PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال از خوره های ویندوز ! میشه تقویم شمسی رو به ویندوز اضافه کرد ؟

moslem.b
31-01-2008, 11:41
ميشه توي اين قسمت از ويندوز تقويم هجري شمسي اضافه کرد ؟

توي عکس زير چهار نوع تقويم رو ميشه انتخاب کرد نميشه تقويم هجري شمسي رو به اينجا اضافه کرد ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem.b
31-01-2008, 20:38
این همه خوره ی ویندوز تو این فرم هست اون وقت کسی جوابی نمیده ؟

عطارد
07-02-2008, 23:20
لحن درخواستت من یکی رو کشته!

moslem.b
08-02-2008, 12:27
لحن درخواستت من یکی رو کشته!

بابا لحن و بی خیال یعنی هیچ کس نمی تونه یه راهنمایی کنه ؟ :2:

winxp
11-02-2008, 00:35
عزیزم با نرم افزار بلدم

ولی بدون نرم افزار نمیدونم

moslem.b
11-02-2008, 08:12
عزیزم با نرم افزار بلدم

ولی بدون نرم افزار نمیدونم

آقا قربون دست همون با نرم افزارم یاد بدی خوبه

SANBOR
11-02-2008, 08:52
من هم نیاز دارم اگه به اون قسمت اضافه کنه بهتره

winxp
11-02-2008, 09:32
سلام عزیزم

بهترین نرم افزار که قشنگ هم اضافه میکنه و سر ساعت اذان میگه و سر ساعت پیغام میده و تقویم هجری شمسی هم داره نرم افزار نگار هستش

نرم افزارهای دیگه هم هست که من نگار رو پیشنهاد میکنم

موفق باشی

majid_kntu
13-02-2008, 10:22
سلام عزیزم

بهترین نرم افزار که قشنگ هم اضافه میکنه و سر ساعت اذان میگه و سر ساعت پیغام میده و تقویم هجری شمسی هم داره نرم افزار نگار هستش

نرم افزارهای دیگه هم هست که من نگار رو پیشنهاد میکنم

موفق باشی

عزيز نگار خودش جدا اجرا نميشه مگه؟يعني نگار تو اين چهار تا تقويم هجري (شمسي) يا مشابه اون رو اضافه ميكنه؟

راستش منم يه مدت خيلي دنبال يه راه حل براي اين موضوع گشتم.ولي نتيجش چند تا نرم افزار مثل نگار بود و چند تا نرم افزار ديگه كه براي آفيس بودن.
آخرش خودم يه برنامه نوشتم كه مزيتش نسبت به برنامه هاي مشابه اين بود كه سريع تر load‌ ميشد و حافظه كم تري ميگرفت و ميشد جوري تنظيمش كرد كه فقط تاريخ ويندوز رو به شمسي تبديل كنه و بعد خارج شه يعني رويtime stamp و tooltip ساعت ويندوز.

smohs
13-02-2008, 10:49
به نظرم نرم افزار گيتا هم بتونه مشكلتو حل كنه ولي براي ديدن تاريخ بايد بري روي آيكون خود برنامه در TaskBar البته تقويم ويندوز رو هم شمسي مي كنه ولي توي اون ليست تقويم جديدي اضافه نمي كنه.

moslem.b
14-02-2008, 12:13
عزيز نگار خودش جدا اجرا نميشه مگه؟يعني نگار تو اين چهار تا تقويم هجري (شمسي) يا مشابه اون رو اضافه ميكنه؟

راستش منم يه مدت خيلي دنبال يه راه حل براي اين موضوع گشتم.ولي نتيجش چند تا نرم افزار مثل نگار بود و چند تا نرم افزار ديگه كه براي آفيس بودن.
آخرش خودم يه برنامه نوشتم كه مزيتش نسبت به برنامه هاي مشابه اين بود كه سريع تر load‌ ميشد و حافظه كم تري ميگرفت و ميشد جوري تنظيمش كرد كه فقط تاريخ ويندوز رو به شمسي تبديل كنه و بعد خارج شه يعني رويtime stamp و tooltip ساعت ويندوز.

میشه برنامت رو بزاری ما هم استفاده کنیم ؟

farzadshekoohi
14-02-2008, 12:28
سلام این تقویم هم خوب هست و از اینجا می توانید دانلودش کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:8:

Armin-Scooter
14-02-2008, 13:13
از Yahoo Widget استفاده کن، اونجا میتونی تقویم شمسی رو هم اضافه کنی.

majid_kntu
14-02-2008, 15:40
میشه برنامت رو بزاری ما هم استفاده کنیم ؟

گذاشتنش رو كه مي زارم .ولي اينو بايد بگم كه طوري طراحيش كردم كه با سوييچ ها مختلف كاراي مختلفي داشته باشه.تو read me هراش توضيح داده شده.

اگه نظرات دوستان رو درباره برنامم بدونم خوشحال ميشم.

mahdi7610
14-02-2008, 15:48
سلام . باور کنید اولین برنامه ای که روی سیستمم نصب کرده بودم همین برنامه نگار بود . دوستم برام نصب کرده بود . برنامه خوبی هستش .
راستی اقا مجید دستت درد نکنه حجم این برنامه چقدر هستش .

moslem.b
14-02-2008, 19:03
آقا مجید اینجا که آپ کردی نمیشه دی ال کرد

پیغام لوگین کردن میده

Please sign in to your eSnips account

majid_kntu
15-02-2008, 00:06
سلام . باور کنید اولین برنامه ای که روی سیستمم نصب کرده بودم همین برنامه نگار بود . دوستم برام نصب کرده بود . برنامه خوبی هستش .
راستی اقا مجید دستت درد نکنه حجم این برنامه چقدر هستش .

آقا مهدي سبكه 38 كيلو بايته.نگار هم كه گفتيد خيلي برنامه خوبيه ولي موقع شروع به كار ويندوز بار ميزاره رو سيستم.

آقا مجید اینجا که آپ کردی نمیشه دی ال کرد

پیغام لوگین کردن میده

Please sign in to your eSnips account

والا تو public آپ كرده بودم نمي دونم چرا اين پيغامو بهتون داده بهر حال:

mahdi7610
15-02-2008, 00:18
خداییش چیز توپی هستش . کلی حال کردم . راستی اقا مجید برنامه اش را خودت نوشتی ؟

majid_kntu
15-02-2008, 00:20
قابل شما رو نداره .آره مال خودمه.البته هنوز كاملش نكردم خيلي ايراد داره خيلي!

H A M E D
15-02-2008, 00:31
البته فكر نمي كنم كار خودشون باشه. كار درستي نيست كه آدم برنامه هاي Open Source رو به اسم خودش ثبت كنه!

mahdi7610
15-02-2008, 00:37
قابل شما رو نداره .آره مال خودمه.البته هنوز كاملش نكردم خيلي ايراد داره خيلي!
یا با سی شارپ نوشتی یا با ویژوال . درسته ؟
از همون اول هم حدس می زدم با استعداد هستی .
کاملش کردی حتما برام بفرستش .

majid_kntu
15-02-2008, 00:38
البته فكر نمي كنم كار خودشون باشه. كار درستي نيست كه آدم برنامه هاي Open Source رو به اسم خودش ثبت كنه!

آقا حامد شما كه حرفه اي هستي چرا اين حرفو مي زني.ايميلمو تو برنامه زدم اگه تونستي هكش كن.نمي توني چون ضد هكش كردم.يعني كدشو پيچوندم.

majid_kntu
15-02-2008, 00:40
یا با سی شارپ نوشتی یا با ویژوال . درسته ؟
از همون اول هم حدس می زدم با استعداد هستی .
کاملش کردی حتما برام بفرستش .

آقا مهدي با ويژوال بيسيك 6 نوشتمش.
به روي چشم.گيرش تو تقويم قمريشه كه يه چند ساعت از مقدار واقعي كه بايد باشه انحراف داره.بايد دنبال يه الگوريتم ديگه برم.

mahdi7610
15-02-2008, 00:51
آقا حامد شما كه حرفه اي هستي چرا اين حرفو مي زني.ايميلمو تو برنامه زدم اگه تونستي هكش كن.نمي توني چون ضد هكش كردم.يعني كدشو پيچوندم.
اقا مجید من به شما اطمینان دارم و می دونم خودتون اینا نوشتین . چون برا کسی که ویژوال بلد باشه نوشتن اینا دیگه نباید زیاد سخت باشه . درسته ؟
اما می شه برنامه ها را با برنامه هایی مثل aspack هم کمپرس کرد تا نشه به محتوای اونا دسترسی داشت . حالا شما با کد این کار را کردید .

majid_kntu
15-02-2008, 00:56
مهدي جان جريان aspack چيه؟والا من تو كد خود برنامه از String ها يعني نوشته هاي صريح و خام استفاده نكردم به همين دليل به سادگي قابل هك نيستن.
تازه به قول شما اين برنامه چيز خاصي نداره.
فقط امتيازش مديريت حافظه است.

mahdi7610
15-02-2008, 01:10
مهدي جان جريان aspack چيه؟والا من تو كد خود برنامه از String ها يعني نوشته هاي صريح و خام استفاده نكردم به همين دليل به سادگي قابل هك نيستن.
تازه به قول شما اين برنامه چيز خاصي نداره.
فقط امتيازش مديريت حافظه است.
aspack برنامه ای هستش که اگر شما یه برنامه نوشتین مثلا با mmb یا هر برنامه دیگه و نتونستین از کدهایی برای جلوگیری از هک شدن استفاده کنید یا یه برنامه ای را ترجمه کردین و نخواستین کسی به جای شما خودش را مترجم برنامه معرفی کنه می تونید با این برنامه اون برنامه را compres کنید تا دیگه نشه محتوای اون برنامه را تغییر داد .
البته من فقط یه نمونش را گفتم برنامه های قوی تر دیگه ای هم هست .

moslem.b
15-02-2008, 09:39
آقا مجید دستت درد نکنه گل کاشتی پسر

majid_kntu
15-02-2008, 16:18
آقا مجید دستت درد نکنه گل کاشتی پسر

خواهش مي كنم .
همونطور كه گفتم برنامه كامل نيست براي از بين بردن اثرات اون بايد يك بار تو Regional Option زبان سيستم رو تغيير بديد تا tooltip ساعت ويندوز هر روز update‌ بشه در غير اين صورت مقداري رو نشون ميده كه آخرين بار برنامه تنظيم كرده.