PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک از اساتید

alishahbazi
10-02-2008, 16:19
با سلام
دوستان عزیز منطقه مخابراتی ما " شهید چمران " میباشد .
این مرکز ADSL ساپورت نمکینه.
من هم برایم اصلا صرف نمیکند که از اینترنت Dialup استفاده کنم . حالا هم موندم چیکار کنم ؟؟؟؟
از دوستان عزیز خواهشمندم که من را راهنمائی کنند.

darvish1900
10-02-2008, 18:23
پیش شمارهتون اعلام نمایید

V A H I D
10-02-2008, 18:27
با سلام
دوستان عزیز منطقه مخابراتی ما " شهید چمران " میباشد .
این مرکز ADSL ساپورت نمکینه.
من هم برایم اصلا صرف نمیکند که از اینترنت Dialup استفاده کنم . حالا هم موندم چیکار کنم ؟؟؟؟
از دوستان عزیز خواهشمندم که من را راهنمائی کنند.

اگه استفادت خیلی زیاده یعنی روزی 7 8 ساعت (عین خودم ) برات بهتره وایر لس بگیری قیمتش بیشتر از adsl هست ولی چاره چیه ....

mhm5000
11-02-2008, 00:56
اگه استفادت خیلی زیاده یعنی روزی 7 8 ساعت (عین خودم ) برات بهتره وایر لس بگیری قیمتش بیشتر از adsl هست ولی چاره چیه ....
ببخشيد شما wirelessداريد؟
آيا در همدان هم مي توان داشت؟ با چه قيمتي(تقريبي)
با تشكر اگر مي شود avatarخودتان را عوض كنيد براي "وحيد"كه مرد است زشت است...
با احترام و تشكر دو باره

V A H I D
11-02-2008, 08:47
همدان رو نمی دونم توی تهران 128 . 40 تومن در می اید..

alishahbazi
11-02-2008, 16:27
با تسکر از همه ی عزیزان که به سوال من پاسخ دادند .
پیش شماره ی من 6652 میباشد.

قیمت Wireless چقدره و شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟

در ضمن من شنیدم که در سرویس Wireless امنیت پائینه و زمانی که ویندوز رو عوض میکنی باید دوباره هزینه پرداخت کنی تا شرکتی که ازش سرویس میگیری بیاد و دوباره Wireless رو فعال کنه ؟؟ ( من اینجوری شمیدم) راسته یا نه ؟؟؟

mhm5000
12-02-2008, 19:48
سلام .
ببخشيد آيا مي توان wirelessتهران را در همدان نصب كرد؟
چون احتمالا همدان ندارد...
با تشكر

mndst
12-02-2008, 19:59
من --- به ذهنم میرسه.

jamali
12-02-2008, 20:11
در مورد --- باید بگم که شما باید یک Dial UP برای send داشته باشی و از ماهواره برای Recieve استفاده کنید . که پول تلفن هسا و سرعت آپلود کم + دانلود با سرعت بالا و البته غیر قانونی !

شما میتونید از سرویس وایرلس POINT 2 POINT یا Point 2 Multipoint استفاده کنید یا اگر ISP تا شعاع حدود 500 متری خونتون هست از نتورک اون ها بهره ببرید با یه گیرنده وایرلس که البته به علت مجوز های سازمان تنظیم ارتباط های رادیویی یه خورده گرونه در شهرستان شاید ماهی 80 تومن هم 128 رو بدن چون من دانشجوی شهرستان هستم . در تهران هم حدود 40 یا 50 تومن 128 اش.

البته سرویس دهنده های مختلف طبیعتا قیمت های مختلفی دارن

در مورد دوستی که گفتن میشه وایرلس تهران رو تو همدان نصب کرد باید گفا از Point 2 Point میشه هر حدود 50 کیلومتر یه بار یه آنتن گذاشت تا به همدان برسه و آنتن ها باید رو به روی هم باشن ، به فرض اگر هم دولت مجوز بده مثل مخابرات آنتن کاری کنی ، باید حدود 20 تا آنتن مصرف کنی تا برسره به اونجا ( به خاطر عوارض طبیعی شاید تو 10 کیلومتر 10 تا آنتن بخواد که اون بسته به تصمیم مهندس طراح است) با پول مهندس و تچهیزات و عوارض دولتی و هزینه های برق آنتن ها ، حدود 500 میلیون تومن برای شروع و ماهی حدود 20 ملیون برای شارژ نیاز مندی !
بری یه ISP بزنی به نظر من سنگین تری!

cell_phone
12-02-2008, 22:18
من اگه جای شما بودم به جای 40 هزار دادن برای بیسیم
میرفتم یه اکانت ماهواره ای با دیال اپ راه مینداختم
من یه چک کردم غیره هزینه ی اولیه شما میتونی 4 گیگ در ماه حجم داشته باشی
و سرعتت میتونه تا 2 مگابیت باشه مسلما از وایرلس بهتره یعنی 128کیلو :27:
و البته مگه بخوای دانلود نامحدود داشته باشی که قضیه فرق میکنه:41:

alishahbazi
13-02-2008, 00:40
بچه ها دسستون درد نکنه ، واقعا زحمت کشیدید :10: .
دوست عزیز cell_phone ، هزینه تقریبی این کار چقدره ؟؟؟؟؟؟؟
برای این کار تلفن دوباره اشغال میشه و پول میندازه !!!!!

دوستان اگه میشه یک نتیجه گیری کلی بکنید و اعلام کنید تا من هم تکلیفم روشن بشه ، به خدا خسته شدم از بس هر چی پول درآوردم به این مخابرات دادم . :41::41::41:

با تشکر از همه دوستان عزیز :31: