PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کمک

New Effector
04-02-2008, 07:31
با سلام به شما عزیزان
من وقتی کابل usb را به موبایلم وصل میکنم دو درایو می اید یکی (h) و دیگری(i) درایو (i) واسه حافظه خود گوشی و
(H) واسه رم هست.
وقتی روی (i) میکنم دایو را باز میکنه ولی روی درایو (H) کلیک میکنم یه پنجره کوچیک میاد که توش به انگلسی نوشته که(اگه شما می خواهید از این درایو استفاده کنید باید درایو را format کنید) بع تو همون پنجره برای فرمت کردن دو دکمه yes وno دارد. (ومن هیچ برنامه ای نصب نکردم که بتونم از رم استفاده کنم.)
1-من باید درایو را فرمت کنم؟
2-اگه کنم محتویات داخل رم پاک نمی شود؟

ar.behnam
06-02-2008, 15:02
با سلام به شما عزیزان
من وقتی کابل usb را به موبایلم وصل میکنم دو درایو می اید یکی (h) و دیگری(i) درایو (i) واسه حافظه خود گوشی و
(H) واسه رم هست.
وقتی روی (i) میکنم دایو را باز میکنه ولی روی درایو (H) کلیک میکنم یه پنجره کوچیک میاد که توش به انگلسی نوشته که(اگه شما می خواهید از این درایو استفاده کنید باید درایو را format کنید) بع تو همون پنجره برای فرمت کردن دو دکمه yes وno دارد. (ومن هیچ برنامه ای نصب نکردم که بتونم از رم استفاده کنم.)

عزیز فرمت کردنشو من نمیدونم ولی همه اطلاعات پاک خواهد شد
احتمالا واسه رم پس نگذاشتی؟

golmohammadi
07-02-2008, 01:17
با سلام به شما عزیزان
(H) واسه رم هست.

اره شما بايد فرمت كنيد
ببين اطلاعات مموري را وقتي تو گوشي هست ، گوشي ميشناسه ؟
اگه اره اون دردبخورها را بريز تو حافظه گوشي و بعد مموري را فرمت كن

midi jon potter
07-02-2008, 18:54
خوب معمول وقتی خودش میگه درایو رو فرمت کنی باید فرمت کنی و مشکل هم از خود رمته نه ویروش یا چیز دیگه یی ضمنا احتمال داره دوباره این مشکل برات پیش بیاد پس سعی کن پس از فرمت برای یه بار هرچی میخوای توی رم بزا موفق باشی :8: