PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با opera mini 4.0

sara100
11-02-2008, 09:29
دوستان عزیز سلام.

غرض از مزاحمت می خواستم بگم که من گوشی K750i دارم و روی آن مرورگر اپرا مینی ورژن 4.0 را نصب کرده ام و وقتی می خواهم وارد سایت های ایرانی بشوم فونت ها را جداگانه نشان می دهد مثلآ کلمه ایران را به این صورت نشان میدهد(ا ی ر ا ن) در صورتی که خود مرورگر گوشی فونت ها را خوب و بدون هیچ مشکلی نشان می دهد حال از شما دوستان می خواهم مرا راهنمایی کنید تا این مشکل را بر طرف کنم.

با تشکر

majid510
11-02-2008, 23:35
دوستان عزیز سلام.

غرض از مزاحمت می خواستم بگم که من گوشی K750i دارم و روی آن مرورگر اپرا مینی ورژن 4.0 را نصب کرده ام و وقتی می خواهم وارد سایت های ایرانی بشوم فونت ها را جداگانه نشان می دهد مثلآ کلمه ایران را به این صورت نشان میدهد(ا ی ر ا ن) در صورتی که خود مرورگر گوشی فونت ها را خوب و بدون هیچ مشکلی نشان می دهد حال از شما دوستان می خواهم مرا راهنمایی کنید تا این مشکل را بر طرف کنم.

با تشکر

سلام دوست عزیز

باید بگم که این مشکل از خود نرم افزار هست , البته مشکل اصلی مربوط به سایتهایی است که هنوز خودشون را با

نرم افزارهای مرورگر برای موبایل تطبیق ندادن. من خودم گوشیم W810 هست و همین مشکل رو هم دارم ,ولی

همینطوری استفاده میکنم . جالبه بدونید من قبلا opera mini 3 استفاده میکردم که تو اون ورژن, سایتهای فارسی رو

سرو ته و جداگانه نشون میداد مثلا همین کلمه ی ایران رو اینطور مینوشت (ن ا ر ی ا)

خلاصه از ورژن 3 تا 4 این مشکل حل شده و بلکه تو ورژن 5 کلا مشکل حل شد .

شاد باشید ...