PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در کشیدن خطوط اصلی صورت

linkin_park
03-02-2008, 18:49
سلام .
من هنوز نمیخوام ارگانیک مادلینگ رو یاد بگیرم چون در حدش نیستم ولی یه سوال برام پیش اومده ...
من میخوام کرت کوباین رو بسازم ... اما مشکل اینه که عکس از دو نما بطور دقیق ندارم ...

عکس هاشو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که فک کنم برای نمای Front از آخری و برای نمای Right از اولی بشه استفاده کرد ... اما من برای نمای Front مشکلی ندارم چون دقیقا روبروس اما در عکس اول برای نمای Right چی کار باید بکنم ؟!

منظور من از کشیدن خط اینا هست :
که البته اینم کامل نیست و کلی خط رو نکشیده ...

RezaTayebiJ
03-02-2008, 19:25
برای شروع بهتره از بلو پرینت های استاندارد استفاده کنی .
بعدا کم کم مدلسازی ارگانیکت به حدی می رسه که بتونی با استفاده از چند تا عکس همینطوری خطوط اصلی چهره رو شناسایی کنی.

vbadvanced
04-02-2008, 01:19
بابا چیکارش داری میخای تنشو تو گور بلرزونی؟ بشین جاش Never Mind گوش بده حالشو ببر:31:

راستی چن وقته میخوام یه چیزی بهت بگم. تو که اینقده بچه خوبی هستی و عشق نیروانا هم هستی چرا یوزرتو اینقده ضایع انتخاب کردی(منظورم اسم همون بچه قرتی های جغل پغله:31:) حداقلش دیگه Korn میزاشتی.
(شوخی کردم جون من از دستم ناراحت نشی ها!:10:)

hadi665
04-02-2008, 11:55
عزیز دل من
من نمیدونم چیکار میکنیا ، فقط بگم جون من بده ساخت یه آموزش هم برا ما بزار ، خوب ، باشه ؟
این چیزایی که گفتی یعنی چه.
ولی اگه من جات بودم همون که رضا جان گفتو انجام میدادم

linkin_park
05-02-2008, 15:43
vbadvanced .... بخدا من شرمندم ... این یوزر رو من 3 سال پیش ساختم !!! اون موقع لینکین اون آلبوم M2M افتضاحشو نداده بود بیرون ... اما بعد از M2M گذاشتم کنار ... هنوزم Hybrid Theory لینکین کلی طرفدار داره ...

اما تا الان این جوابو به هزار نفر دادم ... نمیدونم میشه یوزرو عوض کنم یا نه ؟! به هر حال ... رو نقطه حساس من دست گذاشتی .... بهر حال همین که میشناسیش خیلی کارت درسته ! Pearl jam هم میخوام کل اعضاشو تری دی بسازم اگه خدا عمری بده و ارگانیکو یاد بگیرم ...

فعلن گیتارو دارم میسازم تو مکس ... بدک نشده ...

چه آف تاپیکی شد اینجا شرمنده داش امین !!!