PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BURNOUT Paradise

صفحه ها : [1] 2

p3yman_xl
31-01-2008, 21:12
BURNOUT: Paradise

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات کلی :

بازی در شهر خیالی Paradise City اتفاق می افتد و کاملا یک دنیای باز را روبروی شما قرار میدهد. بنا به گفته ی Chris Ward این شماره کاملا یک بازی جدیدی از سری Burnout هست. با توجه به اینکه بازی Burnout در یک دنیای کاملا باز اتفاق میافتد، اما فریم ریت بازی همان 60 فریم در ثانیه است، که در سری قبلی Burnout نیز به همین گونه بود.
بعضی از جنبه های بازی تغییر یافته، مثلا کارهایی را که انجام داده اید در قسمت Statistics شما ضبط میشود. مثلا بالاترین سرعت یا بزرگترین تصادف برای هر خیابان! قسمت Crash به Showtime تغییر اسم یافته است. این قسمت جذاب را میتوان در حین مسابقات Race و Road Rage نیز فعال کرد و در حین مسابقه با حریفان، تصادفات زیبایی نیز بوجود آورد! تصادفات دیگر از پیش نوشته نیستند و شما در این دنیای باز میتوانید تصادفت را در هر جای بازی شکل دهید.

گیم پلی :

این بازی واقعا یک تحول در سبک Racing هست. اولین نکته ی جالب بازی، گواهینامه هست که عکس اون بر مبنای عکس گیمر تگ شما انتخاب میشه! این گواهینامه بعد از تعداد مشخصی مسابقه، اصطلاحا" اآپگرید میشه و مثلا از درجه ی D به درجه ی C ارتقا پیدا میکنه. که این ارتقا گواهینامه تا درجه ی A و بالاتر هم ادامه پیدا میکنه! و با هر بار آپگرید شدن، به شما تعدادی Gamer Score هم تعلق میگیره. نکته ی جالب دیگر در بازی، استارت زدن هست که پس از انتخاب ماشین و خارج شدن از Junkyard ، باید با دکمه ی RT ماشین رو استارت بزنید و به راه خودتون ادامه بدید. نحوه ی کنترل ماشین ها هم خیلی خوب طراحی شده و مشکل خاصی در کل ندارید و دکمه ها هم طوری چیده شده که به راحتی دستتون میاد.

همونطور که میدونید ماشینها در سری Burnout کمپانی سازنده ندارند و همگی تخیلی هستند. اما در این شماره ماشینها از کمپانیها تولید شده اند و برای خود اسم دارند. ( البته با اینکه بیشتر ماشینها از روی مدل واقعا درست شده اند، اما هنوز هم بیشتر آنها ساخته ی ذهن سازندگان هستند و وجود خارجی ندارند. همچنین ماشینها قابلیت tune-up شدن رو ندارن. اما میتوان رنگ ماشین ها را بوسیله ی رفتن به مکانهای مخصوصی که Paint Shop نام دارند تغییر داد. این کار را میتوان در Junkyard ( جایی که میتوانید اتومبیلهای خودتون رو انتخاب کنید ) نیز انجام داد و رنگ ماشین را نیز انتخاب نمود. در بازی مکانهای دیگری برای افزایش Burnout Meter و همچنین تعمیر ماشین وجود دارد که باعث میشود مسابقات Road Rage را فراتر از محدودیت Damage ماشین نیز انجام داد.
سیستم آنلاین بازی نیز با نام Easy Drive شناخته میشود، که میتوان در نقشه دیگر بازیکننده ها را مشاهده کرد و با رفتن به سمت آنها و دعوت کردن آنها، مسابقه را ترتیب داد!

سیستم Damage بازی نیز تغییر یافته. مثلا اگر ماشینی تصادف کند و چهار چرخ آن سالم باشند، میتواند به مسابقه ادامه دهد. اما در صورتی که ماشین آسیب جدی ببینید، به طوری که یکی از چرخهای آن از آن جدا شود، ماشین در موقعیت Wrecked قرار میگیرد و بازیکننده باید منتظر بماند تا ماشین دوباره احیا شود. همچنین ماشینها میتوانند از هم پاشیده شوند، جمع شوند یا اینکه در اثر برخورد با موانع موجود در مسیر تغییر شکل دهند. اما ماشینها این قابلیت را ندارند که از وسط به 2 نیم تقسیم شوند!

گرافیک :

گرافیک بازی به معنای واقعی کلمه، بالاست. شهر Paradise بدون هیچ گونه لودینگی با حداکثر ریزه کاری ها اجرا میشه! تابلوهای تبلیغاتی، ماشینهای عبوری، رقیبان، کوه ها و .... همگی خیلی خوب مدلسازی شدند. گرافیک بازی واقعا چشم نواز هست و دوست ندارید دست از بازی کردن بکشید! به تمام اینها مسابقه های هیجانی و تصادفهای خیره کننده رو هم اضافه کنید تا به عمق لذت و هیجان بازی پی ببرید.

صدا گذاری :

مطمئنا یه بازی مثل Burnout بدون صداگذاری خوب و دقیق حیف میشه و زحمت سازندگان به باد میره. اما در این بازی صداگذاری خیلی دقیق کار شده و همونطور که سازنده ها هم گفته بودن، در هر بار تصادف افکتهای صدا تغییر پیدا میکنه. مثل همیشه در بازیهای EA، قسمت EA Trax رو میشه دیدی که گلچینی از آهنگهای زیبا روجمع آوری کرده. در بازی حدودا 70 تا ترک آهنگ وجود داره که میتونید به دلخواه چیدمان اونا رو تنظیم کنید. در کل این قسمت هم عالی کار شده.

سخن آخر :

گفتنیها از این بازی زیاده و باید خودتون اونا رو تجربه کنید. اگر طرفدار سبک ریسینگ و مخصوصا تصادفات زیبا و هیجانی هستید، به هیچ عنوان این بازی رو از دست ندید! به نظر من حتی اگر هم از این سبک خوشتون نمیاد، بازی رو بگیرید، مطمئنا از تصادفات خوشتون میاد.

امیدوارم اطلاعات خوبی بوده باشه.

موفق باشید

Armin 2008
31-01-2008, 22:01
خیلی ممنون .اطلاعاتت جامع بود.

chaos theory
31-01-2008, 22:26
این بازی واسه pc که نیست !
هست؟

Oracle_Eldorado
31-01-2008, 23:22
واسه PS3 و Xbox 360 که هست ( یعنی بود چون دقیقا یادم نیست )
پیمان جان شما منبع رو نزاشتی دوست من .
من حدس میزنم MGI.IR باشه !!!

chaos theory
01-02-2008, 00:06
سروش جان اگه واسه سایت مدرن باشه که یعنی واسه pc هم هستش دیگه . مدرن که واسه بازی های xbox360 و ps3 تبلیغات نمیکنه. میکنه؟

Oracle_Eldorado
01-02-2008, 00:16
حالا گذشته از حرفا بیاین در مورد بازی صحبت کنیم .
میگم این آزاد در شهر نداره ؟!

Sam Fisher 11
01-02-2008, 03:05

ممنون از پیمان جان به خاطر مطالب مفیدشون...

خب Gamespot به بازی امتیاز عالیه 9.0 داد ! و سایت gametrailers و مجله gameinformer به ترتیب امتیاز 8.8 و 8.5 به بازی دادن. مجله gf معتقده که بازی ارزش بارها بازی کردن رو داره !

بازی تنها برای PS3 , Xbox360 عرضه شده !

Game Information
Developer: Criterion Games
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing
Release Date: Jan 22, 2008
ESRB: EVERYONE 10+
Number of Players: 1 Player
Number of Online Players: 8 Online

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بوکس شات های بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arnold_ab
01-02-2008, 11:35
من حدس میزنم Mgi.ir باشه !!!
اوراکل جان شما چرا هرکس که یه مطلب
مفیدی میزاره هی بهش گیر میدی

p3yman_xl
01-02-2008, 11:59

واقعا برام عجیبه .... نمیدونم چرا تا یه مطلب در مورد بازی گذاشته میشه، همه فکر میکنن از جای دیگه کپی شده! دوست عزیز من اصلا عادت ندارم از جایی مطلب کپی کنم، این مطالب هم همگی خودم نوشتم.

Armin 2008
01-02-2008, 18:30
خسته نباشی ولی واقعا همه ی burnout ها تو زمان خودشون عالی بودند .یادش بخیر اون زمان که burnout رو با x box بازی می کردیم.
راستی arnold عزیز oracle جان قصد بدی نداشت.فقط می خواست حدسش رو بگه،من خودم از p3ymanعزیز به خاطر این که به بچه ها اطلاعات مفید درباره این شاهکار بده ،نشسته و این همه متن رو تایپ کرده تشکر می کنم.

Sam Fisher 11
09-02-2008, 20:03
چند تصویر دیگه از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی رو گرفتم ولی هنوز خیلی بازی نکردم... فعلا فقط همینو بگم که تا به حال چنین تخریب پذیری در هیچ بازیی با این سبک ندیدم ! واقعا خارق والعاده است.
با سرعت خیلی زیاد به دیوار بتونی زدم و باورم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... ماشین به زیبایی ! تا شیشه جلو جم شد!!! کلم خوابید اساسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin 2008
09-02-2008, 20:18
مبارک باشه فقط امکان اومدنش واسه p30 هست؟

*PiNk PaNTHeR*
09-02-2008, 23:03

امکانش نه زیاده نه کم، 40%
سبک ریسینگ پورتش کاری نداره اما وقتی هنوز شایعه ای هم نیومده نباید به این نکته دل بست.
----
من رفتم این رو بخرم جالبه قیمت 10000 بهم پیشنهاد کردن.:13:
لعنت به این شهر با فروشنده های سودجوش

Sam Fisher 11
10-02-2008, 11:13
امکانش نه زیاده نه کم، 40%
سبک ریسینگ پورتش کاری نداره اما وقتی هنوز شایعه ای هم نیومده نباید به این نکته دل بست.
----
من رفتم این رو بخرم جالبه قیمت 10000 بهم پیشنهاد کردن.:13:
لعنت به این شهر با فروشنده های سودجوش
مگه دیویدیش وبراتیم بود؟(البته اونم خیلی باشه 8 تومان)
نه من معمولی با قابشو گرفتم 5500

یاد ندارم تا به حال نسخه ای از Burnout واسه PC اومده باشه! خیلی بعیده ولی خب غیر ممکن هم نیست !

*PiNk PaNTHeR*
10-02-2008, 16:16
مگه دیویدیش وبراتیم بود؟(البته اونم خیلی باشه 8 تومان)
نه من معمولی با قابشو گرفتم 5500

یاد ندارم تا به حال نسخه ای از Burnout واسه PC اومده باشه! خیلی بعیده ولی خب غیر ممکن هم نیست !
سسلام
نه مطمئنم از NG سفارش میدن این فروشگاه هم وبراتیم نداره.
در این صورت کمتر هم براشون در میاد چون خرید کلی میکنن.

Sam Fisher 11
11-02-2008, 04:14
واقعا کرش هاش خیره کننده اند !

تمام شهر از ابتدا باز است.

قبل از کرش های شدید زاویه دوربین تغییر میکنه و دوربین و همچنین اتمسفر نما کاملا سینمایی میشه تا به بهترین نحو تصویر تصادف به نمایش دربیاد !

وقتی مدتی بازی رو رها کنید ماشین شما خاموش میشه و باید با چند بار فشار دادن دکمه گاز استارت بزنید و دوباره روشنش کنید که ایده جالبی به نظر میاد. صدای استارت زدن و اولین غرش موتور هم شنیدنی است.

موزیک های زیبا، متنوع و جدیدی برای بازی لیسانس شدن. دیشب چندتا از موزیک های کلاسیک و به یادماندنی رو شنیدم و البته Girlfriend از آوریل(منظورم تنوع هستش)

یکی از آیتم های جالب بازی jumpها هستن که با پرش های بلند(باز هم زاویه دوربین تغییر میکنه) اون هارو به دست بیارید(مثلا عبور از درون تابلو تبلیغاتی یا از یک سمت پلی به سمت دیگرش)

در بازی موانع زیادی برای انجام حرکات بدل کاری وجود داره

فعلا همینا...
هیجان بازی وصف ناشدنی است ! حتما امتحانش کنید !

LeBron
11-02-2008, 17:08
این burnout از 2 به بعد ما رو معتاد خودش کرد...این یکی هم خداااااس!!
هنوز بعد مدت ها خواب point of impact و اون roadster باحالشو میبینم!!!

Armin 2008
11-02-2008, 18:25
خيلي ممنون از پيگيريت sam fisher عزيز.
من امروز بازي رو برايه x360 خريدم.قشنگه و گرافيكه خوبي داره.بعد از ضد حال pro street خيلي چسبيد .

*PiNk PaNTHeR*
09-05-2008, 19:40
سلام.
Criterion Games اعلام داشته که بازی برای PC هم پورت خواهد شد. این بازی تنها بازی موفق سبک Racing در این نسل بوده.
تا اطلاع ثانوی تاریخ عرضه اعلام میشه.

Rude Boy
09-05-2008, 21:39
من نزدیک آخرای بازی گیر کردم و نمی تونم برم جلو تر ....

Masoud King
10-05-2008, 12:07
چند تصویر از نسخه PC:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Rude Boy
10-05-2008, 14:38
مگه نسخه pc هم هست ؟

Masoud King
12-05-2008, 15:36
مگه نسخه pc هم هست ؟

آره قراره امسال براي pc هم بياد.
اينم يه ويدئو ماله گيمپلي بازي هستش:

sasanjfr
13-05-2008, 14:15
تاریخ عرضه ی burnout paradise برای pc اعلام شد.این بازی در ماه ژوئن(بین 12 خرداد تا 10 تیر) امسال برای pc منتشر میشه:

byebye
15-05-2008, 01:41
پس فكر كنم بشه بعد از يه مدت بازي racing خوب انجام بديم. nfs كه واقعا با پرو استريت به نظرم خراب كرد اين بازي با اين امتيازاش بايد خيلي باحال باشه /// :10:

Rude Boy
15-05-2008, 15:12
خیلی عالیه !
من تا حالا این بازی را با کیبورد بازی نکرده بودم .... اگه این واسه pc بیاد دیگه nfsوdirtوgti هیچ فروشی نخواهند داشت . فقط همینا واسه pc کم داشتیم که بحمدالله داره میاد.

a.salireza
16-05-2008, 14:15
البته بايد بدونيد اين اولين و احتمالآ آخرين نسخه ي Burnout هست كه براي PC مياد. چون ضرري كه شركت سازنده ي بازي به خاطر كپي هاي غير مجاز ميخوره قابل جبران نيست.:13::2:

Rude Boy
17-05-2008, 14:56
البته بايد بدونيد اين اولين و احتمالآ آخرين نسخه ي Burnout هست كه براي PC مياد. چون ضرري كه شركت سازنده ي بازي به خاطر كپي هاي غير مجاز ميخوره قابل جبران نيست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

خوب شاید درست باشه !
اما همین که این شماره واسه pc میاد خیلی جای شکر داره.
من وقت نکردم صفحات قبل را بخونم ! می شه سیستم مورد نیاز pc را بگین؟

♥سپاهان♥

Utorrent
17-05-2008, 19:06
همه چیز رو گفتین بجز مهمترین چیز ....
.
.
.
.
.
این بازی لودینگ نداره مثلا اگر در یک مسابقه ببازین برای شروع مجدد باید خودتون ماشین رو به اول خط مسابقه برونین!

hosseincode2008
27-01-2009, 21:18
ديگه وقتشه تاپيك بياد بالا و حدود يك هفته مونده تا عرضه ي بازي براي pc ، اميدوارم پورتش به خوبي نسخه هاي كنسولي باشه كه از گيم اسپات 9 گرفته!

HoJJaT_007
27-01-2009, 21:45
همه چیز رو گفتین بجز مهمترین چیز ....
.
.
.
.
.
این بازی لودینگ نداره مثلا اگر در یک مسابقه ببازین برای شروع مجدد باید خودتون ماشین رو به اول خط مسابقه برونین!

خب آره ! این یه چیز واقعی هستش !

تازشم اصلا به نظرم این درست نیست !

وقتی باختی دیگه باختی . اون مسابقه حزف میشه بجاش یه مسابقه دیگه اضافه میشه . اینطوری طبیعی تر نبود ؟

مثلا من با شما مسابقه میذارم . میبازم دوباره بذارم ؟ :d یکم مصنوعی میشه ...

hosseincode2008
04-02-2009, 14:46
تاریخ انتشار نسخه ی PC بازی امروز هست و تا حالا چهار امتیاز گرفته :

IGN : 84
VideoGamer : 90
GameZone : 90
LEVEL Czech Republic : 90

HoJJaT_007
04-02-2009, 15:13
پس تشریف فرما شد برای PC !

من که میخوام برای این بازی یه Racing Wheel بخرم !

ali_ranger22
05-02-2009, 13:34
پچ 1.0.0.1 عرضه شد

یا

یا

Masoud King
07-02-2009, 14:53
Burnout Paradise بر روی PC انتیاز های زیر را کسب کرد:

IGN..................8.4/10
GameZone............9/10
VideoGamer...........9/10
PC Gamer UK......8.5/10
GameSpy............4.5/5

این بازی در 5 فوریه 2009 منتشر شده است!

mosolim
07-02-2009, 16:23
سلام
کسی سریال این بازی رو برای pc داره. من تازه دان کردم. ولی سریال ندارم.

Oracle_Eldorado
07-02-2009, 16:46
ببخشید دوستان کسی بازی رو روی pc اجرا کرده ؟
اگه آره ممنون میشم کرک رو واسم آپلود کنید .
دیشب دانلود شده ولی کرکش مشکل داره .

ali_ranger22
08-02-2009, 12:54
اینجا یه کرک فیکس گذاشته شده

swastika
08-02-2009, 13:54
اين بازی رو تا حالا شرکتی تو ایران بیرون نداده؟

SPY.07
08-02-2009, 20:35
حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP (Service Pack 2 or greater:
- CPU: 2.8 GHz Intel Pentium 4 or equivalent
- RAM: 1 GB of RAM
- Graphics card: 128 MB Video card with Pixel Shader 3.0
- Internet connection: Broadband connection for online activation and online gameplay - 512 Kbps or faster

Windows Vista:
- CPU: 3.2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent
- RAM: 1.5 GB of RAM
- Graphics card: 128 MB Video card with Pixel Shader 3.0
- Internet connection: Broadband connection for online activation and online gameplay - 512 Kbps or faster

به نقل از:

malkemid
08-02-2009, 21:13
این بازی حجمش چقدره؟دی وی دی بیرون فروش میره؟

smallfrank
08-02-2009, 22:00
یعنی با 8500 gt و 3 گیگ رم میشه راحت بازی کرد ؟

hosseincode2008
08-02-2009, 22:43
نسخه ی PC بازی با نام Burnout Paradise: The Ultimate Box شناخته میشه و شامل موارد زیر هست :

1. نسخه ی اصلی بازی Burnout Paradise که برای کنسول ها عرضه شده بود.
2. Codename: Bogart ؛ که برخی باگ ها و اشکالات بازی رو رفع میکنه.
3. Codename: Cagney ؛ که سه نوع مد آنلاین به بازی اضافه میکنه ، Online Stunt Run ، Marked Man و Road Rage
4. Bikes Pack ؛ که موتور به بازی اضافه میکنه به علاوه ی لوکیشن های مناسب موتورسواری.
5. Party Pack ؛ که مربوط به قسمت چند نفره میشه.
6. Update Pack ؛ که برخی موارد رو بهبود میبخشه و بعضی ویژگی ها رو اضافه میکنه ، برای مثال وقتی یه مسابقه رو باختید دکمه ی ریستارت دارید و مجبور نیستید که خود دوباره خودتان به اول خط برگردید و یا اینکه یه مرورگر داخل بازی در اختیار بازیکن قرار میده که اونجا میشه آپدیت ها و DLC ها رو دانلود و خرید کرد . اخیرا هم وارد شدن پلیس و دزد هم به بازی تایید شده است که بعدا از همین طریق عرضه خواهد شد .

Oracle_Eldorado
09-02-2009, 00:00
ببخشید دوستان من بازی رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم همون لودینگ اول بازی یه دفعه ارور Don't Send میده میاد بیرون ./
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

vegas
09-02-2009, 09:32
ببخشید دوستان من بازی رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم همون لودینگ اول بازی یه دفعه ارور don't send میده میاد بیرون ./
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
پچ منتشر شده برای بازی را نصب کردید ؟!

Oracle_Eldorado
09-02-2009, 11:40
پچ منتشر شده برای بازی را نصب کردید ؟!

بله پچ رو هم دانلود کردم و نصب کردم و کرکش رو هم کپی کردم .

vegas
09-02-2009, 19:59
بله پچ رو هم دانلود کردم و نصب کردم و کرکش رو هم کپی کردم .
من که این بازی را دانلود کردم patch بازی داخل فولدر crack بود ! و بعد از نصبش خیلی راحت هم بازی اجرا شد ...

hosseincode2008
09-02-2009, 20:23
من که این بازی را دانلود کردم patch بازی داخل فولدر crack بود ! و بعد از نصبش خیلی راحت هم بازی اجرا شد ...
خب حالا که بازیو اجرا کردی چند تا سوال اگر زحمتی نیست :
کنترل و دست فرمون بازی چجوریه ؟ میشه راحت مانور داد ؟
بازی از لحاظ سیستم و گرافیک روون اجرا میشه ؟

vegas
09-02-2009, 20:58
خب حالا که بازیو اجرا کردی چند تا سوال اگر زحمتی نیست :
کنترل و دست فرمون بازی چجوریه ؟ میشه راحت مانور داد ؟
بازی از لحاظ سیستم و گرافیک روون اجرا میشه ؟
کنترل بازی با کیبورد یک مقدار سخته باید با a پدال گاز و برای پیچیدن باید از فلش های سمت راست و سمت چپ استفاده کرد !! :31:
گرافیک بازی متوسطه و روی سیستم من با اخرین تنظیمات خیلی روون اجرا شد فکر کنم با سیستم های پایین هم میشه راحت بازی کرد
ضمنا حجم بازی 3 گیگبایت هست

Oracle_Eldorado
09-02-2009, 21:22
کنترل بازی با کیبورد یک مقدار سخته باید با a پدال گاز و برای پیچیدن باید از فلش های سمت راست و سمت چپ استفاده کرد !! :31:
گرافیک بازی متوسطه و روی سیستم من با اخرین تنظیمات خیلی روون اجرا شد فکر کنم با سیستم های پایین هم میشه راحت بازی کرد

دوست عزیز شما رو xp بازی میکنی یا ویستا ؟

بعدشم میشه فایل اصلیتو واسم آپلود کنی ؟
ممنون میشم .

smallfrank
09-02-2009, 21:32
:31:

میشه مشخصات سیستمتونو بگید ؟

vegas
09-02-2009, 21:43
میشه مشخصات سیستمتونو بگید ؟
intel core2quad q66000
Ati 3870 512mb
2gb ram
vista 32 bit

hosseincode2008
09-02-2009, 22:10
کنترل بازی با کیبورد یک مقدار سخته باید با a پدال گاز و برای پیچیدن باید از فلش های سمت راست و سمت چپ استفاده کرد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ممنون وگاس جان ؛ 3 گیگابایت هم فقط بازی Burnout Paradise خالی هست و بقیه ی مخلفات که بالا نوشتم نیست ، درسته ؟
راستی چرا کنترل بازیو اینطوری کردن ؟ امیدوارم مشکلی برای من یکی به وجود نیاره چون گیم پلی برای من حتی از گرافیک و بقیه ی چیزا مهمتره ...

vegas
09-02-2009, 22:56
ممنون وگاس جان ؛ 3 گیگابایت هم فقط بازی Burnout Paradise خالی هست و بقیه ی مخلفات که بالا نوشتم نیست ، درسته ؟
راستی چرا کنترل بازیو اینطوری کردن ؟ امیدوارم مشکلی برای من یکی به وجود نیاره چون گیم پلی برای من حتی از گرافیک و بقیه ی چیزا مهمتره ...
فکر کنم فقط بازیBurnout Paradise خالی هست این طور که از این عکس معلومه این پک ها را فقط میشه از طریق انلاین شدن و داشتن اکانت EA دانلود کرد !

hosseincode2008
10-02-2009, 10:28
از اون طریق هم میشه دانلود کرد ولی قرار بود در نسخه ی The Ultimate Box که چند روز پیش برای X360 ، Ps3 و PC منتشر شد همه اینایی که تو پست 43 گفتم به علاوه ی یه Trophy Pack مخصوص Ps3 داخل DVD باشه . حتما جایی که تو دان کردی فقط خود بازیو آپ کردن و از موتور و آپدیت ها و ... خبری نیست ؛ من هر وقت رفتم بازیو بخرم به این توجه میکنم

pooyadj
10-02-2009, 10:53
سلام بچه ها من بازی رو نصب کردم پچ و کرکش رو نصب کردم اما همین که لودینگ اول تمام میشه ارور میده میاد بیرون.ویندوزم ویستا.میشه یکی راهنماییم کنه

Oracle_Eldorado
10-02-2009, 11:46
سلام بچه ها من بازی رو نصب کردم پچ و کرکش رو نصب کردم اما همین که لودینگ اول تمام میشه ارور میده میاد بیرون.ویندوزم ویستا.میشه یکی راهنماییم کنه

منم دقیقا همین مشکل رو دارم .
کسی میتونه کمک کنه ؟

swastika
10-02-2009, 12:22
هنوز بازی تو ایران نیومده؟

امير موسر
10-02-2009, 12:27
دوستان با این مشخصات بگیرم بازیرو !؟

Cpu : 3.2 full
Ram : 1 gig
Vga : 8500 gt oc
Vista

اجرا میکنه !؟

Oracle_Eldorado
10-02-2009, 13:06
هنوز بازی تو ایران نیومده؟

الآن تو تهران اومده .
تو بعضی از شهرستان ها هم اومده .
فردا اینجا هم میاره ( کرمانشاه )

دوستان با این مشخصات بگیرم بازیرو !؟

cpu : 3.2 full
ram : 1 gig
vga : 8500 gt oc
vista

اجرا میکنه !؟

آره میاد ولی شاید با تنظیمات پایین .
چون رمت کمه .. :11:

korokodil_avareh
11-02-2009, 03:51
آقا من چند روز پیش با دانلود آفلاین بازی رو گرفتم
موتور و بقیه پک هارو هم داره بازیش خوبه مخصوصا بعد از چند سری آخر نید فور اسپید که داغ یه بازی racing خوب رو تو دلمون گذاشت این بازی که به من چسبید
فکر نکنم سیستم زیاد بالایی بخوادچون سر آخرین تنضیمات به خوبی اجرا میشه بازی
راستی یه مشکل بزرگ که این بازی داره به نظر من داشتن منوی گیج کننده(البته اگر داشته باشه)
حالا شما میخواید بخنندید ولی باور کنید وقتی تو بازی رفتم نمیدونم باید چجوری خارج بشم چون هیچ گزینه ای برای اینکار ندیدم حالا اگر کسی از دوستان میدونه چطور باید خارج بشیم از بازی بگه
در کل بازیه خوبیه
مخصوصا وقتی سوار موتور میشی اوج هیجانه واقعا من که با موتورش کفم برید.
صدا گذاری و موسیقی بازی هم خیلی خوبه
گرافیک هم اگر دمو ها رو دیده باشید همونجوریه اگر هم ندیدید میتون بگم گرافیک هم خوبه
ولی هنوز زیاد ماموریتهاش رو رد نکردم
راستی هرموقع موتور انتخاب کردید فکر نکنم بشه با کسی مسابقه داد من 4 تا از ماموریتهای موتورش رو انجام دادم فقط از یه نقطه باید خودت رو میرسوندی به یه نقطه دیگه توی یه زمان خاص
ولی وقتی ماشین میذاری با بقیه ماشینها مسابقه میدی که شامل چند نوع مسابقه مختلف میشه
در کل هرکی علاقه به RACING داره این بازیرو بگیره
موفق باشید

pooyadj
11-02-2009, 09:13
سلام بچه ها من بازی رو نصب کردم پچ و کرکش رو نصب کردم اما همین که لودینگ اول تمام میشه ارور میده میاد بیرون.ویندوزم ویستا. تورو خدا یکی کمک کنه!!!

SPY.07
11-02-2009, 16:13
برای خارج شدن از بازی:
بعد از اینکه در حین بازی رفتید تو منو، چند بار f2 رو بزنید میرید منو های دیگه اونجا گزینه ی خروج هست.
---------------
بازی هیچ سیستم بالایی نمی خواد. با هر سیستمی میتونید بازی کنید. من دیروز بازی رو خریدم تمام پک ها توش بود. وقت شد عکس میذارم.
قابل توجه کسانی که با گیم پلی مشکل دارن: تمام کنترل ها رو هم میتونید عوض کنید. همون منوی که بالا گفتم

HoJJaT_007
11-02-2009, 17:32
راستی با یه Racing Wheel خوب جواب میده ؟

9vin
12-02-2009, 20:42
سلام رفقا .
كسي ترينر يا سيوي از از اين بازي نداره؟؟

امير موسر
12-02-2009, 20:53
تازه رسید دستم ! واقا عالیه !

Sha7ab
13-02-2009, 00:01
از اون طریق هم میشه دانلود کرد ولی قرار بود در نسخه ی The Ultimate Box که چند روز پیش برای X360 ، Ps3 و PC منتشر شد همه اینایی که تو پست 43 گفتم به علاوه ی یه Trophy Pack مخصوص Ps3 داخل DVD باشه . حتما جایی که تو دان کردی فقط خود بازیو آپ کردن و از موتور و آپدیت ها و ... خبری نیست ؛ من هر وقت رفتم بازیو بخرم به این توجه میکنم
نسخه 360 و ps3 بازی سال پیش منتشر شد و اون پک هایی که ترجمه کردی هم سال پیش به صورت آپدیت برای بازی منتشر شدن . الان فقط نسخه PC بازی منتشر شده.

از این کرک استفاده کن ببین میشه

موتور و بقیه پک هارو هم داره بازیش خوبه مخصوصا بعد از چند سری آخر نید فور اسپید که داغ یه بازی racing خوب رو تو دلمون گذاشت این بازی که به من چسبید
راستی یه مشکل بزرگ که این بازی داره به نظر من داشتن منوی گیج کننده(البته اگر داشته باشه)
حالا شما میخواید بخنندید ولی باور کنید وقتی تو بازی رفتم نمیدونم باید چجوری خارج بشم چون هیچ گزینه ای برای اینکار ندیدم حالا اگر کسی از دوستان میدونه چطور باید خارج بشیم از بازی بگه
در کل بازیه خوبیه
گرافیک هم اگر دمو ها رو دیده باشید همونجوریه اگر هم ندیدید میتون بگم گرافیک هم خوبه
راستی هرموقع موتور انتخاب کردید فکر نکنم بشه با کسی مسابقه داد من 4 تا از ماموریتهای موتورش رو انجام دادم فقط از یه نقطه باید خودت رو میرسوندی به یه نقطه دیگه توی یه زمان خاص
ولی وقتی ماشین میذاری با بقیه ماشینها مسابقه میدی که شامل چند نوع مسابقه مختلف میشه
موفق باشید
در مورد منوی تنظیمات کاملا شما درست میگی ... الان هر نقدی از بازی بخونی به این مورد گیر داده

راستی با یه Racing Wheel خوب جواب میده ؟
آره جواب میده

سلام رفقا .
كسي ترينر يا سيوي از از اين بازي نداره؟؟

Farshiid
13-02-2009, 10:48
موتور سواریش خیلی هیجان انگیزه ! ولی بعد یه مدت مسابقاتش تکراری میشه ...

hosseincode2008
13-02-2009, 17:01
نسخه 360 و ps3 بازی سال پیش منتشر شد و اون پک هایی که ترجمه کردی هم سال پیش به صورت آپدیت برای بازی منتشر شدن . الان فقط نسخه PC بازی منتشر شده.

زلدا جان در اشتباهی ؛ درست که سال پیش برا کنسولها اومدن ولی The Ultimate Box هم همزمان با PC برای کنسول ها دوباره اومد . یه جستجویی دوباره بکن ...

qo0oick
14-02-2009, 15:31
سلام
دوستانی که با Pc بازی کردند یه سوالی دارم:
می خواستم ببینم 60 فریم رو می تونید بگیرید؟
گرافیک بازی نسبت به نسخه کنسولی که افت نکرده؟
تشکر پیشاپیش :40:

Oracle_Eldorado
14-02-2009, 16:54
در کل بازیه خوبیه
موفق باشید

ببخشید شما از سایت Persian-Box بازی رو دانلود کردین ؟( منظورم آفلاین هست )

mostafa_gm
15-02-2009, 08:30
آقا اين بازي اصلا گير مياد؟
من كه هر چي گشتم جايي پيدا نكردم.

Sha7ab
15-02-2009, 14:39
زلدا جان در اشتباهی ؛ درست که سال پیش برا کنسولها اومدن ولی The Ultimate Box هم همزمان با PC برای کنسول ها دوباره اومد . یه جستجویی دوباره بکن ...
فکر کنم شما اشتباه برداشت کردی.:11:
این The Ultimate Box ـی که الان برای کنسول ها منتشر شده همون Burnout Paradis ـیه که سال قبل براشون منتشر شد فقط همه ی پک ها رو داره . نمیشه گفت یه بازی مستقله. تقریبا یه جور پک کامله. الان نسخه PC بازی The Ultimate Box کامله و نسخه های کنسول همون بازی سال قبله.:5:
راستش من از همون موقع که نسخه PC آنونس داده شد دارم اخبارشو دنبال میکنم و اطلاعات خیلی کمی ازش دارم.

ببخشید شما از سایت Persian-Box بازی رو دانلود کردین ؟( منظورم آفلاین هست )
بازی رو میتونی از خود سایت criterion games دانلود کنی .
به این آدرس

البته این نسخه دموه که با این کرک به نسخه کاملبازی تبدیل میشه . من خودم الان دارم اینو بازی میکنم.

{sahand}
15-02-2009, 14:42
من این بازی رو گرفتم، از آندرکاور خیلی بهتره فقط یه سری چیزاش عجیبه! مثلا: سرعت سنج نداره! ماشین راننده نداره!
ولی فریم ریت عالیه، من با 8500gt راحت رو بالاترین تنظیمات بازی می کنم.

hosseincode2008
15-02-2009, 15:13
فکر کنم شما اشتباه برداشت کردی.:11:
این The Ultimate Box ـی که الان برای کنسول ها منتشر شده همون Burnout Paradis ـیه که سال قبل براشون منتشر شد فقط همه ی پک ها رو داره . نمیشه گفت یه بازی مستقله. تقریبا یه جور پک کامله. الان نسخه PC بازی The Ultimate Box کامله و نسخه های کنسول همون بازی سال قبله.:5:
راستش من از همون موقع که نسخه PC آنونس داده شد دارم اخبارشو دنبال میکنم و اطلاعات خیلی کمی ازش دارم.

خب منم همینو میگم دیگه ؛ بذار کاملا شفاف سازی کنم :

الان نسخه PC بازی The Ultimate Box کامله و نسخه های کنسول همون بازی سال قبله.:5:

نسخه های کنسول همون بازی سال قبله + پک ها
همون بالا باید میگفتم که : درست که سال پیش برا کنسولها اومد ولی The Ultimate Box هم همزمان با PC برای کنسول ها دوباره اومد با این تفاوت که همون پک های قابل دانلود رو هم توش داره ...
این بحث هم از اینجا آغاز شد که من گفتم The Ultimate Box برای PC , Xbox 360 و Ps 3 چند روز پیش اومد و تو گفتی که فقط برای PC اومده
OK ؟

mehdi30nema
15-02-2009, 18:29
سلام
بازی bornout paradise the ultimate box رو من گرفتم و نصب هم شد .
وقتی میرم توی بازی ازم میخاد یه سری اطلاعات مثل سن و تاریخ تولد و ... بدم . کلا من که نفهمیدم چه جوری بازی رو شروع کنم کسی اگه میدونه لطف کنه بگه بهم ؟

{sahand}
15-02-2009, 19:09
سلام
وقتی میرم توی بازی ازم میخاد یه سری اطلاعات مثل سن و تاریخ تولد و ... بدم . کلا من که نفهمیدم چه جوری بازی رو شروع کنم کسی اگه میدونه لطف کنه بگه بهم ؟
یه اکانت میسازی بعدش enter to paradise city رو میزنی می ره تو بازی. منو هاش در هم برهمه. کلا با بقیه بازی ها فرق داره.

SPY.07
15-02-2009, 19:40
نیازی به ساخت اکانت نیست!
من که بدون اکانت رفتم... حلا فرقی هم میکنه؟

qo0oick
16-02-2009, 00:51
سلام

یه اکانت میسازی بعدش enter to paradise city رو میزنی می ره تو بازی. منو هاش در هم برهمه. کلا با بقیه بازی ها فرق داره.

نیازی به ساخت اکانت نیست!
من که بودن اکانت رفتم... حلا فرقی هم میکنه؟
من زدم اکانت بسازه ولی چون به اینترنت وصل نبودم ارور داد و رفت تو بازی
اکانت هم فک کنم واسه بازیه آنلاین باشه!
زیادم با بازی های دیگه فرقی نمی کنه
فقط منوش یکم درهم برهمه که شما موقعی که داری بازی می کنی اگه بری تو منو می تونی با دکمه های f1 و f2 صفحه های منو رو عوض کنی!

soltanarash
16-02-2009, 09:55
اه پسر چه بازیه. سبک خیلی قشنگی تو بازی ماشینه.

ali_ranger22
16-02-2009, 12:44
گیم اسپات به بازی 9 داد
برم بگیرمش ! :دي

hosseincode2008
16-02-2009, 19:02
گیم اسپات به بازی 9 داد
برم بگیرمش ! :دي

خوبی این امتیاز اینه که نسخه های کنسولی هم 9 گرفته بودن یعنی پورتشم مشکلی نداره !

davoodf
17-02-2009, 01:16
دوستان من بازی رو گرفتم و به صورت کامل هم نصب کردم ولی وقتی می خوام پچ رو نصب کنم این پیغام رو میده:
میگه بازی نصب نیست!هیچ راه حلی برای این مشکل وجود داره؟!

Oracle_Eldorado
17-02-2009, 08:42
دوستان من بازی رو گرفتم و به صورت کامل هم نصب کردم ولی وقتی می خوام پچ رو نصب کنم این پیغام رو میده:
میگه بازی نصب نیست!هیچ راه حلی برای این مشکل وجود داره؟!

دوست من این پیغام مال وقتی هست که Setup بازی اصلی نباشه .
چون وقتی اصلی نباشه ، بازی نصب میشه ولی تو Registery ثبت نمیشه .
واسه همینه که Patch هم اونو نمیشناسه .

davoodf
18-02-2009, 22:05
سروش جان اگر مال تو دستکاری نشده میشه قسمت رجیستری این بازی رو برام سیو کنی و یه جایی اپلود کنی؟!
خیلی منت داره و خیلی خیلی ممنون میشم.

Oracle_Eldorado
18-02-2009, 22:44
سروش جان اگر مال تو دستکاری نشده میشه قسمت رجیستری این بازی رو برام سیو کنی و یه جایی اپلود کنی؟!

ببخشید داود جان ولی من بلد نیستم !
مگه اینکه خودت تو پروفایلم مراحل کار رو بنویسی .

ذر مورد بازی باید بگم از UnderCover خیلی بهتره .
ولی چند تا مشکل داره .
اول از همه اینه که راننده نداره ! شاید هم خورزو خان باشه !
دوم هم اینه که کلیومتر شمار نداره .
سوم هم اینه که خیلی غیر طبیعی هست .
ولی گرافیکش خوبه .
کنترل و گیم پلی بازی هم روونه .

ali_ranger22
19-02-2009, 11:15
بازیش خیلی قشنگه ولی از نظر سرعت نسخه های قبلی بهتر بود
من موندم این ea خجالت نمی کشه ! اکثر آهنگ های بازی مال نسخه ی قبلیه ! که تو PSP بازی کرده بودم

virus2009
19-02-2009, 11:50
سلام دوستان من یک مشکل دارم موقعی که در کامپیوتر بازی می کنم بعد از چند دقیقه ( تقریبا نیم ساعت بازی) گرافیک بازی بهم می خوره مثل تصویر زیر خواهشا هر کس میدونه بگه واقعا لازمه.
دست شما تن کیو :دی :دی :دی

virus2009
19-02-2009, 11:57
ببخشید دوتا پست دادم ولی یک سوال دیگه.
این شمارشگر معکوس بالای صفحه که میاد باید چکار کنیم و موقعی هم که تموم می شه می نوسه failed شما نمی دونید باید در این زمان چکار کنیم. ( مانند بالای تصویر پست قبلیم)

vegas
19-02-2009, 12:20
سلام دوستان من یک مشکل دارم موقعی که در کامپیوتر بازی می کنم بعد از چند دقیقه ( تقریبا نیم ساعت بازی) گرافیک بازی بهم می خوره مثل تصویر زیر خواهشا هر کس میدونه بگه واقعا لازمه.
دست شما تن کیو :دی :دی :دی

درایورکارت گرافیکت اپدیت کن

vegas
19-02-2009, 12:25
خدمت شما

Linkers
19-02-2009, 15:46
بازی در چند dvd عرضه میشه ؟؟؟ بدون سانسور.

vegas
20-02-2009, 07:06
بازی در چند dvd عرضه میشه ؟؟؟ بدون سانسور.
دوست عزیز بازی چیزی نداره که بخواد سانسور بشه !
در 1 دی وی دی !

virus2009
20-02-2009, 13:24
دوست عزیز بازی چیزی نداره که بخواد سانسور بشه !
در 1 دی وی دی !

ولی مال من دوتا بود...!!!

vegas
20-02-2009, 18:29
ولی مال من دوتا بود...!!!
دوست عزیز من تا اونجایی که تو سایت های خارجی دیدم بازی با حجم 3 گیگابایت و توسط گروه Reloaded ریلیز شده حالا این شرکت های ایرانی چه بلایی سر بازی اوردن که دو تا DVD شده من دیگه نمیدونم !!!:46:

mehdy.z
20-02-2009, 18:42
با سلام به همگی

گرافیک و هیجانش چجوریه؟اصلا در حد grid هست یا نه؟

virus2009
20-02-2009, 20:55
با سلام به همگی

گرافیک و هیجانش چجوریه؟اصلا در حد grid هست یا نه؟

سلام

گرافیکش فکر نکنم به grid برسه. ( ولی کم نمیاره)
اما هیجانش از grid خیلی بیشتره.

Linkers
20-02-2009, 22:59
چنتا شات از بازی بزارین دوستان.

ali_gamer
20-02-2009, 23:23
این grid که 1 چرتو پرتی بود که تو عمرم فراموش نمی کنم

gigi_alex
21-02-2009, 21:15
[QUOTE=ali_gamer;3525895]این grid که 1 چرتو پرتی بود که تو عمرم فراموش نمی کنم[/

منم باهات هم عقیده ام

scorpion666
21-02-2009, 22:56
این grid که 1 چرتو پرتی بود که تو عمرم فراموش نمی کنم

آخه چرا؟
grid كه خيلي بازي خوبيه گرافيكشم كه حرف نداره
از وقتي grid بازي كردم ديگه هيچكدوم از بازي هاي race بهم نچسبيده اميدوارم اين خوب باشه:46:

Mostafa NBA
22-02-2009, 00:01
میشه بگید حجم فایل نصب شده برای شما چقدره؟

virus2009
22-02-2009, 15:27
مال من که فایل اجرایی بازی رو تو دوتا دی وی دی فشرده کرده بودند ( به صورت زیپ ) 5 گیگ است.

hosiyar
22-02-2009, 15:35
نسخه کامل این بازی برای pc اومده ؟
اگه اومده از کجا میتونم بگیرم ؟ westgame آورده ؟

malkemid
22-02-2009, 19:49
من گرفتم 1 dvd بود..منتها چون dvd rom ام خراب شد هنوز نصب نکردم...یارو می گفت ورژن موتورشه...نمی دونم هیچی حالیش بود یا نه؟
در ضمن paradise ultimate box ورژن متفاوتیه؟مال من اینه

SPY.07
22-02-2009, 19:55
نسخه کامل این بازی برای pc اومده ؟
اگه اومده از کجا میتونم بگیرم ؟ westgame آورده ؟

خیلی وقته - من دیدم همه جا داشتن

من گرفتم 1 dvd بود..منتها چون dvd rom ام خراب شد هنوز نصب نکردم...یارو می گفت ورژن موتورشه...نمی دونم هیچی حالیش بود یا نه؟
در ضمن paradise ultimate box ورژن متفاوتیه؟مال من اینه

فکر کنم برای کامپیوتر فقط همین ultimate box هست که کامله. موتور و ... هم توش داره.

Mostafa NBA
22-02-2009, 23:23
یکی میشه به طور خلاصه, داستان بازی رو توضیح بده ؟

ali_ranger22
23-02-2009, 21:03
بازی داستان نداره که ! برو تو شهر مسابقه بده حالشو ببر !!

mehdy.z
23-02-2009, 22:10
با سلام

من هم بازی رو گرفتم ولی به یکی دو مشکل برخوردم :

اول از هم هر کاری کردم نفهمیدم چه حوری بعد از باختن یا وسط یه race دوباره ریستارت کنم و از اول برم؟(فکر کنم گفته بودن این قابلیت رو بهش اضافه کردند).

بعدشم یه سوال فنی داشتم اینجور که من فهمیدم محیط این بازی خیلی شبیه undercover هستش که به نظر می یاد حول وحوش 20 تا30 درصد ارتقاش دادند(منظورم graghic quality هستش) مگه موتور گرافیک جفتشون یکیه؟

با تشکر...

Mostafa NBA
23-02-2009, 23:32
بازی داستان نداره که ! برو تو شهر مسابقه بده حالشو ببر !!

منم میدونم داستان خاصی نداره ولی بلاخره بازیش یک محوریتی داره که حول اون بچرخه.منظورم اینه که در باره بازی توضیح بدید, انواع مسابقاتش و ... .

virus2009
24-02-2009, 00:08
منم میدونم داستان خاصی نداره ولی بلاخره بازیش یک محوریتی داره که حول اون بچرخه.منظورم اینه که در باره بازی توضیح بدید, انواع مسابقاتش و ... .

در ابتدا یک گواهینامه بهت میده که باید تعدادی مسابقه رو برنده بشی تا گواهینامت آپگرید بشه.
در ابتدا فکر کنم کلاس C رو میده بعد کلاس B بعد کلاس A بعد یک گواهینامه میده که نفهمیدم اسمش چیه.
ولی نوشته 120 بازی باید برنده بشی تا به elite آپگرید بشه.
بازی کاملا آزاد است مانند MostWanted در شهر می توانید بازی کنید و مسابقات را برگزار نمایید.

توضیحات بیشتر در صفحه اول و اینجا

havas_1980
24-02-2009, 14:23
با سلام

من هم بازی رو گرفتم ولی به یکی دو مشکل برخوردم :

اول از هم هر کاری کردم نفهمیدم چه حوری بعد از باختن یا وسط یه race دوباره ریستارت کنم و از اول برم؟(فکر کنم گفته بودن این قابلیت رو بهش اضافه کردند).

بعدشم یه سوال فنی داشتم اینجور که من فهمیدم محیط این بازی خیلی شبیه undercover هستش که به نظر می یاد حول وحوش 20 تا30 درصد ارتقاش دادند(منظورم graghic quality هستش) مگه موتور گرافیک جفتشون یکیه؟

با تشکر...جواب اول - در صورتی که بین Race باشین کلید 6 از بخش ماشین حساب رو بزنین و Restart Current Event رو تایید کنین.
در صورتی Race رو باخته باشین دوباره کلید 6 از بخش ماشین حساب رو بزنین و Restart Last Event رو تایید کنین.

جواب دوم - اشتباه نشه! این دو بازی تیمهای سازنده متفاوتی دارن و فقط تو ناشر مشترکن.

موتور Burnout Paradise که به نام RenderWare توسط خود سازندگان بازی یعنی Criterion Software ساخته شده.
موتور Need for Speed: Undercover هم به نام Heroic Driving Engine شناخته میشه.

Lamanta
24-02-2009, 15:47
سلام
من چطوری کنترل بازی رو از کیبرد بفرستم روی گیم پد ؟؟؟؟؟
اصلا میشه یه همچین کاری کرد ؟

malkemid
25-02-2009, 18:48
سلام
من چطوری کنترل بازی رو از کیبرد بفرستم روی گیم پد ؟؟؟؟؟
اصلا میشه یه همچین کاری کرد ؟

آره...میری تو تنظیمات...هر کدوم رو خاوستی انتخاب می کنی که وارد تغییرات بشه...بجای اینکه دکمه ای از کیبرد رو بزنی...دکمه مورد نظر گیم پد رو بزن...خود بخود اونم میشناسه.

بچه ها یه سوالی داشتم...من قبلا این بازی burnout revenge رو تو ps2 بازی کرده بودم....خیلی هیجانش بیشتر از این بود..ماشینای ترافیک رو از عقب میزدی نفله می شدن و از جلو می زدی نفله می شدی! :دی...ولی این اینارو نداره؟فقط باید رقبا رو بزنی به در و دیوار...
نسخه ای شبیه اینی که من گفتم نیست واسه کامپیوتر؟

mehdy.z
25-02-2009, 20:23
بچه ها یه سوالی داشتم...من قبلا این بازی burnout revenge رو تو ps2 بازی کرده بودم....خیلی هیجانش بیشتر از این بود..ماشینای ترافیک رو از عقب میزدی نفله می شدن و از جلو می زدی نفله می شدی! :biggrin:...ولی این اینارو نداره؟فقط باید رقبا رو بزنی به در و دیوار...
نسخه ای شبیه اینی که من گفتم نیست واسه کامپیوتر؟

اینم که همینجوریه خوب فقط در هر دو حالت خودت نفله می شی:31:(نه خداییش بچه ها راست می گفتند آخر لذت و هیجانه:46:).

منم یه سوال داشتم این بازی jump to event نداره یعنی باید حتما خودت رو به مسابقه مورد نظر برسونی آخه اینقدر منوهاش پیچیده هست که آدم نمی فهمه چی به کجا راه داره!(اینجوریشو دیگه ندیده بودیم:18:).

malkemid
26-02-2009, 01:19
مکانهای junk yard هارو کلشو با عکس دارین؟

virus2009
26-02-2009, 12:33
اینم مکان junk yard های بازی

mohsen.rajabi
26-02-2009, 15:22
دوستان من امروز نصب کردم

عجب بازی هست این بازی

آخر هیجانه

من که لذت بردم

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 16:49
دوستان من امروز نصب کردم

عجب بازی هست این بازی

آخر هیجانه

من که لذت بردم

آره . بعد از گند کاری nfs واقعا چسبید !
خوبیش هم اینه شهر محدودیت نداره .
حتی توی مسابقات هم میتونی از مسیر های خارج از مسابقه بری .

p3yman_xl
26-02-2009, 18:02
با توجه به پیشنهاد کاربر virus2009 نظر سنجی به تاپیک اضافه شد.
موفق باشید

mehdy.z
26-02-2009, 19:51
منم یه سوال داشتم این بازی jump to event نداره یعنی باید حتما خودت رو به مسابقه مورد نظر برسونی

کسی نبود؟؟

virus2009
26-02-2009, 20:08
کسی نبود؟؟

ما که تا اینجا بازی کردیم همچین چیزی ندیدیم.
فکر نمی کنم داشته باشه.

virus2009
27-02-2009, 07:14
یک خبر BURNOUT Paradise تیتر ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شد.
مطلب جالبی در مورد بازی نوشته.
لینک ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 227
پسورد : w w w.p30 download . c o m همش سرهمه.

playstation 3
27-02-2009, 13:42
password رو نگزاشتی

toraj
27-02-2009, 13:59
بله جام جم هم يه مطلب نوشته براي بازي كه مطلب بدي نيست در ضمن پسورد هم مشخصه آخر كد.

virus2009
27-02-2009, 17:04
از دوستان کسی آنلاین بازی نمی کنه.
هر کس بازی میکنه یه قرار بزاره با هم بازی کنیم.
خداییش آنلاین بازی کردن خیلی حال میده.

KING OF SPEED
27-02-2009, 19:05
و همینطور تو هفته نامه بایت خراسان:

pas : w w w . h r t g a l a x y . c o m

virus2009
27-02-2009, 20:11
سلام دوستان
من بازی رو برای یکی از دوستام نصب کردم.
بازی اجرا میشه و فقط تا لودینگ بعد از login شدن میره و بعد گیر می کنه.
کسی نمیدونه مشکل از کجاست.

Lamanta
27-02-2009, 21:22
سلام دوستان
من بازی رو برای یکی از دوستام نصب کردم.
بازی اجرا میشه و فقط تا لودینگ بعد از login شدن میره و بعد گیر می کنه.
کسی نمیدونه مشکل از کجاست.

احتمالا از کارت گرافیکشه !
یا شایدم از رمشه !

virus2009
28-02-2009, 11:13
احتمالا از کارت گرافیکشه !
یا شایدم از رمشه !

آره فکر می کنم از گرافیکش باشه.
سیستمش اینه :

Cpu : 3000 GHz
Ram : 2 GB 4*512
VGA : 256 6600 org

mooli70
28-02-2009, 13:55
سلام به همه دوستان - بعد از عمری به p30 برگشتم - امیدوارم همتون خوب باشید ( حالتون ) . منم این بازی رو امروز گرفتم . آقا این خیلی فاز میده وقتی بازی میکنی مغزت منبسط میشه !!! چشمای آدم ریز میشه و به اوج هیجان میرسی - همه چیزاش عالیه - فقط ای کاش تو نقشه GPS ی چیزی میزاشتن من هی گم میشم !!! :D . راستی چطوری باید با موتور برم؟ موتور از کجا میارید شما ؟ ! ... .

malkemid
28-02-2009, 14:16
برای موتور باید بری به junk yard...اونجا می تونی موتور هم انتخاب کنی...البته اول باید چنتا مرحله بری که موتور بگیری.

Mostafa NBA
28-02-2009, 15:28
آره فکر می کنم از گرافیکش باشه.
سیستمش اینه :

Cpu : 3000 GHz
Ram : 2 GB 4*512
VGA : 256 6600 org

رم و گرافیک برای بازی خوبه ولی CPU پایینه که شاید مشکل از همین باشه.

----
دوستان یک مشکل خیلی بد و مبتدیانه ای که بازی داره, اینه که یک به قول دوستمون GPS نداره.مثلا من میخوام برم junk yard ولی نمیتونم از توی نقشه کاری کنم که راه رو بهم نشون بده.

vegas
28-02-2009, 18:34
رم و گرافیک برای بازی خوبه ولی CPU پایینه که شاید مشکل از همین باشه.

----
دوستان یک مشکل خیلی بد و مبتدیانه ای که بازی داره, اینه که یک به قول دوستمون GPRS نداره.مثلا من میخوام برم junk yard ولی نمیتونم از توی نقشه کاری کنم که راه رو بهم نشون بده.
دقیقا این یکی از نقص های بازی هست بازی که openworld هست باید GPS داشته باشه ...

mostafa_gm
28-02-2009, 20:13
موتور سواریش بی نظیره!
چنان حس سرعتی رو به آدم میده که تا حالا نمونه اش رو ندیدم!
motogp رو میذاره جیبش.

SPY.07
28-02-2009, 22:31
موتور سواریش بی نظیره!
چنان حس سرعتی رو به آدم میده که تا حالا نمونه اش رو ندیدم!
Motogp رو میذاره جیبش.

خیلی سخته ولی!
من زارت می خورم زمین...

ولی هیجان ماشینش وصف نشدنیه!

Bs_panzer
28-02-2009, 22:36
از دوستان کسی آنلاین بازی نمی کنه.
هر کس بازی میکنه یه قرار بزاره با هم بازی کنیم.
خداییش آنلاین بازی کردن خیلی حال میده.

با دایال آپ هم میشه انلاین بازی کرد ؟
من خیلی از بازی هارو با دایال آپ بازب کردم
Tony Hawk AW
Call of Duty 2
...!

malkemid
01-03-2009, 00:54
آقا کسی جواب نداد...revenge واسه pc هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.Y.K
01-03-2009, 19:55
ببخشید دوستان.الان من چه جوری باید این این بازی رو 2 نفره کنم؟؟؟
اگه دوستم اومد یه مسابقه ی 2 نفره بدیم باید چی کارکنم؟؟؟
اصلا بازی 2 نفره می شه؟؟؟

mooli70
01-03-2009, 20:14
آقا کسی جواب نداد...revenge واسه pc هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره دوست من واسه کامپیوترش رو من خودم تو مغازه دیدم .:8:

Razel
02-03-2009, 01:03
دوستان ، من وقتی می خوام patch 1.001 این بازی رو نصب کنم این ارور رو میده:

تو صفحه 10 تاپیک ، یکی از دوستان یه reg گذاشته بود که می گفت حلش می کنه ولی لینکش حذف شده. اگر ممکنه یکی برام دوباره آپلودش کنه.

ممنون.

Razel
02-03-2009, 11:52
در ضمن محل ذخیره save های این بازی کجاست. معمولا ea games تو my document ذخیره می کرد ولی این یکی مثل اینکه فرق داره.

havas_1980
02-03-2009, 13:26
در ضمن محل ذخیره save های این بازی کجاست. معمولا ea games تو my document ذخیره می کرد ولی این یکی مثل اینکه فرق داره.سیو های بازی در ویندوز ویستا به این آدرس:
C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Criterion Games\Burnout Paradise

سیو های بازی در ویندوز ایکس پی به این آدرس:
C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Application Data\Criterion Games\Burnout Paradise

نکته: قبلش از Folder Options مورد Show hidden files and folders رو تایید کنین.

bleu2u4u
02-03-2009, 22:19
دیروز بالاخره وست اوردش توی dvd اورجینال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه پچ بازی هم توش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم از دیروزه اینجوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خداییش کنترل موتورش خیلی سخته , ماشینش ولی خیلی باحاله

اقا راستی کسی میدونه چطوری میشه توی مسیرهای طولانی مثل بازیهای دیگه مسیر رو بهت نشون بده تا گم نشی
من که دنبال بقیه ماشینها میرم تا نزدیک اخر ریس میرسم میزنم جلو.ولی باید راه بهتری هم باشه

D.E.V.I.L
02-03-2009, 23:44
اقایون شرمنده روم به دیوار یه سوال کاملا مبتدی و دور از گیمر بودن میکنم من تو این بازی فقط با اون ماشینی که اول بازی بهم داده دارم تو شهر میچرخم یکی به ما بفهمونه چطوری باید مسابقات رو شروع کرد ؟

bleu2u4u
02-03-2009, 23:52
برو توی یه سری از 4 راه ها که داخل اش یه علامت دایره ای کوچیکه
اونجا وایسا مسابقه بده (دکمه a رو همزمان با z بگیر تا مسابقه شروع شه) بعد به ات ماشین های جدید تر هم میده

hamijoon
02-03-2009, 23:52
سلام دوستان . من ورژن Xbox اين بازيو گرفتم . خيلي قشنگه اما ميشه بگيد ماموريت هام چيه ؟ بايد كجا برم ؟ چه مسابقه هايي انجام بدم ؟ يكم برام توضيح بديد ممنون ميشم .

bleu2u4u
03-03-2009, 01:45
دقیقا تو پست قبل همینو گفتم

hamed-pc
03-03-2009, 15:59
لینک دانلود نسخه کاملشو بزاریید

Mostafa NBA
03-03-2009, 23:47
لینک دانلود نسخه کاملشو بزاریید

توی این انجمن مطرح کنید :

virus2009
04-03-2009, 04:45
با دایال آپ هم میشه انلاین بازی کرد ؟
من خیلی از بازی هارو با دایال آپ بازب کردم
Tony Hawk AW
Call of Duty 2
...!

نمی دونم
من با دیال آپ آنلاین بازی نکردم.
ولی با Adsl نیم ساعت که بازی کردم حدود 30 مگابایت از محدودیت دانلودم کم کرد.
فکر نکنم با دیال آپ بشه قشنگ بازی کرد.

ببخشید دوستان.الان من چه جوری باید این این بازی رو 2 نفره کنم؟؟؟
اگه دوستم اومد یه مسابقه ی 2 نفره بدیم باید چی کارکنم؟؟؟
اصلا بازی 2 نفره می شه؟؟؟

شما کدوم کنسول رو میگی....؟؟؟
اگه منظورت تو یک کامپیوتره باید به BURNOUT Party بری. ( گزینه دوم در صفحه اصلی )
در آنجا می تونی از 2 نفره تا 8 نفره بازی کنی.

S.Y.K
04-03-2009, 18:21
شما کدوم کنسول رو میگی....؟؟؟
اگه منظورت تو یک کامپیوتره باید به BURNOUT Party بری. ( گزینه دوم در صفحه اصلی )
در آنجا می تونی از 2 نفره تا 8 نفره بازی کنی
با سلام.
با xbox 360 بازی می کنم
توی burnot party می رم.ولی نکته اینه که وقتی دونفره می شه.فقط با یه دسته می شه کار کرد.توی اکثر ماشین سواری های دو نفره صفحه 2 قسمت می شه و می تونیم 2 نفره بازی کنیم.ولی این یکی این جوری نمی شه!!!

bleu2u4u
04-03-2009, 20:15
گواهی نامه b رو هم گرفتم
کسی بازی رو تموم کرده؟

Alex Mercer
04-03-2009, 20:23
دوستان من بازی burnout رو گرفتم وقتی میری تو بازی سه گزینه داره یکیش کد می خواد لطفا اگر کسی این کد رو داره به من هم بده یا اگر با کرک میشه بازش کرد به من بده ممنون میشم کمکم کنید.

virus2009
04-03-2009, 20:52
گواهی نامه b رو هم گرفتم
کسی بازی رو تموم کرده؟

من در آستانه تمام کردنم.
35 تا مسابقه دیگه تموم کنم بازی تموم میشه.

mostafa_gm
04-03-2009, 21:44
دوستان من بازی burnout رو گرفتم وقتی میری تو بازی سه گزینه داره یکیش کد می خواد لطفا اگر کسی این کد رو داره به من هم بده یا اگر با کرک میشه بازش کرد به من بده ممنون میشم کمکم کنید.
شاید تو فولدر نصب شده بازی یک فایل به نام rld-bupk.exe برای فعال کردن بازی وجود داره که با اجراش بازی اتوماتیک فعال میشه.
اگر وجود نداشت کد اینه : PD2A-VXJ2-CHEL-TCHM-MRLD
یا این : N399-YX8Y-2EQ9-W2EX-ARLD
یا این : JTNE-JJKD-KE7M-PKET-NRLD
یا...

mooli70
04-03-2009, 23:31
دوستان بیشترین تعداد ماشینی که داغون کردید چندتا بوده ؟ من یه بار 37 تا منهدم کردم یک حالی داد که .... . - سه تا مسابقه دیگه رو ببرم گواهینامه a رو میگیرم .

virus2009
05-03-2009, 00:29
دوستان بیشترین تعداد ماشینی که داغون کردید چندتا بوده ؟ من یه بار 37 تا منهدم کردم یک حالی داد که .... . - سه تا مسابقه دیگه رو ببرم گواهینامه a رو میگیرم .

sk_vegas2008
05-03-2009, 15:10
من در بازی مشکبل دارم بازی رو که نصب میکنم می گه: اورجینال دیسک نو فوند

mooli70
05-03-2009, 15:17
دوستان بعد از گواهینامه a باز هم گواهینامه آپگرید میشه؟ من الان 35 تا دیگه ببرم a آپگرید میشه . راستی به نظر شما کدوم از این ماشینا باحال ترن؟ من که فقط اون شاسی بلندرو ( اسمشو نمیدونم ! ) میارم و بیشتر به فکر داغون کردن و جنگ و جدال هستم تا اینکه مسابقه سرعتی بدم .

virus2009
05-03-2009, 15:35
دوستان بعد از گواهینامه a باز هم گواهینامه آپگرید میشه؟ من الان 35 تا دیگه ببرم a آپگرید میشه . راستی به نظر شما کدوم از این ماشینا باحال ترن؟ من که فقط اون شاسی بلندرو ( اسمشو نمیدونم ! ) میارم و بیشتر به فکر داغون کردن و جنگ و جدال هستم تا اینکه مسابقه سرعتی بدم .

بعد از گواهینامه A یک گواهینامه سالم قرمز رنگ میده که نوشته Elite باید 120 مسابقه رو برنده بشی تا آپگرید بشه.
ماشین فقط شورلت کامارو.

D.E.V.I.L
05-03-2009, 21:38
دوستان من یه مشکلی دارم اونم این که بعد از تمام شدن 2تا مسابقه وقتی میخام بازی بعدی رو شروع کنم وقتی سر4راه a با z رو نگه میدارم یه صفحه باز میشه که burn out store نام داره و هر چی هم برمیگردم بازی شروع نمیشه؟؟!

HoJJaT_007
05-03-2009, 23:38
آنلاینش اینه که با چند نفر باید خودت اینوایت کنید یا اینکه کلی سرور داره میرید توش ؟

mohsentanha
06-03-2009, 20:31
این بازی مشکل داره؟؟؟
چون من داشتم گواهینامه سی رو میگرفتم ولی دوباره اومده گواهینامه ی و ماشین های قبلی!!!!!!!!111
پچش هم اگه دارین بدین

Razel
10-03-2009, 00:47
از دوستان کسی راهی پیدا نکرد که چطور بشه پچ این بازی رو نصب کرد؟ وقتی نصب می کنم پیغام میده که بازی نصب نیست.

JING3LKHAN
10-03-2009, 11:01
میبخشید دوستان gps {مکان یاب ماهوارهای} تو این بازی وجود نداره؟؟؟اخه واس واسه پیدا کردن گاراژ یا غیره سه ساعت بیایم تو نقشه بی در و پیکرش!

virus2009
10-03-2009, 11:45
میبخشید دوستان gps {مکان یاب ماهوارهای} تو این بازی وجود نداره؟؟؟اخه واس واسه پیدا کردن گاراژ یا غیره سه ساعت بیایم تو نقشه بی در و پیکرش!

متاسفانه نداره.:41:

bleu2u4u
10-03-2009, 14:20
از دوستان کسی راهی پیدا نکرد که چطور بشه پچ این بازی رو نصب کرد؟ وقتی نصب می کنم پیغام میده که بازی نصب نیست.

برای من تو خود dvd اش بود خیلی راحت نصب شد
بعد از نصبش یه بار دیگه باید کرک رو بریزی

Razel
11-03-2009, 00:16
برای من تو خود dvd اش بود خیلی راحت نصب شد
بعد از نصبش یه بار دیگه باید کرک رو بریزی
من وقتی نصبش میکنم این پیغامو میده:

یکی از دوستان چند صفحه پیش گفته بود که setup چون اصل نیست نمیشناسه. اینطور که معلومه مال شما اصله اگر ممکنه یه save از قسمت رجیستری این بازی برام آپلود کنید تا شاید مال منم نصب بشه.

S!LENCE
11-03-2009, 14:56
سلام دوستان
دیشب بازی رو نصب کردم
واقعن یه مدل و سبک جدید از Racing رو دارم تجربه می کنم. قسمت موتورش که دیگه حرف نداره دیوانه کنندس
یه سوال دارم: من الآن می خوام ویندوزمو عوض کنم بازیو بعدن دویاره نصب کنم. کسی میدونه سیو های بازی کجاست تا بک آپ بگیرم؟
توی My documents که نبود
ممنون

virus2009
11-03-2009, 16:09
سلام دوستان
دیشب بازی رو نصب کردم
واقعن یه مدل و سبک جدید از Racing رو دارم تجربه می کنم. قسمت موتورش که دیگه حرف نداره دیوانه کنندس
یه سوال دارم: من الآن می خوام ویندوزمو عوض کنم بازیو بعدن دویاره نصب کنم. کسی میدونه سیو های بازی کجاست تا بک آپ بگیرم؟
توی My documents که نبود
ممنون

سیوهای بازی اینجاست:

C:\Documents and Settings\<USER>\Local Settings\Application Data\Criterion Games

شما باید از فایل Criterion Games کپی بگیری.

cyrus_ln
11-03-2009, 21:27
تو این بازی نمیشه از گیم پد استفاده کرد؟

Aseman e ghermez 2
11-03-2009, 21:31
واقعا بازی بدونه نقصیه و باحاش حالیدم بازی رو سه چهار روزه که خریدم ماشین هاش زیبا هستند شهرش زیباتر میوزیک های ea مثل همیشه خیلی خوبه تنها کارایی که بازی اسپورت نکردنه که یه مشکل نیست در پی تمامیدنش هستم...

نه من هر کاری کردم نشد

cyrus_ln
11-03-2009, 22:12
واقعا بازی بدونه نقصیه و باحاش حالیدم بازی رو سه چهار روزه که خریدم ماشین هاش زیبا هستند شهرش زیباتر میوزیک های ea مثل همیشه خیلی خوبه تنها کارایی که بازی اسپورت نکردنه که یه مشکل نیست در پی تمامیدنش هستم...

نه من هر کاری کردم نشد

من تونستم : )
تو آپشن تنظیم می کنی

malkemid
12-03-2009, 01:14
منم با گیم پد بازی می کنم.

aghamajid1369
12-03-2009, 02:02
من هم با game pad بازی میکنم

Aseman e ghermez 2
12-03-2009, 16:07
من تونستم : )
تو آپشن تنظیم می کنی
اره راست میگی الان تنظیم کردم کارم راه افتاد ممنون

padjacent
12-03-2009, 16:47
آخرش چی میشه الاف میگردی؟؟.(البته اتفاق خاصی نباید بیفته!
هرچند چند تا مسابقه دیگه نمونده امروز یا فردا تمومش میکنم.

Aseman e ghermez 2
12-03-2009, 17:02
آخرش چی میشه الاف میگردی؟؟.(البته اتفاق خاصی نباید بیفته!
هرچند چند تا مسابقه دیگه نمونده امروز یا فردا تمومش میکنم.
خوب معلومه که اتفاق خاصی نمیفته !!!!!
مگه با جی تی ای روبه رو هستید؟؟؟؟ :دی

farbod N73 me
12-03-2009, 22:55
سلام
من
Ultimate Box
رو نصب کردم
از قبل میدونستم که شاخه و میبینم که همینطور هم هست
فقط یکی کمک کنه(نمیدونم چرا دارم این سوال رو میکنم!!!اصلا تا حالا این چیزا برام پیش نیومده بود همیشه راحت حلشون میکردم!!!)
من هرچی میخوام از دسته ی (Game Pad ) استفاده کنم نمیشه!!!!(دسته ی معمولی و نه فرمون)
اصلا توی تنظیمات هیچ قسمت Game Pad وجود نداره که حتی دستی تنظیم کنم؟!!!
اگه کسی درسنش کرده کاملا با توضیح بگه که ما هم سود ببریم!!!!
فقط سریع !!لطفا!!!
آخه اصلا با کیبرد نمیشه!!!

cyrus_ln
14-03-2009, 00:13
برو تو بازی
اسکیپ بزن حالا f1 یا f2 رو چند بار بزن تا به قسمت تنظیمات برسی
برو تو تنظیمات کنترل و اونجا دکمه های گیم پد رو تعریف کن(هر دکمه ای رو که می خوای تغییر بدی روش کلیک کن و حالا دکمه گیم پد رو فشار بده)

masoud93
14-03-2009, 11:53
ایا میشه این بازی را تو pc دو نفره بازی کرد.

virus2009
14-03-2009, 12:48
ایا میشه این بازی را تو pc دو نفره بازی کرد.

باید به BURNOUT Party بری. ( گزینه دوم در صفحه اصلی )
در آنجا می تونی از 2 نفره تا 8 نفره بازی کنی.
ولی بازی نوبتی است.

sepehr_x50
14-03-2009, 13:49
سلام.

تو پی سی چطور میشه از بازی خارج شد؟!!!!!

virus2009
14-03-2009, 16:00
سلام.

ابتدا کلید Esc رو میزنید.
بعد دو بار کلید f2 را زده و گزینه آخر را میزنید.

malkemid
14-03-2009, 17:32
سلام.

من بهش رو نمی دم یه alt+f4 می زنم!:دی...واسه سیو هم مشکلی پیش نمیاد.

taghi_ramzi
14-03-2009, 17:32
بنده امروز این بازی رو تهیه کردم و فقط وقت کردم نصبش کنم
یکی از شرکتهای داخلی اینو داده بیرون ؛ کرک و پچش هم کار میکنه
راستش من دو سه ساله اصلا تو پی سی بازی نکردم ،ولی به عشق burnout رفتم و طلسمو شکستم...

KING OF SPEED
14-03-2009, 18:28
سلام
منم بازي روگرفتم.واقعا قشنگه فقط تنها مشكلش اين بود كه بخاطر alt+f4 زدن 200 بار مجبور شدم دموي اول بازي رو نيگا كنم!!!!
ولي حالا ياد گرفتم چطور خارجش كنم(البته خودم راهشو پيدا كردم!)
الان كلاس C هستم...كنترل موتورش هم واقعا سخته هنوز قلقش دستم نيومده...

ويرايش: اگه كسي اطلاعاتي در مورد پچ بازي داره بزاره تا بقيه استفاده كنند(تو ص اول كه چيزي نبود)

farbod N73 me
15-03-2009, 12:51
دستت درد نکنه
من میدیدم که مثل بازی های دیگه اصلا قیمت گیم پد نداره گفتم نمیشه
راستی برای دو نفره بازی کردن
Split Screen
میشه؟؟؟؟
چون هنوز امتحان نکردم
در ضمن میشه دو نفر هم با دسته بازی کنن؟؟؟

virus2009
15-03-2009, 13:44
دستت درد نکنه
من میدیدم که مثل بازی های دیگه اصلا قیمت گیم پد نداره گفتم نمیشه
راستی برای دو نفره بازی کردن
Split Screen
میشه؟؟؟؟
چون هنوز امتحان نکردم
در ضمن میشه دو نفر هم با دسته بازی کنن؟؟؟

نه نمیشه.
اون فقط مال کنسول های ps2 . Xbox360 و..... است. ( دقیقا نمیدونم. )
در pc فقط میشه نوبتی بازی کرد.
همون طور که از اسمش پیداست ( Bornout Party ) این بازی برای مهمونی ها است که مثلا 2 تا 8 نفره بازی کنند و رکورد بزنند.

mohsentanha
15-03-2009, 16:29
سلام
من بازی میکنم یه دفعه میپره میگه باید بازی رو بخری یا کد بدی
بعد اینکه داشتم کلاس بی رو تموم میکردم که دوباره نمی دونم چی شد از اوایل اومد
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farbod N73 me
16-03-2009, 06:08
من بازی میکنم یه دفعه میپره میگه باید بازی رو بخری یا کد بدی
اون ارور که یعنی کرک نیست!!!!!(یعنی معمولا این طوریه!!!)

titanium_zarin
17-03-2009, 10:55
سلام.من بازی رو نصب کردم و کرکم کردم.اما وقتی میخوام وارد شم میگه باید وصل شی اینترنت.مشکل از چیه؟؟اگه کرک دیگه داره واسم بذارید اخه تو dvd چیز دیگه نیست...ممنون...

virus2009
17-03-2009, 13:31
سلام.من بازی رو نصب کردم و کرکم کردم.اما وقتی میخوام وارد شم میگه باید وصل شی اینترنت.مشکل از چیه؟؟اگه کرک دیگه داره واسم بذارید اخه تو dvd چیز دیگه نیست...ممنون...

اگه وارد بازی میشه بعد می خواد به اینترنت وصل بشی.
باید دوبار کلید BackSpace را بزنی.
کرکی که من استفاده میکنم 42 مگابایت است.
اگه می خوای برات Upload کنم.

Sha7ab
17-03-2009, 14:28
باید دوبار کلید backspace را بزنی.
اگه می خوای برات upload کنم.
اون کرک رو خودت از کجا گرفتی ؟ فکر نکنم نیاز به آپلود باشه چون تو نت هستش.

titanium_zarin
17-03-2009, 14:43
باید دوبار کلید BackSpace را بزنی.
اگه می خوای برات Upload کنم.

اصلا هنوز تو بازی نرفتم.:41:نمیدونم چه کار باید کنم؟؟؟توی بعضی بازی یه فایل dll هست که اونو کپی میکنی درست میشه ولی تو این نیست...کمکککککککککک:18:

hosseincode2008
17-03-2009, 14:45
حيف شد بازي براي من همش فريز ميكرد ؛‌ خدايي خيلي حال ميداد بهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي كسي نميدونه چه طور ميتونيم اين بازي رو تو حالت Windowed Mode بازي كنيم ؟!!! خود بازي كه اين امكان رو نداره ( يا من نديدم ) . برنامه يا ترفندي بلد نيستيد كه بتونم رو اين حالت بازي كنم ؟! ( تا همش نياز به Restart نباشه ؟!‌ )

virus2009
17-03-2009, 15:43
اون کرک رو خودت از کجا گرفتی ؟ فکر نکنم نیاز به آپلود باشه چون تو نت هستش.

اصلا هنوز تو بازی نرفتم.:41:نمیدونم چه کار باید کنم؟؟؟توی بعضی بازی یه فایل dll هست که اونو کپی میکنی درست میشه ولی تو این نیست...کمکککککککککک:18:

کرک من تو dvd بازی بود.
مال من یک فایل exe هست.

حيف شد بازي براي من همش فريز ميكرد ؛‌ خدايي خيلي حال ميداد بهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي كسي نميدونه چه طور ميتونيم اين بازي رو تو حالت Windowed Mode بازي كنيم ؟!!! خود بازي كه اين امكان رو نداره ( يا من نديدم ) . برنامه يا ترفندي بلد نيستيد كه بتونم رو اين حالت بازي كنم ؟! ( تا همش نياز به Restart نباشه ؟!‌ )

شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کردی...؟؟؟
مال منم همین جوری می شد.
گرافیکمو آپدیت کردم درست شد.

hosseincode2008
17-03-2009, 15:50
شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کردی...؟؟؟
مال منم همین جوری می شد.
گرافیکمو آپدیت کردم درست شد.

كدوم نسخه آپديت كنم ؟ آخرين ورژن ؟ دانلود كردي يا ... ؟ چون ديال آپم و بايد برم بدم دانلودش كنن . ممنون

farbod N73 me
19-03-2009, 06:53
بعضی وقتا بازی بد جوری با افت فریم مواجه میشه که اعصابم رو خراب میکنه
ولی درکل ارزش بازی داره

HoJJaT_007
20-03-2009, 02:02
بسیار بازی روونیه !

باهاش حال کردم . من نیترو میزنم میرم جلو خودمو از قصد میکوبونم به ماشین جلویی که شاخ به شاخ بشیم :d

کاش پلیس داشت !

sargeras
21-03-2009, 09:19
من بازی رو اجرا کردم داخل بازی هم رفتم اما بازی با تیک های وحشتناکی اجرا میشه بعضی وقتها هم قفل میکنه و ...
کسی نمیدونه باید چیکار کنم
البته این مشکل رو با بازی های -کین و لینچ- و -lost plant- و - 007 ورژن آخرش داشتم
خودم فکر میکنم کامپیوترم با بازی های ایکس باکس مشکل داره شاید هم اشتباه کنم
در هر حال هر کسی می تونه کمک کنه ؟؟!؟

H A M E D
21-03-2009, 10:42
من بازی رو اجرا کردم داخل بازی هم رفتم اما بازی با تیک های وحشتناکی اجرا میشه بعضی وقتها هم قفل میکنه و ...
کسی نمیدونه باید چیکار کنم
البته این مشکل رو با بازی های -کین و لینچ- و -lost plant- و - 007 ورژن آخرش داشتم
خودم فکر میکنم کامپیوترم با بازی های ایکس باکس مشکل داره شاید هم اشتباه کنم
در هر حال هر کسی می تونه کمک کنه ؟؟!؟

من که مشکل خاصی ندیدم.
مشخصات سیستمتون چی هست؟ احتمالا پایین بودن اونها و یا مشکلی در ویندوز باعث این تیک ها میشه.

sargeras
21-03-2009, 12:01
Cpu:4000
ram:2gig
video:8400 gs 512mb
چند بار ویندوزم رو عوض کردم ولی فایده ای نداشت!!!
کس دیگه ای این مشکل رو نداره؟

HoJJaT_007
21-03-2009, 13:48
جای مشکلتون اینجا نیست . توی تاپیک حل مشکلات بپرسید .

aghamajid1369
21-03-2009, 14:19
Cpu:4000
ram:2gig
video:8400 gs 512mb
چند بار ویندوزم رو عوض کردم ولی فایده ای نداشت!!!
کس دیگه ای این مشکل رو نداره؟
خوب رزولوشن بازی رو بیار پایین
driver گرافیکت up to date هست؟؟؟

aghamajid1369
21-03-2009, 14:22
تنها بدی بازی به نظر من نقشه بازی هست هنگام race چون اصلا از روی نقشه معلوم نیست کجا باید بری

M A X I M U M
21-03-2009, 14:33
بدترين نقطه اين بازي براي كساني كه سري هاي قبلي رو بازي كردن شايد اين باشه كه حتي از پشت ماشين جلويي هم بزني بازم تصادف مي كني و خسارت مي بيني
به نظر من بهتر بود مثل همون سري قبلي فقط وقتي از جلو ميزدي تصادف مي كردي و ماشينت خسارت ميديد
در ضمن نسخه دومينيتور هم خوب بود اما اونم همين عيب رو داشت

m2stech
21-03-2009, 23:43
کسی میاد با هم آنلاین بازی کنیم ؟!

sargeras
22-03-2009, 09:57
خوب رزولوشن بازی رو بیار پایین
driver گرافیکت up to date هست؟؟؟
با وجود هر دو کار اینطوریه!!!

Amin_0913
22-03-2009, 17:28
با سلام

من بازی رو نصب کردم ولی ازم CD Key میخواد

نمی تونم بازی اصلی رو انجام بدم

aghamajid1369
23-03-2009, 00:51
با وجود هر دو کار اینطوریه!!!
من هم این مشکل رو با nfs_ under cover داشتم ولی مال من بعضی موقع ها خوب بود بعضی موقع ها تیک میزد فکر کنم از کرک بازی باشه

H M R 0 0 7
23-03-2009, 01:22
تنها بدی بازی به نظر من نقشه بازی هست هنگام race چون اصلا از روی نقشه معلوم نیست کجا باید بری

دقیقا
البته بعد یه مدت عادی میشه ولی بازم وقتی راه اشتباه میری اعصاب میریزه بهم!

farbod N73 me
23-03-2009, 08:01
چندتا مشکلش اینه که پلیس نداره
تصادف ها مصنوعیه مثلا با یه ماشین میزنی پشت یه ماشین دیگه(با سرعت کم)یه دفعه میره آسمون
نمیشه اسپورت کرد
مسیرها فوق الاده تکراری میشن(همش از راست میای چپ و برعکس)و چون همشون تقریبا توی 2 تا 3 تا مسیر اریجینال رخ میده همه راه هارو حفظ میشند و سازنده ها به هدف اصلیشون نمیرسن(که همون رفتن از راه های مختلفه)
نقشه ی بازی خیلی کوچیکه

sargeras
23-03-2009, 10:02
با سلام

من بازی رو نصب کردم ولی ازم CD Key میخواد

برو تو مسیر بازی یه فایل EXE به نام rld-bupk وجود داره اجراش کن بهت کدها رو میده:5:

sargeras
23-03-2009, 10:28
بعد از اینکه برسی به کلاس a چی میشه؟

sargeras
23-03-2009, 10:29
چرا نشون نمیده با ماشین داری چند تا میری؟سرعت ماشین رو میگم؟

m2stech
23-03-2009, 10:32
با سلام

من بازی رو نصب کردم ولی ازم cd key میخواد

l22a-lrvb-uhj2-nuhf-8rld
25mv-5s9y-tsdd-ltsl-hrld
gu5m-p2zd-gj75-2gj5-9rld

aghamajid1369
23-03-2009, 15:46
چرا نشون نمیده با ماشین داری چند تا میری؟سرعت ماشین رو میگم؟
این هم 1 بدی بازی هست من که توی setting چیزی پیدا نکردم

aghamajid1369
23-03-2009, 15:48
بعد از اینکه برسی به کلاس a چی میشه؟
بازی تموم میشه
ولی بازم میتونی ادامه بدی تا گواهی نامه ات بره بالاتر فکر کنم elit می شدی یادم نیست شرمنده

sargeras
25-03-2009, 13:03
من امروز بالاخره تونستم گواهینامه ام را ارتقا بدم و کلاس A را هم تموم کنم ولی نوشت باید 114 تا دیگه ببری تا برسی به همون درجه Elite که رفیقمون گفت ولی مگه میشه دیگه بازی خیلی سخت شده تا همین جاش هم پدرم درومد
میخواستم ببینم کسی سیو Elite رو نداره؟

hosseincode2008
25-03-2009, 16:32
خدا پدر و مادر Virus2009 و اهالي DBD دنياي بازي رو بيامرزه ؛ درايور كارت گرافيكم رو آپديت كردم ديگه فريز مريز نميشه و دارم ميتركونم !

ويرايش : محتوي بيخود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اين حالت Showtime واقعا واقعا حالت بسيار جالب و لذت بخشيه ؛ حتما امتحانش كنيد ...

Esi-72
27-03-2009, 02:17
دوستان چه طوری میشه تنظیمات این بازی رو تغییر داد ؟

sargeras
27-03-2009, 09:39
سلام من 66 تا دیگه Elite رو میگیرم مسابقات دیگه واقعا سخت شده تو Marked man یه لحظه غفلت کنی رفتی رو هوا و ...
دو تا سوال داشتم :
1- وقتی یه ماشین جدید بهت میده میگه اگه دیدیش داغونش کن تا بیاد تو جانکیارد ، من بعضی وقتها خودم رو میکشم و یه نیم ساعتی تاب می خورم تا پیداش بشه بعضی وقتها هم یهو از جلو رد میشه می خواستم ببینم آیا کار خواصی می خواد؟ مثلا باید سرعت بالا بری یا توی خیابون خاصی بری یا ... یا اینکه نه ؟ آخه من هر کاری میکنم این آخریه پیداش نمیشه!!!!
2- اونجایی که باید امتیاز بگیری نشون میده که ماشینت داره تو یه دایره چرخ میزنه ولی من که هر کاری کردم نشد . تموم امتیازامم از Super Jump میگیرم . چطوری باید مثل کامپیوتر چرخ بزنیم؟

SPY.07
27-03-2009, 10:38
سلام من 66 تا دیگه elite رو میگیرم مسابقات دیگه واقعا سخت شده تو marked man یه لحظه غفلت کنی رفتی رو هوا و ...
دو تا سوال داشتم :
1- وقتی یه ماشین جدید بهت میده میگه اگه دیدیش داغونش کن تا بیاد تو جانکیارد ، من بعضی وقتها خودم رو میکشم و یه نیم ساعتی تاب می خورم تا پیداش بشه بعضی وقتها هم یهو از جلو رد میشه می خواستم ببینم آیا کار خواصی می خواد؟ مثلا باید سرعت بالا بری یا توی خیابون خاصی بری یا ... یا اینکه نه ؟ آخه من هر کاری میکنم این آخریه پیداش نمیشه!!!!
2- اونجایی که باید امتیاز بگیری نشون میده که ماشینت داره تو یه دایره چرخ میزنه ولی من که هر کاری کردم نشد . تموم امتیازامم از super jump میگیرم . چطوری باید مثل کامپیوتر چرخ بزنیم؟

1- فکر نمیکنم... برای من هم از کنارم رد میشه! :دی - بیشتر تو کوهستان دیده میشه.
2- من چند بار امتحان کردم، زیاد امتیاز نداره، فقط وقت تلف کردنه. یه ماشین خاصی هم داره فکر میکنم...

ولي اين حالت showtime واقعا واقعا حالت بسيار جالب و لذت بخشيه ؛ حتما امتحانش كنيد ...

باید چی کار کرد؟ به همون ثانیه هایی که بالای صفحه کم میشه مربوط میشه؟

Red Sky 09
27-03-2009, 12:02
من الان کلاس b هستم هر وقت اینترنتم تموم میشه میرم سراقش :دئ

aghamajid1369
27-03-2009, 12:43
نه 1 دکمه هست وقتی بزنی میره رو show time یادم نیست چی بود برو توی تنظیمات دقیق نوشته

aghamajid1369
27-03-2009, 12:44
وقتی یه ماشین جدید بهت میده میگه اگه دیدیش داغونش کن تا بیاد تو جانکیارد ، من بعضی وقتها خودم رو میکشم و یه نیم ساعتی تاب می خورم تا پیداش بشه بعضی وقتها هم یهو از جلو رد میشه می خواستم ببینم آیا کار خواصی می خواد؟ مثلا باید سرعت بالا بری یا توی خیابون خاصی بری یا ... یا اینکه نه ؟ آخه من هر کاری میکنم این آخریه پیداش نمیشه!!
همینطوری شانسی میبینیشون بستگی به چیزی نداره فقط باید 1 کم توی خیابون چرخ بزنی

aghamajid1369
27-03-2009, 12:46
دوستان چه طوری میشه تنظیمات این بازی رو تغییر داد ؟
دکمه escape رو بزن برو توی منو بعد چند بار دکمه f1 یا f2 را بزن

S3NATOR
27-03-2009, 13:26
1- فکر نمیکنم... برای من هم از کنارم رد میشه! :دی - بیشتر تو کوهستان دیده میشه.
2- من چند بار امتحان کردم، زیاد امتیاز نداره، فقط وقت تلف کردنه. یه ماشین خاصی هم داره فکر میکنم...

اگه با تننظیمات Defult بازی میکنی فکر کنم دکمه ی T بود. بعدش باید با چرخ زدن ماشین هایه دیگرو داغون کنی.

farbod N73 me
27-03-2009, 23:40
S
این دگمه واسه شو تایمه

HoJJaT_007
28-03-2009, 09:03
شوتایم چطوریه ؟

من هر کاری میکنم نمیتونم ماشینای توی خیابونو تیک دان کنم . آخه مثل ماشین مسابقه ای نیست که از بغل محکم بزنی برن بچسبن به دیوار !

aghamajid1369
28-03-2009, 14:08
شوتایم چطوریه ؟

من هر کاری میکنم نمیتونم ماشینای توی خیابونو تیک دان کنم . آخه مثل ماشین مسابقه ای نیست که از بغل محکم بزنی برن بچسبن به دیوار !
یک دکمه دیگه هست یادم نیست چی بود وقتی رفتی تو show time بزنی ماشین میپره باید ماشینت رو بزنی به ماشینای دیگه تا امتیاز بگیری اگه به اتوبوس بزنی که دیگه خیلی عالی میشه امتیازت 2 برابر میشه

sargeras
01-04-2009, 12:10
یک دکمه دیگه هست یادم نیست چی بود وقتی رفتی تو show time بزنی ماشین میپره باید ماشینت رو بزنی به ماشینای دیگه تا امتیاز بگیری اگه به اتوبوس بزنی که دیگه خیلی عالی میشه امتیازت 2 برابر میشه
دکمه ای که تو show time باید بزنی برای پرش ماشین دکمه Boost هستش:8:

dashmojtaba
03-04-2009, 17:05
به به عجب بازی هست من این بازیو از همون اوائل (5 روز بعد از انتشار!) دانلود کردم تورنتشو خیلی حال میداد میرفتیم تو نت با بروبچ راننده بازی میکردیم بکوب بکوب(تیکدان) همشم کتکخور بودم! ولی تازگیا حرفه ای شدم مخصوصاً تو ریس بزرگه دور پارادایسه آهنگاشم حرف نداره... آیدیم توی نت همین داشمجتباس... حریف میطلبیم بدو :دی
البته نمیدونم چرا با اینکه همه مسابقه انفرادیاشو بردم از 75 تا ماشین 5 تاشو گیر نیوردم؟؟؟

virus2009
03-04-2009, 19:13
به به عجب بازی هست من این بازیو از همون اوائل (5 روز بعد از انتشار!) دانلود کردم تورنتشو خیلی حال میداد میرفتیم تو نت با بروبچ راننده بازی میکردیم بکوب بکوب(تیکدان) همشم کتکخور بودم! ولی تازگیا حرفه ای شدم مخصوصاً تو ریس بزرگه دور پارادایسه آهنگاشم حرف نداره... آیدیم توی نت همین داشمجتباس... حریف میطلبیم بدو :دی
البته نمیدونم چرا با اینکه همه مسابقه انفرادیاشو بردم از 75 تا ماشین 5 تاشو گیر نیوردم؟؟؟

سلام
منم هستم کی بازی کنیم....؟؟؟
راستی گفتی 70 تا ماشین میده....؟؟؟
اگه اینجوریه که من بقیه اش رو نرم.
چون مال من 30 تا مسابقه مونده ولی 70 تا رو گرفتم فکر می کنم.

dashmojtaba
03-04-2009, 20:12
سلام
منم هستم کی بازی کنیم....؟؟؟
راستی گفتی 70 تا ماشین میده....؟؟؟
اگه اینجوریه که من بقیه اش رو نرم.
چون مال من 30 تا مسابقه مونده ولی 70 تا رو گرفتم فکر می کنم.
خوشحالم به این زودی همبازی پیدا کردم الان سرعتم بده تو ادم کن خبرت میکنم
هواتو تو تیکدان دارم :21:
ولی علتشو فهمیدم چرا 75 تا گیرم نیمده باید همه سوپر جامپا و بیلبوردا و اسمشها رو انجام بدیم اونوقت 5 تا از ماشینامون مدل کربنشم میگیریم یکم سخته باید بگردی دیگه

dashmojtaba
04-04-2009, 01:21
شاید وجه تسمیه بازی آهنگ اولش باشه چون آهنگ اصلی بازی از کارای باند مطرح راک آمریکایی گانزن روزس هست به اسم paradise city (الان دارم گوشش میدم) پس به نظر منم این اسم شایسته این بازیه و خود بازیم اونقدر موفق بوده که برای علاقه مندای این سبک یه افتخاره و رانندگی در این شهر مثل قدم زدن در بهشت (paradise) راننده هاس!

m2stech
04-04-2009, 11:15
تازگی دیگه نمیشه بازیا آنلاین بازی کرد میگه که بازی شما update نشده ! شما ها ورژن بازیتون چیه ؟

virus2009
04-04-2009, 15:11
تازگی دیگه نمیشه بازیا آنلاین بازی کرد میگه که بازی شما update نشده ! شما ها ورژن بازیتون چیه ؟

درسته
من الان امتحان کردم دیدم نشد.
و الان هم دارم آپدیتش رو دانلود میکنم.
حجم آپدیت بازی 106 مگابایت است.
این آپدیت فکر میکنم ماشین های بازی را آپدیت میکند.
اینم از عکس آپدیت بازی از سایت اصلی بازی.

لینک مستقیم دانلود آپدیت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعات بیشتر:

virus2009
04-04-2009, 20:32
سلام دوستان من به تازگی یک مشکل پیدا کردم.
وقتی بازی رو اجرا میکنم این پیغام رو میده:

از دوستان کسی با این خطا رو به رو نشده.
هر کس راه حلش رو میدونه بگه.
ممنون.

سلام من 66 تا دیگه Elite رو میگیرم مسابقات دیگه واقعا سخت شده تو Marked man یه لحظه غفلت کنی رفتی رو هوا و ...
دو تا سوال داشتم :
2- اونجایی که باید امتیاز بگیری نشون میده که ماشینت داره تو یه دایره چرخ میزنه ولی من که هر کاری کردم نشد . تموم امتیازامم از Super Jump میگیرم . چطوری باید مثل کامپیوتر چرخ بزنیم؟

برای امتیاز گیری یک جا هست که فقط خوراک پرش و ایناست.
من اونجا 1,205,300 امتیاز جمع کردم.
اینم از عکسش جاییکه با رنگ زرد مشخص شده.
یک راه فرعی سمت راست جاده است که میره به یک محوطه باز.

dashmojtaba
04-04-2009, 22:29
درسته
من الان امتحان کردم دیدم نشد.
و الان هم دارم آپدیتش رو دانلود میکنم.
حجم آپدیت بازی 106 مگابایت است.
این آپدیت فکر میکنم ماشین های بازی را آپدیت میکند.
اینم از عکس آپدیت بازی از سایت اصلی بازی.

لینک مستقیم دانلود آپدیت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعات بیشتر:

این آپدیت باید چجور نصب بشه؟ من خواستم نصب کنم نتونستم پیغام میداد software not found بعد بازی رو آنیستال کردم این بار با آپدیت جدیده نصب کردم همون اول اجرای بازی ارور میده! فکر کنم به خاطر کرک بازیه کسی راه حلی نداره؟؟؟

dashmojtaba
05-04-2009, 12:08
این آپدیت باید چجور نصب بشه؟ من خواستم نصب کنم نتونستم پیغام میداد software not found بعد بازی رو آنیستال کردم این بار با آپدیت جدیده نصب کردم همون اول اجرای بازی ارور میده! فکر کنم به خاطر کرک بازیه کسی راه حلی نداره؟؟؟
آقایون اساتید گیمران همه خابند؟!
حیف شد بازی قشنگی بود ولی خود سازندش با این کارش همه کرکیا رو دربه در کرد!! (گند زد) الان با اطمینان میگم مشکل بازی آنلاین از کرک هست اگه یکی هنرشو داره یه کرک بسازه اگرنه هم که برناوت دیگه به درد من نمیخوره!!

m2stech
05-04-2009, 12:49
:19: من وقتی میخوام patch بازی را نصب کنم میگه که بازی رو کامپیوتر نصب نشده، آخه بازیم از این نسخه های rip شده-س،اگر کسی بلده از تو رجیستری ویندوز کاری کنه لطفا بگه!!! :13:

amin_zzzz2002
05-04-2009, 13:48
سلام من با صدای این بازی مشکل دارم یه نفر کمک کنه کارت صدام سوندمکس ورژن اونم 5.1 هست اگر کسی میدوننه ورژن جدید تری هست کمک کنه و اگر راه دیگه ای هم برای درست شدن صدا هست بگه ممنون میشم

hosseincode2008
05-04-2009, 14:02
سلام درايور هاي عزيز
يك سوال : چطوري وقتي يه Event رو باختيم ميتونيم Restartش كنيم ؟

dashmojtaba
05-04-2009, 15:59
سلام درايور هاي عزيز
يك سوال : چطوري وقتي يه event رو باختيم ميتونيم restartش كنيم ؟
تو صفحات قبل کامل گفته شده ولی تا اونجا که یادمه باید یه بار از دکمه شماره های سمت راست کیبورد 6 بزنی تا منو باز شه تو یکی از منوهاش یکی از گزینه ها همین کارو میکنه :46:

dashmojtaba
05-04-2009, 19:52
پیدا نشد! از صبح تا حالا توی نت دنبال کرک این آپدیتم هیچی پیدا نشد... یعنی بعد از یک هفته هنوز هیچکس دلش نیومده یه کرک بسازه این همه طرفدارای این بازیو معطل نگذاره:13:

N A V I D
05-04-2009, 23:39
جون مادراتون یکی بزرگی کنه و ما رو شیرفهم کنه که این بازی رو چطور باید اجرا کرد !
از سیر تا پیاز !
ممنون

aghamajid1369
05-04-2009, 23:46
جون مادراتون یکی بزرگی کنه و ما رو شیرفهم کنه که این بازی رو چطور باید اجرا کرد !
از سیر تا پیاز !
ممنون
منظورت دقیقا چیه؟؟؟؟؟
کجا مشکل داری؟؟؟؟
نمیتونی بری توی بازی ؟؟؟؟