PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کندی عمل نصب setup ایجاد شده با Package & Deployment Wizard

icdriver
09-02-2008, 12:31
باسلام
اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه
من setup رو با Package & Deployment Wizard ایجاد میکنم و حتی برنامه ام نصب هم میشه ولی نصب برنامه کلی طول میکشه شاید چیزی حدود 4دقیقه درحالی که برنامه ای رو که نوشتم خیلی هم کوتاه است مشکل کجاست ؟

majid_kntu
09-02-2008, 13:07
مشكل خود Package & Deployment Wizard است.از برنامه هاي ديگه استفاده كن Package & Deployment Wizard مزيت خاصي نداره كه بخاطرش بخواي معطلش شي.از اين استفاده كن Inno setup كه طرز كارش خيلي راحته.

majid_kntu
09-02-2008, 13:12
اگه بازم اصرار داري اينو بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdibarghi
09-02-2008, 13:43
اصلاً برای چی برای برنامه ات setup درست می کنی؟
من معمولاً با استفاده از Package & Deployment Wizard یک setup از برنامه درست می کنم و بعد کل فایلهای مورد نیاز برنامه درون یک فولدر قرار می گیرد که آنها را کپی می کنم و در کنار فایل اصلی برنامه ام می زارم که با این کار توی همه کامپیوترها اجرا میشه ... مگر در موارد خاص که مثلاً از پایگاه داده استفاده می کنید یا مثلاً از فونت خاصی استفاده می شود که نیاز به نصب دارند که برای این ها هم می توانید از روشی که دوستمون آقا مجید گفت استفاده کنید ... نرم افزارهای دیگر در حقیقت هم قوی ترند و هم بهتر و اینکه در اون نرم افزارها می توانید فایلهای برنامه را که از Package & Deployment Wizard به دست آمده استفاده کنید و در اونها تنظیمات نصب را انجام دهید ...
یکی دیگر از دلایل طول کشیدن نصب اینه که شاید شما در برنامه تون از کنترلهایی استفاده کرده اید که حجم بالایی دارند و زمان نصب طولانی تری میگیرند ...
و اینکه خود برنامه نصب تهیه شده توسط Package & Deployment Wizard در ابتدای کار تمامی DLL های مورد نیاز را کپی می کند که حدوداً 7-8 عدد هستند که این امر نیز کمی طول می کشد ...
در ضمن برای درست کردن برنامه نصب یکی از بهترین نرم افزارها ؛ همان نرم افزار INNO SETUP هست که دوستمون گفت و در کنار اون می توان از نرم افزارهایی مثل installshield یا setup maker نام برد..
موفق تر باشید .

icdriver
10-02-2008, 10:01
ممنونم از همه دوستانمن برنامه Setup Factory 7.0 l رو دارو ولی روش کار باهاش رو نمیدونم اگه کسی میتونه یه راهنمایی دقیق کنه ممنون میشم