PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات و مباحث درمورد کنسول دستی Nintendo DS ( فقط در اینجا)

صفحه ها : 1 2 [3]

ssiinnaaa
01-06-2010, 08:59
بچه ها کسی نمی دونه که بازیهاشو از کجا باید گیر اورد ؟ چند است ؟ ایا میشد دانلودکرد؟

joykiller360
01-06-2010, 09:53
بچه ها کسی نمی دونه که بازیهاشو از کجا باید گیر اورد ؟ چند است ؟ ایا میشد دانلودکرد؟

بازی هاشو حجمشون کم هست راحت میتونید دانلود کنید

ssiinnaaa
01-06-2010, 15:52
ببخشید کسی نمی داند که ایا dsi xl دربازار ایران است یا نه؟اگر است قیمت ان چند است؟

imakbari
22-06-2010, 08:41

بازیهاش فوق العاده کم حجم هستند با یک دیسک ساده میشه کنسول رو کپی خور کرد و کپی بازی کرد.

ببخشید کسی نمی داند که ایا dsi xl دربازار ایران است یا نه؟اگر است قیمت ان چند است؟

پیشنهاد می کنم کسی الان DS Lite یا DSi یا DSi XL نخره. نینتندو دی اس جدید معرفی شده که بازیها رو بدون عینک سه بعدی نشون می ده! تو همین e3 معرفی شد و چند تا عنوان اساسی از جمله metal gear solid هم براش معرفی کردن و خود هیدئو کوجیما توی یکی از ویدئو های کنفرانس e3 نینتندو اعلام کرد که امکانات جدید خیلی مناسب هستند.
گرافیک کنسول جدید هم متحول شده و صفحه بالایی هم خیلی خیلی بزرگ شده.
3 تا دوربین داره دستگاه. یه دونه داخل و دو تا خارج که با خارجی ها می تونید عکس های سه بعدی بگیرین!!!!!!!!
همچنین یک کنترل آنالوگ هم اضافه شده و از این به بعد باید منتظر تجربه جدیدی در بازی ها باشیم. به خصوص که این کنسول می تونه به طور هم زمان از طریق چند بازی به شبکه وصل باشه. یعنی وقتی از یه بازی در می آین هم از شبکه قطع نمیشه!

خلاصه، بازار کنسول های دستی به زودی متحول میشه و بنابراین فعلاً نه PSP بگیرین نه DS. ممکنه خیلی پشیمون شید.

راستی، اسم کنسول جدید Nintendo 3DS اِ.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir20
30-07-2010, 12:56
من میخوام DS بخرم.
کسی DS فروشی نداره؟؟؟

golabi2
06-08-2010, 19:42
سلام
منم میخوام ds lite بگیرم،چه چیزایی تو کارتنش باید باشه؟
!اگه زحمتی نیست چندتا بازی خوبش رو معرفی کنید

mehrdadmatin
06-08-2010, 20:17
بازیهاش فوق العاده کم حجم هستند با یک دیسک ساده میشه کنسول رو کپی خور کرد و کپی بازی کرد.

پیشنهاد می کنم کسی الان DS Lite یا DSi یا DSi XL نخره. نینتندو دی اس جدید معرفی شده که بازیها رو بدون عینک سه بعدی نشون می ده! تو همین e3 معرفی شد و چند تا عنوان اساسی از جمله metal gear solid هم براش معرفی کردن و خود هیدئو کوجیما توی یکی از ویدئو های کنفرانس e3 نینتندو اعلام کرد که امکانات جدید خیلی مناسب هستند.
گرافیک کنسول جدید هم متحول شده و صفحه بالایی هم خیلی خیلی بزرگ شده.
3 تا دوربین داره دستگاه. یه دونه داخل و دو تا خارج که با خارجی ها می تونید عکس های سه بعدی بگیرین!!!!!!!!
همچنین یک کنترل آنالوگ هم اضافه شده و از این به بعد باید منتظر تجربه جدیدی در بازی ها باشیم. به خصوص که این کنسول می تونه به طور هم زمان از طریق چند بازی به شبکه وصل باشه. یعنی وقتی از یه بازی در می آین هم از شبکه قطع نمیشه!

خلاصه، بازار کنسول های دستی به زودی متحول میشه و بنابراین فعلاً نه PSP بگیرین نه DS. ممکنه خیلی پشیمون شید.

راستی، اسم کنسول جدید Nintendo 3DS اِ.

بچه سمپادی. ای ول. مثل خودم!

J A V I D
06-08-2010, 20:51
سلام
منم میخوام ds lite بگیرم،چه چیزایی تو کارتنش باید باشه؟
!اگه زحمتی نیست چندتا بازی خوبش رو معرفی کنید

کنسول ، شارژر و یه قلم اضافه هیچ چیز دیگه ای تو بستش نیست ...

golabi2
06-08-2010, 22:16
آقا جاوید 130خوبه؟اینایی که تو بازارن کپی خورن؟

J A V I D
06-08-2010, 23:50
کپی خورش یه کارت حافظس که وارد دستگاه می کنید و بازی ها اینا هم می ریزید روش چیز خاصی نداره برای اجرای بازی های کپی یا مموری R4 بخرید یا DSTT قیمت روزم ندارم اگه می تونید چند ماه صبر کنید تا نینتندو 3ds بیاد

santamove
07-08-2010, 13:56
آقا جاوید میشه لیست تمامی دستگاه ها+تعداد گیم هایی که دارید بذارید؟؟؟

J A V I D
07-08-2010, 16:39
بازی هام زیاده بخوام بشمرم فکر کنم حداقل دو روز وقتمو بگیره ! چون اینجا تاپیک دی اسه در مورد بازی های دی اس من هر چی بازی اومده براش دانلود کردم و دارم ....... : ) بماند که سر جمع از کل بازی های دی اس ده تاشم بازی نکردم !

golabi2
08-08-2010, 12:24
این DSi باهمون R4 کپی خور میشن؟
همون بازی های lite رو اجرا میکنه؟

J A V I D
08-08-2010, 17:23
اگه از این R4 باشه مشکلی نداره :

همونوطر که می بینید رو جعبش نوشته با همه دی اس ها سازگاره ، البته لازم به ذکره اینا اصل نیستن و یه مشکلی که الان وجود داره سایتش باز نمی شه که شما بخواید نرم افزارش رو بگیرید ، ولی اگه از اینا خریدید نگران نباشید من نرم افزارشو براتون می ذارم دانلود کنید . تو نت یه سرچ زدم بعضیا گفتن فقط با دی اس لایت و دی اس معمولی کار می کنه و رو جعبش چرت نوشته ، من دی اس خودم لایته مشکلی ندارم با این ، شما زا هر جا خواستید بگیرید همه چی رو یه جا بگیرید و از فروشنده بخواید همونجا تست کنه .

تو بازارم الان اینا زیاده با DSTT

golabi2
08-08-2010, 19:39
راستش تهران که نمیتونم بیام!میخوام از این سایت بخرم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون r4 هم تو لینک بالا هست،ولی فکرنمیکنم اونی که شما میگی باشه!

J A V I D
08-08-2010, 20:07
من فکر می کنم همینا باشه چون این r4 هاست که می گن ورژن 1.4 هستن ! اصل ها چیزی به اسم ورژن روشون نوشته نشده ... البته تا اونجایی که من دیدم .

golabi2
08-08-2010, 21:14
اونی که شما گذاشتی نوشته 1.45 اما این 1.4 به نظرت تو اجرای بازیهای جدید مشکلی نداره؟!
بازیهاش با بازیهای lite یکیه دیگه نه؟

joykiller360
14-08-2010, 21:54
سلام.
اقا من r4 رو که وصل میکنم ارور میده میگه...

couldnot fine_ds_menu.DAT
مشکل کجاست؟ رومم نمیشه از دوستام بپرسم

golabi2
17-08-2010, 14:04
سلام.

احتمالا یکی از فایل هایی که تو رم R4 هست رو پاک کردی!

چه جوری میشه بازی های GAME BOY رو با DS LITE اجراکرد؟
حتما باید کارتریج اصلیش باشه؟!

joykiller360
25-08-2010, 01:19
احتمالا یکی از فایل هایی که تو رم R4 هست رو پاک کردی!

من کلا تو ds گیجم . مستقیم دانلود کردم ریختم ولی بازم ارور میده

J A V I D
25-08-2010, 10:00
سلام.

شما اونو که می خری می ری یه مموری اس دی جدا می خری می اندازی رو اون ، خوب اون مموری اس دی جدا که خریدی برنامه منو روش نیست شما باید برید به سایت سازنده r4 و برنامشو دانلود کنید بریزید رو مموری اس دی تون بعد بذارید تو کنسول تا بازی ها اجرا بشه ...

اگه r4 از همیناست که من بالا عکسشو گذاشتم بگو برات فایل هاشو بذارم ، چون سایت خودشون پوکیده ...

کارتریج اون برای اجرای بازی های کپی تو ایران خیلی سخت پیدا می شه قیمتشم بالاست معمولا ... ارزش نداره

Dark.Life
08-09-2010, 00:18
سلام
دوست من دنبال یه nintendo ds دست دو میگرده
قیمتش حدوداً چقدره ؟
کسی واسه فروش نداره ؟

golabi2
15-09-2010, 15:42
چه جوری میشه از بازی ها خارج شد؟!فقط باید کنسول رو خاموش کرد!

MohammadZero
20-09-2010, 02:52
چه جوری میشه از بازی ها خارج شد؟!فقط باید کنسول رو خاموش کرد!

اینطوری

L+R+A+B+X+Y

این 6 تا دکمه رو همزمان فشار بده از بازی در میاد و وارد صفحه منو میشه.

موفق باشی.

golabi2
03-11-2010, 10:36
سلام
چه جوری میشه DSTT رو آپدیت کرد که بازی های جدید رو اجرا کنه؟!

DJ.Mamal
08-11-2010, 21:36
سلام به همگی...این کنسول جدید
3ds تو بازار ایران پیدا میشه؟
قیمتش چقده؟

MohammadZero
01-12-2010, 20:47
سلام به همگی...این کنسول جدید
3ds تو بازار ایران پیدا میشه؟
قیمتش چقده؟

سلام خوش اومدی داداش

نه سال 2011 وارد بازار جهانی میشه الان هم هیچ خبری به جز اینکه داخل نمایشگاه E3 از کنسول نشون داد نیست.

موفق باشی

golabi2
10-12-2010, 11:27
دوستان چه جوری میشه کارتریج DSTT رو آپدیت کرد؟!میشه آموزش و فایل های مورد نیازشو بذارین؟!

J A V I D
10-12-2010, 13:14
سلام

فایل هاشو از سایت رسمیش بگیرید و روی روت مموری میکرو اس دی خودتون کپی کنید بازی ها هم هر جای مموری بریزی مهم نیست ولی بهتره یه پوشه به اسم بازی ایجاد کنید و بازی ها رو اون تو بریزید ، میکرو اس دی رو به دی اس تی تی بزنید و بازی کنید ! کار خاصی لازم نیست بکنید ...

سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
10-12-2010, 20:09
ممنون
تو سایتش رفتم ولی نفهمیدم کدوم فایل رو باید دانلود کنم!

J A V I D
10-12-2010, 21:57
دو مدل فایل که بیشتر نداره ! یکی یه برنامس برای تشخیص تقلبیش از اصلش یکی هم برنامه ای که باید بریزی روش به زبان های مختلف شما انگلیسی شو دانلود کن ، بقیشم تم و ایناست همه رو همونجا توضیح داده دیگه !!!!

metaler-soad
09-05-2011, 08:42
سلام دوستان
بنده psp داشتم
ولی الان دیگه خسته شدم ازش
میخوام ببینم الان ارزش داره که من یه DS بگیرم.
فکر میکنم بازیهای DS جذابیت بیشتری نسبت به psp دارد.
اگه نظر مثبتی دارید ، لطفا منو راهنمایی کنید که چه مدل DS بگیرم که کلا 200 تومن براش بخوام پول بدم
ممنون میشم که دوستان دی اسی :) بنده رو راهنمایی کنند.
در ضمن این مطلب رو هم بگم که لطفا 3DS پیشنهاد نکنید بهم ... چون خیلی گرونه :)

J A V I D
09-05-2011, 09:13
DS از نظر گرافیکی به پای PSP نمی رسه اگه از اون دست آدم هایی هستید که دنبال گرافیکید وقتی از PSP به سمت DS برید نا امید می شید ولی اگه دنبال خلاقیت هستید DS می تونه پاسخگوتون باشه ! با توجه به این موضوع که 3DS اومدی یه جورایی DS دیگه از رده خارج شده به نظر من DSi بهتر از DSi XL این دیگه بر می گرده به سلیقه شما ، در کل فرق زیاید با هم ندارن فقط اون XL ها صفحشون بزرگتره و به قول یکی از بچه ها اندازه نون بربریه ، من با توجه به اینکه همه مدل ها رو از نزدیک دیدم به شخصه خودم DSi رو به XL ترجیح می دم حالا شاید شما اندازه تصویر برات مهم باشه بری XL بخری سلیقه س فقط هر چی خریدی همونجا کپی خور کن بعضی مدل هاش کپی خور نمی شه ... عکس زیرم تفاوت اندازه رو نشون می ده

3DS سه بعدی جالبی داره ولی پدر چشمتون رو در می آره اگه بخواید همش سه بعدی بازی کنید من که خودم حالت تری دی شو موقع بازی غیر فعال می کنم !!!!

behrooz_50cent99
10-05-2011, 00:33
سلام.من بازی DSi را توی مموری کارت SD ریختم.وقتی میرم تو منوی DS هیچی جز برنامه های قبلیش نمیبینم.اصلا نمیتونم باهاش کار کنم.بهم بگید بازی که ریختم کجا رفته؟؟؟؟؟لطفا...

metaler-soad
10-05-2011, 10:14
DS از نظر گرافیکی به پای PSP نمی رسه اگه از اون دست آدم هایی هستید که دنبال گرافیکید وقتی از PSP به سمت DS برید نا امید می شید ولی اگه دنبال خلاقیت هستید DS می تونه پاسخگوتون باشه ! با توجه به این موضوع که 3DS اومدی یه جورایی DS دیگه از رده خارج شده به نظر من DSi بهتر از DSi XL این دیگه بر می گرده به سلیقه شما ، در کل فرق زیاید با هم ندارن فقط اون XL ها صفحشون بزرگتره و به قول یکی از بچه ها اندازه نون بربریه ، من با توجه به اینکه همه مدل ها رو از نزدیک دیدم به شخصه خودم DSi رو به XL ترجیح می دم حالا شاید شما اندازه تصویر برات مهم باشه بری XL بخری سلیقه س فقط هر چی خریدی همونجا کپی خور کن بعضی مدل هاش کپی خور نمی شه ... عکس زیرم تفاوت اندازه رو نشون می ده

3DS سه بعدی جالبی داره ولی پدر چشمتون رو در می آره اگه بخواید همش سه بعدی بازی کنید من که خودم حالت تری دی شو موقع بازی غیر فعال می کنم !!!!

این عکسی که گذاشتید سمت راستیه DS Light هستش ولی سمت چپی رو نمیدونم کدوم مدلش هست،اگه میشه بگید.
مسئله دیگری که هست اینه که DSi کمی صفحه اش از DS Light بزرگتره،آیا با این تفاصیر گرافیک DSi با توجه به بزرگتر شدن صفحه اش کمی کیفیتش پایین نیومده؟؟؟
و اینکه شما کدوم مدل DS رو پیشنهاد میکنید و الان DS Light و DSi چنده و از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشه .. من ساکن تهرانم.
ممنون میشم راهنمایی کنید آقای Javid

behrooz_50cent99
10-05-2011, 10:38
سلام.من بازی DSi را توی مموری کارت SD ریختم.وقتی میرم تو منوی DS هیچی جز برنامه های قبلیش نمیبینم.اصلا نمیتونم باهاش کار کنم.بهم بگید بازی که ریختم کجا رفته؟؟؟؟؟لطفا...
تو رو خدا

gmd
17-06-2011, 18:28
[/COLOR]
این عکسی که گذاشتید سمت راستیه DS Light هستش ولی سمت چپی رو نمیدونم کدوم مدلش هست،اگه میشه بگید.
مسئله دیگری که هست اینه که DSi کمی صفحه اش از DS Light بزرگتره،آیا با این تفاصیر گرافیک DSi با توجه به بزرگتر شدن صفحه اش کمی کیفیتش پایین نیومده؟؟؟
و اینکه شما کدوم مدل DS رو پیشنهاد میکنید و الان DS Light و DSi چنده و از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشه .. من ساکن تهرانم.

سلام
منم مشکل این دوستمان را دارم .
1- کدام مدل Ds و از کجا بخرم که خودش کپی خور کند ؟
2- قیمت دستگاه چند است ؟
3- قیمت کپی خور کردن چند است ؟ و ازکجا باید بفهمیم که کپی خور شده است ( خودم میتوانم آن را کپی خور کنم . آموزشی برای این کار هست ) ؟
4- در پکیج دستگاه چه وسایلی باید باشد ؟ و آیا این دستگاه ها گارانتی هم دارد ؟
5- تفاوت dsi و dsi xl در چیست ؟
6- کلا نکاتی که قبل خرید باید دانست چیست ؟
7 - این R4 یا DSTT چیست ؟ آیا باید برای استفاده از دستگاه آن را بخرم ؟
با پوزش از اینکه سوالاتم زیاد شد . باید ببخشید چون هیچ اطلاعاتی از این کنسولها ندارم
majid sadr
21-06-2011, 13:54
عکس سمت چپی مدل dsi xl می باشد

majid sadr
21-06-2011, 14:23
سلام
برای من یک nintendo dsi xl از امریکا هدیه آوردن کسی میداند چگونه بازی هایش را راه اندازی کنم ممنون میشم راهنمایی کاملی بکنید

beny_80
02-02-2012, 12:39
سلام دوست عزیز من تازه عضو شدم و اطلاعات زیادی در مورد دی اس دارم دی اس آی مجهز به یک دوربینه به تو پیشنهاد میکنم از R4یا TTDSاستفاده نکن و هر بازی می خوای چیپ جدا گانه براش بگیر دی اس آی ایکس ال قابلیت دیگری که داره صفحه ی بزرگی در برابر دی اس های دیگه داره و از اون بزرگتر دی اس آی دو ایکس ال هست به تو پیشنهاد دیگری که میکنم این عکس که بازی های نقاشی بگیری چون اگر با دی است از جایی عکس بگیری به تو راهنمایی میکنه که تصویر رو با قلم دی اس طراحی کنی

dao
07-03-2012, 11:54
قیمت بازی اورجینال ds چند هستش ؟؟؟
ممنون

noori_ir
14-06-2012, 22:11
سلام دوستان
من یه نینتندو dsi xl رو در بلژیک خریدم و حالا میخوام یه R4 براش بگیرم آیا فقط همین R4 خالی و کپی فایلها در اون کافی هست؟ و ضمنا اینجا R4 هست R4i silver هست gold هست و DSTT هم هست . اینها هیچ فرقی ندارند؟ چون ارزونترینش r4 هست به قیمت 7.5 یورو همینو بگیرم کافیه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

noori_ir
25-06-2012, 12:17
سلام
این پست بسته شده؟ کسی جواب نمیده؟

ramaz
29-08-2012, 23:03
اونجا که کپی رایت پیگرد قانونی داره عزیز!
نگیرنت جریمه بشی

Rogziel
27-09-2012, 21:40
سلام دوستان
من یه نینتندو dsi xl رو در بلژیک خریدم و حالا میخوام یه R4 براش بگیرم آیا فقط همین R4 خالی و کپی فایلها در اون کافی هست؟ و ضمنا اینجا R4 هست R4i silver هست gold هست و DSTT هم هست . اینها هیچ فرقی ندارند؟ چون ارزونترینش r4 هست به قیمت 7.5 یورو همینو بگیرم کافیه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
البته شاید یه کم دیر شده باشه اما مطئمن شو که کنسول تو رو ساپورت میکنه!
مثلا TTDS قدیمی هاش فقط DS و DS Lite رو ساپورت میکنن.
تازه فیک هم زیاد داره و حواست باید جمع باشه!

sargis
01-08-2013, 10:58
دوستان من یه DS lite دارم با R4i آبی رنگ که مموریش فرمت شد و نیاز به فایلهای راه انداز R4 دارم . روی کارت زده ndsill.net اما اونجا صفحه دانلودش خرابه برنامه و صفحه اصلی برنامه R4i من رو نداره امتحان کردم با DS من کار نکردن.
ممنون میشم کسی برام آپلود کنه یا آدرسش رو بده .

god of
26-09-2013, 14:35
سلام من می خواستم یه دستگاه بازی جدید بگیرم نمیدونم ds بگیرم یا wii میشه راهنماییم کنید؟ممنون
ایا بازی های wii مثلا بازی ی yu gi oh 5ds را دی اس اجرا میکنه؟
قیمت دی اس و قیمت وی چنده؟
از کجا می تونم بازی هایش را تهیه کنم؟
هزینه ی کپی خور کردن دستگاه ها چقدره؟

god of
26-09-2013, 17:16
من یه بازی دانلود کردم فرمتش 3ds--> هستش با چه دستگاهی اجراش کنم؟ممنون

god of
27-09-2013, 16:32
یه بازی دان کردم فرمتش 3ds هستش چیکارش کنم؟

ha88an
05-02-2014, 14:47
سلام دوستان
من میخواستم یه کنسول نینتندو wi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دس دوم بگیرم
میخواستم در مورد این کنسول بازی بیشتر بدونم، ارزش خرید داره یا برم دنبال Xbox و PS ؟
بازی های درست و حسابی واسش پیدا میشه؟

behnam_81
07-02-2014, 20:51
از کجا باید مدل xl را بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدرد بازی میخوره؟؟؟؟؟با زی هاش جذابه و حالا حالا ها براش بازی میاد؟؟؟؟؟؟دردسر داره؟؟؟؟؟؟؟؟یا کارکردن باهاش آسونه؟؟؟؟؟؟با وسایلش چه قدر میشه؟؟؟؟اگه میشه آدرس و شماره برای خرید بدهید

behnam_81
08-02-2014, 10:04
پاسخ گو نیستین؟

roxan
19-08-2014, 16:44
یک سوال , اگر تکمه های L و R کار نکنند چه کار باید کرد ؟

SamGun
07-11-2014, 13:43
یک سوال , اگر تکمه های L و R کار نکنند چه کار باید کرد ؟

ضربه خورده ؟

roxan
07-11-2014, 23:03
ضربه خورده ؟

خیر، فکر کنم به خاطر گرد و غبار باشد.

SamGun
08-11-2014, 00:25
خیر، فکر کنم به خاطر گرد و غبار باشد.

اگر به خاطر میدان الکتریسیته جذب گرد و خاک باشه معمولا کارکرد کلید ها بگیر نگیر داره و اینطور نیست که کاملا از کار بیوفته .

احتمال زیاد میتونی مشکل از برد یا Flat و یا لاستیک ارتجاعی زیر دکمه ها باشه .

roxan
08-11-2014, 07:07
اگر به خاطر میدان الکتریسیته جذب گرد و خاک باشه معمولا کارکرد کلید ها بگیر نگیر داره و اینطور نیست که کاملا از کار بیوفته .

احتمال زیاد میتونی مشکل از برد یا Flat و یا لاستیک ارتجاعی زیر دکمه ها باشه .

اتفاقا و بعضی وقتها ( به سختی) کار می کند.

انتر برق
06-01-2015, 14:26
ببخشید دی اس ای رو چطور میشه به وایفای متصل کرد؟
شما R4 نمیفروشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:n13::n13::n13::n13::n13:

arian.rahimi
05-02-2015, 13:36
سلام.
من قسمت لولاي نينتندو دي اي لايتم شكسته.
ميخواستم بدونم جايي تو تهران هستش كه تعمير كنن؟
يا حداقل قطعه هاشو داشته باشن؟

مرسي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

استاد شیفو
07-01-2016, 19:03
از کجا باید این کنسول رو خرید ؟؟؟؟؟؟ بازی هایش را از کجا دانلود کرد ؟