PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم سیمفونی برای adsl پارس آنلاین

amir_a
06-02-2008, 14:22
سلام.

من امروز یه سر رفتم شرکت تباشیر ( نماینده ی پارس انلاین در کرمان) واسه یکی از دوستام adsl بگیریم . منشی اونجا گفت که باید مودمت "سیمفونی" باشه تا اصطلاحا "کانفیگ" بشه:13:. می خواستم ببینم این کانفیگ قضیش چیه؟ من خودم adsl دارم. هر دفعه که ویندوز نصب می کنم ، غیر از نصب درایور و ساختن کانکشن کار دیگه ای انجام نمیدم. ضمنا مودمم رو هم از شرکتی که ازش سرویس می گیرم نگرفتم.

حالا سرویس پارس آنلاین لزوما مودم سیمفونی می خواد یا نه؟ در ضمن این مودم سیمفونی 49 هزار تومن میارزه یا نه؟:19:

ممنون. :20:

imanprjr
06-02-2008, 17:47
سلام.

من امروز یه سر رفتم شرکت تباشیر ( نماینده ی پارس انلاین در کرمان) واسه یکی از دوستام adsl بگیریم . منشی اونجا گفت که باید مودمت "سیمفونی" باشه تا اصطلاحا "کانفیگ" بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می خواستم ببینم این کانفیگ قضیش چیه؟ من خودم adsl دارم. هر دفعه که ویندوز نصب می کنم ، غیر از نصب درایور و ساختن کانکشن کار دیگه ای انجام نمیدم. ضمنا مودمم رو هم از شرکتی که ازش سرویس می گیرم نگرفتم.

حالا سرویس پارس آنلاین لزوما مودم سیمفونی می خواد یا نه؟ در ضمن این مودم سیمفونی 49 هزار تومن میارزه یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

سلام هم شهری خودمون بله شرکت تباشیر نمایندهی پارس توی کرمان مودم symphony sy602 رو میده که مودم خوبیه و سرعت خوبی هم داره .و config هم ه برای تنظیم مودم برای ارتباط با این شرکته......و این مودم رو پشتیبانی می کنه این شرکت...قیمتش هم مناسبه...چون خودم هم دارم ازش استفاده میکنم.....و شرکت تباشیر سرعتش واقعا باوور نکردنیه نسبت به شرکت های سرویس دهنده توی شهر ما.........

darvish1900
06-02-2008, 18:03
دوست اینها چرت فقط برای فروش مودم خودشون. شما هر مودمی استفاده کنی جواب میده . اما پارس آنلاین اجباری.
این رو هم بگم مودم خیلی خوبی آخ نمیگه

amir_a
06-02-2008, 20:56
سلام هم شهری خودمون بله شرکت تباشیر نمایندهی پارس توی کرمان مودم symphony sy602 رو میده که مودم خوبیه و سرعت خوبی هم داره .و config هم ه برای تنظیم مودم برای ارتباط با این شرکته......و این مودم رو پشتیبانی می کنه این شرکت...قیمتش هم مناسبه...چون خودم هم دارم ازش استفاده میکنم.....و شرکت تباشیر سرعتش واقعا باوور نکردنیه نسبت به شرکت های سرویس دهنده توی شهر ما.........

حالا به نظر شما این رفیق من اگه بره یه مودم adsl ارزون گیر بیاره بهتره یا اینکه از خودشون بخره؟:20:

darvish1900
06-02-2008, 22:33
گفتم اجباری از خودشنون بگیر یوگرنه بهتون خط نمیده مگه طرف راضی بشه بهت بده.معلوم خیلی ارزون تر در میاد
اون 50000 یک دی لینک Dsl200نهایت گرون بدن 32000 تومان.
اگر طرف گفت نمیخوره با پشت دست بزن....

amir_a
06-02-2008, 23:11
ممنون از راهنماییتون:10:

Actros
06-02-2008, 23:16
گفتم اجباری از خودشنون بگیر یوگرنه بهتون خط نمیده مگه طرف راضی بشه بهت بده.معلوم خیلی ارزون تر در میاد
اون 50000 یک دی لینک Dsl200نهایت گرون بدن 32000 تومان.
اگر طرف گفت نمیخوره با پشت دست بزن....

dsl 200 فک کنم تک پرت usb باشه
مودم با پرت اترنت بگیر حتما
d link 522 t قیمتشم 45 تومن یا همون symphony

imanprjr
07-02-2008, 09:10
ممون از دوستانی که جواب دادند آقا من که symphony دارم از خود پارس عزیز این مودم شما که می گیرید بعداز این که adsl شما تمام شد و دیگه نخواستین استفاده کنین اگر زیر 6ماه باشه مودم رو پس می گیرند و پول شما رو هم اگه مودم سالم باشه پس می دهند از این بهتر چی می خواهی.....و همون حرفی که actors زد این که حتمآ مودم با پورت lan بگیر........

MOHAMMAD2010
07-02-2008, 13:23
منم symphony sy602 رو تایید میکنم مودم خوبیه

rezaete
07-02-2008, 13:44
من هم مودم SY800c دارم . تا حالا هم راضی بودم . در ضمن اگر میخواید مودم رو پس بگیره باید هر چیزی که از اول توش بود رو بهشون بدی . مثلا پلاستیک ها و دفترچه و از این حرفا . که اونا هم دوباره بدن به یکی دیگه.

imanprjr
07-02-2008, 16:11
من هم مودم SY800c دارم . تا حالا هم راضی بودم . در ضمن اگر میخواید مودم رو پس بگیره باید هر چیزی که از اول توش بود رو بهشون بدی . مثلا پلاستیک ها و دفترچه و از این حرفا . که اونا هم دوباره بدن به یکی دیگه.

آره دوست عزیز ما هم همین کار رو کردیم دیگه همه چیزش رو پس می دهیم بهشون...:10::31:

amir_a
08-02-2008, 15:37
پارس آنلاین کدوم مدل رو میفروشه؟ SY800c یا SY602 ؟

بعدشم یه مطلب دیگه. من خودم یه مودم Conexant ساده دارم. فایده ای داره برم یه دونه از این سیمفونیا بگیرم؟ اصلا به کسی که کاربر خودشون نیست مودم می فروشن؟:13:

imanprjr
08-02-2008, 17:00
پارس آنلاین کدوم مدل رو میفروشه؟ SY800c یا SY602 ؟

بله عزیز مودم sy 602 رو خودشون می دهند.......

بعدشم یه مطلب دیگه. من خودم یه مودم Conexant ساده دارم. فایده ای داره برم یه دونه از این سیمفونیا بگیرم؟ اصلا به کسی که کاربر خودشون نیست مودم می فروشن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم شما از کدوم isp گرفتین خودشون این مودم رو به شما دادند....

amir_a
08-02-2008, 20:03
بله عزیز مودم sy 602 رو خودشون می دهند.......

نمی دونم شما از کدوم isp گرفتین خودشون این مودم رو به شما دادند....

من از دیدبان سرویس می گیرم. مودمم رو هم از نمایندگی آسیاتک تو کرمون گرفتم. خیلی وقت پیش جمع کرد.:41: فکر می کنم 2 سال پیش.

imanprjr
08-02-2008, 20:54
واقعا سرعت دیدبان افتضاح هسته توی شهرمون من که حالم بهم خورد ولی پارس خدای من 64 دارم سرعتش از مخابرات بهتره.......توی مخابرات وقتی Dll میکردم سرعتش 50تا 60 بود ولی الان از خودم در حدود110تا130هسته که مخابرات بایید بره تو قوطی.............

amir_a
08-02-2008, 22:27
خود منم احتمالا بعد از تموم شدن قراردادم برم از پارس انلاین بگیرم.

imanprjr
09-02-2008, 08:05
موفق باشی عزیز به سلامتی........

supportmdf
02-03-2008, 14:18
آخه سیمفونی هم شد مودم:41::31:

P30iran
07-03-2008, 21:10
سلام
دوستان عزیز یه زحمت دارم واستون
درایور Sy 602رو می خوام
اینم می دونم که میشه درایور 800 رو روش نصب کرد
ولی اگه کسی درایور خودشو داره لطفاً بزاره

K A R I M I
07-03-2008, 21:34
منظورتون این علامت هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای رفع اون کانکشنی که روش علامت هشدار هست باید روش دوبار کلیک کنید تا پنجره Network Connections باز بشه ، اونجا روی کانکشن مربوط به LAN کلیک راست کنید و پراپرتیز رو بزنید حالا مطابق شکل در قسمتی که اشاره کردم اعداد رو همان گونه که هست وارد کنید ، حالا دیگه اون کانکشن با اون هشدار براتون نمیاد دلیلش هم اینه که IP که کارت شبکتون بهش وصل شده پیدا نشده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این IP صبانت هستش شما باید زنگ بزنید پشتیبانی و آی پی شرکت رو از خودشون بگیرید ...

P30iran
07-03-2008, 21:44
دست شما درد نکنه
خیلی خیلی ممنون
من آی پی پارس رو ندارم ولی آی پی که وصل شدوم راداشتم
دوتا خونشو با اون پر کردم
یه خونشم 255 گذاشتم
درست شد
ولی احساس می کنم سرعتم اومد پایین

P30iran
07-03-2008, 22:08
آقای کریمی دستت درد نکنه
خیلی خیلی ازت ممنونم
خدایش زحمت کشیدی
خسته نباشی
آقا من همین کارو کردم ولی چون آی پی خودمو داشتم دیگه زینگ نزدم
همونو وارد کرم جاخالی وسطشم فقط 255 گذاشتم ... درست شد ولی فکر کنم سرعتم پایین اومد
ولی میشه دوباره به حالت اول برگردوند
بازم ممنون

K A R I M I
07-03-2008, 22:26
ولی بهتر هست که ipرو از خود شرکت بگیرید وقتی که اولین خط رو پر کردید tab رو بزنید اینجوری دومین خط به طور اتوماتیک پر میشه بعد بلافاصله tab بزنید و ipرو که از خود شرکت گرفتید رو وارد کنید
اون دو تا خط آخری رو هم می تونید از هر dns ای استفاده کنید ...