PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ctrl+alt+delete كار نميكنه

alenkita
09-02-2008, 14:22
با سلام
سيستم من وقتي كه ctrl+alt+delete رو ميزنم پنجره end task اون باز نميشه .
در ضمن ويندوز هم عوض كردم بازم درست نشد

mahdi7610
09-02-2008, 15:14
با سلام
سيستم من وقتي كه ctrl+alt+delete رو ميزنم پنجره end task اون باز نميشه .
در ضمن ويندوز هم عوض كردم بازم درست نشد
سلام دوست عزیز
اگر شما برنامه ای روی سیستم نصب نکرده اید که رجیستری را دستکاری کند . در این صورت سیستم شما ویروس گرفته است . تروجانی به نام مجیک وجود داره که Task Manager را از کار می اندازه . احتمالا شما هم به اون دچار شده اید .

روش اول :
برای فعال ساختن Task Manager در کادر محاوروی Run عبارت Gpedit.msc را تایپ نموده و اینتر کن و سپس به مسیر پایین برو:
User Configuration > Administrative Templates > System
حالا در زیر شاخه System بروی Ctr + Alt + Del کلیک کن و سپس در سمت راست صفحه Group Policy بروی Remove Task Manager دابل کلیک نموده و در تب Setting کزینه Disable را علامت دار کن. بعد از آن بروی کلید OK کلیک نموده و پنجره Group Policy را ببند.

روش دوم :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\
در داخل مسير زير يك Dword value به نام DisableTaskMgr خواهيد ديد اگر نبود بسازيد و مقدار اون رو در Modify صفر(0) بدهيد اگر 1 مشاهده كرديد بدانيد كه Task Manager غير فعال هست و براي فعال شدن مقدار 0 بدهيد

winxp
11-02-2008, 01:06
اگه ویندوز عوض کردی و درست نشده پس با راه حل مهدی جون هم امکان پذیر نیست

باید ابتدا ویروس رو پاک کنید و سپس راه بالا رو انجام بدین

برای پاک کردن ویروس هم از kasper یا nod32 استفاده کنین

موفق باشین

alenkita
13-02-2008, 23:12
سلام دوست عزیز
اگر شما برنامه ای روی سیستم نصب نکرده اید که رجیستری را دستکاری کند . در این صورت سیستم شما ویروس گرفته است . تروجانی به نام مجیک وجود داره که Task Manager را از کار می اندازه . احتمالا شما هم به اون دچار شده اید .

روش اول :
برای فعال ساختن Task Manager در کادر محاوروی Run عبارت Gpedit.msc را تایپ نموده و اینتر کن و سپس به مسیر پایین برو:
حالا در زیر شاخه System بروی Ctr + Alt + Del کلیک کن و سپس در سمت راست صفحه Group Policy بروی Remove Task Manager دابل کلیک نموده و در تب Setting کزینه Disable را علامت دار کن. بعد از آن بروی کلید OK کلیک نموده و پنجره Group Policy را ببند.

روش دوم :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\
در داخل مسير زير يك Dword value به نام DisableTaskMgr خواهيد ديد اگر نبود بسازيد و مقدار اون رو در Modify صفر(0) بدهيد اگر 1 مشاهده كرديد بدانيد كه Task Manager غير فعال هست و براي فعال شدن مقدار 0 بدهيد
از این روش نشد.:41:
از جدیدترین آپدیت نود هم ویروسی پیدا نکرد

mahdi7610
13-02-2008, 23:24
سلام دوست عزیز

غیر فعال شدن task manager در درجه اول می تونه از ویروس باشه .
درسته شما ویندوز عوض می کنید اما ویروس در درایو های شما باقی مانده است و خیلی از ویروسها با تعویض سیستم عامل هم از بین نمی روند . بهتره به این تایپک مراجعه کنید و همه تایپک را کاملا مطالعه کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درجه دوم مشکل می تونه از برنامه های نصبی شما باشه .
ممکنه یک برنامه روی سیستمتون نصب می کنید که این مشکل را براتون پیش میاره . سعی کنید اگر برنامه ای روی هارد خودتون دارید و برنامه را از اونجا نصب می کنید این کار را نکنید چون ممکن است اون برنامه ویروسی شده باشه . بهتره برنامه ها را از روی سی دی نصب کنید .

seebkhanoom
23-04-2011, 20:42
سلام و ممنون به خاطر کمک برای فعال سازی این بخش:11:

از برای فعال ساختن Task Manager در کادر محاوروی Run عبارت Gpedit.msc را تایپ نموده و اینتر کن و سپس به مسیر پایین برو:

esool
23-04-2011, 20:55
من یه ورژن قدیمی از نرم افزار Autorun Virus Remover رو سیستمم دارم هر وقت این مشکل پیش میاد با همون درستش می کنم
همینو سرچ کن تو پی سی دانلود برنامه رو داره
تو قسمت Fix System برو بزن Repair Task Manager
ایشا... که مثله ورژن قدیمیش باشه