PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ از دیتا بیس های جوملا

mehraz66
30-01-2008, 23:57
دوستان من جوملا رو روی کامپیوترم نصب کردم حالا چجوری می تونم دیتا بیس هامو به سایتم منتقل کنم.
لطفا هم نحوه پشتیبان گیری رو بگید و هم نحوه استفاده از اون رو.

mehraz66
01-02-2008, 23:04
طبق معمول برای بار دوم از شما تقاضا می کنم که جواب سوال من را بدهید.

J A V I D
02-02-2008, 01:30
وارد PHPmyadmin بشيد اونجا از قسمت Export يه خروجي از ديتا بيستون بگريد و بعد وارد PHP myadmin‌ سي پنلتون بشيد و همون ديتا بيس رو import كنيد !

البته اصلا توصيه نمي كنم كه سايت رو لوكال نصب كنيد و بعد ديتا بيس رو روي هاست نصب كنيد !

mehraz66
02-02-2008, 02:37
تقریبا همین کارو کردم البته نه از این راهی که شما گفتید بلکه توسط کامپوننت com_sql و دیتا بیس هامو منتقل کردم ولی همه نوشته های فارسی به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شدن.
به خاطر یونی کده؟
آخه PHPmyadmin من یه خورده قدیمی هم هست ماله سال 2004
بعد یه سوال دیگه تو قسمت Export فقط روی go کلیک کنم یا تنظیمات رو هم باید دستکاری کنم.اگه لازم به تغییر هست بگید به طور معمول باید چه تغییراتی ایجاد کرد
متشکر

J A V I D
02-02-2008, 18:21
تقریبا همین کارو کردم البته نه از این راهی که شما گفتید بلکه توسط کامپوننت com_sql و دیتا بیس هامو منتقل کردم ولی همه نوشته های فارسی به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شدن.
به خاطر یونی کده؟
آخه PHPmyadmin من یه خورده قدیمی هم هست ماله سال 2004
بعد یه سوال دیگه تو قسمت Export فقط روی go کلیک کنم یا تنظیمات رو هم باید دستکاری کنم.اگه لازم به تغییر هست بگید به طور معمول باید چه تغییراتی ایجاد کرد
متشکر

از پشتيباني برنامه جوملا بپرسيد كه بر چه پايه اي بايد از ديتا بيس خروجي بگيريد مثلا براي e107 بايد رو حالت لاتين 1 باشه ! و موقع ايموپورتم بايد گذاشت رو اون ! ولي جوملا رو نمي دونم ....