PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

sAsAn.K
22-11-2007, 14:47
سایت Softexia رو که دیگه قبول دارید ؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر هنوز قبول ندارید گید تا دانلود کنم نصب کنم خیال همر راحت کنم که بالاخره کدوم یکی از اینائه ! : Beta - Alpha
اینم از Softpedia :

ورژن 8.0.0.64 بتا .

yoosef_st
22-11-2007, 19:02
دوست عزیز

برای رفع شبهه من لینک تاپیک مربوطه را در فوروم کاسپرسکی برایتان می گذارم که یکی از مدیران آنجا توضیحات لازم را

در مورد این نسخه و نسخه های مشابه داده است و امیدوارم که دیگر شبهه ای باقی نماند:

7.0.1.2xx (220, 222, 227 etc) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی ممنون. پس حالا یعنی این رو پاک کنم؟ خطریه؟ این بهتره یا همون که شما میگی؟

vtn54
22-11-2007, 20:05
سایت Softexia رو که دیگه قبول دارید ؟!

اگر هنوز قبول ندارید گید تا دانلود کنم نصب کنم خیال همر راحت کنم که بالاخره کدوم یکی از اینائه ! : Beta - Alpha
اینم از Softpedia :

ورژن 8.0.0.64 بتا .

سلام عزیز

فکر کنم سوتفاهمی پیش آمده است مراحل تکاملی یک نرم افزار به شکل زیر است :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور که می بینید پس از مرحله Pre-Alpha که اولین مرحله تولید یک نرم افزار است اولین مرحله تکاملی یک

نرم افزار مرحله آلفا است در این مرحله ویژگیهای جدید به طور تدریجی به نرم افزار اضافه می شوند مرحله بعدی

مرحله بتا است که در آن هیچ مشخصه جدیدی به نرم افزار اضافه نمی شود فقط اشکالات موجود شناسایی و

برطرف می شوند پس از آن مرحله Release Candidate یا RC قرار دارد که در این مرحله اغلب اشکالات عمده

برطرف شده است و نرم افزار بالقوه آماده عرضه نهایی است و در نهایت نسخه Final یا Gold قرار دارد که برای

مصرف عموم عرضه می شود .برای اطلاعات بیشتر می توانید سری به لینک زیر هم بزنید :

Software release life cycle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همانطور که گفته شد در مرحله آلفا است که ویژگیهای جدید به نرم افزار اضافه می شود و در ابتدای مرحله بتا

محصول به اصطلاح منجمد می شود ( Feature Freeze ) و پس از آن دیگر هیچ ویژگی جدیدی اضافه نمی شود و تنها

اشکالات موجود برطرف می شوند نسخه 8 کاسپرسکی هنوز در مرحله آلفا است چون هنوز ویژگیهای جدید به آن

اضافه می شود در لینک زیر که مربوط به تاپیک اختصاصی نسخه 8.0.0.64 در فوروم کاسپرسکی است می توانید

لیست مشخصات جدید اضافه شده به این محصول را مشاهده کنید .در ضمن همانطور که می بینید در آن تاپیک هم

این نسخه به عنوان نسخه آلفا معرفی شده است :

8.0.0.64, On beta servers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارادتمند

vtn54
22-11-2007, 20:10
خیلی ممنون. پس حالا یعنی این رو پاک کنم؟ خطریه؟ این بهتره یا همون که شما میگی؟

من فکر می کنم استفاده از نسخه 7.0.0.125 به مصلحت باشد هر چند اگر کارهای خطری زیادی نمی کنید و تا حالا هم

مشکلی برای سیستمتان پیش نیامده است می توانید با همین نسخه ای که دارید سر کنید تا نسخه MP1 که به زودی

منتشر می شود را دانلود و نصب کنید .

sAsAn.K
22-11-2007, 21:00
vtn54 عزیز خوبه خودتم داری میگی !
اول Alpha ش اومد حالا هم Beta ش اومده دیگه !

peyman_nn
22-11-2007, 23:03
دوست من

منظور من این بود که نسخه 8 هنوز به مرحله Public Beta نرسیده است که در عمل هنوز یک نسخه آلفا یا PreBeta

هست برای اثبات این موضوع می توانید سری به صفحه مربوط به نسخه های بتای موجود در سایت کاسپرسکی بزنید ( لینک زیر )

همانطور که می بینید نسخه 8 هنوز به عنوان نسخه بتا معرفی نشده است :

Beta Testing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ای خدا لعنت کنه این نسخه های آزمایشی رو
تمام سیستم رو بهم ریخت
همون اینترنت سیکوریتی 7 بهتره

vtn54
23-11-2007, 00:05
vtn54 عزیز خوبه خودتم داری میگی !
اول Alpha ش اومد حالا هم Beta ش اومده دیگه !

خوب راستش مسئله این جا است که نسخه های بتای واقعی هنوز عرضه نشده اند و نسخه های فعلی نسخه آلفا

هستند اگر چه ممکن است در محیط برنامه از واژه بتا استفاده شده باشد ( که این برای مشخص کردن آنها از نسخه های

نهایی و جلوگیری از اشتباه کاربران است ) شما ظاهر به لینکی که دادم سر نزده اید ولی من شکل آن قسمت را برایتان

می گذارم که دیگر تردیدی نباشد :

vtn54
23-11-2007, 00:47
ببخشید میشه لایسنساشو بدین اخه هر چی معرفی میشه یا قبول نمیکنه یا زود بلاک لیست میشه ممنون:11:

سلام

متاسفانه لیسانسهای کاسپرسکی زود به زود در لیست سیاه قرار می گیرند و معمولا لیسانسی پیدا نمی شود که برای

طولانی مدت فعال باقی بماند و لی خوشبختانه اکثر لیسانسهای جدید در تاپیک اختصاصی ان معرفی می شوند و معمولا

در بین آنها لیسانس فعال نیز پیدا می شود کافی است شما به صورت مرتب ان تاپیک را دنبال کنید .در ضمن اکثر

دوستانی که در زمینه رجیستر شدن کاسپرسکی مشکل دارند یکی از مراحل کار را درست انجام نمی دهند برای همین

بد نیست سری به پست اول انجمن مربوطه بزنید که راهنمای مصور وارد کردن لیسانس گذاشته شده است در ضمن کلیدهای زیر را

امتحان کنید امیدوارم به دردتان بخورد :

Active Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا بعد از این مشکلات مربوط به کرک و سریال کاسپرسکی را در تاپیک مربوط به آن دنبال کنید.

sAsAn.K
23-11-2007, 11:10
والا عزیز ، نسخه ی 8.0.0.68 هم اومده و اونم هم چنین نوشته Beta ، ولی من میم قبلا یه نسخه ی 8 اومد اون Alpha بود الان دیگه نمی نویسه آلفا مینویسه بتا .

Roze_tanha
23-11-2007, 23:44
فرق AntiVirus , Internet security هنگام شناسایی ویروس ها چیست آیا درست است که می گویند AntiVirus نمی تواند تروجان ها را شناسایی کند مخصوصاٌ Node32

sAsAn.K
24-11-2007, 02:53
Roze_tanha عزیز اشتباه به عرضتون رسوندن !
آنتی ویروس تمامی ویروس ها و Maleware ها از جمله Spyware و Adware و Trojan و Backdoor و ... رو میشناسه در غیر اینصورت آنتی ویروس به حساب نمیاد !
نود32 تمامی اینها رو شناسایی می کنه .

matrix10
24-11-2007, 14:22
من فکر می کنم استفاده از نسخه 7.0.0.125 به مصلحت باشد هر چند اگر کارهای خطری زیادی نمی کنید و تا حالا هم

مشکلی برای سیستمتان پیش نیامده است می توانید با همین نسخه ای که دارید سر کنید تا نسخه MP1 که به زودی

منتشر می شود را دانلود و نصب کنید .

من چند وقت بود كه با اين ورژن كار مي كردم ولي وقتي با آپديتهايي كه اومده بود آپ كردم يه دفعه ديدم كه سيستم موقع بالا اومدن هنگ ميكنه.
دوباره يك ويندوز ديگه نصب كردم و كاسپراسكاي و آپديتهاي اون رو نصب كردم كه سيستم هنگ كرد و وقتي ريست كردم باز ديدم كه بالا نمياد. (همينطور صفحه ويندوز ايكس پي ميمونه)
مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم ولي ديگه اين آنتي ويروس را نصب نكنم. فكر كنم مشكل از آپ ديتهاي اون باشه. :18:
الان ديدم كه اينجور گفتيد احساس كردم كه اين مشكل از همين برنامه باشه. بايد رفت سراغ يك آنتي ويروس ديگه.
در ضمن متاسفانه كد لايسنس اون هر كاري كردم درست نشد و همش پيام لايسنس مياد.

vtn54
24-11-2007, 20:11
من چند وقت بود كه با اين ورژن كار مي كردم ولي وقتي با آپديتهايي كه اومده بود آپ كردم يه دفعه ديدم كه سيستم موقع بالا اومدن هنگ ميكنه.
دوباره يك ويندوز ديگه نصب كردم و كاسپراسكاي و آپديتهاي اون رو نصب كردم كه سيستم هنگ كرد و وقتي ريست كردم باز ديدم كه بالا نمياد. (همينطور صفحه ويندوز ايكس پي ميمونه)
مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم ولي ديگه اين آنتي ويروس را نصب نكنم. فكر كنم مشكل از آپ ديتهاي اون باشه. :18:
الان ديدم كه اينجور گفتيد احساس كردم كه اين مشكل از همين برنامه باشه. بايد رفت سراغ يك آنتي ويروس ديگه.
در ضمن متاسفانه كد لايسنس اون هر كاري كردم درست نشد و همش پيام لايسنس مياد.

دوست عزیز

کاسپرسکی در بعضی موارد باعث کند شدن بالا آمدن ویندوز می شود این مشکل عمدتا در ویستا ایجاد شده و بیشتر با

نسخه های اولیه سری 7 اتفاق می افتد من فکر می کنم علت مشکل شما تداخل کاسپرسکی با یکی از برنامه های

موجود روی سیستمتان است به ویژه برنامه های دیگری که هنگام Startup بالا می آیند.

mahdi bg
25-11-2007, 04:40
سلام
با توجه به پيغام زير
يعني هيچ راهي نداره kav و kis با هم نصب بشن؟
اگه اينطوريه بهتره کدوم نصب باشه؟
ممنون

mahdi bg
25-11-2007, 04:41
سلام
چطوري ميشه نرم افزار kav رو آپديت کنم بدون اينکه licence ش بپره
ممنون

hamilton
25-11-2007, 08:00
سلام
با توجه به پيغام زير
ممنون

براي چي هر دو را با هم و در كنار هم ميخواهيد نصب كنيد؟فرق KIS و KAV فقط در فايروال KIS ميباشد كه در KAV وجود ندارد(به همراه آنتي اسپم).شما اگر ميخواهيد از آنتي ويروس كاسپر در كنار يك فايروال ديگه استفاده كنيد از همان KAV استفاده كنيد ولي اگر ميخواهيد از فايروال خود كاسپر استفاده كنيد از KIS استفاده كنيد.

سلام
چطوري ميشه نرم افزار kav رو آپديت کنم بدون اينکه licence ش بپره
ممنون

از آپديت دستي استفاده كنيد.ميتونيد آپديتهاي روزانه يا هفتگي را از سايت كاسپرسكي دانلود كنيد.

sia0368
25-11-2007, 08:04
Kaspersky Internet Security 8.0.0.68 Beta

mahdi bg
26-11-2007, 05:32
سلام
من یک بار نرم افزار رو آپدیت کردم (دستی نه) از داخل خود نرم افزار
حالا هر وقت بهش یک licence می دم و به اینترنت وصل می شم
این پیغام می آد

باید چکار کنم؟
ممنون

sia0368
26-11-2007, 08:44
سلام
من یک بار نرم افزار رو آپدیت کردم (دستی نه) از داخل خود نرم افزار
حالا هر وقت بهش یک licence می دم و به اینترنت وصل می شم
این پیغام می آد

باید چکار کنم؟
ممنون
این یعنی کلیدی(key( که وارد کردی رفته جز بلک لیستها و باید از کلید دیگه ای استفاده کنی

saeed258s
27-11-2007, 18:13
سلام
با توجه به پيغام زير
ممنون
دوتاشون که با هم نمیشه اما اینترنت سیکیوریتی همه امکانات آنتی ویروس رو داره + امکانات جانبی برای امنیت در اینترنت!

mahdi bg
29-11-2007, 04:53
سلام
چطوری باید آنتی ویروس رو دستی آپدیت کنم
ممنون

hamilton
29-11-2007, 08:37
سلام
چطوری باید آنتی ویروس رو دستی آپدیت کنم
ممنون

شما با رفتن به آدرس زير اپديتهاي روزانه و هفتگي را ميتونيد دانلود كنيد:

و نحوه آپديت كردن هم مطابق شكل زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).gif

Hoom@n
30-11-2007, 00:47
من نتونستم از نسخه 8 اسکرین شات پیدا کنم. کسی اینجا هست که از نسخه 8 استفاده کنه؟ اگر هست ممنون می شم یه اسکرین شات و یه توضیح کوچیک اینجا بذاره. ممنون.

cheshmbr
30-11-2007, 16:29
با سلام
از 10 روز پيش تاحالا وقتي مي خوام kav رو آپديت كنم با اين پيغام روبرو ميشم :

the updater failed to connect with the update servers.check your internet settings and try again

نرم افزارم تا 2010 كرك شده و با عوض كردن isp اينترنت هم مشكل حل نشده.سرور آپديت نرم افزار هم كه بعيده مشكلي داشته باشه.اگه اساتيد راهنمايي كنن ممنون ميشم

bahman64
30-11-2007, 22:45
چطوری میشه یک لیسانس برای یک دستگاه جواب میده ولی برای یه دستگاه دیگه جواب نمیده

ایا ربطی به باقی ماندن پوشه های نسخه قبلی داره یا خیر؟

zhina_gian
01-12-2007, 00:24
چطوری میشه یک لیسانس برای یک دستگاه جواب میده ولی برای یه دستگاه دیگه جواب نمیده

ایا ربطی به باقی ماندن پوشه های نسخه قبلی داره یا خیر؟

بله ربط داره. شما این کار رو روی سیستمی که لایسنس فعال رو قبول نمیکنه انجام بده.

کسپرسکی رو کلا آنیستال کن.
رستارت کن.
برو پوشه های باقیمانده رو پاک کن.
رجیستری رو تمیز کن.
حالا برو یک کد آزمایشی 30 روزه از سایت کسپر بگیر. این کد کاملا قانونی باید باشه.
حالا نسخه کسپر رو با همین کد اینستال کن.
رستارت کن.
یک بار آنتی ویروس رو آپدیت کن. منظور آپدیت اتوماتیک. به هیچ کدام از تنظیماتش هم دست نزن.
حالا رجیستر کی رو که میگی قبلا قبول نمیکرد رو با پاک کردن کد آزمایشی به برنامه بده.

bahman64
01-12-2007, 01:11
سلام. بالاخره یکی پیدا شد سریع جواب بده.

ممنون از جوابتون. البته فکر کنم که کارم با سریال نامبر راه بیوفته که هنوز کسی بهم نداده

و یک مطلب دیگه به جز کد آزمایشی بقیه کارها رو کردم. منظورتون از ریجستری با استفاده از نرم افزار

هست یا همون دستی هم درست میشه؟

hamilton
01-12-2007, 14:57
با سلام

the updater failed to connect with the update servers.check your internet settings and try again

نرم افزارم تا 2010 كرك شده و با عوض كردن isp اينترنت هم مشكل حل نشده.سرور آپديت نرم افزار هم كه بعيده مشكلي داشته باشه.اگه اساتيد راهنمايي كنن ممنون ميشم

ممكنه لايسنس شما در ليست سياه قرار گرفته باشه.اين لايسنسها ممكنه حتي تا 2 سال ديگه هم اعتبار داشته باشند ولي كمپاني كاسپر آنها را در ليست سياه قرار ميده(به علت استفاده تعداد زيادي از اين كليدها).

*hamedkhatar*
02-12-2007, 16:59
سلام دوستان

میخواستم بپرسم که آپدیت های کسپر کجا ذخیره میشند؟
آیا میشه از آپدیتهایی که روی سیستم خودم هست برای یک سیستم دیگه استفاده کنم؟
من میخوام روی یه لب تاپ که مودمش نصب نیست و نمیتونم به اینترنت وصل بشم تا آپدیتش کنم
حالا میخوام آپدیتهایی که روی سیستم خودم هست رو روی اون بریزم آیا امکان پذیر هست؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدید
:20:

javadi1368
02-12-2007, 17:10
به نام خدا

سلام بر همه دوستان عزیزو زحمت کش و گل و گلابی و ناز

در سلامتی کامل به سر میبرید؟؟ هو!

البته چون وقت ندارم از رو پستم توی تاپیک نود کپی کردم

دوستان اگه ممکنه لطف کنید و بگید این نسخه جدید بالاخره تثبیت شد یا نه؟؟؟نسخه اصلیش اومده؟؟ ارزش اینو داره که نسخه 7 رو پاک کنم؟؟ اوضاع کرک چطوره؟ من الان با نسخه 7 راحتم و مشکلی ندارم..واقعا بهتره؟؟....

ببخشید که سرزده اومدم و فقط سوال میپرسم.آخه فقط پنجشنبه ها اونم یکی دو ساعت پای اینترنتم و الان هم آسمون به زمین اومده و یه ساعتی میتونم بشینم... و نمیتونم همه پست ها رو بخونم.... لطفا جواب بدید .تا پنجشنبه..

hamilton
02-12-2007, 20:07
کرک این نرم افزار رو کجا میتونم پیدا بکنم؟توی پی سی ورلد توی قسمت سریال این محصول هستش؟

خير كلا براي محصولات كاسپر كركي وجود نداره.يا Activation Code موجوده يا RegKey .نسخه هاي 8 كه در حالت PerBeta هستند چندتايي اكتيو كد موجوده كه آنقدر استفاده كننده داشته كه اجازه استفاده از آن كدها را به يوزر جديد نميده.از طرف ديگه فعلا تا انتشار نسخه هاي نهايي به علت وجود باگهاي زياد بهتره از اين نسخه استفاده نكنيد.

به نام خدا

سلام بر همه دوستان عزیزو زحمت کش و گل و گلابی و ناز

در سلامتی کامل به سر میبرید؟؟ هو!

البته چون وقت ندارم از رو پستم توی تاپیک نود کپی کردم

دوستان اگه ممکنه لطف کنید و بگید این نسخه جدید بالاخره تثبیت شد یا نه؟؟؟نسخه اصلیش اومده؟؟ ارزش اینو داره که نسخه 7 رو پاک کنم؟؟ اوضاع کرک چطوره؟ من الان با نسخه 7 راحتم و مشکلی ندارم..واقعا بهتره؟؟....

ببخشید که سرزده اومدم و فقط سوال میپرسم.آخه فقط پنجشنبه ها اونم یکی دو ساعت پای اینترنتم و الان هم آسمون به زمین اومده و یه ساعتی میتونم بشینم... و نمیتونم همه پست ها رو بخونم.... لطفا جواب بدید .تا پنجشنبه..

خير فعلا از نسخه نهايي 8 خبري نيست.فعلا با خيال راحت از همون نسخه 7 استفاده كنيد.

cheshmbr
02-12-2007, 23:08
ممكنه لايسنس شما در ليست سياه قرار گرفته باشه.اين لايسنسها ممكنه حتي تا 2 سال ديگه هم اعتبار داشته باشند ولي كمپاني كاسپر آنها را در ليست سياه قرار ميده(به علت استفاده تعداد زيادي از اين كليدها).

دوست عزيز من چند تا لايسنس ديگه كه اعتبار داشت امتحان كردم و لي فرقي نكرد.اگه مشكل از لايسنس باشه بايد بگه اكسپاير شده و يا وارد بلك ليست شده .اما از اين ارورها نميده.همه چيز هم درسته فقط من نميدونم چرا از 11 روز پيش ديگه آپديت نمي كنه !! ميگه

the updater failed to connect with the update servers.
check your internet settings and try again
اگه دی سی باشین و گزینه آپدیت رو بزنین همین پیغام رو میده.امتحان کنید!!
من که هر چی می گردم مشکلی تو اکانت اینترنتم نمی بینم .مشکله عجیبیه نه ؟

vtn54
03-12-2007, 11:39
با سلام

آیا برای وصل شدن به اینترنت از پ.ر.و.ک.س.ی استفاده می کنید ؟

cheshmbr
03-12-2007, 21:02
آیا برای وصل شدن به اینترنت از پ.ر.و.ک.س.ی استفاده می کنید ؟

بله از اولترا سرف استفاده مي كنم ولي نه به تازگي كه اين مشكل در اثر اون باشه بلكه از مدتها قبل.اگه باهاش كار كرده باشين ميدونين كه براي آپديت بايد از اولتراسرف خارج شد در غير اين صورت همين ارور failed to connect with the update server رو ميده. من يه كاره ديگه هم ميكنم ولي باز جواب نميده :
وقتي اولترا به سرورش وصله آدرس و پورت پ ر اكسي سرورو وارد تنظيمات updater connection كسپر مي كنم تا با پ ر ا كسي آپديت كنه ولي باز هم با همون ارور روبه رو مي شم !!!
ممنون از اينكه پيگيري مي كنيد

vtn54
03-12-2007, 22:36
بله از اولترا سرف استفاده مي كنم ولي نه به تازگي كه اين مشكل در اثر اون باشه بلكه از مدتها قبل.اگه باهاش كار كرده باشين ميدونين كه براي آپديت بايد از اولتراسرف خارج شد در غير اين صورت همين ارور failed to connect with the update server رو ميده. من يه كاره ديگه هم ميكنم ولي باز جواب نميده :
وقتي اولترا به سرورش وصله آدرس و پورت پ ر اكسي سرورو وارد تنظيمات updater connection كسپر مي كنم تا با پ ر ا كسي آپديت كنه ولي باز هم با همون ارور روبه رو مي شم !!!
ممنون از اينكه پيگيري مي كنيد
سلام

مشکل شما یا از همین تنظیمات پ.ر.و.ک.س.ی سیستم است یا مشکل از تعیین سرور آپدیت برای کاسپرسکی است برای

مورد اول برای امتحان می توانید برنامه ای را که گفتید برای امتحان آنیستال کنید و قسمت مربوط به تعیین پ.ر.و.ک.س.ی

را در Internet Option پاک کنید ببینید مشکل حل می شود یا نه ؟ برای مورد دوم در قسمت تنظیمات کاسپرسکی سری

به محلی که در شکل مشخص شده است بزنید ببینید سروری که برای آپدیت مشخص شده است چیست :

اگر تنظیمات شما با این شکل تفاوت داشت شکل ان را برایم بگذارید تا ببینیم مشکل از کجا است .

sia0368
04-12-2007, 08:28
Kaspersky Anti-Virus v8.0.0.78 Beta

Kaspersky Internet Security v8.0.0.78 Beta

mkoleiny
04-12-2007, 10:03
سلام. آقا شرمنده
update کسپر 7 رو Antivirus منظورمه، به صورت دستی از کجای سایت کسپر میشه دانلود کرد؟

hamilton
04-12-2007, 11:04
سلام. آقا شرمنده
update کسپر 7 رو Antivirus منظورمه، به صورت دستی از کجای سایت کسپر میشه دانلود کرد؟

2 صفحه قبل براي يكي از دوستان همراه با راهنماي تصويري نحوه آپديت دستي قرار دادم:

cheshmbr
04-12-2007, 22:55
فكر نكنم مشكل از تنظيمات پ ر اكسي باشه.چون وقتي از اولترا سرف خارج ميشم خودش اتوماتيك پ ر ا ك سي رو از internet options پاك مي كنه.باز هم تاكيد مي كنم قبل از اين اشكال جديد بارها و بارها آپديت كردم .
كسپر من ورژنه پنجه . يعني ممكنه كمپاني پشتيباني خودش رو از ورژنهاي قديمي قطع كرده باشه ؟ يعني آپديت
سرور ورژن 5 با 7 فرق داشته باشه. ولي اگه سرور آپديت يكي باشه اين احتمال هم رد ميشه !!

vtn54
05-12-2007, 01:04
فكر نكنم مشكل از تنظيمات پ ر اكسي باشه.چون وقتي از اولترا سرف خارج ميشم خودش اتوماتيك پ ر ا ك سي رو از internet options پاك مي كنه.باز هم تاكيد مي كنم قبل از اين اشكال جديد بارها و بارها آپديت كردم .
كسپر من ورژنه پنجه . يعني ممكنه كمپاني پشتيباني خودش رو از ورژنهاي قديمي قطع كرده باشه ؟ يعني آپديت
سرور ورژن 5 با 7 فرق داشته باشه. ولي اگه سرور آپديت يكي باشه اين احتمال هم رد ميشه !!

شرکت کاسپرسکی هنوز هم از نسخه های قدیمی خود پشتیبانی می کند و مشکل شما به نظر من در نهایت ناشی از تنظیمات اینترنت

سیستمتان یا فایروال موجود روی سیستم می باشد اگر از فایروال استفاده می کنید ممکن است مشکل ناشی از آن باشد می توانید برای

امتحان آن را به طور کامل غیر فعال کرده و دوباره کاسپرسکی را آپدیت کنید .من پیشنهاد می کنم به جای نسخه 5 که اکنون دیگر بسیار

قدیمی شده است از نسخه 7 یا حداقل نسخه 6 استفاده کنید که جا برای تنظیمات بیشتر هم دارد.احتمالا با نصب نسخه جدید مشکل آپدیت

شما نیز حل شود.

mkoleiny
05-12-2007, 07:25
سلام دوست عزیز. لینکی که در 2 صفحه قبل قرار داده بودید دیده بودم.: 1- لینک برای internet security هستش نه برای anti virus و 2- اگر لطف کنید لینک دانلود آپدیت های Antivirus 7 رو بزارین برام.ممنون.

hamilton
05-12-2007, 20:22
سلام دوست عزیز. لینکی که در 2 صفحه قبل قرار داده بودید دیده بودم.: 1- لینک برای internet security هستش نه برای anti virus و 2- اگر لطف کنید لینک دانلود آپدیت های Antivirus 7 رو بزارین برام.ممنون.

دوست عزيز ميتونم بپرسم چطور به اين نتيجه رسيديد كه لينك 3 صفحه قبل براي Kaspersky Internet Security است؟چون راهنماي تصويري كه گذاشتم مربوط به KIS بود؟
شما مجدد به لينكي كه گذاشتم بريد و به نوشته قرمز رنگ توجه كنيد اين آپديتها براي هر دو محصول و براي تمام Buildها ميباشه.

nekooee
07-12-2007, 13:42
سلام
من برای آپدیت دستی کاسپر اسکای ورژن 7.0.0.125 دچار مشکل شدم:41:

همه مراحلی که برای آپدیت ورژن 6 بود (قبلا استفاده کردم و مشکلی نداشت) رفتم اما متاسفانه آپدیت نمیشه

حدود 50 صفحه قبل را نگاه کردم توضیحات همه غلط بود و یا مربوط به کاسپراسکای 6 بود باید بگم آپدیت دستی در کاسپر اسکای 6 با ورژن 7 متفاوت که دوستان اشتباها برای هر دو یک حالت را توضیح دادند تفاوت هم مربوط به گزینه Update form unstructured folder or zip-archive هست که ورژن 7 این گزینه رو نداره!!
به سایت رسمی شرکت هم رفتم یک چیزهایی در باره پوشه distribution نوشته بود که من متاسفانه فقط پوشه bases رو کپی کردم و البته فکر نمی کنم اگر نگهش می داشتم هم آپدیت انجام میشد.
باز هم خواهش می کنم بنده رو راهنمایی فرمایید

FARID88
07-12-2007, 14:05
ورژن نهایی برای نسخه 8 اومده یا فعلا نیست ؟

hamilton
07-12-2007, 17:06
ورژن نهایی برای نسخه 8 اومده یا فعلا نیست ؟

فعلا خبري نيست.به محض انتشار لينكهاي آن براي دوستان قرار داده خواهد شد.

minana
08-12-2007, 07:06
براي آپديت نسخه 7 از روي فايل آپديت اصلي حتما بايد فايل رو از حالت زيپ در آورد .بعد آدرس پوشه اي كه فايل ها در اون قرار دارند رو در تنظيمات آپديت اعمال كرد.

royaye_talkh55
09-12-2007, 11:40
سلام
من برای آپدیت دستی کاسپر اسکای ورژن 7.0.0.125 دچار مشکل شدم

همه مراحلی که برای آپدیت ورژن 6 بود (قبلا استفاده کردم و مشکلی نداشت) رفتم اما متاسفانه آپدیت نمیشه

حدود 50 صفحه قبل را نگاه کردم توضیحات همه غلط بود و یا مربوط به کاسپراسکای 6 بود باید بگم آپدیت دستی در کاسپر اسکای 6 با ورژن 7 متفاوت که دوستان اشتباها برای هر دو یک حالت را توضیح دادند تفاوت هم مربوط به گزینه Update form unstructured folder or zip-archive هست که ورژن 7 این گزینه رو نداره!!
به سایت رسمی شرکت هم رفتم یک چیزهایی در باره پوشه distribution نوشته بود که من متاسفانه فقط پوشه bases رو کپی کردم و البته فکر نمی کنم اگر نگهش می داشتم هم آپدیت انجام میشد.

دوست عزیز:
یکی از دوستام گفت شما اگه قبلا از bases بک آپ گرفتید باید دو تا پوشه دیگه رو هم همراش کپی کرده باشید همونایی که با update شروع میشه
پس شما اگه امکانش هست پوشه قبل از اون رو کپی کنید باین صورت که
\C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\asper \7

این پوشه رو کپی کنسد و بعد توی اون آدرس سرور پوشه bases رو بدید ببینید میشه یا نه

KING iMAN
09-12-2007, 17:27
همیلتون عزیز.
من توی ناد32 خیلی از شما چیز یاد گرفتم و با کمک شما هم آخرین ورژن رو دانلود کردم و هم براحتی با استفاده از آموزشتون کرکش کردم.
حالا اگه میشه اخرین ورزن کسپر رو هم بهم معرفی و لینک بدین.
ایا اینم کرک میخواد؟
چه جوری؟
ممنون.

hamilton
09-12-2007, 17:59
همیلتون عزیز.
من توی ناد32 خیلی از شما چیز یاد گرفتم و با کمک شما هم آخرین ورژن رو دانلود کردم و هم براحتی با استفاده از آموزشتون کرکش کردم.
حالا اگه میشه اخرین ورزن کسپر رو هم بهم معرفی و لینک بدین.
ایا اینم کرک میخواد؟
چه جوری؟
ممنون.

همیلتون جان یادم رفت بگم.منظورم ورزن قبل از بتا هست که تثبیت شده باشه.
منتظرم.
مرسی.

با سلام.
محصولات نهايي و به قول شما تثبيت شده كاسپر كه شامل آنتي ويروس و internet Security ميباشه در ورژن 7.0.125 ارايه شده و از خود سايت كاسپر به آدرس Kaspersky.com به راحتي قابل دانلود ميباشه.
در مورد كرك هم بايد عرض كنم بله اين محصول هم نياز به Key يا Activation Code براي فعال سازي و آپديت شدن داره كه كليدهاي اين محصولات نيز در تاپيك مربوط به سريال كاسپر بصورت جداگانه قرار داده شده است.

h_nasa
11-12-2007, 10:43
سلام
من ورژن 7.0.125 را به مکافات دانلود کردم وروی سرور کامپیوترم نصب کردم اما این ورژن 7 شبکه کامپیوترها را نمی شناسد من کافی نت دارم اینترنت در شبکه برقرار است اما کامپیوتر سرور با کلاینتها مشکل دارد اطلا ور گروپها ی آنهرا نمی شناسد می خواهم مثلا از کلاینت 1 یا 2 یا 3 فایلی را بگیرم کامپیوتر سرورم اصلا کلاینت را نمی شناسم مشکل تنظیمات کاسپر 7 در کجا است راهنمایی کنید

vtn54
11-12-2007, 21:58
سلام
من ورژن 7.0.125 را به مکافات دانلود کردم وروی سرور کامپیوترم نصب کردم اما این ورژن 7 شبکه کامپیوترها را نمی شناسد من کافی نت دارم اینترنت در شبکه برقرار است اما کامپیوتر سرور با کلاینتها مشکل دارد اطلا ور گروپها ی آنهرا نمی شناسد می خواهم مثلا از کلاینت 1 یا 2 یا 3 فایلی را بگیرم کامپیوتر سرورم اصلا کلاینت را نمی شناسم مشکل تنظیمات کاسپر 7 در کجا است راهنمایی کنید

سلام

نسخه ای که اینجا معرفی شده است مربوط به کاربران خانگی است برای استفاده در شبکه باید از محصولات دیگر این شرکت مانند:

Kaspersky Work Space Security
Kaspersky Business Space Security
Kaspersky Enterprise Space Security
Kaspersky Total Space Security

استفاده کنید که البته هیچکدام کرک یا سریال قابل اطمینانی ندارند و اگر امنیت واقعا برایتان مهم است بهتر است از

نسخه های اریژینال این محصولات استفاده کنید.

MrTp30
14-12-2007, 07:17
با سلام
من با کسپر 2 تا مشکل داشتم

اول اینکه برنامه ای که روش پسورد گذاشته شده را نمیتونم دانلود کنم

دوم اینکه وقتی اسکرین سیور فعال میشه اینترنت قطع میشه

با سپاس

Kaspersky-Internet-Security-7.0.0.125

در vista

[ali]
14-12-2007, 10:26
آقا این یعنی چی و من چه کنم؟

AliROCK
14-12-2007, 11:49
در اجرای این دو تا برنامه به مشکل برخورده حالا از شما میخواد که یه گزارش بفرسته مثله همون Send error خوده ویندوزه میتونی cancel کنی

MB_Danger
14-12-2007, 14:00
سلام ...

Kaspersky Anti-Virus v7.0.1.308 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size : 25.42 MB

Kaspersky Internet Security v7.0.1.308 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size : 28.21 MB

تاریخ : بیست و سوم 1386

موفق باشید .

hamilton
14-12-2007, 21:44
;1898605']آقا این یعنی چی و من چه کنم؟

دوست عزيز شما بايد كاسپر را يكبار Uninstall و مجدد نصب كنيد.

nekooee
15-12-2007, 00:09
سلام

همه مراحلی که برای آپدیت ورژن 6 بود رفتم اما متاسفانه آپدیت نمیشه

یکی جواب بده لطفا

hamilton
15-12-2007, 15:16
یکی جواب بده لطفا

لطفا صبر كنيد دارم مشكل شما را بررسي ميكنم.اگر به نتيجه رسيدم در اولين فرصت حتما راه حل را خدمت شما عرض خواهم كرد.

rezabush
15-12-2007, 20:31
مديران محترم من ديكه نميدونم براي ايسانس معتبر Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 جكار بكنم هر راهي شد رفتم و نتيجه نداد كمك كنيد

hamilton
15-12-2007, 20:52
مديران محترم من ديكه نميدونم براي ايسانس معتبر Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 جكار بكنم هر راهي شد رفتم و نتيجه نداد كمك كنيد

دقيقا بفرماييد مشكل شما چيه تا راحت تر بتوان راهنمايي كرد.

hhhh_1360
16-12-2007, 00:18
سلام من هم مشکل دوست عزیز nekooee رادارم ومشکل دیگر آپدیت آنلاین هم بر روی 23درصد می ماند وتکان نمی خورد

dark fear
18-12-2007, 17:18
kis 8

ننوشته بتا است یا آلفا !
عجیبه تازه یه نسخه ی بتا از 7 معرفی شده بود به همین زودی هشتشم اومد ؟؟؟؟؟

hamilton
18-12-2007, 19:24
سلام

دوست عزيز مشكل شما حل شد.قابل توجه دوستاني كه از نسخه 7 محصولات كاسپر استفاده ميكنند و ميخواهند بصورت دستي آنتي ويروس خودشون را آپديت كنند.مراحل انجام آپديت دستي در نسخه 7 داراي تفاوتهايي با نسخه 6 ميباشه.براي اپديت دستي نسخه 7 كاسپر به ترتيب زير عمل كنيد:

ابتدا مطابق شكل زير عمل كنيد:

مطابق شكل زير حالت سرور آپديت را به صورت زير تغيير دهيد.مسيري كه در عكس مشاهده ميكنيد مسيري است كه من در درايو E ايجاد كردم و فايلهاي روزانه (يا هفتگي متناسب با نياز شما كه بصورت فايل rar از سايت كاسپر قابل دانلود است) را دانلود و محتويات آنرا در داخل فولدي به نام New Folder باز كردم(extract كردم).

در مرحله بعد مطابق شكل زير قسمتي كه با فلش مشخص شده را تيك زده و با استفاده از دكمه Browse مسيري كه آپديتها را در آنجا ذخيره كرده بوديد(همان درايو E و همان New Folder ي كه من بطور مثال ايجاد كردم) را به برنامه بدهيد:

تمام پنجره هاي موجود را Ok و Apply كنيد تا به صفحه اصلي كاسپر بازگرديد.

حالا دكمه آپديت را بزنيد تا مطابق شكل زير عمليات آپديت از مسيري كه مشخص كرديم آغاز شود:

و اين هم پايان موفقيت آميز عمليات آپديت دستي كاسپر:

اميدوارم تونسته باشم با زباني ساده و گويا توضيحات را داده باشم و مشكل شما هم حل بشه.

hamilton
18-12-2007, 22:55
عکسهای دوم و سوم نشون نمیده

دوست عزيز تست شد همگي عكسها قابل مشاهده هستند.

tooba53
19-12-2007, 06:36
سلام بچه ها
من وقتی آنتی ویروس Kaspersky نسخه 7 رو نصب میکنم دیگه ویندوزم بالا نمیاد دلیلش چیه ؟ پیشنهاد می کنید به جاش چی نصب کنم ؟ مرسی از همتون

aminshirazi
20-12-2007, 23:26
سلام من از kaspersky internet security 7[1].0.0.125 portable تاکید میکنم نسخهء پرتابل portable استفاده میکنم (به عنوان آنتی ویروس کمکی )حالا بعد از آپدیت ظاهرا پس از بستن نرم افزار و باتوجه به پرتابل بودنش آپدیت ها از بین میره ، حالا میخواستم ببینم :

اولا آپدیت ها در نسخهء پرتابل کجا نگهداری میشه تا برای سریهای بعد بشه ازشون استفاده کرد؟

دوما وقتی دوباره نرم افزار رو اجرا کردیم چگونه دوباره باید آپدیتها را نصب کرد؟:41::19:

aminshirazi
20-12-2007, 23:31
تاکید میکنم که در نسخهء پرتابل portabe و بدون نصب بر خلاف نسخهء نصب شده آدرس وارد شدن آپدیتها رو نمینویسه فقط اسم آپدیت رو مینویسه مثلا مینویسه :
File downloaded bases/av/avc/i386/unp039.avc 12/20/2007 11:41:45 AM 35.9 KB
یا
File updated C:/Zyzoom_Kaspersky_Internet_Security_7.0.0.125/avp7/Data/updcfg.xml 12/20/2007 11:48:12 AM

MrTp30
21-12-2007, 06:43
با سلام
من با کسپر 2 تا مشکل داشتم

اول اینکه برنامه ای که روش پسورد گذاشته شده را نمیتونم دانلود کنم

دوم اینکه وقتی اسکرین سیور فعال میشه اینترنت قطع میشه

با سپاس

Kaspersky-Internet-Security-7.0.0.125

lesoleil
22-12-2007, 10:55
سلام

من مي خوام روي كامپيوترم ويروس ياب مكافي نصب كنم.ولي قبلا روي كامپيوترم كاسپرسكي نصب بوده.ولي متاسفانه نمي تونم كاسپرسكي رو پاك كنم تا مكافي رو نصب كنم.يعني از راهadd-remove

امتحان كردم نشد .فولدر مربوط به كاسپرسكي رو هم كه مي خوام پاك كنم مي پره.مي خوام بدونم راه ديگه اي هست تا كاسپرسكي رو پاك كنم .يا راهي هست كه در عين كه كاسپرسكسي هست يشه مكافي رو هم نصب كرد

با تشكر

HARVEST MOON_HASAN
22-12-2007, 15:13
سلام این نسخه جدید و آزمایش که من براتون گزاشتم دقیق نمیدونستم باید کجا بزارم گزاشتم اینجا دوستان اطلاع دارند جای دیگه ای باید بزارم بگن امیدورام بدردتون بخوره.

کمپانی امنیتی Kaspersky Lab روسیه یکی مطرح ترین و معتبر ترین کمپانی های امنیتی و سازنده انواع ضد ویروس ها، ضد جاسوس ها، بسته های امنیتی اینترنتی و سایر نرم افزار های امنیتی مختص کاربران خانگی و کمپانی های کوچک و بزرگ است که از سال 1997 با تاسیس دفتر مرکزی کمپانی خود در موسکو روسیه آغاز به کار کرد .

شاید در آن دوران هیچ کس توقع آن را نداشت که Kapsersky در کمتر از یک دهه به یکی از محبوبترین و قدرتمندترین ضد ویروس های دنیا مبدل شود و بالاتر از بسیاری از ضد ویروس های مطرح زمان همچون Norton، McAfee، Panda و PC-Cillin و ... قرار گیرد. پس ازعرضه قدرتمند نسخه 5.0 ضد ویروس Kaspersky در سال 2005 که از لحاظ قدرت شناسایی، سرعت جستجو و سرعت بالای به روز رسانی دیتابیس و پشتیبانی بسیار قوی کمپانی سازنده در سطح بسیار بالایی قرار داشت، نگاه تمامی منتقدان نرم افزار دنیا به سوی این کمپانی امنیتی روس آمد . در همان سال 2005، ضد ویروس Kaspersky علاوه بر دریافت جوایز بسیار متعدد از سوی وبسایتهای و نشریات معتبر گوناگون نرم افزاری و رایانه ای ، توانست در رتبه دوم منتقدان وبسایت بزرگ TopTenReviews جای گیرد و تا به امروز در همان جا جای خود را بالاتر از نام های بزرگ امنیتی دنیا همچون Norton، McAfee، Panda و PC-Cillin خود را نگاه sدارد . ناگفته نماند که این قرارگیری در رتبه دوم منتقدان وبسایت بزرگ TopTenReviews ارتباط مستقیم با قیمت بالاتر ضد ویروس Kaspersky با ضد ویروس رتبه اول یعنی BitDefender دارد که عامل تاثیر گذار مهمی در نزد منتقدان این وب سایت است در غیر این صورت Kaspersky از دیدگاه اکثر منتقدان نرم افزاری دنیا نه تنها جزدر پاره ای از بخش ها هیچ کمیتی در قیاس با BitDefender ندارد بلکه قابلیت های بسیار بهتر و کامل تری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.
کمپانی Kaspersky Lab پس از عرضه بسیار موفقیت آمیز نسخه 7.0 از دو Kaspersky AntiVirus و Kaspersky Internet Security خود در سال 2006 و 2007 به تازگی اقدام به عرضه نسخه 8.0 از ضد ویروس و بسته امنیتی خود را با قابلیت های بهتر و جدیتر و به روزتر برای تمامی کاربران خود کرده است که خبر بسیار خوشایندی برای دوستداران این ضدویروس مطرح است .
و عرضه نسخه 8.0 از محصولات این کمپانی هم اکنون از سوی منابع رسمی در دست بررسی و به اصطلاح بازبینی و عیب یابی های نهاییست با این وجود نسخه نهایی این محصول از سوی بسیاری از منابع غیر رسمی برای علاقمندان منتشر شده است .
Kaspersky Internet Security 8.0.0.113 یکی از دو ابر محصول این کمپانیست که علاوه بر دارا بودن ضدویروس قدرتمند Kaspersky AntiVirus 8.0 دارای آخرین نسخه از محصولات ضد جاسوس، ضد اسپم، دیوار آتش و سایر ابزارهای امنیتی این کمپانیست.

برخی از ویژگی های جدید نسخه 8.0 از بسته امنیتی کسپراسکای :

- قابلیت اسکن اطلاعات اینترنتی قبل از اینکه وارد رایانه شما بشوند که به تکنولوژی On-the-fly Scanning مصطلح است !
- تامین امنیت و دفاع از سیستم در مقابل نرم افزارهای ناشناس مخرب جدید !
- سیستم بهینه شما جستجوی ویروس در سیستم که هم سرعت و هم قدرت بالاتری را در جستجو شامل می شود !
- محافظت همه جانبه علیه Rootkit ها .
- به روز رسانی بسیار سریع و اصطلاح آنی دیتابیس نرم افزار .
- محیط زیباتر و ساده تر برای استفاده برای کاربران .
و سازگاری کامل با ویندوز ویستامایکروسافت که خبر خوشایندی برای کاربران آن سیستم عامل است ...

قابلیت های کلی نرم افزار Kaspersky Internet Security 8.0 :
- تامین امنیت همه جانبه علیه ویروس ها

زیر نظر گرفتن و محافظت کامل از ایمیل ها، ترافیک اینترنتی و اطلاعات رد و بدل شده و وبسایتهای آلوده به ویروس، محافظت علیه انواع اقسام فایلهای ویروسی و عملکرد بسیار سریع برای نابودیشان و ...

- تامین امنیت همه جانبه علیه جاسوس ها و مخرب ها

ممانعت از ربودن تمامی اطلاعات محرمانه شما (همچون رمز های عبور، اکانت های مختلف بانکی، کارتهای اعتباری و ...)، گشت و گذاری امن در وبسایتهای گوناگون علیه کلاهبرداری ها و وبسایتهای آلوده به جاسوس، مسدود سازی تمامی نرم افزارهای شماره گیر مخرب که موجب هزینه های هنگفت تلفنی می شود و پاکسازی انواع اقسام نرم افزارهای کوچک و بزرگ جاسوسی و مخرب !

- تامین امنیت همه جانبه علیه هکر ها

مسدود سازی تمامی حملات اینترنتی در محیط شبکه یا اینترنت، کنترل کامل بر روی فعالیت ها ، تامین امنیت تمامی سیستم های شبکه ،کنترل تمامی نرم افزارهایی که قصد اتصال به اینترنت را دارند و مخفی سازی سیستم شما در دید مهاجمان و مزاحمان از ویژگی های این بخش است .

- تامین امنیت همه جانبه علیه اسپم ها (هرزنامه ها)

محافظت علیه اسپم ها یا هرزنامه ها ( نامه های الکترونیک ناخواسته ) با آخرین تکنولوژی های نوین .
سازگاری مستقیم با اکثرنرم افزارهای رایج مدیریت ایمیل .

حجم: 23.1 مگابایت
دانلود:

حجم: 43 کیلوبایت
کرک:

پسورد فایل ها:

hejrati
22-12-2007, 22:39
سلام

من از Kaspersky_Anti-Virus_v7.0.0.125 با رجيستر كي DECODE و EXTREME استفاده ميكنم مشكلي كه دارم وقتي انتي ويروس رو آپديت ميكنم رجيستر كي جديد ميخواد ؟؟!! هر چي گشتم جديدتر از اين دوتا پيدا نكردم .. كسي كرك يا كيجن بهتر ميشناسه لطفاً راهنمايي كنه خيلي ممنون...:20:

Markus
23-12-2007, 03:16
سلام

من از Kaspersky_Anti-Virus_v7.0.0.125 با رجيستر كي DECODE و EXTREME استفاده ميكنم مشكلي كه دارم وقتي انتي ويروس رو آپديت ميكنم رجيستر كي جديد ميخواد ؟؟!! هر چي گشتم جديدتر از اين دوتا پيدا نكردم .. كسي كرك يا كيجن بهتر ميشناسه لطفاً راهنمايي كنه خيلي ممنون...:20:

دوست عزيز احتمالاً شما از کد هايی که در ليست سياه قرار گرفتن استفاده ميکنيد، از اين کد ها استفاده کنيد:
کدهای فعال برای :Kaspersky AntiVirus & Internet Security 7.0.0.125
(پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security )

aminshirazi
23-12-2007, 16:55
یعنی کسی برای راهنمائی نیست؟
این همه آدم حرفه ای و....!!!

محل نگهداری آپدیت های کاسپر7 نسخه ء Portable
سلام من از kaspersky internet security 7[1].0.0.125 portable تاکید میکنم نسخهء پرتابل portable استفاده میکنم (به عنوان آنتی ویروس کمکی )حالا بعد از آپدیت ظاهرا پس از بستن نرم افزار و باتوجه به پرتابل بودنش آپدیت ها از بین میره ، حالا میخواستم ببینم :

اولا آپدیت ها در نسخهء پرتابل کجا نگهداری میشه تا برای سریهای بعد بشه ازشون استفاده کرد؟

دوما وقتی دوباره نرم افزار رو اجرا کردیم چگونه دوباره باید آپدیتها را نصب کرد؟
aminshirazi is online now اگاه كردن مديريت از مخالفت ويرايش/حذف پيغام Reply With Quote Multi-Quote This
تاکید میکنم که در نسخهء پرتابل portabe و بدون نصب بر خلاف نسخهء نصب شده آدرس وارد شدن آپدیتها رو نمینویسه فقط اسم آپدیت رو مینویسه مثلا مینویسه :
File downloaded bases/av/avc/i386/unp039.avc 12/20/2007 1145 AM 35.9 KB
یا
File updated C:/Zyzoom_Kaspersky_Internet_Security_7.0.0.125/avp7/Data/updcfg.xml 12/20/2007 11:48:12 AM

hsj110
23-12-2007, 22:16
دوستان وا ساتید سلام

خسته نباشید .

آقایون و خانمها میدونند چرا شرکت آواژنگ بالاتر از ورژن 6 را هنوز تو سایتش نداره؟

mrmmnb
23-12-2007, 23:05
کدوم سایتا هستند که هر روز ابدیت های کاسپر رو بزارند برا دانلود؟چندتاش رو معرفی کنید(برای ابدیت دستی میخواستم واینکه حجمش تقریبا چقدره؟)

javadi1368
24-12-2007, 12:53
بسم رب المهدی(عج)

نسخهء پرتابل portable چیه؟؟؟؟؟

mrmmnb
24-12-2007, 14:12
بسم رب المهدی(عج)

نسخهء پرتابل portable چیه؟؟؟؟؟

یعنی بدون نصب اینجور برنامه ها دیگه احتیاج به نصب ندارند واز روی CD به راحتی اجرا میشن

Balrog
25-12-2007, 01:59
کدوم سایتا هستند که هر روز ابدیت های کاسپر رو بزارند برا دانلود؟چندتاش رو معرفی کنید(برای ابدیت دستی میخواستم واینکه حجمش تقریبا چقدره؟)
سايت خودش!:

khosro-parviz
29-12-2007, 14:45
دوست عزيز احتمالاً شما از کد هايی که در ليست سياه قرار گرفتن استفاده ميکنيد، از اين کد ها استفاده کنيد:

درود بر شما.
من این کی ها را وارد می کنم ولی کار نمی کند.

hamilton
29-12-2007, 15:06
درود بر شما.
من این کی ها را وارد می کنم ولی کار نمی کند.

اين كليدها را به چه صورت وارد ميكنيد؟از چه محصولي استفاده ميكنيد؟هر محصول كليد خاص خودش را داره.
براي وارد كردن كليد بايد در قسمت Activation وارد شده و از سمت راست مربوط به اين قسمت گزينه Install Key را بزنيد كه يك پنجره باز ميشه و مسيري را كه Key را در آنجا ذخيره كرده ايد را ميخواد و كليد به اين صورت به برنامه داده ميشه.

khosro-parviz
29-12-2007, 16:29
همین کار را میکنم ولی یک پیغام می دهد و جلوتر نمی رود. گفتم که internert security kaspersky 7.0.0.125

senator mj
29-12-2007, 16:38
سلام دوستان .من كاسپر ورژن 7 را نصب كردم .هر كاري ميكنم بيشتر از 21%update نميشه.
كمكم كنيد

khosro-parviz
29-12-2007, 16:43
من مشکلم حل شد به این دلیل کار نمی کرد که کی پیشین را پاک نمی کردم.
به هر روی. سپاسگزارم. یزدان پناه باد.

Mohammad_ch
29-12-2007, 20:18
سلام
بچه ها میشه که هم anti virus و internet securety رو با هم نصب کرد؟

اصلا فرقی می کنه که با هم باشن؟یعنی امنیت بیشتر میشه ؟

اگه فرقی نمی کنه کدوم رو نصب کنم بهتره؟

Nine
29-12-2007, 23:24
سلام
بچه ها میشه که هم anti virus و internet securety رو با هم نصب کرد؟

اصلا فرقی می کنه که با هم باشن؟یعنی امنیت بیشتر میشه ؟

اگه فرقی نمی کنه کدوم رو نصب کنم بهتره؟

اینترنت سکیوریتی کسپر شامل آنتی ویروس و آنتی اسپای و فایروال است ( البته آنتی اسپم و.. ) نیز داره و مهمترین تفاوت با آنتی ویروس تنهاش اینه که در اینترنت سکیوریتی فایروال وجود داره که در آنتی ویروس نیست
هیچ وقت لازم نیست هم اینترنت سکیوریتی کسپر وهم آنتی ویروسش رو با هم نصب کنید چون آنتی ویروس موجود در اینترنت سکیوریتی با آنتی ویروس تنها یکسان است.
اگه از فایروال جداگانه استفاده می کنید آنتی ویروسش رو نصب کنید
اگه فایروال جدا ندارید اینتر نت سکیوریتی رو نصب کنید

MB_Danger
29-12-2007, 23:29
سلام ...

Kaspersky Internet Security 8.0.0.140 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size : 25.10 MB

Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.140 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size : 22.79 MB

هشتم دی 1386

موفق باشید .

Abdolla Palang
30-12-2007, 19:22
دوستان سلام

ما چه کنیم

یه موقع که اینترنت سکوریتی رو میگرفتم اونم ورژن 7.0.125

اصلا نصب نمیشد والا چند بار گرفتیم ایترنتو حروم کردیم بازم نصب نشد:13:

و میگفت LSAss Error :21:

پنجره ارورش هم 6در 3 بود

میشه کاریش کرد؟؟؟؟؟//

Markus
31-12-2007, 00:48
دوستان سلام

ما چه کنیم

یه موقع که اینترنت سکوریتی رو میگرفتم اونم ورژن 7.0.125

اصلا نصب نمیشد والا چند بار گرفتیم ایترنتو حروم کردیم بازم نصب نشد:13:

و میگفت LSAss Error :21:

پنجره ارورش هم 6در 3 بود

میشه کاریش کرد؟؟؟؟؟//

دوست عزيز، به حجم فايل دريافتی دقت کن، اگه کمتر از حدی هست که بايد باشه، يعنی فايل رو ناقص دانلود کردی،
پيشنهاد ميکنم از يک فايل منيجر برای دانلود استفاده کنی...

Kolubive
31-12-2007, 03:07
منظور دقیقتون از "هر کاری " چیه عزیز ؟

سریال معتبر بهش میدی ؟ سریال قبلی رو حتما باید قبلش پاک کنی .

منتظریم .....

tooba53
31-12-2007, 06:56
سلام بچه ها
من وقتی آنتی ویروس Kaspersky نسخه 7 رو نصب میکنم دیگه ویندوزم بالا نمیاد دلیلش چیه ؟ پیشنهاد می کنید به جاش چی نصب کنم ؟ مرسی از همتون

Markus
31-12-2007, 11:57
سلام دوستان .من كاسپر ورژن 7 را نصب كردم .هر كاري ميكنم بيشتر از 21%update نميشه.
كمكم كنيد

دوست عزيز اگه منظور شما اين هست که تا قسمتی از Update ميرسه بجای علامت سبز، قرمز ميزنه، ميتونه از اکانت شما باشه، پيشنهاد ميکنم با استفاده از يک برنامه ف ي ل ت ر شکن، بزاريد دوباره Update بشه، فکر کنم حل ميشه،
چون من هم بعضی مواقع به اين مشکل بر ميخورم که اکانتی که استفاده ميکنم را نميده! و از همين طريق Updateميکنم،

برنامه مورد نظر:

hejrati
31-12-2007, 17:59

ممنون از كدي كه دادي - كارم انجام شد - فقط يك راهنمايي كن كه از كجا ميشه كدهاي معتبر گرفت ؟؟:10:

Markus
31-12-2007, 19:21
ممنون از كدي كه دادي - كارم انجام شد - فقط يك راهنمايي كن كه از كجا ميشه كدهاي معتبر گرفت ؟؟:10:

اگر منظور شما کد هايی هايی هست که با خريد محصول اعتبار دارن ، بايد بگم که بايد به نمايندگی ها يا فروشگهای که اين محصولت رو ميفروشن مراجه کن، که البته پولش رو هم در نظر بگيری!مثل سايت های:
Kaspersky.ir
kasperskylabs.ir
(که بنظر من باز سايت های معتبری نيستن و ارزش نداره!!!)

ولی اگه منظورت دريافت کدهای کرک بطور راحت تر باشه بايد بگم راستش بطور دقيق نميشه گفت جايی هست که ميشه هميشه کد های اکتيو رو از اونجا گرفت، بيشتر ميشه در مجموع فروم های موجود خارجی اقدام به اينکار کرد،
ولی ساده ترين راه همين هست که هروقت کدی خواستی سری به تالار گفتمان P30World بزنی، چون به نظر من بهترين منبع فارسی زبان دريافت کد هاست، چون دوستانی هستن که با همکاری هم اينکار رو انجام بديم

majid_n
31-12-2007, 22:08
سلام
میخوام کاسپرسکی 6 نسخه یک ماهه رو حذف کنم این پیغام رو میده
you have to unload kaspersky antivirus pro 6.0
before proceeding with installation.
به نظر شماچه کاری انجام بدم

ممنون

nekooee
01-01-2008, 00:38
دوست عزيز مشكل شما حل شد.قابل توجه دوستاني كه از نسخه 7 محصولات كاسپر استفاده ميكنند و ميخواهند بصورت دستي آنتي ويروس خودشون را آپديت كنند.مراحل انجام آپديت دستي در نسخه 7 داراي تفاوتهايي با نسخه 6 ميباشه.براي اپديت دستي نسخه 7 كاسپر به ترتيب زير عمل كنيد:

ابتدا مطابق شكل زير عمل كنيد:

مطابق شكل زير حالت سرور آپديت را به صورت زير تغيير دهيد.مسيري كه در عكس مشاهده ميكنيد مسيري است كه من در درايو E ايجاد كردم و فايلهاي روزانه (يا هفتگي متناسب با نياز شما كه بصورت فايل rar از سايت كاسپر قابل دانلود است) را دانلود و محتويات آنرا در داخل فولدي به نام New Folder باز كردم(extract كردم).

در مرحله بعد مطابق شكل زير قسمتي كه با فلش مشخص شده را تيك زده و با استفاده از دكمه Browse مسيري كه آپديتها را در آنجا ذخيره كرده بوديد(همان درايو E و همان New Folder ي كه من بطور مثال ايجاد كردم) را به برنامه بدهيد:

تمام پنجره هاي موجود را Ok و Apply كنيد تا به صفحه اصلي كاسپر بازگرديد.

حالا دكمه آپديت را بزنيد تا مطابق شكل زير عمليات آپديت از مسيري كه مشخص كرديم آغاز شود:

و اين هم پايان موفقيت آميز عمليات آپديت دستي كاسپر:

اميدوارم تونسته باشم با زباني ساده و گويا توضيحات را داده باشم و مشكل شما هم حل بشه.

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. من كارهایی را كه شما فرمودید كردم اما نشد. بعد از كلی تحقیق و آزمایش و خطا موفق به آپدیت شدم كه خدمتتان عرض میكنم. اولا كه احتیاج به تیك زدن قسمت update distribution folder نیست. برای آپدیتهای روزانه كه از اینترنت میگیرید احتمالا در قسمت update source كافی مسیر رو add كنید و كار تمام است. اما مشكل ما اینه كه این فایلها رو از اینترنت نمی گیریم بلكه از فایلهایی كه قبلا آپدیت كرده بودیم می خوایم استفاده كنیم. برای این كار لازم قبل از تعویض ویندوز یك كپی كامل از پوشه
Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
تهیه كنیم سپس محتویات زیر پوشهای آن را در یك پوشه جدید با نام دلخواه در یكی از درایوها ادغام كنیم یعنی وارد هر یك از زیر پوشه‌های اصلی شده و select all می كنیم و كپی میكنیم در پوشه ای كه ساختیم. دقت كنید اگر این فایلها را ادغام نكنید هرگز آپدیت آغاز نمی‌شود. سپس آدرس پوشه جدید را در قسمت update source وارد میكنیم. اكنون كلید آپدیت را بزنید. برنامه شروع به آپدیت شدن میكند اما مثل كاسپراسكای ورژن 6 در آخر یك سری پیغام error و update failed می دهد كه مهم نیست به آن توجه نكنید. در منوی Update در روبروی Database published تاریخ به روزرسانی دیتابیس درج شده كه مشخص می گردد برنامه به خوبی آپدیت شده است.
موفق باشین
تشكر یادتون نره

Hossein_nasa62
01-01-2008, 15:15
سلام
من يك سوال داشتم
من نسخه 6 اينترنت سكيوريتي رو دارم وميخوام آپديت اون رو ذخيره كنم ولي هرچه ميگردم مسير رو پيدا نمي كنم لطفا راهنمايي كنيد

Kolubive
01-01-2008, 15:18
توی قسمت Application data باید باشه فایلهای اپدیت ... صفحات قبل مشخص شده به گمانم!

nekooee
01-01-2008, 15:28
سلام
من يك سوال داشتم
من نسخه 6 اينترنت سكيوريتي رو دارم وميخوام آپديت اون رو ذخيره كنم ولي هرچه ميگردم مسير رو پيدا نمي كنم لطفا راهنمايي كنيد
دوست عزیز در این مسیر باید باشه:

shef
01-01-2008, 18:26
من امروز آنتی ویروسمو آپ دیت کردم،آخرش هم پیغام داد عملیات با موفقیت به پایان رسید بعد سیستم رو ری استارت کردم اما همچنان پیغام میده دیتا بیست out of date هست:18:

اما تو برنامه databases release date: 1/1/2008 هست.حالا چیکار کنم؟؟

vtn54
01-01-2008, 20:40
من امروز آنتی ویروسمو آپ دیت کردم،آخرش هم پیغام داد عملیات با موفقیت به پایان رسید بعد سیستم رو ری استارت کردم اما همچنان پیغام میده دیتا بیست out of date هست:18:

اما تو برنامه databases release date: 1/1/2008 هست.حالا چیکار کنم؟؟

نگاهی به تاریخ ویندوزتان بیاندازید.

vtn54
01-01-2008, 20:58
سلام
میخوام کاسپرسکی 6 نسخه یک ماهه رو حذف کنم این پیغام رو میده
you have to unload kaspersky antivirus pro 6.0
before proceeding with installation.
به نظر شماچه کاری انجام بدم

ممنون

دوست عزیز

لطفا سوالات خودتان را در تاپیکهای مربوط به آن مطرح کنید و از ایجاد تاپیکهای تازه و غیر ضروری خودداری کنید.قبل از عزل

کاسپرسکی اول از برنامه خارج شوید ( برای این کار روی شکلک آن در گوشه پایین و چپ ویندوز کلیک راست کرده و گزینه Exit

را انتخاب کنید ) بعد برنامه را از طریق Add/Remove Programs در پانل کنترل حذف کنید.

nekooee
03-01-2008, 01:53
آقای kaveh1589 خوب باید از یک key جدید استفاده کنی و نباید باهاش آپدیت کنی چون با اولین بار آپدیت key جدید شما هم black list خواهد شد و در حالت black شدن قادر به آپدیت نخواهید بود و دائما پیغامی که نوشتید واستون میاد. اگر خواستید آپدیت کنید بدونی که بلک بشین باید پنجره key را باز نگهدارید و بعد از زدن کلید آپدیت سریعا کلیدتون رو پاک کنید تا در حین آپدیت سایت کاسپر نتونه key شما رو کنترل و بلک کنه. بعد از اتمام آپدیت اینترنت رو دیسکانکت کنید و ویندوز رو ری استارت کنید. حالا میتوانید دوباره key را وارد و از آنتی ویروس استفاده کنید.
مشکل open with هم به احتمال زیاد با وجود یک ویروس در ویندوزتون ایجاد شده. البته خرابی ویندوز هم میتواند دلیلی برای این امر باشد.
موفق باشن

hamilton
03-01-2008, 09:05
من كاسپر اسكار اينترنت سكوريتي 7 را نصب كردم طبق دستور العمل آقاي هميلتون آپديتش هم كردم ( با موفقيت انجام شد) ولي حالا هي اين پيغام روميده

درايو هام هم open with شده
آيا سيستمم ويروسي شده ؟ چكار كنم درايو هام درست بشه؟

دوست عزيز كليدي كه شما استفاده ميكنيد در ليسيت سياه قرار گرفته كه بايد اين كليد را delete و از كليدهاي فعالي كه در تاپيك كرك و سريال كاسپر موجود است استفاده كنيد و بدون مشكل هم آپديت كنيد.حتما سيستم خود را پس از آپديت با قرار دادن تنظيمات كاسپر در بالاترين سطح اسكن كنيد.

javadi1368
03-01-2008, 09:07
من كاسپر اسكار اينترنت سكوريتي 7 را نصب كردم طبق دستور العمل آقاي هميلتون آپديتش هم كردم ( با موفقيت انجام شد) ولي حالا هي اين پيغام روميده

درايو هام هم open with شده
آيا سيستمم ويروسي شده ؟ چكار كنم درايو هام درست بشه؟

به نام او

دوست عزیز من با اون key ویروسی این مشکل رو داشتم ولی بهد از راهنمایی جناب vtn54 مشکلم حل شد . به تایپیک کرک محصولات کاسپر برو . سوال من تو دو صفحه آخره.:46:

MB_Danger
04-01-2008, 01:28
سلام ...

Kaspersky Internet Security 8.0.0.148 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.148 Beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چهاردهم دی 1386

موفق باشید .

tooba53
04-01-2008, 07:23
سلام بچه ها
آقا یکی هم مارو تحویل بگیره .......چند روزه این سوال رو گذاشتم جواب ندیدم

Markus
04-01-2008, 18:25
آقا یکی هم مارو تحویل بگیره .......چند روزه این سوال رو گذاشتم جواب ندیدم

دوست عزيز اول شما دقيقاً بگيد که از چه ورژني از کسپر استفاده ميکنيد؟ آيا بتا هست؟ و در ضمن اگه سيستم شما از سرعت خوبی برخوردار نيست، کسپر سکی 7 رو نصب نکنين بهتر هست!

و يک پيشنهاد اين که ، دوستان از هر آنتی ويروسی استفاده ميکنن، چون کلاً آنتی ويروس ها به نسبت سرعت سيستم رو کمی کاهش ميدهند، سعی کنند که قبل از بالا آمدن ويندوز ، يه پسورد در قسمت خوش آمد گويی ويندوز ، قرار بدهند (يک پسوورد ساده مثلاً 1) چون اين کار باعث ميشه ويندوز قبل از ورود يک مکث داشته باشه تا با يک بارگذاری بهتری وارد بشه...اين نکته در عين ساده بودن خيلی موثر هست

ramshad
09-01-2008, 06:24
آقا الان بهترین و جدیدترین نسخه این آنتی ویروس که راحت هم آپدیت شه و برای سیستم هم ایجاد مشکل نکنه و همه جوره هم از سیستم محافظت کنه در مقابل ویروس و تروجان و اسپم و... چیه؟ لطفا لینک دانلود خودشو و کرک و سریالشو لطف کنید.

Markus
09-01-2008, 06:49
آقا الان بهترین و جدیدترین نسخه این آنتی ویروس که راحت هم آپدیت شه و برای سیستم هم ایجاد مشکل نکنه و همه جوره هم از سیستم محافظت کنه در مقابل ویروس و تروجان و اسپم و... چیه؟ لطفا لینک دانلود خودشو و کرک و سریالشو لطف کنید.

درمورد لينک دانلود ، بهترين و معتبر ترين لينک دانلود همون سايت اصلی خود کسپر هست که ميتونيد، از اونجا محصولی که ميخواهيد رو دانلود کنيد...که هميشه آخرين نسخه نهايی رو قرار ميده، و پيشنهاد ميکنم اگر نسخه اي بالاتر از نسخه سايت اصلی در سايتی مشاهده کردين بدونيد که نسخه نهايی نيست (بلکه آلفا يا بتا هست) درکل مرجع اصلی دانلود محصولات کسپر رو هميشه سايت اصلی کسپر بدونيد

درمورد کرک هم اگه به پست مربوط به کرک و سريال کسپر سر ميزديد، اونجا پيدا ميکرديد!!!
درکل اين ليستی از کد های فعال محصولات کسپر 7:

ramshad
10-01-2008, 03:21
آقا ممنون از لطفت من دانلود کردم؛ فقط این کدها ی فعال سازی به صورت فایل های رجیستری است. تو سیف مد اونها رو اضافه کنم یا معمولی؟ بعدم کدومشون رو؟ تعدادشون زیاده!

Markus
10-01-2008, 04:07
آقا ممنون از لطفت من دانلود کردم؛ فقط این کدها ی فعال سازی به صورت فایل های رجیستری است. تو سیف مد اونها رو اضافه کنم یا معمولی؟ بعدم کدومشون رو؟ تعدادشون زیاده!

اول اين که بايد بگی از چه محصول کسپر استفاده ميکنی؟
بعد کد ها هرکدوم تاريخ دارن، از تاريخ عتبار کم به زياد، هرکدوم رو دوست داری وارد کسپر کن، روش وارد کردن هم اينطوری هست که بعد اين که محصول مورد نظر رو نصب کردی، يک ريست از تو ميخواد که بعد بالا امدن ويندوز يه صفحه باز ميشه که، بعد طی کردن گزينه هاش به قسمتی ميرسی که Browser داره،صفحه (Activation) اون رو بزن و يکی از کد ها رو بسته به نوع محصول (انتی يا سکوريتی) وارد ميکنی و مرحله رو ادامه ميدی ....
باز ممکن هست اين پنجره رو بسته باشی، باز ميتونی روی ايکن محصول کليک سمت راست بزنی و گزينه Activat رو انتخاب کنی، باز همون صفحه اي که صحبتش بود (Activation) باز ميشه و مراحل انتقال کد رو انجام بده
يک نکته مهم اين که قبل اين که به صفحه مورد نظر برسی(Activation) صفحه قبلش هست که 4 گزينه داره،شما بايد گزينه سوم يعنی : Apply existing license key رو انتخاب کنی...

bunny
10-01-2008, 17:56
کدهای فعال برای محصولای کسپر 7.0.0.125 (آنتی و سکوريی):

سلام

خسته نباشین

این فایل هایی که درون این لینک هست رو برای اینکه وارد کاسپر اسکای کنیم باید چه کوار کونیم؟؟!!

:13:

vtn54
10-01-2008, 18:14
سلام به همه دوستان عزیز

نسخه نهایی MP1 نسخه 7 محصولات کاسپرسکی منتشر شد ( نسخه 7.0.1.321 ) لینکها در پست اول همین تاپیک موجود است برای رجیستر کردن آنها می توانید از کلیدهای فعال موجود استفاده کنید .البته جهت اطلاع دوستان عرض کنم که این نسخه ظاهرا هنوز مشکلاتی دارد منجمله کند شدن Windows Explorer بر روی بعضی سیستمها که باعث کند شدن باز و بسته شدن پوشه ها و فایلها می شود .لذا اگر دانلود فایلی با این حجم برایتان مشکل است شاید بهتر باشد تا کمی دیگر صبر کنید تا مشکلات مزبور نیز برطرف شود و تا آن زمان از نسخه 7.0.0.125 استفاده کنید.

Markus
10-01-2008, 18:15
سلام

خسته نباشین

این فایل هایی که درون این لینک هست رو برای اینکه وارد کاسپر اسکای کنیم باید چه کوار کونیم؟؟!!

:13:

اگه فقط 4 تا پست قبل تر از پست شما رو ميخوندی !!! ميديدی که برای يکی ازدوستان توضيح داده بودم...درکل:

اول اين که بايد مشخص کنی از چه محصول کسپر استفاده ميکنی؟
روش وارد کردن هم اينطوری هست که بعد اين که محصول مورد نظر رو نصب کردی، يک ريست از تو ميخواد که بعد بالا امدن ويندوز يه صفحه باز ميشه که، بعد طی کردن گزينه هاش به قسمتی ميرسی که Browser داره،صفحه (Activation) اون رو بزن و يکی از کد ها رو بسته به نوع محصول (انتی يا سکوريتی) وارد ميکنی و مرحله رو ادامه ميدی ....
باز ممکن هست اين پنجره رو بسته باشی، باز ميتونی روی ايکن محصول کليک سمت راست بزنی و گزينه Activat رو انتخاب کنی، باز همون صفحه اي که صحبتش بود (Activation) باز ميشه و مراحل انتقال کد رو انجام بده
يک نکته مهم اين که قبل اين که به صفحه مورد نظر برسی(Activation) صفحه قبلش هست که 4 گزينه داره،شما بايد گزينه سوم يعنی : Apply existing license key رو انتخاب کنی...

bunny
10-01-2008, 19:02
سلام

این لینکی که داده بودین هیچ کدوم از کد هاش کار نمی کنه
هر کدومو می زنم این پیغام رو می ده
Expiration date : before activate... حالا چه کوار کونم:41:

hamilton
10-01-2008, 19:09
سلام به همه دوستان عزیز

نسخه نهایی MP1 نسخه 7 محصولات کاسپرسکی منتشر شد ( نسخه 7.0.1.321 ) لینکها در پست اول همین تاپیک موجود است برای رجیستر کردن آنها می توانید از کلیدهای فعال موجود استفاده کنید .البته جهت اطلاع دوستان عرض کنم که این نسخه ظاهرا هنوز مشکلاتی دارد منجمله کند شدن Windows Explorer بر روی بعضی سیستمها که باعث کند شدن باز و بسته شدن پوشه ها و فایلها می شود .لذا اگر دانلود فایلی با این حجم برایتان مشکل است شاید بهتر باشد تا کمی دیگر صبر کنید تا مشکلات مزبور نیز برطرف شود و تا آن زمان از نسخه 7.0.0.125 استفاده کنید.

ممنون از شما دوست ارجمند بابت اطلاع رساني در اين خصوص.
دوستاني كه از نسخه هاي بتا يا MP1 كاسپر استفاده ميكنند(يا حتي نسخه هاي نهايي در برخي موارد) و اخيرا كندي در بازشدن فولدرها و اجراي دستورات سيستم خود احساس ميكنند فايل زير را دانلود و در مسير زير و در حالت Safe Mode كپي كنند:

c:\windows\system32\drivers

سپس كاسپر را باز كرده و وارد قسمت Update Setting شده و تيك مقابل عبارت "Update application Modules" را برداشته و در عوض در قسمت Protection مطابق شكلهاي زير تيك قسمت "Compatibility" را بزنيد و يكبار سيستم خود را Restart كنيد تا مشكل بطور كامل برطرف بشه:

Markus
10-01-2008, 19:22
سلام

این لینکی که داده بودین هیچ کدوم از کد هاش کار نمی کنه
هر کدومو می زنم این پیغام رو می ده
Expiration date : before activate... حالا چه کوار کونم:41:

خوب دوست عزيز اشکال کار شما از همين متنی که زدين کاملاً مشخص هست!!!
شما اول بايد کد قبلی رو پاک کنيد بعد کد جديد رو وارد کنيد، در غير اين صورت همين پيغام رو ميده:

hsj110
11-01-2008, 00:36
دوستان سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم چرا سرعت update در کاسپر اینقدر پایین ( حدود 1 کیلو بایت بر ثانیه )

ممنون.

ramshad
11-01-2008, 03:29
[/QUOTE]برای اینكه بخوای بلك لیست نشه باید به محض زدن update كلید رو پاك كنی برای اینكار بهتره كه صفحه license key رو باز نگهداری تا سریعتر بتونی این كار رو انجام بدی. با یكمی تاخیر كلید بلك لیست میشه. بعد از اتمام آپدیت دیسكانكت كن بعد كامپیوتر رو ری استارت كن حالا دوباره كلید قبلی رو وارد كن.[/QUOTE]
رفیق این صفحه لایسنس کی کجاست که باز نگهش داریم و به محض آپدیت شدن کی رو پاک کنیم؟!
لطفا یکی کمک کنه تا من آنتی ویروسم رو آپدیت کنم!

hamilton
11-01-2008, 20:16
نسخه نهايي از ورژن جديد محصولات كاسپر:

Kaspersky Anti-Virus 7.0.1.321 Final

دانلود:

Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 Final

دانلود:

technoboy
11-01-2008, 20:59
پس چرا تو سایت رسمی اش نزده؟

mobiledead
11-01-2008, 21:15
تو سایت اصلی من اینو دیدم:
Kaspersky Internet Security 7.0 Version 7.0.1.321 MP1

mp1 یعنی چی؟

hamilton
11-01-2008, 21:16
پس چرا تو سایت رسمی اش نزده؟

چرا دوست عزيز در همون لينكي كه قرار داديد زير لينك 7.0.125 اين نسخه جديد قرار داده شده.يكبار ديگه تست بفرماييد.

Markus
11-01-2008, 21:32
QUOTE=ramshad;1984574]]برای اینكه بخوای بلك لیست نشه باید به محض زدن update كلید رو پاك كنی برای اینكار بهتره كه صفحه license key رو باز نگهداری تا سریعتر بتونی این كار رو انجام بدی. با یكمی تاخیر كلید بلك لیست میشه. بعد از اتمام آپدیت دیسكانكت كن بعد كامپیوتر رو ری استارت كن حالا دوباره كلید قبلی رو وارد كن.[/
رفیق این صفحه لایسنس کی کجاست که باز نگهش داریم و به محض آپدیت شدن کی رو پاک کنیم؟!
لطفا یکی کمک کنه تا من آنتی ویروسم رو آپدیت کنم![/QUOTE]

++++++++++++++++++++
دوست عزيز اصلاً، احتياج به اين کارها نيست!!! چون وقتی شما از کدهايی که تو ليست سياه قرار نگرفته استفاده ميکنيد، دليلی بر اين کار نيست!!! هروقت هم اين کدها در ليست سياه قرار گرفت ، باز کدهای جديد معرفی ميشه (تو همين فروم P30World)، پس اصلاً جای نگرانی نيست!!!، شما فعلاً از کدهای فعال زير استفاده کن، تا هر وقت هم تو ليست سياه قرار بگيره اون با من!!!!

nekooee
12-01-2008, 01:15
برای اینكه بخوای بلك لیست نشه باید به محض زدن update كلید رو پاك كنی برای اینكار بهتره كه صفحه license key رو باز نگهداری تا سریعتر بتونی این كار رو انجام بدی. با یكمی تاخیر كلید بلك لیست میشه. بعد از اتمام آپدیت دیسكانكت كن بعد كامپیوتر رو ری استارت كن حالا دوباره كلید قبلی رو وارد كن.
لطفا یکی کمک کنه تا من آنتی ویروسم رو آپدیت کنم![/QUOTE]

آقای Markus لطفا اطلاعات غلط به دوستان ندین. آقا شما هر لیسنس كی رو كه استفاده كنی به محض اولین باری که آپدیت کنی بلك خواهد شد. و شما دائما باید كدهای جدید از اینترنت بگیری و عوض كنی كه كار بسیار مسخره و حوصله بری است من در زیر عكس رو می گذارم امیدوارم بدردت بخوره فقط یادت باشه بعد از زدن مرحله 2 مرحله 4 و 5 را باید به سرعت انجام بدی (مرحله 3 وجود نداره یك عدد از تو زدم بعد از مرحله 2 برو مرحله 4) و در آخر بعد از دیسکانکت می تونی دوباره همان لیسنس کی را وارد کنی بدون بلک شدن و ... البته به جای اینكار می تونی از فایل کراک هم استفاده کنی ولی اون هم بعد از هر بار آپدیت باید عملیات کراک را دوباره انجام بدی که از لحاظ زمانی زیاد فرقی با این کار نمیکنه

Markus
12-01-2008, 06:38
آقای Markus لطفا اطلاعات غلط به دوستان ندین. آقا شما هر لیسنس كی رو كه استفاده كنی به محض اولین باری که آپدیت کنی بلك خواهد شد. و شما دائما باید كدهای جدید از اینترنت بگیری و عوض كنی كه كار بسیار مسخره و حوصله بری است من در زیر عكس رو می گذارم امیدوارم بدردت بخوره فقط یادت باشه بعد از زدن مرحله 2 مرحله 4 و 5 را باید به سرعت انجام بدی (مرحله 3 وجود نداره یك عدد از تو زدم بعد از مرحله 2 برو مرحله 4) و در آخر بعد از دیسکانکت می تونی دوباره همان لیسنس کی را وارد کنی بدون بلک شدن و ... البته به جای اینكار می تونی از فایل کراک هم استفاده کنی ولی اون هم بعد از هر بار آپدیت باید عملیات کراک را دوباره انجام بدی که از لحاظ زمانی زیاد فرقی با این کار نمیکنه

دوست عزيز،من از ورژن 5 کسپر تا الان، دارم باهاش کار ميکنم، و هميشه با کد های فعال هر روز
آپديت ميکنم،تا زمانی که کار ميکنن، بعد هم سری به چند ساعت نميگذره که کد جديد پيدا ميکنم!!!!! و تا الان با اين روش مسخره شما !!!! کار نکردم!!! اگر هم پيدا کردن کد جديد برای دوستان کار مسخره اي هست از نظر شما، پس کار همه دوستانی که ميرن وقت ميزارن و برای بقيه کرک پيدا ميکنن مسخره هست!!!!!!!
درضمن اگه شما يک خورده آگاه به مسائل باشين فقط نظر خودتو رو ميدی، نه اين که نظر کسی ديگه رو غلط فرض کنيد، اگر نظر من در اين مورد غلط باشه!!!!! که نظر شما اصلاً ارزش نگاه کردن نداره چه برسه به استفاده!!!!!!!!!!
نظر شما محترم ولی من نسبت به تجربی که از استفاده در محصولات کسپر دارم، نظر شما رو به هيچ وجه قبول ندارم و اين ديگه حقه منه، لطفاً از اين به بعد هم اگه ميخواهی آموزش بدی به آموزش خودت کار داشته باش نه کار ديگران!!!

راستی!!! تو با اين همه زرنگی که رو کردی، يک چيز رو سوتی دادی!!! با توجه به عکس اي که خود شما گذاشتی، در حال حاضر شما از کدی استفاده ميکنی با سريال : 02F1-00048D-01243FDC
که اين کد يکی از کد های فعال کسپر محصول سکوريتی هست که هنوز هم کار ميکنه!!! پس با اين توضيحات اصلاً نيازی به اين همه زحمت نيست، چون شما چه اين روش نوين خودتو بکار ببری چه نبری اين کد فعلاً فعال هست و راحت آپديت ميکنه!
اگه واقعاً روش شما کار ميکنه از يک کد که تو ليست سياه هست استفاده ميکردی!!!!!!!!!
ديدی دوست عزيز هنوز مثل من خيلی مونده مطلب يادبگيری؟! اين روش شما اگه کار ميکرد چرا اين همه کد جديد مياد بيرون؟!! يا اونهای که کد ميدن بيرون اينقدر ناشی هستن يا بيکارن!
پس نتيجه ميگيريم که اين روش نوين شما کار ميکنه البته روی کد های فعال!!!!!!

nimaoy
12-01-2008, 17:52
دوستان من از وقتی Kis رو نصب کردم سرعت لود شدن صفحات وب و بخصوص عکسها خیلی کند شده است .و هر وقن که Kis رو می بندم سرعتم خوب میشه!!!.. باید چیکار کنم ؟ آیا باید تنظیم خاصی انجام بدم تا اینکه سرعت لود شدن صفحات بهتر بشه ؟

Markus
12-01-2008, 17:55
دوستان من از وقتی Kis رو نصب کردم سرعت لود شدن صفحات وب و بخصوص عکسها خیلی کند شده است .و هر وقن که Kis رو می بندم سرعتم خوب میشه!!!.. باید چیکار کنم ؟ آیا باید تنظیم خاصی انجام بدم تا اینکه سرعت لود شدن صفحات بهتر بشه ؟

دوست عزيز، آقای هميلتون در همين خصوص پستی زده بودن که ميتونی امتحان کنی و نتيجه رو، ببينی:

Hossein_nasa62
12-01-2008, 23:52
سلام دوستان

نميدونم ميدونيد يا نه ولي بگم بد نيست
دوستان امروز متوجه شدم اگر درقسمت تنظيمات آپديت گزينه update distribution folder رو فعال كنيد ميتونيد پوشه آپديت رو عوض كنيد وكل آپديت رو در جاي ديگه ذخيره كنيد
اگه ميدونستيد ببخشيد كه تكراري بود

Hossein_nasa62
13-01-2008, 00:34
nekooeeعزيز
هر كدي كه بلك بشه ديگه قابليت آپديت رو نخواهد داشت تازه اين روشي كه شما گفتين كاري انجام نميده .من كه متوجه نشدم
اگر دوستان لطف ميكنند و زحمت ميكشند وكي مي زارن نبايد به اين صورت برخورد كرد
در ضمن من از كي هاي همين دوستان استفاده ميكنم وتا حالا كه حدود 15 روز است هيچ كدام بلك نشده وبراحتي آپديت ميشه و احتياجي به اين دردسر هايي كه گفتين نيست تازه اگر شما ميگيد كه با با كرك ( توجه:نه كراك) ميشه آپديت كرد بدون اينكه سايت متوجه كد بشه پس شما هم ميتونيد از كد هايي كه تو ليست سياه هستند استفاده كني .و‍إلا با هر كدي كه تو ليست سياه نباشه ميشه آپديت كرد .من نسخه 7.125رو از خود سايت kasperگرفتم و كرك هم نكردم و باهمين كدها اپديت ميكنم
اگر كركي كه داريد قابليت آپديت با كد هاي بلك رو داره بديددوستان هم استفاده كنند.
ساده ترين راه همين گزاشتن كي جديد است وبس

nimaoy
13-01-2008, 10:26
دوستان این Kis سرعت لود شدن صفحات اینترنت و به خصوص عکسها را خیلی خیلی کند کرده !!! چیکار باید کنم ؟

ramshad
14-01-2008, 06:07
رفقا یک نگاهی به این عکس بندازن که از آنتی ویروس منه.

من آپدیتش کردم اما مثل این که آپدیت رو نمی بینه چون هم چنان پیغام میده که دیتابیسش تاریخ قدیمه. چی کار کنم؟

zhina_gian
14-01-2008, 06:39
من آپدیتش کردم اما مثل این که آپدیت رو نمی بینه چون هم چنان پیغام میده که دیتابیسش تاریخ قدیمه. چی کار کنم؟

آیا تاریخ ویندوزت درسته؟ امروز دوشنبه برابره با 14-01-2008 و فردا 3 شنبه میشه 15-01-2008

اگر تاریخ سیستم درسته و رگ کی هم که استفاده میکنی در لیست سیاه قرار نگرفته و فعاله بهتره که یک بار
کسپرسکی رو کاملا پاک کرده و بعد از رستارت دوباره نصبش کنید و بعد از یک رستارت دوباره شروع به آپدیت این
برنامه فقط از طریق خودش بکنید. و به هیچ عنوان بصورت دستی و جایگزین های آپدیت قبلی آپدیت نکنید. چون
کسپرسکی یکی از آنتی ویروسهایی است که فقط دیتابیسش رو آپدیت نمیکنه بلکه گاهی وقتها برطرف کردن
باگها و آپدیت درایو ها نیز از طریق آپدیت صورت میگیره و در پوشه آپدیت هم ذخیره نمیشه.

Markus
14-01-2008, 18:04

اين دليل از 2 حالات نميتونه خارج باشه، يا اين که همونطور که دوست عزيز zhina_gian گفتن تاريخ سيستم شما دقيق نيست ...يا اين که زمانی که کسپر آپديت ميکنه، بطور کامل پر نميشه و پيغام های خطا همّيده (با مشخص شدن پيغام قرمز بجای سبز در صفحه آپديت)...

ramshad
14-01-2008, 18:45
تاریخ سیستمم درسته.هیچ پیغام خطایی هم دریافت نکردم در موقع نصب.راستش فکر می کنم خیلی بد قلقه و اذیت می کنه. باید دنبال یک آنتی ویروس و فایر وال مطئن تر بگردم که 24 ساعت هم ازم سوال نکنه که چی کار کنم چی کار نکنم. لطفا یک جایگزین مطمئن با آپدیت بی درد سر و کرک بی درد سر معرفی کنید.

Markus
14-01-2008, 19:49
تاریخ سیستمم درسته.هیچ پیغام خطایی هم دریافت نکردم در موقع نصب.راستش فکر می کنم خیلی بد قلقه و اذیت می کنه. باید دنبال یک آنتی ویروس و فایر وال مطئن تر بگردم که 24 ساعت هم ازم سوال نکنه که چی کار کنم چی کار نکنم. لطفا یک جایگزین مطمئن با آپدیت بی درد سر و کرک بی درد سر معرفی کنید.

من منظورم پيغام خطا هنگام آپديت بود نه نصب نرم افزار...
حتماً يک دليلی داره که گير ميده! وگرنه آنتی الکی بد قلقی يا گير نميده...
ولی اينطور که از عکس شما مشخص هست شما مشکل خاصی ندارين جز اين که آپديت شما قديمی هست، و اگه بگذاری آپديت بشه مشکل حل ميشه و همون طور که دوستان گفتن آپديت کسپر از خود سرور اصليش بشه بهتر از اين که دستی آپديت بهش بدی...
و شما اول يک کاری کن آپديت کسپر رو از حالت Auto در بيار و Manual کن، (در اين مسير Setting >> Update>>> Manually )
بعد هر موقع خواستی به خودت رو آيکون کسپر کليک سمت راست بزن و گزينه آپديت رو فعال کن، درضمن باز ميگم اينطور که از عکس مشخص هست آپديت کسپر شما قديمی هست، و شما هم ميگی آپديت ميکنی، احتمال ميدم که به خوبی و کامل کسپر شما آپديت نميشه، و در بين آپديت قطع ميشه ارتباط شما، اين ميتونی از اکانت مصرفی شما باشه يا نداشتن فرصت وسرعت کافی کسپر، برای آپديت، لازم به ذکر هست که اگه از اينترنت Dial-Up استفاده ميکنيد موقع آپديت کسپر ديگه وب گردی نکنين تا کامل آپديت تموم شه

درکل من خيلی مدت هست که با کسپر کار ميکنم و ازش خيلی راضی هستم، و فکر کنم بی دردسر ترين کرک هم داره, درکل اين ميل خودت هست که از چه محصولی استفاده کنی، ولی سعی کن دليل رو پيدا کنی، چون شما با اين حوصله ای که داری هر آنتی ويروسی نصب کنی اذيتت ميکنه..
در ضمن اين رو هم بگم بهترين محصولی که هم انتی مطمئن داره هم فايروال خوب کسپر هست...
نود در عين اينکه آنتی خوبی داره فايروال مطمئنی نداره، البته محصول BitDefender هم هست که کرکش دردسر داره هم سيستم رو از کسپر کند تر ميکنه، و همچنين محصول AntiVir که اون هم دردسر های خودش رو داره!
در کل باز انتخاب با خودت هست، ولی نظر من رو ميخوای محصول کسپر اون هم سکوريتی رو با چيزی عوض نکن!!

nimaoy
14-01-2008, 20:10
دوستان من از وقتی Kis نصب کردم سرعت لود صفحات اینترنت به خصوص عکسها خیلی کند شده . باید چیکار کنم؟

Markus
14-01-2008, 20:20
دوستان من از وقتی Kis نصب کردم سرعت لود صفحات اینترنت به خصوص عکسها خیلی کند شده . باید چیکار کنم؟

اصولاً محصولاتی که از فايروال استفاده ميکنن بيشتر صفحه های وب رو مورد برسی قرار ميدن، پس اين يک دليل منطقی هست ولی باز ميتونی از پيشنهادی که دوست عزيز هميلتون در پست زير عنوان کردن استفاده کنی،ببينی بهتر ميشه يا نه؟!

nimaoy
14-01-2008, 20:28
من منظورم کم شدن سرعت صفحات نست به Nod بود

lord_ashkan_z
14-01-2008, 20:32
آقا یه حرفایی هست...
می گن که نسخه 8 ش هم اوکده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton
14-01-2008, 21:45
آقا یه حرفایی هست...
می گن که نسخه 8 ش هم اوکده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اين زودي بعيد ميدونم نسخه Final ورژن 8 كاسپر منتشر بشه.تا نيمسال اول سال 2008 منتشر خواهد شد.

king of p30
14-01-2008, 22:22
کار نکردن کرک بر روی کاسپر

اینو میدونید که اگه کسی با یه lincense key از برنامه استفاده کنه دیگه کسی نمیتونه از اون lincense key استفاده کنه. چون با اولین تماس(chek update ) با سایت کاسپر شناخته میشوید و کرک شما میره جز لیست سیاه کاسپر وراه حل این مشکل اینه که update رو از حالت اتوماتیک خارج کنید و روی حالت دستی قرار بدید
که این کار هم برنامه رو بی ارزش میکونه

hamilton
14-01-2008, 22:47
کار نکردن کرک بر روی کاسپر

اینو میدونید که اگه کسی با یه lincense key از برنامه استفاده کنه دیگه کسی نمیتونه از اون lincense key استفاده کنه. چون با اولین تماس(chek update ) با سایت کاسپر شناخته میشوید و کرک شما میره جز لیست سیاه کاسپر وراه حل این مشکل اینه که update رو از حالت اتوماتیک خارج کنید و روی حالت دستی قرار بدید
که این کار هم برنامه رو بی ارزش میکونه

دوست عزيز قضيه به اين شكل كه شما ميفرماييد نيست.تعداد زيادي از Keyها توسط كمپاني كاسپر در ليست سياه قرار گرفته اند ولي بازهم تعدادي Key معتبر براي آپديت كاسپر موجود ميباشه به اين صورت نيست كه اين Key ها پس از اولين اتصال به اينترنت و آپديت اتوماتيك كاسپر در ليست سياه قرار بگيرند.
شما از كليدهاي معتبري كه در چند صفحه آخر همين تاپيك قرار داده شده استفاده كنيد و مطمئن باشيد كه پس از اولين آپديت در ليست سياه قرار نميگيره.

afshinaghasi
15-01-2008, 00:46
کاسپر اسکای تنظیماتی هم داره کسی لینکش رو داره یا خودش تنظیمه (خنده)

Markus
15-01-2008, 01:48
کاسپر اسکای تنظیماتی هم داره کسی لینکش رو داره یا خودش تنظیمه (خنده)

دوست عزيز Nine درمورد تنظيمات کسپر مطالبی رو همراه عکس تهيه کرده، البته اين تنظيمات نسبت به سليقه دوستان متفاوت هست همونطور که اين عزيز عنوان کردن:

آموزش تنظیمات KASPERSKY INTERNET SECURITY 7:

nimaoy
15-01-2008, 09:22
دوستان من خودم تست مقایسه سرعت بین KIS و NOD smart security رو انجام دادم....وقتی شما صفحه ای با تعداد زیاد عکس رو تو اینترنت باز می کنید ، کاسپرسکی سرعت لود صفحات رو خیلی پائین میاره ، شاید بیشتر از 50%!!! برای همه دوستان اینگونه است ؟

online-amir
15-01-2008, 12:53
سلام.

همیلتون عزیز کسپرسکی نسخه 8 بتا موجود هست. آیا لینک دانلود و لیسنر و یا کی معتبری برای این نسخه وجود دارد؟! ممنون.

MR.Punisher
15-01-2008, 13:40
دوستان من خودم تست مقایسه سرعت بین KIS و NOD smart security رو انجام دادم....وقتی شما صفحه ای با تعداد زیاد عکس رو تو اینترنت باز می کنید ، کاسپرسکی سرعت لود صفحات رو خیلی پائین میاره ، شاید بیشتر از 50%!!! برای همه دوستان اینگونه است ؟

برای من که ADSL دارم شاید %10 هم فرق نکنه.برای Dialup رو نمی دونم.
من از هر دو استفاده کردم و به نظر من این اختلاف سرعت به بیشتر به دلیل
فایروال هاشون باشه.فایروال نو پای Eset کجا و فایروال 3 لایه کسپر کجا.
فایروال کسپر دارای 5 حالت حفاظتی هست که بسیار هم سخت گیر هست.
در ضمن کسپر یک Web َAntivirus قوی داره که شاید در سرعت
کم تاثیر نباشه.البته می تونید اون رو غیر فعال کنید.
باز هم دوستان نظر بدن.

nekooee
15-01-2008, 14:30

زیاد در سرعت تاثیر نداره من كه با ADSL 64 اصلا تغییر محسوسی در سرعت نمی بینم

nekooee
15-01-2008, 14:43
آپدیت دائمی محصولات Kaspersky 7 بدون نیاز به Crack ! فقط ویندوز ویستا

--------------------------------------------------------------------------------

ما امروز روشی را می خواهیم آموزش دهیم که نیاز به هیچ کرکی نداشته باشد و فقط با 1 کار ساده این عمل امکان پذیرد.

آموزش ترفند جهت آپدیت دائمی بدون نیاز به Crack :

1- در قدم اول Kaspersky شما باید fresh باشد و قبلا update نشده باشد و یا اگر هم update شده باشد، Key اکتیو شده ای می بایست روی آن نصب باشد.

2- اینترنت شما می بایست Offline باشد.

3- برنامه Kaspersky را کاملا Exit کنید.

4- به پوشه نصب Kaspersky بروید.

5- فایل bl.ppl و lic.ppl را پیدا کنید.

6- به ترتیب روی هر کدام از این فایل ها راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.

7- در پنجره باز شده، قسمت Security را انتخاب کنید.

8- همانند شکل زیر برای گزینه Write، دسترسی Deny را تنظیم کنید. (اینکار باید برای تمام usergroup های کامپیوتر شما می بایست صورت بگیرد!)

9- توجه داشته باشید که این عمل را می بایست بر روی هر دو فایل bl.ppl و lic.ppl اعمال کنید.

10- سپس به با توجه به محصول Kaspersky خود، یک Key را Add کنید. (می توانید از این تاپیک Key مورد نظر خود را دانلود کنید)

تمام شد، از این پس دیگر شما مشکل Black List شدن را نخواهید داشت.

منبع : CGM Professional Society - -------

amirkabir6
16-01-2008, 09:21
با سلام
در رابطه با استفاده از انتی ویروس کاسپر اسکای و طریقه ابدیت و اکتیو کردن و پیدا کردن key و کرک ان مشکل دارم لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم .

nekooee
16-01-2008, 10:51
با سلام
در رابطه با استفاده از انتی ویروس کاسپر اسکای و طریقه ابدیت و اکتیو کردن و پیدا کردن key و کرک ان مشکل دارم لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم .

باید بعد از نصب برنامه ابتدا آن را اكتیو كنی تا بتونی آپدیت كنی. برای اكتیو كردن احتیاج به لایسنس كی داری كه در همین تایپیك در صفحات قبل موجود. بعد از وارد كردن می تونی آپدیت كنی. البته تا زمانی كه كلیدت black list نشده باشه. هر زمانی هم كه كلیدت black شد می تونی كلید قبلی رو پاك كنی و از كلید جدیدی كه در همینجا معمولا بچه ها قرار می دن استفاده كنی. البته می تونی به روشی كه 2 الی 3 صفحه پیش گذاشتم آپدیت كنی تا كلیدت black نشه ولی هر كسی كه این كلید را black كنه شما دیگر نمی توانی از آن كلید استفاده كنی و باید كلید جدیدی را به برنامه كاسپر بدی. كه این كلیدها زیادند و به راحتی می تونی اینجا و یا با سرچ گیر بیاری. البته یك روش كراك دائم هم هست كه حتی اگر كلید black list هم شده باشد می تونی استفاده كنی. البته قبل از آپدیت. چون اگر آپدیت كنی اطلاعات كاسپر به روز شده و می فهمه كه كلید بلك هست و هرگز نمی تونی باهاش آپدیت كنی. اما اگر قبل از بروز كردن آنتی ویروس آن را كراك كنی و سپس كلید را وارد كنی دیگه با آپدیت كلیدت از كار نخواهد افتاد چون این كراك نمی گذاره قسمت مربوط به كلیدهای بلك شده آپدیت بشه و كلید شما همچنان كار خواهد كرد. در مورد كراك دائم در سایت ------- توضیحات زیادی داده شده.

روشها همینجور كه میبینی زیاد من همه رو گفتم دیگه خودت هر كدوم رو كه راحت تری انتخاب كن

برای وارد كردن كلید از قسمت Activation گزینه install key را انتخاب كن سپس Activate using the activation code را بزن و حالا كد جدیدی كه دانلود كردی وارد كن. دقت كن كه اگر از قبلا كدی داری باید آن رو delete كنی بعد كد جدید را وارد كنی. برای كراك دائم هم اگر از ویندوز ویستا استفاده می كنی از روشی كه در بالا گفتم استفاده كن و اگر از ویندوز ایكس پی استفاده میكنی باید فایل ها رو برات آپلود كنم كه الآن نمی تونم بهتر همان كد جدید رو بگیری و بعد از بلك شدن آن از كد جدیدتر استفاده كنی

amirkabir6
16-01-2008, 10:52
با سلام
از راهنمایی شما متشکرم . من از ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 استفاده میکنم.
طریقه اکتیو کردن - کرک و رجستری انتی ویروس کاسپر اسکای را نمیدانم . لطفا راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

Kurosh
16-01-2008, 14:25
بچه ها سلام،من هر بار می خوام ویندوز عوض کنم،از فلدر Bases تو Application Data کپی می گیرم،واسه اطمینان بک آپ هم می گیرم...
ولی ویندوز رو که عوض می کنم،چه پوشه رو سر جاش کپی کنم،چه فایل بک آپ رو اونجا برگردونم،و چه بزنم از پوشه Bases ی که کپی کردم،آپدیت کنه،در هیچ کدوم از حالات،آپدیت Fail میشه...

چی کار کنم؟ این جوری هر سری باید 12 مگ فایلو آپدیت کنم،حالشو ندارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا" از Kaspersky Anti-virus 6.0.2..614 استفاده می کنم...

[ali]
16-01-2008, 16:45
می شه درمورد این توضیح بدین خطره چیه؟

vtn54
16-01-2008, 17:49
;2004772'][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می شه درمورد این توضیح بدین خطره چیه؟

دوست عزیز این پیغام بدین معنی است که یکی از برنامه های موجود روی سیستم شما می خواهد کدی را به داخل یک

برنامه دیگر تزریق کند و این عملی است که اکثرا توسط بدافزارها انجام می شود ولی بعضی برنامه های بی ضرر ( مانند

سایر برنامه های امنیتی ) نیز این کار را انجام می دهند شما باید قسمت Details را در همان پیغام مطالعه کنید تا ببینید

برنامه مذکور کدام برنامه است و براساس ان تصمیم بگیرید.

Kurosh
16-01-2008, 18:18
در مورد این بالایی،من بازی های سایت بزرگ Reflexive رو هم که می خوام اجرا کنم،تو همشون این پیغام رو واسش میده و میگه که Invader هست و ریسکش بالاست...ولی خب ناچارا" من همیشه Skip می کنم...خطر داره واسه سیستم؟

---------------------

لطفا" سوال قبلیم رو جواب بدین...مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
16-01-2008, 18:32
[QUOTE=Kurosh Nobody;2005105]در مورد این بالایی،من بازی های سایت بزرگ Reflexive رو هم که می خوام اجرا کنم،تو همشون این پیغام رو واسش میده و میگه که Invader هست و ریسکش بالاست...ولی خب ناچارا" من همیشه Skip می کنم...خطر داره واسه سیستم؟

لطفا قسمت Detail پیغام داده شده را بگذارید.

Kurosh
16-01-2008, 18:42
لطفا قسمت Detail پیغام داده شده را بگذارید.

Markus
16-01-2008, 19:03
بچه ها سلام،من هر بار می خوام ویندوز عوض کنم،از فلدر Bases تو Application Data کپی می گیرم،واسه اطمینان بک آپ هم می گیرم...
ولی ویندوز رو که عوض می کنم،چه پوشه رو سر جاش کپی کنم،چه فایل بک آپ رو اونجا برگردونم،و چه بزنم از پوشه Bases ی که کپی کردم،آپدیت کنه،در هیچ کدوم از حالات،آپدیت Fail میشه...

چی کار کنم؟ این جوری هر سری باید 12 مگ فایلو آپدیت کنم،حالشو ندارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا" از Kaspersky Anti-virus 6.0.2..614 استفاده می کنم...

اول اينکه دوست عزيز، شما بايد کل پوشه AVP7 یا AVP6 (بسته به ورژني که استفاده ميکنيد) رو کپی بگيرين و بعد در انتقال دوباره نبايد کپی کنيد همون جا, بلکه اين انتقال بايد از خود نرم افزار کسپر صورت بگيره
اين مسير:

Settings >> Updata >> Update Setting >> Settings >> Update Source >> Add

و بعد دادن مسيری که از فايل کپی گرفتين، درضمن در قسمت اول صفحه آپديت بايد گزينه Manually از منوی Run Mode رو بزنيد، و همچنين در صفحه Update Source تيک Kaspersky Lab's update servers رو بردارين،
در آخر ميتونيد تغييرات رو بحالت اول برگردونيد.....

vtn54
16-01-2008, 21:43

مشکلی نیست دوست عزیز همانطور که می بینید پروسه این شرکت قصد تزریق کد به فایلهای خودش را دارد که مسلما

مشکلی ایجاد نمی کند شما می توانید با زدن گزینه apply to all در همان پیغام از شر ان راحت شوید.

amirkabir6
16-01-2008, 21:59
سلام دوست عزیز.
من در اینترنت و استفاده از انتی ویروس بسیار مبتدی هستم.فرمایشات شما را متوجه نشدم . اگر امکان دارد طریقه اکتیو کردن و پیدا کردن لیسنس کی و استفاده از ان را برایم بیشتر توضیح دهید . متشکرم .

Markus
17-01-2008, 03:19
سلام دوست عزیز.
من در اینترنت و استفاده از انتی ویروس بسیار مبتدی هستم.فرمایشات شما را متوجه نشدم . اگر امکان دارد طریقه اکتیو کردن و پیدا کردن لیسنس کی و استفاده از ان را برایم بیشتر توضیح دهید . متشکرم .

دوست عزيز اولين کار شما اين هست که يکی از محصولات کسپر رو تهيه يا دانلود کنيد، اگه در اينترنت به گش و گزار ميپردازيد، پيشنهاد ميکنم از نسخه سکوريتی استفاده کنيد...Kaspersky Internet Securit
مورد بعدی اين هست که سعی کنيد از نسخه های نهايی استفاده کنيد (نه بتا يا آلفا) اگه نسخه مورد نظر آخرين نسخه نهايی هم باشه، که خيلی خوب هست...
حال بعد اين که شروع به نصب ميکنيد، بعد نصب اوليه، به قسمت فعال کردن کسپر ميرسيم ،قبل از وارد کردن کدی برای محصول، شما با صفحه روبرو ميشويد با عنوان: Setup Wizard (Welcome) که در اين صفحه 4 گزينه مشخص هست، شما چون ميخواهيد از طريق کد اقدام به فعال کردن کسپر بکنيد، بايد گزينه 3 ياApply existing license key رو انتخاب کنيد و بعد Next کنيد، اينبار وارد صفحه اي ميشويد با عنوان: Activation که در اين صفحه يک گزينه Browse هست، با زدن اون، مسير کدی رو که ميخواهيد به محصول بدهيد مشخص کنید.بعد معرفی کد به برنامه گزينه Next و در آخر گزينه Finish رو بزنيد, با پايان اين قسمت اگر کد شما درست باشه و غير فعال نشده باشه، اکتيو کسپر با موفقيت انجام ميشه...درمورد پيدا کردن کدها هم ، شما هروقت لازم داشتين سری به فروم کرک و سريال کسپر بزنيد اونجا کدها و روش های مختلف ديگه معرفی ميشه...درکل من ليستی از کد های فعال (تا اين لحظه) کسپر رو برای شما قرار ميدم ،ميتونيد استفاده کنيد..اين ليست شامل چندين کد هست که شما بايد بسته به نوع محصولی که دارين (پوشه KAV برای Kaspersky Anti-Virus و پوشه KIS برای Kaspersky Internet Secuity ) از يکيشون برای فعال سازی استفاده کنيد..باز متوجه نشدين بگين که ساده تر توضيح بدم...

oghab mobarez
17-01-2008, 09:33
جدید ترین اپدیت کاسپر رو از کجا میتونم بگیرم:19:

Nine
17-01-2008, 12:34
جدید ترین اپدیت کاسپر رو از کجا میتونم بگیرم:19:

[ali]
18-01-2008, 00:56
سلام
نرم افزار زیر رو نصب کردم برای این کارهاست:

Ad Muncher has been in constant development for
over six years, and has been used successfully
on millions of computer systems around the
world. After these years of development and
user feedback it has evolved into a rock-solid
application with some of the most advanced
advert and popup filtering systems currently
available.
حالا این چه طور؟

vtn54
18-01-2008, 10:55
;2010414']سلام
نرم افزار زیر رو نصب کردم برای این کارهاست:

حالا این چه طور؟

مشکل شما چیست؟

matina59
18-01-2008, 12:43
سلام
دوستان روشی نیست که اول بفهمم اکتیو کد بلاک شده یا نه چون من کد رو میزنم بعد که اپدیت تمموم میشه میگه کد بلاک هست
در مورد روش دائمی روی اکس پی میشه یه توضیح بدهید و یک مورد دیگه من یک از دستگاهام به adsl وصل هست چطور میتونم آپدیت رو از روی این دستگاه به دستگاه دیگه منتقل کنم

hamilton
18-01-2008, 15:14
سلام
دوستان روشی نیست که اول بفهمم اکتیو کد بلاک شده یا نه چون من کد رو میزنم بعد که اپدیت تمموم میشه میگه کد بلاک هست
در مورد روش دائمی روی اکس پی میشه یه توضیح بدهید و یک مورد دیگه من یک از دستگاهام به adsl وصل هست چطور میتونم آپدیت رو از روی این دستگاه به دستگاه دیگه منتقل کنم

در مورد اينكه بتونيد متوجه بشيد كليدي كه داري استفاده ميكنيد در ليست سياه قرار گرفته يا خير يك برنامه اي هست به نام Kaspersky Blacklisted Keys Checking Tool كه اگر مجموعه اي از كليدها را در داخل فولدري كه حاوي اين برنامه است قرار دهيد و فايل اجرايي داخل اين فايل را اجرا كنيد اگر كليد يا كليدهايي در ليست سياه قرار داشته باشند برداشته و در پوشه اي به نام Banned قرار ميگيرند و شما براحتي ميتونيد از كليدهاي معتبر استفاده كنيد.البته لازم به ذكر است كه فايل اجرايي برنامه يعني KeyMon.exe توسط كاسپر به عنوان يك Malware تحت عنوان: malware HackTool.Win32.Agent.cx شناخته شده است(البته بعد از انتشار گسترده اين برنامه در اينترنت).

در مورد آپديت دستي هم يكي از دوستان در صفحات آخر اين تاپيك لينك آموزش آنرا قرار داده اند.

[ali]
18-01-2008, 15:36
مشکل شما چیست؟
سلام.
گاها وقتی در اینترنت در همین انجمن ها یا سایت های دیگه می روم نرم افزار در کنار IPکه فایروال اعلام می کنه مثلا آدرس یه سایته را می ذاره با دامینde!!اصلا چه ربطی به اون سایت داره اینو می خواستم بدونم
مثلا ارتباطش با سایت هایی که هرگز من نرفتم توش البته گاها!!

vtn54
18-01-2008, 17:19
;2012036']سلام.
گاها وقتی در اینترنت در همین انجمن ها یا سایت های دیگه می روم نرم افزار در کنار IPکه فایروال اعلام می کنه مثلا آدرس یه سایته را می ذاره با دامینde!!اصلا چه ربطی به اون سایت داره اینو می خواستم بدونم
مثلا ارتباطش با سایت هایی که هرگز من نرفتم توش البته گاها!!

دوست عزیز

من باز متوجه مشکل شما نشدم :41: اگر منظورتان این است که چرا برنامه Ad Muncher به سایتهای فوق متصل می

شود سوال خود را جای بسیار نامناسبی پرسیده اید چون اینجا تاپیک کاسپرسکی است و ربطی به Ad Muncher ندارد و

اگر منظورتان این است که چرا کاسپرسکی چنین اخطاری می دهد که علت مشخص است .دلیل ان اتصال برنامه Ad Muncher

به سایتهای مذکور است .من با Ad Muncher کار نکرده ام و اطلاعی در مورد این برنامه و قابل اطمینان بودن آن ندارم

ولی از آنجا که به نظر می رسد که یک برنامه AdBlocker است به تجربه می دانم که این برنامه ها دارای یک لیست خاص

( شبیه به دیتابیس آنتی ویروسها ) هستند که بر اساس آن عمل می کنند و این لیست را نیز معمولا آپدیت می کنند

و برای آپدیت این لیست ممکن است به سرورهای خاصی وصل شوند ولی تعداد این سرورها برای هر برنامه معمولا

مشخص و محدود است .اگر تعداد IP هایی که این برنامه تقاضای اتصال به انها را دارد بیش از حد زیاد است دو کار

می توانید بکنید اگر به این برنامه اطمینان کامل دارید می توانید کاسپرسکی را طوری تنظیم کنید که به تمامی

درخواستهای ان به طور اتوماتیک اجازه عبور دهد ولی اگر اطمینانی به این برنامه ندارید بهتر است آن را از روی

سیستم خود پاک کرده و از یک برنامه مطمئن تر استفاده کنید لازم به ذکر است اینترنت سکوریتی کاسپرسکی

خودش دارای AdBlocker است.

[ali]
18-01-2008, 23:31
من باز متوجه مشکل شما نشدم
هر چند می شه گفت کسپر خودش ADblockerداره اما این سایت adsهای سایت ها و تبلیغات نامناسب و مشکل دار را ----- می کنه مخصوصا برای سایت های کرک!
من منظورم این است که در حالی که من به سایتی که کسپر اخطارش را می ده نرفتم این برنامه به چه منظور سعی در برقرای ارتباط با اون سایت داره؟
در ضمن برای کسپر باید به طور دستی وارد عمل شد در حالی که این برنامه به طریق هوشمندانه ای این عمل را انجام می ده نه دلم می خوتهد حذفش کنم و نه این که منو اینجور اذیت کنه. برای کسب اطلاعات راجع به برنامه شما را به تایپیکش در همین انجمن ارجاع می دهم.

vtn54
19-01-2008, 11:06
;2013521']هر چند می شه گفت کسپر خودش ADblockerداره اما این سایت adsهای سایت ها و تبلیغات نامناسب و مشکل دار را ----- می کنه مخصوصا برای سایت های کرک!
من منظورم این است که در حالی که من به سایتی که کسپر اخطارش را می ده نرفتم این برنامه به چه منظور سعی در برقرای ارتباط با اون سایت داره؟
در ضمن برای کسپر باید به طور دستی وارد عمل شد در حالی که این برنامه به طریق هوشمندانه ای این عمل را انجام می ده نه دلم می خوتهد حذفش کنم و نه این که منو اینجور اذیت کنه. برای کسب اطلاعات راجع به برنامه شما را به تایپیکش در همین انجمن ارجاع می دهم.

دوست عزیز

همانطور که گفتم سوال خود را جای نامناسبی می پرسید اینجا تاپیک کاسپرسکی است نه Ad Muncher .بهتر

است این مشکل را در همان تاپیک که خودتان معرفی کرده اید مطرح کنید. نیازی نیست شما با براوزرتان به یک

سایت سر بزنید تا برنامه مذکور نیز به همان سایت متصل شود .اکثر برنامه های نرم افزاری ( مطمئن و غیر مطمئن )

به طور خودکار به سرورهای خاصی که قبلا برایشان معین شده است متصل می شوند و این کار را به علل مختلفی

انجام می دهند . بعضی ها برای آپدیت خود برنامه به سرور مرکزی متصل می شوند.بعضی دیگر اطلاعاتی را از روی

سیستم شما جمع آوری می کنند ( با دلایل مختلف ) و انها را به خارج انتقال می دهند و..... حالا دلیل اتصال این

برنامه به سرورهای مزبور چیست من نمی دانم ولی شما می توانید IP هایی را که کاسپرسکی به شما می دهد

در سایت زیر چک کنید :

Domain Name Details ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مثلا اطلاعات مربوط به آخرین آدرسی که گذاشته بودید :

IP Address: 64.233.183.99

IP Address Details:
Domain Name: nf-in-f99.google.com
Serving HTTP (Port 80): Yes

IP Address Whois:
ogle Inc.
OrgID: GOGL
Address: 1600 Amphitheatre Parkway
City: Mountain View
StateProv: CA
PostalCode: 94043
Country: US

NetRange: 64.233.160.0 - 64.233.191.255
CIDR: 64.233.160.0/19
NetName: GOOGLE
NetHandle: NET-64-233-160-0-1
Parent: NET-64-0-0-0-0
NetType: Direct Allocation
NameServer: NS1.GOOGLE.COM
NameServer: NS2.GOOGLE.COM
NameServer: NS3.GOOGLE.COM
NameServer: NS4.GOOGLE.COM
Comment:
RegDate: 2003-08-18
Updated: 2007-04-10

RTechHandle: ZG39-ARIN
RTechName: Google Inc.
RTechPhone: +1-650-318-0200
RTechEmail: arin-contact@google.com

OrgTechHandle: ZG39-ARIN
OrgTechName: Google Inc.
OrgTechPhone: +1-650-318-0200
OrgTechEmail: arin-contact@google.com

در ضمن خدمت شما عرض کنم که AdBlocker خود کاسپرسکی دارای هوش مصنوعی می باشد و به قول شما

هوشمند عمل می کند کافی است این امکان را در ان فعال کنید .

[ali]
19-01-2008, 16:40
سلام منظورتو را دقیق تر بگین آیا منظورتون همینیه که توی تصویر گذاشتم؟

[ali]
19-01-2008, 17:00
در مورد اينكه بتونيد متوجه بشيد كليدي كه داري استفاده ميكنيد در ليست سياه قرار گرفته يا خير يك برنامه اي هست به نام Kaspersky Blacklisted Keys Checking Tool كه اگر مجموعه اي از كليدها را در داخل فولدري كه حاوي اين برنامه است قرار دهيد و فايل اجرايي داخل اين فايل را اجرا كنيد اگر كليد يا كليدهايي در ليست سياه قرار داشته باشند برداشته و در پوشه اي به نام Banned قرار ميگيرند و شما براحتي ميتونيد از كليدهاي معتبر استفاده كنيد.البته لازم به ذكر است كه فايل اجرايي برنامه يعني KeyMon.exe توسط كاسپر به عنوان يك Malware تحت عنوان: malware HackTool.Win32.Agent.cx شناخته شده است(البته بعد از انتشار گسترده اين برنامه در اينترنت).

در مورد آپديت دستي هم يكي از دوستان در صفحات آخر اين تاپيك لينك آموزش آنرا قرار داده اند.
جناب hamilton
می شه راجع به این قسمت جمله تون توضیح بدین:

البته لازم به ذكر است كه فايل اجرايي برنامه يعني KeyMon.exe توسط كاسپر به عنوان يك Malware تحت عنوان: malware HackTool.Win32.Agent.cx شناخته شده است(البته بعد از انتشار گسترده اين برنامه در اينترنت).

آیا واقعا malwareهست یا خیر ...

hamilton
19-01-2008, 20:12
;2015462']جناب hamilton
می شه راجع به این قسمت جمله تون توضیح بدین:

آیا واقعا malwareهست یا خیر ...

ببينيد دوست عزيز وقتي اين برنامه براي اولين بار در اينترنت منتشر شد آنرا با كاسپر اسكن كردم چيزي پيدا نكرد اما چند روز بعد كه اين برنامه در سطح وسيعي در اينترنت منتشر شد كاسپر آپديت شده آنرا به عنوان يك Malware شناسايي كرد.

vtn54
19-01-2008, 22:17
;2015415']سلام منظورتو را دقیق تر بگین آیا منظورتون همینیه که توی تصویر گذاشتم؟

در همان قسمت ( Publicity Banners Blocking ) بر روی گزینه Setting کلیک کنید و در پنجره باز شده مطابق شکل زیر گزینه

نشان داده شده را تیک بزنید :

reza,n
20-01-2008, 09:55
دوستان لطفا" بگید لینک آخرین ورژن آنتی ویروس و کرکش کدوم لینکه حقیقتش تعداد لینکهایی که دوستان لطف میکنند معرفی میکنند زیاده و یه ذره بفهمی نفهمی آدم رو به اشتباه میندازه!!!!
در ضمن کرک این نرم افزار چند روزه(چه مدتی )کار میکنه؟؟
ممنون رضا

hamilton
20-01-2008, 11:57
دوستان لطفا" بگید لینک آخرین ورژن آنتی ویروس و کرکش کدوم لینکه حقیقتش تعداد لینکهایی که دوستان لطف میکنند معرفی میکنند زیاده و یه ذره بفهمی نفهمی آدم رو به اشتباه میندازه!!!!
در ضمن کرک این نرم افزار چند روزه(چه مدتی )کار میکنه؟؟
ممنون رضا

براي دريافت آخرين ورژن محصولات كاسپر بهترين مرجع خود سايت كاسپرسكي ميباشه.به لينك زير رفته و محصول موردنظر خود را انتخاب كنيد:

در مقابل هر محصول عبارت Free Download را مشاهده ميكنيد كه اگر روي آن كليك كنيد وارد صفحه اي ميشويد كه حاوي لينكهاي متعدد براي دريافت آخرين ورژن آن محصول ميباشه.
آخرين ورژن هم 7.0.1.321 ميباشه.

در مورد كرك محصولات كاسپر هم تاپيك اختصاصي سريال و كرك محصولات كاسپر موجود ميباشه كه صرفا در مورد كرك محصولات كاسپر ميباشه.اگر چند صفحه آخر ان تاپيك را مشاهده كنيد لينك دانلود را پيدا خواهيد كرد.

hraa
20-01-2008, 19:48
من حدود 8 مگابایت(49 درصد) کاسپر رو اپدیت کردم ولی بدلیلی نامعلوم دیسکانکت شدم :18:،
میخواستم بدونم برای اپدیت مجدد دوباره از اول شروع میکنه یا راه حلی هست که دوباره 3 ساعت برای اپدیت کردن طول نکشه؟:13:
منظورم اینه که اون 8 مگ در حافظه اش مونده که اونها رو دوباره از اول اپدیت کنه...:41:
اصلا کل اپدیتهای ورژن 7.0.0.120 چند مگ هست؟
خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید.

Nine
20-01-2008, 22:38
من حدود 8 مگابایت(49 درصد) کاسپر رو اپدیت کردم ولی بدلیلی نامعلوم دیسکانکت شدم :18:،
میخواستم بدونم برای اپدیت مجدد دوباره از اول شروع میکنه یا راه حلی هست که دوباره 3 ساعت برای اپدیت کردن طول نکشه؟:13:
منظورم اینه که اون 8 مگ در حافظه اش مونده که اونها رو دوباره از اول اپدیت کنه...:41:
اصلا کل اپدیتهای ورژن 7.0.0.120 چند مگ هست؟
خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید.

با سلام
اگه موقعی که دارید کسپر سکی رو آپدیت می کنید و ارتباط شما با اینترنت قطع بشه اگه شما کسپر رو نبندید و دوباره ارتباطتون رو با فاصله کمی با اینترنت برقرار کنید کسپر این وقفه رو تحت عنوان time out در نظر می گیره و بعد زا برقراری ارتباط آپدیت رو ادامه می ده
اما اگه شما آپدیت رو قطع کنید یا کسپر رو ببندید دفعه بعد مجددا شروع به آپدیت می کنه
آپدیت این ورژن چیزی نزدیک 10 مگابایت باید باشه - آپدیت آخرین ورژن 7.0.1.321 نزدیک 4.5 مگ است
یه روش برای جلوگیری از این اتفاق اینه که شما آپدیت های قبلی رو به روش دستی انجام بدید که خودش مراحلی داره و اینکه مثلا اگه شما کسپر رو الان آپدیت شده دارید و فردا خواستید ویندوز عوض کنید لازم نباشه از اول آپدیت کنید و از آپدیت های قبی استفاده کنید که اگه لازم باشه یه آموزش راجع این موضوع بذارم

Hossein_nasa62
21-01-2008, 00:10
سلام دوستان

من يك سوال از حرفه اي ها در ضمينه اين آنتي ويروس داشتم . من چند صفحه قبل يك پست زدم كه مربوط به ذخيره كردن اپديت ميشد و روش اون هم به اينصورت بود كه تو تنظيمات آپديت گزينه update distribution folder رو فعال كنيم ميتونيد كل آپديت رو در جاي ديگه ذخيره كنيد وحتي حجمش در حدود 80 مگ هم ميشه ودر هنگام آپديت كردن محتويات اين پوشه هم آپديت ميشه البته نه همه
سوالم اينه كه كسي تا حالا با اين روش آپديت رو ذخيره وبعد دوباره سيستم رو دوباره با اين پوشه آپديت كرده يا نه
چون من اين روش رو تا حالا پيش نيومده كه امتحان كنم
با تشكر

amsjavan
21-01-2008, 01:01
آقا هر کی میدونه لطف کنه بگه که چه جوری میشه به صورت دستی update رو انجام داد؟

Markus
21-01-2008, 02:19
آقا هر کی میدونه لطف کنه بگه که چه جوری میشه به صورت دستی update رو انجام داد؟

راستش اينجور که پيدا هست، کسپر با کپی گرفتن از فايل های آپديت که در سيستم هست، برای دفعه بعد آپديت نميشه، پس شما بايد آپديت ها رو اول از خود سايت کسپر بگيرين بعد به کسپر انتقل بدين، نحوه گرفتن آپديت از کسپر و آپديت دستی رو به صورت آموزش تصويری قبلاً قرار دادم (نقل قول از يکی از دوستان از يک فروم ديگه)
ولی برای استفاده شما دوباره قرار ميدم:

Nine
21-01-2008, 03:27
خوب اینبار با یه آموزش دیگه در خدمتتونم
اونم روش کامل برای آپدیت دستی کسپر سکی بر اساس آپدیتهای ذخیره شده روی کامپیوتر است. همچنین نحوه گرفتن فایل های
آپدیت از سایت کسپر رو توضیح می دم و نحوه آپدیت آنتی ویروس رو بر اساس این فایل های دانلود شده.
فکر کنم این متداولترین سوال در تمام این تاپیک است که هر 5-6 صفحه دوباره تکرار می شه بعضی دوستان
هم پاسخ رو جسته گریخته می دن گاهی هم بعضی از دوستان جواب های نادرست می دن
(( کپی کردن پوشه base و ریختن اون به جای base جدید از طریق safe mode یکی از این جواب هاست که گاهی
عمل می کنه گاهی هم آنتی ویروس رو غیرفعال می کنه))
اما روش:
((( نگه داشتن آپدیت ها و استفاده از اون در نصب های بعدی )))

ابتدا یک پوشه به نام مثلا Update distribution در یکی از درایوهاتون (بجز درایو ویندوز) بسازید.
سپس آنتی ویروس رو باز کنید و مطابق تصویر زیر آدرس این پوشه رو در بخش مورد نظر وارد کنید.

حال چون دفعه اولی است که آنتی ویروس رو نصب کردید لازم است آنتی ویروس رو آپدیت کنید-
((البته اگه شما قبلا آنتی ویروستون رو نصب کردید و آپدیت شده هم هست فرقی نداره و شما هم می توانید
طبق روش عمل کنید و پوشه ای حاوی آپدیت های کسپر ایجاد کنید - توجه کنید اگه حتی آنتی ویروس شما مثلا همین
یک دقیقه پیش آپدیت شده است با فعال کردن گزینه و دادن آدرس پوشه کسپر باید تمام آپدیت هی مربوط به نسخه
شما رو بگیره و تو پوشه کپی کنه که ممکنه کمی طولانی باشه - کمی صبر داشته باشید - )) پس به اینترنت
وصل شده و آنتی ویروس رو مثل دفعه های قبلی آپدیت کنی ((در قسمت دوم آموزش می بینید که این قسمت
وصل شدن به اینترنت و آپدیت رو هم می شه آف لاین انجام داد )9 د بعد از تمام شدن آپدیت اگر پوشه ساخته شده رو نگاه کنید
می بینید کسپر یه کپی از آپدیت رو با حجم نزدیک 30 مگ رو داخل این پوشه کپی کرده ( آپدیت دفعه اول کمی طولانی خواهد بود )
خوب شما به کارتون ادامه بدید و به چیزی دست نزنید تا زمانی که لازمه که آنتی ویروستون رو دوباره نصب کنید خوب
بعد از حذف آنتی ویروس و نصب دوباره اون (مثلا یعد از عوض کردن ویندوز ) حالا شما می تونید برای آپدیت
آنتی ویروس از همون پوشه ی مذکور که کسپر آپدیتاشو توش ذخیره می کرد استفاده کنید به این صورت

]
پنجره ها رو ok کنید و به قسمت آپدیت بروید و گزینه آپدیت رو بزنید

[]بعد از اتمام آپدیت آنتی ویروس از روی پوشه مجددا سرور آپدیت رو به حالت قبل برگردانی
د و آدرس پوشه رو هم مثل شروع کار در قسمت additional وارد کنید تا آپدیت های جدید دوباره برای نصب بعدی
در این پوشه ذخیره شود
((در ضمن این پوشه رو می تونید به دوستانتون هم بدید تا از روی اون آنتی ویروسشون رو آپدیت کنن))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قسمت بعدی آموزشم برای کسانی است که نمی خوان یا امکان آپدیت به صورت ان لاین رو ندارن
و می خوان تمام مراحل رو آف لاین انجام بدن - یکی از این راهها گرفتن همون پوشه ی Update distribution از یک
ی از دوستان و آپدیت به روشی است که در عکس دوم و سوم گفتم اما اگه خوب دوستی در دسترس نباشه چی؟
خوشبختانه خود سایت کسپر آپدیت ها رو روی سایتش قرار می ده
برای گرفتن این آپدیت ها (حالا مثلا از کافی نت ) به این نشانی برید:

و این فایل ها رو بر اساس نیاز دریافت کنید

(( پوشه کامل - شامل آپدیت های هفتگی هم هست - ))

بعد از دریافت فایل مورد نظر به قسمت SETTING مربوط به آپدیت رفته و آدرس پوشه مربوطه رو
بعد از اینکه اونو از حالت فشرده خارج کردید بدید -- دقت کنید تیک مربوط به آپدیت از سرور کسپر رو بردارید
بعد از اتمام آپدیت مجددا سرور آپدیت رو به سایت کسپر تغییر بدهید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دقت کنید چه به صورت آن لاین می خواین آنتی ویروس رو آپدیت کنید چه با دانلود پوشه ها از سایت کسپر و چه با گرفتن فایل از دوستان
مراحل ساخت پوشه Update distribution رو قبلش انجام بدید که یه کپی از آپدیت ها داشته باشید و در دفعات بعدی بتونین ازش استفاده کنید

خسته نباشید[/SIZE][/B]
دوستدار شما Nine

Markus
21-01-2008, 13:10
[QUOTE=Hossein_nasa62;2020350]سلام دوستان

خوب اینبار با یه آموزش دیگه در خدمتتونم
اونم روش کامل برای آپدیت دستی کسپر سکی بر اساس آپدیتهای ذخیره شده روی کامپیوتر
فکر کنم این متداولترین سوال در تمام این تاپیک است که هر 5-6 صفحه دوباره تکرار می شه بعضی دوستان هم پاسخ رو جسته گریخته می دن گاهی هم بعضی از دوستان جواب های نادرست می دن
(( کپی کردن پوشه base و ریختن اون به جای base جدید از طریق safe mode یکی از این جواب هاست که گاهی عمل می کنه گاهی هم آنتی ویروس رو غیرفعال می کنه))
اما روش:.......

خسته نباشید
دوستدار شما Nine

اين رو هم به آموزش مفيد دوست عزيز اضافه کنم که، دوستانی که همين الان هم کسپر رو نصب دارن آپديت شده، اگه همين الان هم اين گزينه رو فعال کنند، بعد اقدام به آپديت کسپر کنند، علاوه بر به روز شدن کسپر, خود کسپر اقدام به ساخت همين پوشه ميکنه، با محتوياتی که دوست عزيز گفتن ميکنن (البته برای بار اول که اين تيک رو زدين، آپديت يکم حجم زيادی داره، ولی پوشه مورد نظر رو ميسازه)

Nine
21-01-2008, 15:47
[QUOTE=Nine;2020762]

اين رو هم به آموزش مفيد دوست عزيز اضافه کنم که، دوستانی که همين الان هم کسپر رو نصب دارن آپديت شده، اگه همين الان هم اين گزينه رو فعال کنند، بعد اقدام به آپديت کسپر کنند، علاوه بر به روز شدن کسپر, خود کسپر اقدام به ساخت همين پوشه ميکنه، با محتوياتی که دوست عزيز گفتن ميکنن (البته برای بار اول که اين تيک رو زدين، آپديت يکم حجم زيادی داره، ولی پوشه مورد نظر رو ميسازه)

آره مارکوس عزیز منم این موضوع رو می دونستم اما چون این پوشه در محل نصب کسپر و معمولا درایو ویندوز است من اونو جابجا کردم که با عوض کردن ویندوز آپدیت ها محفوظ بمونند.
و شما هر موقع این گزینه رو فعال کنید کل آپدیت های مربوط به اون نسخه تو پوشه کپی می شه که خوب برای بار اول وقت گیره اما در نصب های بعدی کار رو حسابی راحت می کنه

Razel
21-01-2008, 20:50
دوستان نسخه 7.0.1.321 Kis ویندوز ویستا رو خیلی سنگین میکنه در حالی که نسخه 6 اینجوری نیست. کسی میدونه مشکل از چیه؟

Markus
21-01-2008, 20:51
[QUOTE=Markus;2021575]

آره مارکوس عزیز منم این موضوع رو می دونستم اما چون این پوشه در محل نصب کسپر و معمولا درایو ویندوز است من اونو جابجا کردم که با عوض کردن ویندوز آپدیت ها محفوظ بمونند.
و شما هر موقع این گزینه رو فعال کنید کل آپدیت های مربوط به اون نسخه تو پوشه کپی می شه که خوب برای بار اول وقت گیره اما در نصب های بعدی کار رو حسابی راحت می کنه

نه دوست عزيز من منظورم اين نبود که شما نميدونستی کسپر پوشه ميسازه،اتفاقاً ميدونستی که گفتی انتقالش بدن به جايی ديگه اي غير از درايو ويندوز....
منظورم اين بود که دوستانی که در حال حاضر از کسپر استفاده ميکنن و از نسبش رو سيستم هم مدتی ميگذره، ميتونن هروقت خواستن اين پوشه رو طبق آموزش شما درست کنن و داشته باشن، و البته چون برای بار اول اين تيک رو فعال کردن (در هر مسيری) اگه ديدن آپديت کسپر زياد شد در اون زمان فکر نکنن که اتفاق عجيبی داره ميافته، اين بخاطر مراحل ساخت همون پوشه اي هست که شما گفتين...
درکل باز ممنون از آموزش مفيدت

Markus
21-01-2008, 20:53
دوستان نسخه 7.0.1.321 Kis ویندوز ویستا رو خیلی سنگین میکنه در حالی که نسخه 6 اینجوری نیست. کسی میدونه مشکل از چیه؟

از نسخه 7.0.0.125 استفاده کن، چون نسخه 7.0.1.321 يک خورده تو اين زمينه اشکال داره...

Nine
21-01-2008, 21:07
[QUOTE=Nine;2022172]

نه دوست عزيز من منظورم اين نبود که شما نميدونستی کسپر پوشه ميسازه،اتفاقاً ميدونستی که گفتی انتقالش بدن به جايی ديگه اي غير از درايو ويندوز....
منظورم اين بود که دوستانی که در حال حاضر از کسپر استفاده ميکنن و از نسبش رو سيستم هم مدتی ميگذره، ميتونن هروقت خواستن اين پوشه رو طبق آموزش شما درست کنن و داشته باشن، و البته چون برای بار اول اين تيک رو فعال کردن (در هر مسيری) اگه ديدن آپديت کسپر زياد شد در اون زمان فکر نکنن که اتفاق عجيبی داره ميافته، اين بخاطر مراحل ساخت همون پوشه اي هست که شما گفتين...
درکل باز ممنون از آموزش مفيدت

با سلام
چون طبق گفته شما احتمال سوتفاهم بود من یه جمله به توضیح ام اضافه کردم تا دوستانی که قبلا هم آنتی ویروسشون رو نصب و آپدیت کردن بدونن که اونا هم می تونن از این روش استفاده کنند
ممنون

Hossein_nasa62
21-01-2008, 21:07
خيلي ممنون دوستان از پاسختون
پس حدس من درست بود

Nine جان از راهنمايي كاملي كه كردي تشكر مي كنم

يك سوالي ديگه اي كه داشتم اينكه من نسخه Kaspersky Internet Security Version 7.0.0.125 رو دو سه هفته پيش كه دانلود كردم حجمش حدود 23مگ بود ولي ديشب كه رفتم تو سايت كاسپر ديدم همين نسخه حجمش در حدود 27.47 شده ميخواستم بدونم چر ا ? مگه نسخه قبلي كه تو سايت بود كامل نبود
اينم لينكش

sia0368
21-01-2008, 21:32
Kaspersky Internet Security v8.0.0.192

فکر کنم beta هستش

hamilton
21-01-2008, 22:38
خيلي ممنون دوستان از پاسختون
پس حدس من درست بود

Nine جان از راهنمايي كاملي كه كردي تشكر مي كنم

يك سوالي ديگه اي كه داشتم اينكه من نسخه Kaspersky Internet Security Version 7.0.0.125 رو دو سه هفته پيش كه دانلود كردم حجمش حدود 23مگ بود ولي ديشب كه رفتم تو سايت كاسپر ديدم همين نسخه حجمش در حدود 27.47 شده ميخواستم بدونم چر ا ? مگه نسخه قبلي كه تو سايت بود كامل نبود
اينم لينكش

دوست عزيز دليل اينكه حجم مشاهده شده 27MB بوده اينه كه نسخه انتخابي شما در لينك فوق نسخه كرواسي كاسپر بوده و نه نسخه انگليسي.زيانهاي مختلف حجمهاي مختلفي براي دانلود دارند كه حدود 2 الي 3MB با هم اختلاف دارند.در لينك زير نسخه هاي مختلف كاسپر با زبانها و حجمهاي مختلف قابل مشاهده هستند:

Razel
21-01-2008, 22:46
از نسخه 7.0.0.125 استفاده کن، چون نسخه 7.0.1.321 يک خورده تو اين زمينه اشکال داره...
7.0.0.125 که موقع بالا اومدن ویندوز هنگ میکنه.(حداقل در سیستم من)

Nine
22-01-2008, 00:11
7.0.0.125 که موقع بالا اومدن ویندوز هنگ میکنه.(حداقل در سیستم من)

شاید با این روش بتونی علت رو بفهمی و رفعش کنی

Nine
22-01-2008, 21:40
برای آپدیتهای روزانه كه از اینترنت میگیرید در قسمت update source كافی مسیر رو add كنید و كار تمام است. اما مشكل ما اینه كه این فایلها رو از اینترنت نمی گیریم بلكه از فایلهایی كه قبلا آپدیت كرده بودیم می خوایم استفاده كنیم. برای این كار لازم قبل از تعویض ویندوز یك كپی كامل از پوشه
تهیه كنیم سپس محتویات زیر پوشهای آن را در یك پوشه جدید با نام دلخواه در یكی از درایوها ادغام كنیم یعنی وارد هر یك از زیر پوشه‌های اصلی شده و select all می كنیم و كپی میكنیم در پوشه ای كه ساختیم. دقت كنید اگر این فایلها را ادغام نكنید هرگز آپدیت آغاز نمی‌شود. سپس آدرس پوشه جدید را در قسمت update source وارد میكنیم. اكنون كلید آپدیت را بزنید. برنامه شروع به آپدیت شدن میكند اما مثل كاسپراسكای ورژن 6 در آخر یك سری پیغام error و update failed می دهد كه مهم نیست به آن توجه نكنید. در منوی Update در روبروی Database published تاریخ به روزرسانی دیتابیس درج شده كه مشخص می گردد برنامه به خوبی آپدیت شده است.

رمز كار فقط در ادغام كردن پوشه ها میباشد. البته شاید احتیاج به ادغام تمام پوشه ها هم نباشه اما من وقتی به نتیجه رسیدم اینقدر آزمایش و خطا كرده بودم كه حال و حوصله تست كردن یكی یكی پوشه ها رو نداشتم.
لازم می دونم بگم كه بعد از آپدیت حتما آپدیت سورس رو به حالت اول برگردونید چون با هر بار بالا آمدن ویندوز كاسپر دوباره از روی فایهای قبلی شروع به آپدیت كردن میكنه. حداقل تو سیستم من اینجوری. و برای كاسپر 6 كه خیلی راحت تر از این حرفاست و دوستان قبلا توضیح دادند و حتما می دونید

موفق باشین
نیازی به این روش ها نیست روش اصولیش رو اینجا توضیح دادم

علمدار
26-01-2008, 15:46
سلام خسته نباشيد
آقا ما يه مشكل كوچيك داريم اگه لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنوم ميشم
اين Kaspersky 7.0.0.125 ما به هيج رقم حاضر نيست آپديت بشه
تاريخ كامپيوتر كه درسته و برنامه اكتيو هم هست ولي بازم نميشه صفحه آپديت هم اين طوريه
لطفا يه كمكي بكنيد ثواب داره :46::31:

chogha
27-01-2008, 00:43
من انتی ویروس کاسپر 6 رو اول بصورت دستی اپدیت کردم وبعد از اینکه فایلشو ادد کردم از روی صفحه اصلی کاسپر گزینه اپدیت رو زدم نوشت هیچ فایلی پیدا نمیشه! چرا؟ خلاصه من این مشگلمو تو قسمت کرک و سریال کاسپر مطرح کردم کسی اهمیت نداد منم با تمام وقتی که سر دانلود این فایل ها کردم بی خیال روش دستی شدم اتوماتیک اپدیت کردم اخرشم نوشت به طور کامل اپدیت شد تاریخشم نگا کردم درست بود اما حالا پیغام میده:
...are out of data
ساعت ویندوزم اپدیت کردم ولی مشگل حل نشد. ممنون میشم کمک کنید

1795
27-01-2008, 10:19
سلام خسته نباشيد
آقا ما يه مشكل كوچيك داريم اگه لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنوم ميشم
اين Kaspersky 7.0.0.125 ما به هيج رقم حاضر نيست آپديت بشه
تاريخ كامپيوتر كه درسته و برنامه اكتيو هم هست ولي بازم نميشه صفحه آپديت هم اين طوريه
لطفا يه كمكي بكنيد ثواب داره :46::31:

با سلام خدمت شما
زمانی که میخواید انتی ویروستون رو اپدیت کنید باید اول کی کد قبلی رو دیلیت کنید و بعد کد جدید رو بهش بدید اگه پیغام داد که معتبره شما در صورتی که مانعی سر راهتون نباشه می تونید اونو اپدیت کنی فقط دقت داشته باشید قبلی رو حذف کنیدو در ضمن اگه از سکیوریتی استفاده میکنی باید ار کیکد های kis استفاده کنی
بای

rashid1368
27-01-2008, 11:37
سلام بچه ها
من هرموقع می خوام کاسپر اسکای رو آپدیت کنم گیر می افته
یعنی تا 22 درصد رو خوب پیش می ره بعد یه دفعه کند میشه
طوری که من بی خیال می شم
مثلا می گه برای آپدیت تا 5 ساعت دیگه باید صبر کنی
در صورتی که قبلا تو 10 دقیقه آپدیت می شد
می تونین کمکم کنین

1795
27-01-2008, 13:32
یه سوال داشتم
چطوری میتونیم فایلهای اپدیت کسپر رو تو یک پوشه بریزیم و بعد از اونجا کسپر رو اپدیت کنیم
با تشکر

hamilton
27-01-2008, 13:36
سلام بچه ها
من هرموقع می خوام کاسپر اسکای رو آپدیت کنم گیر می افته
یعنی تا 22 درصد رو خوب پیش می ره بعد یه دفعه کند میشه
طوری که من بی خیال می شم
مثلا می گه برای آپدیت تا 5 ساعت دیگه باید صبر کنی
در صورتی که قبلا تو 10 دقیقه آپدیت می شد
می تونین کمکم کنین

شما از چه محصولي و چه نسخه اي استفاده ميكنيد و آخرين آپديتي كه انجام داديد چند مدت قبل بوده؟

nekooee
27-01-2008, 13:50
من انتی ویروس کاسپر 6 رو اول بصورت دستی اپدیت کردم وبعد از اینکه فایلشو ادد کردم از روی صفحه اصلی کاسپر گزینه اپدیت رو زدم نوشت هیچ فایلی پیدا نمیشه! چرا؟ خلاصه من این مشگلمو تو قسمت کرک و سریال کاسپر مطرح کردم کسی اهمیت نداد منم با تمام وقتی که سر دانلود این فایل ها کردم بی خیال روش دستی شدم اتوماتیک اپدیت کردم اخرشم نوشت به طور کامل اپدیت شد تاریخشم نگا کردم درست بود اما حالا پیغام میده:
...are out of data
ساعت ویندوزم اپدیت کردم ولی مشگل حل نشد. ممنون میشم کمک کنید

زمانی كه می خوای به صورت دستی آپدیت كنی در ورژن 6 همون جایی كه آدرس پوشه رو می خوای بدی یعنی در پنجره ای كه بعد از زدین كلید add باز میشه باید تیك گزینه ای كه در پایین قرار دارد را بزنی. راهش همینه اگر نشه یك جای كارت ایراد داره مثلا فایلهایی كه گرفتی و ...

در رابطه با پیغام are out of data كاسپر چند روز كه از آپدیت بگذره این پیغام رو میده اگر تاریخ ویندوز رو به تاریخ آپدیت برگردونی و این پیغام دیگه نیاد مشكلی نیست با آپدیت مجدد این پیغام میره و لازم هم نیست زیاد بهش توجه كنی چون زود به زود میاد اما اگر با برگردوندن تاریخ درست نشه ایراد از جای دیگه هست و منم نمیدونم ...
موفق باشی

rashid1368
27-01-2008, 17:24
من تا قبل از اینکه ویندوزم رو از اول نصب کنم خوب بود
یعنی هر 3-4 روز یه بار آپدیت می کردم.
ولی یه مشکل برای ویندوزم پیش اومد
منم ویندوزم رو دوباره نصب کردم
نصب کردن همانا و اپدیت نشدن کاسپر همانا
البته این مشکل رو برای نود هم دارم
از بقیه انتی ویروس ها هم که خوشم نمیاد

Markus
27-01-2008, 19:56
یه سوال داشتم
چطوری میتونیم فایلهای اپدیت کسپر رو تو یک پوشه بریزیم و بعد از اونجا کسپر رو اپدیت کنیم
با تشکر

Markus
27-01-2008, 20:08
من تا قبل از اینکه ویندوزم رو از اول نصب کنم خوب بود
یعنی هر 3-4 روز یه بار آپدیت می کردم.
ولی یه مشکل برای ویندوزم پیش اومد
منم ویندوزم رو دوباره نصب کردم
نصب کردن همانا و اپدیت نشدن کاسپر همانا
البته این مشکل رو برای نود هم دارم
از بقیه انتی ویروس ها هم که خوشم نمیاد

مشکل شما بيشتر فکر کنم بخاطر اين هست که از سرعت اينترنت پايين استفاده ميکنيد، اگه اينجور هست هميشه سعی کنيد، برای اولين باری که کسپر رو آپديت ميکنيد، چون حجم فايل اوليه بالا هست، بگذاريد زمانی که ترافيک اکانتی که استفاده ميکنيد کم هست مثلاً ساعت 2/3 شب يا صبح اول وقت..
در ضمن يک نکته ديگه هست و اون اينکه بعضی اکانتها موقع آپديت کسپر با بعضی سرور های کسپر مشکل دارن (البته کم پيش مياد) ولی در هر صورت من وقتی اين مشکل رو بر ميخورم، سعی ميکنم از يک برنامه آنتی ف-ی-ل-ت-ر استفاده کنم، مثل برنامه های پائين، بعد که آپديت تموم شد برنامه رو ميبندم،

و نکته ديگه اينکه، برای اينکه ديگه با اين مشکل آپديت برخورد نکنی، ميتونی طبق آموزش دوست عزيز Nine از آپديتهای کسپر يک پشتيبان داشته باشی، که برای روز مبادا نگران نباشی،(اين روش کاملاً اصولی و تائيد شده هست)

FARID88
27-01-2008, 21:05
بالاخره نسخه 8 از حالت آزمایشی خارج شد ؟

rashid1368
28-01-2008, 08:41
دوباره سلام بچه ها
از راهنمایی هاتون متشکرم
ولی بازم نشد
اگه اینترنتم هم کم سرعت باشه چرا قبلا راحت آپدیت می شد
الله اعلم

hamilton
28-01-2008, 12:10
بالاخره نسخه 8 از حالت آزمایشی خارج شد ؟

خير اين محصول فعلا در مرحله آزمايشي ميباشه و فكر نميكنم تا نيمه اول سال 2008 محصول نهايي را منتشر كنند.

vtn54
28-01-2008, 14:57
دوباره سلام بچه ها
از راهنمایی هاتون متشکرم
ولی بازم نشد
اگه اینترنتم هم کم سرعت باشه چرا قبلا راحت آپدیت می شد
الله اعلم

لطفا عکسی از صفحه آپدیت کاسپرسکی را برایمان بگذارید .

Ship Storm
28-01-2008, 21:51
میخوام روی سیستم خانگی این آنتی ویروس رو نصب کنم در حال حار ورژن 6.02.621 نصب هستش .
سوال :
آیا نسخه 7 خیلی بهتر از این نسخه هستش؟
آپدیت های هر دونسخه به هم میخوره ؟ یعنی میشه اپدیت نسخه 6 رو که واسه امروز هستش رو کپی کنیم برای نسخه 7 هم استفاده کنیم؟
سرعت سیستم رو نسبت به نسخه 6 خیلی بیشتر میگیره؟
حجم اپدیت هاش با نسخه 6 فرق میکنه؟ یعنی کمتره یا بیشتر
حالا بهترین ورژن و کاملترین نسخه از این آنتی ویروس رو برای سیستم های خانگی ممنون میشم لینکش رو بگذارید

mrmmnb
28-01-2008, 23:24
میگم کسی میدونه ورژن 8 فول کی قراره بیاد؟تاریخی براش اعلام نکردند؟
به نظر من ورژن 7 خیلی سرعت سیستم رو پایین میاره استفاده از رمش زیاد هست و من دوباره به ورژن6.02.621 برگشتم امیدوارم توی ورژن 8 این عیب رو برطرف کنند

Markus
29-01-2008, 02:56
میخوام روی سیستم خانگی این آنتی ویروس رو نصب کنم در حال حار ورژن 6.02.621 نصب هستش .
سوال :
آپدیت های هر دونسخه به هم میخوره ؟ یعنی میشه اپدیت نسخه 6 رو که واسه امروز هستش رو کپی کنیم برای نسخه 7 هم استفاده کنیم؟
حالا بهترین ورژن و کاملترین نسخه از این آنتی ویروس رو برای سیستم های خانگی ممنون میشم لینکش رو بگذارید

جواب ها:
خيلی واضح هست که ورژن جديد هر نرم افزاری، کارايی بيشتر و بهتر ،دارای امکانات بيشتر، و همچنين اشکالاتی که در نسخه های قبلی هست رو کمتر در ورژن جديد هر نرم افزاری ميشه ديد...
درمورد استفاده از آپديت ها شما اگه روشی رو که يکی از دوستان، برای ساخت آپديت های پشتيبان تهيه کرده و لينک پست رو در پايين قرار دادم انجام بدين، تا حدودی ميتونيد برای نسخه های بالاتر استفاده کنی:

ميگم تا حدودی، چون که ورژن بالا تر چون جديدتر هستن خيلی از اون آپديت هايی که برای نسخه پايين شما مجبوری بگيرين رو تو خودش گنجانده، به خاطر هم در جواب سؤال چهارم هم بايد بگم که مسلما به همين دليلی که گفتم حجم دانلود آپديت در نسخه جديد کمتر از نسخه های پايين تر هست...
اصولاً کسپر 7 با رم های نسبتاً پايين مشکل داره (رم های زير 512)، ولی به نسبت ورژن 6 آنقدر هم سرعت سيستم رو نميگيره، (کمی بيشتر)، ولی اين نکته رو بطور کلی بگم که چون محصولات امنيتی به نسبت سرعت سيستم رو ميگیرن، و اين مورد بيشتر در بالا اومدن ويندوز خودش رو نشون ميده، سعی کنيد هميشه قبل ورود به ويندوز (بخاطر يک تاخير چند ثانيه اي هم شده) يک يوزر حتی با يک پسورد معمولی قرار بدين، اينکار به ظاهر ساده موجب ميشه محصولات امنينی و در کل سيستم، در موقع ورود به ويندوز به خاطر همون مکث چند ثانيه اي، بهتر و کامل تر بار گذاری بشن..
و در مورد سؤال آخر، در حال حاضر بهترين نسخه نهايی کسپر، دو ورژن 7.0.0.125 و 7.0.1.321 هستن، که ورژن 7.0.0.125 بخاطر دلايلی که دوستان قبلاً عنوان کردن فعلاً بهتر از نسخه 7.0.1.321 هست...بهترين و مطمئن ترين لينک دانلود محصولات کسپر هم خود سايت اصلی کسپر هست

اين هم کدهای فعال برای استفاده از محصولت کسپر (آنتی و سکوريتی)

leira
29-01-2008, 08:13
سلام دوستان
من می خواستم روی سیستمم آنتی ویروس کسپرسکای رو نصب کنم ولی بنا به دلایلی مجبورم تاریخ سیستم روی سال 2005 میلادی باشه به همین خاطر وقتی می خوام آپدیتش کنم ارور می ده آپدیت نمی شه
به نظر شما راه حلی برای این موضوع هست
لطفا اگه سوالم تکراریه ببخشید چون من تازه این تایپیک رو دیدم و چند صفحه ای اش رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد .
با تشکر .

vtn54
29-01-2008, 08:40
سلام دوستان
من می خواستم روی سیستمم آنتی ویروس کسپرسکای رو نصب کنم ولی بنا به دلایلی مجبورم تاریخ سیستم روی سال 2005 میلادی باشه به همین خاطر وقتی می خوام آپدیتش کنم ارور می ده آپدیت نمی شه
به نظر شما راه حلی برای این موضوع هست
لطفا اگه سوالم تکراریه ببخشید چون من تازه این تایپیک رو دیدم و چند صفحه ای اش رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد .
با تشکر .

فکر نمی کنم مشکل شما راه حلی داشته باشد چون کاسپرسکی آپدیتها را را با مقایسه تاریخ سیستم دانلود می کند (

البته تقریبا همه انتی ویروسها اینطوری هستند ) تنها راه حلی که به نظر من می رسد این است که از خیر آپدیت

اتوماتیک بگذرید و آپدیتها را به صورت دستی دانلود کنید.

saeid333
29-01-2008, 08:51
سلام

این Kaspersky Internet Security 2006 چرا آپدیت نمی شود راهنمای کنید

vtn54
29-01-2008, 08:55
میگم کسی میدونه ورژن 8 فول کی قراره بیاد؟تاریخی براش اعلام نکردند؟
به نظر من ورژن 7 خیلی سرعت سیستم رو پایین میاره استفاده از رمش زیاد هست و من دوباره به ورژن6.02.621 برگشتم امیدوارم توی ورژن 8 این عیب رو برطرف کنند

دوست عزیز من نمی دانم کاسپرسکی روی سیستم شما چقدر از RAM را اشغال می کند ولی روی سیستم من و اکثر

کسانی که از کاسپرسکی استفاده می کنند میزان مصرف RAM بسیار پایین است ( از این نظر کاسپرسکی یکی از

بهترین آنتی ویروسها است ) .سیستم عامل من ویستا است که به طور طبیعی نرم افزارها در ان بیشتر از XP حافظه را

اشغال می کنند ( تقریبا دو برابر XP ) با این وجود می توانید میزان اشغال RAM را در سیستم من ببینید و آن را با

میزان مصرف RAM نرم افزار بابیلون ( که در حالت غیر فعال است ) مقایسه کنید .من از اینترنت سکوزیتی

کاسپرسکی استفاده می کنم که شامل هم آنتی ویروس و هم فایروال است .شکل اول مربوط به حالت معمولی و

شکل دوم مربوط به زمان اسکن است :

( لازم به ذکر است که کاسپرسکی دو پروسه فعال روی سیستم دارد ) :

همانطور که می بینید میزان مصرف RAM بسیار پایین است و از این نظر نسخه 6 با نسخه 7 تفاوتی ندارد و حتی روی

سیستمهایی با RAM پایین نیز اصولا نباید مشکلی پیش بیاید از این نظر میزان مصرف CPU بسیار مهمتر از RAM است علت

کند شدن سیستم پس از نصب کاسپرسکی یا سایر آنتی ویروسها اکثرا علل دیگری جز میزان مصرف RAM دارد (

مانند وجود نرم افزارهایی که با آن تداخل دارند ).

nekooee
29-01-2008, 12:19
سوال :

همینطور كه آقای Markus فرمودند نسخه هفت خیلی بهتر از نسخه های قبلی هستش مثلا ویروسهایی كه آخریها پا به عرصه گذاشتن نمی گذاشتن شما كاسپر رو نصب كنید و حتی اگر هم نصب میشد موقع شناختن ویروس از شما می خواست كه ری استارت كنید تا ویروس را از پوشه سیستم 32 پاك كند اما بعد از ری استارت دیگر كاسپر اجرا نمی شد و از كار می افتاد . البته به همین علت است كه كاسپرهای جدید كمی با تاخیر بالا می آیند اما بهتر از این هستش كه اصلا بالا نیاند.

با تشكر از جواب آقای Markus

nekooee
29-01-2008, 12:32
سلام

این Kaspersky Internet Security 2006 چرا آپدیت نمی شود راهنمای کنید

دوست عزیز بگو چه error میده تا ما بگیم كه مشكل از كجاست. البته توضیح كلی بدم كه باید از كلید معتبر استفاده كنی. در غیر اینصورت اجازه آپدیت به شما داده نخواهد شد البته كاسپر كار می كند ولی دائما به شما پیغام بلك لیست رو می ده و اجازه آپدیت هم نمیده. اگر كلید معتبر داری دقیقا توضیح بده تا كمكت كنیم

mrmmnb
29-01-2008, 13:50
جواب ها:
خيلی واضح هست که ورژن جديد هر نرم افزاری، کارايی بيشتر و بهتر ،دارای امکانات بيشتر، و همچنين اشکالاتی که در نسخه های قبلی هست رو کمتر در ورژن جديد هر نرم افزاری ميشه ديد...
درمورد استفاده از آپديت ها شما اگه روشی رو که يکی از دوستان، برای ساخت آپديت های پشتيبان تهيه کرده و لينک پست رو در پايين قرار دادم انجام بدين، تا حدودی ميتونيد برای نسخه های بالاتر استفاده کنی:

ميگم تا حدودی، چون که ورژن بالا تر چون جديدتر هستن خيلی از اون آپديت هايی که برای نسخه پايين شما مجبوری بگيرين رو تو خودش گنجانده، به خاطر هم در جواب سؤال چهارم هم بايد بگم که مسلما به همين دليلی که گفتم حجم دانلود آپديت در نسخه جديد کمتر از نسخه های پايين تر هست...
اصولاً کسپر 7 با رم های نسبتاً پايين مشکل داره (رم های زير 512)، ولی به نسبت ورژن 6 آنقدر هم سرعت سيستم رو نميگيره، (کمی بيشتر)، ولی اين نکته رو بطور کلی بگم که چون محصولات امنيتی به نسبت سرعت سيستم رو ميگیرن، و اين مورد بيشتر در بالا اومدن ويندوز خودش رو نشون ميده، سعی کنيد هميشه قبل ورود به ويندوز (بخاطر يک تاخير چند ثانيه اي هم شده) يک يوزر حتی با يک پسورد معمولی قرار بدين، اينکار به ظاهر ساده موجب ميشه محصولات امنينی و در کل سيستم، در موقع ورود به ويندوز به خاطر همون مکث چند ثانيه اي، بهتر و کامل تر بار گذاری بشن..
و در مورد سؤال آخر، در حال حاضر بهترين نسخه نهايی کسپر، دو ورژن 7.0.0.125 و 7.0.1.321 هستن، که ورژن 7.0.0.125 بخاطر دلايلی که دوستان قبلاً عنوان کردن فعلاً بهتر از نسخه 7.0.1.321 هست...بهترين و مطمئن ترين لينک دانلود محصولات کسپر هم خود سايت اصلی کسپر هست

اين هم کدهای فعال برای استفاده از محصولت کسپر (آنتی و سکوريتی)

میشه بگید به چه دلیلی ورژن 7.0.0.125 از 7.0.1.321 بهتر است؟
من اون دو تا یوزر درست کردن رو هم متوجه نشدم یکم واضح تر توضیح بدید
رم من یه گیگ هست ولی خدایش این ورژن 7 رم رو بیچاره میکنه 6 از این نظر خیلی بهتره والبته از نظر بقیه چیزا چون با 7 چند روز بیشتر کار نکردم نمی دونم چطوری هست
برا توضیح کاملت هم از شما تشکر میکنم

دوست عزیز من نمی دانم کاسپرسکی روی سیستم شما چقدر از RAM را اشغال می کند ولی روی سیستم من و اکثر

کسانی که از کاسپرسکی استفاده می کنند میزان مصرف RAM بسیار پایین است ( از این نظر کاسپرسکی یکی از

بهترین آنتی ویروسها است ) .سیستم عامل من ویستا است که به طور طبیعی نرم افزارها در ان بیشتر از XP حافظه را

اشغال می کنند ( تقریبا دو برابر XP ) با این وجود می توانید میزان اشغال RAM را در سیستم من ببینید و آن را با

میزان مصرف RAM نرم افزار بابیلون ( که در حالت غیر فعال است ) مقایسه کنید .من از اینترنت سکوزیتی

کاسپرسکی استفاده می کنم که شامل هم آنتی ویروس و هم فایروال است .شکل اول مربوط به حالت معمولی و

شکل دوم مربوط به زمان اسکن است :

( لازم به ذکر است که کاسپرسکی دو پروسه فعال روی سیستم دارد ) :

همانطور که می بینید میزان مصرف RAM بسیار پایین است و از این نظر نسخه 6 با نسخه 7 تفاوتی ندارد و حتی روی

سیستمهایی با RAM پایین نیز اصولا نباید مشکلی پیش بیاید از این نظر میزان مصرف CPU بسیار مهمتر از RAM است علت

کند شدن سیستم پس از نصب کاسپرسکی یا سایر آنتی ویروسها اکثرا علل دیگری جز میزان مصرف RAM دارد (

مانند وجود نرم افزارهایی که با آن تداخل دارند ).

دوست عزیز من کاسپر 6 رو نسبت به 7 میگم نه نسبت به بقیه برنامه ها ولی با بقیه حرفات هم موافق هستم از جمله اینکه شاید استفاده CPU بالاست که فکر کنم اونم باشه کلا سیستمم با کاسپر 6 رونتر هست نمیدونم چرا ولی دوباره 7 رو نصب میکنم بهتون میگم بهتره شده یا نه شاید اون روز یه ورژن بتا نصب کرده بودم یادم نیست
فقط بگید 125 رو نصب کنم یا 321 رو (با توجه به حرف Markus جان که گفتن 125 بهتره هست دلیلش چی هست؟)
راستی هیچ کدوم هم نگفتید که قراره کی ورژن 8 فینال بیاد؟(تاریخ براش اعلام نکردند؟)

دوست خوبم آقای Markus توضیحات خیلی خوبی دادن فقط با اجازه ایشون من اضافه كنم كه متاسفانه در كاسپر 6 امكان distribution folder كه برای تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها (كه در نسخه 7 اضافه شده) هستش وجود ندارد و متاسفانه شما امكان استفاده از آپدیتهای ورژن 6 رو برای هفت ندارید البته راه های غیر اصولی شاید جواب بده كه من تست نكردم (این كار رو امتحان كنید ممكن جواب بگیرید: محتوای تمام پوشه های داخل پوشه kav (در مسیر documents and setting) رو در یك پوشه جدید ادغام كنید و آدرس آپدیت دستی رو به اونجا بدید البته برای نسخه 6 به هفت احتمال داره جواب نده كه دیگه مجبوری از اول آپدیت كنید)
همینطور كه آقای Markus فرمودند نسخه هفت خیلی بهتر از نسخه های قبلی هستش مثلا ویروسهایی كه آخریها پا به عرصه گذاشتن نمی گذاشتن شما كاسپر رو نصب كنید و حتی اگر هم نصب میشد موقع شناختن ویروس از شما می خواست كه ری استارت كنید تا ویروس را از پوشه سیستم 32 پاك كند اما بعد از ری استارت دیگر كاسپر اجرا نمی شد و از كار می افتاد . البته به همین علت است كه كاسپرهای جدید كمی با تاخیر بالا می آیند اما بهتر از این هستش كه اصلا بالا نیاند.

با تشكر از جواب آقای Markus

کی گفته ورژن 6 امکان distribution folder نیست ؟ من همین الان دارم استفاده میکنم ولی نمیدونم روی 7 جواب میده یا نه که باید احتمالا جواب بده
شما هم به نظر من برو از سایت خود کاسپر به صورت دستی دانلود کن وابدیت کن حجمش 15 مگ هست تقریبا
سه نوع ابدیت هم داره کلی داره و هفتگی و روزانه از لینک زیر بگی(ر روی همه ورژن ها هم جواب میده)

nekooee
29-01-2008, 13:59
کی گفته ورژن 6 امکان distribution folder نیست ؟ من همین الان دارم استفاده میکنم ولی نمیدونم روی 7 جواب میده یا نه که باید احتمالا جواب بده
شما هم به نظر من برو از سایت خود کاسپر به صورت دستی دانلود کن وابدیت کن حجمش 15 مگ هست تقریبا
سه نوع ابدیت هم داره کلی داره و هفتگی و روزانه از لینک زیر بگی(ر روی همه ورژن ها هم جواب میده)

درست حضور ذهن ندارم چون خیلی وقت كه با نسخه 6 كار نكردم اگر هست كه حتما داره دیگه
اصلا به اون اندازه كه شما میگین رم رو اشغال نمیكنه ممكنه بیشتر باشه نه اینكه بیچاره كنه. خوب در حین عملیت به هر حال پروسه های بیشتری داره اما با یك گیگابایت رم نمی تونه دردسر ساز باشه حتی من روی یكی از كامپیوترها كه 256 مگ رم هم داره نصب دارم از بابت رم مشكل ندارم اما خوب به خاطر سی پی یوم یكم كندتر میكنه كامپیوتر رو. توضیحات بیشتر رو به آقای ماركوس میسپارم

اوهام
29-01-2008, 20:23
سلام، من در یکی از تاپیک ها مسایلی مربوط به root kit خوندم و به این نتیجه رسیذم که کاسپر نسبت به نود این مزیت رو داره، آیا حدسم درسته؟

vtn54
29-01-2008, 20:29
دوست عزیز من کاسپر 6 رو نسبت به 7 میگم نه نسبت به بقیه برنامه ها ولی با بقیه حرفات هم موافق هستم از جمله اینکه شاید استفاده CPU بالاست که فکر کنم اونم باشه کلا سیستمم با کاسپر 6 رونتر هست نمیدونم چرا ولی دوباره 7 رو نصب میکنم بهتون میگم بهتره شده یا نه شاید اون روز یه ورژن بتا نصب کرده بودم یادم نیست
فقط بگید 125 رو نصب کنم یا 321 رو (با توجه به حرف Markus جان که گفتن 125 بهتره هست دلیلش چی هست؟)
راستی هیچ کدوم هم نگفتید که قراره کی ورژن 8 فینال بیاد؟(تاریخ براش اعلام نکردند؟)

دوست عزیز

همانطور که قبلا هم گفتم نسخه 7 از نظر میزان اشغال RAM تفاوتی با نسخه 6 ندارد به ویژه با این مقدار حافظه ای که شما روی

سیستمتان دارید .علت کند شدن سیستمتان با نسخه 7 علت دیگری دارد . نسخه 321 نسخه MP1 سری 7 است ( چیزی

شبیه به سرویس پک های سیستم عامل ویندوز ) .در این نسخه بسیاری از اشکالات و حفره های امنیتی نسخه های

قبلی برطرف شده است ( هر چند دیتابیس همه نسخه های کاسپر با هم یکسان است ) .

این نسخه متاسفانه هنوز اشکالاتی دارد و بزرگترین اشکال آن عدم سازگاری با سیستم بعضی کاربران است ( شبیه

به همین مشکلی که شما با نسخه 125 دارید به این صورت که باز کند شدن و Freeze های مکرر در ویندوز حین باز و

بسته کردن پوشه ها یا گشت و گذار در اینترنت می شود و این ربطی به قوی یا ضعیف بودن سیستم هم ندارد .البته

این مشکل روی همه سیستمها رخ نمی دهد و برای آنها راه حلهایی هم ارایه شده است ولی به نظر من بهتر است

تا رفع کامل این مشکلات از نسخه 6 که روی سیستمتان بدون اشکال کار می کند استفاده کنید .

نسخه 8 کاسپرسکی هنوز در مرحله بتا است و فکر نمی کنم به این زودیها نسخه نهایی ان منتشر شود ( خود

شرکت کاسپرسکی تاریخ انتشار ان را نیمه دوم سال میلادی جاری اعلام کرده است ) و این هم طبیعی است نسخه 8

از یک انجین تازه که با تمام نسخه های قبلی متفاوت است استفاده می کند و تکنولوژیهای جدیدی نیز به آن اضافه

شده اند که تا تکمیل شدنشان راه دراذی در پیش است.

Markus
29-01-2008, 20:40
میشه بگید به چه دلیلی ورژن 7.0.0.125 از 7.0.1.321 بهتر است؟
من اون دو تا یوزر درست کردن رو هم متوجه نشدم یکم واضح تر توضیح بدید
رم من یه گیگ هست ولی خدایش این ورژن 7 رم رو بیچاره میکنه 6 از این نظر خیلی بهتره والبته از نظر بقیه چیزا چون با 7 چند روز بیشتر کار نکردم نمی دونم چطوری هست...

درمورد صحبت های شما، بايد بگم که:
بعضی دوستان گفته بودن که ورژن 7.0.1.321 دارای چند باگ هست، البته من تو فروم های خارجی هم چنين حرف هايی شنيده بودم، درکل خارج از اين موارد خودم نصب کردم و بعضی موارد رو مثل باز شدن با تاخير صفحه ها در وب و اين که چون من در 2 ويندوز سيستمم در يکيش که ويستا دارم، برای تست برنامها ز 2 آنتی استفاده ميکنم، نود و کسپر، (البته نه 2 تاش بصورت فعال)، ولی بعد اينکه ورژن 7.0.1.321 رو ريختم ديدم، اشکالت زيادی در ارتباط با اينترنت و با نود داره که البته در کنار ورژن 7.0.0.125 اينگونه نبود، درکل مواردی اينچنينی من رو به استفاده ورژن 7.0.0.125 مشتاق تر کرد، البته باز اين دليل ها بر بد بودن ورژن، 7.0.1.321 نميشه، ولی گفتم که تا نسخه اي ديگه از کسپر نهايی نشده فعلاً با همين 7.0.0.125 سر کنم، البته نسخه 7.0.1.321 دارای بعضی تغيير ات هم بوده...

درمورد ساختن يوزر، منظورم اين بود که در صفحه Welcome ويندوز قبل ورود به ويندوز يک اکانت، بسازين (به دلايلی که گفتم) خوب و مفيد هست...

درمورد رم هم شما چون 1 گيگ رم دارين، ديگه نبايد نگران باشين، چون من رو سيستم های 512 مگ هم کسپر 7 رو ريختم، بنظر من هم طبق نظر دوستان، ديگه فرق بين کسپر 7 و 6 نبايد بيچاره باشه!و اين هم بگم برای بار اولی که کسپر رو نصب ميکنيد تا چند بار راه اندازی مجدد، امکان داره کسپر سنگين باشه ولی با مرور زمان با سيستم هماهنگ تر ميشه، و اين نکته رو هم در مورد نصب کسپر بگم که به هيچ عنوان از نسخه های غير نهايی استفاده نکنيد، چون اتفاقاً من هم همون زمانی که کسپر 7 اومد يک نسخه بتا رو نصب کردم که ديدم اصلاً سيستمم بالا نمياد!!! بعد متوجه شدم که اون نسخه 7 اشکالت اين چنينی زياد داشت، پس فقط نسخه نهايی!

يک نکته مهم ديگه در نصب کسپر، اينکه موقع نصب يک صفحه مثل صفحه زير برای شما ظاهر ميشه، اگه سيستم شما به نظر خودتون از قدرت معمولی برخوردار هست، اين گزينه رو حتماً تيکش رو بردارين، يا طوری تعيين کنيد که موقع بالا اومدن ويندوز سری شروع به اسکن StartUp نکنه، مثلاً من خودم به شخصه گزينه آخر رو انتخاب ميکنم،...اين مورد هم در تاخير بالا اومدن سيستم هم خيلی تأثير داره، پس دقت کنيد!

در مورد استفاده از فايل های distribution folder هم، طبق مواردی که ذکر کردم حتماً مورد استفاده قرار ميگيره، شک نکنيد!

و در آخر در مورد نسخه 8، دوست عزيز هروقت نسخه نهاييش بياد، سری توسط من يا دوستان اعلام ميشه،
زياد نگران زمان اومدنش نباشيد، (شما که با کسپر 7 بد رفتاری ميکنيد! حالا منتظر 8 هستی! :31:)

hamilton
29-01-2008, 21:31
دوستان ورزن 8.0.0.202

فول اومده با کی معتبر.

در سایت گیگا وارز.

بتا هم نیست.

مهم خود سايت كاسپرسكي است كه همچين چيزي را مطرح نكرده .سايتهاي وارز منبع مناسب و معتبري در اين خصوص نيستند.

mrmmnb
29-01-2008, 23:04
اره منم دیدم ولی فکر نکنم نسخه فینال باشه وبه احتمال زیاد بتا هست واونا ننوشته اند
مارکوس جان در موردپرانتز خط اخرت باید بگم درسته ولی میخوام بلکه با 8 سازگاری وخوش رفتاری داشته باشم:31:

vtn54
30-01-2008, 05:29
دوستان ورزن 8.0.0.202

فول اومده با کی معتبر.

در سایت گیگا وارز.

بتا هم نیست.

دوست عزیز

امروز این سومین پستی است که در این مورد در تاپیکهای مختلف می زنید پست اولتان را حذف کردم چون این مطلب

حقیقت ندارد و باعث گمراهی کاربران دیگر می شود ولی شما دوباره دو پست دیگر در دو تاپیک مجزا ایجاد کرده اید. :angry:

نسخه نهایی سری 8 حداقل تا چند ماه دیگر عرضه نخواهد شد .اگر نسخه نهایی عرضه شود مطمئن باشید قبل از

سایتهایی مانند گیگاوارز در همینجا معرفی خواهد شد.

ehsan_jan3
30-01-2008, 17:44
با تشکر از صبر و حوصله جنابعالی متاسفانه در بعصی از مواقع متوجه شدم با فشردن یکبار ارسال جواب متن مورد نظر ثبت نمیشه و به نظر میاید در حافظه مانده و وقتی برای بار دوم تایپ میشه ثبت میگردد و فردای انروز متوجه دو متن در یک صفحه میگردم.امیدوارم باعث ناراحتی دوستان نشده باشم سختی این موارد تا تصحیح تمام مشکلات
فرومهای ایرانی همین 100 لغایت 150 سال اوله و به مرور خودبخود درست میشه. باز هم بخاطر متانت و فرو خوردن خشمتان ازتان تشکر مینمایم.

mrmmnb
30-01-2008, 22:39
vtn54 جان ومارکوس جان حق با شما بود من امروز ورژن 7 رو نصب کردم(125) رو خیلی بهتر بود احتمالا اون روز یه ورژن بتا نصب کرده بودم که باهاش مشکل داشتم تا الان که اذیت نکرده و فکر کنم روانتر هم شده به هر حال ممنون
فقط جرات نکردم ورژن 321 رو نصب کنم چون شما میگفتید ممکنه مشکل ایجاد کنه منم گفتم به ریکش نمی ارزه
ویه نکته جالبتر اینکه ابدیت های ورژن 6 روی 7 جواب داد وبه روز شد بدون ابدیت از اینترنت وفقط با استفاده از قابلیت distribution folder که توی 6 فعال کرده بودم و وقتی ادرس اون رو به این ورزن دادم بلافاصله ابدیت شد وهیچ پیغامی خطایی هم نداد

Hossein_nasa62
01-02-2008, 01:48
يک نکته مهم ديگه در نصب کسپر، اينکه موقع نصب يک صفحه مثل صفحه زير برای شما ظاهر ميشه، اگه سيستم شما به نظر خودتون از قدرت معمولی برخوردار هست، اين گزينه رو حتماً تيکش رو بردارين، يا طوری تعيين کنيد که موقع بالا اومدن ويندوز سری شروع به اسکن StartUp نکنه، مثلاً من خودم به شخصه گزينه آخر رو انتخاب ميکنم،...اين مورد هم در تاخير بالا اومدن سيستم هم خيلی تأثير داره، پس دقت کنيد!

سلام دوستان
در ادامه فرمايش دوستمون بايد بگم كه بعد از نصب هم ميتونيد اين تنظيمات رو انجام بديد به اينصورت كه
در سمت چپ برنامه ودر زير بر روي setting كليك كرده ودر قسمت start up object در زير صفحه آن در قسمت run mod ميتونيد اين تنظيمات رو اعمال كنيد.

mrmmnb
01-02-2008, 01:58
دوستان عزیز من رفتم کاسپر 7.0.1.321 رو نصب کنم با این ارور مواجه شدم دلیلش چی هست؟

hamilton
01-02-2008, 09:20
دوستان عزیز من رفتم کاسپر 7.0.1.321 رو نصب کنم با این ارور مواجه شدم دلیلش چی هست؟

فايلي كه دانلود كرديد به احتمال زياد سالم نيست و corrupt شده است و بايد مجدد اين برنامه را دانلود كنيد.

mrmmnb
01-02-2008, 12:26
نه یه ویندوز دیگه داشتم که توی اون بدون هیچ مشکلی نصب شد وکار هم میکنه ولی توی اون هیچ ویروس کشی نصب نبود اما توی این ویندوزم ورژن 7.0.0.125 نصب بود ومیخواستم ارتقا بدم که اینجوری شده
اگه کسی نظر دیگه ای داره بگه
راستی یه سوال دیگه ستاپ های کاسپر به دوشکل هستند یکی اون شکل که فکر کنم اصلی باشه که مربع هست ونشان کاسپر روش هسا ویکی دیگه که به شکا فایل های ستاپ msi هستند اینا چه فرقی با هم دارند؟

zhina_gian
01-02-2008, 12:29
نه یه ویندوز دیگه داشتم که توی اون بدون هیچ مشکلی نصب شد وکار هم میکنه ولی توی اون هیچ ویروس کشی نصب نبود اما توی این ویندوزم ورژن 7.0.0.125 نصب بود ومیخواستم ارتقا بدم که اینجوری شده
راستی یه سوال دیگه ستاپ های کاسپر به دوشکل هستند یکی اون شکل که فکر کنم اصلی باشه که مربع هست ونشان کاسپر روش هسا ویکی دیگه که به شکا فایل های ستاپ msi هستند اینا چه فرقی با هم دارند؟

این مشکل به خاطر اینه که ستاپ این آنتی ویروس رو از داخل درایوی به غیر از درایوی که ویندوز توش نصبه اجرا کردی
برای رفع مشکل نصب شما ستاپ رو به درایوی که ویندوز نصبه انتقال بده و از همون جا اجراش کن.

FARID88
01-02-2008, 13:36
منم با این ارور مواجه شدم که با حذف نسخه قبلی و ریستارت ویندوز و با امتحان مجدد مشکل رفع شد.

mrmmnb
01-02-2008, 15:02
این مشکل به خاطر اینه که ستاپ این آنتی ویروس رو از داخل درایوی به غیر از درایوی که ویندوز توش نصبه اجرا کردی
برای رفع مشکل نصب شما ستاپ رو به درایوی که ویندوز نصبه انتقال بده و از همون جا اجراش کن.

چطور توی یه ویندوز دیگه نصب کردم با اینکه فایل ستاپ توی درایور ویندوز نبود نصب شد ؟فقط تنها فرقی که داشت این بود که روی اون ویندوز هیچ انتی ویروسی نبود در حالی که در اینویندوز ورزن 7.0.0.125 هست
با این حال یه تست میکنم خبرش رو میدم
به قسمت دوم سوالم هم جواب بدید فکر کنم مال اونم باشه (شکل ستاپ رو میگم)

Mr.Mimi
01-02-2008, 20:16
سلام بچه ها.
من چند صفحه قبل رو خوندم و فهمیدم که ورژنkis 7.0.0.125 کسپر بهتره و الان هم مشغول دانلود اون هستم.وقتی که دانلود تموم شد و نصب کردم این برنامه تا کی فعاله؟؟یعنی بدون گیر واسه خرید یا رجیسترش کار میکنه؟
دوم اینکه اون لینک که دادی واسه آپدیت تا چه مدت میتونه اکتیو باشه؟؟من چون Adsl دارم و همیشه تو نت هستم شما چه راه بی دردسری رو واسه امنیت کامپیوترم پیشنهاد میکنین؟؟

hraa
01-02-2008, 20:29
کاسپر(internet security 7) رو به سختی آپدیت کردم و در قسمت آپدیت هم نوشته که database are uptodate ولی قسمت مربوط به آپدیت هنوز قرمزه!!!
در قسمت زیرین همین بخش هم برای status نوشته که منبع آپدیت رو نمیتونه پیدا کنه!
میشه بگید مشکل از چی میتونه باشه؟

Markus
01-02-2008, 20:29
چطور توی یه ویندوز دیگه نصب کردم با اینکه فایل ستاپ توی درایور ویندوز نبود نصب شد ؟فقط تنها فرقی که داشت این بود که روی اون ویندوز هیچ انتی ویروسی نبود در حالی که در اینویندوز ورزن 7.0.0.125 هست
با این حال یه تست میکنم خبرش رو میدم
به قسمت دوم سوالم هم جواب بدید فکر کنم مال اونم باشه (شکل ستاپ رو میگم)

شما هميشه سعی کن، وقتی ميخواهی محصولات کسپر رو جديد کنی، اول نسخه قبلی رو حتماً پاک کنی، و بعد که سيستم رو يک بار راه اندازی کردی، نسخه جديد رو نصب کنی، اين مشکل هم دليلش همين هست، چون يک نسخه از کسپر نصب داشتی، و هيچ وقت برای نصب نسخه بعدی، کسپر رو اين جوری ارتقا نميدن!
بعد در مورد 2 شکل بودن ستاپ کسپر، هيچ فرقی نميکنه، 2 تاش يکی هست فقط اونی که به صورت ستاپ هست (که ستاپ Trial در صفحه دانلود کسپر هست) وقتی اجراش ميکنی، يک نسخه ستاپ رو در درايو ويندوز ميسازه،بعد اقدام به نصب کسپر ميکنه، ولی نسخه اي که با پسوند msi هست (که ستاپ productupdates در صفحه دانلود کسپر هست) اينکار رو نميکنه. در ضمن هر دو نسخه يک ستاپ در اين مسير ميسازن که مخفی هست:

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab Setup Files

در ضمن خارج از اين بحث ميخواستم بگم، با اينکه شما بعد مطالب پيشين و اينکه اطمينان پيدا کردی نسخه 7.0.0.125 رو بجای 7.0.1.321 نسب کنی، باز دوباره کنجکاو شدی! و اين نسخه 7.0.1.321 رو نصب کردی اونهم روی نسخه قبلی! بدون اين که قبلی رو پاک کنی! نکنه نسخه 7 رو هم ميخواستی نصب کنی ريختی رو نسخه 6؟ لااقل موقع نصب اصولی نسب کن رفيق!

hamilton
01-02-2008, 21:09
کاسپر(internet security 7) رو به سختی آپدیت کردم و در قسمت آپدیت هم نوشته که database are uptodate ولی قسمت مربوط به آپدیت هنوز قرمزه!!!

جاي نگراني نيست.چون آپديتهاي كاسپر بصورت ساعتي هست درصورتيكه چند ساعتي به اينترنت وصل نباشيد بدون اينكه پيغام آپديت نبودن به شما بده(كه قاعدتا هم نبايد پيغام بده)قسمت آپديت به رنگ قرمز درمياد كه بلافاصله پس از اتصال به اينترنت و آپديت رنگ اون قسمت مجدد به صورت عادي درمياد.

Markus
01-02-2008, 21:27
سلام بچه ها.
من چند صفحه قبل رو خوندم و فهمیدم که ورژنkis 7.0.0.125 کسپر بهتره و الان هم مشغول دانلود اون هستم.وقتی که دانلود تموم شد و نصب کردم این برنامه تا کی فعاله؟؟یعنی بدون گیر واسه خرید یا رجیسترش کار میکنه؟
دوم اینکه اون لینک که دادی واسه آپدیت تا چه مدت میتونه اکتیو باشه؟؟من چون Adsl دارم و همیشه تو نت هستم شما چه راه بی دردسری رو واسه امنیت کامپیوترم پیشنهاد میکنین؟؟

دوست عزيز شما وقتی کسپر رو دانلود کردين، بايد از طريق کد هايی که دوستان و من اعلام کرديم، فعالش کنيد تا بتونيد خوب ازش استفاده و آپديت کنيد، درضمن اين کد ها از چند روز تا 2 سال و يا بيشتر ميتونه باشه،که البته اين کدها تا زمانی که وارد ليست سياه کسپر نشدن کار ميکنه ولی بعد اين که وارد ليست سياه بشن امکان داره همون کد 2 ساله هم 1 ماه دوام نياره، البته با غير فعال شدن اين کد ها کد های جديد ميان، و هر وقت هم کد جديدی اومد تو همين پست ميتونيد پيدا کنيد...
در مورد لينک هم، اگه منظورت لينک کد ها هست ، که فکر کنم کامل در سؤال بالا جواب شما رو دادم..

Markus
01-02-2008, 21:28

همونطور که ميدونيد کسپر در روز چندين بار اقدام به آپديت ميکنه، حال چون اينطور که از عکس شما من ميبينم چون آپديت کسپر شما در حالت Automatically هست، کسپر خودش هر چند وقت بطور خودکار اقدام به آپديت ميکنه (چون تنظيم شده) و چون شما مدام به اينترنت وصل نيستين، کسپر وقتی خودش بطور خودکار اقدام به آپديت ميکنه، سرو آپديت خودش رو چک ميکنه و چيزی برای برقراری ارتباط پيدا نميکنه...
پس اگه ميخواهيد با اين مشکل روبرو نشيد، آپديت کسپر رو از حالات Automatically در بياريد و به حالات Manually تغيير بدين تا هروقت که به اينترنت وصل ميشين خودتون گزينه آپديت رو در کسپر بزنيد تا آپديت صورت بگيره، يعنی آپديت کسپر به دستور شما هروقت خواستين فعال بشه
برای تغيير هم وارد Setting کسپر بشين و از ليست سمت چپ وارد قسمت Update بشين، و در صفحه مربوطه در قسمت Run Mode، گزينه Manually رو انتخاب کنيد...

البته اگه هم ميخواهيد بصورت Auto بمونه، و خودش آپديت بشه،همونطور که hamilton عزيز گفتن:
جاي نگراني نيست.چون آپديتهاي كاسپر بصورت ساعتي هست درصورتيكه چند ساعتي به اينترنت وصل نباشيد بدون اينكه پيغام آپديت نبودن به شما بده(كه قاعدتا هم نبايد پيغام بده)قسمت آپديت به رنگ قرمز درمياد كه بلافاصله پس از اتصال به اينترنت و آپديت رنگ اون قسمت مجدد به صورت عادي درمياد.

Mr.Mimi
01-02-2008, 21:53
خیلی ممنون از جوابتون.
ولی من به یک مشکلی بر خوردم و اون اینه که وقتی رفتم تا کسپر رو از تو سایت دانلو کنم زبان انگلیسی تو لیستش نبود و من هم ترکی رو انتخاب کردم ولی وقتی نصبش کردم دیدم همه منو های کسپر ترکی هستن و من هیچی ازش سر در نمیارم.شما میتونین با شکل بهم نشون بدین چجوری میتونم زبانش رو تغییر بدم؟؟؟

nekooee
02-02-2008, 01:07
بعید می دونم بتونی language رو عوض كنی. تا جایی كه من اطلاع دارم نسخه تركی به طور كل با زبان تركی هستش و شما برای زبان انگلیسی باید نسخه انگلیسی اون رو دانلود كنی. و نسخه انگلیسی هم تو سایت هست چطور شما ندیدن؟

Markus
02-02-2008, 06:29
خیلی ممنون از جوابتون.
ولی من به یک مشکلی بر خوردم و اون اینه که وقتی رفتم تا کسپر رو از تو سایت دانلو کنم زبان انگلیسی تو لیستش نبود و من هم ترکی رو انتخاب کردم ولی وقتی نصبش کردم دیدم همه منو های کسپر ترکی هستن و من هیچی ازش سر در نمیارم.شما میتونین با شکل بهم نشون بدین چجوری میتونم زبانش رو تغییر بدم؟؟؟

اتفاقاً من هم برای اين که لينک انگليسی نسخه 7.0.0.125 رو برای شما قرار بدم، رفتم به سايت کسپر سر زدم، و ديدم شما درست ميگيد! کسپر لينک دانلود نسخه 7.0.0.125 خودش رو (البته نسخه انگليسيش رو) در کمال تعجب برداشته!در کل من برای نسخه 7.0.0.125 يک لينک دانلود براتون قرار دادم...(هم محصول آنتی هم سکوريتی)

ولی در مورد تغییر زبان، همونطور که دوست عزيز nekooee گفتن، شما وقتی ستاپ هر زبانی رو بگيرين، ديگه نميشه تغييرش داد، فقط تنها راه اين هست که زبان انگليسی رو دوباره دانلود کنيد، که صفحه دانلود زبان انگليسی رو براتون قرار ميدم، در ضمن وقتی اين ستاپ انگليسی رو گرفتين اول کسپر ترکی رو آنيستال کنيد بعد اين رو بريزين، نه اين که رو کسپر قبلی بريزين!

محصول Kaspersky Internet Security 7.0.1.321

محصول Kaspersky Anti-Virus 7.0.1.321

محصول Kaspersky Internet Security 7.0.0.125

محصول Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.125

Mr.Mimi
02-02-2008, 10:53
ممنون از توضیحاتتون.
1سوالی داشتم . استفاده همزمان از آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی چقدر روی سرعت خود کامپیوتر تاثیر داره؟؟
چقدر روی سرعت اینترنت؟؟ چون من Adsl هستم و همیشه تو نت هستم میتونید وظیفه ی هرکدوم از اینا رو بگید؟؟
در ضمن در مورد برداشتن زبان انگلیسی از سایت کسپر به نظر من شاید بخاطر روابط روسیه و انگلیس باشه که با هم تازگیان بد شدن .

hamilton
02-02-2008, 12:08
ممنون از توضیحاتتون.
1سوالی داشتم . استفاده همزمان از آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی چقدر روی سرعت خود کامپیوتر تاثیر داره؟؟
چقدر روی سرعت اینترنت؟؟ چون من Adsl هستم و همیشه تو نت هستم میتونید وظیفه ی هرکدوم از اینا رو بگید؟؟
در ضمن در مورد برداشتن زبان انگلیسی از سایت کسپر به نظر من شاید بخاطر روابط روسیه و انگلیس باشه که با هم تازگیان بد شدن .

شما همزمان قادر به استفاده از آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي نميباشيد چرا كه اينترنت سكيوريتي كاسپر شامل آنتي ويروس كاسپر است به همراه فايروال و آنتي اسپم و... و حتي اگر هم بخواهيد هردو را همزمان نصب كنيد به شما پيغام ميده كه اون يكي را Uninstall كنيد.اگر ميخواهيد از فايروال ديگري در كنار آنتي ويروس كاسپر استفاده كنيد نيازي به نصب اينترنت سكيوريتي نيست ولي اگر ميخواهيد از فايروال خود كاسپر استفاده كنيد كه در تستهاي انجام شده هم رتبه خوبي را آورده نصب اينترنت سكيوريتي كفايت ميكنه.
توجه داشته باشيد كه اگر تمايل به استفاده از آنتي ويروس كاسپر را داريد به هيچ وجه از محصولات زون آلارم در كنار آن استفاده نكنيد چرا كه شديدا با هم ناسازگاري دارند و كل سيستم شما را بهم خواهند ريخت.

vtn54
02-02-2008, 16:53

دوست عزیز شما مطمئنید آدرس را درست رفته اید :46: سایت کاسپرسکی به چندین زبان برای کشورهای مختلف وجود

دارد ولی زبان سایت اصلی انگلیسی است .

آدرس سایت اصلی:

mrmmnb
02-02-2008, 20:32
شما هميشه سعی کن، وقتی ميخواهی محصولات کسپر رو جديد کنی، اول نسخه قبلی رو حتماً پاک کنی، و بعد که سيستم رو يک بار راه اندازی کردی، نسخه جديد رو نصب کنی، اين مشکل هم دليلش همين هست، چون يک نسخه از کسپر نصب داشتی، و هيچ وقت برای نصب نسخه بعدی، کسپر رو اين جوری ارتقا نميدن!
بعد در مورد 2 شکل بودن ستاپ کسپر، هيچ فرقی نميکنه، 2 تاش يکی هست فقط اونی که به صورت ستاپ هست (که ستاپ Trial در صفحه دانلود کسپر هست) وقتی اجراش ميکنی، يک نسخه ستاپ رو در درايو ويندوز ميسازه،بعد اقدام به نصب کسپر ميکنه، ولی نسخه اي که با پسوند msi هست (که ستاپ productupdates در صفحه دانلود کسپر هست) اينکار رو نميکنه. در ضمن هر دو نسخه يک ستاپ در اين مسير ميسازن که مخفی هست:

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab Setup Files

در ضمن خارج از اين بحث ميخواستم بگم، با اينکه شما بعد مطالب پيشين و اينکه اطمينان پيدا کردی نسخه 7.0.0.125 رو بجای 7.0.1.321 نسب کنی، باز دوباره کنجکاو شدی! و اين نسخه 7.0.1.321 رو نصب کردی اونهم روی نسخه قبلی! بدون اين که قبلی رو پاک کنی! نکنه نسخه 7 رو هم ميخواستی نصب کنی ريختی رو نسخه 6؟ لااقل موقع نصب اصولی نسب کن رفيق!

خیلی ممنون من کاسپر 7.0.0.125 رو روی 6 همینجوری نصب کردم بعدش وسوسه شدم 321 رو هم روی 125 نصب کنم که با اون پیغام روبرو شدم خوب اگه نمیشه چطور 6 به 7 ارتقا یافت بدون انیستال(یعنی خود کاسپر انیستال کرد من نکردم) ولی 125 به 321 چرا نمیشه؟