PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو هام باز نمی شن

mamy joon
31-01-2008, 23:17
دوستان عزیز سلام

من یه مدتیه که وقتی روی درایو هام کلیک می کنم یه ارور میده و اون رو باز نمی کنه

حتی ویندوزم عوض کردم اما بازم درست نشد

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم ارور:

windows can not find COPY.EXE.make sure you type the name corectly and then try again to search for a file.click the start botton and then click search

evry day
31-01-2008, 23:29
اگه مثل من شده باشه مشکل شما . این جوری امتحان کن وقتی می خوای باز کنی یه صفحه می یاد مثل اول که

ویندوزتو نصب می کنی ومی خوای فایلهای مدیا رو باز کنی این دریایواتو هم با اینتر نت اکسپلور باز کن روش

اینتر نت اکسپلورر امتحان کن ببین مشکلت حل میشه

winxp
31-01-2008, 23:43
سلام عزیزم

شما هنوز نمیدونی این ویروسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مراجعه کن به اونایی فایلهاشون مخفی شده بیان اینجا

موفق باشی عزیزم

winxp
31-01-2008, 23:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
01-02-2008, 16:20
دوستان عزیز سلام

من یه مدتیه که وقتی روی درایو هام کلیک می کنم یه ارور میده و اون رو باز نمی کنه

حتی ویندوزم عوض کردم اما بازم درست نشد

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم ارور:

windows can not find COPY.EXE.make sure you type the name corectly and then try again to search for a file.click the start botton and then click search
سلام mamy joon ( می خواستم بگم mamy جون دیدم خودش جون داره )

شما ویروس autoran.inf گرفته اید و باید به صورت زیر اونا پاک کنید .
این نوعی از یک تروجان است که یک فایل با نام copy.exe در تمامی درایو های شما قرار می دهد و با هر بار کلیک فایل دستوری autorun.inf فایل copy.exe را اجرا می کنه .

اگر شما فعلا از anti virus استفاده نمی کنید.راه حل زیر فقط مشکل ورود به درایو های شمارا کاملا حل می کند ولی تروجان از بین نمی رود و بهتر است سریع از یک آنتی ویروس بروز استفاده کنید.

1. بروی MY COMPUTER کلیک کنید.
2. بعد از مشاهده لیست درایوها از نوار بالا بروی گزینه Tools کلیک کرده سپس گزینه Folder Options را انتخاب کنید.
3.در پنجره جدید باز شده گزینه View را انتخاب کنید و بروی گزینه Show hidden files and folders کلیک کنید تا دایره آن توپر شود.
4.کمی پایینتر تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files را بر دارید.

حالا دکمه Apply و Ok را بزنید و با استفاده گزینه Open وارد یکی از درایو ها شده و بدنبال فایل autorun.inf بگردید و آنرا Delete کنید.( در مورد تمامی درایو ها این کار را انجام دهید ).

سپس بدون انجام هیچ کاری سریعا بعد از پاک کردن autorun.inf از تمام درایو ها ویندوز را ریستارت کنید .
( یادتون نره حتما ریستارت کنید .)
مشکل ورود به درایو ها کاملا حل می شود ، ولی از آنجا که هنوز این تروجان در سیستم شما توسط فایلی فعال است ممکن است دوباره این مشکلات ایجاد شود.

نکته : نباید برای وارد شدن به درایو ها برای پاک کردن ویروس دابل کلیک کنید چون با انجام این کار ویروس دوباره فعال خواهد شد . حتما حتما با راست کلیک کردن و زدن open وراد درایو ها بشید.
بعد از ریستارت مشکل برطرف خواهد شد .

موفق باشی .:11: