PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواس مشورت و همفكري براي ساخت يك سي دي

farshad_4017
08-02-2008, 23:34
سلام به همگي دوستان
من با چند تا از دوستان مي خواستيم يه سي دي آموزشي بسازيم ! مي خواستم يه كمك بكنين تا اينكه بهترين نرم افزار رو براي كاركردن انتخاب كنم !
اين سي دي يا بهتره بگم پك از صفحات زيادي تشكيل ميشه ! محتويات داخل صفحات عكس ، متن و فيلم خواهد بود و چند تا دكمه براي باز كردن فايلهاي مختلف !
مي خواستم كمك كنين تا اينكه با چه نرم افزاري اين رو كار كنيم !
البته با چند تا نرم افزار اتوران سازي كار كردم كه از همه بهتر همون demoshild بود ! ولي مشكل اساسي همه اونا توي فارسي نوشتن بود ! :2:
الان اين متنهايي رو كه داريم نمي خوام كه كپي بشند ! بعد يه مدت ديدم كه كپي شدن پيشكش ! اصلا نميشه متن فارسي رو درست وارد كرد ! :19:
الان هم گير بيشترم سر همين فارسيه ! :41:
يه نكته مهم ديگه هم همون حجم برنامست ! چون برنامه از صفحات زيادي تشكيل ميشه ، نميشه با برنامه هاي معمولي ساخت چون هم خيلي قر و قاطي ميشه و هم اينكه وقتي مي خواد اجرا بشه كلي سنگين ميشه !
اگر راهنمايي كنين ممنون ميشم :11:

Mirko_vucinic999
13-02-2008, 14:13
از mmb استفاده کن فارسی هم میتونی بنویسی اگه نتونستی بهم بگو تا راهنماییت کنم . من خودم با هاش 100 تا صفحه رو بهم وصل کردم اصلا سرعتش نیومد پایین

Reza goli
13-02-2008, 14:21
بسم رب شهدا!

به نظر من هم همین MMB بهتره که اسم کاملش Multimedia Builder با نسخه 4.9.7 روی دایره هست.
اگر خواستی با این برنامه کار کنی بهتره که چند فایل EXE بسازی و کارت رو دسته یندی کنی تا راحت تر بشه ازش استفاده کرد.

mahdi7610
15-02-2008, 23:13
با دوستان موافقم هیچ برنامه ای به پای Mmb نمی رسه

farshad_4017
18-02-2008, 19:35
اي كاش خود فلش مشكل فارسي نداشت ! وگرنه هيچ يچز مثل خود اون نميشه

god of war 2
18-02-2008, 20:42
دوست عزیز میتونی برای جلوگیری از سنگین شدن: بجز صفحه ی اول باقی صفحات رو بصورت فایل dll. دربیاری!

TATAR1400
19-02-2008, 10:37
نرمفزار های زیادی وجود دارن که MMB خوب جایگاه ویژه ای داره. میتونی یه سر به اینجا بزنی انواع نرمفزار های اتوران ساز و مالتی مدیا داره که هرکدومشون قابلیت های ویژه دارن میتونی از همشون استفاده کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید