PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید در مورد ذحیره صفحه از اینترنت کمکم کنید

nic_chagal
04-02-2008, 17:25
سلام من در اینترنت در سایتی مال امتحان ثبت نام کردم که به شکل انترنتی بود بعد یک صفحه بعد از ثبت نام اومد که باید اونو یا پرینت می کردم با باید ذخیره می کردم.چون پرینتر نداشتم مجبور شدم ذخیره کنم وقتی در قسمت save رفتم یک قسمت بود نوشته بود save as a printable که من وقتی اونو زدم به شکل فایل pdf ذخیره شد اما متاسفانه وقتی باز کردم دیدم فرم ذخیره شده اما کلمات فارسی به شکل علامت سوال هستش.من برای دریافت کارت امتحان این رو باید ببرم.کسی می تواند به من کمک کنم چه کار باید بکنم ایا راهی هست. با تشکر

Mr.Lover
04-02-2008, 17:41
سلام
دوست عزیز اگر از IE7 استفاده می کنی ابتدا از قسمت بالای صفحه گزینه Page رو انتخاب کن و سپس مورد Save as.. در کادری که باز می شه در قسمت پایینش (فیلد میانی) گزینه Save as type حالت( Webpage,complete (*.htm;*.html را انتخاب کن.
امیدوارم مشکل تون حل بشه.
موفق باشید.

tabriz-info
05-02-2008, 11:12
خوب اینیکه درستمون فرمودن مربوط به این میشه که شما دوباره بتونی به اون صفحه دسترسی پیدا کنی و بعد اونطوری ذخیره کنی

اگه دیگه به اون صفحه دسترسی نداری افلاین کن یا از هیستوری اینترنت اکسپلورر امتحان کن ببین دوباره اون صفحه میاد یا نه بعد به اون شکل ذخیره کن

hadi_balaa
06-02-2008, 17:56
یه راه دیگه :
1- view
encoding -2
unicode - 3

morteza.bahrami
08-02-2008, 10:18
یه راع اینه که از صفحه عکس بگیری
دکمه PrtSc رو بزن بعد یه جایی مثل pAINT یا فتوشاپ پیستش کن
راه های سخت تری هم هست مثل پرینت روی غایل های PDF با نرم افزار های حسابی مثل PDF Factory pro