PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام ! بوق بوق کردن هنگام روشن شدن

Reza Alimadadi
01-02-2008, 02:47
سلام ! وقتی لب تاپ را روشن می کنم تا بخواد به ویندوز برسه همچنان بوق بوق می کنه البته از بلند گو این صدا نیست ! ؟ لطفا راهنمایی کنید . ممنون

soda_india
01-02-2008, 11:17
salam Ram hatman check kon hatman tamiz kon 2bare bezar

lord_ashkan_z
01-02-2008, 12:24
salam Ram hatman check kon hatman tamiz kon 2bare bezar

آخه آی کیلو ف می گه لب تاپ چه جوری رم رو چک کنه؟

لب تاپ ت رو ببر جایی که خریدی. همون جا سرویس می دن. چون حتی اگر بدونی مشکل از چیه خودت نمی تونی درستش کنی ...

در ضمن نگران نباش ، درررررست میشه ...:31:

Reza Alimadadi
02-02-2008, 00:57
سلام!
از راهنمايی همگی شما ممنون . راستی اصلاح کنم این صدا بوق بوق از بلندگو باید باشه چون وقتی گوشی وصل می کنم از گوشی صدا می آید . زاستی رم را هم تمیز کردم همچنان بوق بوق هست . منتظر هستم . قربان شما رضا

soda_india
02-02-2008, 16:21
آخه آی کیلو ف می گه لب تاپ چه جوری رم رو چک کنه؟

لب تاپ ت رو ببر جایی که خریدی. همون جا سرویس می دن. چون حتی اگر بدونی مشکل از چیه خودت نمی تونی درستش کنی ...

در ضمن نگران نباش ، درررررست میشه ...:31:
ya shoma laptopb nadid ya inke bazesh nakardid rahat ramo mishe check kard dar zemn IQ to bebabr check kon test remon bede hatman bet migan

Black Tiger80
02-02-2008, 17:33
سلام!
از راهنمايی همگی شما ممنون . راستی اصلاح کنم این صدا بوق بوق از بلندگو باید باشه چون وقتی گوشی وصل می کنم از گوشی صدا می آید . زاستی رم را هم تمیز کردم همچنان بوق بوق هست . منتظر هستم . قربان شما رضا

سلام دوست عزيز

گاهي اوقات اگر laptopn‌شما بيش از يكي رم داشته باشه و يكي از اين رم ها مشكل داشته باشه يا درست جا نخورده باشه ، ضمن بالا آمدن سيستم بوق خطا هم ميزنه.
ولي اينطور كه شما گفتيد ظاهرا سيستم شما يك ماژول بيشتر رم نداره.

مورد ديگه اي كه من خيلي برخوردم، اينه كه ممكنه سكتور هاي هارد شما آسيب ديده باشه. در اين مورد هم بعضي از لپ تاپ ها بوق خطا ميزنه.