PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات مرتبط با انواع "Video Player" (برنامه های پخش)

صفحه ها : 1 2 [3]

bayatmm
08-01-2013, 11:43
سلام به همگی من قبل با برنامه رمت فاکتور کاری میکردم الان چند روز وقتی زیر نویس فیلم رو اضافه میکنم به خط میخی نوشته میشه ممنون میشم کمک کنید با تشکر

BehzadKiNG
14-01-2013, 00:48
يه نرم افزار خوب هست كه هم بشه دو تا زيرنويس همزمان باهم باز كرد و هم كمي زير نويس رو بي رنگ كرد؟
Kmplayer اينكار رو مي كرد و زماني خوب بود ولي الان خيلي بد شده و تو سيستم من كه كلا"‌باگ و اروره، potplayer هم الان همه چيش عاليه ولي اين دوتا امكان رو من توش نديدم.
مرسي/

Arash4484
22-01-2013, 18:50
سلام به همگی من قبل با برنامه رمت فاکتور کاری میکردم الان چند روز وقتی زیر نویس فیلم رو اضافه میکنم به خط میخی نوشته میشه ممنون میشم کمک کنید با تشکر
سلام، در تنظیمات زیرنویس، ANSI Code-Page روی چه حالتی قرار گرفته؟...با Arabic امتحان کنید.

havzhini
28-01-2013, 22:41
من با صدای vlc بر به مشکل خوردم.
صدای این پلیر روی یه مقدار ثابت مونده و کم زیاد نمیشه و اصلا مقدار صدا تغییری نمیکنه.
نسخه پلیر من 2.1 هست و ویندوزم 8.
کسی میدونه مشکلش چیه؟

Arash4484
29-01-2013, 15:54
من با صدای vlc بر به مشکل خوردم.
صدای این پلیر روی یه مقدار ثابت مونده و کم زیاد نمیشه و اصلا مقدار صدا تغییری نمیکنه.
نسخه پلیر من 2.1 هست و ویندوزم 8.
کسی میدونه مشکلش چیه؟

دو سه نسخه بعد از ورژن شما ارائه شده که آخرین ورژن: VLC 2.0.5 Twoflower هستش...بهتره اونرو نصب کنید، یکسری باگها در ورژن 2 و 2.0.1 وجود داشتند.
اگر حل نشد مطرح کنید...

havzhini
29-01-2013, 16:47
دو سه نسخه بعد از ورژن شما ارائه شده که آخرین ورژن: VLC 2.0.5 Twoflower هستش...بهتره اونرو نصب کنید، یکسری باگها در ورژن 2 و 2.0.1 وجود داشتند.
اگر حل نشد مطرح کنید...

نسخه من 2.1.0 بود که مشکل داشت دوتا نسخه هم گرفتم بازم مشکل داشت حتی نسخه vlc-2.1.0-git-20130127 که مال چند روز پیشه.
ولی نسخه 2.0.5 رو نصب کردم درست شد و مشکلی نداره.

فقط یه مشکل جزعی دیگه داره با زیرنویس.
من زیرنویسهای که یه خط طولانی باشه که میشه 2خط روی هم معمولا ابتدای جمله رو خط پایین نشون میده و ادامه رو خط بالایی.
راهی نیست این حالت درست بشه؟

Mr.World.Wide
07-04-2013, 09:21
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم چطوری و در کدوم پلیر میشه همزمان دو زیر نویس رو استفاده کرد
مثلا هم زیر نویس فراسی پخش بشه و هم زیرنویس انگلیسی
توی KMP گزینه مولتی سابتایتل رو فعال میکنم هیچ تغییری نمیکنه
دوستان اگه میتوونند راهنمایی کنند.
ممنونم

daryani
19-04-2013, 12:45
Power DVD
خیلی راحت میتونی زیرنویس اولی رو بالا بزاری و دومی رو پایین :n01:

amir_t6262
20-04-2013, 19:01
این را قبلا توضیح داده بودم.
در Kmplayer از منوی Subtitle باید گزینه subtitle language و بعد 2nd subtitle و بعد load را بزنید و زیرنویس دوم را انتخاب کنید.

NorthBridge
06-06-2013, 22:30
Jet Audio در جدیدترین آپدیت یعنی نسخه ی 8.0.17.2010.Plus قابلیت نمایش همزمان دو زیرنویس رو اضافه کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahdar
04-08-2013, 16:16
سلام.
برای مهاجرت از kmplayer به potplayer چند تا جایگزین میخوام...به خصوص اولی:
- تو km پتجره رو میشد تنظیم کرد سایز تصویرو کامل کوچک کرد که فایل تصویری دیده نشه و مثل فایل صوتی به نظر میاد ، بعد با یه اینتر صفحه رو فول میکردی باز برمیگردوندی به همون حالت بی تصویر ، تو pot حتی با اسکین های دیگه بازم یه تصویر کوچک نشون میده.چکار کنیم شبیه صوتی بشه و باز با یه کلید اینتر بشه مثل قبل؟
- تو km با کلید های ][ سریع زیرنویسو جابجا میکردی الان با کدوما میشه؟
- با alt + q صفحه زیرنویس میومد و تظیم بهتر با دیدن همه زیرنویس یکجا ... تو pot چه کلید میانبری هست؟

ممنون :n16:

Arash4484
18-08-2013, 04:45
- تو km با کلید های ][ سریع زیرنویسو جابجا میکردی الان با کدوما میشه؟
- با alt + q صفحه زیرنویس میومد و تظیم بهتر با دیدن همه زیرنویس یکجا ... تو pot چه کلید میانبری هست؟

سلام
-><
- Alt+E

atlas-m
19-09-2013, 18:17
سلام.
از Windows Media Center برای تماشا تلویزیون استفاده می کنم. تلتکس اون مشکل داره. حروف فارسی را نمایش نمیده. کسی این مشکل را تونسته حل کنه؟

ممنون از شما

ELSIN
14-10-2013, 19:21
تو potplayer برای جا به جا شدن بین زیرنویس ها (کاری که تو km با < و > انجام میشد) باید از چی استفاده کرد ؟

بعد وقتی potplayer بازه و داره فایلی رو اجرا میکنه دیگه با دبل کلیک روی یه فایل جدید ، فایل جدید باز نمیشه ، میشه درسش کرد ؟

لیستی از ShortCut های برنامه هست ؟

Arash4484
15-10-2013, 23:25
تو potplayer برای جا به جا شدن بین زیرنویس ها (کاری که تو km با < و > انجام میشد) باید از چی استفاده کرد ؟
با Alt+L زیرنویس بعدی لود میشه
و با L لیست زیرنویسها نمایش داده میشه.

بعد وقتی potplayer بازه و داره فایلی رو اجرا میکنه دیگه با دبل کلیک روی یه فایل جدید ، فایل جدید باز نمیشه ، میشه درسش کرد ؟
بله میره به انتهای لیست پخش...
برای پخش شدن مستقیم و بلافاصله، انتخاب این گزینه :
F5->General->Multiple Launching->Play the clicked file

لیستی از ShortCut های برنامه هست ؟ این میتونه بخشی ازش باشه:

و برای اضافه کردن موارد دلخواه : F5->General->Keyboard->Add Hotkay

ELSIN
16-10-2013, 23:51
خیلی ممنون ارش جان

با Alt+L زیرنویس بعدی لود میشه
و با L لیست زیرنویسها نمایش داده میشه.

متوجه نشدید ، مثلا یه خط زیرنویس رد شده و من میخام برگردم و دوباره بخونمش ، توی لیست ShortCut ها که آپ کردید من چیزی ندیدم توی General->Keyboard->add هم چیزی نیست ، فک کنم کلا نداره !

mojtaba007
17-10-2013, 00:04
کسی میدونه چرا دیگه پلیر splayer ورژن جدید نمیده
عاشق این برنامه ام ولی چند ماهه ورژن جدید نیومده بالای یک سال فکر کنم
اخرین ورژن SPlayer 3.7 Build 2437

یه پلیر بهم معرفی کنید که مثل splayer بتونم زیرنویس های با فرمت ass رو عقب جلو کنم بدون استفاده از صفحه کلید (با موس)

Arash4484
17-10-2013, 00:21
خیلی ممنون ارش جان
متوجه نشدید ، مثلا یه خط زیرنویس رد شده و من میخام برگردم و دوباره بخونمش ، توی لیست ShortCut ها که آپ کردید من چیزی ندیدم توی General->Keyboard->add هم چیزی نیست ، فک کنم کلا نداره !
خواهش میکنم...
آها منظورتون رفتن به موقعیت زمانی زیرنویس قبلی و بعدیه...با کلید Home خط قبلی و با End خط بعدی لود میشه...(و با Ctrl+Home موقعیت خط کنونی ریلود میشه)

Arash4484
17-10-2013, 01:59
یه پلیر بهم معرفی کنید که مثل splayer بتونم زیرنویس های با فرمت ass رو عقب جلو کنم بدون استفاده از صفحه کلید (با موس)

میتونید برای ماوس وظیفه تعریف کنید، این راه حل مبتنی بر اینترفیس برنامه نیست ولی همچنان متکی به ماوسه و شاید از روش SP هم ساده تر...

برای مثال در PotPlayer :
در مسیر F5->General->Mouse یکی از گزینه ها رو که مناسبتر میدونید انتخاب کنید ،
برای مثال برای تعریف تاخیر و تسریع با اسکرول ماوس، گزینه Wheel scroll -up و Wheel scroll -down ...
سپس گزینه Customize (آخرین گزینه از منوی روبروی نام کلیدهای انتخابی)
رفتن به مسیر Subtitles / Sync و انتخاب گزینه Faster برای یکی و Slower برای دیگری

از این به بعد با حرکت دادن اسکرول ماوستون به بالا ساب تایتل تسریع و به پایین دچار تاخیر میشه

- با هر کلید ماوس که مایلید میتونید تعریف کنید.
-با فرمت SSA هم جواب میده.

pars20
17-02-2014, 11:49
سلام. kmیه مشکل بزرگ داره اونم اینکه که فایل های 3gp رو حالت شطرنجی نشون میده. راه حلی وجود نداره که درست بشه؟

MOHAMMAD2010
26-02-2014, 13:42
سلام
من از برنامه K-Lite.Mega.Codec.Pack استفاده میکنم جدیدا وقتی فیلمی با پسوند mkv رو با windows media player اجرا میکنم فقط صدا از باند های جلویی میاد ! ( از باند های پشتی نمیاد ) ولی اگه همون فایل رو با winamp باز کنم مشکلی نداره
همینطور اگه کلیپی باشه که پسوندش mp4 هم باشه صدا از همه باند ها میاد و مشکلی نداره
چه جوری درستش کنم که تو media player هم صدا از همه باند ها بیاد ؟

rmd
11-11-2014, 22:44
این ایراد پت پلیر که فیلمو کشیده نشون میده یعنی اون نوار سیاه و سفید بالا و پایین نیست تا سایز واقعی فیلم نشون داده بشه چجوری حل میشه؟!

دو سه سال پیش هم از این پلیر استفاده میکردم و این قضیه رو حل کرده بودم اما الان یادم نمیاد چجوری و از کجا

اف5 رو میزنم و ویدئو سایز رو هم تغییر میدم هیچکدومش تاثیری نداره

الان 1 یا 2 ساعته علافم کرده بچه ها اگه میدونستید ممنون میشم بهم بگید باید چیکار کنم

Kasra 91
24-06-2015, 11:18
KM Player دیگه خیلی کند شده برنامه ی خوب برای صوتی و تصویری که اسکین خوب هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنین ؟

*REZ4*
24-06-2015, 13:02
KM Player دیگه خیلی کند شده برنامه ی خوب برای صوتی و تصویری که اسکین خوب هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنین ؟

Pot player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kasra 91
24-06-2015, 21:22
برنامه ی خوبیه ولی کیفیت ویدیوش خیلی بده به پای KM نمیرسه

*REZ4*
25-06-2015, 10:43
برنامه ی خوبیه ولی کیفیت ویدیوش خیلی بده به پای KM نمیرسه

کیفیتش خیلی بهتر از KM هست
اگه یکم تنظیماتشو تغییر بدی کیفیتش خیلی بالاترم میره