PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ip آدرس ----- کمک فوری لطفا

leuven
27-10-2005, 00:23
سلام, از آخرین باری که pc رو خاموش کردم یعنی بعد از ظهر امروز و الان (شب) دوباره روشنش کردم , هی یه پیام اخطار میگیرم که network یه ip آدرس جدید پیدا کرده و دیگه کامپیوتر کار نمیکنه و هیچ صفحه ای باز نمیشه اگه ممکنه سریع کمکم کنید که باید چه کار کنم و لطفا حتی الامکان بزبان ساده که من مبتدی بتونم بفهمم , متشکرم

sa3er
27-10-2005, 00:43
سلام
لطفا واضح تر توضيح بفرماييد و در صورت امكان يك عكس بگيريد از ارور و اينجا قرار بديد.

leuven
27-10-2005, 01:19
سلام
لطفا واضح تر توضيح بفرماييد و در صورت امكان يك عكس بگيريد از ارور و اينجا قرار بديد.

سلام, مرسی از توجهتون , من زمانی که pc رو روشن میکنم تقریبا بعد از 10min یه پیام اخطار ( در سمت راست پایین صفحه ) دریافت میکنم که میگه network یه ip adres جدید پیدا کرده و بعد از ای پیام دیگه هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم یعنی not fond میده بهم مجبورم pc رو خاموش کنم تا دوباره بتونم تا قبل از پیام کمی استفاده کنم , همین .

و چون کامپیوترم زبان هلندی هست من عکس نزاشتم , فقط مشخصه اش یه مثلث زرد رنگ که علامت تعجب توشه .

Beelzebub
27-10-2005, 10:44
خوب اين اخطار شايد به خاطر يه برنامه جدا از ويندوز باشه كه ريختين
همونطور كه sa3er هم گفت بد نبود يه عكس مي گرفتين شايد بشه از روي محيتش فهميد مال چه برنامه ايه
موفق باشيد

Lord_theOne
27-10-2005, 10:54
شاید ویروس باشه؟ دستکاری می کنه آیپی ها رو

leuven
27-10-2005, 19:06
خوب اين اخطار شايد به خاطر يه برنامه جدا از ويندوز باشه كه ريختين
همونطور كه sa3er هم گفت بد نبود يه عكس مي گرفتين شايد بشه از روي محيتش فهميد مال چه برنامه ايه
موفق باشيد

سلام , دوستان متشکر مشکلم حل شد , شما با یاد آوری این نکته که شاید برنامه جدا ریخته باشم بیادم آوردید که من دیروز Recover My Files™ 3.30 رو نصب کردم و وقتی اونو delete کردم همه چیز شد عین سابق از راهنمایی و توجهتون واقعا ممنونم :)