PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد هک K750i

Arashdn
08-02-2008, 09:34
سلام دوستان
من یه گوشی k750 دارم با مشخصات زیر:
فریمور:r1ca021
CID49
رجیستر غیر اصل

می خوام یه روشی بگید که رجیسترش بپره به رجیستر اصل کار خونه

Arashdn
08-02-2008, 09:36
فریمور:r1ca021
CID49
رجیستر غیر اصل

همچنین یه روش بی خطر + تمامی پچ ها برای این فریمور + آموزش کامل ریختن پچ هارو برام بذارین
بخصوص دو تا پچ:
1- پچ برای افزودن فلایت مود
2- پچ برای فل صفحه کلید(عین نوکیا ها)
با تشکر

Arashdn
08-02-2008, 09:38
یه آموزشم برای فلش زدن این گوشی بگین و لینک دانلود تمامی برنامه های مورد نیازو بدید
کلی هم گشتم تمام موارد پیدا شده خیلی شلوغ پلوغ بود
لطفا یکی یه مرتبشو برام بده
ممنون

marn
08-02-2008, 10:44
اگه میخوای ریجستر اصل کنی ببر مغازه بده برای اصل کنند با 2 تومان البته هزار یا هم setool unlock دانلود کنی اون شبیه باکسه بعد با اون انجام بدی حجمش 16mb

Arashdn
08-02-2008, 11:43
اگه میخوای ریجستر اصل کنی ببر مغازه بده برای اصل کنند با 2 تومان البته هزار یا هم setool unlock دانلود کنی اون شبیه باکسه بعد با اون انجام بدی حجمش 16mb

بیرون دادم طرف گفت درست شده
ولی رجیستر گوشی با شماره سریال پشتش یکسان نیست
چیکار کنم؟

Arashdn
08-02-2008, 11:44
یا هم setool unlock دانلود کنی اون شبیه باکسه بعد با اون انجام بدی حجمش 16mb
می تونی یه لینک برای دانلود بدی
ممنون

marn
08-02-2008, 12:34
این لینکش تو تاپ سونی بود من الان اجازه دانلودم پر شده انشاءالله چند روز دیگه اجازه دانلود میدن هر وقت دادن یوزر و پسوردمو بارت میفرستم شما خودت برو دانلود کن چون حجمش زیاده.راستی نمیشه لینک داد چون عوض میشه و قابلیت resume نداره.یورز پسوردخودمو میدم خودت دانلود کن.فقط کلک بازی در نیاری زیاد دانلود کنی((شوخی کردم)).

Arashdn
08-02-2008, 15:20
این لینکش تو تاپ سونی بود من الان اجازه دانلودم پر شده انشاءالله چند روز دیگه اجازه دانلود میدن هر وقت دادن یوزر و پسوردمو بارت میفرستم شما خودت برو دانلود کن چون حجمش زیاده.راستی نمیشه لینک داد چون عوض میشه و قابلیت resume نداره.یورز پسوردخودمو میدم خودت دانلود کن.فقط کلک بازی در نیاری زیاد دانلود کنی((شوخی کردم)).

مطمئن باش خطری نیست
ممنون

iman_s
09-02-2008, 00:05
بیخودی زحمت دانلود رو نکشید.برنامه ای که با کابل خود گوشی بتونه گوشی رو آنلاک کنه هنوز نیومده.نیاز به کابل سرویس یا باکس داره.
شما هم ببر پیش همون مغازه بگو اینکه سریال اصلی نیست

Arashdn
09-02-2008, 14:34
بیخودی زحمت دانلود رو نکشید.برنامه ای که با کابل خود گوشی بتونه گوشی رو آنلاک کنه هنوز نیومده.نیاز به کابل سرویس یا باکس داره.
شما هم ببر پیش همون مغازه بگو اینکه سریال اصلی نیست

پیشش می برم ولی می گه دوباره دادی جای دیگه فلش بزنن که این طور نیست

marn
09-02-2008, 16:01
سلام
دوست من این setool unlock که من گفتم همون setool2 فرقش اینه که دیگه smart card نداره و با usb کار میکنه.و الته ورزن قدیمی اونه اما گوشی شما k750 رو ساپورت میکنه.

n_yaghmaei
10-02-2008, 00:00
ببين اگه حوصله داري گوشي رو Update کن با اين کار سريال گوشي به سريال کيت اصلي بر ميگرده

توي انجمنها بگرد يک چيزي پيدا مي کني

iman_s
10-02-2008, 01:15
سلام
دوست من این setool unlock که من گفتم همون setool2 فرقش اینه که دیگه smart card نداره و با usb کار میکنه.و الته ورزن قدیمی اونه اما گوشی شما k750 رو ساپورت میکنه.
درسته.منم این برنامه رو دارم. این ورژن کرک شدست ولی برای تعویض سریال نیاز به کابل سرویس داره.

ببين اگه حوصله داري گوشي رو Update کن با اين کار سريال گوشي به سريال کيت اصلي بر ميگرده

نه اینکار رو نکن. حتما اید با باکس یا کابل سرویس سریال رو عوض کنی.
اگه یارو قبول نکرد ببر پیش یکی دیگه بگو فقط برات آنلاک یا سریال صلی کنند. اینجا که هزار تا دو هزار تومن می گیرند.

Arashdn
10-02-2008, 14:31
نقل قول:
نوشته شده توسط marn [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

درسته.منم این برنامه رو دارم. این ورژن کرک شدست ولی برای تعویض سریال نیاز به کابل سرویس داره.
نقل قول:
نوشته شده توسط n_yaghmaei [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه اینکار رو نکن. حتما اید با باکس یا کابل سرویس سریال رو عوض کنی.
اگه یارو قبول نکرد ببر پیش یکی دیگه بگو فقط برات آنلاک یا سریال صلی کنند. اینجا که هزار تا دو هزار تومن می گیرند.

باشه همین کارو میکنم
حالا پچ خوب برای این فریمور چی دارین؟
R1CA021

iman_s
11-02-2008, 00:59
تو تاپیک پچ همه چی پیدا میشه. وایه این فریمور تا دلت بخواد پچ موجوده.

Arashdn
12-02-2008, 09:34
تو تاپیک پچ همه چی پیدا میشه. وایه این فریمور تا دلت بخواد پچ موجوده.
اونجا اینقدر شلوغه که آدم هیچی پیدا نمیکنه:41::41::41:
یکی به دادم برسه:19::19::19:

Arashdn
12-02-2008, 09:34
شرمنده
دو بار پست زدم

marn
12-02-2008, 10:29
برو تو سایت زیر بعد عضو شو بعد برو تو قسمت پچ بعدش مدل گوشیت با فریم ویرشو انتخاب کن حالا راحت پچا رو دانلود کن.مجانی.

Arashdn
12-02-2008, 15:43
برو تو سایت زیر بعد عضو شو بعد برو تو قسمت پچ بعدش مدل گوشیت با فریم ویرشو انتخاب کن حالا راحت پچا رو دانلود کن.مجانی.

کدوم سایت؟!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟

lovepedram
12-02-2008, 17:28
پیشش می برم ولی می گه دوباره دادی جای دیگه فلش بزنن که این طور نیست
گوشی رو بزن تو کلش بگو بابا اینطوری نیست:31:........

iman_s
13-02-2008, 03:53
این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|en&hl=en&ie=UTF8

Arashdn
16-02-2008, 15:33
این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|en&hl=en&ie=UTF8
می شه یه آموزش برای ریختنش بزاری(فقط تو رو خدا بی خطر باشه)

iman_s
17-02-2008, 03:52
به جون خودم اموزشی که تو کلوپ پچ هست از همه کاملتره.
بازم یک راهنمایی.
فایل پچ با پسوند vkp متناسب با گوشی و فریمور گوشی رو دانلود کن.
تو قسمت MISC Files برنامه Setool2lite اضافه کن و دکمه Write Script رو بزن
به همین سادگی
به همین خوشمزگی
پودر کیک رشد :دی

Arashdn
17-02-2008, 15:41
به جون خودم اموزشی که تو کلوپ پچ هست از همه کاملتره
باشه از این آموزش استفاده می کنم

فایل پچ با پسوند vkp متناسب با گوشی و فریمور گوشی رو دانلود کن.
تو قسمت MISC Files برنامه Setool2lite اضافه کن و دکمه Write Script رو بزن

سواد من اونقدر نیست که از این چیزی بفهمم

به همین سادگی
به همین خوشمزگی
پودر کیک رشد :دی
تبلیغات ممنوع