PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال کردن usb

Mohandes_mansour
03-02-2008, 21:13
سلام

من می خوام از راه ریجستری از ورود اطلاعات از usb به کامپیوترم جلوگیری کنم.

چه کار باید بکنم تو ریجستری که از ورود اطلاعت به دسگام جلوگیری بشه ؟؟؟
البته یه مقاله ای بود که فقط " نمیشد اطلاعات رو توی فلش ریخت " ولی از این راه دوباره میشه از فلش تو هادم ریخت!!!

حالا می خوام که که تز ورود اطلاعات فلش به هاردم جلوگیری کنم یعنی هم نشه توش چیزی گذاشت و هم برداشت بشه !!!

با تشکر!

Mohandes_mansour
03-02-2008, 21:14
فقط کارم ضروریه و پیشاپیش از همنون روباره تشکر می کنم.

Angel Of Darkness
03-02-2008, 21:22
سلام
شما میتونید از نرم افزارهای مدریت کامپیوتر استفاده کنید که اصلا هیچ درایوی رو یا نشناسه یا اجازه انتقال یا گرفتن اطلاعات از سیستم نده و کلی کار دیگه
موفق باشی

Mohandes_mansour
03-02-2008, 21:28
خوب

نه از راه ریجستری خیلی بهتره !

ولی حالا لیستی از برنامه های مدیریت هستند رو بی زحمت بزارید.

با تشکر

divruner
03-02-2008, 21:39
سلام.شما میتونین از نرم افزار قدرتمند lantailor استفاده کنین که همه چیزو درویندوز diable میکنه.اینم لینک دانلودش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
03-02-2008, 21:56
سلام

البته یه مقاله ای بود که فقط " نمیشد اطلاعات رو توی فلش ریخت " ولی از این راه دوباره میشه از فلش تو هادم ریخت!!!

حالا می خوام که که تز ورود اطلاعات فلش به هاردم جلوگیری کنم یعنی هم نشه توش چیزی گذاشت و هم برداشت بشه !!!

با تشکر!
سلام دوست عزیز

Horizon DataSys ExeLockdown نام نرم افزار امنیتی بسیار جالب و کاربردی است که به کاربر خود امکانات فراوانی را عرضه می کنه . از جمله امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربر خود قرار می دهد می توان به جلوگیری از ورود هر گونه Spyware, Malware, Viruses و فایل های مضر برای سیستم است.
کارایی این برنامه فقط در جلوگیری از حمله ویروس ها به سیستم نیست ٬ بلکه این برنامه می تواند قسمت های حساسی از ویندوز را به انتخاب کاربر ٬ برای دیگر محدود کند. از جمله قسمت های حساسی که می توان محدود کرد می توان به جلوگیری از اتصال به اینترنت و همچنین جلوگیری از انتقال اطلاعات بین دو دست گاه توسط USB اشاره کرد.

حجم برنامه 1.45 مگابایت ( به همراه کرک )

Mohandes_mansour
03-02-2008, 22:17
سلام دوست عزیز

Horizon DataSys ExeLockdown نام نرم افزار امنیتی بسیار جالب و کاربردی است که به کاربر خود امکانات فراوانی را عرضه می کنه . از جمله امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربر خود قرار می دهد می توان به جلوگیری از ورود هر گونه Spyware, Malware, Viruses و فایل های مضر برای سیستم است.
کارایی این برنامه فقط در جلوگیری از حمله ویروس ها به سیستم نیست ٬ بلکه این برنامه می تواند قسمت های حساسی از ویندوز را به انتخاب کاربر ٬ برای دیگر محدود کند. از جمله قسمت های حساسی که می توان محدود کرد می توان به جلوگیری از اتصال به اینترنت و همچنین جلوگیری از انتقال اطلاعات بین دو دست گاه توسط USB اشاره کرد.

حجم برنامه 1.45 مگابایت ( به همراه کرک )

آقا دستت درد نکنه حالا دارم دانلود می کنم ببینم که چطوره !

با تشکر فراوان

winxp
03-02-2008, 22:58
کسی از ریجستری بلد نبود ؟

Black Tiger80
03-02-2008, 23:45
سلام

با تشکر!

سلام

همونطور كه فرموديد روشي است كه با تغيير در رجيستري ميتونيد دسترسي write رو بر روي Mass Storage گرفت كه اون هم بصورت زير است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و يك DWORD بنام WriteProtect ايجاد ميكنيد و مقدار اون رو صفر قرار ميدهيد.

همونطور كه عرض كردم در اينجا دسترسي Write گرفته ميشه.

ولي وقتي شما بتونيد از روي يك Mass Storage بتونيد بخونيد (دسترسي Read) دشاته باشيد ديگه نميتونيد مشخص كنيد اين اطلاعات بر روي جاي ديگه اي(مثلا هاردديسك) Write بشه يا نه. مگر اينكه دسترسي ها بر روي هارد ديسك رو مشخص كنيد.

و اگر نخواهيد از روي Mass Storage بخونيد (دسترسي Read ندهيد) كه ديگه وصل بودن اون معني نداره و در واقع شما ميتونيد از طريق زير اجازه وصل شدن Mass Storage رو بگيريد:

در قسمت :

يك Binary Value داريد بنام Start. اگر مقدار Start رو برابر 4 قرار بديد ديگه كاربري اجازه نداره Usb Storage به Usb وصل كنه.

ولي تا جايي كه من فهميدم شما ضمن اينكه ميخواهيد اجازه وصل شدن و خواندن از روي Usb رو به كاربر بديد قصد داريد ريا، اجازه كپي از روي اون رو بگيريد، كه من نديدم بشه با تغيير در رجيستري چنين كاري كرد.

و فكر ميكنم راهش استفاده از همون نرم افزار هاي مديريتي باشه كه دوستان گفتند.

winxp
04-02-2008, 08:56
بسیار عالی

Mohandes_mansour
04-02-2008, 23:33
سلام

همونطور كه فرموديد روشي است كه با تغيير در رجيستري ميتونيد دسترسي write رو بر روي Mass Storage گرفت كه اون هم بصورت زير است:

و يك DWORD بنام WriteProtect ايجاد ميكنيد و مقدار اون رو صفر قرار ميدهيد.

همونطور كه عرض كردم در اينجا دسترسي Write گرفته ميشه.

ولي وقتي شما بتونيد از روي يك Mass Storage بتونيد بخونيد (دسترسي Read) دشاته باشيد ديگه نميتونيد مشخص كنيد اين اطلاعات بر روي جاي ديگه اي(مثلا هاردديسك) Write بشه يا نه. مگر اينكه دسترسي ها بر روي هارد ديسك رو مشخص كنيد.

و اگر نخواهيد از روي Mass Storage بخونيد (دسترسي Read ندهيد) كه ديگه وصل بودن اون معني نداره و در واقع شما ميتونيد از طريق زير اجازه وصل شدن Mass Storage رو بگيريد:

در قسمت :

يك Binary Value داريد بنام Start. اگر مقدار Start رو برابر 4 قرار بديد ديگه كاربري اجازه نداره Usb Storage به Usb وصل كنه.

ولي تا جايي كه من فهميدم شما ضمن اينكه ميخواهيد اجازه وصل شدن و خواندن از روي Usb رو به كاربر بديد قصد داريد ريا، اجازه كپي از روي اون رو بگيريد، كه من نديدم بشه با تغيير در رجيستري چنين كاري كرد.

و فكر ميكنم راهش استفاده از همون نرم افزار هاي مديريتي باشه كه دوستان گفتند.

به نظر عالی می رسد .:20:امتحانش می کنم :46:اگر خوب بود که ممنونت می شوم:11:و لی اگر به کارم نیومد بازم ممنون!:31: