2010, 12:49
مقدار آپلود من بالاست !!
با دستور netstate فهميدم كه كاسپر و اپرا فقط در حال استفاده از اينترنت هستند در حالي كه من با اپرا آپلودي ندارم
پس اين وسط كاسپرسكي داره از اينترنت استفاده ميكنه ..
چطوري ميشه دسترسي خود برنامه كاسپر رو به اينترنت كم كرد ؟؟؟

آپلود یا دانلود !

کسپرسکی چون گارد فعالش فعالیت اینترنتی شما رو چک میکنه این شکل نشون میده. یعنی همه اطلاعات دریافتی از تونل کسپر رد میشه. این دانلود مجموع دانلود شماست .

AK1
24-06-2010, 13:47
سلام دوستان..من میخوام این kis 2011 رو فعال کنم تریالشو نمیشه..این ارور رو میده..چاره چیه؟..

مرسی

با سلام
اینترنت باید وصل باشه موقع این کار و اینترنت اکسپلولیر رو هم باید چک کنید رو افلاین مد نباشه

behnammazi
24-06-2010, 14:13

یکی جواب منم بده.

Dr Hannibal
24-06-2010, 14:21
یکی جواب منم بده.

متوجه نشدم کجا رو منظورتونه. میشه یه عکس بذارید اینجا.

شما کلیک راست میکنید روی برنامه ها safe run نداره ؟ یا توی sand box نمیتونید برنامه ای رو add کنید ؟

capitan black
24-06-2010, 16:47
با سلام
اینترنت باید وصل باشه موقع این کار و اینترنت اکسپلولیر رو هم باید چک کنید رو افلاین مد نباشه

ممنونم اما طبق گفته خودش 1 2 ساعت بعد دوباره چک کردم حل شد مشکلم..:46:
اگه اینترنت وصل نباشه خوب من چجوری اون موقع پست رو دادم؟..ربطی به ie هم نداره..مرسی دوست گلم :11:

behnammazi
24-06-2010, 19:45
متوجه نشدم کجا رو منظورتونه. میشه یه عکس بذارید اینجا.

شما کلیک راست میکنید روی برنامه ها safe run نداره ؟ یا توی sand box نمیتونید برنامه ای رو add کنید ؟

اینجا رو میگم.

در صورتی که تو سایت کاسپر اینطوری نشون داده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).gif

Dr Hannibal
24-06-2010, 19:57
اینجا رو میگم.
در صورتی که تو سایت کاسپر اینطوری نشون داده.

عکس اول رو که از اسکن گذاشتید نه سیف ران. اما اگر نداره دلیلش اینه که

شما سیف ران اپ رو گذاشتید توی دسکتاپ. همین لینک دقت کنید و مسیر رو برگردونید. یعنی همون گزینه که می خواهید باشه توی سیف ران الان توی دسکتاپ دارید و این شکل هست.

که این مسیر رو انجام بدید تا به حالت قبل برگرده:

Amir Hossein
24-06-2010, 19:59
سلام
یه سوال
safe run به چه درد میخوره
mer 30

Dr Hannibal
24-06-2010, 20:04
سلام
یه سوال
safe run به چه درد میخوره
mer 30

شما با این قسمت برنامه های مشکوک رو توی یک محیط بسته قرار میدید و اگر اون برنامه بعد از اجرا قصد خراب کاری داشته باشه یا حتی ویروس باشه نمیتونه کارش رو انجام بده چون یک محیط ایزوله فراهم کردید.
مرورگرتون هم می تونید ایزوله کنید تا اگر سایتی آلوده باشه این آلودگی پخش نشه.

behnammazi
24-06-2010, 20:56
عکس اول رو که از اسکن گذاشتید نه سیف ران. اما اگر نداره دلیلش اینه که

شما سیف ران اپ رو گذاشتید توی دسکتاپ. همین لینک دقت کنید و مسیر رو برگردونید. یعنی همون گزینه که می خواهید باشه توی سیف ران الان توی دسکتاپ دارید و این شکل هست.

که این مسیر رو انجام بدید تا به حالت قبل برگرده:

همچین چیزی که تو عکس نشون میده اصلان روی دسکتاپم نیست چون من تا حالا اصلا فعالش نکردم.

Ava UK
24-06-2010, 21:05
همچین چیزی که تو عکس نشون میده اصلان روی دسکتاپم نیست چون من تا حالا اصلا فعالش نکردم.

ویندوزتون اگر 64 بیتی باشه, Safe Run که نام اصلیش Sand Box است با محدودیت کار میکند و تمام امکانات سیستم های 32 بیتی را ندارد.

اگر فکر میکنی که به یک SandBox کامل که در سیستم های 64 بیتی کامل کنه و 64 بیتی هم باشه احتیاج داری بهتره از برنامه ی SandBoxie استفاده کنی. در گوگل سرچ کنی پیداش میکنی.

اگر هم ویندوزت 32 بیتی است مشکلی نباید وجود داشته باشه. دوستانی مثل drhaniball عزیز حتما کمکت خواهند کرد. :20:

AK1
24-06-2010, 21:11
ممنونم اما طبق گفته خودش 1 2 ساعت بعد دوباره چک کردم حل شد مشکلم..:46:
اگه اینترنت وصل نباشه خوب من چجوری اون موقع پست رو دادم؟..ربطی به ie هم نداره..مرسی دوست گلم :11:

والا میشه عکس انداخت بعد کانکت بشید:31: به ie هم ربط داره امتحان کن :46: ولی طبق ارور که داده از سرور هم میهش
موفق باشین دوست عزیز

T I G E R
24-06-2010, 23:01
دوستان نسخه 2011 کسپرسکی چطور شده ؟ از لحاظ سرعت و کیفیت کاری بهتر شده یا تغییری نکرده ؟
آیا الان درا ابگ هستش یا نه کاملا با ثباته؟
ممنون

Dr Hannibal
24-06-2010, 23:18
دوستان نسخه 2011 کسپرسکی چطور شده ؟ از لحاظ سرعت و کیفیت کاری بهتر شده یا تغییری نکرده ؟
آیا الان درا ابگ هستش یا نه کاملا با ثباته؟
ممنون

مشخصه بهتر شده اما از نظر سرعت به نظر بعضی ها تفاوتی نکرده یعنی سبک نشده ولی بعضی ها نظر سبک شدنشو دارند.

نسخه نهایی هست اما احتمالا مثل هفته ی پیش اصلاح میشه.

hamid_Y2K
25-06-2010, 00:49
دوستان من هر دو روز یک با کسپر 9.0.0.736 آپدیت میکنم چرا حجمش اینقدر زیاد هست یه فایل چهار مگابایتی رو هردفعه دانلود می کنه مال شما هم اینجوریه ؟
File downloaded index/../bases/av/emu/x64/win/klavemu.kdl 4.1 MB
نمیشه یه کاریش کرد؟
ممنون

OSEN
25-06-2010, 11:26
سلام مجدد . یکی لطفا به من کمک کنه . واجبه خدایی :41:

سلام رفقا .

این برای ورژن 2009

ممنون عزیز ولی این تاییک گویا حذف شده یا نییدونم . خلاصه یه چیزی شده . برا من میگه :

دسترسی شما به این صفحه مقدور نیست و دلیل آن میتواند یکی از موارد زیر باشد :

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

دسترسی اعضای جدید در دوره آزمایشی عضویت به گروه های اجتماعی مقدور نیست ( بعد از مدتی فعالیت محدودیت ها بصورت خودکار برداشته خواهند شد )

ممنون میشم رسیدگی کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F1 PLZ :11:

Xx Hossein xX
25-06-2010, 12:23
سلام ...

این کسپر من سرعت بروزر ( فایر فاکس ) رو خیلی کم میکنه و به محز این که آنتی ویروس رو میبندم سرعت بروزر به حالت عادی بر میگرده . :19:

باید چیکارش کنم ؟! قبلا اینطوری نبود ...

ممنون ..... :40:

kaivanika
25-06-2010, 15:15
آقا کلید های جدید واسه کاسپر اسکای اینترنت سیکرتی نیومدن ؟ نسخه 11.0.0.232

Dr Hannibal
25-06-2010, 15:40
سلام مجدد . یکی لطفا به من کمک کنه . واجبه خدایی :41:
F1 PLZ :11:

لینک مشکل داشت.

با سلام

برای بک آپ گیری محصولات کسپرسکی نسخه 8 و 9 میتونید از این روش استفاده کنید.
همونطور که میدونید در این ورژن ها آپدیت آفلاین نداره ولی این روشی که میگم خیلی ساده و کاملا جواب میده.

روش کار:
وارد مای کامپیوتر شوید از منوی folder options وارد سربرگ view شوید و تیک گزینه show hidden files رو بزنید.
سپس وارد درایو C (ویندوز) شوید و این مسیر رو ادامه دهید.

c:\ Documents & settings \ all users \ application data \ kaspersky lab \ avp9 \ data \ updater \ Temporary Files \ temporaryFolders

خب در داخل این پوشه 3 فایل وجود داره که به اسمه auto patches و index و bases هست. فولدری که این 3 تارو در برمیگیره فولدر آپدیت شما هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همین راحتی. میتونید ازش کپی بگیرید.

حالا روش آپدیت کردن با این فایل کپی شده چجوریه؟

شما میتونید اسم پوشه کپی شده temporaryFolders رو به update به طور مثال تغییر بدین( هیچ اجباری نیست)

فایل آپدیت را ( temporaryFolders ) به طور مثال در فلش مموری ریخته

1_ به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس My Update Center رفته و در قسمت Update Source بر روی Settings کلیک می کنید.

2_ بر روی Add‌کلیک کرده و temporaryFolders که در فلش مموری است را انتخاب کرده و OK را می زنید.

3-گزینه Kaspersky Lab's Update servers را از حالت انتخاب خارج کنید و OK را بزنید.

4_ دوباره OK را بزنید.

5_به قسمت My Update Center در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید.تا برنامه به روز شود.

نکته: در هنگام Add کردن فایل آپدیت یعنی temporaryFolders باید طوری انجام بدین که 3 فایل داخلش رو در بر بگیره.auto patches و index و bases

OSEN
25-06-2010, 16:18
سلام .

ممنون از کمکت drhaniball عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یه چیزی . با انجام همین کارایی که گفتین آیدیت بدرستی و کامل انجام میشه ؟! یعنی قلقی ، فوت و فنی... چیزی نداره ؟ یا مثلا فلان قسمت برنامه رو تیک بزنیم یا ... ؟ با خیال راحت ویندوز عوض کنم یس ؟؟!!

و اینکه اگه همین فولدری رو که خودش شامل 3 تا یوشه میشد رو روی فلش کیی کنم و به کس دیگه ای بدم با همین کارایی که فرمودین میتونه آیدیت رو انجام بده ؟! باید نسخه ها یکی باشن دیگه ؟!

Vah!d
25-06-2010, 17:31
دوستان KIS2011 نسبت به 2010 سنگین تر هست ؟ یعنی سرعت سیستم رو پائین تر میاره ؟

Dr Hannibal
25-06-2010, 17:56
دوستان KIS2011 نسبت به 2010 سنگین تر هست ؟ یعنی سرعت سیستم رو پائین تر میاره ؟

زیاد تفاوتی نمیکنه. شما اگه 2010 جواب گو هست 2011 جواب میده.

Dr Hannibal
25-06-2010, 18:04
سلام
منون از کمکت drhaniball عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یه چیزی . با انجام همین کارایی که گفتین آیدیت بدرستی و کامل انجام میشه ؟! یعنی قلقی ، فوت و فنی... چیزی نداره ؟ یا مثلا فلان قسمت برنامه رو تیک بزنیم یا ... ؟ با خیال راحت ویندوز عوض کنم یس ؟؟!!

و اینکه اگه همین فولدری رو که خودش شامل 3 تا یوشه میشد رو روی فلش کیی کنم و به کس دیگه ای بدم با همین کارایی که فرمودین میتونه آیدیت رو انجام بده ؟! باید نسخه ها یکی باشن دیگه ؟!

این روش دستی هست. شما همین کارو هم اتوماتیک میتونید بکنید. از تنظیمات تیک سیو شدن اپدیت رو بزنید و یک پوشه انتخاب کنید این 3 فولدری که گفتم با 140 مگ دانلود درست میشه و به بعد عادی میشه.

نکات دستی :

1_ ورژن ها دقیق مثل هم باشه.

2_این روش فقط برای 2009 و به قبل جواب میده.( برای 2011 و 2010 باید از تنظیمات تیک سیو شدن اپدیت رو بزنید و پوشه درست میشه و روش دستی جواب گو نیست )

عکس برای راهنمایی البته این برای 2010 هست ولی 2009 هم این روش باید انجام بشه که بالا گفتم:

kaivanika
25-06-2010, 19:11
دوستان عزیز کلید فعال سازی جدید نیست ؟ کاسپر اسکای غیر فعال شده برای منه

Vahid67
25-06-2010, 20:34
دوستان راهی نیست که بشه این پیغام out of date رو حذف کرد لعنتی هر 3-4 روز یه بار میگه آپدیت کن...!!!
KIS2010

*hamedkhatar*
25-06-2010, 23:19
سلام
آقا من عاشق کسپرسکی هستم و همیشه دوستش داشتم
ولی امشب داره با من بد تا میکنه و روی اعصابم راه میره
من تازه ویندوز عوض کردم و KIS 2011 رو نصب کردم واقعا عالیه اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره
ولی اومده قوانین اسلامی رو روی برنامش پیاده سازی کرده
به خیلی از سایتها برای باز شدن گیر میده
مثلا برای وروود به سایتهای غیر اخلاقی فیلتر گذاشته و جالب تر اینکه برای سایتهای مثلا قمار هم فیلتر گذاشته
عکس زیر رو ببینید:

برام هم خیلی جالب بود و هم اعصاب خورد کن
آخه دیگه چکار داره ما به چه سایتهایی میخوایم سر بزنیم
مثلا جلوی علت رو بخونید نوشته: Reason: Heuristic analysis (gambling) l
یعنی علت: قمار
مثلا ننوشته که به علت ویروس یا خطری بودن سایت فقط به علت قمار!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توی تنظیماتش رو هم گشتم چیزی برای غیر فعال کردنش نبود
البته وقتی از این پیغام ها رو میده میشه روی اون لینک پایینی کلیک کرد و وارد شد ولی کلا میخوام گیر نده

مثلا با سایتهای پو.رن هم تست کردم نوشت علت: پو.رنوگرافی...!!!!!!!!!!!!!!!!

AK1
26-06-2010, 00:01
سلام
آقا من عاشق کسپرسکی هستم و همیشه دوستش داشتم
ولی امشب داره با من بد تا میکنه و روی اعصابم راه میره
من تازه ویندوز عوض کردم و KIS 2011 رو نصب کردم واقعا عالیه اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره
ولی اومده قوانین اسلامی رو روی برنامش پیاده سازی کرده
به خیلی از سایتها برای باز شدن گیر میده
مثلا برای وروود به سایتهای غیر اخلاقی فیلتر گذاشته و جالب تر اینکه برای سایتهای مثلا قمار هم فیلتر گذاشته
عکس زیر رو ببینید:

برام هم خیلی جالب بود و هم اعصاب خورد کن
آخه دیگه چکار داره ما به چه سایتهایی میخوایم سر بزنیم
مثلا جلوی علت رو بخونید نوشته: Reason: Heuristic analysis (gambling) l
یعنی علت: قمار
مثلا ننوشته که به علت ویروس یا خطری بودن سایت فقط به علت قمار!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توی تنظیماتش رو هم گشتم چیزی برای غیر فعال کردنش نبود
البته وقتی از این پیغام ها رو میده میشه روی اون لینک پایینی کلیک کرد و وارد شد ولی کلا میخوام گیر نده

مثلا با سایتهای پو.رن هم تست کردم نوشت علت: پو.رنوگرافی...!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

شما بخش کنترل فرزند رو فعال کردین :31: از راست کلیک روی ایکونش می تونین غیر فعال
کنید
در برنامه هم بخش اختصاصی با تنظیمات پیشرفته داره ( حساب ادمین می تونه غیر فعال و ویرایش کنه )

AK1
26-06-2010, 00:04
دوستان راهی نیست که بشه این پیغام out of date رو حذف کرد لعنتی هر 3-4 روز یه بار میگه آپدیت کن...!!!
KIS2010

میشه پیغامش رو غیر فعال کرد
از بخش تنظیمات مطابق تصویر زیر

*hamedkhatar*
26-06-2010, 00:13
سلام

شما بخش کنترل فرزند رو فعال کردین :31: از راست کلیک روی ایکونش می تونین غیر فعال
کنید
در برنامه هم بخش اختصاصی با تنظیمات پیشرفته داره ( حساب ادمین می تونه غیر فعال و ویرایش کنه )

ایول ممنون
با این حرکت باعث شد بیشتر از کسپر خوشم بیاد:31:
ممنون

bigman
26-06-2010, 13:03
امروز توي task manager كه چك ميكردم ديدم 4 تا avp.exe در حال اجرا هست كه 3 تاش سيستمي هست چطوري ميتونم اونها رو

غير فعال كنم ؟؟؟

چطوري ميشه فهميد اونها از چه چيزي دارن محافظت ميكنند ؟؟

با اين توضيح كه من 2 تا كارت --- دارم براي دانلود آفلاين كه توي safe mode كه ميرم كاسپر براي هر كدوم يه درايو مجازي ساخته .

اين هم عكسش :

Dr Hannibal
26-06-2010, 19:06
امروز توي task manager كه چك ميكردم ديدم 4 تا avp.exe در حال اجرا هست كه 3 تاش سيستمي هست چطوري ميتونم اونها رو
غير فعال كنم ؟؟؟
چطوري ميشه فهميد اونها از چه چيزي دارن محافظت ميكنند ؟؟
با اين توضيح كه من 2 تا كارت --- دارم براي دانلود آفلاين كه توي safe mode كه ميرم كاسپر براي هر كدوم يه درايو مجازي ساخته .
اين هم عكسش :

اگه بخواهی اینارو غیرفعال کنی دیگه چیزی به اسم قدرت کسپرسکی روی سیستم نداری.

اگه برای سیستمت سنگینه بهتره یه انتی ویروس دیگه نصب کنی و از امکانات اون آنتی ویروس کامل استفاده کنی.

iran2008
27-06-2010, 13:11
سلام دوستان
خواهشمندم به من کمک کنید تا جواب بگیرم

بنده خیلی دوست دارم از کاسپرسکی استفاده کنم . مخصوصا سکوریتش .
اما یه مشکلی با کاسپر دارم و هر جا هم نصبش کردم همون مشکل رو دیدم .
این مشکل باعث شده که من با کتسپر کنار نیام .

مشکل من اینه :

مثلا وقتی که میخوای ستآپ(setup) یه نرم افزار رو اجرا کنی ، برای بار اول یا برخی برنامه های دیگه و کارهای دیگه ، کاسپر روشون قفل میکنه و پنجره ویندوز برای لحظاتی قفل میشه و نمیشه هیچ کاری کرد (همون پیغام Not responding) و بعد از اینکه کاسپر اون فایل رو چک کرد ، ویندوز آزاد میشه و میشه باهاش کار کرد .
همین لحظه ای که ویندوز یهو ثابت میشه و نمیشه هیچ کاری کرد کلی ضدحاله برای من .
البته مشکل از ویندوز و یا سیستم من نیست . مشکل از کاسپره .
چون من روی هر سیستم و هر ویندوز بچه ها هم تست و نصب کردمش .

در صورتی که من هر انتی ویروسی که نصب میکنم اینجوری نیست و میذاره فایل ستآپ همون موقع که روش کلیک کردی باز بشه .

حال آیا برای شما هم همینجوریه یا راه حل داره ؟

کاسپر در حقیقت برای من عالیه و سبکه و قوی . اما همین مشکل یهو قفل کردن منو اذیت میکنه .

Ava UK
27-06-2010, 14:34
سلام دوستان
خواهشمندم به من کمک کنید تا جواب بگیرم

بنده خیلی دوست دارم از کاسپرسکی استفاده کنم . مخصوصا سکوریتش .
اما یه مشکلی با کاسپر دارم و هر جا هم نصبش کردم همون مشکل رو دیدم .
این مشکل باعث شده که من با کتسپر کنار نیام .

مشکل من اینه :

مثلا وقتی که میخوای ستآپ(setup) یه نرم افزار رو اجرا کنی ، برای بار اول یا برخی برنامه های دیگه و کارهای دیگه ، کاسپر روشون قفل میکنه و پنجره ویندوز برای لحظاتی قفل میشه و نمیشه هیچ کاری کرد (همون پیغام Not responding) و بعد از اینکه کاسپر اون فایل رو چک کرد ، ویندوز آزاد میشه و میشه باهاش کار کرد .
همین لحظه ای که ویندوز یهو ثابت میشه و نمیشه هیچ کاری کرد کلی ضدحاله برای من .
البته مشکل از ویندوز و یا سیستم من نیست . مشکل از کاسپره .
چون من روی هر سیستم و هر ویندوز بچه ها هم تست و نصب کردمش .

در صورتی که من هر انتی ویروسی که نصب میکنم اینجوری نیست و میذاره فایل ستآپ همون موقع که روش کلیک کردی باز بشه .

حال آیا برای شما هم همینجوریه یا راه حل داره ؟

کاسپر در حقیقت برای من عالیه و سبکه و قوی . اما همین مشکل یهو قفل کردن منو اذیت میکنه .

پیشنهاد نمیشه این کار رو بکنی اما برای رفع این مشکل از روی فلش های قرمز که در عکس معلومه مسیر رو برو و در آخری تیک قسمتی رو که نشون دادم بردار و پنجره ها رو اوکی کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز دست این سرورهای ایرانی هر روز یک گندی بالا میارن.
یک سرور آپلود عکس معرفی کنید تو ایران ف ی ل ت ر نباشه. و لینک مستقیم هم بده.:47:
فکر کنم پیدا کردم. عکس زیر باز میشه براتون؟

iran2008
27-06-2010, 15:12
خوب من الان چه نسخه ای رو نصب کنم ؟

2010 یا 2011 که الان بتا هستند ؟

Ava UK
27-06-2010, 15:42
خوب من الان چه نسخه ای رو نصب کنم ؟

2010 یا 2011 که الان بتا هستند ؟

2011 بتا نیست و نسخه ی نهاییش اومده. سایت زیر هر دو نسخه رو داره..

ببین کدومش روی سیستمت و برنامه هایی که داری بهتر کار میکنند همون رو نصب کن. میتونی چند روز 2011 رو آزمایش کنی و اگر نخواستی 2010 رو نصب کنی.

اما من شخصا فعلا 2010 رو بیشتر قبول دارم چون باگهای کمتری داره و با بیشتر برنامه ها سازگاری داره. 2011 روی سیستم و برنامه هایی که من دارم خوب جواب نمیده.

در ضمن 2011 با 2010 انجینش یکیه و فرقی نکرده فقط در بعضی امکانات مثل داشتن gadget یا تغییر اینترفیس فرق کرده.

khoushab
27-06-2010, 17:45
سلام
من یک لپ تاپ سونی مدل f115fm خریدم که به صورت دیفالت بر رون آنتی ویروس mc afee نصب بود خودم یک کسپر خریدم با 1 سال لایسنس ولی با اینکه mcafee را انیستال کردم ولی در هنگام نصب کسپر پیغام میده که mcafee را پاک کن هر کاری کردم نشد :41:
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر از دوستان

aban366
27-06-2010, 18:00
باسلام
من برا بار اوله که از کاسپر استفاده میکنم ممنون میشم راهنمائیم کنین که چطوری سریال یا کرک کنم من الان نسخه 2011 رو نصب کردم و در حالت تریال فعال و اپدیت کردم الان میخوام از حالت تریال بیارم بیرون میشه نحوه فعال سازی رو توضیح بدین
این کدها که گرفتم شماره سریال نیست و در کدوم مسیر باید سیوشون کرد

Dr Hannibal
27-06-2010, 18:46
سلام
من یک لپ تاپ سونی مدل f115fm خریدم که به صورت دیفالت بر رون آنتی ویروس mc afee نصب بود خودم یک کسپر خریدم با 1 سال لایسنس ولی با اینکه mcafee را انیستال کردم ولی در هنگام نصب کسپر پیغام میده که mcafee را پاک کن هر کاری کردم نشد :41:
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر از دوستان

باسلام
من برا بار اوله که از کاسپر استفاده میکنم ممنون میشم راهنمائیم کنین که چطوری سریال یا کرک کنم من الان نسخه 2011 رو نصب کردم و در حالت تریال فعال و اپدیت کردم الان میخوام از حالت تریال بیارم بیرون میشه نحوه فعال سازی رو توضیح بدین
این کدها که گرفتم شماره سریال نیست و در کدوم مسیر باید سیوشون کرد

برای 2011 هم مثل 2010 .

kaivanika
27-06-2010, 18:50
سلام . دوستان عزیز من هر کاری میکنم و هر چی fix میزنم بازم این علامت وجود داره و کاسپر اسکای سبز کامل نمیشه .

تو عکس نشون دادم میشه راهنمایی کنید ؟

Dr Hannibal
27-06-2010, 19:00
سلام . دوستان عزیز من هر کاری میکنم و هر چی fix میزنم بازم این علامت وجود داره و کاسپر اسکای سبز کامل نمیشه . تو تو عکس نشون دادم میشه راهنمایی کنید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی چراغ قرمز کلیک کن اخطارش رو اینجا بگید.

kaivanika
27-06-2010, 19:26
هیچ عکس العنلی نشون نمیده . وقتی neutralez all رو هم میزینم هیچ کاری نمیکنه .
این چراغ وقتی قرمز میشه که ویروس داشته باشم . ولی من مطمئنم که ویروس ندارم .
وقتی دوباره از نو نصب میکنم . به محض اینکه ویروس رو بشناسه دوباره همین پیغام میاد و کاریشم نمیشه کرد .
تو کاسپر اسکای 2010 هم این مشکل رو داشتم ولی توجه نکردم .
چرا چراغ منم سبز نمیشه ؟

Dr Hannibal
27-06-2010, 19:31
هیچ عکس العنلی نشون نمیده . وقتی neutralez all رو هم میزینم هیچ کاری نمیکنه .
این چراغ وقتی قرمز میشه که ویروس داشته باشم . ولی من مطمئنم که ویروس ندارم .
وقتی دوباره از نو نصب میکنم . به محض اینکه ویروس رو بشناسه دوباره همین پیغام میاد و کاریشم نمیشه کرد .
تو کاسپر اسکای 2010 هم این مشکل رو داشتم ولی توجه نکردم .
چرا چراغ منم سبز نمیشه ؟

خب پس اخطار ویروس هست. منظورم این بود که بگی چه اخطاری میده.

2 حالت داره.

تداخل ویندوز دیفندر سون ویا ویستا باشه. ویندوز دیفندر رو اگه سون یا ویستا داری از حالت ریل تایم خارج کن و خاموش باشه.
یا
یک ویروسی رو پیدا کرده اما نمیتونه پاکسازی کنه. این برنامه رو دانلود کن نصب و سپس اپدیت. مورد هایی که پیدا میکنه به غیر از کرک هات رو پاک کن. یعنی del

Anti-Malware version 1.46

kaivanika
27-06-2010, 19:44
ممنون . دوست گرامی .
اره بعضی وقتا ویروسی رو که میشناسه پیغام ROOBOT میاره که من DONT RUN رو میزینم چون نمیخوام هر سری کامپیوترم خاموش بشه .
شما این مشکل براتون پیش نیومده ؟
کرک یا سریال این برنامه Anti-Malware version 1.46 رو هم بزاری ممنون میشم

Dr Hannibal
27-06-2010, 21:16
ممنون . دوست گرامی .
اره بعضی وقتا ویروسی رو که میشناسه پیغام ROOBOT میاره که من DONT RUN رو میزینم چون نمیخوام هر سری کامپیوترم خاموش بشه .
شما این مشکل براتون پیش نیومده ؟
کرک یا سریال این برنامه Anti-Malware version 1.46 رو هم بزاری ممنون میشم

رایگان هست.

iran2008
28-06-2010, 00:43
سلام
من کاسپر سکوریتی 2011 رو نصب کردم .
سرعت 1مگ دارم .
با اینکه سرعت دانلود من حول و حوش 130 هست اما بازم کاسپر با سرعت 8 الی 10 دانلود مکینه .

نمیشه کاری کرد که سرعت دانلود با کاسپر بره بالاتر ؟

البته سرعت اصلی من 64 هست که سرعت دانلودش همون 8 هست .
اما با اکانت 1مگ ما.هوا.ره ای که وصل میشم ، سرعت دانلودم تو دانلود منیجر تا 140 هم میره .
اما تو کاسپر همون حدود 8 هست .

Ava UK
28-06-2010, 03:37
سلام
من کاسپر سکوریتی 2011 رو نصب کردم .
سرعت 1مگ دارم .
با اینکه سرعت دانلود من حول و حوش 130 هست اما بازم کاسپر با سرعت 8 الی 10 دانلود مکینه .

نمیشه کاری کرد که سرعت دانلود با کاسپر بره بالاتر ؟

البته سرعت اصلی من 64 هست که سرعت دانلودش همون 8 هست .
اما با اکانت 1مگ ما.هوا.ره ای که وصل میشم ، سرعت دانلودم تو دانلود منیجر تا 140 هم میره .
اما تو کاسپر همون حدود 8 هست .

سلام عکس زیر رو نگاه کن...

این سرعتیه که من ازش استفاده میکنم. حالا عکس بعدی...

برای دانلود 524 کیلوبایت 28 ثانیه وقت خواسته.
سرورهای کسپرسکی برای دانلود آپدیت ربطی به سرعت اینترنت من و شما نداره و در کل ضعیفه. گاهی وقتها شده برای آپدیت 1 مگابایت 2 دقیقه وقت رو با اینترنت من خواسته. که البته این به خاطر تعداد کاربران کسپرسکی و همچنین شلوغی سرورها که بعضی مواقع پیش میاد طبیعی است.

در کل شما اگر سرعت اینترنتتون 100 مگ بر ثانیه هم باشه دلیل نمیشه که بتونی از همون 100 مگ و یاحتی نصفش استفاده کنی. در اصل باید ببینی که سروری که بهش وصل شدی پشتیبانی این رو داره که 100 مگ سرعت دانلود رو به شما بده یا نه. حالا میبینی که سرور کسپرسکی این پشتیبانی رو نداره. به همین راحتی. :46:

iran2008
28-06-2010, 05:54
کاسپر سکوریتی 2011 رو نصب کردم و خداروشکر تا الان به اون صورت بهم گیر نداده .

alpha007
28-06-2010, 13:55
سلام عکس زیر رو نگاه کن...

این سرعتیه که من ازش استفاده میکنم

شما از کدوم کشور هستی داداش با این سرعت ؟:46:

Ava UK
28-06-2010, 14:25
شما از کدوم کشور هستی داداش با این سرعت ؟:46:

سوئد عزیز.:20:

aban366
28-06-2010, 21:08
دوستن فایلی که راهنمای استفاده و توضیحات مختلف قسمت های کاسپر رو به فارسی باشه کسی نداره
ممنون

ramiy
29-06-2010, 13:44
من می خواستم کسپر 2011 رو به بهترین حالت تنظیم کنم
از نظر امنیتی میگم
میشه یه راهنمایی کنید
مرسی

wordship
29-06-2010, 17:38
دوستن فایلی که راهنمای استفاده و توضیحات مختلف قسمت های کاسپر رو به فارسی باشه کسی نداره
ممنون

اینم اموزش
البته کاملتر میشه
فعلا خوبه
این ماله نسخه 2010 هست
دانلود:

این جدید ترین کی های ورژن 7 و 8 و9 و11
هیچ کدوم بلک نشدن هنوز
دانلود:

اینم نرم افزاری که نشون میدی کی شما بلک شده یا نه
دانلود:

bigman
29-06-2010, 23:10
اگه بخواهی اینارو غیرفعال کنی دیگه چیزی به اسم قدرت کسپرسکی روی سیستم نداری.

اگه برای سیستمت سنگینه بهتره یه انتی ویروس دیگه نصب کنی و از امکانات اون آنتی ویروس کامل استفاده کنی.

مشكل اينه كه كاسپر مقدار زيادي از پهنا باند اينترنت را براي آپلود در اختيار ميگيره ..

چطوري ميشه حداقل دسترسي به اينترنتش را محدود تر كرد ؟؟؟؟

Dr Hannibal
29-06-2010, 23:25
مشكل اينه كه كاسپر مقدار زيادي از پهنا باند اينترنت را براي آپلود در اختيار ميگيره ..

کسپر کاری به اینترنت نداه. شما اگه میبینید دریافت یا ارسال زیاد داره این همون مجموع دریافت و ارسال خودتون هست چون از آنالیز کسپر عبور میکنه اینطور نشون داده میشه. این مورد برای همه ی آنتی ویروس ها وجود داره.

*hamedkhatar*
29-06-2010, 23:41

سلام
این چیزی که من الان میگم شاید خیلی ها قبول نداشته باشند ولی من زیاد این رو تجربه کردم
شما احتمالا قبلا یه آنتی ویروس دیگه روی سیستمتون بوده اون رو پاک کردید و بعد کسپر رو نصب کردید
و یا شاید ویندوز رو که نصب کردی چند وقتی چند وقتی بدون آنتی ویروس به سر برده و بعد از چند وقت کسپر رو روی سیستم نصب کردید
این چیزی که میگم هیچ دلیل علمی براش وجود نداره ولی همونطور که گفتم زیاد دیدم و تجربه کردم

این کاری رو که میگم بکنید
ویندوزتون رو عوض کنید بعد از نصب درایورهای سیستمتون Kaspersky رو نصب کنید
و آپدیتش کنید و همیشه هم دیگه فعال باشه
اون موقع میبینید که کسپر نه سرعت سیستمتون رو میگیره و نه به اینترنت گیر میده و نه خیلی از مشکلات دیگه رو داره
البته نمیگم کلا اینترنت رو چک نمیکنه هیچی رو چک نمیکنه ولی اگه شما فکر میکنید به صورت غیر عادی داره از سرعت و پهنای باند اینترنت شما استفاده میکنه راه حل همینیه که من گفتم
من الان کسپر 2011 دارم روی سیستمم واقعا از نظر سرعت و همه چیز راضی هستم به خیلی از چیزهام هم گیر میده ولی به صورت تورمال
موفق باشید.

Dr Hannibal
30-06-2010, 09:09
سلام
این چیزی که من الان میگم شاید خیلی ها قبول نداشته باشند ولی من زیاد این رو تجربه کردم
شما احتمالا قبلا یه آنتی ویروس دیگه روی سیستمتون بوده اون رو پاک کردید و بعد کسپر رو نصب کردید
و یا شاید ویندوز رو که نصب کردی چند وقتی چند وقتی بدون آنتی ویروس به سر برده و بعد از چند وقت کسپر رو روی سیستم نصب کردید
این چیزی که میگم هیچ دلیل علمی براش وجود نداره ولی همونطور که گفتم زیاد دیدم و تجربه کردم

این کاری رو که میگم بکنید
ویندوزتون رو عوض کنید بعد از نصب درایورهای سیستمتون Kaspersky رو نصب کنید
و آپدیتش کنید و همیشه هم دیگه فعال باشه
اون موقع میبینید که کسپر نه سرعت سیستمتون رو میگیره و نه به اینترنت گیر میده و نه خیلی از مشکلات دیگه رو داره
البته نمیگم کلا اینترنت رو چک نمیکنه هیچی رو چک نمیکنه ولی اگه شما فکر میکنید به صورت غیر عادی داره از سرعت و پهنای باند اینترنت شما استفاده میکنه راه حل همینیه که من گفتم
من الان کسپر 2011 دارم روی سیستمم واقعا از نظر سرعت و همه چیز راضی هستم به خیلی از چیزهام هم گیر میده ولی به صورت تورمال
موفق باشید.

رفیق گل . شما با نرم افزار های مدریت پهنای باند مثل BWMeter یا حتی خود نتورک مانیتور کسپر ورژن 9 هیستوری دیتای کسپرسکی رو نگان کنید حجمی فوق العاده ای رو نشون میده. مثلا 5 گیگ دریافت و 3 گیگ ارسال نرم افزار کسپرسکی شما داشته.

خیلی ها اشتباه می کنند که چرا کسپرشون انقدر دانلود و ارسال داره و چرا انقدر پهنای باند رو می خوره که توضیح دادم : هر گونه دیتا بخواد از سیستم شما با شبکه جابه جا بشه از تونل کسپرسکی عبور میکنه حالا اگه ما پهنای مصرفی کسپرسکی رو نگاه کنیم به طور مثال 5 گیگ دانلود داشته این دانلود کسپرسکی نشون دهنده مجموع دانلود شما با idm یا دیدن سایت ها یا مسنجر و اپدیت کسپرسکی یا ...... هست نه دانلود کسپرسکی.

این بحث هم گفتم برای تمام آنتی ویروس هایی است که گارد فعال برای نتورک دارند. و ربطی به تعویض ویندوز ویا آنتی ویروس دیگه نصب بوده باشه و که گفتی نداره.

wordship
30-06-2010, 13:24
دوستان یکی یه زحمتی میشکه از قسمت اپدیت سنتر کسپر 2011 که امروز اپدیت شده یه عکس بزاره؟
اینو میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
30-06-2010, 15:05
دوستان یکی یه زحمتی میشکه از قسمت اپدیت سنتر کسپر 2011 که امروز اپدیت شده یه عکس بزاره؟
اینو میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafa akbari
30-06-2010, 15:18

این ماله همین الانه

Xx Hossein xX
30-06-2010, 19:37
سلام ..

این آنتی ویروس من چشه ؟! این اارور ها چیه ؟! وقتی روی آپدیت کلیک میکنم چیزی نمیشه ...

wordship
30-06-2010, 20:30
سلام ..

این آنتی ویروس من چشه ؟! این اارور ها چیه ؟! وقتی روی آپدیت کلیک میکنم چیزی نمیشه ...

دوست عزیز شما یه رپیر کنین مشکل حل میشه
سریال نامبر های جدید هم تویه تاپیک کرک و سریال موجوده
.
اگه از ایکن تسکبار هم یه عکس بزاربد همه چی مشخص میشه.

Khazuk
30-06-2010, 23:16
دوستان چرا مال ما اینقدر کمه؟!!
الان آپدیت کردم :

جالبه عکس بالا مال دیشب هست 4553106 عکس پایین مال امروز پنج شنبه هست 4552152 کمتر شده ؟!

peyman_nn
01-07-2010, 12:09
سلام
این ارور چی میگه

کی تازه بهش دادم اینجوری شد
ولی قبلش هم کلا ایکونش خاموش بود

wordship
01-07-2010, 12:21
سلام
این ارور چی میگه

خیلی سادست
شما یه کی که بلک لیست بوده دادی برنامه
و اپدیت کردی .
کسپر هم فهمیده کی دزدیه بلوک کرده.
اگه میخوای یه کی جدید دارم برات Pm می کنم فعلا سالمه سالمه.:40:

mjzaret
01-07-2010, 12:48
من تازگی یه مشکلی با آنتی ویروسم پیدا کردم.

اخطار زیر رو می‌ده:

آنتی ویروسم آپدیت آپدیت هست. باهاش مشکلی هم ندارم.

نمی‌دونم چطوری این مشکل رو حل کنم.

شاد باشید :40:

wordship
01-07-2010, 12:51
من تازگی یه مشکلی با آنتی ویروسم پیدا کردم.

اخطار زیر رو می‌ده:

آنتی ویروسم آپدیت آپدیت هست. باهاش مشکلی هم ندارم.

نمی‌دونم چطوری این مشکل رو حل کنم.

کاری به اپدیت نداره که میگه ویروس پیدا کرده شما گزینه
neutrallize
رو بزنید مشکل حل میشه یا با رستارت یا؟
خودش اعلام میکنه.

mjzaret
01-07-2010, 12:56
کاری به اپدیت نداره که میگه ویروس پیدا کرده شما گزینه
neutrallize
رو بزنید مشکل حل میشه یا با رستارت یا؟
خودش اعلام میکنه.

من دکمه neutrallize رو می‌زنم ولی هیچ اتفاقی نمی‌افته.

بعد از زدن این دکمه سیستم رو حتی Restart کردم، جوابی نگرفتم.

wordship
01-07-2010, 13:15

پس شده مثله ماله من
این طور مواقع باید سیستم رو یه فول اسکن کنی
تا مشکل حل شه.:40::11:

zable
01-07-2010, 13:51
سلام به همه دوستان عزیز
این مورد برای منم پیش اومده چندین مرتبه
مشکل از اینجاست که وقتی یه برنامه جدید واسه اولین بار Release نهایی میشه هنوزم یه مقداری Bug داره و به همین دلیل بعد از انتشار نسخه اولیه چندین نسخه دیگر هم شرکتا تولید میکنن تا به اصطلاح برنامه به حالت Stable خودش نزدیک شه
مثلاً همین Kaspersky internet Security 2011 اگه بعد از نصب و قبل از Update از برنامه About بگیرید نسخشو زده 11.0.0.232 اما به محض اینکه واسه اولین بار کاملاً Update شه یه (a) هم به آخر ورژنش اضافه میشه یعنی(Patch(a که مشکلات اولیش حل شده.
پیشنهاد می‌کنم واسه اینکه کمتر به مشکل بر بخورید بلافاصله بعد از نصب برنامرو بصورت Offline بروز رسانی کنید و بعد از اون بقیه Update ها رو از اینترنت بگیرید
تو این موردم اگه مشکلتون حل نشد حتماً باید یک بار دیگر برنامتونو نصب کنید.

wordship
01-07-2010, 14:00
سلام به همه دوستان عزیز
این مورد برای منم پیش اومده چندین مرتبه
مشکل از اینجاست که وقتی یه برنامه جدید واسه اولین بار Release نهایی میشه هنوزم یه مقداری Bug داره و به همین دلیل بعد از انتشار نسخه اولیه چندین نسخه دیگر هم شرکتا تولید میکنن تا به اصطلاح برنامه به حالت Stable خودش نزدیک شه
مثلاً همین Kaspersky internet Security 2011 اگه بعد از نصب و قبل از Update از برنامه About بگیرید نسخشو زده 11.0.0.232 اما به محض اینکه واسه اولین بار کاملاً Update شه یه (a) هم به آخر ورژنش اضافه میشه یعنی(Patch(a که مشکلات اولیش حل شده.
پیشنهاد می‌کنم واسه اینکه کمتر به مشکل بر بخورید بلافاصله بعد از نصب برنامرو بصورت Offline بروز رسانی کنید و بعد از اون بقیه Update ها رو از اینترنت بگیرید
تو این موردم اگه مشکلتون حل نشد حتماً باید یک بار دیگر برنامتونو نصب کنید.

این درسته ولی نسخه 11.232 فینال هست
ربطی هم به اپدیت نداره
مثلا من یه اکسپلوییت اجر کردم رویه سیستم قرمز شده و گزینه

neutrallize
هم کار نمیکنه ولی اگر یه بار فول اسکن کنی مشکل حل میشه:40:

Dr Hannibal
01-07-2010, 15:11

این ایراد به دلیل تداخل ویندوز دیفندر ویندوز سون و ویستا پیدا میشه. شما ریل تایم وین دیفندر رو خاموش کن. سیستم رو ریست کن ا زسیف مد بیا بالا و neutrallize رو بزن. قبل از انجام این کار ها تمام دیتاهای مرورگرت رو خالی کن و سیستم ریستور درایو c که به طور پیش فرض در درایو c هست رو خاموش کن.

zable
01-07-2010, 15:35
این درسته ولی نسخه 11.232 فینال هست
ربطی هم به اپدیت نداره
مثلا من یه اکسپلوییت اجر کردم رویه سیستم قرمز شده و گزینه

neutrallize
هم کار نمیکنه ولی اگر یه بار فول اسکن کنی مشکل حل میشه:40:

من نگفتم Final نیست گفتم اولین نسخه نهایی هستش و طبق معمول همه برنامه‌ها یه مقداری Bug داره
بعد از Update هم به آخر نسخه (a) اضافه میشه یعنی نسخش تغییر کرده وگرنه دلیلی نداره بعد از Update این عبارت اضافه شه. من از وقتی بعد از نصب یکبار Offline بروزرسانیرو انجام دادم دیگه به این مشکل بر نخوردم

wordship
01-07-2010, 15:39
من نگفتم Final نیست گفتم اولین نسخه نهایی هستش و طبق معمول همه برنامه‌ها یه مقداری Bug داره
بعد از Update هم به آخر نسخه (a) اضافه میشه یعنی نسخش تغییر کرده وگرنه دلیلی نداره بعد از Update این عبارت اضافه شه. من از وقتی بعد از نصب یکبار Offline بروزرسانیرو انجام دادم دیگه به این مشکل بر نخوردم
یعنی شما میگین فقط وقتی اپدیت نیست قرمزه؟
نه
مثلا وقتی یه فایل ویروسی پیدا میکنه نتونه هم پاک کنه یا اجازه بخواد قرمز میشه.:40:
یا وقتی خطر احتمالی وجود داره نارنجی میشه یا...
اگر خراب شه ندیدم ولی میگن
ایکن تسکبارش بنفش میشه .:40::11:

zable
01-07-2010, 15:58
نه نه به هیچ وجه
آیکون برنامه می‌تونه به هر رنگی مثل زرد یا قرمز تبدیل شه
من میگم مشکل از اینجاست که وقتی neutrallize رو میزنی کاری انجام نمیشه بدلیل Bug برنامه هستش
چون تو آخرین نسخه 2010 به هیچ وجه این مشکل وجود نداره.
عرض من اینه که اگه برنامه درست Update شه دیگه این مشکل بوجود نمیاد

Dr Hannibal
01-07-2010, 16:25
نه نه به هیچ وجه
آیکون برنامه می‌تونه به هر رنگی مثل زرد یا قرمز تبدیل شه
من میگم مشکل از اینجاست که وقتی neutrallize رو میزنی کاری انجام نمیشه بدلیل Bug برنامه هستش
چون تو آخرین نسخه 2010 به هیچ وجه این مشکل وجود نداره.
عرض من اینه که اگه برنامه درست Update شه دیگه این مشکل بوجود نمیاد

2010 هم ایراد پیدا میشه !!! برای شما نشده دلیل نمیشه.

جواب ایشون لینک زیر:

Hsnti
01-07-2010, 17:01
با سلام خدمت دوستان عزیز...:10:

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.0.232 Final

Kaspersky Anti-Virus 2011 11.0.0.232 Final

Kaspersky Trial Reset By Box 3.2

Trial Reset 3.2 for the Kaspersky 2011 (Internet Security/Anti-Virus) and PURE 9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword : p30

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥ :20:

سلام
اقا این لینکخری کار نمیکنه لطفا اصلاح بفرمایید
مرسی

peyman_nn
01-07-2010, 17:32
سلام
این ارور چی میگه

دوستان مشکل رفع نشد
من همیشه یک کی بلوک شده بهش میدم در حالت افلاین بودن سیستم
یعدش میگه کی رو بده ، من کی هایی که شما میذارید رو بهش میدم
همیشه قبول میکرد ولی حالا قبول نمیکه
و رنگ ایکون هم تغییر نمیکنه

wordship
01-07-2010, 17:46
دوستان مشکل رفع نشد
من همیشه یک کی بلوک شده بهش میدم در حالت افلاین بودن سیستم
یعدش میگه کی رو بده ، من کی هایی که شما میذارید رو بهش میدم
همیشه قبول میکرد ولی حالا قبول نمیکه
و رنگ ایکون هم تغییر نمیکنه

این ارور میگه که کی شما بلک شده
شما امروز احتمالا افلاین اپدیت کردین
شما کی قبلی رو پاک کنین حتما پاک کنین.
بعدا کی جدید رو وارد کنین چون احتمالا کی که استفاده کردین بلک لیست بوده .:40:

peyman_nn
01-07-2010, 18:02
کی رو دلیت میکنم ولی نمیذاره کامل بشه

wordship
01-07-2010, 18:11
در قسمت
ACTIVE THE APLICATION WITH NEW ILCENCE
بیا
این سریال رو بهش بده K1ZB5-4A912-VD3QX-ANN5Y
میگه این سریال بلوک شده شما یه کی سالم بده بهش
شما یه کی بده ببین میگیره؟>؟
اگه گرفت که مشکل حله کی قبلی رو حذف کن.

peyman_nn
01-07-2010, 18:27
والا همون اشه و همون کاسه

wordship
01-07-2010, 18:40
والا همون اشه و همون کاسه

پاک کن یه بار دیگه نصب کن
فایل اپدیت هاش هم اگه برات سنگینه از اینجا بردار:c/documentsandsetting/alluser/applicationdata/kasperskylab/avp11/update
بعد دوباره استفاده کن.:40:

hamid_Y2K
02-07-2010, 02:23
دوستان من قبلا گفته بودم که وقتی کیس9.736 رو آپدیت میکنم تعداد اعداد مالور کم میشه که قبلا دوستان گفتن توهم میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوباره چند دفعه اخیر که آپدیت کردم دوباره همون طوری شده بنظرتون چرا اینطور میشه؟
عکس
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
02-07-2010, 08:32
سلام
من چند وقت کسپرم آپدیت نمیشه
عکس رو ببینید
علتش چیه؟
ممنون

wordship
02-07-2010, 09:06
دوستان من قبلا گفته بودم که وقتی کیس9.736 رو آپدیت میکنم تعداد اعداد مالور کم میشه که قبلا دوستان گفتن توهم میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوباره چند دفعه اخیر که آپدیت کردم دوباره همون طوری شده بنظرتون چرا اینطور میشه؟
عکس
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه دوسته عزیز خبری از توهم نیست
میدونی چرا؟
چون مالور معمولا به فایلی گفته میشه که باعث ازار و اذیت کاربر میشه
و مثلا اونو مجبور به کار های تکراری میکنه.
ولی تویه نسخه 2010 پایین مالور گزینه هایی مانند اسپم و... غیره هم وجود دارن درسته؟
خب کمپانی کسپر وقتی دقیقا متوجه کار یه مالور بشه اونو در یک دسته مشخص میکنه مثلا تروجان ها یا ...
پس تعداد مالور کم میشه و به تعداد بقیشون اضافه میشه پس همیشه نباید ببینیم هر چی عدد بیشتره دیتا بیس جلو تره شما میتونی الان اپدیت کنی یکی از دوستان هم که 2010 دارن اپدیت کنن عکس بزارن تقریبا تعداد
مالور تروجان اسپم و... برابره:40::11:

Dr Hannibal
02-07-2010, 11:37
سلام
من چند وقت کسپرم آپدیت نمیشه
عکس رو ببینید
علتش چیه؟
ممنون

رفع مشکل آپدیت محصولات کسپرسکی:

wordship
02-07-2010, 11:55
بعضی مواقع هم که کسپر اپدیت نمیشه از سرور خودشه
میتونید سرور اپدیت رو با این سرور کمکی تعویض کنین
یااین:
ftp://dnl-ru1.kaspersky-labs.com

یا:
ftp://dnl-test.kasperky-labs.com/beta_updates/tm2

*hamedkhatar*
02-07-2010, 12:45
رفع مشکل آپدیت نشدن کسپرسکی در 2 روز اخیر مخصوصا در ویندوز 7 .

وارد تنظیمات کسپرسکی شوید و تیک سلف دیفنس رو بردارید.

حالا وارد این قسمت شوید.( دقت کنید باید از فولدر اپشن تیک شو هیدن رو زده باشید )

C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP9\Data

سپس این فایل رو پاک کنید.======> u0607g.xml

حالا تنظیمات رو به حالت قبل بر گردونید و یک بار دیگه آپدیت کنید.

موفق باشید.

من این کار رو کردم ولی بازم آپدیت نشد

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

بعضی مواقع هم که کسپر اپدیت نمیشه از سرور خودشه
میتونید سرور اپدیت رو با این سرور کمکی تعویض کنین
یااین:
ftp://dnl-ru1.kaspersky-labs.com

یا:
ftp://dnl-test.kasperky-labs.com/beta_updates/tm2

ممنون
چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

armin_software
02-07-2010, 13:05
سلام
واسه آپدیت آفلاین کاسپر باید به چه سایتی برم؟

gharibe63
02-07-2010, 13:21
سلام
واسه آپدیت آفلاین کاسپر باید به چه سایتی برم؟

armin_software
02-07-2010, 13:40
آخرین ورژن کاسپر kis چیه؟
2011؟

Dr Hannibal
02-07-2010, 14:06
آخرین ورژن کاسپر kis چیه؟
2011؟

من این کار رو کردم ولی بازم آپدیت نشد
ممنون
چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

حتما یک بار ریست کن بعد اپدیت رو بزن بعد از پاک کردن اون فایل پد.

برای سرور اپدیت میتونی وارد تنظیمات اپدیت شی ستینگ دوم مربوط به سرور هست. اونجا نوشته سرور اپدیت اتوماتیک شما منوال کنید و یک کشور دلخواه انتخاب کنید خود به خود خودش سرور اپدیت رو عوض میکنه. همین جا هم میتونی سرور اپدیت ها رو add کنی.

reza,n
02-07-2010, 15:16
دوستان من از اينترنت سكوريتي 2011 استفاه ميكنم مشكلم اينه كه بعضي وقتها يه فايل رو كه دانلود ميكنم متاسفانه كسپر بصورت خودكار فايل يا برخي از قسمتهاي اونو مثل كرك و يا بعضي از فايلهاش رو پاك ميكنه (حتي فايلي كه بصورت زيپ شده هستش!!!) و بعد از كلي دانلود متاسفانه فايل دانلود شده قابل استفاده نيست ميخواستم بژرسم چه جوري بايد اين مشكل رو حل كنم و در واقع كسپر اتوماتيك فايل رو پاك نكنه؟؟؟
ممنونم

wordship
02-07-2010, 15:58
دوستان من از اينترنت سكوريتي 2011 استفاه ميكنم مشكلم اينه كه بعضي وقتها يه فايل رو كه دانلود ميكنم متاسفانه كسپر بصورت خودكار فايل يا برخي از قسمتهاي اونو مثل كرك و يا بعضي از فايلهاش رو پاك ميكنه (حتي فايلي كه بصورت زيپ شده هستش!!!) و بعد از كلي دانلود متاسفانه فايل دانلود شده قابل استفاده نيست ميخواستم بژرسم چه جوري بايد اين مشكل رو حل كنم و در واقع كسپر اتوماتيك فايل رو پاك نكنه؟؟؟
ممنونم

Dr Hannibal
02-07-2010, 17:32
بعضي وقتها يه فايل رو كه دانلود ميكنم متاسفانه كسپر بصورت خودكار فايل يا برخي از قسمتهاي اونو مثل كرك و يا بعضي از فايلهاش رو پاك ميكنه

به هر حال بازم فایل مورد نظرت رو بعد از دانلود پاک میکنه. از تنظیمات می تونی فعالیت اتوماتیک فایل آنتی ویروس رو هم بگیری اما بازم اخطار هاش می مونه. روش معمولی که استفاده میشه اینه:

فایل های پاک شده با این روش برگردون:( قبل از ریستور فایل آنتی ویروس رو خاموش کن)

فایل های مورد احتیاجت رو هم با این روش لیست سفید کن.

hamid_Y2K
03-07-2010, 01:34
نه دوسته عزیز خبری از توهم نیست
میدونی چرا؟
چون مالور معمولا به فایلی گفته میشه که باعث ازار و اذیت کاربر میشه
و مثلا اونو مجبور به کار های تکراری میکنه.
ولی تویه نسخه 2010 پایین مالور گزینه هایی مانند اسپم و... غیره هم وجود دارن درسته؟
خب کمپانی کسپر وقتی دقیقا متوجه کار یه مالور بشه اونو در یک دسته مشخص میکنه مثلا تروجان ها یا ...
پس تعداد مالور کم میشه و به تعداد بقیشون اضافه میشه پس همیشه نباید ببینیم هر چی عدد بیشتره دیتا بیس جلو تره شما میتونی الان اپدیت کنی یکی از دوستان هم که 2010 دارن اپدیت کنن عکس بزارن تقریبا تعداد
مالور تروجان اسپم و... برابره:40::11:
خب من برای همین عکس گذاشتم چون که قبلا گفته بودن شاید اشتباه کردی من شک کردم گفتم شاید از بس پای مانیتور نشستم چشمام ضعیف شده خوب نمیبنه :31: بعد دیدم دوباره همون طوری میشه.
بعد اینم که گفتی اول به قسمت مالور اضافه بعد تفکیک میشه به دسته بندی های پایینش همون موقع که پست دادم یه لحظه به ذهنم رسید ولی گفتم بپرسم خیالم راحت بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آپدیت کردنش هم حجمش خیلی زیاد شده نسخه های قدیمی فوقش 1 تا دو مگابایت میشد این ورژن های جدید خیلی ضد حاله برای دایال آپی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wordship
03-07-2010, 05:36
خب من برای همین عکس گذاشتم چون که قبلا گفته بودن شاید اشتباه کردی من شک کردم گفتم شاید از بس پای مانیتور نشستم چشمام ضعیف شده خوب نمیبنه :31: بعد دیدم دوباره همون طوری میشه.
بعد اینم که گفتی اول به قسمت مالور اضافه بعد تفکیک میشه به دسته بندی های پایینش همون موقع که پست دادم یه لحظه به ذهنم رسید ولی گفتم بپرسم خیالم راحت بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آپدیت کردنش هم حجمش خیلی زیاد شده نسخه های قدیمی فوقش 1 تا دو مگابایت میشد این ورژن های جدید خیلی ضد حاله برای دایال آپی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونی اگه نخوای هر روز اپدیت کنی تنظیمات هوش مصنوعی رو به بهترین حالت تنظیم کنی و هر هفته یک بار هم اپدیت کنی حجم اپدیت ها هم نسبتا فشرده تر و بهتر میشه.:40::11:

ashoor
03-07-2010, 07:47
سلام
بعضی از برنامه ها رو که اجرا می کنم . با تعداد زیادی پورت به اینترنت وصل می شن .می خواستم ببیم چه جوری می تونم جلوی وصل شدن این پورت ها رو به جز یکی از پورت ها بگیرم.

wordship
03-07-2010, 07:57
سلام
بعضی از برنامه ها رو که اجرا می کنم . با تعداد زیادی پورت به اینترنت وصل می شن .می خواستم ببیم چه جوری می تونم جلوی وصل شدن این پورت ها رو به جز یکی از پورت ها بگیرم.

ashoor
03-07-2010, 10:18
حل شد..................................

*IN*
03-07-2010, 10:23
Kaspersky Trial Reset By Box 3.2

Trial Reset 3.2 for the Kaspersky 2011 (Internet Security/Anti-Virus) and PURE 9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword : p30

یه لینک جایگزین میشه برای این بزارید؟؟؟
از رو سرور پاک شده:41:

Dr Hannibal
03-07-2010, 10:47
یه لینک جایگزین میشه برای این بزارید؟؟؟
از رو سرور پاک شده:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.exe

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فایلها:

*IN*
03-07-2010, 11:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.exe

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فایلها:
404 - Not Found

Dr Hannibal
03-07-2010, 11:07
404 - Not Found

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فایلها:

mjzaret
03-07-2010, 11:59
404 - Not Found

شما بایستی فاصله‌ی بین Co m در انتهای لینک رو به هم وصل کنید.

parsa205
03-07-2010, 13:30
من یه مشکلی که دارم آنتی ویروی کاسپر اسکای 2011 من روی ویندوز 7 اتومامیک آپدیت نمیشه هر دفعه خودم باید دستی برم آپدیت کنم در حالی که رو ویندوز ایکس پی این مشکل رو ندارم خودش خود به خود آپدیت میکنه...میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

wordship
03-07-2010, 13:44
من یه مشکلی که دارم آنتی ویروی کاسپر اسکای 2011 من روی ویندوز 7 اتومامیک آپدیت نمیشه هر دفعه خودم باید دستی برم آپدیت کنم در حالی که رو ویندوز ایکس پی این مشکل رو ندارم خودش خود به خود آپدیت میکنه...میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

در غیر اینصورت

peyman_nn
03-07-2010, 18:41
پاک کن یه بار دیگه نصب کن

دوستان سلام
باور کنید همه کار کردم ، همه کار
ولی بازم همون مشکل رو دارم و ایکونش هم قرمز با علامت تعجبه

والا خسته شدم دیگه ، اگر تا فردا حل نشه میرم همون nod32 رو نصب میکنم راحت

Dr Hannibal
03-07-2010, 22:44
دوستان سلام

کی کسپر رو پاک کن. سپس تاریخ سیستم رو درست کن دقیق و میلادی. یک کی دیگه بهش بده که اعتبار داشته باشه.

gharibe63
03-07-2010, 23:05
دوستان سلام

پیمان جان حالا چرا این قدر زود خسته شدی:31:
نود32 هم دردسر های خودشو داره اگه به تاپیک مربوطه مراجعه کنی متوجه میشی
کار هایی که دکتر فرمود انجام بده
اگه میتونی روی گزینه fix it now کلیک کن بعد یه عکس اینجا قرار بده
دوستان بهتر متوجه میشن که کسپر مشکلش چیه

parsa205
04-07-2010, 07:51
دوستان سلام

دوست عزیز اول آنتی ویروس رو پاک کن بار دوم که نصبش میکنی حالت تریال 30 روزه رو انتخاب کن آپدیتش کن بعد Key خودت رو وارد کن این جوری مطمئن تره...

---------- Post added at 08:51 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

در غیر اینصورت
این که گفتید درست ولی تنظیمات کاسپر تو ویندوز XP و 7 هر دو یکسان است یعنی در حالت اتوماتیک قرار داره ولی نمیدونم چرا تو ویندوز XP خودش آپدیت میکنه تو 7 این اتفاق نمی افته....

peyman_nn
04-07-2010, 08:42
سلام ممنون از شما

امروز خودش درست شده بود

Dr Hannibal
04-07-2010, 14:46

اگه اتوماتیک گذاشتی و اپدیت نمیشه پس بهتره همون زمان اتوماتیک یعنی تقریبا 1 ساعت رو بهش دستی بدی. در بخش by schedule با این کار میشه همون اتوماتیک.

younesramzi
04-07-2010, 17:39
میزان استفاده از رم در دو نسخه internet security و anti virus در ویندوز 7 x64 چگونه است؟

آیا سرعت سیستم را به صورت محسوس کاهش میدهد یا نه من از نورتون و نود که استفاده میکردم محسوس نبود

wordship
04-07-2010, 17:53
میزان استفاده از رم در دو نسخه internet security و anti virus در ویندوز 7 x64 چگونه است؟

آیا سرعت سیستم را به صورت محسوس کاهش میدهد یا نه من از نورتون و نود که استفاده میکردم محسوس نبود

خیر

1GB free RAM (32-bit); 2 GB free RAM (64-bit

urcu
04-07-2010, 21:15
لطفا یه اموزش کامل
کسپر 2011 رو بزارید
ممنون.

joorabeban
05-07-2010, 07:20
لطفا یه اموزش کامل
کسپر 2011 رو بزارید
ممنون.

این روش جدیدیه.ببین کمکت میکنه.
زنده باد کسپر

Dr Hannibal
05-07-2010, 07:23
لطفا یه اموزش کامل
کسپر 2011 رو بزارید
ممنون.

آموزش کامل فعلا نیست. مشکلی داشتید سوال بفرمایید.

kaivanika
05-07-2010, 20:15
دوستان عزیز چرا من بعد از هر بار ویروس کشی صحفه اصلی کاسپر اسکی این شکلی میشه ؟
تو عکس گذاشتم . میشه بگید دلیلش چیه ؟:13:

لینک عکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
05-07-2010, 21:51
سلام
دوستان عزیز من نسخه kav 2011 رو نصب کردم و از روش box کرکش کردم...

حالا بعد چند روز ارور میده:

black list of licenses is corrupted

به همین دلیل آپدیت هم نمیشه!

راه حلی دارید؟:20:

ممنون، شاد باشید:40:

Dr Hannibal
05-07-2010, 22:24
سلام
دوستان عزیز من نسخه kav 2011 رو نصب کردم و از روش box کرکش کردم...
حالا بعد چند روز ارور میده:
black list of licenses is corrupted
به همین دلیل آپدیت هم نمیشه!

راه حلی دارید؟
ممنون، شاد باشید

اگه کرک کردین که بهتره یک بار دیگه نصب کنید و بدون کرک با کی نصب کنید.

اگه از تریال ریستر باکس استفاده کردین توی قسمت لایسنس برید و کی قبلی که 30 روزه بوده رو حذف کنید و یا با همون تریال ریستر کی 30 روزه دیگه بگیرید یا یک کی از تاپیک کرک و سریال کسپرسکی انتخاب کنید.

Dr Hannibal
05-07-2010, 22:29
دوستان عزیز چرا من بعد از هر بار ویروس کشی صحفه اصلی کاسپر اسکی این شکلی میشه ؟
تو عکس گذاشتم . میشه بگید دلیلش چیه ؟:13:
لینک عکس

موقعی که ویروس پیدا میکنه تا زمانی که پاک نشه این اخاطر هست و این طبیعی هست که خودش بعد از چند ثانیه پاک می کنه و درست میشه.

حالا اگه هر چند وقت یک بار این پیام میاد احتمالش هست که شما ویروسی داشته باشید که کسپر نتونه پاک کنه پس بهتر از یک برنامه کمکی استفاده کنید که اون رو پاک کنه.

اگه نه هر وقت ویروسی پیدا میکنه این صفحه از بین نمیره و در تمام موارد وجود داره احتمال ایراد داشتن نسخه شما هست. آخرین نسخه 11.0.0.232 که تا چند روز اینده نسخه بهتر هم میاد اگه نسخه شما قبل از اینه حتما پاک کنید و این نسخه رو نصب کنید.

aban366
06-07-2010, 08:31
سلام
دوستان مسیر سیو اپدیت های کاسپر 2011 در ویندوز ایکس پی و هفت کجاست ممنون

aban366
06-07-2010, 08:37
سلام
یه مشکلی من با این کاسپرسکی دارم و اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد کاسپرسکی خیلی دیر بالا میاد در صورتی که استارتاپم خالیه و کلا 4نرمافزار رو ویندوزم نصبه و رم کامپیوترمم 4گیگ DDR3 1333 هستش
مشکل از چی میتونه باشه
در msconfig قسمت startup همه رو غیر فعال کردم

M E H R A N
06-07-2010, 12:02
سلام
یه مشکلی من با این کاسپرسکی دارم و اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد کاسپرسکی خیلی دیر بالا میاد در صورتی که استارتاپم خالیه و کلا 4نرمافزار رو ویندوزم نصبه و رم کامپیوترمم 4گیگ DDR3 1333 هستش
مشکل از چی میتونه باشه
در msconfig قسمت startup همه رو غیر فعال کردم

احتمالا از نسخه ی 2011 استفاده میکنی. اتوماتیک آنتی روتکیت اسکن و همچنین مصرف بالای I/O
2010 رو امتحان کن ببین باز هم همین مشکل رو داری.

اگر مشکلی نبود تا اومدن نسخه ی جدید 2011 با پچ a صبر کن.

aban366
07-07-2010, 09:49
سلام
من دو بار سریالم بلوک شده اما الان میخوام سریال جدید وارد کنم نمیشه و وقتی گزینه لایسنس جدید رو میزننم قبلا سه گزینه بود که سومی رو میزدی دوتای بالا انلاین بود اما حالا سومی نیست و انلاینا هستن در نتیجه نمیتونم کد جدید وارد کنم ممنون میشم کمکم کنین
کاسپرسکی 2011 دارم

Dr Hannibal
07-07-2010, 10:55
سلام
من دو بار سریالم بلوک شده اما الان میخوام سریال جدید وارد کنم نمیشه و وقتی گزینه لایسنس جدید رو میزننم قبلا سه گزینه بود که سومی رو میزدی دوتای بالا انلاین بود اما حالا سومی نیست و انلاینا هستن در نتیجه نمیتونم کد جدید وارد کنم ممنون میشم کمکم کنین
کاسپرسکی 2011 دارم

برای فعال سازی با key مانند این پست عمل کنید.

برای استفاده از سریال باید سریال اعتبار داشته باشه در این لحظه ماندد سریال های این پست:

Booseh_ye_Irani
07-07-2010, 16:06
سلام، خوبید؟
من Kaspersky 2011 رو گرفتم.

نمی دونم که چه جور می شه یه برنامه یا فایل رو فهرستی که نباید کار داشته باشه فرستاد. چه جوری می شه اصافه کرد؟
و نمی دونم که فایل هایی رو که بسته رو کجا یاید برم تا فایروال رو از روش لغو کنم؟
Trial Resetter براش اومده؟ یا باید ببوسیم بگذاریمش ش کنار؟
ممنون، خسته نباشید

Dr Hannibal
07-07-2010, 16:17
سلام، خوبید؟
من Kaspersky 2011 رو گرفتم.
نمی دونم که چه جور می شه یه برنامه یا فایل رو فهرستی که نباید کار داشته باشه فرستاد. چه جوری می شه اصافه کرد؟
و نمی دونم که فایل هایی رو که بسته رو کجا یاید برم تا فایروال رو از روش لغو کنم؟
Trial Resetter براش اومده؟ یا باید ببوسیم بگذاریمش ش کنار؟
ممنون، خسته نباشید

لیست سفید:

برای آزاد سازی فایل به قسمت App control برید و فایل هارو با کلیک راست و انتخاب تیک سبز آزاد کنید. هر فایلی هم که دید آزاد نکنید هرچه که اطمینان دارید مخرب نیست آزاد کنید.

ebrahimjan
08-07-2010, 07:38
آيا احتياج هست كه Trojan Remover رو كنار kis نصب كرد

wordship
08-07-2010, 13:03
آيا احتياج هست كه Trojan Remover رو كنار kis نصب كرد

نه
فقط اگر میخوای چیزی کناز کسپر نصب کنی مالور بایت یه صورت غیر فعال توصیه
میشه
البته تویه تاپیکش اقا مهران کیجن هم گزاشتن.

alone_boy
09-07-2010, 20:04
سلام دوستان
من چطور میتونم که وقتی گوشیم رو بوسلیه USB به PC وصل کردم توسط کاسپر اسکن کنم؟!
توی My Computer وقتی روی Nokia Phone Browser(و زیر شاخه هاش) کلیک راست میکنم گزینه اسکن توسط کاسپر رو نداره

ممنون

M E H R A N
09-07-2010, 20:53
سلام دوستان
من چطور میتونم که وقتی گوشیم رو بوسلیه USB به PC وصل کردم توسط کاسپر اسکن کنم؟!
توی My Computer وقتی روی Nokia Phone Browser(و زیر شاخه هاش) کلیک راست میکنم گزینه اسکن توسط کاسپر رو نداره

ممنون

گوشی ها دو نوع حافظه دارند. یکی رام هست و یکی هم حافظه های جانبی مثل مموری کارتها و یا حافظه های فلش.

رام گوشی ویروسی نمیگیره چون محافظت شده است و به همین دلیل هم آنتی ویروسها نمیتونند اون رو اسکن کنند.
اگر خودتون گوشیتون رو هــک کردید و قفل رام گوشی را برداشتید تا بتونید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید این یک بحث دیگه است.

اما مموری کارت و یا حافظه های فلش قابل اسکن شدن هستند و هر وقت کسپرسکی متوجه شد یک همچین حافظه ای به سیستم شما وصل شده اتوماتیک به شما پیغام اسکن کردن رو میده.

alone_boy
09-07-2010, 21:37
گوشی ها دو نوع حافظه دارند. یکی رام هست و یکی هم حافظه های جانبی مثل مموری کارتها و یا حافظه های فلش.

رام گوشی ویروسی نمیگیره چون محافظت شده است و به همین دلیل هم آنتی ویروسها نمیتونند اون رو اسکن کنند.
اگر خودتون گوشیتون رو هــک کردید و قفل رام گوشی را برداشتید تا بتونید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید این یک بحث دیگه است.

اما مموری کارت و یا حافظه های فلش قابل اسکن شدن هستند و هر وقت کسپرسکی متوجه شد یک همچین حافظه ای به سیستم شما وصل شده اتوماتیک به شما پیغام اسکن کردن رو میده.

ممنون دوست من:40:
اما وقتی گوشیم رو وصل میکنم با این که رمم هم قفل نیست ولی بازم کاسپر پیغام نمیده
ورژن کاسپرم 2011 هست

چیکار کنم؟!

DariushGreat
09-07-2010, 21:56
اما وقتی گوشیم رو وصل میکنم با این که رمم هم قفل نیست ولی بازم کاسپر پیغام نمیده
ورژن کاسپرم 2011 هست

چیکار کنم؟!

شما گوشیت رو در حالت PCSuite وصل می کنی به کامپیوتر. شما در حالت Mass Storage یا Data Transfer به کامپیوتر وصل کن. سپس کاسپر پیغام اسکن می ده...

شاد باشین :31:

M E H R A N
09-07-2010, 21:58
ورژن کاسپرم 2011 هست

چیکار کنم؟!

منظورت از رم, رام گوشیه یا مموری کارت؟

اگر منظورت مموری کارته, که اصلا روی موری کارت نمیشه قفل گذاشت مگر اینکه فایل های داخلش را encrypt کنی.

اگر هم رام گوشی هست گفتم که رام گوشی آلوده نمیشه و ویروسی تا حالا وجود نداشته که رام گوشی رو دستکاری کنه. ویروسهای انگشت شماری وجود دارند که با اجرا کردنشون در گوشی ممکنه باعث هنگ گوشی و یا آلوده کردن فایل های خارج از رام گوشی بشند مانند نمونه ی ساده اش , Autorun/Worm اما حتی همین کرم هم نمیتونه به رام گوشی آسیبی برسونه.

پس زمانی که اینها نمیتونند به رام گوشی آسیبی برسونند چه نیازی به اسکن رام توسط آنتی ویروس وجود داره؟ :23:

حافظه های جانبی مثل هارد جدا, مموری کارت, حافظه های فلش را هم میتونید خیلی راحت با کسپرسکی اسکن کنید و مشکلی از این لحاظ وجود نداره. پیغام هم بهتون میده. اگر بهتون پیغامی نمیده دلیلش اینه که شما رام گوشی را به کامپوتر وصل کردید نه مموری کارتی یا حافظه ی داخلی گوشی رو.

موفق باشید.

alone_boy
09-07-2010, 23:41
شما گوشیت رو در حالت PCSuite وصل می کنی به کامپیوتر. شما در حالت Mass Storage یا Data Transfer به کامپیوتر وصل کن. سپس کاسپر پیغام اسکن می ده...

شاد باشین :31:

میشه دقیقتر بگین؟!
منظورم اینه که چیکارا باید بکنم؟!

ممنون

ویرایش:منظورتون اینه که با رم ریدر یا چیزی وصلش کنم.نه؟!

mjzaret
10-07-2010, 00:01
میشه دقیقتر بگین؟!

ممنون

شما با استفاده از یه Ram Reader رم گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.

به راحتی کسپر اخطاری مبنی بر اینکه اسکن کردن می‌ده.

wordship
10-07-2010, 07:50
میشه دقیقتر بگین؟!

ممنون

سلام
شما میتونین انتی ویروس مخصوص گوشی خودتون رو از سایت کسپر از این قسمت دانلود کنید
واگر هم گوشیتون نوکیا باشه میتونین توسط کامپیوتر هم اپدیت کنین

lordomid
12-07-2010, 08:55
سلام دوستان. من چند روزی هست کهkasper 2011 رو نصب کردم و از لحاظ آپدیت مشکلی ندارم ولی بعد از اینکه هاردم رو 1 اسکن کردم کسپر چند تا ویروس پیدا کرده و پیغام میده threats have been detected و قرمز رنگ شده هرچی روی کلید neutralize all کلیک میکنم اتفاقی نمیفته و همچنان قرمزه! باید چه کار کنم؟!!!

Dr Hannibal
12-07-2010, 11:23
سلام دوستان. من چند روزی هست کهkasper 2011 رو نصب کردم و از لحاظ آپدیت مشکلی ندارم ولی بعد از اینکه هاردم رو 1 اسکن کردم کسپر چند تا ویروس پیدا کرده و پیغام میده threats have been detected و قرمز رنگ شده هرچی روی کلید neutralize all کلیک میکنم اتفاقی نمیفته و همچنان قرمزه! باید چه کار کنم؟!!!

2 دلیل داره:

1 _ ویروسی رو پیدا کرده که نمیتونه پاک کنه به دلیل ناشناخته بودن. که این ایراد هست بهتره یک برنامه کمکی مثل آنتی مالور نصب و اپدیت کنید سپس اسکن.

2_ یک سری شبه باگ توی این ورژن وجود داره.

برای رفع این مشکل شما چندتا کار رو انجام بدین اول اگه ویندوز سون یا ویستا دارید ویندوز اول ویندوز دیفندر رو خاموش کنید.

سپس سیستم ریستور رو خاموش کنید تمام درایو ها.

سپس cash تمام مرور گرهاتون رو پاک کنید.

سپس سیستم رو ریست کنید و یک بار گزینه پاک کردن ویروس هارو بزنید بعد از چند بار ریست شدن سیستم خود به خود ایراد برطرف میشه. سپس می تونید گزینه هارو مثل قبل کنید.

iran2008
14-07-2010, 12:05
سلام
دوستان آیا کاسپر هر روز حدود 1 مگ آپدیت میشه ؟

کاسپر هر روز حجمی رو اپدیت میکنه که به 1 مگ هم میرسه .

طبیعیه یا مورد دارم :

wordship
14-07-2010, 12:37
سلام
دوستان آیا کاسپر هر روز حدود 1 مگ آپدیت میشه ؟

کاسپر هر روز حجمی رو اپدیت میکنه که به 1 مگ هم میرسه .

طبیعیه یا مورد دارم :

هر دوساعت یکبار اپدیت ها عرضه میشن
گاهی وقت ها به 2 مگ هم میرسه
طبیعی هست.
میتونی هر چند روز یکبار اپدیت کنی که فشرده تر باشن.

webcopernic
15-07-2010, 14:05
دوستان این version جدید ۲۰۱۱ به زبان انگلیسی کی در میاد ؟

wordship
15-07-2010, 14:08
دوستان این version جدید ۲۰۱۱ به زبان انگلیسی کی در میاد ؟

هنوز تکمیل نشده
شاید تا سه 4 روز دیگه
بیاد
البته تاریخه مشخصی نداره

wordship
16-07-2010, 04:53
سلام اینم
یه چیزه جالب حیف دونستم نگم
کسپرسکی به ریموال تول خودش گیر داد و گفت حاوی ویروسه!![:18:

khoushab
16-07-2010, 11:43
سلام
به نظر شما تفاوت ورژن 2011 با 2010 اینقدر هست که ارزش زحمت تعویضش رو داشته باشه ؟

wordship
16-07-2010, 11:58
سلام
به نظر شما تفاوت ورژن 2011 با 2010 اینقدر هست که ارزش زحمت تعویضش رو داشته باشه ؟

بله عزیز
100 درصد.

hamid_Y2K
16-07-2010, 12:15
این برنامه Virus removal tool به چه کاری می آید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]