PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آغاز مسابقه طراحی قالب وبلاگ بلاگفا

Bill Gates
03-02-2008, 15:34
سلام .
گروه شالی یک مسابقه برگزار کرده با عنوان " طراحی قالب وبلاگ بلاگفا " با موضوعات مختلف که در شرکت کنندگان میتوانند قالب را بدون Tag ها ارائه بدن .
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید ::10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tabriz-info
04-02-2008, 11:33
تگ زیاد اهمیت نداره چون راحت میشه استفاده کرد اخه کی میاد قالبی که روش زحمت کشیده همینطور راحت بفرسته اونا بر دارن به اسم خودشون بدن بیرون

من که هر چی طراحی میکنم فقط برا فروش میزارم

Bill Gates
04-02-2008, 12:58
سلام .
شما میتونید قبل ارائه به آنها قالب خودتون رو با اسم خودتون پخش کنید / اینها حق پخش قالب های شمارو ندارن چون من این ها رو خوب میشناسم و اینها طراحی هاشون سبک های بسیار درجه بالایی هستش و با قالب هایی که واسه مسابقه هست کاری با اونها ندارن:31:

Bill Gates
04-02-2008, 13:01
البته این نکته هم یادم آماده که قالب شما در حد خوبی باشد یعنی به قول شما اینها به نام خودشون بدن بیرون اگر قالبتون عالی و جذاب باشه خوب در مسابقه برنده میشین و در واقع پول قالب خودتون رو میگیرید
که فکر نمکنم این ها به بیرون این قالب ها رو بدن - چون من با مسئولش داشتم صحبت میکردم ایشان میگفتن ما چندین دوره مسابقه قراره برگزار کنیم که تمامی ارسال ها در یک دی وی دی ذخیره و نگه داری میشود و به هیچ عنوان به دست کسی نمیرسد

tabriz-info
05-02-2008, 10:39
ok مرسی از اطلاع رسانیتون ولی ما اون قدرا هم حرفه ای نیستیم که قالبمون برنده بشه

آخه معمولا طراحی قالب سلیقه ایه

اینا با چه معیاری میخوان بسنجن؟>

Bill Gates
05-02-2008, 13:04
چون من با یکی از این ها آشنا هستم اطلاعات خوبی دارم
اونا یک معیار های عمومی رو در نظر میگیرند که عموم میپسنده / به عنوان مثال این ها وبلاگ های زیادی رو مورد بررسی قرار میدن و میبینن که بیشتر چه مدل رنگبندی و استیلی رو استفاده کردن و نتیجه رو با قالب ها شرکت داده شده در مسابقه مقایسه و نظر میدن :10:

Bill Gates
20-02-2008, 14:29
برندگان در سایت اعلام شده اند :
iranforum.ir

Bill Gates
20-02-2008, 14:29
برندگان در سایت اعلام شده اند :
iranforum.ir