PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه ریکاوری چیه؟

mamy joon
09-02-2008, 08:02
سلام
دو روز ÷یش محتویات تمام درایو هام ÷اک شد

می خواستم از شما ب÷رسم که به نظر شما بهتری برنامه ی ریکاوری چیه(چه در زمینه عکس ویا غیره....)

باتشکر

nw_nk
10-02-2008, 13:51
سلام
دو روز ÷یش محتویات تمام درایو هام ÷اک شد

می خواستم از شما ب÷رسم که به نظر شما بهتری برنامه ی ریکاوری چیه(چه در زمینه عکس ویا غیره....)

باتشکر

گفتن اینکه کدوم بهتره نیاز به تست همشون داره. تازه ورژن به ورژن فرق دارن.

یعنی عواملی رو در نظر بگیرید و تمامی نرمافزارهای ریکاوری معروف رو از اون جهات تست کنید.

امکانات + دقت شناسایی فایل + سرعت + پشتیبانی از فرمتهای رایج + داشتن پروفایلهای مناسب و کاربردی + ...

پس گفتن اینکه کدوم بهتره به این راحتی نیست. و اگر کسی هم بگه احتمالا فقط با یکی دوتاشون کار کرده و بدون دقت اظهار نظر میکنه.

...

یک توصیه غیر تخصصی: در مواقعی که کل اطلاعات یک پارتیشن از دست رفته Recover MY Files کارایی خوبی داره.

abesderakhshan
12-02-2008, 00:02
با سلام
اگر تمام اطلاعات خود را در درایو در اثر فرمت یا پاک کردن از دست دادید بهترین نرم افزار ریکاوری get data back for ntfs است البته درایوهای با فرمت fat رو هم بر می گردونه حتی اگه در هنگام نصب لینوکس این کار رو کردید.
البته اگر مثل من اشتباه کرده باشید و بااستفاده از نرم افزار خاصی پاک کرده باشید تقریبا فاتحه .....
موفق باشید.

MichaelQwerty
12-02-2008, 08:00
Easy recovery,get data back for ntfs&fat,GetData.Recover.My.Files
سلام
خیلی ها میگن easy recovery از همه بهتره من هم این حرف قبول دارم
ولی من میگم GetData.Recover.My.Files
ولی از هر دو استفاده کنی بهتره

kazemfdisk
12-02-2008, 22:26
سلام
این Easy recovery خیلی کارش درسته

majid_kntu
12-02-2008, 22:37
ايكاش چند تا گزينه هم ميذاشتي من از recover my files استفاده مي كنم خوبه ولي بديش اينه كه باهاش فلش مموري رو نميشه ريكاور كرد.

ABS-110
28-06-2010, 00:22
همانتور که رفقاگفتن شرایط فرق میکنه.
درمورد هاردهای خارجی(External) نرم افزار Get Data Back خیلی کمک میکنه ودردو نوع Ntfs و Fatهست کهNtfs رو پیشنهاد میکنم.
برای من که معجزه کرد...

cristian
29-06-2010, 21:56
نه بابا من اینقدرباهاش کارکردم که هد نداره
بهتون بگم که فایلهای بزرگ مثل فیلمو اینچیزارو برنمیگردونه
آهنگارو برمیگردونه ولی خراب

mortezaon
29-06-2010, 22:01
recovery my file هم ضعیفه و هم کنده
به نظر من easy recovery بهتره

.