PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام.درخواست کمک برای v3x.

moeen170
04-02-2008, 10:49
دوستان خسته نباشید.من مشکلی پیدا کردم که امیدوارم یکی بتونه سریع کمکم کنه.من گوشی motorola razr v3x H3Gدارم.دو روز پیش زمانی که روی گوشیم با برنامهskin manager v0.51داشتم skin نصب میکردم موقع restartشدن گوشی ناخودآگاه فیشmini usbرو کشیدم.گوشیم دیگه درست boot نشد.یعنی از اون لحظه حالت چشمک زدن داره ودائم restart میشه و صفحه سفید میشه و دوباره سیاه میشه واین حالت تکرار میشه.وقتی باتری رو چند دقیقه خارج کنم و دوباره نصب کنم و گوشی رو روشن کنم فقط hello moto نشون داده میشه ودوباره عین قبل حالت restart پیدا میکنه.اطلاعاتی که تونستم از گوشیم پیدا کنم این هاست:
boot loader:0.6.8.2
software version:R252211LD_AS_U_85.97.F5P
battery ok
ok to program
transfer mode:
serial RS_232که با فشار دادن *و#ودکمه روشن شدن پیدا کردم ووقتی mini usb در این حالت وصل شه خط آخر تبدیل میشه به:transfer mode :usb
دیگه نه برنامه skin manager کار میکنه و نه motorola phone tools به خاطر restart شدن دائم گوشیمو detect میکنه.من برنامه p2k commander v3.3.5 هم دارم که از اول تا حالا گوشیم رو نمیشناسه وحالا هم که دیگه باrestart شدن نور علی نور شده.من اطلاعات گوشیم هم خیلی مورد نیازمه و نتونستمback up هم بگیرم.چه کار کنم؟
اطلاعات روی جعبه گوشیم:type:MUT_4411J11
DJ:SA2466AT_1108_2424
FLEX OPT:T675YHو ATO ITEM:SA2466A_6101و MSN:D67WGW34CPو IMEI:352241_01_209649_5

Corvette
04-02-2008, 11:51
دوستان خسته نباشید.من مشکلی پیدا کردم که امیدوارم یکی بتونه سریع کمکم کنه.من گوشی motorola razr v3x H3Gدارم.دو روز پیش زمانی که روی گوشیم با برنامهskin manager v0.51داشتم skin نصب میکردم موقع restartشدن گوشی ناخودآگاه فیشmini usbرو کشیدم.گوشیم دیگه درست boot نشد.یعنی از اون لحظه حالت چشمک زدن داره ودائم restart میشه و صفحه سفید میشه و دوباره سیاه میشه واین حالت تکرار میشه.وقتی باتری رو چند دقیقه خارج کنم و دوباره نصب کنم و گوشی رو روشن کنم فقط hello moto نشون داده میشه ودوباره عین قبل حالت restart پیدا میکنه.اطلاعاتی که تونستم از گوشیم پیدا کنم این هاست:
boot loader:0.6.8.2
software version:R252211LD_AS_U_85.97.F5P
battery ok
ok to program
transfer mode:
serial RS_232که با فشار دادن *و#ودکمه روشن شدن پیدا کردم ووقتی mini usb در این حالت وصل شه خط آخر تبدیل میشه به:transfer mode :usb
دیگه نه برنامه skin manager کار میکنه و نه motorola phone tools به خاطر restart شدن دائم گوشیمو detect میکنه.من برنامه p2k commander v3.3.5 هم دارم که از اول تا حالا گوشیم رو نمیشناسه وحالا هم که دیگه باrestart شدن نور علی نور شده.من اطلاعات گوشیم هم خیلی مورد نیازمه و نتونستمback up هم بگیرم.چه کار کنم؟
اطلاعات روی جعبه گوشیم:type:MUT_4411J11
DJ:SA2466AT_1108_2424
FLEX OPT:T675YHو ATO ITEM:SA2466A_6101و MSN:D67WGW34CPو IMEI:352241_01_209649_5

سلام ...

مشکلت تقریبا مشخصه.... اگر موفق بشی در حالتی به غیر از بوت مد گوشی رو به سیستم بشناسی...

امکانش هست که با 2 فایل و یه اسکین کارت درست بشه... در غیره این صورت باید فلش کنی..... البته نمی

دونم کدوم فایلهات برات مهمه!! میدونی که فایلهایی که در مموری کارت هستش یا در بعضی مواقع حتی

phone book هم در فلش باقی می مونن... خیلی هم گوشی رو روشن نزار... چون باتری تموم میشه... و

مجبور میشی برایه فلش باتری رو ببری یه جا شارج کنی....

moeen170
04-02-2008, 23:17
دوست عزیز میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید.با چه فایل ها و اسکینی؟بعد مگه گوشی شارژ نمیشه؟من امروز فکر کنم شارژ شد!!!!! .بعد چه طوری در حالت غیر بوت شدن وصل کنم؟فقط در زمانی که مود مثل فلش هست یعنی فشار همزمان *و#ودکمه روشن شدن چشمک نمیزنه.ممنون میشم اگر راهنمایی بیشتری بکنید.

Corvette
05-02-2008, 01:58
دوست عزیز میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید.با چه فایل ها و اسکینی؟بعد مگه گوشی شارژ نمیشه؟من امروز فکر کنم شارژ شد!!!!! .بعد چه طوری در حالت غیر بوت شدن وصل کنم؟فقط در زمانی که مود مثل فلش هست یعنی فشار همزمان *و#ودکمه روشن شدن چشمک نمیزنه.ممنون میشم اگر راهنمایی بیشتری بکنید.

خب..ببین دوتا فایله mma_ucp و mma_dcp که مربوط به اسکین هستش.... اما مشکل اینه که شما به حافظه ی

سیستمه گوشیت دسترسی نمی تونی داشته باشی.. یعنی با اون وضعی که میگی هی ریست میشه!!!!
ممکن بود با ریختنه این دو تا فایل و یه اسکین مشکلت حل بشه...ولی مورده شما..... بعیده شدنی باشه:13:

ظاهرا باید فلش کنی....

moeen170
06-02-2008, 00:51
دوست عزیز دوباره سلام.یعنی راه دیگه جز فلش کردن نیست؟من مموری کارتم رو جدا کردم.من به خصوص شماره تلفن هام و پیامکهام مهمه برام.با فلش کردن برام این اطلاعات باقی میمونن؟؟؟؟بعد اگر راه دیگه جز فلش کردن نباشه میدونین کدوم برنامه بهتره؟من p2k toolsهم دارم.اون بهتره یا rsd lite؟ممنون از کمک مجددتون.

naser maldini
06-02-2008, 12:10
rsd lite بهتره. فلش هم بهترين راهه. ولي قبل از فلش اين راه رو هم امتحان كنيد: باتري و سيم كارت رو دربياريد و حالا گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد بعد باتري رو سر جاش بندازيد. پيغام insert sim باعث ميشه كه گوشيتون خاموش روشن نشه و در حالت روشن باقي بمونه. حالا يه اسكين رو درست حسابي نصب كنيد تا بلكه مشكلتون حل شه. اگه نشد بايد فلش بكنيد. كه اگه كمكي لازم بود مسعود جان كمكتون ميكنن. فقط اگه رو حالت بوت نره بايد از روش پاور بوت استفاده كنيد كه دوستان كمكتون ميكنن.

moeen170
06-02-2008, 16:15
سلام دوست عزیز.ممنون از لطف ومحبت شما.من دیشب دیگه فلش کردم.گوشیم درست شد.ولی متاسفانه پیامک هام همه پاک شد.باز همین که راه افتاد خیلی خوبه.به هر حال سپاسگزارم از لطف شما ودیگر دوستان.یا حق

Corvette
09-02-2008, 19:58
rsd lite بهتره. فلش هم بهترين راهه. ولي قبل از فلش اين راه رو هم امتحان كنيد: باتري و سيم كارت رو دربياريد و حالا گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد بعد باتري رو سر جاش بندازيد. پيغام insert sim باعث ميشه كه گوشيتون خاموش روشن نشه و در حالت روشن باقي بمونه. حالا يه اسكين رو درست حسابي نصب كنيد تا بلكه مشكلتون حل شه. اگه نشد بايد فلش بكنيد. كه اگه كمكي لازم بود مسعود جان كمكتون ميكنن. فقط اگه رو حالت بوت نره بايد از روش پاور بوت استفاده كنيد كه دوستان كمكتون ميكنن.

ممنون ناصر جان.... آموزنده بود... مثله همیشه..:12:

arashf
10-07-2008, 17:21
سلام بچه ها من موتورلا v3x دارم بعد از نصب آخرين منسترپك HearlessMOD@V3XV4 (HearlessMOD@V3XV4) فارسي ميشه اما نميشه SMS فارسي فرستاد كسي مي دونه بايد چيكار كنم ؟

anti_girl
13-07-2008, 09:01
دوست عزيز اين با استفاده از برنامه p2k advand editore امكان داره
برنامه رو اجرا ميكني دكمه connect in p2k mode رو ميزني و صبر ميكني تا دكمه بالا سمت چپ از قرمز به سبز تغيير كنه
از منوي بالا روي phone services كليك كن حالا seem function و بعد دكمه seem 32 function رو ميزني يه پنجره باز ميشه!
حالا روي read from phone كليك كن تا اطلاعات گوشي خوانده بشه...!
حالا بگرد تا گزينه unicode_MOSMS_available رو پيدا كني وي اين گزينه يه كليك كن
حالا گزينه press space key to switch function را كه رد پايين اين پنجره قرار دارد را تيك بزن حالا روي whrite to phone رو بزن و بعد از بالا گوشي رو ريست كن....!

arashf
14-07-2008, 08:32
خيلي ممنون از راهنمايتون