PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی هاستینگ ها و حساب های ریسلر وب

morteza.bahrami
04-02-2008, 00:29
به نام خدا
به نظرم رسید باید یه جایی برای بررسی اوضاع هاستینگ داخل گشور وجود داشته باشه.
به عنوان اولین پست، اینوبگم که پارس دیتا خیلی مزخرفه
دلیل هم دارم:
پارسال یه حساب ریسلر ازشون گرفتم که به یاد ندارم ماهی بوده باشه بدون خرابی
اولیش دو ماه بعد از شروع به کارم با این شرکت در پیت بود: اردیبهشت همین سال سرور ایشان رفت مرخصی، علاوه بر اینکه بیش از 2 هفته هیچ خبری از اطلاعات و سایت های من نبود، وقتی زنگ می زدم هم جواب سر بالا می دادن (مشتری محوری کامل!) تازه بعد از 2 هفته و اندی به استحضارمان رساندن که حضرات آقا، تمام اطلاعات را به فنا داده و می گویند ریکاور هم نمی شود تازه بکاپ هم یخ :19:
فکر می کنم همین یه واقعه برای شناخته شدن به عنوان مزخرف ترین هاستینگ دنیا کفایت کنه...
ولی به همین جا که ختم نشد...
همین الان که با دلی پرخون و دندان هایی فشرده برای شما درد دل تایپ می کنم، تمام سایت های من در حال در کردن خستگی می باشند.( البته به مرحمت پارس دیتا):41:
تواین دو روز این پنجمین باره که سرور این قدر به ما محبت می کنه و مارو شرمنده خودش می کنه.
تو دو هفته گذشته، یه سایت ثبت نام کردم که سرور رو مونیتور کنه ببینه چقدر بالاست... (hypersin.com)
نتیجه اینکه میل باکسم پر ایمیل خاموشیه سروره... حدودا 76 درصد آپ تایم... خیلی با حاله نه؟
همه ی دنیا میگن شش سیگما؛ یعنی فقط 3.4 خطا توی هر میلیون نه 240000!

آخیش یکم سبک شدم... :jealous:

jooya
04-02-2008, 09:13
اخی، اکثر همینطورن ، قبل از خرید کلی دروغ تحویل آدم می دهند بعدش ..

بعد مشکل بعدی که هست نبود متخصص هست ، با توجه با ارزان بودن سرور، یه فرد مبتدی با اندیشه صرفآ اقتصادی دست به خرید و هاست کردن میزنه که نتیجه اش جز این نمیشه .

باید قبل از خرید خوب تحقیق کرد(البته کار اسونی نیست قبول دارم) بعد دست به خرید زد ، هیچ ارزونیه بی دلیل نیست .