PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : folder option

chogha
04-02-2008, 00:44
سلام
folder option نیست restore هم جواب نداد قبلا این مشگل برام پیش اومده وقتی با ادمین وارد شدم مشگلم حل شد اما الان ادمین پسورد داره منم یادم رفته پسورد ادمینو راهی واسه وارد شدن به ادمین هست؟
راهنمایی کنید کمک بزرگی کردید.در ضمن مشگل ویروس نیست چون چک کردم. پیشاپیش ممنون.

chaos theory
04-02-2008, 10:56
سلام
folder option نیست restore هم جواب نداد قبلا این مشگل برام پیش اومده وقتی با ادمین وارد شدم مشگلم حل شد اما الان ادمین پسورد داره منم یادم رفته پسورد ادمینو راهی واسه وارد شدن به ادمین هست؟
راهنمایی کنید کمک بزرگی کردید.در ضمن مشگل ویروس نیست چون چک کردم. پیشاپیش ممنون.
مطمئنم مشکل از ویروس هستش . وگرنه دلیلی نداره folder option نداشته باشی.
در طی این مدت چند بار سیستم آوردن برای تعمیر که دقیقا همین مشکل رو داشته و با ویروس یابی حل شده.
در ضمن باید بگم اگه رو admin پسوورد داشته باشی و اونو فراموش کرده باشی راهی نداره که وارد ویندوز بشی.
راستی با چی چک کردی که میگی مطمئنم ویروس نیست؟:13:

zidane
05-02-2008, 09:11
اول با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده کل سیستمتو اسکن کن و بعد با نرم افزار RRT - Remove Restrictions Tool 2.0 خرابکاری های ویروس ها از جمله این مشکلی که گفتی رو درست کن

chogha
07-02-2008, 00:27
ممنون از هم فکریتون اقای zidane این برنامه ای که گفتی اگه حجمش کمه و براتون مقدور لطفا لینگ دانلودشو بزارممنون

mahdi7610
10-02-2008, 00:26
سلام دوست عزیز
سیستم شما ویروسی شده . بهترین انتی ویروس nod32 هستش . همه را از بین می بره .

برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:
توی RUN تایپ کنید gpedit.msc
مسیر زیر را دنبال کنید .

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer
بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

برای حل مشکل ادمین هم خیلی راحت می تونید اگه موقع نصب ویندوز برای اون پسوورد نگذاشته باشید پسوورد اونا ریست کنید .
خودم هزاران بار تا حالا تونستم پسوورد ادمین را دور بزنم .
اگه به این قسمت رجوع کنی می فهمی که رد کردن پسوورد ادمین کاری نداره .
کلی در بارش بحث کردیم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chogha
16-02-2008, 00:57
مهدی جان با راهنماییت مشگلم حل شد کمک بزرگی کردی ممنون

lord5
05-05-2008, 15:50
من همه ي اين كارها را انجام داده ام اما نشد كه نشد.

parsinet
27-05-2010, 13:59
سلام دوست عزیز
سیستم شما ویروسی شده . بهترین انتی ویروس nod32 هستش . همه را از بین می بره .

برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:
توی RUN تایپ کنید gpedit.msc
مسیر زیر را دنبال کنید .

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer
بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

برای حل مشکل ادمین هم خیلی راحت می تونید اگه موقع نصب ویندوز برای اون پسوورد نگذاشته باشید پسوورد اونا ریست کنید .
خودم هزاران بار تا حالا تونستم پسوورد ادمین را دور بزنم .
اگه به این قسمت رجوع کنی می فهمی که رد کردن پسوورد ادمین کاری نداره .
کلی در بارش بحث کردیم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آقا این مسیر که شما گفتی
اصلا Windows Explorer ندارم مشکل از کجاست ؟