PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشنهاد همكاري دو جانبه

مرد مباح
04-02-2008, 11:05
سلام دوستان.
من برنامه نويس دلفي هست و ار عكسم هم ميشد اينو حدث زد.
چند وقت پيش برنامه اي اينجا گزاشته بودم كه كرك كنيد ولي فكر ميكنم چون اون برنامه براي دوستان بي ارش بود ، شما نخواستيد كه آن را كرك كنيد و با هم همكاري داشته باشيم.
الان فكري به ذهنم رسيد كه شايد جواب بده و اينجوري ميتونيم به يك تقابل برسيم.

اگر برنامه خاصي (مربوط به كرك يا بدون ارتباط با آن) مد نظر شماست كه ميتوانم آن را براي شما بنويسم اينجا درخواست دهيد و من بر روي برنامه اي كه براي شما ميسازم قفل ميزارم تا شما آن رابشكنيد و مرا هم در روند قفل گذاري كمك كنيد.
تخصص برنامه نويسي من در زمينه ديتابيس هست و الگوريتم نويسيو تا حدودي گرافيك . متاسفانه دانش نوشتن برنامه هايي براي نفوذ و تغيير در برنامه ديگر رو ندارم.

لطفا با توجه به دانش من درخواست دهيد و بعلاوه برنامه شما در چند مرحله ارائه خواهد شد.
مرحله اول با قفل ساده و بخشي از برنامه مورد نظر شما
مرحله دوم با قفل با پيچيدگي و امكانات تكميلي (مانند گزارشات و ...)

خاهشا برنامه هايي كه نوشتن اونا 2-3 ماه طول ميكشه درخواست نديد . چون امكان نوشتن اونا نيست.
ممنون.

M.C.
04-02-2008, 11:43
سلام دوستان.
چند وقت پيش برنامه اي اينجا گزاشته بودم كه كرك كنيد ولي فكر ميكنم چون اون برنامه براي دوستان بي ارش بود ، شما نخواستيد كه آن را كرك كنيد و با هم همكاري داشته باشيم.

اگر برنامه خاصي (مربوط به كرك يا بدون ارتباط با آن) مد نظر شماست كه ميتوانم آن را براي شما بنويسم اينجا درخواست دهيد و من بر روي برنامه اي كه براي شما ميسازم قفل ميزارم تا شما آن رابشكنيد و مرا هم در روند قفل گذاري كمك كنيد.
تخصص برنامه نويسي من در زمينه ديتابيس هست و الگوريتم نويسيو تا حدودي گرافيك . متاسفانه دانش نوشتن برنامه هايي براي نفوذ و تغيير در برنامه ديگر رو ندارم.

لطفا با توجه به دانش من درخواست دهيد و بعلاوه برنامه شما در چند مرحله ارائه خواهد شد.

خاهشا برنامه هايي كه نوشتن اونا 2-3 ماه طول ميكشه درخواست نديد . چون امكان نوشتن اونا نيست.
ممنون.
سلام رفیق...:31:
Inbox ت رو چک کن ، من یه پیشنهاد دارم برات...
بای

Morteza_SOS
05-02-2008, 18:00
سلام دوستان.

ممنون.

به نام خدا
سلام پیشنهادت عالیه فقط برنامه هایی که می نویسی اگر هم مربوط به کرک و ... نیست با ارزش باشه نه اون دفترچه تلفن فوق ساده ....! مثلا یه برنامه ای بنویس مربوط باشه به رایت سی دی ، قفل شکنی ، قفل گذاری و ....
در کل از این همکاری و همفکری استقبال می شه .:10:

راستی هدفت از این کار چیه هر چی که هست کرک می شه دیر و زود داره ولی بازم کرک می شه !:31:

مرد مباح
07-02-2008, 14:57
شكي نيست كه دير يا زود كرك ميشه.
ولي ميحوام سطح امنيت قفلم رو چك كنم و يك سري قفل چند لايه ايجاد كنم كه شكستنش سخت باشه.
راستي اون برنامه براي رايت Cd منظورت يك چيري هست كه قفلي رو Cdها بزاره.
فكز كنم بتونم يك چنين چيزي بتويسم.

Morteza_SOS
10-02-2008, 02:26
راستي اون برنامه براي رايت Cd منظورت يك چيري هست كه قفلي رو Cdها بزاره.
فكز كنم بتونم يك چنين چيزي بتويسم.

به نام خدا
بله دقیقا مثل TZ Copy و ... اگر هم بتونی برنامه ای مثل کلون سی دی بنویسی خیلی عالی می شه نه به قدرت اون بلکه شبیه اون :8:

Mr.reCoder
10-02-2008, 06:55
نمیدونم چرا دوستان برنامه نویس دلفی دوست دارند اینروزا روی ما کرکرها رو کم کنند؟:10:

باشه دوست من منتظرم. هر فنی میخوای بزن.:11: