PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کممممک : شکستن پایه فن

kabiri
03-02-2008, 06:57
سلام
وقتی دستگاهم را روشن کردم دیدم بوق میزنه وقتی علت رو جویا شدم چشمتون روز بد نبینه دیدم پایه فن cpu
شکسته و هیت سینک جدا شده :41:.
از اونجایی که محل سکونتم قم هست هر جا رو گشتم کسی پایه فن Amd am2 نداشت .
از دوستان کسی در تهران جایی سراغ داره که بشه تهیه کرد .
مادربردم هم abit m2nview و cpu athlon64 x2 4200 هست
پیشاپیش از توجهتون ممنونم.

davsep
03-02-2008, 08:49
تو تهران هست، ولی همون پایه شکسته رو باز کنی تعمیر کنی دردسرش کمتر از تهرانه.

پایه چهارتا پین پلاستیکی داره آزادشون کن درش بیار. بعد با چسب دوقلو بی رنگ ناحیه شکسته رو با ظرافت بچسبون و بعد از خشک شدن کامل، جا بنداز . . .

kabiri
03-02-2008, 13:07
این کارو قبلا انجام دادم
با چسب دوقلو بی رنگ چسبوندم . بعد از 12 ساعت اومدم اهرم فن را جا بندازم دوباره از همونجا شکست

davsep
03-02-2008, 16:30
خب اینکارو باید یه خورده با حوصله بیشتری انجام بدی. مثلا یه کار اینه که محل شکستکی رو قبل از چسبوندن با یه سوزن ته گرد که تهش رو چیدی، بست بزنی و بست رو با هویه داغ کنی تا بره تو پلاستیک. بعد از روی بست سوزنی چسب دوقلو بزنی که فکر نمیکنم دوباره بشکنه. خلاصه یه خورده حوصله میخواد.

Benygh
03-02-2008, 17:52
سلام دوست عزیز
خرید فن جدید بهتره چون فن سی پی یو چیزی نیست که براش سی پی یو رو به خطر بندازی ..
سفارش بده از رایان صبا ....

davsep
04-02-2008, 07:57
خرید فن جدید بهتره چون فن سی پی یو چیزی نیست که براش سی پی یو رو به خطر بندازی ..

این دوستمون پایه فنش (که رو مادر بورد هست) شکسته. خود فن که مشکلی نداره!! خرید فن جدید برای چی!؟؟!

becareful
10-02-2008, 02:36
اگه مشکلت هنوز حل نشده...باید کاری رو بکنی که من کردم قبلا جواب هم داد هنوز هم میشنوم سیستم بدون مشکل کار میکنه...همونطور که دوستمون گفتن چسب دوقلو رو برمیداری از جایی که جدا شده دوطرف رو چسب میزنی.دستت نباید بلرزه و باحوصله کار کنی.بعد دور اون قسمتی رو که جدا شده با کاغد آغشته به چسب دوقلو دور تا دورش بچسبونی.کاغذ که به این چسب آغشته میشه به طور عجیبی اون قسمت شکننده رو محکم میکنه.توجه کن 4 ظلع دور قسمت کوچکی که جدا شده رو با 4 کاغذ دورش رو بگیره.هر کاغذ هم چند لایه باشه.اگه دیدی کاغذ میفته یا دستت خسته شد نگه داری خوب باید فوت کنی به سمتش ^^ :d