PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گزارش گیری با کریستال ریپورت

rizo
02-02-2008, 14:07
سلام من یه مشکلی داشتم میخواستم با کریستال ریپورت گزارش گیری کنم ولی نمیتونم فایل ایجاد شده توسط کریستال ریپورت رو با پایگاه داده ربط بدم ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید :41: :41: :41:

damla1368
15-02-2008, 19:50
با سلام
اولا بگو كه در كجا مشكل داري و دوماً برنامه اي مي خوام برات معرفي كنم كه هم كار كردن با اون راحت تره و هم بصورت فايل اجرايي است نام اين برنامه كريستال ريپورت است كه آخرين ورژن آن ورژن 11 مي باشد.
اگه باز مشكلي داشتي در خدمتيم
با تشكر

rouzbeh_ziafati
16-03-2009, 01:28
من می خوام چندتا چک باکس در برنامه قرار بدم که هر کدوم از اونها نام یکی از ستون های datagrid ام باشه . Datagird به بانک و جدول مربوطه وصل باشه . هر چک باکسی که انتخاب شد اون ستون (فیلد) در Datagrid نمایش داده بشه و هر کدوم که از حالت انتخاب دراومد در datagrid نشون داده نشه . تا اینجای برنامه کاری نداره .
اما مشکل من اینجاست که می خوام وقتی که روی دکمه گزارش گیری کلیک کردم بر اساس ستون هایی که در datagrid در حال نمایش هست یک گزارش بگیرم .
چطور باید به برنامه فهموند این رو ؟ ما وقتی یک گزارش درست میکنیم از قبل می دونیم که از چه چیزهایی گزارش می خوایم و فیلد و لیبل این ها رو در گزارش طراحی می کنیم . اما حالا که معلوم نیست از قبل چندتا ستون رو برای گزارش گیری ارسال خواهیم کرد چطور برنامه این رو تشخصی میده ؟ چه راهی وجود داره ؟